Oleje i olejki do włosów - część IV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 18:03   #4831
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten sezamowy z Lidla, ale strasznie jedzie czosnkiem.. Boję się, że jak wysmaruje nim włosy to zasmrodzę cały dom albo co gorsza moje włosy po zmyciu będą tym śmierdziały.. Używała już któraś, co robiłyście z zapachem? Wietrzeje on po umyciu szamponem?
U mnie po myciu nie było nic czuć w moim odczuciu pachnie takimi sezamkami, które uwielbia moja mama, a ja ich nie cierpię
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:04   #4832
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten sezamowy z Lidla, ale strasznie jedzie czosnkiem.. Boję się, że jak wysmaruje nim włosy to zasmrodzę cały dom albo co gorsza moje włosy po zmyciu będą tym śmierdziały.. Używała już któraś, co robiłyście z zapachem? Wietrzeje on po umyciu szamponem?
A na pewno to sezamowy a nie do woka ? Miałam oba i sezamowy nie pachniał czosnkiem... dziwne...
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:04   #4833
Brangien
Rozeznanie
 
Avatar Brangien
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 725
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj ten sezamowy z Lidla, ale strasznie jedzie czosnkiem.. Boję się, że jak wysmaruje nim włosy to zasmrodzę cały dom albo co gorsza moje włosy po zmyciu będą tym śmierdziały.. Używała już któraś, co robiłyście z zapachem? Wietrzeje on po umyciu szamponem?
Ja użyłam raz sezamowego z Lidla, ale ja nie wyczuwam czosnku, tylko substancję, którą bronią się biedronki gdy się je zestresuje. Ja nakładam olej na noc, potem czepek i na to czapka, więc aż tak bardzo mi nie przeszkadza. Rano po umyciu już nie czułam tego oleju wcale.
__________________
Brangien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:11   #4834
antoska92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków
Wiadomości: 12
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Mam taką prośbę do Was-siedizcie już chwilę w temacie, czy możecie powiedzieć mi czy nie popełniam jakiś błędów? Które olejki byłyby najlepsze, by osiągnąć sypkie, lśniące włosy?
antoska92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:13   #4835
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez antoska92 Pokaż wiadomość
Mam taką prośbę do Was-siedizcie już chwilę w temacie, czy możecie powiedzieć mi czy nie popełniam jakiś błędów? Które olejki byłyby najlepsze, by osiągnąć sypkie, lśniące włosy?
poczytaj sobie ten watek wiele jest porad
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:22   #4836
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
U mnie po myciu nie było nic czuć w moim odczuciu pachnie takimi sezamkami, które uwielbia moja mama, a ja ich nie cierpię
Cytat:
Napisane przez KarolinaFS Pokaż wiadomość
A na pewno to sezamowy a nie do woka ? Miałam oba i sezamowy nie pachniał czosnkiem... dziwne...
Cytat:
Napisane przez Brangien Pokaż wiadomość
Ja użyłam raz sezamowego z Lidla, ale ja nie wyczuwam czosnku, tylko substancję, którą bronią się biedronki gdy się je zestresuje. Ja nakładam olej na noc, potem czepek i na to czapka, więc aż tak bardzo mi nie przeszkadza. Rano po umyciu już nie czułam tego oleju wcale.
No pięknie, 10 zł poszło w błoto.. Faktycznie to ten od woka.. Nawet nie zwróciłam uwagi Ale głupia jestem Nie nałożę go nawet na włosy, nawet otworzyć go nie mogę, bo tak śmierdzi.. MASAKRA.
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

Edytowane przez joracuppi
Czas edycji: 2012-02-02 o 18:24
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 18:32   #4837
looona
Raczkowanie
 
Avatar looona
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 65
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Witam wszystkie włosomaniaczki Postanowiłam wraz z Nowym Rokiem, rozpocząć zapuszczanie włosów, które mają na stan obecny 40 cm długości Dzięki Wam dziewczyny, zakupiłam oleje, pije sumiennie drożdże i ogólnie stosuje sie do Waszych wskazówek Dziękuje że jesteście i motywujecie mnie do pracy nad sobą i moimi włosami
I na początek mam pytanie odnośnie mydełek do włosów np szałwiowych, jaśminowych bądź szamponów,które wypatrzyłam na Helfy - czy któreś z nich są godne uwagi aby zmywać nimi oleje?? Ja mam problem z dostępnością szamponów bez SLS typu Alterra, Barwa czy Babydream.
looona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 18:48   #4838
dystopia
Rozeznanie
 
Avatar dystopia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 787
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
No pięknie, 10 zł poszło w błoto.. Faktycznie to ten od woka.. Nawet nie zwróciłam uwagi Ale głupia jestem Nie nałożę go nawet na włosy, nawet otworzyć go nie mogę, bo tak śmierdzi.. MASAKRA.
oj tam zaraz w błoto.. będzie super do obiadu!
dystopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:00   #4839
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez looona Pokaż wiadomość
I na początek mam pytanie odnośnie mydełek do włosów np szałwiowych, jaśminowych bądź szamponów,które wypatrzyłam na Helfy - czy któreś z nich są godne uwagi aby zmywać nimi oleje?? Ja mam problem z dostępnością szamponów bez SLS typu Alterra, Barwa czy Babydream.
Mydełek nie używałam, podobno sesa w mydle się nie sprawdza nie wiem jak reszta.
A tak na marginesie: SLS rzadko występuje w szamponach, chyba, że chodzi Ci o SLES, a ten jest obecny w szamponach Barwy.
Kup sobie jakiś tani ziołowy np Malwy czy Evy Natury, do tego Hippa i wystarczy. Resztę zainwestuj w odżywki, oleje i wcierki.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:14   #4840
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

ja tam "tanich, ziołowych" nie polecam. mi przynajmniej robiły masakryczne siano na głowie. co ciekwe, włosy były jednocześnie suche i przetłuszczone
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:45   #4841
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Szampon Eva Natura ten czarny to pierwszy kosmetyk po którym wylądowałam u lekarza opuchnięta jak balon. A mimo AZS nie mam dużej skłonności do alergii, więc coś dziwnego w nim musi siedzieć.

Mi się zapach sezama kompletnie nie podoba. Przy nakładaniu strasznie przeszkadzał, teraz już go zupełnie nie czuje, więc podejrzewam, że na włosach też nie będzie go czuć.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:53   #4842
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Z Polleny Evy używałam brzozowego i rumiankowego w tych plastikowych "płaskich" z serii trzy zioła opakowaniach, ale sa jeszcze takie duże litrowe z pojedynczych ziół i małe przezroczyste buteleczki.
Barwę niezbyt lubię, wolę Malwę bo ma wyżej wyciągi w składzie (na 5 miejscu), dobry jest tez Saponics i Seboravit (wyciągi na 4 miejscu) i oczywiście Fitomed do suchych.
Mnie ziołowce nie wysuszaja bo nie myję nimi głowy codziennie to raz, a dwa: jak myję to wzbogacam kapką rycyny
Poza tym szampon ma przede wszystkim myć. Odżywiają maski.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 19:54   #4843
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Dziewczyny co do szamponów ziołowych, to sprawa indywidualna, ja np. bardzo lubię Co do wysuszenie itp. to też każda z Nas inaczej reaguje, spójrzcie na włoski Czarnej Orchidei , która lubi szampon z czarnej rzepy, Evy Natury
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:31   #4844
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do szamponów ziołowych, to sprawa indywidualna, ja np. bardzo lubię Co do wysuszenie itp. to też każda z Nas inaczej reaguje, spójrzcie na włoski Czarnej Orchidei , która lubi szampon z czarnej rzepy, Evy Natury

moje wlosy go lubią i są dluzej swieze,ale anwen polecila mi taki zel do mycia z ziaja ulga, moze pomoze na moje swędzenie skalpu, na ktore dziala tylko jantar. ale to jak wezme wyplate
czekam na zdjecia kłaków od kolezanki, bo mi robila swoja lustrzanka, ale to chyba jutro. jak wracalam samochodem doslownie 5 km to myslalam, ze odmrozilam palce
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:32   #4845
Nikor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 6
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ja też lubię ziołowe szampony i też mam śmierdzioszka z rzepą z Polleny Evy. Niestety nie wyobrażam sobie po takim wyszorowaniu włosów nie użyć jakiejś odżywki. I jakoś tak sumienie mi podpowiada że powinnam rzucić te szampony bo rok minie w marcu jak zaczęłam się smarować a zero efektów :| A do tego lubię zapach Jantaru Jutro wyplata ... i zakupy .... zazdrościcie mi?
Nikor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:40   #4846
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ja zużywam już 3 butelkę tego szamponu i sobie chwalę, dobrze oczyszcza, no tylko trochę wysusza skalp https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ormalnych.html
Można go dostać w Kauflandzie.
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:41   #4847
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość

moje wlosy go lubią i są dluzej swieze,ale anwen polecila mi taki zel do mycia z ziaja ulga, moze pomoze na moje swędzenie skalpu, na ktore dziala tylko jantar. ale to jak wezme wyplate
czekam na zdjecia kłaków od kolezanki, bo mi robila swoja lustrzanka, ale to chyba jutro. jak wracalam samochodem doslownie 5 km to myslalam, ze odmrozilam palce
A jaki to dokładnie żel

Już nie mogę się doczekać nowych zdjęć, które są dla mnie motywacją
No i fakt, na dworze jest maskara, ja większość czasu siedzę w domku, bo chcę oszczędzić córeczce tych niemiłych doznań
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:45   #4848
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

o taki klik mam nadzieje, ze bedzie sie nadawal tak jak mowila. a jesli nie, to zuzyje go do twarzy zreszta dziwne, gdyby nie sciagalo mi skalpu po kazdym szamponie, skoro ja twarz nawet wodą rzadko kiedy myje bo sciaga i wysusza. tylko plyny micelarne. i niby cera tlusta a takie ekscesy

edit: a tak w ogole to bede slaba motywacja w tym miesiacu bo wlosy mimo kuracji nic nie urosly...grejt. nie ma to jak stresy w szkole i pogrzeby. pewnie za miesiac bedą leciec jak szalone. styczen byl do
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2012-02-02 o 20:51
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 20:53   #4849
biemi
Raczkowanie
 
Avatar biemi
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Worldwide
Wiadomości: 160
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
ja tam "tanich, ziołowych" nie polecam. mi przynajmniej robiły masakryczne siano na głowie. co ciekwe, włosy były jednocześnie suche i przetłuszczone
ale 'tanie ziołowe' i 'nie tanie ziołowe' tak samo działają :P:P:P szampon ziołowy to detox dla włosów i bez odżywki ani rusz a dwa że po kilku użyciach włosy się przyzwyczajają i aż tak nie wariują - nie ma co odradzać tylko uzbroić się w cierpliwość

ja w końcu przekonałam się do Amli - choć z nim nie sypiam na głowie bo smród mnie wykańcza to nakładam go teraz 2x w tyg na 1h/1,5h i jest dobrze
dodatkowo dorzuciłam do pielęgnacji mydełko sesa - i już wiem że dla mnie jest dużo bardziej skuteczne niż olej sesa
__________________
Emily isn't lazy, she's just happy doing nothing

brak naturalek powrót do blondu i też jest ładnie i zdrowo ot co

moje blogowe dyrdymałki
http://biemi-bo.blogspot.com/
biemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 21:03   #4850
pannahanna
Raczkowanie
 
Avatar pannahanna
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: LDN
Wiadomości: 299
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
A jakiego oleju użyłaś? Może nie każdy nadaje się na skalp.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Jojoba jest dobra, ale jest też lekka, za lekka... Ja zdecydowanie wolę ją aplikować na skórę.

Mahabringraj. Zuzylam prawie cala butelke i bylo ok. Kiedys nakladalam oleje na skalp, ale odkad stosuje wcierki zaprzestalam. Nalozylam raz i tragedia

Cytat:
Napisane przez StayInShape Pokaż wiadomość
Avocado jak najbardziej na ciało i podobno dobry jest an kurze łapki, ja kilka razy nałożyłam na twarz.
Dziekuje Stosuje na twarz dla nawilzenia suchych skorek wokol nosa.

Cytat:
Napisane przez ksantypa7 Pokaż wiadomość
Jeśli możecie, powiedzcie proszę czy w tej Vatice Enriched Almond jest parafina? Nie znam się na etykietkach.
Dziękuję.
W tej w przezroczystej butelce jest. W/g mnie ten olejek jest swietny!

Cytat:
Napisane przez XoXJuSsStYnKaXoX Pokaż wiadomość
Przeglądam tak co tu jest ale z tego co widzę te produkty mają bardzoe słabe opinie na KWC
A co myślisz o szamponie Babydream? Ma dość dobre opinie ale niestety okropnie plącze włoski i słabo się pieni. Nadaje się on do użytku codziennego czy raczej nie? Ja na ogół lubię jak mi się szampon pieni. A co do odzywek to na razie zostanę przy tej z Isany z olejkiem babassu.
Jeśli chodzi o olejowanie to myślę że co drugi dzień na razie będę.
Ja pokochalam BD po uzyciu szamponu Alterry...nie domyl mi oleju... sprobuje jutro dac mu szanse. BD faktycznie placze, jesli da sie go za duzo - ja pod koniec opakowania wypracowalam swoja technike nakladania. I u mnie bardzo sie pienil!

Czy ktoras z Was ma porownanie Amli i Amli Gold? Druga bardzo mi sluzy ale zastanawiam sie nad zwykla

Pije drozdze
__________________
olejowanie wlosow

Amla Gold, Amla, Vatika Enriched Almond Oil, Sesa, Navratna, Vatika kokosowa, Mahabringraj, migdalowy, rycynowy, awokado

Kuracja drożdżowa: 31.01.2012-31.04.2012
Piję pokrzywę: 24.02.2012-24.05.2012

pannahanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:06   #4851
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez pannahanna Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was ma porownanie Amli i Amli Gold? Druga bardzo mi sluzy ale zastanawiam sie nad zwykla
Ja mam. Nie widziałam różnicy w działaniu. Tylko zapach miały inny. Ja wolałam zapach zwykłej Amli, a otoczenie zapach Amli Gold
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:14   #4852
NellN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A Coruña/ Warszawa
Wiadomości: 241
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Wiem, że ten temat się już pojawi, ale nikt go nie pociągnął a mnie zaciekawił: różnice między parafiną a silikonami. Z założenia ich działanie i cel są takie same, pochodzenie sztuczne, a jednak na wizazu spotykam się z pochwalami dla parafiny o wiele cześciej niż dla silikonów. Siła złego marketingu dla silikonów czy cos więcej?
__________________

od 02.2011 - pielęgnacja bezsilikonowa
od 08.2011 - olejki allover! (argan, oliwki, migdały, jojoba, len, rycyna, kokos, Vatika, Heenara, Khadi)

Walczymy z wypadaniem!
NellN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:17   #4853
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Czarna Orchideo dziękuję za link Bardzo ciekawie wygląda to myjadło
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:19   #4854
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez NellN Pokaż wiadomość
Wiem, że ten temat się już pojawi, ale nikt go nie pociągnął a mnie zaciekawił: różnice między parafiną a silikonami. Z założenia ich działanie i cel są takie same, pochodzenie sztuczne, a jednak na wizazu spotykam się z pochwalami dla parafiny o wiele cześciej niż dla silikonów. Siła złego marketingu dla silikonów czy cos więcej?
a bo ja wiem... tyle bylo krzyku ze silikony beeee, na kazdym watku "odstaw silikony"a przeciez niektorym sa niezbędne, wlosom kręconym, rozjasnianym. moze byc cos juz utartego w przekonaniu.
a o parafinie sie mniej mowi(chyba), wiekszosc dziewczyn nie wie ze w danych olejkach sa, chyba ze zaczyna sie analiza skladow.
nawet napisalam ostatnio notkę na blogu o parafinie i jak widac niektorym sluzy, innym nie.

izus
nie ma za co, jak bede zamawiac wkoncu jantar to pewnie klikne i ziaje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:19   #4855
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Ale pędzicie,trudno wszystko nadrobić.

Co sądzicie o sokach aloesowych do spożywania?Czy nie lepiej kupić taki sok zamiast żelu z Gorvity?I czy można normalnie kupić kwiat aloesu w kwiaciarni?Planuję założyć małą plantację.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:23   #4856
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez NellN Pokaż wiadomość
Wiem, że ten temat się już pojawi, ale nikt go nie pociągnął a mnie zaciekawił: różnice między parafiną a silikonami. Z założenia ich działanie i cel są takie same, pochodzenie sztuczne, a jednak na wizazu spotykam się z pochwalami dla parafiny o wiele cześciej niż dla silikonów. Siła złego marketingu dla silikonów czy cos więcej?
Wg mnie wygląda to nieco inaczej. Silikony be, parafina be o innych "oblepiaczach" ani słowa. Ja tam nie unikam ani silikonów, ani parafiny, chociaż parafina jest ciężka. No i jak mam do wyboru naturalny olej, który poza natłuszczaniem może coś fajnego dla włosów zrobić lub olej mineralny, to prędzej wybiorę ten pierwszy Ale zauważyłam, że oleje na bazie parafiny (szczególnie Amla Dabur) fajnie wygładzają włosy, sprawiają, że są one jednocześnie sypkie i mięsiste. A to już coś
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:26   #4857
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
fajnie wygładzają włosy, sprawiają, że są one jednocześnie sypkie i mięsiste. A to już coś
no jak na takie mrozy to parafina super sprawa. chociaz moje wlosy jednak jej nie lubią. zabezpieczylam sobie calosc wlosow jedwabiem CHI, chociaz malo kiedy to robię.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 21:28   #4858
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ale pędzicie,trudno wszystko nadrobić.

Co sądzicie o sokach aloesowych do spożywania?Czy nie lepiej kupić taki sok zamiast żelu z Gorvity?I czy można normalnie kupić kwiat aloesu w kwiaciarni?Planuję założyć małą plantację.
To chyba najbardziej płodny wątek na Wizażu

Aloes w doniczce można kupić w kwiaciarni . U mnie są za 5zł. Sama mam jeden i często go używam
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 22:27   #4859
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

Moje włoski np. uwielbiają szampon Barwy z pokrzywą a jest mega tani
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-02, 22:29   #4860
Cesena0
Zadomowienie
 
Avatar Cesena0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Oleje i olejki do włosów - część IV

A ja dzisiaj pofarbowałam włosy na olej kokosowy
__________________
Wymieniam perfumy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=807928
Cesena0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.