Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-06, 08:40   #4261
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelciu, sto lat, wszystkiego najlepszego
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez

Edytowane przez sparkly
Czas edycji: 2011-05-06 o 08:43
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 08:44   #4262
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko, sto lat, sto lat.....Życzymy ci wspaniałego, szczęśliwego dzieciństwa, wielu przyjaciół i samych słonecznych dni
Luiza z mamą.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:12   #4263
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Czy tylko ja wstaje w nocy 5-7 razy????? Coś odstawianie od piersi mi nie wychodzi

jestem-podczytuje-komp--schrzaniony--tż--naprawiac-nie--chce-pewnie--jak-wyjdziemy-z-finansowego-kryzysu-cos-kupimyWSZYSTKIM--ROCZNIAKOM--BUZIOLE--ja-również-w-nocy-wstaje-po-kilka-razy-Adrianek--robi--baran--buc--kosi-piatke--i-podaje--pieskowi--chrupki--wazy--10kg--i-ma--77cm--przez-3mce--urosl--6cm!!
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:21   #4264
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Kochana wiesz dobrze , że nie piszemy tylko o dzieciaczkach ale i o sobie jak i o głupotkach - ja nie traktuje tego wątku jako scisle związanego z Gabi ale jako też odskocznie od małej , tym bardziej że przyjaciół u mnie brak to tu moge sobie pogadac.
I myśle , że jesli dziewczyny nie pytały co z Tobą to nie znaczy że cie olały , wiec nie musisz tak tego manifestowac.
Ok nie pisałam - gdzie jest Djerba , ale to nie znaczy , że nie myślałam o tobie i wcale sie nie usprawiedliwiam - myślałam jak i przyszło mi nawet do głowy czy nie spytac Lei lub Bydgoś o nr tel do Ciebie. czy wszystko w pożądku - wiesz o co mogło chodzic
Wątek i tak oststnio kuleje i wszyscy wiemy dla czego - dzieci rosną , zajmują coraz wiecej czasu jak i pogoda ładna . Ja sama przy takiej słonecznej pogodzie nie siedze na necie tylko jestesmy z małą na dworze całymi godzinymi. Szkoda czasu na siedzenie w domu , ostatnio mąż był w domu wiec juz całkiem zaniedbałam wątek. teraz trochu nadrabiam ale tylko jak młoda spi w domu.Z nią nie ma szans na sklecenie sensownego zdania
Wiekszośc z nas ostatnio kuleje z pisaniem ale to nie znaczy , że bedziemy podnosic alarm co sie dzieje z konkretną osobą
Wiec sie nie obrażaj i pisz

własnie gdzie jest Dilayla

Młoda teraz spi , pogoda ładna tylko troche wieje , jak sie obudzi idziemy do naszych rybek i okna sobie umyje na dole a co Araczki nie przysłała renifera to niech sie meczy sama umyje u siebie

a po południu pójde chyba z młodą do miasta na zakupy i ogrodniczego po kwiaty na rabate i taras - wiec pewnie tylko na chwile tu jeszcze wpadne .



wow No mojej Gabi to najlepiej wychodzi pokazywanie gdzie mamy cici to akurat załapała w pare dni




Eeeee....źle mnie zrozumiałaś..napisałam to w żarcie, bądź czymś podobnym, jeśli chodzi o zainteresowanie moją osobą Pewnie w realu inaczej by to zabrzmiało, ale co tam...

A odnośnie pisania...no nie chce mi się. Lenia złapałam no Ja też więcej czasu spędzam poza domem, ze znajomymi.. Nie chce mi się wisieć ciągle na kompie A jeśli już odpalam wizaż i tak czy siak widzę, ile napisałyście, to nie wiem od czego zacząć, więc wolę nic nie pisać i tak jakoś ciężko mi się jest wbić w temat
Co do wyżalania, to zaczęłam sama sobie pomagać, bo nikt inny mi nie pomoże..Sama muszę się wziąć w garść... i tak ostatnio miałam okropnego doła..Cały dzień przesiedziałam w piżamie, nic mi się nie chciało, ale nie chciałam przerzucać tego złego nastroju na inne osoby, więc poprostu w ten dzień ograniczyłam jakiekolwiek kontakty z ludźmi no i następnego dnia przeszło samo z siebie.
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 09:56   #4265
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
velutto foty dla Ciebie na specjalne życzenie
nic specjalnego może ale ja własnie lubie taki elegandzki luzik - bron boże żadnych żakietów nie założe .

bluzka z - Mohito
spodnie z Orsay
mąż zrobił ostatnią fote przed wyjsciem - było chłodno to sweterek dołożyłam - ot tak sobie sie prezentuje

a sukienka dla Gabi kosztowała mnie o zgrozo 120 zł - to juz po rabacie z karty klienta ...
dziekuję
jak miło czasami dla odmiany popatrzec na inne ciuchy niż dziecięce
super wyglądasz! ja tez bardzo lubię orsay, zwlaszcza za taka mało zobowiązującą elegancję mase ciuchów tam kupuję - do pracy idealne
A te spodnie to takie z dodatkiem lnu są? Bardzo fajne Do końca maja mam bony do wykorzystania w orsay
Ja akurat zakiety lubię i sweterki tez
z sukienką dla Gabi rzeczywiście zaszalałaś


Co do wpływu @ na wypieki czy inne wyczyny w kuchni to u mnie akurat sie sprawdza - raz pomagałam mamie robic przetwory na zimę, potem WSZYSTKO wylądowało w koszu. Od tamtej pory jak mam @ to leze do góry brzuchem i za nic sie nie biore i szczerze mówiąc to nawet mi to pasuje

Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-05-06 o 09:59
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:02   #4266
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

dilayla, za gabaryty Adrianka.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:05   #4267
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko, duzo radosci i szczescia, wesolego dziecinstwa i samych kolorowych dni!

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
do mycia okien sie łapie a co mi tam - lubie ale araczki musi po mnie renifera przysłac
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Silpe- a nie wolisz tego białego rumaka?
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Młoda teraz spi , pogoda ładna tylko troche wieje , jak sie obudzi idziemy do naszych rybek i okna sobie umyje na dole a co Araczki nie przysłała renifera to niech sie meczy sama umyje u siebie
wiedze, ze chcecie uszczknac cos z mojego stadka

Okna jakos sie robia. Tzn. mama robi.
Silpe, fajne masz ciuchy te z fotografi Bluzka w moim ulubionym kolorze.
Pokaz staw jesli laska ja lubie wode

Co jeszcze..
Bydgos, alez mlodziutko wygladasz. Super. Ciesze, se ze z mezem sie uklada! Bardzo!

Bratko, fajnie Cie widziec

Jak widze elegancka i ladna pania w avatarze Basiak to wydaje mi sie, ze ona tak wyglada

Lea, brawo za zakup ziemi. Ja zawsze uwazam, ze nie ma jak inwestycja w nieruchomosc, grunty..

Bylam wczoraj na szkoleniu. W polowie juz mi leb pekal.

Malvina od kilku dni ssie paluszki i trzyma sie za ucho jednoczesnie. Jakby sie usypiala sama, tylko robi to caly czas prawie.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 10:27   #4268
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Hej

Amelko 100 lat! Zdrówka, spełnienia wszystkich marzeń i cudownego dzieciństwa
Araczki z tym trzymaniem za uszko skojarzyła mi się historia mojej mamy brata, który zasypiał podobno tylko i wyłącznie trzymając moją babcię za ucho
Moja zasypia ssąc kciuka, smoka nie chce a ja nie wiem jak ją od tego odzwyczaję
Karashi śliczny awatar
Silpe fajne ciuszki.
Dilayla gratki za wymiary.
Niunia dobrze, że Laura już lepiej się czuje. A jakie miałyście objawy oprócz gorączki?
Bydgoszczanka cieszę się, że już ok z mężem. Ja swojego też swego czasu zaniedbałam i nie było za ciekawie...
Lea gratki zakupu trzymam dalej kciuki.

Coś miałam jeszcze napisać, ale nie pamiętam.

U Nas lipy c.d. Byłam wczoraj wieczorem z Karolcią u lekarza i ma zaczerwienione gardło. Lekarz stwierdził zapalenie gardła i przepisała antybiotyk Zinnat.
Ja jestem przeciwna antybiotykom i rano skonsultowałam się z prywatną pediatrą u której raz byłam. Mam nie dawać nic na gorączke do 38st. , nie dawać na kaszel Ambrosolu. Za to 3 razy dziennie po 10 kropli Cebionu i Angin Heel - 5 tabletek rozpuścić w 1/2 szklanki wody i dawać 2-3 łyżeczki co 1-1,5h.
Pomóżcie proszę jak mogę to wyleczyć bez antybiotyku?
Dzisiaj rano mała miała 37,8, troszkę pokasłuje.

Obudziła się, zmykam... PA!
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:33   #4269
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najlepsze życzenia urodzinowe dla najwiekszej rozrabiaki na wątku


Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
my mieliśmy w zeszłym roku, teraz mamy mustele 50 w sprayu, oba bielą, ale chyba tak już musi być, jest coś z wysokim filtrem co nie bieli???
no właśnie, chyba nie ma
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
No mnie cena też zaskoczyła , bo 2 tyg wczesniej byłam w tym sklepie i rzuciły mi sie w oczy te i podobne sukienki za 70zł . Ale za nim sie zebrałam to trafilam juz na koncówke kolekcji - zostały tylko 3 sukienki każda w innym rozmiarze - przymierzyłam młodej i poleciałam do kasy nie sprawdzając ceny bo byłam pewna że to te za 7 dych
babka zapakowała , krzykneła cene a ja - co prosze
no ale juz dawno byłam zakochana w tych sukienkach i niech strace mam ją
a bedzie na chrzest , roczek i tak jak pisałam na całe lato bo ona dla mnie własnie taka uniwersalna bez kokardek i atłasów od wielkich dzwonów
Ja za sukienkę do chrztu dałam ok 130 zł plus do tego inne dodatki i wyszło ok 200zł, a wszystko to moje dzicko miało na sobie przez jakąś godzinę teraz zdecydowanie rozglądałabym sie za czyms tanszym uzywanym
A twoja sukienka jesli posłuży na kilka okazji, to w sumie nie wychodzi tak drogo
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czy tylko ja wstaje w nocy 5-7 razy????? Coś odstawianie od piersi mi nie wychodzi
nie tylko Ty a pierwsza pobudka ostatnio wypada dokładnie wtedy jak biore prysznic, więć musze wyskakiwać cała mokra, z szamponem na włosach i karmić ją
choc u mnie coraz czesciej zdarzają sie noce z "tylko" 2 pobudkami więc może idzie ku lepszemu
U mnie o odstawieniu od piersi nie ma mowy - przy braku dostępu do piersi zaczyna tak głośno i histerycznie płakać, że NATYCHMIAST musze ja karmic

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26728243]
no i chwalę się, i cieszę się: kupuję działkę!!!! za to dzisiejsze kciukasy były.
Zaliczka wpłacona, za miesiąc- półtora reszta będzie załatwiana, bo muszę kasę zorganizować.
Będe miała mój własny kawałek ziemi- niewielki, bo tylko 910mkw, ale MÓJ. w super miejscu, wąska, i długa działka, budowlana, z pięknymi ogromnymi lipami na wjeździe. [/QUOTE]
klask i:
Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość

jestem-podczytuje-komp--schrzaniony--tż--naprawiac-nie--chce-pewnie--jak-wyjdziemy-z-finansowego-kryzysu-cos-kupimyWSZYSTKIM--ROCZNIAKOM--BUZIOLE--ja-również-w-nocy-wstaje-po-kilka-razy-Adrianek--robi--baran--buc--kosi-piatke--i-podaje--pieskowi--chrupki--wazy--10kg--i-ma--77cm--przez-3mce--urosl--6cm!!
coż za treściwy telegram
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Malvina od kilku dni ssie paluszki i trzyma sie za ucho jednoczesnie. Jakby sie usypiala sama, tylko robi to caly czas prawie.
znów ssie paluszki? tak jak kciuka? u nas na szczeście z tym spokoj jest

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności
Jak czytam ile jedza i pija Wasze dzieci to my jestesmy daleko w tyle za Wami
A czy jakieś dziecko je obiadek z 2 dan, tak jak to zalecają w tym wieku?
U nas ledwo daje sie wcisnąć słoiczek w dwoch ratach, o żadnym drugim daniu nawet nie ma mowy

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Jeszcze sie pochwalę, że w koncu postanowiłam zrobić album ślubny i wziełam sie za wywoływanie naszych zdjęć ze ślubu i wesela, które było prawie 3 lata temu :brzyda l:
To chyba Twoja zasługa Migotko

Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-05-06 o 10:38
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 10:58   #4270
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Araczki z tym trzymaniem za uszko skojarzyła mi się historia mojej mamy brata, który zasypiał podobno tylko i wyłącznie trzymając moją babcię za ucho
Moja zasypia ssąc kciuka, smoka nie chce a ja nie wiem jak ją od tego odzwyczaję


U Nas lipy c.d. Byłam wczoraj wieczorem z Karolcią u lekarza i ma zaczerwienione gardło. Lekarz stwierdził zapalenie gardła i przepisała antybiotyk Zinnat.
Ja jestem przeciwna antybiotykom i rano skonsultowałam się z prywatną pediatrą u której raz byłam. Mam nie dawać nic na gorączke do 38st. , nie dawać na kaszel Ambrosolu. Za to 3 razy dziennie po 10 kropli Cebionu i Angin Heel - 5 tabletek rozpuścić w 1/2 szklanki wody i dawać 2-3 łyżeczki co 1-1,5h.
Pomóżcie proszę jak mogę to wyleczyć bez antybiotyku?
Dzisiaj rano mała miała 37,8, troszkę pokasłuje.

Obudziła się, zmykam... PA!
Malvinka lapie za moje ucho albo kogos kogo ma pod reka akurat. I zasypiajac tez je tam sobie gniecie.

Zdrowia dla Karolinki zycze. Nie wiem jak pomoc ale tutaj wogole nie zalecaja antybiotykow. Musi byc juz bardzo bardzo chory czlek, czy to starszy czy tym bardziej maluch.
Kiedy mnie w styczniu bolalo gardlo baka przepisala mi antybityk ale kazala go wykupic dopiero kiedy stan od wizytu u niej bedzie sie pogarszal.



Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
znów ssie paluszki? tak jak kciuka? u nas na szczeście z tym spokoj jest

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom nowych umiejętności
Jak czytam ile jedza i pija Wasze dzieci to my jestesmy daleko w tyle za Wami
A czy jakieś dziecko je obiadek z 2 dan, tak jak to zalecają w tym wieku? U nas ledwo daje sie wcisnąć słoiczek w dwoch ratach, o żadnym drugim daniu nawet nie ma mowy

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Jeszcze sie pochwalę, że w koncu postanowiłam zrobić album ślubny i wziełam sie za wywoływanie naszych zdjęć ze ślubu i wesela, które było prawie 3 lata temu :brzyda l:
To chyba Twoja zasługa Migotko
Znowu zaczela ssac. I to dwa, wskazujacy i srodkowy + teraz ucho.
Kiedy zasnie to nie ssie, tylko do zasnieca potrzebuje.

Moja jak wcisnie jeden sloiczek to jest dobrze. O dwoch daniach nie ma mowy. Czasami zjada przy nas, tzn. kiedy my jemy obiad to na jej miseczke dostanie jakies jedzenie, lyzeczke i sie tym bardziej bawi.

Album fajnie! Ja mam zamiar zrobic album Malvince - pierwszy rok. Zamiar mam.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 11:26   #4271
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cześć
mój syn jest dziś tak absorbujący, że dopiero jem śniadanie
no i od 2 nocy budzi się ze strasznym płaczem ok 23, nie chce jeść i nie wiem czy to koszmary czy coś go boli?

Amelko, wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu, miłości, beztroskiego dzieciństwa, spełnienia marzeń- tych dziecięcych i późniejszych dorosłych oraz rodzeństwa

lea ziemia to bardzo dobra inwestycja

szaja sukienka cudna

velluto to cieszę się, że Cię natchnęłam

kumkura za ogrom umiejętności, ja nie mogłabym spać z małym a tż gdzieś tam jakoś tak czułabym się jakbym ich zamieniła to nie jest przytyk absolutnie, po prostu mam inaczej
a i za egzamin

djerba to fakt, że czasami się nie chce, ale mnie tam ciekwi wszystko - nawet drobiażdżki- także pisz

dilayla za poszybowanie w górę Adrianka a ztym komp to kurczę niefajnie

araczki ja też mam taki album w planach dla Wiktora, będzie się zaczynał zdjęciem usg

biri zdrówka dla Karolci ja bym jeszcze poczekała z tym antybiotykiem, możliwe, że to wirus bo teraz wszyscy chorują

moje dziecko jeszcze nigdy nie jadło 2 dań ale dziś już swoją zupkę zjadł a potem będę robić pierogi leniwe i chcę mu dać żeby sobie sam zjadł - ciekawe czy mu zasmakuje
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 11:40   #4272
cate_
Zadomowienie
 
Avatar cate_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 542
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Michał w piątek ma 3 urodziny. Obmyślam dla niego jakiś tort bezmleczny, mam kilka pomysłów. Tyle, że ja jestem beztalęcie jeśli chodzi o pieczenie, nie wiem czy coś z tego wyjdzie.

Cate Alex cudny
Wszystkiego najlepszego dla Michałka


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26704334]
dla uparciuszka.
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


velutto foty dla Ciebie na specjalne życzenie

Super wyglądasz
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26728243]

no i chwalę się, i cieszę się: kupuję działkę!!!! za to dzisiejsze kciukasy były.
[/QUOTE]
Gratuluję.
My mamy taki zakup za sobą w lutym. Strasznie to finansowo wykańcza
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26734111]
Ja wstaję kilkanaście razy, bo Agu się wybudza nie wiem czemu
[/QUOTE]
A myślałam, że tylko ja mam taki problem. Z tego co czytałam to dziecko ma albo za duzo wrażeń w ciągu dnia lub po przebudzeniu nie umie samo zasnąć i potrzebuje pomocy przez podanie butelki czy smoczka, czasami zwyczajne pogłaskanie po głowce pomaga.
Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

U Nas lipy c.d. Byłam wczoraj wieczorem z Karolcią u lekarza i ma zaczerwienione gardło. Lekarz stwierdził zapalenie gardła i przepisała antybiotyk Zinnat.
Ja jestem przeciwna antybiotykom i rano skonsultowałam się z prywatną pediatrą u której raz byłam. Mam nie dawać nic na gorączke do 38st. , nie dawać na kaszel Ambrosolu. Za to 3 razy dziennie po 10 kropli Cebionu i Angin Heel - 5 tabletek rozpuścić w 1/2 szklanki wody i dawać 2-3 łyżeczki co 1-1,5h.
Pomóżcie proszę jak mogę to wyleczyć bez antybiotyku?
Dzisiaj rano mała miała 37,8, troszkę pokasłuje.

Obudziła się, zmykam... PA!
Ja nie podaję nic na gorączkę póki nie przekroczy 38st. Antybiotyku też bym jeszcze nie podawała, my też przechodziliśmy zapalenie gardła ale antybiotyk lekarka kazała podać po dwóch dniach jak temperatura nie spadała poniżej 39,5st. Wcześniej przy chorym gardełku podawaliśmy Tantum Verde, inhalacje z pulmicordem (nie wiem czy dobrze napisałam), stodal i to pomagało.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Amelciu wszystkiego najlepszego
__________________
ALEXANDER

MAXIMILIAN
cate_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:09   #4273
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Album fajnie! Ja mam zamiar zrobic album Malvince - pierwszy rok. Zamiar mam.
oooo tez mam taki zamiar
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
moje dziecko jeszcze nigdy nie jadło 2 dań ale dziś już swoją zupkę zjadł a potem będę robić pierogi leniwe i chcę mu dać żeby sobie sam zjadł - ciekawe czy mu zasmakuje
moja córa bardzo lubi pierogi ruskie

Jak juz tak siedze w tych fotkach slubnych to wkleiłam w klubie linki do dwóch zdjec Jak ktoś ciekawy to zapraszam
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 12:43   #4274
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko, słoneczko kochane,
w Dniu Pierwszych Urodzinek
najlepsze życzenia:
radości, uśmiechu,
słoneczka, zdrówka,
pogodnego, beztroskiego dzieciństwa
i spełnienia wszystkich marzeń.

Buziole od Maksia, Tymka i ciotki lei.

38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 13:27   #4275
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość
Eeeee....źle mnie zrozumiałaś..napisałam to w żarcie, bądź czymś podobnym, jeśli chodzi o zainteresowanie moją osobą Pewnie w realu inaczej by to zabrzmiało, ale co tam...

A odnośnie pisania...no nie chce mi się. Lenia złapałam no Ja też więcej czasu spędzam poza domem, ze znajomymi.. Nie chce mi się wisieć ciągle na kompie A jeśli już odpalam wizaż i tak czy siak widzę, ile napisałyście, to nie wiem od czego zacząć, więc wolę nic nie pisać i tak jakoś ciężko mi się jest wbić w temat
Co do wyżalania, to zaczęłam sama sobie pomagać, bo nikt inny mi nie pomoże..Sama muszę się wziąć w garść... i tak ostatnio miałam okropnego doła..Cały dzień przesiedziałam w piżamie, nic mi się nie chciało, ale nie chciałam przerzucać tego złego nastroju na inne osoby, więc poprostu w ten dzień ograniczyłam jakiekolwiek kontakty z ludźmi no i następnego dnia przeszło samo z siebie.
No może i zle zrozumiałam , ale dla mnie to zabrzmiało - nie pytacie o mnie to spadam z tąd
Przynajmniej wyciągnełam Cie z krzaków
A takiego doła to żeczywiscie czasem dobrze jest w piżamie przesiedziec

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
dziekuję
jak miło czasami dla odmiany popatrzec na inne ciuchy niż dziecięce
super wyglądasz! ja tez bardzo lubię orsay, zwlaszcza za taka mało zobowiązującą elegancję mase ciuchów tam kupuję - do pracy idealne
A te spodnie to takie z dodatkiem lnu są? Bardzo fajne Do końca maja mam bony do wykorzystania w orsay
Ja akurat zakiety lubię i sweterki tez
z sukienką dla Gabi rzeczywiście zaszalałaś

No własnie lubie taki elegandzki luz , no i dla tego lubie sweterki - ładny wypatrzyłam w Mohito i chyba sie po niego wybiore
Spodnie to taka mieszanka lnu z czyms tam metke juz wyżuciłam , ładne ale cholery mnące i w połowie imprezy juz nie wyglądaly tak elegandzko , a pomyslec że też kosztowały 120zł

żakietów nie posiadam , stare wydałam , pewnie kupie coś takiego uniwersalnego , sportowego do jeansów i wogóle , no przydają sie czasem .na razie sie rozglądam.
A sukienka dla Gabi tak jak pisałam cena troszke mnie zcieła , ale zakochałam sie w tej sukience i bedzie na całe lato a nie od swieta , nawet jak zniszczy nie bede płakac bo wiem że to tylko na jeden sezon .


araczki
nie bądz żyła - ja chce Rudolfa zle mu u mnie nie bedzie , jak machne fote działki to zobaczysz ile bedzie miał miejsca do biegania


byłam z Gabi w ogrodniczym , kupiłam tyle kwiatków ile mi sie w koszyku pod wózkiem zmiesciło i 2 clematisy w rece
.. a to jeszcze nie koniec....
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 14:46   #4276
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość

U Nas lipy c.d. Byłam wczoraj wieczorem z Karolcią u lekarza i ma zaczerwienione gardło. Lekarz stwierdził zapalenie gardła i przepisała antybiotyk Zinnat.
!

Ja też jestem przeciwna antybiotykom, ale jak u nas za długo trwało zapalenie gardła z gorączką 40 stopni, to byłam zmuszona dać.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
U mnie o odstawieniu od piersi nie ma mowy - przy braku dostępu do piersi zaczyna tak głośno i histerycznie płakać, że NATYCHMIAST musze ja karmic


A czy jakieś dziecko je obiadek z 2 dan, tak jak to zalecają w tym wieku?
U nas ledwo daje sie wcisnąć słoiczek w dwoch ratach, o żadnym drugim daniu nawet nie ma mowy

Ja chyba to zrobię tak drastycznie jak przy Łukaszu 3 dni męki i spokój.

Moja je 1 daniowy obiad. Poza tym ona ma cały czas cos w buzi do jedzenia, bo to żarłok jest


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


byłam z Gabi w ogrodniczym , kupiłam tyle kwiatków ile mi sie w koszyku pod wózkiem zmiesciło i 2 clematisy w rece
.. a to jeszcze nie koniec....
Jak ja Ci zazdroszczę ogrodu Wstaw kiedys jakieś fotki

Spacer zaliczony, 3 godziny. Teraz kawkę piję - cappuccinko

Idę do klubu.

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Kolejne pytanie - czy Wasze dzieci też wszystko do buzi ładują? moja doslownie WSZYSTKO. Musimy jej bardzo pilnować. Dzisiaj posadziłam ja na trawie i oczywiście w buzi wylądowała, mleczyki też
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 16:59   #4277
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26728243]
[/COLOR]no i chwalę się, i cieszę się: kupuję działkę!!!! za to dzisiejsze kciukasy były.
Zaliczka wpłacona, za miesiąc- półtora reszta będzie załatwiana, bo muszę kasę zorganizować.
Będe miała mój własny kawałek ziemi- niewielki, bo tylko 910mkw, ale MÓJ. w super miejscu, wąska, i długa działka, budowlana, z pięknymi ogromnymi lipami na wjeździe. [/QUOTE]

gratulacje, zawsze to dobra inwestycja

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26734111]Ja kupiłam sukieneczkę, bo żadnej nie miałam letniej 35zł, razem z bodziakiem: http://img545.imageshack.us/i/img1751a.jpg/[/QUOTE]
cudna

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość

Jak widze elegancka i ladna pania w avatarze Basiak to wydaje mi sie, ze ona tak wyglada
i tego się trzymajmy

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
A czy jakieś dziecko je obiadek z 2 dan, tak jak to zalecają w tym wieku? [/B]U nas ledwo daje sie wcisnąć słoiczek w dwoch ratach, o żadnym drugim daniu nawet nie ma mowy

Moje wiecznie nienażarte
Robię tak, że gotuję np: mięso+kasza/makaron/ryż+warzywa i najpierw daję mu rzadszą część, a na drugie te jarzyny z mięsem. Ale czasem zjada wszystko na raz. A jak czasami dostaje słoik to ten duży musi mieć po 12 mies. bo inaczej ryk jest, bo za mało.


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
[/COLOR]Jeszcze sie pochwalę, że w koncu postanowiłam zrobić album ślubny i wziełam sie za wywoływanie naszych zdjęć ze ślubu i wesela, które było prawie 3 lata temu :brzyda l:
To chyba Twoja zasługa Migotko
o właśnie też muszę się za to zabrać

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
[/COLOR]Kolejne pytanie - czy Wasze dzieci też wszystko do buzi ładują? moja doslownie WSZYSTKO. Musimy jej bardzo pilnować. Dzisiaj posadziłam ja na trawie i oczywiście w buzi wylądowała, mleczyki też
TAK
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010

Edytowane przez basiak
Czas edycji: 2011-05-06 o 17:05
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 17:15   #4278
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko, najmilsze życzenia urodzinowe - mam 1 roczek to brzmi dumnie mnóstwa kolorowych chwil, pięknych prezentów i cudownych rodziców od Agatki i ciotki Szajki

Agatka owszem, zjada 2 obiadki, najpierw słoiczek i spokojnie po 2h mogę drugi podać, albo swoją zupę jakąś, albo kanapki. Różnie.

I taaaak ciociu Bygdosiu, wszystko ładujemy w paszczę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:05   #4279
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

/a ja dzis bez humoru
brrrrrrrrrrrrrrr
i do tego wsio mnie wkurza
darujcie, że nic więcej nie napiszę, ale były by to same brzydkie słowa
buziaki
aaa
Amelko-sto lat, sto lat!!!!
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 19:35   #4280
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam,
Ja to głównie czytam .Jak chodze do pracy to tylko nadrabiam.
U nas cudna pogoda i jeszcze po pracy idziemy z mężem na spacer.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kochane, u mnie lepiej, dużo lepiej. Szczere rozmowy pomogły.

Nie czytam, bo za duzo tego, a wieczory teraz wolę spędzac z mężem


Zmieniłam fryzurkę
Super wyglądasz w tych włosach.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

bluzka z - Mohito
spodnie z Orsay
mąż zrobił ostatnią fote przed wyjsciem - było chłodno to sweterek dołożyłam - ot tak sobie sie prezentuje

a sukienka dla Gabi kosztowała mnie o zgrozo 120 zł - to juz po rabacie z karty klienta ...
Fajne zakupy.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Czy tylko ja wstaje w nocy 5-7 razy????? Coś odstawianie od piersi mi nie wychodzi
No to wspołczuje.
Mam wrażenie,ze ona tylko chce pocycac a nie zjeść mleczka.
Ja przy pierwszych nockach bez cyca strasznie się wkurzałam bo jednak zrobienie mleka-czy jego samo przygzanie zajmowało sporo czasu.
No i po odstawieniu szybko mała zaczela przesypiać całe noce.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Hmmm Tak piszecie że Wasze dzieci mowią to i tamto, naśladują zwierzątka.. Blanka mówi tylko baba i mama i nie. i tylko tyle..
Moja tylko mówi mama i baba i jakieś swoje takie tam.
Zaczęła chodzić z pchaczem i sama zciąga sobie bluzki jak jej wyjmę rączki.
I nic poza tym.Nie pokazuje oka, nie powtarza a na psa woła yyyy.


Najlepsze życzenia dla Amelci

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Moja je 1 daniowy obiad. Poza tym ona ma cały czas cos w buzi do jedzenia, bo to żarłok jest


---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Kolejne pytanie - czy Wasze dzieci też wszystko do buzi ładują? moja doslownie WSZYSTKO. Musimy jej bardzo pilnować. Dzisiaj posadziłam ja na trawie i oczywiście w buzi wylądowała, mleczyki też
Wszystko.
I też jemy tylko jedno danio.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:41   #4281
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko - sto lat!!

u nas jedno danie, ale wreszcie cały duży słoik wchodzi bez problemu (dziś też)

spadam, bo niestety moje prezentacje są do poprawki...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:12   #4282
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Jeszcze ja!!! Zapomniałam w poprzednim poście (skleroza)

AMELKO KOCHANA! DUŻO ZDRÓWKA, UŚMIECHU, SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA I SPEŁNIONYCH MARZEŃ
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:18   #4283
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Wszytko najlepszego dla Amelki - dużo zdrówka i samych radosnych chwil

Dziś nasz szczęśliwy dzień - dostaliśmy dziś potwierdzenie, że od września Boguś będzie przyjęty do żłobka. Tak się cieszę, a jednocześnie martwi mnie jak on sobie tam poradzi. Chyba to już tak jest, że rodzice przeżywają to bardziej niż dzieci.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:20   #4284
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26732883]chcesz powiedzieć, że eniggma to 50-letni facet?

nie wiem, co będę robiła... ziemia jeść nie woła. może kiedyś dom postawie, a może przedszkole, a może sprzedam z zyskiem za kilka lat, a może dzieciom zostawię...

a Tobie o koszty budowy chodzi?? jak chcesz to napiszę Ci dotychczasowe koszty kuzyna, on wszystko skrupulatnie notuje.
prace ziemne, fundamenty, itp, płyta, zbrojenie, drenaż,- materiał + robota, 120mkw, 34tys.zł.[/QUOTE]


nieeeee hahaha tak tylko napisałam ze tak naprawde nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie

Dziekuje wiem ze opłaca sie budowac przynajmniej nam ale boimy sie kredytu

masz racje ziemia jesc nie woła a jesc da
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:23   #4285
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
[SIZE=5]Dziś nasz szczęśliwy dzień - dostaliśmy dziś potwierdzenie, że od września Boguś będzie przyjęty do żłobka. Tak się cieszę, a jednocześnie martwi mnie jak on sobie tam poradzi. Chyba to już tak jest, że rodzice przeżywają to bardziej niż dzieci.
Poradzi sobie napewno, Rodzice też
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:36   #4286
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Noo po swojemu to bardzo dużo mowi
Co do ruchowosci.. az za bardzo..
Ma jedną drzemke, a potem non stop w ruchu. Te dziecko nie usiedzi na pupie przez minutę.. Potrafi się kręcić w kółko 5 min.
Wchodzi na łózko, schodzi, wchodzi, schodzi, kuca, kładzie się.. A ja jestem padnięta
jesooooo jak ja cie rozumiem mam to samoooooooooooooo ona jest poprostu wszedzie

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Amelko, sto lat, sto lat.....Życzymy ci wspaniałego, szczęśliwego dzieciństwa, wielu przyjaciół i samych słonecznych dni
Luiza z mamą.
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Amelko, duzo radosci i szczescia, wesolego dziecinstwa i samych kolorowych dni!
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

Amelko, wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu, miłości, beztroskiego dzieciństwa, spełnienia marzeń- tych dziecięcych i późniejszych dorosłych oraz rodzeństwa
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;26751309]
Amelko, słoneczko kochane,
w Dniu Pierwszych Urodzinek
najlepsze życzenia:
radości, uśmiechu,
słoneczka, zdrówka,
pogodnego, beztroskiego dzieciństwa
i spełnienia wszystkich marzeń.

Buziole od Maksia, Tymka i ciotki lei.

[/QUOTE]

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;26757298]Amelko, najmilsze życzenia urodzinowe - mam 1 roczek to brzmi dumnie mnóstwa kolorowych chwil, pięknych prezentów i cudownych rodziców od Agatki i ciotki Szajki
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Amelko-sto lat, sto lat!!!!
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

Najlepsze życzenia dla Amelci
.
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Amelko - sto lat!!
Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość

AMELKO KOCHANA! DUŻO ZDRÓWKA, UŚMIECHU, SZCZĘŚLIWEGO ŻYCIA I SPEŁNIONYCH MARZEŃ
Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Wszytko najlepszego dla Amelki - dużo zdrówka i samych radosnych chwil

Dziekujemy az sie popłakałam ze tyle życzeń stawiamy oczywiscie soczki mleczka i cosik mocniejszego i dziekujemy :dziekuj e::dz iekuje-kwiatek:
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:50   #4287
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Amelko wszystkiego najlepszego!!!


U nas jedno danie, pół dużego słoiczka

Ale za 2-2,5 godz coś jemy

Blanka już mniej pcha rzeczy do buzi, chociaż nadal sporo

Pojawily się u nas na pleckach takie krostki.. Najpierw myślałam że to ospa, bo u nas panuje ospa.. ale nic się więcej nie pokazuje.. W dzień bledną, taka kaszka się robi, a przy kąpaniu robią się czerwone place..

__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:53   #4288
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Ami tez nie zje 2 dan

jesiooo nie wiem co napisać
Biricchino dziekujemy za życzenia


zdrówka dla Karoli
super zae bogus bedzie złobiaczek !

cos miałam jeszcze ale nie wiem

aa Ami tez wszystko do buzi wkłada
o mowa o Ami to jej najnowsze zdiecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmmmm.jpg (158,3 KB, 60 załadowań)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:08   #4289
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
Ami tez nie zje 2 dan

jesiooo nie wiem co napisać
Biricchino dziekujemy za życzenia


zdrówka dla Karoli
super zae bogus bedzie złobiaczek !

cos miałam jeszcze ale nie wiem

aa Ami tez wszystko do buzi wkłada
o mowa o Ami to jej najnowsze zdiecia
O proszę, mała pomocnica Ci rośnie I majsterkowicz tez z niej bedzie

Ja rowniez dołaczam sie do zyczen urodzinowych

100 lat Amelko
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:17   #4290
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla Amelki! Sto lat Maleńka
Życzą Witko i biankaaa
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.