Pierwsza Miłość part IV - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 11:52   #3061
Agidudu
Raczkowanie
 
Avatar Agidudu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 201
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Streszczenia od 18.04 do 21.04

1291
Po powrocie do Polski Artur nie może zapomnieć o Izabeli, i o tym, co wydarzyło się między nimi w Danii. Berenika zauważa zmianę w zachowaniu męża, ale na razie nie domyśla się, co jest tego przyczyną. Mąż Renaty nie daje za wygraną. Tym razem zjawia się z niezapowiedzianą wizytą, z bukietem kwiatów w mieszkaniu rodziny Królów. Od progu prawi małżonce tanie komplementy. Z opresji przed natrętnym mężem ratuje ją Grzegorz. Bez większych problemów wyrzuca Henryka za drzwi. Malwina nie może uwierzyć w bezinteresowną przemianę osobowościową swojej siostry. Jest zaskoczona tym, z jaką uprzejmością Wiktoria odnosi się do swoich klientek w salonie. Tymczasem w Wadlewie pojawia się nowy turysta, Dawid Kędzierski (Marcin Kwaśny). Poszukując kwatery, w której mógłby się zatrzymać na jakiś czas, by odpocząć od miejskiego zgiełku, za radą Łazankowej udaje się do domu Śmiałka. Marian przyjmuje go pod swój dach z otwartymi ramionami. Już pierwszego dnia w dość nieprzyjemnych okolicznościach poznaje Bartka. Obaj panowie nie przypadają sobie zbytnio do gustu. Osobą, która robi na Dawidzie piorunujące wrażenie, jest Ewelina. W odróżnieniu od jej narzeczonego, odbiera go jako eleganckiego, oczytanego i kulturalnego mężczyznę. Bartek jest odrobinę zazdrosny o nowego turystę. Podczas odwiedzin w szpitalu Mariusz jest bardzo chłodny i nieprzyjemny dla Anny. Żąda, aby wyszła z sali i nigdy więcej nie wracała. Dziewczyna z dużą dozą wyrozumiałości toleruje jego humory. Dlaczego Mariusz tak traktuje Annę?

1292
Renata jest zaintrygowana postawą Grzegorza. Za wszelką cenę chciałaby się dowiedzieć, co zamierza on zrobić z Henrykiem i całą sprawą związaną z kredytem. Król zapewnia ją, że nie ma się o co martwić. Jedyne, co ona może zrobić, to tylko mu zaufać. Niestety, Henryk okazuje się szybszy i bardziej wyrachowany. Nasyła na Grzegorza kontrolę drogową, która za niesprawne światło przy tablicy rejestracyjnej wlepia mu spory mandat. Król postanawia zmienić taktykę i zaprzyjaźnić się z wrogiem. Oznajmia Renacie, że zaprosił jej męża na rodzinny obiad. Tymczasem Dawid odwiedza Ewelinę w bibliotece. Dziewczyna jest mile zaskoczona, kiedy okazuje się, że ich gusta literackie są bardzo do siebie zbliżone. Z nikim nigdy tak przyjemnie nie rozmawiało jej się na temat, nawet z Bartkiem. Miedzianowski jest zaskoczony tym, jak dobrze jego narzeczona dogaduje się z Dawidem. Ma okazję bliżej go poznać, kiedy ten zjawia się w jego gabinecie pod pretekstem problemów z zasypianiem i nerwowością. Paweł informuje Artura i Kingę o stanie zdrowia Mariusza. Wszyscy są wstrząśnięci tym faktem, oferują pomoc. Tymczasem Mariusz zostaje poddany pierwszej chemioterapii. Cała rodzina martwi się o jego zdrowie.
1293
Emilka zamiera z wrażenia na widok Mirka i Dawida, piekących razem w fartuszkach fikuśne ciasteczka. Robi to na niej ogromne wrażenie. Przeciwne uczucia wywołuje to w Patryku. Dawid zaczyna go drażnić, podobnie jak Bartka. Również w nim pojawia się nutka zazdrości o Emilkę. Marysia w ferworze pracy powoli zapomina o Pawle. Jednak nie na długo. Tego samego dnia Kinga przekazuje jej przykre wieści na temat choroby Mariusza. Majka jest szczerze poruszona. Tymczasem Mariusz zostaje poddany kolejnej chemioterapii. Złe samopoczucie przekłada się również na jego kondycję psychiczną. Paweł jest bezsilny. Nie wie, jak może wpłynąć na poprawę nastroju brata i jego nastawienia do choroby. Na prośbę Mariusza pomaga mu ostrzyc włosy. Tymczasem Ewelina jest przerażona czekającymi ją przygotowaniami do ślubu i wesela. Obawia się, że w pojedynkę nie da sobie rady z ogarnięciem wszystkiego. Emilka podsuwa jej pomysł, aby o pomoc poprosiła Dawida, który zajmował się kiedyś profesjonalnie organizacją tego typu imprez. Drogą wyjątku, podczas urlopu Dawid obiecuje pomóc w przygotowaniach do jej ślubu. Renata niechętnie i z nieukrywanym oporem przygotowuje kolację, na którą został zaproszony Henryk. Podczas wspólnego wieczoru Grzegorz stara się znaleźć nić porozumienia z mężem Renaty, tłumacząc, że to wszystko dla jej dobra. Pod koniec kolacji oznajmia, że dla złagodzenia istniejącego sporu zamierza odkupić od Henryka dom. Renata oraz jej mąż nie kryją zdziwienia takim obrotem spraw.
1294
Marysia jest szczerze poruszona informacją na temat złego stanu zdrowia Mariusza. Jej przygnębienie jest na tyle duże, że nie zjawia się tego dnia w pracy. Po długiej chwili wahania decyduje się do niego zadzwonić. Niestety, on nie odbiera zbyt przyjaźnie jej gestu. A na wieść o tym, że Majka nie zamierza wrócić do Wrocławia, wyrzuca jej, że zostawiła Pawła i najlepiej będzie jak da im wszystkim święty spokój. Mariusz opowiada bratu o rozmowie z Majką. Ten z kolei ma pretensje do Kingi, że opowiada Marysi o tym, co się u nich dzieje. Uważa, że skoro tak obojętnie ich potraktowała wyjeżdżając bez słowa, nie ma prawa teraz wtrącać się w ich życie. Żąda od Kingi, by nigdy więcej nie poruszała z Majką tematów, które ich dotyczą. Deklaruje, że jej nie potrzebują. Mariola nie ma dla Pawła najlepszych wieści. Jak się okazuje Mariusz źle znosi chemioterapię. W tej sytuacji jedynym ratunkiem może się okazać przeszczep szpiku. Ewelina przeżywa gorączkę przedweselną. Bartek jest coraz bardziej poruszony faktem, że jego narzeczona spędza każdą wolną chwilę z Dawidem. Jest jeszcze bardziej rozdrażniony, kiedy z wielkim entuzjazmem i podziwem Ewelina wypowiada się na jego temat. Okazuje się, że ona nie jest jedyną kobietą, która darzy Dawida taką sympatią. Wiktoria jest również zauroczona jego klasą i wdziękiem. Tymczasem Artur otrzymuje dokumenty z kancelarii prawnika Wekslera, w których Sabina odsprzedaje mu swoje akcje oraz zrzeka się dobrowolnie członkostwa w radzie nadzorczej Kulczycki Corporation. Tym samym sprawa z Karolem zostaje definitywnie zamknięta. Artur nie może zapomnieć o Izabeli, i o pocałunku, do którego doszło podczas podróży do Danii. Macocha zapowiada mu, że była to jednorazowa sytuacja i jedyne co im teraz pozostaje, to skupić się na pracy. Swoimi uczuciowymi dylematami Artur dzieli się z Kingą. Przyjaciółka jest szczerze zniesmaczona tym, że on jest zauroczony kobietą, która do niedawna była jego największym wrogiem, i zdradza Berenikę.
Agidudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 11:57   #3062
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Z Izabelą
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 12:10   #3063
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Nie noo żal... Łyyy ale glupoty sie dziac beda :/
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 13:36   #3064
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

kiedy Pawel dowie sie o ciazy Marychy ?
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 21:15   #3065
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
kiedy Pawel dowie sie o ciazy Marychy ?
pewnie jak urodzi i przyjedzie z dzieckiem ( dziecmi) do Wroclawia
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:57   #3066
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Myślę, że krew pępowinowa dziecka Majki pomoże Mariuszowi i w ten sposób wyjdzie na jaw, ze do jest dziecko Pawła.
Wątek z Izabelą jest ciekawy.
Podoba mi się, ze zostanie wprowadzona postać Dawida, o którego panowie będą zazdrośni
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 09:54   #3067
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

chwila chwila co się stanie między Arturem a Izą ?
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 10:41   #3068
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Zakochana w streszczeniu jest napisane przeczytaj jak chcesz wiedzieć
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:22   #3069
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Myślę, że krew pępowinowa dziecka Majki pomoże Mariuszowi i w ten sposób wyjdzie na jaw, ze do jest dziecko Pawła.
Wątek z Izabelą jest ciekawy.
Podoba mi się, ze zostanie wprowadzona postać Dawida, o którego panowie będą zazdrośni
Też miałam takie podejrzenia. Mam nadzieję, że scenarzyści też na to wpadli. To by było ciekawsze rozwiązanie niż to, że Paweł dowie się od kogoś.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 12:25   #3070
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Zakochana w streszczeniu jest napisane przeczytaj jak chcesz wiedzieć
przeoczyłam,dzięki już mam
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 14:23   #3071
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Też tak mysle ze to by bylo najlepsze rozwiazanie ale pewnie tak nie bedzie..
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 21:29   #3072
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Artur z Izabela boooooooooooze

czemu Majka mu nie powie, w koncu jest ojcem, ma prawo wiedziec..
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 21:40   #3073
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

ten serial staje się coraz głupszy

oglądam czasami, ale ostatnio nie jestem w temacie, bo albo jestem w pracy i czegoś nie widzę, albo oglądam tylko do reklamy

streszczenia wypas ogólnie

proponowałabym jeszcze, żeby Emilka miała dziecko z kosmitą

PS. ja wstawiałam tag TOMECZEK NIEMOWA a któraś MUSIAŁA ODŚWIEŻYĆ i słusznie dopisać TOMECZEK PRZEMÓWIŁ!

Edytowane przez alufa
Czas edycji: 2011-04-02 o 21:43
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:31   #3074
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Dużo się dzieje w Pierwszej miłości, ale mam nadzieję, że będę potrafiła wejść w akcje, jak w końcu skocznie się ten kołowrót na uczelni. Mam nadzieję, ze się nie pogubię w zawiłościach fabuły;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:21   #3075
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

http://www.pierwszamilosc.pl/ <- zwiastun

czyżby rzekomy napad na Sabinę ustawił ten nowy lokator
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 09:13   #3076
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Zakochanaaaa Pokaż wiadomość
http://www.pierwszamilosc.pl/ <- zwiastun

czyżby rzekomy napad na Sabinę ustawił ten nowy lokator
Było o tym w streszczeniach
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 10:40   #3077
Zakochanaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Zakochanaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 703
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Było o tym w streszczeniach
ja znowu nic nie wiem
__________________


Zakochanaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:30   #3078
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ale mnie Paweł ostatnio wk**wia. Czepia się cały czas Kaśki. Zrób to, zrób tamto. Sam by się wziął do roboty. To jest mobbing. A to w jaki sposób do niego mówi i uważa go z głupka...nie podoba mi się to.

Ciekawe czy postać Olki zniknie z serialu, skoro ta zamierza wyjechać?

Zastanawia mnie gdzie Sabina i Mikołaj wcisną współlokatora skoro z tego co kojarzę to Mikser z Olką mieszkali (spali) w tym ich salonie połączonym z kuchnią. Gdzie tam jeszcze jeden pokój?

Biało: Ta nowa postać w Wadlewie chyba końcowo będzie z Wiktorią tak kminię
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:49   #3079
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Coś czuję, że przyszłe odcinki będą ciekawe Ciekawi mnie kiedy Majka powie Pawłowi o tym, że jest w ciąży. Moim zdaniem będzie to szybciej niż później Majka pewnie jak dowie się o chorobie Mariusza to wróci


S
trasznie ciekawi wątek Mariusza. Cieszę się, że w końcu się pojawi, bo ile można oglądać tych samych bohaterów
Zastanawia mnie jeden fakt... Ostro potraktuję Ankę, więc albo ją poznał już w przeszłości, albo ma do niej uprzedzenia, bo woli żeby Majka była z Pawłem. Gdyby scenarzyści szli moim tokiem rozumowania to Mariusz "zdradziłby" Salupę [czyli swoją dziewczynę] z Anką właśnie Stąd potem "podejrzenie" o HIV. Ale równie dobrze może to być jedynie uprzedzenie xD


Coś też czuję, że wątek z nowym współlokatorem Sabiny będzie mnie wnerwiał. Lubie aktora, ale ma taką rolę, że wrrr Niech się wątek z Izabelą nie rozwijaaaaa, błaaagam!
li90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 16:15   #3080
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mi ten nowy współlokator od początku nie pasował Mikser miał rację A Sabina nic a nic się nie uczy na własnych błędach. Swoją drogą dziwne - Aleksowi pożyczyła grubą kasę na samochód, a nie może zapłacić za Miksera mieszkania?
li90 - Mariusz spał z Anką?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:23   #3081
li90
Raczkowanie
 
Avatar li90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 337
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Mi ten nowy współlokator od początku nie pasował Mikser miał rację A Sabina nic a nic się nie uczy na własnych błędach. Swoją drogą dziwne - Aleksowi pożyczyła grubą kasę na samochód, a nie może zapłacić za Miksera mieszkania?
li90 - Mariusz spał z Anką?

Dagusiac, to tylko moje podejrzenie Może nie spał, ale ta jego wrogość musi być usprawiedliwiona. Tak więc, albo ją wcześniej poznał, albo wkurza się, że Paweł nie jest z Marysią A tu ten fragment ze streszczenia: " Podczas odwiedzin w szpitalu Mariusz jest bardzo chłodny i nieprzyjemny dla Anny. Żąda, aby wyszła z sali i nigdy więcej nie wracała. Dziewczyna z dużą dozą wyrozumiałości toleruje jego humory. Dlaczego Mariusz tak traktuje Annę?"

Edytowane przez li90
Czas edycji: 2011-04-03 o 16:28
li90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:42   #3082
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Mi ten nowy współlokator od początku nie pasował Mikser miał rację A Sabina nic a nic się nie uczy na własnych błędach. Swoją drogą dziwne - Aleksowi pożyczyła grubą kasę na samochód, a nie może zapłacić za Miksera mieszkania?
li90 - Mariusz spał z Anką?
ja też tego nie rozumiem ale z drugiej strony, Mikser sam chce się utrzymywać
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:44   #3083
girl99
Zakorzenienie
 
Avatar girl99
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 030
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

ale przeciez mowi Mikserowi, ze to ,,zaden problem" Tylko on sie honorem unosi
__________________
W walce zjednoczeni!!!


Vamos España
girl99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 16:51   #3084
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
ale przeciez mowi Mikserowi, ze to ,,zaden problem" Tylko on sie honorem unosi
w sumie ma rację
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 19:26   #3085
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Ale mnie Paweł ostatnio wk**wia. Czepia się cały czas Kaśki. Zrób to, zrób tamto. Sam by się wziął do roboty. To jest mobbing. A to w jaki sposób do niego mówi i uważa go z głupka...nie podoba mi się to.

Ciekawe czy postać Olki zniknie z serialu, skoro ta zamierza wyjechać?

Zastanawia mnie gdzie Sabina i Mikołaj wcisną współlokatora skoro z tego co kojarzę to Mikser z Olką mieszkali (spali) w tym ich salonie połączonym z kuchnią. Gdzie tam jeszcze jeden pokój?

Biało: Ta nowa postać w Wadlewie chyba końcowo będzie z Wiktorią tak kminię
ale on jest głupkiem

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
ten serial staje się coraz głupszy

oglądam czasami, ale ostatnio nie jestem w temacie, bo albo jestem w pracy i czegoś nie widzę, albo oglądam tylko do reklamy

streszczenia wypas ogólnie

proponowałabym jeszcze, żeby Emilka miała dziecko z kosmitą

PS. ja wstawiałam tag TOMECZEK NIEMOWA a któraś MUSIAŁA ODŚWIEŻYĆ i słusznie dopisać TOMECZEK PRZEMÓWIŁ!
rozwalają mnie te tagi a wytłumaczcie pozostałe , bo nie łapię niektórych
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:37   #3086
malina333
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 466
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
rozwalają mnie te tagi a wytłumaczcie pozostałe , bo nie łapię niektórych
a ja nigdy nie wiedziałam o co chodzi z tymi tagami (do czego to jest) hi hi
__________________
włosomaniaczka

Rośnijcie
malina333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:23   #3087
kvetinka
Raczkowanie
 
Avatar kvetinka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 212
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
a ja nigdy nie wiedziałam o co chodzi z tymi tagami (do czego to jest) hi hi
Ja też bym chciała wiedzieć co to i po co?
kvetinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 22:36   #3088
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale on jest głupkiem
Nie zgodzę się. To, że ma swój świat, specyficzny charakter i specyficzny sposób bycia nie oznacza, że jest głupkiem.
To co powiesz o Stefanii? Kaśka przynajmniej potrafi liczyć, pisać i wie, że 12-letnią whisky nikt się nie zatruje (w przeciwieństwie do niej). Może nie jest idealnym pracownikiem, ale głupkiem na pewno nie jest
Fakt opieprza się w pracy, ale już nie mogę patrzeć jak w każdej scenie z Pawłem jest darcie się na Kaśkę.
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 23:45   #3089
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Zgadzam się, Kaśka nie jest idiotą, jednak jakąś wiedzę ma i potrafi myśleć trzeźwo i logicznie. On od początku widział intencje Aleksa.

Też jestem ciekawa, skąd Mariusz zna Ankę, bo nie sądzę, zeby jej nie cierpiał za to, że zajęła miejsce Majki. Myślę, że za tym stoi jakiś wątek, który dopiero poznamy. A to Mariusz obawiał się HIV przez to, ze z kimś zdradził Salupę? W sumie Anka mogłaby być źródłem HIV, przy jej ilości partnerów;P
Albo się okaże, że spał z nią albo no nie wiem, coś kosmicznego, bo to Pierwsza miłość;P
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:25   #3090
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez moniska Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się. To, że ma swój świat, specyficzny charakter i specyficzny sposób bycia nie oznacza, że jest głupkiem.
To co powiesz o Stefanii? Kaśka przynajmniej potrafi liczyć, pisać i wie, że 12-letnią whisky nikt się nie zatruje (w przeciwieństwie do niej). Może nie jest idealnym pracownikiem, ale głupkiem na pewno nie jest
Fakt opieprza się w pracy, ale już nie mogę patrzeć jak w każdej scenie z Pawłem jest darcie się na Kaśkę.
ale Stefani jest sympatyczna, a Kaśka jak coś powie.. jego głos, teksty, włażenie przez okno no wkurza mnie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.