Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 08:33   #3511
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala No w końcu!!! Wiadomo gdzie jesteśmy
__________________
Franiu
Antoś

Edytowane przez marta_d1
Czas edycji: 2011-03-12 o 08:34
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 09:01   #3512
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Pampiszonka Pokaż wiadomość
siala bala- to czas sie poznac, milo mi - Ania z New Ross jestem ja swojska dziewczyna jestem , takze wal prosto z mostu nie przejmuj sie kg , czasami jak powiedzialas,, sa wieksze problemy ", wiec najlepiej uporac sie z nimi i wtedy w kazdej chwili mozna przystapic do diety, trzeba wyczuc odpowiedni moment a jak sie go wyczuje to pozniej mobilizacja i bedzie ok w kazdym razie bede trzymala kciuki ja po porodzie schudlam 13 kg, teraz jestem na macierzynskim , zajmuje sie moim Kacperkiem i zaczelam wiecej jesc i przytylam 10 kg jak na razie;/a na spacery chodze z nim, ale za to jak sie dorwe do lodowki to juz koniec :Pwiec tez bede musiala sie wziasc za siebie !!!! musimy sie wspolnie dopingowac
Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Siala ja tez cie nie znam ale no miloby bylo poznac A co do diety to predzej cyz pozniej sie uda chociaz kochanego cialka nigdy za wiele Wiec sie nie martw

Łyy a my dzis do tesciow na weekend jedziemy.. mielismy juz wczoraj ale o 21 malej nie bede ciagnac nigdzie.
Miło mi Was poznać, Karina, lat 24/25, matka młodego Siali czyli Sebastiana, onegdaj wątkowy clown
Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
No to się ciesz siala, babo jedna, bo ja waże po 8 miesiącach od porodu ... 6 kg więcej niz po powrocie ze szpitala co mnie baardzo martwi no ale od poniedziałku () to juz naprawdę koniec z tym obżarstwem...
no to dałaś po garach co jak co ale wy wszystkie i tak jesteście chude szkapy. Te twoje 6kg to ja mam w piętach

A dziś młody Siala kończy własnie 8 miesięcy śpi potwora mała.. czekamy na gości moją kuzynkę-matkę chrzestną i jej bucowatego chłopa
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 09:21   #3513
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala Wszystkiego Najlepszego dla Sebcia i buziaki od ciotki i Karoli
Moja terrorystka też śpiocha wstała dziś o 5tej i w końcu padła

Ale dziś bosko na dworze czekam aż mała wstanie zje i hopsa na dwór

No to ja się pochwalę zrzuciłam mój 19kg.nadbagaż obecna waga 58kg. przy wzroście 165cm. ale nie obrażę się jak zlecą jeszcze ze dwa
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście

Edytowane przez AGAMARCIO
Czas edycji: 2011-03-12 o 09:23
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 09:46   #3514
kashha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Chicago
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Kashha my tu zartujemy sobie Pewnie ze zalezy wszystko od wychowania a nie imienia kochana A pazurki fajne
Wiem, wiem, że żartujecie, mnie się imię podobało i żadne przesądy nie były ważne

Fajnie że pazury się podobają :P

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

przepraszam, że nie było mnie z Wami w Dzień Kobiet ale tak to do dziś by kwiatki zwiędły a tu macie świeżuśkie
Siala żyje to spóźniony kwiatek na dzień kobiet, a w sumie nie spóźniony skoro wcześniej Cię nie było

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
ładne ładne i kolorek taki chyba na topie
Może na topie, nie wiem, namówiła mnie moja Marzenka która robi mi paznokcie

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
Siala!!!! gdzie żeś ty była jak cię nie było?
O właśnie! Ale ja się nie powinnam wychylać, bo gdzie ja byłam przez te miesiące!

Cytat:
Napisane przez Pampiszonka Pokaż wiadomość
kassha- witaj jak spacerek rodzinny, udal sie? odnosnie Wojtusiow, to masz racje kochana, bardzo duzo zalezy od wychowania i od domu jaki sie stwarza dziecku. Ja wiem,ze twoj Wojtus jest kochanym dziedziaczkiem i ze ma kochana mame, ktora go bardzo dobrze prowadzi i bedzie prowadzila odnosnie pazurkow, to sa bardzo ladne - slyszalam gdzies, ze czerwony jest bardzo modny na paznokciach
Dla mnie ten kolor to pomarańczowy, ale może się nie znam, Marzenka mówi że koralowy, a mnie się koralowy z czerwonym kojarzy... ważne że w końcu wyglądają na zadbane i będę miała ze 3-4 tygodnie spokoju

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Miło mi Was poznać, Karina, lat 24/25, matka młodego Siali czyli Sebastiana, onegdaj wątkowy clown

no to dałaś po garach co jak co ale wy wszystkie i tak jesteście chude szkapy. Te twoje 6kg to ja mam w piętach

A dziś młody Siala kończy własnie 8 miesięcy śpi potwora mała.. czekamy na gości moją kuzynkę-matkę chrzestną i jej bucowatego chłopa

hahaha bez komentarza... Siala i jej teksty... byle więcej, będzie się przyjemniej forum czytało spod krzesła
__________________
Wojtuś

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoła i klęka...:
kashha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 10:08   #3515
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Siala no to milo mi ja Renia i lat 20/21 Dzis jade do tesciowej baby jagi ;/ Na weekend w dodatku... az sie boje. Zamecza mi tego dziecia... Wiec odezwe sie dopiero w pon pewnie chyba ze tam dopadne kompa
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:32   #3516
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam wszystkie piękne mamusie!

Siala - cześć brakuje cię bardzo na forum, i "na boku" też
Renatko - współczuję wizyty u teściowej nie daj się i nie daj dziecia zamęczyć
Kashha - z tobą chyba też się nie przywitałam fajne pazurki, też bym się chętnie wybrała, ale jakoś czasu brak
Agamarcio - gratuluję zrzucenia kg


u nas dzisiaj pogoda do bani leje, wieje... masakra... chyba nici ze spacerku
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 14:12   #3517
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
witam wszystkie piękne mamusie!
Witaj piękna mamusiu

Agamarcio - gratuluję zrzucenia kg
dziękuję

u nas dzisiaj pogoda do bani leje, wieje... masakra... chyba nici ze spacerku
u Nas wręcz odwrotnie cudownie na dworze byliśmy z małżonkiem Karolcią i psiakiem na 2 godzinnym spacerku
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 14:25   #3518
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Aga - zazdraszczam pogody w takim razie choć nie powinnam narzekać, bo jak na krainę deszczowców to i tak już dawno nie padało



już kiedyś pytałam na boku, ale nikt nie odpisał: gdzie jest ANECIASLONKO ??????? czy ktoś wie? strasznie jej dawno nie było, tak zniknęła bez słowa...
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 15:10   #3519
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
już kiedyś pytałam na boku, ale nikt nie odpisał: gdzie jest ANECIASLONKO ??????? czy ktoś wie? strasznie jej dawno nie było, tak zniknęła bez słowa...
szczerze to pojęcia nie mam co się dzieje
ale dziś też o niej myślałam
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:05   #3520
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
A dziś młody Siala kończy własnie 8 miesięcy śpi potwora mała.. czekamy na gości moją kuzynkę-matkę chrzestną i jej bucowatego chłopa

Wszystkiego najlepsiejszego dla Sebastiana
No i mam nadzieje że częściej będziesz nas zaszczycać swoją obecnością

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Dzis jade do tesciowej baby jagi ;/ Na weekend w dodatku... az sie boje. Zamecza mi tego dziecia... Wiec odezwe sie dopiero w pon pewnie chyba ze tam dopadne kompa

Współczuje. Ja mam teściową na co dzień i z trudem bo z trudem ale jeszcze się nie pozagryzałyśmy


Wiosna wróciła i dziś pół dnia przesiedziałyśmy na polu. Mi to się już trochę nudziło po wzięłam małą na ręce i poszłyśmy kury oglądać no i jak można długo na kuraki patrzeć? jak po 10min chciałam iść stamtąd to był krzyk, a dla mnie to średnia rozrywka była
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 17:09   #3521
itakasia
Zakorzenienie
 
Avatar itakasia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Siala
missed you so much

ja tez myslalam o aneci i jej coreczce
__________________
Nasz synek Antoś
itakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 20:27   #3522
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Siala wreszcie jestes! wszystkiego najlepszego dla Sebcia!!!!!
modro ja w sumie nie przytylam za to brzuch mi wiekszy wisi niz po porodze i codziennie sobie mowie ze zaczynam cwiczyc i koniec ze slodyczami.....
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 21:48   #3523
pszczolka87
Zadomowienie
 
Avatar pszczolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 380
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Siala dawno Cie nie widziałam Mój Marcinek dzis skończył 7 miesięcy

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Aga - zazdraszczam pogody w takim razie choć nie powinnam narzekać, bo jak na krainę deszczowców to i tak już dawno nie padało



już kiedyś pytałam na boku, ale nikt nie odpisał: gdzie jest ANECIASLONKO ??????? czy ktoś wie? strasznie jej dawno nie było, tak zniknęła bez słowa...
ja widzę że odkąd ja zniknełam na jakiś czas dużo się tu osób wykruszyło i jakoś tak pustawo się zrobiło... aż smutno bo mam wielki sentyment do naszego forum
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
Siala wreszcie jestes! wszystkiego najlepszego dla Sebcia!!!!!
modro ja w sumie nie przytylam za to brzuch mi wiekszy wisi niz po porodze i codziennie sobie mowie ze zaczynam cwiczyc i koniec ze slodyczami.....
ja mam to samo.. ten wstrętny brzuch mnie dobija bo co jak co ale brzuszek zawsze miałam płaski
__________________
Marcinek jest już z nami!!!
http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5emyht23vm.png
[U]
pszczolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 07:04   #3524
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Wszystkiego Najlepszego dla wczorajszych Solenizantów i Solenizantek

U nas Wojtuś Dzisiaj Kończy 7 Miesięcy Moje małe szczęście, Na dodatek przebija się ząbek u góry.
Pobudka już była o 6 rano. Teraz śpi.
Z małżem - nie odzywamy się. Grrr jak mnir drażni ten człowiek to....

Pogoda zapowiada się ładna, więc pewnie pójdziemy na spacerek.

Życzymy wszystkim miłego dnia. Kasia i Wojtuś
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 08:53   #3525
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

A u mnie bylo wczoraj ładnie a dzisiaj tak nijak ale i tak na spacer idziemy zmykam bo jeszcze w piżamach jesteśmy
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 12:45   #3526
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

No ja u tesciow dalej, zostajemy do jutra. Tesciowa mam bardzo fajną, nic powiedziec ne moge w sumie. Nie ma zle A pogoda wczoraj cudowna z mala tyle pojezdzilismy ze chyba jak nigdy. Ni i fajnie spala cala noc az sie zdziwilam ze w innym miejscu ale spala jak zabita heh. Odezwe sie jutro kochane
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 14:31   #3527
Pampiszonka
Raczkowanie
 
Avatar Pampiszonka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: New Ross
Wiadomości: 43
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

siala- bala - witaj kochana bardzo mi milo ciebie poznac, juz teraz znam Twoje magiczne imie wszystkiego najlepszego dla Siali z okazji urodzin !!!!! jak impreza sie udala?

Agamarcio- witaj swietna waga, oby tak dalej !!! gratuluje

kassha- wazne, ze sa ladne i ze bedziesz miala na tak dlugo spokoj ja sobie chce tez zrobic, mysle ze w przyszlym tygodniu sie wybiore . Ja raz w zyciu mialam kiedys zalozone na wesele mojego kolegi i bardzo dlugo sie trzymaly i fajnie by bylo miec teraz spokoj z nimi nie znosze jak sobie pomaluje to od razu lakier odpryskuje a tak to moge prac, sprzatac, gotowac , zmywac naczynia i jest supcio

Renatka 2108- powodzenia u tesciowej ja nie znosze tych wizyt i mizdrzenia sie i pozwalanie dziecku na wszystko , a pozniej nie moge dojsc do ladu z Kacprem ;/ czekamy na relacje z pobytu u tesciowej p.s doczytalam teraz co napisalas -to dobrze, ze sie dogadujecie i ze mile pobyt wam leci i ze malutka spala cala noc ladnie

jaszczka- witaj jak tam pogoda w Waterford dzisiaj? W New Ross troszeczke zaczelo kropic, mam nadzieje, ze sie nie rozpada bo che isc zaraz z Kacperkiem na spacerek, choc troszke pochodzic z nim

Milego dnia kobietki!!!

chomiczek - fajne takie kurkowe siedzenie, ale wiem, ze dla nas mam to srednia przyjemnosc siedziec nad czyms kupe czasu, a dziecko sie ekscytuje, to az zal odchodzic z nim fajnie, ze sie nie pogryzylyscie o obyscie sie nie pogryzly , trzeba zachowac poker face hihi

aniaa22- no te slodycze to sa zdradliwe, ja uwielbiam ciasto orzechowe i dzisiaj je chyba upieke

pszczolka 87- Wszystkiego naj dla Marcinka !!!! duzy chlopak juz

kasienka2607- wszystkiego dobrego dla Wojtusia !!! biedaczek z tym zabkiem, meczy sie , niech sie szybko wykluje!!!! a propos tz to my tez czasami mamy ciche dni, to zupelnie inne stworzenia niz my, zupelnie inaczej mysla niz my!!! ale nie przejmuj sie, w koncu zacznie mu brakowac rozmow i sam sie odezwie jak spacerek, udany?

glooria- mam nadzieje, ze nie zlapal was deszczyk?
Pampiszonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 15:39   #3528
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez olakola Pokaż wiadomość
dzisiaj byliśmy na placu zabaw w Factory (Wrocław)
Kubie się strasznie podobało, chyba będziemy tam częściej jeździc

najpierw byliśmy sami a potem zrobił się tłok, fajnie było
ale słodziak Świetne zdjęcia i jaki Kuba jest już duży
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:13   #3529
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Pampiszonka - spacer przy tak ładnej pogodzie trwał tylko 30 min, Marudził więc wróciliśmy do domu, gdzie po 10 min przy cycu usnął. Teraz też śpi...
dzisiaj wielkie zmiany - muszę go przezwyczaić do spania w łóżeczku - zaczynamy od dzisiejszej nocki bo małż idzie na noc do pracy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 17:54   #3530
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Jestem wywalona po prostu, dzieć mnie zamęczył, baterie ma niezniszczalne, lepsza jest niż króliczki duracela.
Jesteśmy z małżem załamani, jak niw wiem, jak dam rady z tym moim małym świrkiem.
Na spacer nie chce wychodzić od 2 dni, marudzi, płacze, zamieniam wózki jak debil pod blokiem i nic to nie daje. A pogody szkoda. Ma jedną drzemke tylko jakoś tak koło 9 rano (bo wstała dzis o 5:30) i do wieczora juz nic nie śpi. No nie mam siły. I zaczęła pełzać
Będzie się działo...
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 19:43   #3531
Pampiszonka
Raczkowanie
 
Avatar Pampiszonka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: New Ross
Wiadomości: 43
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

kasienka 2607- dobre i te 30 minut spacerku moze byl spiacy lub glodny ciekawa jestem jak Wam pojdzie z zasypianiem w lozeczku, Kacperek na poczatku nie chcial, budzil sie , plakal, ale teraz juz nie ma problemu , przyzwyczail sie i przesypia ladnie noce napisz mi kochana jak Ci poszlo ?

modro-witaj to moze kolejny skok rozwojowy? stad ten pelen zapal i niezniszczalnosc
Pampiszonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 22:11   #3532
glooria
Raczkowanie
 
Avatar glooria
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 305
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

nie złapał nas deszcz padało wieczorem ale cały dzień się zbierało
więc spacer zaliczony
__________________
2-10-2009
Milena 12-06-2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stgf60a3v5k5a.png
glooria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 07:57   #3533
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Pampiszonka Pokaż wiadomość
kasienka 2607- dobre i te 30 minut spacerku moze byl spiacy lub glodny ciekawa jestem jak Wam pojdzie z zasypianiem w lozeczku, Kacperek na poczatku nie chcial, budzil sie , plakal, ale teraz juz nie ma problemu , przyzwyczail sie i przesypia ladnie noce napisz mi kochana jak Ci poszlo ?
Z spania w łóżeczku nici Noc była okropna, co chwile się budził i spał ze mną. Małż na noc był w pracy więc może to czuł, ale i ja też źle spałam. Spróbujemy dzisiaj.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 08:20   #3534
hd2005
Zakorzenienie
 
Avatar hd2005
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 3 456
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez modro Pokaż wiadomość
Jestem wywalona po prostu, dzieć mnie zamęczył, baterie ma niezniszczalne, lepsza jest niż króliczki duracela.
Jesteśmy z małżem załamani, jak niw wiem, jak dam rady z tym moim małym świrkiem.
Na spacer nie chce wychodzić od 2 dni, marudzi, płacze, zamieniam wózki jak debil pod blokiem i nic to nie daje. A pogody szkoda. Ma jedną drzemke tylko jakoś tak koło 9 rano (bo wstała dzis o 5:30) i do wieczora juz nic nie śpi. No nie mam siły. I zaczęła pełzać
Będzie się działo...
o matko,współczuję ... Trzymam kciuki aby szybko wszystko się uspokoiło
__________________
HAART.pl blog DIY


hd2005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 08:53   #3535
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Hej
U mnie dziś piękna pogoda aż człowiek czuje że żyje więc czekam aż mała wstanie i lecimy na spacerek i do moich rodziców

Nocka była dziś super spała od 20tej do 7:00 ale nie chwale żeby nie zapeszać
Miłego dzionka kobietki

modro współczuję kochana Trzymaj się
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście

Edytowane przez AGAMARCIO
Czas edycji: 2011-03-14 o 08:54
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 10:07   #3536
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

kasieńka pewnie trochę zajemie uczenie, ale dacie radę


o hd, powiedz czy używasz jakiegoś emolientu na całą skórę, jeśli tak to jakiego?

ja używam xerial 10 z mocznikiem, ale to dosyć silny balsam i jak już jest lepiej to chciałabym spróbować czegoś lżejszego (i najlepiej wydajnego i tańszego
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 13:57   #3537
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

enter a probowalas atoperal baby? Blance pomogl. mi dermatolog na moje niby azs dal balsam dermoceutica atopra w jeden dzien zaognienie skory przeszlo, ale nie wiem czy to nadaje sie dla dzieci.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 14:57   #3538
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

My juz wrocilismy od tesciow. Fajnie nawet bylo i przemoglam sie wkoncu i powiedzialam do niej mamo :P Jakos mi to przez gardlo nie chcialo nigdy przejsc, pewnie chodzi teraz dumna jak paw heh. Sie cieszyla ze przyjechalismy wkoncu bo nigdy z mala u niej na dluzej nie bylismy. I ja troche odpoczelam bo ja brali ciagle i tłamsili i wozili w wozku. Wyganiali na dwor zebym szla. Rano nawet mi ja tesciowa wziela i sie bawila z nia od 6 do 8 Wiec sie wyspalam za wszystkie czasy chyba .

No i maz bedzie za granice w weekend jechal Bede sama z mala bo tu pracy juz dwa miesiace ponad nie ma a w mojej miejscowosci ciezko cos znalezc a my obaj bez prawa jazdy jestesmy :/
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 15:57   #3539
kashha
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Chicago
Wiadomości: 1 510
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez jaszczka Pokaż wiadomość
Kashha - z tobą chyba też się nie przywitałam fajne pazurki, też bym się chętnie wybrała, ale jakoś czasu brak
Witaj Jaszczko mnie zmusiła praca do zainwestowania w paznokcie, więc poszłam w godzinach pracy, przynajmniej nie było mi szkoda że Wojtka zostawiam w domu :P

Cytat:
Napisane przez Pampiszonka Pokaż wiadomość

kassha- wazne, ze sa ladne i ze bedziesz miala na tak dlugo spokoj ja sobie chce tez zrobic, mysle ze w przyszlym tygodniu sie wybiore . Ja raz w zyciu mialam kiedys zalozone na wesele mojego kolegi i bardzo dlugo sie trzymaly i fajnie by bylo miec teraz spokoj z nimi nie znosze jak sobie pomaluje to od razu lakier odpryskuje a tak to moge prac, sprzatac, gotowac , zmywac naczynia i jest supcio
I o to chodzi że mogę robić wszystko a paznokcie są ładne
I jest bardzo supcio.

Kurcze powinnam się wziąć za c coś konstruktywnego... ale czy wizaż nie jest konstruktywny??
__________________
Wojtuś

Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoła i klęka...:
kashha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 15:59   #3540
kasienka2607
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2607
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Radomska/kiedyś Bytom/
Wiadomości: 595
GG do kasienka2607
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
My juz wrocilismy od tesciow. Fajnie nawet bylo i przemoglam sie wkoncu i powiedzialam do niej mamo :P Jakos mi to przez gardlo nie chcialo nigdy przejsc, pewnie chodzi teraz dumna jak paw heh. Sie cieszyla ze przyjechalismy wkoncu bo nigdy z mala u niej na dluzej nie bylismy. I ja troche odpoczelam bo ja brali ciagle i tłamsili i wozili w wozku. Wyganiali na dwor zebym szla. Rano nawet mi ja tesciowa wziela i sie bawila z nia od 6 do 8 Wiec sie wyspalam za wszystkie czasy chyba .

No i maz bedzie za granice w weekend jechal Bede sama z mala bo tu pracy juz dwa miesiace ponad nie ma a w mojej miejscowosci ciezko cos znalezc a my obaj bez prawa jazdy jestesmy :/
Ja do mojej Teściowej "mamo" powiedziałam równy rok po naszym ślubie. Jakoś wcześniej się nie mogłam tak samo przełamać ale to ze względu na to że moja mama nie żyje.

Oj, napewno Ci będzie ciężko z małą samej - ale jeśli wam się mają warunki pomóc to lepiej dla was. Będzie dobrze.
__________________
kasienka2607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.