Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-06, 20:52   #901
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Słyszałyście napewno o tej imprezie na rozpoczęcie roku akademickiego z Mandaryna i Jamalem.Mam w związku z tym jedno pytanie i nie wiem gdzie je zadać,mam nadzieje że Lublinianki mi odpowiedząA więc:wjazd jest od chyba 17 a o 20 pierwszy koncert i chciałabym sie dowiedzieć czy jeśli przyjdę tak ok 20.30 to mnie wpuszczą?Niestety kończę zajęcia o 19.45Wogóle to bez sensu robić koncert w czwartek
Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Hm, no jak będziesz miała cześniej bilet to wpuszczą Cię na pewno Wszytskie imprezy studenckie są w czwartki . Czwartek to taki studencki dzień .

PS ja o imprezie nie słyszałam, ale po tym kto ma grać to wiem, że na pewno się na nią nie wybiorę
A ja też nic nie słyszałam A gdzie ma być ta imprezka? I gdzie można nabyć bilety i za ile? Pewnie nie pójdę ale tak dla zorientowania się chcę wiedzieć

A teraz pyt. trochę inne od pozostałych. Gdzie można wybrać się na praktyki? Muszę odbyć 15 tyg. praktyk tylko nie wiem gdzię przyjmują że tak powiem bez ględzenia Mam kierunek finanse i bankowość więc coś z papierkami by się przydało, jakiś bank, biuro rachunkowe albo coś podobnego. Niestety w moim mieście mam małe pole do popisu (brak obiektów w których mogłabym odbyć praktyki) poza tym strasznie marudzą i nie chcą przyjmować na praktyki. Najbliżej mam do Lublina, tylko kompletnie nie wiem dokąd pójść i się zapytać o przyjęcie Więc jakbyście coś wiedziały to proszę o pomoc
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 21:02   #902
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Hm, no jak będziesz miała cześniej bilet to wpuszczą Cię na pewno Wszytskie imprezy studenckie są w czwartki . Czwartek to taki studencki dzień .

PS ja o imprezie nie słyszałam, ale po tym kto ma grać to wiem, że na pewno się na nią nie wybiorę
Dzięki za odpowiedź!!!

To lipa ze wszystkie imprezy są w czwartki,w tym semestrze raczej ciezko mi bedzie na nich bywać przez te zajęcia do 20No ale się przynajmniej czasem postaram się jakos wyrobićStudiuje pierwszy rok i nie jestem z lublina więc nie wiedziałam że czwartek to studencki dzień. A info o tej imprezie jest na www.miastostudentow.pl
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 08:52   #903
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Bez obrazy ale ktoś tu się chyba pomylił na rozpoczęcie roku akademickiego zaprosili Mandarynę, chyba powinni na 1 września jak rozpoczynaja szkołę podstawówki i gimnazja
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 10:33   #904
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź!!!

To lipa ze wszystkie imprezy są w czwartki,w tym semestrze raczej ciezko mi bedzie na nich bywać przez te zajęcia do 20No ale się przynajmniej czasem postaram się jakos wyrobićStudiuje pierwszy rok i nie jestem z lublina więc nie wiedziałam że czwartek to studencki dzień. A info o tej imprezie jest na www.miastostudentow.pl
No tak już się przyjeło, "studenckie czwartki", w ten czwartek też była impreza chyba 5klubów=10zł . Ja na szczęście mam i czwartki i piątki wolne , ale na impreze i tak się nie wybiorę . Ale jeżeli masz wykład do 20, a nie ćw to chyba możesz się zerwać

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Bez obrazy ale ktoś tu się chyba pomylił na rozpoczęcie roku akademickiego zaprosili Mandarynę, chyba powinni na 1 września jak rozpoczynaja szkołę podstawówki i gimnazja
Też tak myślę
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 14:10   #905
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Wojtusia, chamelieu, dzięki za podpowiedź. Do Deichmanna nie jestem do końca przekonana, ale kto wie?
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 14:25   #906
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
A teraz pyt. trochę inne od pozostałych. Gdzie można wybrać się na praktyki? Muszę odbyć 15 tyg. praktyk tylko nie wiem gdzię przyjmują że tak powiem bez ględzenia Mam kierunek finanse i bankowość więc coś z papierkami by się przydało, jakiś bank, biuro rachunkowe albo coś podobnego. Niestety w moim mieście mam małe pole do popisu (brak obiektów w których mogłabym odbyć praktyki) poza tym strasznie marudzą i nie chcą przyjmować na praktyki. Najbliżej mam do Lublina, tylko kompletnie nie wiem dokąd pójść i się zapytać o przyjęcie Więc jakbyście coś wiedziały to proszę o pomoc
15 TYGODNI??? Jesteś pewna, że chodzi o TYGODNIE??? Co za rozpusta...intelektualna; ) Ja studiuję prawo i muszę przez 5 lat odbyć 2 praktyki po 20...dni; no w każdym razie tuptasz sobie do opiekuna praktyk(u nas jest kilku w zalezności od instytucji i roku studiów), a jak nie wiesz kto nim jest, to dreptasz do dziekanatu i tam powiedzą (choć generalnie na ścianie płaczu powinny wisieć jakieś ogłoszenia); jeśli studiujesz w Lublinie, a mieszkasz gdzie indziej to i tak bez problemu możesz robić te praktyki w Lublinie - bank dobra rzecz, biur rachunkowych jest od groma...być może jeśli nie interesuje Cię nic z uczelnianej puli, możesz pójśc do takiego biura i spytać, czy nie chcieliby mieć uroczej praktykantki - dostajesz od nich papierek i idziesz do opiekuna, zeby wyraził oficjalną zgodę...nie wiem jak to jest na Twoim kierunku i Twojej uczelni, ja mam dość szerokie pole manewru no i niedługo wybieram się do sądu, tylko jeszcze nie wiem jakiego wydziału:/
Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 14:32   #907
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Aha, pytałyście jeszcze o imprezę - przypadkiem mam przy sobie ulotkę, spiszę wszystkie niezbędne informacje (wszelakie szczegóły macie na www.miastostudentow.pl)

* 12.10.06'
* bilety w cenie 10zł (15zł w dniu imprezy) do nabycia:
- ul. Radziszewskiego 8, Sklep Papierniczy BAS
- ul. Skłodowskiej 56, Fabryka Kopii
- ul. Gliniana 2, Delikatesy Margo (naprzeciwko Polibudy)
- ul. Lipowa 3, pokój 30 - Biuro portalu
* impreza odbywa się w Hali MTL w Parku Ludowym, wjazd od 17:00, start o 20:00
* gwiazdy już znacie...Mandaryna i Jamal
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 14:56   #908
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

czy 10zł czy 15 to i tak za dużo jak na takie "gwiazdy"
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 15:37   #909
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

A ja mam pytanie dotyczące szkoły językowej w empiku. Chodziła któraś z Was tam na ang? Jak z cenami? A poziom?

Trochę późno się obudziłam, bo już październik Czy dam radę jeszcze się zapisać?

Ew. mogą być jeszcze inne, przyzwoite szkoły językowe. I najlepiej w rejonie Krakowskiego Przedmiescia, bo nie jestem z Lublina, a nie chce dodatkowo dopłacać na miejskie.

Z góry dziekuję za info
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 15:46   #910
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Rog Krótkiej i Krakowskiego Przedm. - Top English
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 16:56   #911
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
ja mam dość szerokie pole manewru no i niedługo wybieram się do sądu, tylko jeszcze nie wiem jakiego wydziału:/
Pozdrawiam
oo ja tez studiuje prawo UMCS...a Ty na jakiej uczelni? nosze sie z zamiarem praktyk w prokuraturze
praline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 18:13   #912
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Rog Krótkiej i Krakowskiego Przedm. - Top English
I jeszcze w Glerii Centrum na 3 piętrze jest Empik i tam też jest szkoła językowa Empik.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 18:31   #913
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
oo ja tez studiuje prawo UMCS...a Ty na jakiej uczelni? nosze sie z zamiarem praktyk w prokuraturze

Ja też na umcsie W prokuraturze już byłam...a Ty byłas może w sądzie? I możesz polecić któryś wydział? Nie chcę parzyć kawy w sekretariacie, na protokolanta się nie nadaję, zszywać akt też nie zamierzam:P
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 18:39   #914
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące szkoły językowej w empiku. Chodziła któraś z Was tam na ang? Jak z cenami? A poziom?

Trochę późno się obudziłam, bo już październik Czy dam radę jeszcze się zapisać?

Ew. mogą być jeszcze inne, przyzwoite szkoły językowe. I najlepiej w rejonie Krakowskiego Przedmiescia, bo nie jestem z Lublina, a nie chce dodatkowo dopłacać na miejskie.

Z góry dziekuję za info
Ja polecam Linguaton, mają siedzibę na Starówce (drugą, nową, gdzieś w pobliżu Tesco), na Złotej.
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 20:11   #915
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
15 TYGODNI??? Jesteś pewna, że chodzi o TYGODNIE??? Co za rozpusta...intelektualna; ) Ja studiuję prawo i muszę przez 5 lat odbyć 2 praktyki po 20...dni; no w każdym razie tuptasz sobie do opiekuna praktyk(u nas jest kilku w zalezności od instytucji i roku studiów), a jak nie wiesz kto nim jest, to dreptasz do dziekanatu i tam powiedzą (choć generalnie na ścianie płaczu powinny wisieć jakieś ogłoszenia); jeśli studiujesz w Lublinie, a mieszkasz gdzie indziej to i tak bez problemu możesz robić te praktyki w Lublinie - bank dobra rzecz, biur rachunkowych jest od groma...być może jeśli nie interesuje Cię nic z uczelnianej puli, możesz pójśc do takiego biura i spytać, czy nie chcieliby mieć uroczej praktykantki - dostajesz od nich papierek i idziesz do opiekuna, zeby wyraził oficjalną zgodę...nie wiem jak to jest na Twoim kierunku i Twojej uczelni, ja mam dość szerokie pole manewru no i niedługo wybieram się do sądu, tylko jeszcze nie wiem jakiego wydziału:/
Pozdrawiam
Tak 15 tyg. dziś byłam się dopytać Nie mamy opiekunów praktyk Na ścianie płaczu są tylko wyniki z egz., a poza tym ciężko się dowiedzieć czegoś. Wzięłam dziś umowę o praktyki z dziekanatu. W informatorze (jak szłam do tej uczelni) było napisane że załatwiają praktyki, dla najlepszych praktyki za granicą Nie kierują nigdzie, nie pomagają w żaden sposób. Ja dopiero się dowiedziałam że to ma być 15 tyg. a inf. o tym jak nie było tak nie ma. Tylko tak dowiadujemy się jedna os. od 2-giej. I tak każdy łazi do dziekanatu i się dopytuje. Więc chciałam się zorientować czy w jakimś banku przyjmują bez problemu, bo u mnie nie chcą brać prakjtykantów A praktyki w Lbn też mi nie na rękę bo muszę dojeżdżać 35 km, ale nie mam innego wyjścia Ja studiuje zaocznie więc pewnie dlatego aż tyle tyg. bo jeśli ty dziennie to jakbyś zniknęła na 15 tyg. z uczelni to kto by się uczył A pomóżcie mi jeszcze, czy jak idę gdzieś pytać się o praktyki to muszę jakieś podanie skaładać?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 20:38   #916
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Ja studiowałam zaocznie na Wyspie i praktyk było chyba 6 tygodni. Jak ktoś pracował, to miał "zaliczone" praktyki, wystarczyło, że ktoś z kierownictwa podpisał papiery. Ci co nie pracowali mogli sobie sami szukać, szkoła miała też podpisane uowy z kilkoma firmami gdzie wysyłała praktykantów. Część osób z mojej grupy miało praktyki nawet na uczelni. Wszystko odbyło się bez problemów.
Możesz przyjechać do Lublina pochodzić po większych bankach i popytać. Jak chodziłam do liceum ekonomicznego miałam miesiąc praktyki, poszłysmy z koleżanką do banku BPH na Krak. Przedmieściu (dawna Gracja) skierowałyśmy się do działu kadr, pani nie robiła żadnych problemów, chętnie przyjmowali praktykantów - to dla nich "darmowa siła robocza"
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 20:39   #917
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące szkoły językowej w empiku. Chodziła któraś z Was tam na ang? Jak z cenami? A poziom?

Trochę późno się obudziłam, bo już październik Czy dam radę jeszcze się zapisać?

Ew. mogą być jeszcze inne, przyzwoite szkoły językowe. I najlepiej w rejonie Krakowskiego Przedmiescia, bo nie jestem z Lublina, a nie chce dodatkowo dopłacać na miejskie.

Z góry dziekuję za info
ja zapisałam się do Absolwenta na ul. Zielonej, bliski Krakowskiego. 120 godz zajęć za 750zł. rozpoczęcie zajęc będzie po 14 października.
nie wiem jak tam uczą, ale dziś spotkałam faceta, który udzielał mi prywatnych lekcji i mówił,że jest tam ok.
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 21:01   #918
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
Ja studiowałam zaocznie na Wyspie i praktyk było chyba 6 tygodni. Jak ktoś pracował, to miał "zaliczone" praktyki, wystarczyło, że ktoś z kierownictwa podpisał papiery. Ci co nie pracowali mogli sobie sami szukać, szkoła miała też podpisane uowy z kilkoma firmami gdzie wysyłała praktykantów. Część osób z mojej grupy miało praktyki nawet na uczelni. Wszystko odbyło się bez problemów.
Możesz przyjechać do Lublina pochodzić po większych bankach i popytać. Jak chodziłam do liceum ekonomicznego miałam miesiąc praktyki, poszłysmy z koleżanką do banku BPH na Krak. Przedmieściu (dawna Gracja) skierowałyśmy się do działu kadr, pani nie robiła żadnych problemów, chętnie przyjmowali praktykantów - to dla nich "darmowa siła robocza"
Ja studiuję w LSW (dawne LSB), jak chodziłam do liceum ekonom.-aministracyjnego to miałam 4 tyg. praktyk, robiłam u siebie w mieście w banku, najpierw marudzili że nie przyjmują a później siedziałam od 8 - 12 BEZCZYNNIE. Więc z tą darmową siłą roboczą to różnie jest A na takie nic nie wnoszące do życia praktyki to ja nie mam ochoty chodzić. Jak już mam mieć te 15 tyg. to przez ten czas chcę czegoś się nauczyć więc wolę wydać na dojazdy i coś w lbn znaleźć. U mnie też jest tak że jak ktoś pracuje to ma zaliczone praktyki. Ja nie pracuję...
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-07, 21:15   #919
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące szkoły językowej w empiku. Chodziła któraś z Was tam na ang? Jak z cenami? A poziom?

Trochę późno się obudziłam, bo już październik Czy dam radę jeszcze się zapisać?

Ew. mogą być jeszcze inne, przyzwoite szkoły językowe. I najlepiej w rejonie Krakowskiego Przedmiescia, bo nie jestem z Lublina, a nie chce dodatkowo dopłacać na miejskie.

Z góry dziekuję za info
Ja polecam Felberga - mają swoją siedzibe na Narutowicza, ale najwięcej zajęć odbywa się w III LO (Unii) więc blisko Krakowskiego. Chodziłam tam 2 lata i jestem bardzo zadowolona Chciałabym kontynuować ale boję się, że plan w II semestrze nie będzie mi pasował i będę musiała przerwać kurs.. Co do zapisów to można się chyba zawsze zapisać, zajęcia trwają już od ok. 20 września ale myślę, że nie byłoby problemu
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 22:49   #920
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
oo ja tez studiuje prawo UMCS...
Cytat:
Napisane przez kamkam
Ja też na umcsie
Dołączam do klubu. Ale nas tutaj dużo! Pozdrawiam!
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 08:32   #921
Mircalla
Rozeznanie
 
Avatar Mircalla
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 799
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Hej Dziewczyny

Jakie kurtki na jesteń są teraz modne i gdzie je kupić w Lublinie? Może któraś widziała coś ciekawego w sklepach? Potrzebuję ciepłej kurteczki na piątek a mam teraz dużo zajęć na uczelni i do tego egzamin i nie mam czasu sama pobiegać po sklepach
__________________
Małymi krokami do dużych celów...


- tym, co stymuluje człowieka najskuteczniej, jest egoizm.
- a miłość?
- miłość wynika z pragnienia, żeby ktoś nas kochał. A to znowu egoizm.
Mircalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 09:07   #922
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Króliczka Pokaż wiadomość
Dołączam do klubu. Ale nas tutaj dużo! Pozdrawiam!
zaczynam wlasnie 3 rok) i jeszcze nie odbywalam praktyk, ale mam zamiar isc do prokuratury., aWy?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 15:36   #923
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Dzięki dziewczyny za info. Poszukam trochę więcej info o tych szkołach językowych Zależy mi na weekendowych zajęciach, bo na tygodniu nie dałabym rady

A jak jeszcze z cenami?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 17:34   #924
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
zaczynam wlasnie 3 rok) i jeszcze nie odbywalam praktyk, ale mam zamiar isc do prokuratury., aWy?

Ja finiszuję Ale też mam jeszcze 1 egzamin i baaardzo prosze wizażanki o trzymanie kciuków w środę...strasznie mi się nie chce, ale znikam do nauki, mówi się trudno:/
Pozdrawiam
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 18:10   #925
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Czy wie ktoś w jakich godz. jest czynne biuro paszportowe? A jeśli nikt to może ktoś ma blisko i byłoby mu "po drodze" zobaczyć? Z góry dziękuję
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 21:03   #926
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Dziewczyny, gdzie kupić w Lublinie spodnie rurki, najlepiej ciemny jeans w atrakcyjnej cenie, bo za 319 zł w River Island są ... ale trochę drogo
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 21:50   #927
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamkam Pokaż wiadomość
Ja też na umcsie W prokuraturze już byłam...a Ty byłas może w sądzie? I możesz polecić któryś wydział? Nie chcę parzyć kawy w sekretariacie, na protokolanta się nie nadaję, zszywać akt też nie zamierzam:P

ja tez prawo na UMCS,tyle ze pierwszy rok dopiero..To moze pytanie do bardziej doswiadczonych moze jakies rady dla I roku wogole dziewczyny jak wrazenia ,jak Wam sie podobaja te studia?
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 06:42   #928
mmaggiee
Rozeznanie
 
Avatar mmaggiee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin ;)
Wiadomości: 807
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

hej
na ulicach widze bardzo duzo dziewczyn w legginsach, tak sie o nich glosno zrobilo ale nigdzie ich nei moge dostac. za pozno sie obudzilam?pomiwnnam pomyslec o tym w sierpniu? czy moze jeszcze gdzies znajde takie za kolano? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1145918955
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1145918963
mmaggiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 13:57   #929
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 378
GG do chamelieu
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

mmaggie rajstopowe legginsy (takie trochę prześwitujące) są w sklepach z bielizną (np jak sie schodzi z Krakowskiego w świętoduską, na rogu), Gatta też ma legginsy, chyba z tych grubszych, ale długości nie pomnę
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 14:19   #930
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez VanillaCafe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupić w Lublinie spodnie rurki, najlepiej ciemny jeans w atrakcyjnej cenie, bo za 319 zł w River Island są ... ale trochę drogo

Z miesiąc temu widziałam rurki w tally weijl.. ceny wachały sie od ok 90 do 170zl. Byl nawet spory wybor ale wkoncu zrezygnowalam
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.