Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010 cz.IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Który weekend wakacyjny najbardziej Ci pasuje?
23-24.07 5 29,41%
30-31.07 4 23,53%
6-7.08 3 17,65%
13-14.08 1 5,88%
20-21.08 3 17,65%
27-28.08 1 5,88%
Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-01, 21:45   #3931
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez FraniaPirania Pokaż wiadomość

tyle na temat.
No Ty Frania jak zwykle bez zahamowań :P
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-01, 21:57   #3932
mlmFM
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 811
GG do mlmFM Send a message via Skype™ to mlmFM
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

witam, chcialam tylko napisac ze zdecydowalysmy sie na fotelik espiro optima... ktoras z was w watku polecala opime pro mowiac ze jest montowana tylem do kieurunku jazdy - niestety tylko optima jest montowana tylem i ma przedzial wagowy 0-25, optima pro ma 9-25 i jest montowana tylko przodem do kierunku jazdy!

i miałam dostep do klubu i nie widze go na swojej lsicie klubow - zostalam wyrzucona?
[przez swieta sie nie udzielalam a pisalyscie cos ze tych nei udzielajacych sie bedziecie wywalac]

Edytowane przez mlmFM
Czas edycji: 2011-05-01 o 22:00
mlmFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 01:31   #3933
Basia84
Rozeznanie
 
Avatar Basia84
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IL
Wiadomości: 691
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

haha nie bede sie juz nic wypowiadac bo nie ma sensu chyba bedzie trzeba zalozyc drugi klub w ktorym obecnosc codzienna nie bedzie obowiazkowa kto jest za?
Basia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 09:26   #3934
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez mlmFM Pokaż wiadomość
witam, chcialam tylko napisac ze zdecydowalysmy sie na fotelik espiro optima... ktoras z was w watku polecala opime pro mowiac ze jest montowana tylem do kieurunku jazdy - niestety tylko optima jest montowana tylem i ma przedzial wagowy 0-25, optima pro ma 9-25 i jest montowana tylko przodem do kierunku jazdy!
Ja pisałam o tych fotelikach, ale właśnie że my mamy optima ze względu na ten montaż,bo pro nie można było tyłem i dodatkowo były jakieś wady fabryczne.

pszczolka87 no widzisz,a to mnie posądzano,że nie umiem czytać ze zrozumieniem

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Uwaga uwaga! W odpowiedzi na pomysły kilku dziewczyn, żebyśmy założyły drugi klub tak właśnie zrobiłam. Zapraszam do niego wszystkie chętne do miłej rozmowy mamy letnich dzieciaczków 2010. Proszę o PW od tych osób, które chcą się przyłączyć. Mile widziane będą zarówno mamy należące do drugiego klubu (myślę,że te które nie będą mile widziane i tak nie będą chciały się przyłączyć ) jak i te które zostały z niego wyrzucone, bądź nie zostały przyjęte.
Wymagania:
- chęć do sympatycznej rozmowy
- duża doza tolerancji
- brak skłonności awanturniczych
- udzielanie się w klubie na tyle często aby rozmowa trwała,ale niekoniecznie codziennie
- nieobecności nie wymagają usprawiedliwienia od lekarza
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:04   #3935
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

farminko wiesz ale twoj ostatni post to juz naprawde jest przesadzony (odnosnie nowego klubu) i moze jednak jestem tepa
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 10:30   #3936
justynacz80
Rozeznanie
 
Avatar justynacz80
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 629
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Dziewczyny, nie bierzmy tak wszystkiego do siebie i na serio, pls...
Aniaa, a ostatni post zważywszy całą dyskusję uważam nawet za dowcipny i pomimo tego, że uwielbiam bywać u nas w klubie to uśmiechnęłam się.
justynacz80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:08   #3937
entertete
Rozeznanie
 
Avatar entertete
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 751
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

hehe, no i jakiś plus jest
entertete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 11:16   #3938
Xawmeli
Rozeznanie
 
Avatar Xawmeli
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ZACH-POM
Wiadomości: 890
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

mamusie,tak czytam i czytam,co tu sie dzieje....
Xawmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 11:24   #3939
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Xawciu zle sie dzieje sliczny avek
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:11   #3940
belunia1985
Raczkowanie
 
Avatar belunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Ja pisałam o tych fotelikach, ale właśnie że my mamy optima ze względu na ten montaż,bo pro nie można było tyłem i dodatkowo były jakieś wady fabryczne.

pszczolka87 no widzisz,a to mnie posądzano,że nie umiem czytać ze zrozumieniem

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Uwaga uwaga! W odpowiedzi na pomysły kilku dziewczyn, żebyśmy założyły drugi klub tak właśnie zrobiłam. Zapraszam do niego wszystkie chętne do miłej rozmowy mamy letnich dzieciaczków 2010. Proszę o PW od tych osób, które chcą się przyłączyć. Mile widziane będą zarówno mamy należące do drugiego klubu (myślę,że te które nie będą mile widziane i tak nie będą chciały się przyłączyć ) jak i te które zostały z niego wyrzucone, bądź nie zostały przyjęte.
Wymagania:
- chęć do sympatycznej rozmowy
- duża doza tolerancji
- brak skłonności awanturniczych
- udzielanie się w klubie na tyle często aby rozmowa trwała,ale niekoniecznie codziennie
- nieobecności nie wymagają usprawiedliwienia od lekarza

my tez mamy espiro optima. i wszystko jest ok, oprocz jednej rzeczy zapiecia pasów w foteliku, albo u nas to zapiecie jest jakies lewe, albo wszedzie tak jest, mianowicie trzeba te pasy skrecac zeby zapiąć...maly juz jezdzi przodem do kierunku jazdy, bo tylem byl bunt, zresztą przodem tez nie lubi
belunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:29   #3941
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

.

Edytowane przez anuszka1401
Czas edycji: 2011-12-20 o 11:57
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 13:47   #3942
Xawmeli
Rozeznanie
 
Avatar Xawmeli
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: ZACH-POM
Wiadomości: 890
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
Xawciu zle sie dzieje sliczny avek
hej i dla michaska caluski.....ale go dawno nie widzialam widze, ze zle....o rozejmy tu prosze...wkoncu to nasze forum..
co do klubu zostalam z niego wyrzucona i nie zloszcze sie --warunkow nie spelniam,wiem,rozumiem ......w glebi serce jednak boli mnie to troszke....

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

anuszka1401 nasze z tego samego dnia i mam pytanko...ma Twoja corcia zabki??ile jak tak bo u nasidki juz 6
aniaa22 dzieki za avka to pierwszy siad nadinki na plazy

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

aaaa aniu, dla miska sto lat
Xawmeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:09   #3943
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

To i ja sie zjawiam zeby nie bylo
Kurcze dziewczyny wasze maluchy maja juz po 8 zabkow a u nas ani jednego! Slini sie teraz przeokropnie i marudna sie robi ale da sie wytrzymać. A nie widac a dziaselka twarde...
ciekawe kiedy wyjdzie ten pierwszy

A tak pozatym nie kloccie sie to tylko forum, ja rozumiem ze jestescie bardzo zzyte ze sobą ale naprawde szkoda nerwów.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:10   #3944
aniaa22
Zakorzenienie
 
Avatar aniaa22
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: TOP/GD
Wiadomości: 5 948
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Xaw kochana

szkoda ze zostalas usunieta z klubu ale uwierz mi ze z zalem gdybys choc raz na jakis czas do nas zajzala
probowalam wrzucic fotke dla ciebie ale nie da rady
o jednak sie udalo to fotki sprzed miesiaca bo aparat nam padl i nie mam nowszych zgranych jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07162.jpg (27,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie1.jpg (109,1 KB, 44 załadowań)

Edytowane przez aniaa22
Czas edycji: 2011-05-02 o 14:12
aniaa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 14:33   #3945
anuszka1401
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka1401
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 375
GG do anuszka1401
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

xaw u nas 4 ząbki na razie, ale idą jak szalone
anuszka1401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:15   #3946
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez justynacz80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bierzmy tak wszystkiego do siebie i na serio, pls...
Aniaa, a ostatni post zważywszy całą dyskusję uważam nawet za dowcipny i pomimo tego, że uwielbiam bywać u nas w klubie to uśmiechnęłam się.
Taki właśnie miał być. To nie były żadne złośliwości dziewczyny, litości... Trzeba się czasem trochę pośmiać,żeby rozładować sytuację. Napisałam przecież,że dziewczyny należące do tamtego klubu również są mile widziane i mam nadzieję,że już nikt nie będzie na siebie tam naskakiwać. Ja nie mam zapędów do kłótni i to moja pierwsza odkąd jestem na wizażu,a to już parę lat. Zresztą specjalnie tam gdzie trzeba traktować to co jest napisane z przymrużeniem oka dałam buźkę

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
my tez mamy espiro optima. i wszystko jest ok, oprocz jednej rzeczy zapiecia pasów w foteliku, albo u nas to zapiecie jest jakies lewe, albo wszedzie tak jest, mianowicie trzeba te pasy skrecac zeby zapiąć...maly juz jezdzi przodem do kierunku jazdy, bo tylem byl bunt, zresztą przodem tez nie lubi
U na bunt zaczął się o dziwo jak zaczęliśmy jeździć przodem,ale prawdopodobnie to choroba lokomocyjna Co do pasów to u nas są ok,nie trzeba skręcać. Może spróbuj rozmontować i zamontować je jeszcze raz,bo gdzieś się poskręcały? Na pewno się da,bo ostatnio to robiliśmy,bo cały fotelik był do prania...
Cytat:
Napisane przez aniaa22 Pokaż wiadomość
o jednak sie udalo to fotki sprzed miesiaca bo aparat nam padl i nie mam nowszych zgranych jeszcze
Ale Michcio już dorosły
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:27   #3947
wikimi
Raczkowanie
 
Avatar wikimi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: woj. łódzkie
Wiadomości: 338
GG do wikimi
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

[QUOTE=Basia84;26626184]witam wszystkie mamusie!

farminko nie przejmuj sie dziewczynami ze siedza w klubie, wiedzialam ze do tego dojdzie i tez przestalam sie udzielac na watku bo powstala grupa dziewczyn ktora calymi dniami przesiaduje na watku. ja tak jak Ty nie mam czasu na siedzenie non stop na internecie bo mam prace, dom i tez uczace sie chodzic dziecko wiec wiem jak to jest. a niektore twierdza ze nie siedzialy na forum i pisaly nawet po 50 postow dziennie.... sama liczylam....
i gratulacje za perwsze kroczki[/QUOTE/

Popieram Basię , a pozatym bardzo się zdziwiłam tym atakiem na Farminkę wiem że nie udzielałam się tu często , nie raz było tak że cięzko było nadązyć na podczytywaniu i nie wiadomo było czy się wtrącić ale z tego co pamiętam Farminka była tu od samego początku. dziwię się ze nastąpił taki rozpad bo tak świetnie się dogadywałyście i nagle taka wybiurczość!!!
Ja również nieudzielałam się na odchowalni bo podobnie jak większość normalnych rodzin nie mam czasu całymi dniami siedzieć w necie na forum, dla mnie to zbyt dużo zmarnowanego czasu, mam małe dziecko i to jemu staram się poświęcić więcej czasu,ale jeśli coś wiem to piszę a jeśli coś potrzebuję to pytam i na takiej zasadzie tu jestem i wcale mi nie zależy na waszym klubie bo i tak nie mam na to czasu.
wtrąciłam się tylko z tego powodu uważając że jesteście nie ok w stosunku do tych co mogłyby wnieść wiecej w wasz klub.
Cieszę się że mi odpisujecie jak proszę o pomoc i to mi wystarczy, ale nie kłódzcie się baby

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez belunia1985 Pokaż wiadomość
cześc dziewczyny.
watek zamiera, ale zapytam, może ktos ma podobnie....
od pewnego czasu moj Piotruś zrobil sie nieznośny, wpada w histerie jesli nie chce mu dac tego co on chce, albo zabiore mu cos czym nie moze sie bawic, np.kaberl, pilot, itp. wtedy zaczyna plakac ale tak jakby go ze skory obdzierali. przeczekanie u nas nic nie daje bo on jest w stanie przeczekac moje przeczekanie i plakac nawet pol godziny (tak bylo podczas podrozy kiedy chcial zeby go wyjac z fotelika)
ja juz mam mga dola, bo nie radze sobie z nim i nie wiem co zrobic zeby jakos zlagodzic go, wiem ze ustepowanie tylko pogorszy sprawę...
sęk w tym, że mam sąsiadkę, ktora przychodzi i sugeruj mi ze zaniedbuje dziecko, bo maly czesto placze... mieszkamy w bloku gdzie sa naprade bardzo cienkie sciany i pomijajac wszystko rozumiem ze to jest denerwujące ze gdzies za sciana ciagle placze dziecko (nie marudzi, buczy, tylko placze jakby go ktos conajmniej bił
i juz dostaje gesuej skorki na mysl ze bede musiala go w koncu kiedys odstawic od piersi, bo to oznacza ryk przez conajmniej 3 dni...

pozdrawiam
ja mam podobnie tylko, że np pilota zastępuję inną rzeczą jakąś zabawką i jest spokuj natychmiast, właściwie kasia pokazuje swoją złość żuca sie do tylu nieraz jak siedzi i jej odbieram coś czym nie może się bawić , ale zaraz jak dostaje coś innego to sie uspakaja.
__________________
2010-08-29 cc g.12.00 3550g,57dł urodziła się nasza Kasieńka-nasz skarb
skończyłyśmy 7m-cy mamy czetery ząbki i ważymy 9kg, a urosłyśmy duzie duzie 72cm

nasz cudny ślub 08.08.2009
wikimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 15:34   #3948
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

wikimi u nas też jest to rzucanie się do tyłu. To najbardziej mnie przeraża,bo w ogóle nie patrzy co jest za nią i z całej siły się rzuca. Swoją drogą podobno robiłam rodzicom to samo i nie raz mieli stracha,a ja guzy Tylko,że Lenka nie uspokaja się szybko i bardzo łatwo nie jest jej przekupić. Niemniej walczę z nią,żeby nie wlazła mi na głowę
A co do reszty tego co napisałaś to również bardzo miło mi to słyszeć. Gdybyś chciała to zapraszam do tego drugiego klubu, na wypadek gdyby ten wątek wkrótce znowu zamarł
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:05   #3949
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez wikimi Pokaż wiadomość

Ja również nieudzielałam się na odchowalni bo podobnie jak większość normalnych rodzin nie mam czasu całymi dniami siedzieć w necie na forum, dla mnie to zbyt dużo zmarnowanego czasu, mam małe dziecko i to jemu staram się poświęcić więcej czasu,ale jeśli coś wiem to piszę a jeśli coś potrzebuję to pytam i na takiej zasadzie tu jestem i wcale mi nie zależy na waszym klubie bo i tak nie mam na to czasu.
czyli co uważasz że my mamy nienormalne rodziny
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście

Edytowane przez AGAMARCIO
Czas edycji: 2011-05-02 o 16:01
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-02, 16:25   #3950
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

AGAMARCIO teraz będziesz czepiać się słówek wikimi? Myślałam,że to dzidzia nie odpuści jej i będzie musiała skomentować to co napisała. Skąd w Was tyle złych emocji? Jeszcze nie dość zostało powiedziane?
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 16:44   #3951
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
AGAMARCIO teraz będziesz czepiać się słówek wikimi? Myślałam,że to dzidzia nie odpuści jej i będzie musiała skomentować to co napisała. Skąd w Was tyle złych emocji? Jeszcze nie dość zostało powiedziane?
po 1 nie Ciebie pytam -nie bądz adwokatem!
po 2 nie czepiam się tylko pytam! czytaj!
po 3 nie mam złych intencji w stosunku do wikimi zresztą do Ciebie też nie miałam (szkoda że tak bardzo wzięłaś wszystko do siebie )-to jest forum i każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na każdy temat!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:01   #3952
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Co do Twojego 1 to Ty też miałaś "adwokata" i dlatego rozpętała się burza,a zreszta patrz swój pkt3- to jest forum i moim zdaniem to co napisałaś to nie było zwykłe pytanie.Wiadomo do czego może prowadzić takie dopytywanie i jaki ma wydźwięk...
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:03   #3953
Linka24
Wtajemniczenie
 
Avatar Linka24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Tam, gdzie mi najlepiej;)
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Nieee no takiej pompy tu jeszcze nie było.....
Linka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:26   #3954
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
Co do Twojego 1 to Ty też miałaś "adwokata" i dlatego rozpętała się burza,a zreszta patrz swój pkt3- to jest forum i moim zdaniem to co napisałaś to nie było zwykłe pytanie.Wiadomo do czego może prowadzić takie dopytywanie i jaki ma wydźwięk...
ja o adwokata nie prosiłam -nie muszę, wiem że masz na myśli dzidzie ona nie robiła za adwokata wyrażała swoje zdanie a że poniekąd była po mojej stronie to jej sprawa i ma do tego pełne prawo!

I tu się mylisz ja wikimi zadałam pytanie (zwykłe,normalne)nie napadłam na nią w żaden sposób! jak widać masz inny tok myślenia że wszyscy na wszystkich muszą napadać

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka24 Pokaż wiadomość
Nieee no takiej pompy tu jeszcze nie było.....
linko kochana to nie pompa to tylko deszczyk

xaw witaj słońce szkoda że tak rzadko zaglądasz
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście

Edytowane przez AGAMARCIO
Czas edycji: 2011-05-02 o 17:27
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:33   #3955
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

AGAMARCIO też mam prawo do wyrażania swojego zdania,a odnoszę wrażenie,że akurat mnie chciałabyś je ograniczyć,podczas gdy Tobie i dzidzi wolno mówić wszystko i jest w porządku.
Jeśli uważasz,że pytanie czy uważasz,że moja rodzina jest nienormalna jest tak samo nie tendencyjne i pozbawione emocji jak pytanie jaka dziś pogoda to faktycznie mamy inny tok myślenia i wcale mi z tym nie jest źle.

W ogóle już mi się zapas nerwów skończył chyba, bo autentycznie zaczyna mnie śmieszyć ta rozmowa
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:47   #3956
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

farminka ja może monotematyczna będę ale ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
agamarcio zapytała czy 'my mamy' nienormalne rodziny odnosząc się do postu wikimi. Chodziło o rodziny dziewczyn z klubu. A nie o twoją rodzinę.

Edytowane przez chomiczek00000
Czas edycji: 2011-05-02 o 17:49
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:51   #3957
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

no patrz mnie też

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość

agamarcio zapytała czy 'my mamy' nienormalne rodziny odnosząc się do postu wikimi. Chodziło o rodziny dziewczyn z klubu. A nie o twoją rodzinę.
chomiczku dokładnie o to mi chodziło-tylko uważaj żebyś nie została posądzona że jesteś moim adwokatem nr2

chomiczku wiesz napewno za co!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 17:52   #3958
chomiczek00000
Raczkowanie
 
Avatar chomiczek00000
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 379
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

a śmieszne to jesteś ty z tymi swoimi oskarżeniami i zauważyłam to już na początku tej dyskusji

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

aga zawsze marzyłam o tym żeby być adwokatem- w końcu miałam iść na prawo
chomiczek00000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:00   #3959
AGAMARCIO
Zadomowienie
 
Avatar AGAMARCIO
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 1 266
GG do AGAMARCIO
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

chomiczku to jak by co to Cię wynajmę
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlzbmhfwta0n05.png

09.08.2010r.g.7.35 2490g 51cm -Karolinka Nasze szczęście
AGAMARCIO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 18:13   #3960
farminka
Wtajemniczenie
 
Avatar farminka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 407
Dot.: Kolki poszły w zapomnienie, idą ząbki-jest ślinienie.Mamy Lipiec-Sierpień 2010

Cytat:
Napisane przez chomiczek00000 Pokaż wiadomość
farminka ja może monotematyczna będę ale ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
agamarcio zapytała czy 'my mamy' nienormalne rodziny odnosząc się do postu wikimi. Chodziło o rodziny dziewczyn z klubu. A nie o twoją rodzinę.
W tym momencie to chyba Ty udowadniasz,że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Nawet mi przez myśl nie przeszło,że chodzi o moją rodzinę. Przeciez z tego co napisała agamarcio logicznie wynikało,że chodzi o dziewczyny z klubu. Skąd w ogóle taki pomysł? Przecież napisałam,że to agamarcio zadaje pytanie wikimi, które było ewidentną zaczepką. Chyba nie muszę dodawać objaśnień drobnym druczkiem do wszystkiego co piszę???
farminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.