Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 20:29   #421
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
z moim angielskim to ja jednak wolę profesjonalistów

ja bym została
coprawda na drugi dzień ale chciałam dobrze

było suuuper

zdecydowanie ta z all, dużo fajniejsza mi się wydaje
czemu ja tyle kasy na kurtkę wydałam


zostałam

świetnie...a myślisz że już coś dadzą lekcje? nie jest za wcześnie?

ja też mam tą z zary z zeszłego roku...ale ja na all nie mogę kupować kurtek bo na pewno cycki mi się nie zmieszczą

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Oj,mnie też do niego ciągło no i kupiłam go w końcu,no najwyżej będę żałować

Zmykam
Ciekawe jak tam Karo weekend upływa?
Dobranoc



booosko

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
no własnie ciekawe jak tam u Karo

zaraz napiszę

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że doła mam strasznego. Martek non stop chory, nie mamy jej z kim zostawiać i muszę kombinować wolne w pracy, a pracę mam taką, że jak mnie nie ma to nikt za mnie nic nie zrobi, od poniedziałku muszę koniecznie być a Martysia jeszcze osłabiona i powinna z tydzień w domu posiedzieć, inaczej pewnie zaraz znowu coś złapie. Na dodatkową opiekunkę nas nie stać, ze żłobka rezygnować to bez sensu- pójdzie za ok, daw do przedszkola i znowu będzie to samo.... Jak tak dalej pójdzie to mnie zwolnią albo sama to zrobię
Jak ja Cię rozumiem tylko mnie nie ma kto zmienić u Nas coś początki miesiaca są ciężkie zawsze siedzimy w domu...zobaczymy jak w grudniu będzie a co lekarka Wasza mówi? doradzała coś?

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ciekawe
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:34   #422
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
dałam pół na pół ... makaron świderki a do drugiej połówki ryż było

Pamietacie jak na Poczekalni pisałam, ze będę robiła rurki z kremem? Dzisiaj je właśnie zrobiłam szybka jestem

dziewczyny jak Wam sie widzi taka kurtka/płaszczyk ?? ma mega duże zainteresowanie i podoba mi się
ja też zrobiłam...wczoraj z ryżem...i była dziś jeszcze kończyliśmy bo tyle zrobiłam ale P też smakowało
Czeko dzięki za przepis



może być

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić w weekend ale zamówiłam przez pomyłkę smalec ze skwarkami

Dziewczyny, jakie wasze dzieci mają nocniki? Szukam jakiegoś stabilnego, teraz mamy taki najzwyklejszy, Martynka sama już chodzi siku i jak siada to jego boki się odwijają, uginają, obawiam się, ze któregoś dnia się wywróci wylewając zawartość na siebie
cóż za pomyłka

My mamy z Kubuśkiem ugina się dopiero jak Zu szaleje ale ja polecam nakładkę

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
no jesteś tak sie zastanawiałam czy Gość wrócił, czy nie

to tylko 14 dni

na szczęście trafił z powrotem do domu

ehhh niech szybko minie choć dzień wcześniej mam to o czym pisałam w klubie więc z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej
...po namyśle...jednak bardziej nie mogę się doczekać, bo dnia wcześniej nie uniknę

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2011-11-27 o 20:37
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 20:44   #423
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

dziewczyny jak Wam sie widzi taka kurtka/płaszczyk ?? ma mega duże zainteresowanie i podoba mi się
mi się też podoba

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Martynce ktoś ostatnio mówił, że jest wykapany tata, dzisiaj siedzę przy stole a Martek do mnie:

- co ty, jakaś taka, wykapana jesteś? chyba się zmęczyłaś

a z Martynki jest śliczna panienka
w ogóle te wakacyjne dziewczyny 2009 takie ładne powychodziły

***
dziękuję za rady odnośnie kurtki raz jeszcze zamówiłam sobie ją dzisiaj
Zamówię też zestaw nr. 5 który wkleiła dla mnie Ola ( ) ale zamiast tego różowego sweterka wybrałam malinowy który Ola wkleiła na dole
piękne są

Byłam dzisiaj u rodziców, mały był przeszczęśliwy a ja troszkę się oderwałam od domu

a teraz nadrabiam sobie zaległości internetowe, drugi potomek mnie od czasu do czasu podkopuje (chyba poczuł kolacje )
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:03   #424
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cześć

A niech to napiszę co myślę....


Jest mi bardzo przykro,że nie mogę na Was liczyć nawet w tak błahej sprawie jak wypełnienie ankiet. Widzę i czuję,że na tym forum są osoby ważne i w ogóle nie ważne, których mogłoby nie być. Szczególnie mi przykro ,że ktoś oferuję mi pomoc, mówi że wyśle wiadomośc z adresem, a jakoś do tej pory go nie mam. A było to dwa di temu. Chodzi mi niestety o Ciebie Karo. Wolałabym żebys po prostu napisała że mi nie pomożesz, bo tak czuje się po prostu okłamana. Nie lubię takiego zachowania. Mayaho nie mam pretensji do Ciebie bo widzę że nie było Cię na forum

Svinecko dość często masz kaca jak na mamę dwójki dzieci...
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:07   #425
sylka79
Wtajemniczenie
 
Avatar sylka79
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 995
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Ostatnio jakoś przystopowała, ale to raczej cisza przed burzą
dobrze, że moja sławna prababcia Stefacia (swoją drogą złota kobieta)była położną a nie pediatrą, bo jej porady, przekazywane z pokolenia na pokolenie, ciągnęłyby się za mną do Martkowej osiemnastki


Muszę to przemyśleć, łapię się każdej możliwości... A w jakich ilościach podawałaś?

Może to od wagi zależy , Martynka nie grzeszy wagą piórkową
Szkoda,bo czasem fajnie było poczytać

W tamtym roku,2 x 2,5 ml

A ile Martynka waży teraz? Bartosz coś ponad 13,nie ważyłam go ostatnio

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

jestem...ale znów mi smutno, bo już po weekendzie a następny za dwa tygodnie
idę nadrobić bo sporo napisałyście jak widzę
Oj nie smutaj się,szybko zleci

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Bartuś śpi od 15 minut ... padł nawet bez swojego ukochanego kocyka



hmmm skoro sylka mówi, ze sie ugina to ja juz nie wiem może to od wagi użytkownika zależy Bartosz waży 13 kg
Kupowałam go na miejscu

ten drugi też mamy u teściowej /ten faktycznie się ugina / ... pozytywka została "naprawiona" po ok 2 tygodniach od kupna
A mój Bartosz ze swoim ukochanym sweterkiem z guzikiem

U nas się uginają ten z kaczką się zawija i ugina,ten drugi tylko ugina

U nas naprawić się nie dało

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

też zapisałam ten przepis

jutro to się dopiero w pracy nasłucham...aż się boję




pierwszy




Koledzy/przyjaciele wybaczą

Już po ptokach wzięłam ten Tchibo

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość


Tymek też żurawinowy cały czas, a teraz w okresie jesienno-zimowym różano-malinowy dodatkowo. U mnie też tylko żurawinowy i malinowy, nawet różanego nie ma ani w Almie, ani w Piotrze i Pawle. Muszę zamawiać

Ja dla Tymka używam Il Chiecino. Wystarcza mi na 3 miesiące, ale ja używam tyle co nic. Na surowo dobra jest po prostu każda extra virgin (z pierwszego tłoczenia, które powinno być "na zimno") i dobrze, żeby na etykiecie było to wyraźnie potwierdzone, że rzeczywiście jest tłoczona na zimno, czy też, co na jedno wychodzi, mechanicznie. No i umówmy się, że 9 zł za litr to nie jest dobra oliwa Dobra to tak koło 20 zł za pół litra - tak umownie się twierdzi.
Edit: Do smażenia natomiast wystarczy oliwa z wytłoczyn, z trzeciego czy czwartego tłoczenia za parę groszy - one mają napis "sansa" lub "pomace", bo zwyczajnie szkoda smażyć na dobrej "extra virgin"

Aha, przyznaję się, że zapisałam Twoje przepisy na omlet i ryż zapiekany



Aha, nocnik z Ikei jest bardzo stabilny i nie ugina się nawet pode mną




.
Pewnie też jeszcze zamówię

Dzięki aż zapisałam nazwę Ja ostatnio w almie,kupiłam taką:
http://www.espozywka.katowice.pl/229056/goccia-doro-oliwa-z-oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno doskonała na surowo,jak i do smażenia czy gotowania,ale czy rzeczywiście jest dobra,nie wiem

Może Wam posmakuje


Spokojnej nocy
__________________
D i B







sylka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:19   #426
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
No co ty,nie patrzałam, nie odzywałam się, ani nie oddychałam myślałam tylko "chwilo trwaj"

Martynce ktoś ostatnio mówił, że jest wykapany tata, dzisiaj siedzę przy stole a Martek do mnie:

- co ty, jakaś taka, wykapana jesteś? chyba się zmęczyłaś
Też bym tak zrobiła



Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość


jestem...ale znów mi smutno, bo już po weekendzie a następny za dwa tygodnie
idę nadrobić bo sporo napisałyście jak widzę
, zleci

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Ja dla Tymka używam Il Chiecino. Wystarcza mi na 3 miesiące, ale ja używam tyle co nic. Na surowo dobra jest po prostu każda extra virgin (z pierwszego tłoczenia, które powinno być "na zimno") i dobrze, żeby na etykiecie było to wyraźnie potwierdzone, że rzeczywiście jest tłoczona na zimno, czy też, co na jedno wychodzi, mechanicznie. No i umówmy się, że 9 zł za litr to nie jest dobra oliwa Dobra to tak koło 20 zł za pół litra - tak umownie się twierdzi.
Edit: Do smażenia natomiast wystarczy oliwa z wytłoczyn, z trzeciego czy czwartego tłoczenia za parę groszy - one mają napis "sansa" lub "pomace", bo zwyczajnie szkoda smażyć na dobrej "extra virgin"
(...)
Aha, nocnik z Ikei jest bardzo stabilny i nie ugina się nawet pode mną

Tak Nie jest tajemnicą, że słonecznikowy ma niską temperaturę spalania i nie powinno się go podgrzewać powyżej 100 st. C, bo wówczas wydziela rakotwórcze substancje, w sieci można znaleźć ich nazwę, nie pamiętam jej. A smażenie to temp. tak 150 - 200 st. Słonecznikowy jest polecany (chyba tylko nie przez producenta) do spożywania na zimno. Ale to z kolei też jest potwierdzone badaniami, że przewaga omega-6 w organizmie powoduje m.in. raka, a przy systematycznym stosowaniu oleju z tak wysoką ich zawartością raczej nie da się ich zrównoważyć jedzeniem, chyba, żeby były to codziennie kilogramy ryb i orzechów.

Nie przestawaj tylko wyrzuć słonecznikowy, naprawdę, albo sama poczytaj, co do niego nie ma zbyt wielu sprzeczności
Lniany też tylko na surowo.
Ja smażę na oliwie teraz, ale planuję kupić kokosowy

Jak najbardziej może być w sezamkach
Tylko dla Tymka? Chyba już kiedyś pisałaś tę nazwę , ale teraz zapisałam dopiero , gdzie ją kupujesz? Ty właśnie na niej smażysz, tak? Bo się gubię
Monini się łapie

, normalnie padłam , a tak BTW to Tymek odpieluchowany już?

Wczoraj wyrzuciłam
A masz jakiś kokosowy na oku? Kupię od razu, żeby wtopy nie było

To Kuba się ucieszy, bo lubi sezamki

***
Ale u nas wieje, zaczynam się obawiać, że mi okna wyrwie i wcale nie przesadzam
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 21:32   #427
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
ja też mam tą z zary z zeszłego roku...ale ja na all nie mogę kupować kurtek bo na pewno cycki mi się nie zmieszczą


Jak ja Cię rozumiem tylko mnie nie ma kto zmienić u Nas coś początki miesiaca są ciężkie zawsze siedzimy w domu...zobaczymy jak w grudniu będzie a co lekarka Wasza mówi? doradzała coś?
No ja przynajmniej nie mam tego problemu- biust ot jedyne co wiem, że ZAWSZE I WSZĘDZIE się zmieści

Tiaa, doradzała: "czy ona musi chodzić do żłobka?" Noszz.. nie , nie musi
Wiosną polecała cebion multi ale moim zdaniem niewiele dawał...

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość


My mamy z Kubuśkiem ugina się dopiero jak Zu szaleje ale ja polecam nakładkę
To chyba ten sam Zu ma co Martynka, nakładkę też mamy ale teraz chodzi o to, ze ona SIAMA

Czas szybko minie

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
a z Martynki jest śliczna panienka
w ogóle te wakacyjne dziewczyny 2009 takie ładne powychodziły



a teraz nadrabiam sobie zaległości internetowe, drugi potomek mnie od czasu do czasu podkopuje (chyba poczuł kolacje )
Prawda? Same ślicznotki i przystojniaki To wszystko pewnie po mamusiach

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Szkoda,bo czasem fajnie było poczytać

W tamtym roku,2 x 2,5 ml

A ile Martynka waży teraz? Bartosz coś ponad 13,nie ważyłam go ostatnio



A mój Bartosz ze swoim ukochanym sweterkiem z guzikiem



Nie martw się, to na pewno tylko chwilowa przerwa

Obawiam się tylko jednego - on podobno zwiększa apetyt- to ja nie wiem co to będzie Martek i tak non stop głodny Też ma ok 13,300

No nie żartuj skąd im się biorą takie miłości


Morska też miałam wizję Ciebie na nocniku..padłam
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 21:35   #428
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Dobranoc
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:02   #429
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Fajne z opisu się wydają , a jaki koszt? To jest jakaś szkoła?
płace 65 zł za m-c
to jest szkoła a dokładnie house of english
i faktycznie tam jest jak w domu, wszystcy uśmiechnieci, dzieciaki biegające po korytarzu, pełno zabawek, maskotek
naprawde zrobiło na mnie super wrażenie

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Już się poprawiłam zapraszam do albumu
chyba juz dziśnie zdaże bo zasypiam
jutro zaglądne

i jeszcze chciałam Ci powiedziec że wiem jak Ci cięzko, jak ja się ciesze że mam mame która zajmie sie mała, u mnie w pracy by nie pszeszło dłuższe zwolnienie, mam nadzieję ze u Ciebie matki sa lepiej traktowane... dużo zdrówka Wam życze

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

dziewczyny jak Wam sie widzi taka kurtka/płaszczyk ?? ma mega duże zainteresowanie i podoba mi się
fajna nawet, beżowa jest OK
ale ta ady fajniejsza
Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Też u siebie widziałam gdzieś afisz z takimi naukami dla maluchów,jak się nie mylę,to chyba od 6 miesiąca życia coś baby było w tytule
te zajęcia sa od 2 r.ż

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość


Dziewczyny, jakie wasze dzieci mają nocniki? Szukam jakiegoś stabilnego, teraz mamy taki najzwyklejszy, Martynka sama już chodzi siku ;-) i jak siada to jego boki się odwijają, uginają, obawiam się, ze któregoś dnia się wywróci wylewając zawartość na siebie ;-)
ten Zuzy tez sie ugina, to jakiś Disney'a
Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
O
Może to od wagi zależy , Martynka nie grzeszy wagą piórkową
Zuza tez nie, napewno ma ponad 13
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

zostałam

świetnie...a myślisz że już coś dadzą lekcje? nie jest za wcześnie?

ja też mam tą z zary z zeszłego roku...ale ja na all nie mogę kupować kurtek bo na pewno cycki mi się nie zmieszczą
i bardzo dobrze

niewiem czy dadza czy nie, ale zaryzykuję
ale powiem Ci że po jednje lekci + moje powtarzanie rozróżnia i wymawia 2 kolory (red i green) i szybsiej znajdzie klocki w tych kolorach gdy je nazwe po angielsku

ja się nie boję o cycki, ale po prostu ze nie trafię z rozmiarem albo po prostu będzie źle leżec, wybredna kapkę jestem

morska
posty nr 356 i 420 zapisałam, musze jej jeszcze parę razy przeczytac zanim załapie, ja uzywam oliwy z oliwek Monini a do smażenia rzepakowego z domieszką oliwy z oliwek - to dobrze

skończyłam winko, ide spac

pokłociłam się z mężem.....
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:05   #430
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Cześć

A niech to napiszę co myślę....


Jest mi bardzo przykro,że nie mogę na Was liczyć nawet w tak błahej sprawie jak wypełnienie ankiet. Widzę i czuję,że na tym forum są osoby ważne i w ogóle nie ważne, których mogłoby nie być. Szczególnie mi przykro ,że ktoś oferuję mi pomoc, mówi że wyśle wiadomośc z adresem, a jakoś do tej pory go nie mam. A było to dwa di temu. Chodzi mi niestety o Ciebie Karo. Wolałabym żebys po prostu napisała że mi nie pomożesz, bo tak czuje się po prostu okłamana. Nie lubię takiego zachowania. Mayaho nie mam pretensji do Ciebie bo widzę że nie było Cię na forum

Svinecko dość często masz kaca jak na mamę dwójki dzieci...
Miałam napisać priv, ale co tam, napiszę tutaj skoro tak chciałaś...nie chce wyjść na opryskliwą, nie mam zamiaru tracić energii i humoru na (jak to stwierdziłaś) błahą sprawę...ale po pierwsze nie wiem dlaczego piszesz że "nie mogę liczyć na Was" skoro tylko mnie masz na myśli Po drugie, tak, mogę przyznać, że z częścią czuję się bliżej związana a z innymi mniej, ale to jak w życiu, jednych lubisz, drugich nie...normalne prawda? jednak nie ma to w tym przypadku nic wspólnego. po trzecie, tak zaoferowałam pomoc, ale chciałam wiedzieć na jaki temat ta ankieta, temat dostałam, ale niestety dla mnie jest on dość drażliwy i zastanawiałam się czy chce dzielić się z kimś moimi odczuciami i doświadczeniami...mogłaby m wypełnić dla samego wypełnienia, ale chyba nie o to chodzi, bo jeśli chodziłoby o takie wypełnienie to mogłabyś wziąć każdą osobę...nie pisałam jeszcze do Ciebie bo przez weekend i tak nic byś z tym nie zrobiła...i nie wiedziałam, że to sprawa na "wczoraj"

...i tak dla ścisłości...nie było mnie przez weekend, ale możesz o tym nie wiedzieć...

to tyle z mojego "tłumaczenia"...

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Oj nie smutaj się,szybko zleci

A mój Bartosz ze swoim ukochanym sweterkiem z guzikiem

Koledzy/przyjaciele wybaczą

Już po ptokach wzięłam ten Tchibo
musi...jak dobrze że są te internety i w ogóle...może kamerkę włączyć i choć troszkę lepiej człowiekowi



właśnie nie wiem czy chce im mówić dokładnie dlaczego nie przyszlam to faceci - nie zrozumieją

widziałam

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
, zleci

Ale u nas wieje, zaczynam się obawiać, że mi okna wyrwie i wcale nie przesadzam


u mnie też

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
No ja przynajmniej nie mam tego problemu- biust ot jedyne co wiem, że ZAWSZE I WSZĘDZIE się zmieści

Tiaa, doradzała: "czy ona musi chodzić do żłobka?" Noszz.. nie , nie musi
Wiosną polecała cebion multi ale moim zdaniem niewiele dawał...

To chyba ten sam Zu ma co Martynka, nakładkę też mamy ale teraz chodzi o to, ze ona SIAMA

Czas szybko minie
jak widać są plusy i minusy każdego rozmiaru

uwielbiam takie rady gdyby nie musiała to by nie chodziła...proste a może wypróbuj miksturę odstanej cytryny? ja daje jeszcze miód, choć Zu średnio podchodzi

Zu jak idzie siku to od razu krzyczy "Mama sio" mogę tylko włączyć światło sama zdejmuje spodnie, majtki, podstawia schodek, nakładkę nakłada...gramoli się, zrobi co trzeba i schodzi...dopiero w tym momencie moge wejść






A wiecie co fajnego wczoraj widziałam...Książeczki z organkami...książeczka była niby-śpiewnikiem , na jednej stronie obrazki, na drugiej nuty, a w sumie kółeczka zamiast nut na pięciolinie...kółeczka odpowiadały kółeczkom na organkach....super sprawa...wszystko z książeczek można zagrać i choć Zu jeszcze nie skuma o co chodzi to zastanawiam się czy nie kupić, żeby nie przepadły przypadkiem te książeczki zanim zrozumie
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2011-11-27 o 22:15
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:05   #431
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

a gorgulku kupiłam puzzle te w ramce, dzięki za podpowiedz
__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 22:11   #432
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze

niewiem czy dadza czy nie, ale zaryzykuję
ale powiem Ci że po jednje lekci + moje powtarzanie rozróżnia i wymawia 2 kolory (red i green) i szybsiej znajdzie klocki w tych kolorach gdy je nazwe po angielsku

ja się nie boję o cycki, ale po prostu ze nie trafię z rozmiarem albo po prostu będzie źle leżec, wybredna kapkę jestem

pokłociłam się z mężem.....
nie żałuję

o widzisz...to drgnęło na pewno
ale nawet patrząc na dzieci Rodziców dwujęzycznych (że tak powiem) jak się do nich mówi w dwóch językach na raz to one potrafią odróżnić który to który wcale nie mieszają Ja to widzę, a raczej widziałam po córkach kuzynki...w domu z mamą i babcią mówiły po polsku, z tatą + wszędzie "na zewnątrz" po NL...i oba języki świetnie poznały

no zawsze jest ryzyko dlatego ja nie mam oporów w kupowaniu swetrów, koszulek itp...ale kurtki czy spodnie to już się boję

__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:15   #433
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Karo widzisz wystarczylo napisać ,że nie chcesz zrobić ankiety na ten temat, a ja poczulam się po prostu oszukana, bo mowisz co innego a robisz co innego. Poza tym ja nie bede wiedziala ktore to ty wypelnialas bo wyniki wpisuje zbiorczo jak juz zrobie wszystko. Jak nie chcialas robic tej ankiety to po co napisalas że zaraz wyslę Ci pw? Zaraz to dla mnie znaczy w ciągu godziny, a nie po dwoch dniach....

A co do tego że nie byłaś w weekend to mijasz się z prawdą bo byłaś i w piatek i dzisiaj, tylko w sobotę Cię nie było...
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami

Edytowane przez WrednaAfrodyta
Czas edycji: 2011-11-27 o 22:19
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:16   #434
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

hej
ale pozno tu jestem, szok

Tez zapisalam post o oliwach ale przestudiuje go przy chwili czasu.
Kokosowego uzywam do smazenia placuszkow na slodko.Tez uzywalam go do wlosow

nadszedl ten dzien ze zabralam sie za siebie.Juz wczoraj bylam na kijach,dzis tez i biore karte Benefit i choć 2x w tygodniu fitnesik jakiś coś,moze basen,wiec powinno byc mnie mniej...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:22   #435
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Karo widzisz wystarczylo napisać ,że nie chcesz zrobić ankiety na ten temat, a ja poczulam się po prostu oszukana, bo mowisz co innego a robisz co innego. Poza tym ja nie bede wiedziala ktore to ty wypelnialas bo wyniki wpisuje zbiorczo jak juz zrobie wszystko. Jak nie chcialas robic tej ankiety to po co napisalas że zaraz wyslę Ci pw? Zaraz to dla mnie znaczy w ciągu godziny, a nie po dwoch dniach....

A co do tego że nie byłaś w weekend to mijasz się z prawdą bo byłaś i w piatek i dzisiaj, tylko w sobotę Cię nie było...
a możesz mi pokazać gdzie tak napisałam, bo chyba mam zaćmienie jaźni

Weekend to dla mnie sobota i niedziela...w sobotę nie byłam, a dziś dopiero po 20
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:34   #436
WrednaAfrodyta
Zadomowienie
 
Avatar WrednaAfrodyta
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 438
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Rzeczywiście na moją prośbę o wysłanie odpisałaś okej, co może ja błednie zrozumiałam, że wyślesz. W kazdym razie i tak czuje sie zle z tą sytuacją.
__________________
Nasz synek Tomuś od 18.08.2009 jest już z nami
WrednaAfrodyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 22:40   #437
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez WrednaAfrodyta Pokaż wiadomość
Rzeczywiście na moją prośbę o wysłanie odpisałaś okej, co może ja błednie zrozumiałam, że wyślesz. W kazdym razie i tak czuje sie zle z tą sytuacją.
dziwne, bo nie pamiętam żebym coś takiego pisała...ostatnie co pisałam (jak mnie pamięć nie myli) to zebyś napisała na jaki temat ankieta, a na temat nie odpisałam, bo się zastanawiałam...i uważam że trochę zbyt mocno zareagowałaś bo jak widzę były słowa o priv ale nie ja je napisałam
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2011-11-27 o 23:50
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 23:08   #438
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Dziewczyny, gdyby Wam się rzuciła w oczy torebka coś jak ta poniżej...to dajcie znać ta ma 49 x 37 cm więc jest przegromna...a szukam takiej średniej

1_f.jpg



Dobranoc
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-27, 23:55   #439
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie ma sprawy - jak kupię dam znać i wtedy się rozliczymy
teraz patrzę, że jakieś świąteczne są też - jakieś preferencje masz? czy po prostu dla cery suchej wybrać 3 kostki? ew jakich zapachów nie lubisz
Ok
Wybierz jakiekolwiek, nie będę wnosiła żadnych zażaleń, obiecuję Nie mam żadnych bardzo nielubianych zapachów, więc bierz, co tam pierwsze z brzegu będzie


Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że doła mam strasznego. Martek non stop chory, nie mamy jej z kim zostawiać i muszę kombinować wolne w pracy, a pracę mam taką, że jak mnie nie ma to nikt za mnie nic nie zrobi, od poniedziałku muszę koniecznie być a Martysia jeszcze osłabiona i powinna z tydzień w domu posiedzieć, inaczej pewnie zaraz znowu coś złapie. Na dodatkową opiekunkę nas nie stać, ze żłobka rezygnować to bez sensu- pójdzie za ok, daw do przedszkola i znowu będzie to samo.... Jak tak dalej pójdzie to mnie zwolnią albo sama to zrobię

Ja też w kółko myślę o tym, by Tymek nie chorował...
A może jakiś probiotyk spróbuj podawać?
W każdym razie trzymam , by się wszystko unormowało


Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Pamietacie jak na Poczekalni pisałam, ze będę robiła rurki z kremem? Dzisiaj je właśnie zrobiłam szybka jestem
Hehe
Ale powiem Ci, że idę w Twoje ślady z moją miską do ciasta drożdżowego Muszę sprawdzić kiedy ją kupiłam, ale chyba z rok będzie jak o niej pisałam


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Nie nadążę za tym moim Kubą , lub mandarynki, dziś daję mu na podwieczorek, a on, że nie będzie jadł, bo mandarynka ma ubranko (nie, nie dałam mu ze skórką ), zjadłam więc, przybiegł i płacze, że on chciał i mam mu dać drugą

Tymek też taki zmienny...
A w ogóle dzisiaj rano zrobił aferę, bo założyłam (sobie, a nie Jemu ) po wstaniu z łóżka najpierw prawy kapeć, a później lewy, nieświadoma, że tego dnia powinnam odwrotnie...
Ale w tygodniu rano, gdy spieszymy się na autobus, a Tymek ma kaprysy, to nie jest mi do śmiechu, czasem aż mi się w środku gotuje...


Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Martynce ktoś ostatnio mówił, że jest wykapany tata, dzisiaj siedzę przy stole a Martek do mnie:

- co ty, jakaś taka, wykapana jesteś? chyba się zmęczyłaś

Martynka w ogóle ma super teksty
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 23:57   #440
morska
Zadomowienie
 
Avatar morska
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 634
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez sylka79 Pokaż wiadomość
Dzięki aż zapisałam nazwę Ja ostatnio w almie,kupiłam taką:
http://www.espozywka.katowice.pl/229056/goccia-doro-oliwa-z-oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno doskonała na surowo,jak i do smażenia czy gotowania,ale czy rzeczywiście jest dobra,nie wiem
Ja też nie wiem, aż tak się nie znam Jeśli jest też dobra w smaku, to czemu nie
Tutaj jest jakiś przykładowy ranking oliw, może kogoś zainspiruje, choć ceny na górze listy niezachęcające, później jest już lepiej


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Tylko dla Tymka? Chyba już kiedyś pisałaś tę nazwę , ale teraz zapisałam dopiero , gdzie ją kupujesz? Ty właśnie na niej smażysz, tak? Bo się gubię
Monini się łapie

, normalnie padłam , a tak BTW to Tymek odpieluchowany już?

Wczoraj wyrzuciłam
A masz jakiś kokosowy na oku? Kupię od razu, żeby wtopy nie było

To Kuba się ucieszy, bo lubi sezamki

***
Ale u nas wieje, zaczynam się obawiać, że mi okna wyrwie i wcale nie przesadzam
Bo głównie jest kupiona "pod Tymka" Jemu na niej też smażę Chyba, że dla siebie dużo smażę, np. placki ziemniaczane itp. to mi jej szkoda Szczerze to na surowo jest trochę gorzkawa w smaku, ale z tych dobrych akurat ją mi się udało dorwać w Tesco. Będę próbować też innych.
Heh Monini chyba też nie jest zła, nie próbowałam, też jest na tej liście, którą wklejałam Sylce.

No co A gdzie tam odpieluchowany... Czekamy dalej

Widziałam kokosowy (palmowy też) w Almie, albo zamówię w amarantusie. Ale już nie wnikałam czy w kokosowych są jakieś rodzaje, bo już zwariowałabym na bank

Pokaż jakie Kubie dajesz? Z miodem? Pogryzie tak dokładnie? Muszę spróbować dla Tymka, jeszcze Mu nie dawałam.

U mnie też wichura


Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Morska też miałam wizję Ciebie na nocniku..padłam
Heh Ale on jest naprawdę bardzo wygodny



~~~~~~~~~~
Eh, resztę nadrobię jutro, pora spać, bo nie wstanę rano na czas
Dobrej nocy


.
__________________
Trollom stop!
...................
morska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 06:39   #441
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Hello

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
nie żałuję

o widzisz...to drgnęło na pewno
ale nawet patrząc na dzieci Rodziców dwujęzycznych (że tak powiem) jak się do nich mówi w dwóch językach na raz to one potrafią odróżnić który to który wcale nie mieszają Ja to widzę, a raczej widziałam po córkach kuzynki...w domu z mamą i babcią mówiły po polsku, z tatą + wszędzie "na zewnątrz" po NL...i oba języki świetnie poznały

no zawsze jest ryzyko dlatego ja nie mam oporów w kupowaniu swetrów, koszulek itp...ale kurtki czy spodnie to już się boję

nie wątpie

pożyjemy, zobaczymy, potem na pewno będzie miała łatwiejszy strat w przedskzolu

spodnie raz jeden kupiłam, ciążowe, wymierzyłam nawet przymierzyłam w H&M-ie i mimo wstystko nie trafiłam idealnie w rozmiar, troszkę za duze były, więc spodnie tez odpuszczam
wogóle mało ciuchów kupuje na all

__________________
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:13   #442
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

dzień dobry


Majaszko lepiej z mężem?


Dziewczyny jeszcze jedna prośba...pokażcie jakie macie parowary, bo chyba wolałabym zamiast mikrofali nie mam miejsca na mikrofale i parowar jednak zdrowszy
Myślałam o TYM, ale chętnie zobaczę Wasze sprawdzone
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2011-11-28 o 07:19
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:23   #443
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Ok
Wybierz jakiekolwiek, nie będę wnosiła żadnych zażaleń, obiecuję Nie mam żadnych bardzo nielubianych zapachów, więc bierz, co tam pierwsze z brzegu będzie

ok
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:38   #444
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D



Cytat:
Napisane przez mayaha Pokaż wiadomość
pokłociłam się z mężem.....
, lepiej już?

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
nadszedl ten dzien ze zabralam sie za siebie.Juz wczoraj bylam na kijach,dzis tez i biore karte Benefit i choć 2x w tygodniu fitnesik jakiś coś,moze basen,wiec powinno byc mnie mniej...


Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Tymek też taki zmienny...
A w ogóle dzisiaj rano zrobił aferę, bo założyłam (sobie, a nie Jemu ) po wstaniu z łóżka najpierw prawy kapeć, a później lewy, nieświadoma, że tego dnia powinnam odwrotnie...
Ale w tygodniu rano, gdy spieszymy się na autobus, a Tymek ma kaprysy, to nie jest mi do śmiechu, czasem aż mi się w środku gotuje...
Siostro

, znam to wszystko, znam
I też często nie jest mi do śmiechu

Cytat:
Napisane przez morska Pokaż wiadomość
Tutaj jest jakiś przykładowy ranking oliw, może kogoś zainspiruje, choć ceny na górze listy niezachęcające, później jest już lepiej

Bo głównie jest kupiona "pod Tymka" Jemu na niej też smażę Chyba, że dla siebie dużo smażę, np. placki ziemniaczane itp. to mi jej szkoda Szczerze to na surowo jest trochę gorzkawa w smaku, ale z tych dobrych akurat ją mi się udało dorwać w Tesco. Będę próbować też innych.
Heh Monini chyba też nie jest zła, nie próbowałam, też jest na tej liście, którą wklejałam Sylce.

No co A gdzie tam odpieluchowany... Czekamy dalej

Widziałam kokosowy (palmowy też) w Almie, albo zamówię w amarantusie. Ale już nie wnikałam czy w kokosowych są jakieś rodzaje, bo już zwariowałabym na bank

Pokaż jakie Kubie dajesz? Z miodem? Pogryzie tak dokładnie? Muszę spróbować dla Tymka, jeszcze Mu nie dawałam.
Zapisałam , ale czy dobrze widzę, że ta, której używasz, jest w tej grupie, co Monini i jest tylko poprawna?

, do Tesco to ja mam nie po drodze, ale zapiszę sobie i popatrzę w innych sklepach

To tak, jak my, choć już nie wiem na co



Zwykłe, z cukrem Unitopu, nawet nie wiedziałam, że są z miodem , Kuba nie ma problemu z ich jedzeniem.

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze jedna prośba...pokażcie jakie macie parowary, bo chyba wolałabym zamiast mikrofali nie mam miejsca na mikrofale i parowar jednak zdrowszy
Myślałam o TYM, ale chętnie zobaczę Wasze sprawdzone
Ja mam ten Tefala, szukaj lepszego , wiem, że popularny tu był jakiś Zelmera

***
Nie spałam prawie całą noc przez ten wiatr
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:43   #445
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Dzien dobry
Na dzisiaj mam duzo planow, oby pogoda dopisala
Poza tym w lodowce tylko swiatlo, wiec przydaloby sie zrobic takze zakupy, nie iwme, czy sie ze wszystkim dzis wyrobie.

Milego dnia
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 07:49   #446
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Na dzisiaj mam duzo planow, oby pogoda dopisala
Poza tym w lodowce tylko swiatlo, wiec przydaloby sie zrobic takze zakupy, nie iwme, czy sie ze wszystkim dzis wyrobie.

Milego dnia


, ale pamiętasz, że w czasie urlopu miałaś więcej zaglądać?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 08:40   #447
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Ja mam ten Tefala, szukaj lepszego , wiem, że popularny tu był jakiś Zelmera

***
Nie spałam prawie całą noc przez ten wiatr
a co mu? widzę że on troszkę kosztuje...porównywalnie z tym "moim" philipsem...ale strasznie duża moc...Twój 2000W a "mój" 900W Myślisz że to ma jakieś znaczenie?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Na dzisiaj mam duzo planow, oby pogoda dopisala
Poza tym w lodowce tylko swiatlo, wiec przydaloby sie zrobic takze zakupy, nie iwme, czy sie ze wszystkim dzis wyrobie.

Milego dnia
i dla Ciebie miłego dnia
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:02   #448
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość


, ale pamiętasz, że w czasie urlopu miałaś więcej zaglądać?
pamietam
i bede
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
i dla Ciebie miłego dnia
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:04   #449
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Czesc

Wczoraj bylismy u tesciow a dzisiaj chyba rewizyta bo tesciowa niby na Andrzejki chce wpasc(moj malz to A) z racji tego ze w srode malz bedzie w pracy a dzisiaj ma wolne...

Aniu i co wzielas bezowy?

Karo ciesze sie ze weekend udany

Mariola wypocznij troche -nalezy Ci sie pracusiu

Kat dasz rade -wazne to miec motywacje a kg same poleca
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 09:59   #450
mayaha
Wtajemniczenie
 
Avatar mayaha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 951
GG do mayaha
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe Dwulatki 2009 i ich rozgadane Mamusie :D

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
dzień dobry


Majaszko lepiej z mężem?


Dziewczyny jeszcze jedna prośba...pokażcie jakie macie parowary, bo chyba wolałabym zamiast mikrofali nie mam miejsca na mikrofale i parowar jednak zdrowszy
Myślałam o TYM, ale chętnie zobaczę Wasze sprawdzone


nie widzieliśmy się jeszcze, tylko rozmawialiśmy na temat co dać Małej na śniadanie.... chyba musimy się za mieszkaniem rozglądnac, wg męża to jedyne rozwiązanie żeby było dobrze, napisze więcej w klubie

ja mam TEN
jedyne co mógłby miec to zabezpieczenie przed włączeniem bez wody, niestety raz mi się zdarzyło :/
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Na dzisiaj mam duzo planow, oby pogoda dopisala
Poza tym w lodowce tylko swiatlo, wiec przydaloby sie zrobic takze zakupy, nie iwme, czy sie ze wszystkim dzis wyrobie.

Milego dnia

za pogodę

Jola, j/w
tzn to co Karo napisałam
__________________

Edytowane przez mayaha
Czas edycji: 2011-11-28 o 10:00
mayaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.