DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 18:28   #181
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Tylko z gory zaznaczam , ze tak latwo sie mnie nie pozbedziecie i na forum zostaje
Ale przecież nikt Cię stąd nie wygania - zostawaj jak najdłużej i powodzonka na III i w przygotowaniach.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam
Piękne fotki Masz taką fajną, cieplutką i promienną buzię - ładna z Ciebie kobitka

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
WITAM WAS
OLINEK OKRAGLINEK od wczoraj w domu jest Kochany i już łobuzuje więc podejrzewam że zdrowieje

a u mnie na pocieche (nawet po snickersie) waga wskazała trzy 8 czyli 88,8kg waga z dziś rano.
No to super, że już w domku Zdróweczka Wam życzę
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:37   #182
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
hej babeczki
mam takie dość krępujące pytanie.. gdy się wypróżniam to czuję ból.. i później na papierze jest troszkę krwi.. tak mam od początku diety.. ma któraś to samo?
Nie chcę Cię martwić, ale u mnie coś takiego pojawiło się przy endometriozie Przeszło jak znów zaczęłam brać tabletki.
Zdarza się tak, że endometrioza przenosi się z dróg rodnych na okolice (czytałam nawet o przeniesieniu do płuc ) i wtedy właśnie pojawia się ból przy załatwianiu i czasem bóle w podbrzuszu. A jak u Ciebie z okresami? Bierzesz tabletki?
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja tak miałam,nawet przed dietą i teraz też czasami występuje. Byłam kiedyś noc w szpitalu by zbadali co to,ale lekarz nic nie wykrył i powiedział że to świeża krew więc to pewnie wynik podrażnienia. Wiadomo,jak mamy problemy z porcelanką,to jak się tego nazbiera w kichach to kupka jest zbita i może troszkę podrażnić odbyt. Więc nie ma powodów do obaw. Lepiej też kupować lepszy papier toaletowy (miękki),by dodatkowo nie drapać pupki
j.w.

Lekarze niestety rzadko biorą pod uwagę endometriozę
Ja, mając chyba wszystkie typowe objawy byłam u 3 różnych ginekologów i nic Niestety dopiero jak powiedziałam o swoich podejrzeniach (po szperaniu w internecie ) ostatni przyznał że to pewnie to (pewność można mieć po laparoskopii a na to nie chce mnie wysłać póki nie będzie sytuacji że nie mogę zajść w ciążę mimo starań, co nigdy nie nastąpi )
Pisałam już o tym albo tu albo na 2 wątku dukanowym

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
haha! też wczoraj oglądałam!!!
Acha, chciałam Wam, kochane moje zameldować, że mój chłop schudł w przeciągu 5 tygodni 9 kilo! Spodnie mu wiszą na pupci, brzuszek spadł.
Zadowolony, że go wciągnęłam w dukanie
A już myślałam że tylko ja oglądam takie programy

Mój schudł już 6kg, tylko że on jest na takim półdukanie od 1,5 miesiąca

Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
Tak sobie was czytam spokojnie niedzielnym popołudniem, nic nie robię i... chcę mi się schrupać W sensie jakiejś przekąski, nie posiłku. Kiedyś były by to chipsy albo delicje... A teraz co mogę sobie wsunąć? Ma ktoś jakieś rady? Dodam, że wyczerpałam dziś już limit otrębów Strasznie mi się chce
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam


My zaliczyliśmy dziś spacer i małe zakupy w Biedronce Postanowiliśmy wrócić autobusem, bo mieliśmy dość ciężko, ale stwierdziłam że mało mi tego spaceru (tylko z 3-4km) więc postanowiłam porzucić TŻ-ta i wrócić na piechotę Tak więc on zabrał zakupy a ja ruszyłam w drogę Poszłam trochę na około i zaszłam jeszcze do MarcPola Kupiłam sobie brokuły i makrelkę bo były w promocji Wzięłam też otręby z Młynów Wodnych, są dość mocno zmielone z tego co zauważyłam, ale to dobrze będą lepsze do niektórych rzeczy
Jak dotarłam do domu to aż mnie nosiło żeby jeszcze gdzieś iść Nawet nie rozbierając się, z własnej nieprzymuszonej woli poszłam wyrzucić śmieci (zawsze TŻ to robi ) i kupić baniaki z wodą (niestety to nie wyszło bo ktoś mi wodę wykupił ) Gdyby nie to że chciało mi się do łazienki i głodna się robiłam, poszłabym dalej sama pospacerować
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:41   #183
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość


Piękne fotki Masz taką fajną, cieplutką i promienną buzię - ładna z Ciebie kobitka
Dziękuje baardzoPrzed dietą bym się nie zdecydowała na żadną sesję... unikałam zdjęć
Teraz nie ma rewelacji ale na te 200 nacykanych zdjęć naprawde wiele bardzo mi się podoba
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:47   #184
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Tylko z gory zaznaczam , ze tak latwo sie mnie nie pozbedziecie i na forum zostaje
gdybyś napisała że zamierzasz opuścić nas na III fazie to bym ci nie pozwoliła na nią przejść żartuje oczywiście

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam
pięknie, pięknie!
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:52   #185
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziękuje baardzoPrzed dietą bym się nie zdecydowała na żadną sesję... unikałam zdjęć
Teraz nie ma rewelacji ale na te 200 nacykanych zdjęć naprawde wiele bardzo mi się podoba
Ja nie mam żadnego zdjęcia z okresu najwyższej wagi
W sumie z najniższej też jest tylko kilka Najwięcej mam z okresu pośredniego
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 18:52   #186
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziękuje baardzoPrzed dietą bym się nie zdecydowała na żadną sesję... unikałam zdjęć
Teraz nie ma rewelacji ale na te 200 nacykanych zdjęć naprawde wiele bardzo mi się podoba
Ja też nie lubię zdjęć ale w sumie to nigdy nie lubiłam siebie na zdjęciach... Może dlatego, że mam ciągle dziecięcą buzię i jakoś nigdy nie wyglądam poważnie
A takie fotki fajnie zrobione bardzo potrafią poprawić nam humor A Twój fotograf się spisał i to bardzo
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:02   #187
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Ja też nie lubię zdjęć ale w sumie to nigdy nie lubiłam siebie na zdjęciach... Może dlatego, że mam ciągle dziecięcą buzię i jakoś nigdy nie wyglądam poważnie
A takie fotki fajnie zrobione bardzo potrafią poprawić nam humor A Twój fotograf się spisał i to bardzo
To później wrzucę jeszcze kilka skoro się tak podobają aaa co poświece trochę ryjkiem
A fotograf początkujący-narzeczony ostatnio znalazł sobie takie nowe hobby i w końcu go wyciąnęlam na sesje bo on ciągle bratu robi zdjęcia czy jakimś martwym rzeczom
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 19:04   #188
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam
Ładniutkie Jesteś fotogeniczną osóbką więc takie sesje powinny zdarzać się częściej, bo po jakimś czasie takie ciekawe fotki to bardzo miła pamiątka
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:07   #189
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
To później wrzucę jeszcze kilka skoro się tak podobają aaa co poświece trochę ryjkiem
A fotograf początkujący-narzeczony ostatnio znalazł sobie takie nowe hobby i w końcu go wyciąnęlam na sesje bo on ciągle bratu robi zdjęcia czy jakimś martwym rzeczom
Wrzucaj A co! Trzeba się chwalić jak jest czym

Jeśli jeszcze ktoś nie robił mlecznej galaretki to niech koniecznie spróbuje Ja dziś zrobiłam i jest pyszna Nawet TŻ który jest nie słodyczowy właśnie je i się zachwyca
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:38   #190
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Wrzucaj A co! Trzeba się chwalić jak jest czym

Jeśli jeszcze ktoś nie robił mlecznej galaretki to niech koniecznie spróbuje Ja dziś zrobiłam i jest pyszna Nawet TŻ który jest nie słodyczowy właśnie je i się zachwyca
Z jakiego przepisu ją robisz?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 19:50   #191
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Nie chcę Cię martwić, ale u mnie coś takiego pojawiło się przy endometriozie Przeszło jak znów zaczęłam brać tabletki.
Zdarza się tak, że endometrioza przenosi się z dróg rodnych na okolice (czytałam nawet o przeniesieniu do płuc ) i wtedy właśnie pojawia się ból przy załatwianiu i czasem bóle w podbrzuszu. A jak u Ciebie z okresami? Bierzesz tabletki?
bóli podbrzusza nie mam.. okres w miarę normalny, niebolesny raczej, trwa tylko krótko, bo 3-4 dni i nie jest jakiś obfity. Ale ogólnie miałam zazwyczaj taki okres.. teraz mnie troszkę nastraszyłaś.. szczerze mówiąc nawet nie wiem co to ta endometrioza, muszę poczytać. Nie biorę tabletek.. no i tak jak mówiłam te bóle przyszły praktycznie od razu jak zaczęłam dietę..
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 20:07   #192
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

witam na nowym watku

niedziela taka piekna i sloneczna ...nareszcie wiosna

teraz dopiero nasz zapal i checi do trzymania diety wzrosna .... az milo jest powyciagac z szafy wszystkie zwiewne kiecuszki
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:29   #193
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam


Aaaallleeee jestem padnięta Z moim tatą wybraliśmy się na zakupy i kupiliśmy kolejną grę na kinecta ... http://www.youtube.com/watch?v=bQZgGtMeXXU
Dzisiaj nadrobiłam wszystkie dni bez ćwiczeń . hahahaha
Ale jutro będą zakwasy... Nie będę mogła się podnieść. Szkoda,że tylko takie gry motywują mnie do ruchu...
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:31   #194
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Z jakiego przepisu ją robisz?
Z tego Najmniej nam smakowała warstwa kawowa, najbardziej TŻ chwalił kakaową, mi smakowała i wanilia i kakao
Dałam 3 pastylki słodzika na każdą warstwę i trochę mniej żelatyny niż w przepisie (ale to samo białko to można jej sypać do woli ) Zastygło bardzo szybko

Ta ilość co w przepisie wystarczyła dla 2 osób (strasznie się tym zapchaliśmy, ja ledwo kończyłam swoją porcję )

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
bóli podbrzusza nie mam.. okres w miarę normalny, niebolesny raczej, trwa tylko krótko, bo 3-4 dni i nie jest jakiś obfity. Ale ogólnie miałam zazwyczaj taki okres.. teraz mnie troszkę nastraszyłaś.. szczerze mówiąc nawet nie wiem co to ta endometrioza, muszę poczytać. Nie biorę tabletek.. no i tak jak mówiłam te bóle przyszły praktycznie od razu jak zaczęłam dietę..
Jeśli z okresem wszystko w porządku i nie jest jakoś szczególnie bolesny to raczej nie endometrioza (chociaż w sumie nie mam pewności czy to warunek konieczny ja jak nie biorę tabletek to umieram z bólu, robi mi się słabo i wymiotuję a żadne przeciwbólowe nie pomagają ) Poczytaj sobie, może inne rzeczy będą się zgadzać. W razie czego przy następnej wizycie u lekarza powiedz o swoich podejrzeniach.
Ja przypadkiem trafiłam na trop endometriozy i dopiero jak poczytałam to zaczęłam kojarzyć fakty (np. te problemy toaletowe), a poszukiwania rozpoczęłam od tego jak nagle po odstawieniu anty seks stał się dla mnie strasznie bolesny i nieprzyjemny Problemy się skończyły jak wróciłam do tabletek
Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
niedziela taka piekna i sloneczna ...nareszcie wiosna

teraz dopiero nasz zapal i checi do trzymania diety wzrosna .... az milo jest powyciagac z szafy wszystkie zwiewne kiecuszki
U mnie słońce było tylko do 10, potem zaczęło się chmurzyć, ale to wystarczyło żeby dać mi od rana niezłego kopa O tej porze roku to dla mnie lepsze od kawy
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:33   #195
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Hej laseczki potrzebuje Waszej rady

Witam sie serdecznie i chcialam oglosic , ze przechodze dobrowolnie na FIII mimo , ze do mojej wymarzonej wagi brakuje mi jeszcze 3 kg
Wlasnie od tygodnia zaczelam przygotowania do pol maratonu ( prawie 22km)
Biegam 4 x w tyg od 5 do 15 km i potrzebuje wiekszej ilosci weglowodanow bo inaczej moge sobie krzywde zrobic .
Dlatego postanowilam , ze jadlospis bede miala taki jak na FII (bardzo mi odpowiada) tylko dodam troche makaronu , ryzu czasami jakis owoc - co o tym myslicie
myślę, że to dobra decyzja kochana
Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
Tak sobie was czytam spokojnie niedzielnym popołudniem, nic nie robię i... chcę mi się schrupać W sensie jakiejś przekąski, nie posiłku. Kiedyś były by to chipsy albo delicje... A teraz co mogę sobie wsunąć? Ma ktoś jakieś rady? Dodam, że wyczerpałam dziś już limit otrębów Strasznie mi się chce
chipsy z szynki
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Pokazuje zdjątka z dzisiejszej sesji
Te 2 najbardziej mi się podobają tak szczupło wyszłam
oj oj, ale ładne

jakbyś kiedyś potrzebowała fotografa...to się polecam
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:34   #196
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

To wstawiam jeszcze tee
Rety jutro o 8 rano zaczynam nową pracę
Póki co jestem przerażona z lekka ale będzie dobrze musi być
Już sobie przygotowałam drugie śniadanko -sałatkę z tunczykiem:P

Tchnienie-wiatru kochana obawiam się ze nie byłoby mnie stać
Tutaj dziś miałam fotki narzeczonego i koleżanki Czułam się jak gwiazda przed dwoma paparazzi hahaha
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Patii.jpg (103,9 KB, 207 załadowań)
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa


Edytowane przez Paati89
Czas edycji: 2011-03-20 o 20:35
Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:38   #197
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczynki ja już się zmywam lulu. Dobrej nocki życzę Wam, do juterka
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:46   #198
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hello
tak myślałam, że po weekendzie będzie nowy wątek
u mnie było intensywnie więc dlatego nie pisałam
ale dukam pięknie
ale nie wiem czy coś spadło bo o ważeniu przypominałam sobie wieczorem i nie chciałam się ważyć po całym dniu jedzenia

tak w ogóle jutro idę na ortopedię spadłam ze schodów u siebie w domu i złamałam palca dużego u nogi fuck!

dziś robiłam dukanową pizzę, matko ale pycha ale nie robiłam z teg przepisu typowo dukanowo pizzowego ale zmodyfikowałam dukanowy przepis na ala biszkopt super wyszło, pewnie często będziemy robić

oglądacie X Factor? ja oglądam, fajny odcinek był, podobał mi się a ta dziewczyna co wykonywała piosenkę "Stop" mnie powaliła na kolana
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:48   #199
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość

oglądacie X Factor? ja oglądam, fajny odcinek był, podobał mi się a ta dziewczyna co wykonywała piosenkę "Stop" mnie powaliła na kolana
Też oglądałam, taak ona zaśpiewała rewelacyjnie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 20:52   #200
Iloa
Rozeznanie
 
Avatar Iloa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: miasto Scyzoryków
Wiadomości: 790
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Paati, jesteś prześliczna!
__________________
Dukan od14.08 waga 86 kg wzrost 160 cm
Iloa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:53   #201
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
To wstawiam jeszcze tee
Rety jutro o 8 rano zaczynam nową pracę
Póki co jestem przerażona z lekka ale będzie dobrze musi być
Już sobie przygotowałam drugie śniadanko -sałatkę z tunczykiem:P

Tchnienie-wiatru kochana obawiam się ze nie byłoby mnie stać
Tutaj dziś miałam fotki narzeczonego i koleżanki Czułam się jak gwiazda przed dwoma paparazzi hahaha
no co Ty?! gratis dziewczyno, uczę się dopiero:P

i powodzenia w pracy!
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
dziś robiłam dukanową pizzę, matko ale pycha ale nie robiłam z teg przepisu typowo dukanowo pizzowego ale zmodyfikowałam dukanowy przepis na ala biszkopt super wyszło, pewnie często będziemy robić
pizza dukanowa jest pycha
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:54   #202
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość

Jeśli z okresem wszystko w porządku i nie jest jakoś szczególnie bolesny to raczej nie endometrioza (chociaż w sumie nie mam pewności czy to warunek konieczny ja jak nie biorę tabletek to umieram z bólu, robi mi się słabo i wymiotuję a żadne przeciwbólowe nie pomagają ) Poczytaj sobie, może inne rzeczy będą się zgadzać. W razie czego przy następnej wizycie u lekarza powiedz o swoich podejrzeniach.
Ja przypadkiem trafiłam na trop endometriozy i dopiero jak poczytałam to zaczęłam kojarzyć fakty (np. te problemy toaletowe), a poszukiwania rozpoczęłam od tego jak nagle po odstawieniu anty seks stał się dla mnie strasznie bolesny i nieprzyjemny Problemy się skończyły jak wróciłam do tabletek
raczej standardem przy endometriozie są nieregularne i obfite miesiączki, silny PMS, ból przy stosunku, krwawienia niezgodne z cyklem więc jeśli nie ma tych objawów to niby powinno być ok - ale nigdy nie ma 100% pewności bo nie ma przypadków jak z książki...

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
Hello
tak myślałam, że po weekendzie będzie nowy wątek
u mnie było intensywnie więc dlatego nie pisałam
ale dukam pięknie
ale nie wiem czy coś spadło bo o ważeniu przypominałam sobie wieczorem i nie chciałam się ważyć po całym dniu jedzenia

tak w ogóle jutro idę na ortopedię spadłam ze schodów u siebie w domu i złamałam palca dużego u nogi fuck!

dziś robiłam dukanową pizzę, matko ale pycha ale nie robiłam z teg przepisu typowo dukanowo pizzowego ale zmodyfikowałam dukanowy przepis na ala biszkopt super wyszło, pewnie często będziemy robić

oglądacie X Factor? ja oglądam, fajny odcinek był, podobał mi się a ta dziewczyna co wykonywała piosenkę "Stop" mnie powaliła na kolana
oj biedactwo szybkiego zarośnięcia palucha!

napisz jak zmodyfikowałaś ten biszkopt - bo moja pizza była klapą a może taka by się udała
x-factor oglądam ale tylko fragmenty na necie bo tv nie mam... no i oglądam głównie dla Czesława
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:54   #203
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
To wstawiam jeszcze tee
Rety jutro o 8 rano zaczynam nową pracę
Super zdjęcie
Zazdroszczę nowej pracy, ja już powili przestaję mieć nadzieję na to że coś znajdę
Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
tak w ogóle jutro idę na ortopedię spadłam ze schodów u siebie w domu i złamałam palca dużego u nogi fuck!

oglądacie X Factor? ja oglądam, fajny odcinek był, podobał mi się a ta dziewczyna co wykonywała piosenkę "Stop" mnie powaliła na kolana
Uuu niefajnie, współczuję

Ja oglądałam Dziewczyna była naprawdę świetna
Właśnie oglądam Bridget Przed chwilą też leciała ta piosenka
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:55   #204
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

załamkq,1,5 kg wróciło,i tak sie waze co dzien i to jest i jest przez tydzien,az dzisiaj miałam chwile zwątpienia,zjadłam rurke z kremem i wypiłam piwo(przyznaje sie czy beda baty czy nie),coś mnie dopadlo jakas chandra
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:58   #205
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
załamkq,1,5 kg wróciło,i tak sie waze co dzien i to jest i jest przez tydzien,az dzisiaj miałam chwile zwątpienia,zjadłam rurke z kremem i wypiłam piwo(przyznaje sie czy beda baty czy nie),coś mnie dopadlo jakas chandra
nieładnie! ale raczej przez rurkę z kremem i piwo 1,5 kg nie przytyłaś. to WODA:P i spadnie!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 20:59   #206
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość


Aaaallleeee jestem padnięta Z moim tatą wybraliśmy się na zakupy i kupiliśmy kolejną grę na kinecta ... http://www.youtube.com/watch?v=bQZgGtMeXXU
Dzisiaj nadrobiłam wszystkie dni bez ćwiczeń . hahahaha
Ale jutro będą zakwasy... Nie będę mogła się podnieść. Szkoda,że tylko takie gry motywują mnie do ruchu...


Bardzo lubie ta gre jest relatywnie droga , ale warta swojej kasy . Moje dziecko dostalo ja w tamtym roku na urodziny i na party na ktorym bylo 8 dziewczynek gra zrobila furore my mamy 4 rozne gry z tej seri . Czasami gramy tez ze znajomymi nastepnego dnia ciezko sie podniesc
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:00   #207
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
raczej standardem przy endometriozie są nieregularne i obfite miesiączki, silny PMS, ból przy stosunku, krwawienia niezgodne z cyklem więc jeśli nie ma tych objawów to niby powinno być ok - ale nigdy nie ma 100% pewności bo nie ma przypadków jak z książki...
U mnie wszystko zawsze było jak w zegarku, żadnych plamień poza okresem, a obfity miewałam tylko 1 dzień Także jak widać u każdego jest inaczej
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:00   #208
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
gdybyś napisała że zamierzasz opuścić nas na III fazie to bym ci nie pozwoliła na nią przejść żartuje oczywiście
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:01   #209
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Iloa Pokaż wiadomość
Paati, jesteś prześliczna!
Jeej dziękuje bardzo

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
no co Ty?! gratis dziewczyno, uczę się dopiero:P
No to ja chętna jak zawsze

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Super zdjęcie
Zazdroszczę nowej pracy, ja już powili przestaję mieć nadzieję na to że coś znajdę

Dziękuje Kochana nie ma co wątpić,bo w końcu się trafi wymarzona praca... ja też nie mogłam uwierzyć,że znajdę prace w zawodzie. Myślałam,że do końca życia utknę w windykacji z płacą 5.50zł / h

Cytat:
Napisane przez justyna8924 Pokaż wiadomość
załamkq,1,5 kg wróciło,i tak sie waze co dzien i to jest i jest przez tydzien,az dzisiaj miałam chwile zwątpienia,zjadłam rurke z kremem i wypiłam piwo(przyznaje sie czy beda baty czy nie),coś mnie dopadlo jakas chandra
No nie! Kobieto!
Nie załamuj mnie... takie wzrosty to norma przecież to tylko WODA. Nie ma możliwości aby to był tłuszcz bo praktycznie go nie jemy... a woda jak to woda zbierze się w organizmie i koniec... wystarczy więcej pić i zejdzie.. no ale ta rurka i piwo.. teraz będzie zastój murowany
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 21:06   #210
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Dziękuje Kochana nie ma co wątpić,bo w końcu się trafi wymarzona praca... ja też nie mogłam uwierzyć,że znajdę prace w zawodzie. Myślałam,że do końca życia utknę w windykacji z płacą 5.50zł / h
Problem w tym, że ja nie chcę pracy w zawodzie 5 lat studiów i rok podyplomówki zmarnowane A ja nadal nie wiem co chciałabym w życiu robić Dlatego szukam niemal czegokolwiek, żeby tylko się gdzieś zaczepić i znów mieć swoje pieniądze, bo już mnie zaczyna obecna sytuacja dobijać
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.