Orbitrek - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Czy Twoim zdaniem orbitrek to dobry sposób na osiągnięcie upragnionej wagi?
tak-naprawdę skutkuje! 2 33,33%
nie-nie przynosi efektów 0 0%
nie wiem-nigdy nie próbowałam 4 66,67%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 11:15   #4141
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

Mnie caly czas sie powtarza ze are tak okolo 50 min sie powinno robic nie dluzej - dluzej nie ma sensu....i nawet mi wytlumaczono kiedys na czym to polega i duzo racji w tym.... ale zeby wam przytoczyc dokladnie o co chodzi to.,. nie pamietam heheh
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 16:40   #4142
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Orbitrek

hej dziewczyny,bardzo dawno mnie nie bylo na tym forum ,w sumie to nawet nie wazne..chcialam wam tylko powiedzeic zebyscie cwiczyly i nie poddawaly sie jestem przykladem na to ze mozna schudnac bardzo duzo jesli sie tego na prawde chce ,na orbim nie cwicze juz 8 miesiecy ale spalony tluszczyk nie powrocil i dalej zachowalam wage z przed 2 ciaz.Teraz skacze na skakance ale dalej trzymam sie diety nie jem slodyczy ,zoltych serow itp . Nie poddawajcie sie i nawet w taki dzien jak dzis nie podjadajcie a dawne smaki zostana przez was zapomniane i nie bedzie na was robic zadnego wrazenia gdy ktos bedzie jadl przy was paczki,torty i kebaby moze na dzien dzisiejszy niektorym z was ciezko w to uwierzyc ale na prawde tak jest po jakims czasie. Trzymam za was mocno kciuki i zycze sukcesow z calego serca.
Pozdrawiam
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 17:52   #4143
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez ma-li-na Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,bardzo dawno mnie nie bylo na tym forum ,w sumie to nawet nie wazne..chcialam wam tylko powiedzeic zebyscie cwiczyly i nie poddawaly sie jestem przykladem na to ze mozna schudnac bardzo duzo jesli sie tego na prawde chce ,na orbim nie cwicze juz 8 miesiecy ale spalony tluszczyk nie powrocil i dalej zachowalam wage z przed 2 ciaz.Teraz skacze na skakance ale dalej trzymam sie diety nie jem slodyczy ,zoltych serow itp . Nie poddawajcie sie i nawet w taki dzien jak dzis nie podjadajcie a dawne smaki zostana przez was zapomniane i nie bedzie na was robic zadnego wrazenia gdy ktos bedzie jadl przy was paczki,torty i kebaby moze na dzien dzisiejszy niektorym z was ciezko w to uwierzyc ale na prawde tak jest po jakims czasie. Trzymam za was mocno kciuki i zycze sukcesow z calego serca.
Pozdrawiam
ma-li-na gdzieś Ty się podziewała tyle czasu? Masz rację, nie można się poddawać, choć czasem ciężko - wiem po sobie. Ale też przekonałam się na własnej skórze, że po ponad miesiącu nie jedzenia słodkości już mnie do nich nawet nie ciągnie. A ze mnie słodka dziurka zawsze była, zresztą pewnie nadal jest, ale staram się nie myśleć o tym, co by znów nie popaść z słodyczową, niekończącą się przepaść.
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:10   #4144
Ewelina_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: Orbitrek

Cześć dziewczyny !
Ja od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć po 30 min na orbi i dodatkowo 30-40min rozciąganie. Orbitrek mam już od dosyć dawna , ale jakoś nie mogłam się zmobilizować żeby zacząć ćwiczyć . Ale od poniedziałku wzięłam się za siebie przede wszystkim zero słodyczy ! Jestem ciekawa czy długo tak wytrzymam, bardzo zależy mi na utracie kilkunastu kg niestety..mam nadzieje, że dam radę. Zawsze jak wchodzę na to forum to lepiej mi się na duszy robi Teraz codziennie będe odwiedzała forum
Ewelina_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:21   #4145
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

No to tak nie wiem od czego zacząć hmm może o tego że o 8:30 pod nosem podstawiono mi pączki z ukochanej cukierni tylko i wyłącznie z niej jem pączki no i najpierw byl 1 później 2 ...3...4...5 .... i nie jestem pewna czy 6? no i w domu pół torcika małego bezowego z kremem kawowym i migdałami

No i hmm 45 minutek = 16,1 km ogólnie to pół minutki po zejściu nawet zadyszki nie miałam jedynie co to jest mi jeszcze gorąco

Ja ogólnie czekolady już nie jadam kiedyś nie było dnia bez czekolady i słodkiego ale ja wam powiem, że każdy musi znać swój organizm ja jeszcze do niedawna a właściwie i może nadal gdybym się nie przejadła słodyczami mogłam jeść słodycze tonami i naprawdę nie szły mi one w boczki każdy mi się dziwił, że ja tyle słodyczy jem a tak wyglądam. Zresztą w młodych latach objadając się słodyczami (3/4 spożytych pokarmów na dobę to były slodycze schudłam z 10 kg ale to chyba miałam 17 lat to chyba bardziej dojrzewanie było) a kosmetyczka zawsze zachwycała, że nie mam cellulitu i jak to możliwe jak ja opowiadam ile słodycz jem. Nie ma miesiąca byśmy przynajmniej 1 nei jedli pizzy czy czegoś zamówionego zazwyczaj średnio 1 na 7-10 dni zamawiamy.
Mnie zabija praca i mało ruchu, ponadto od kiedy z tż jesteśmy na swojej kuchni to naprawdę sobie dogadzamy a kolacje o 23 nie są nam obce. dlatego też w 1,5 roku przybrałam 4 kg na wadze i chcę je zrzucić. Ale to nie będzie takie proste jak 8 godzin w pracy później obiad i o 18 siadam by odpocząć a gdzie inne czynności? póki co zaczynam jakoś wszystko godzić i zaniedbuję mój pedantyzm na rzecz orbitreka za wysłuchnie

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-02-16 o 18:25
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:28   #4146
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

oliwka__ no to pojadłaś

ja ani jednego pączka dzisiaj
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 18:44   #4147
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

no co wy? paczus w tlusty czwartek moze byc :P
ja ten dzien wyrwalam z mojego kalendarzyka w ktorym zapisuje co cwiczylam i co jadlam hehe
tylko ze ja lepsza jestem... objadlam sie eklerkami zamiast paczkami hehe nie wiem co gorsze :P
dobra ide sie ogarniac na silke
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 19:07   #4148
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

ja nie jadłam, bo nie miałam jak wyjść do sklepu

dzisiaj cały dzień byłam sama w domu z dzieckiem, a sama z nim nie chodzę do sklepu, bo ciężko mi go znieść z 4 piętra, chociaż można by to potraktować jako trening, bo ok.12kg waży
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:30   #4149
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

est
Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
ja w 13 minut robię 5 km,

wczoraj dostałam takie kopa że szok od początku nowego roku nie widziałam pewnej osoby z mojego otoczenia i wczoraj ją zobaczyłam wiecie co ona w ciągu 1 miesiąca i15 dni schudła nie wiem z 10-15 kg? nie wiem nie pytałam się nic nie mówiłam tylko patrzyłam i z podziwu wyjść nie mogłam do tej pory nie mogę się pozbierać po tym widoku ta osóbka jest taka jak ja ale i chyba nawet już szczuplejsza niż ja masakra
jednak jak się ma motywację i zapał to dużo można zdziałać, a ja od listopada 4 kg schudnąć nie mogę co za beznadzieja
Nie wiem czy ona się czymś wspomagała czy nie ale takich efektów w takim czasie się nie spodziewałam ujrzeć.
Ale przyznam głośno rację, że wygląda obłędnie i ślicznie normalnie ślicznie aż zazdrość mnie wzięła

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Sylwuś możesz mi podać jeszcze raz linka do tego pulsometru co masz?? O ile dobrze pamiętam myślałam, że zapisałam gdzieś linka ale jednak nie. Muszę kupić sobie jak już postanowiłam ćwiczyć to zakupię

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

dziś 40 minutek = 14,3 km ( 10 km zrobiłam w 27 minut i bodajże 10 sekund)
Jak to jest możliwe skoro....

Tutaj cytuje.....

"Rześki spacerek to ruch z prędkością ok. 4km/h"

więc jak możesz robić 14,3km w 40 minut ???

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------




dziś 40 minutek = 14,3 km ( 10 km zrobiłam w 27 minut i bodajże 10 sekund)[/QUOTE]


wg http://maps.google.com/

mam do pracy 8,4km, samochodem to 15minut, jeżdżę autobusem to 9 przystanków i jak nie ma korków to zajmuje mi to 15 - 20 minut w zależności o której godzinie jadę. Poza tym około 2,5 km pieszo i zajmuje mi to w sumie około 45-50 minut...więc chyba kłamiesz

Edytowane przez agnisia029
Czas edycji: 2012-02-16 o 20:32
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:37   #4150
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

agnisia039 - ja jej wierzę
Ja zwykle robię 8 km w 30 minut, więc 14 w 40 jest możliw
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 20:46   #4151
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
agnisia039 - ja jej wierzę
Ja zwykle robię 8 km w 30 minut, więc 14 w 40 jest możliw
powiem, tak....chyba nie będę tracić kasy na kartę, tylko do pracy będę biegać

... a może masz po prostu zepsute urządzenie ja 2,5km robię w 25 minut i to jest prawidłowe...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
agnisia039 - ja jej wierzę
Ja zwykle robię 8 km w 30 minut, więc 14 w 40 jest możliw

to jeszcze jedno...z jaką prędkością Ty biegasz/ćwiczysz ?
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 20:55   #4152
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
powiem, tak....chyba nie będę tracić kasy na kartę, tylko do pracy będę biegać

... a może masz po prostu zepsute urządzenie ja 2,5km robię w 25 minut i to jest prawidłowe...

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------




to jeszcze jedno...z jaką prędkością Ty biegasz/ćwiczysz ?
przy obciążeniu większym 15km/h, a przy lekkim 18-20 km/h

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
... a może masz po prostu zepsute urządzenie ja 2,5km robię w 25 minut i to jest prawidłowe...
a ty z jaką prędkością, że aż tyle zajmuje Ci 2,5km?
ja 2km robie w 7-8 min.
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:10   #4153
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
przy obciążeniu większym 15km/h, a przy lekkim 18-20 km/h

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



a ty z jaką prędkością, że aż tyle zajmuje Ci 2,5km?
ja 2km robie w 7-8 min.
z prędkością 5-6km/h i to jest ok!

czyli tak jak pisałam wcześniej....do pracy biegnąc powinnam być po około 30 minutach wg Ciebie ???
A samochodem jadę 15 minut. Więc nie uważasz, że coś tu nie gra ???
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:14   #4154
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
z prędkością 5-6km/h i to jest ok!

czyli tak jak pisałam wcześniej....do pracy biegnąc powinnam być po około 30 minutach wg Ciebie ???
A samochodem jadę 15 minut. Więc nie uważasz, że coś tu nie gra ???
5-6 km/h to nie jest bieg tylko normalny spacer. Ja do mojej mamy mam odległość 5km i jak chodziłam na piechotę to zajmowało mi to jakieś 50 minut, a gdybym biegła to pewnie w 20 minut

a moje urządzenie nie jest zepsute bo mam dopiero tydzień i nie jest firmy krzak

ile km masz do pracy?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333

Edytowane przez Ahtaga
Czas edycji: 2012-02-16 o 21:16
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:17   #4155
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
przy obciążeniu większym 15km/h, a przy lekkim 18-20 km/hDOMYOS

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



a ty z jaką prędkością, że aż tyle zajmuje Ci 2,5km?
ja 2km robie w 7-8 min.
Na jakim sprzęcie śmigasz?

Ja mam DOMYOS FC 700

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
5-6 km/h to nie jest bieg tylko normalny spacer. Ja do mojej mamy mam odległość 5km i jak chodziłam na piechotę to zajmowało mi to jakieś 50 minut, a gdybym biegła to pewnie w 20 minut

a moje urządzenie nie jest zepsute bo mam dopiero tydzień i nie jest firmy krzak

ile km masz do pracy?
A biegłaś kiedyś ?
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:20   #4156
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość

mam do pracy 8,4km, samochodem to 15minut, jeżdżę autobusem to 9 przystanków i jak nie ma korków to zajmuje mi to 15 - 20 minut w zależności o której godzinie jadę. Poza tym około 2,5 km pieszo i zajmuje mi to w sumie około 45-50 minut...więc chyba kłamiesz
8,4km 15 minut?? chyba z przystankiem na drobne zakupy

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
Na jakim sprzęcie śmigasz?

Ja mam DOMYOS FC 700

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



A biegłaś kiedyś ?
ja mam Yorka x202

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość

A biegłaś kiedyś ?
nie biegłam, ale domyślam się, że gdybym biegła to m niej więcej 2 razy szybciej by to było niż pieszo
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:21   #4157
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Olivka
ja rownież uważam, ze z Twoim sprzętem coś nie tak. Wg mnie to jest wręcz niemożliwe.
Nie pamietam dokładnie, ale o ile się nie mylę to ja w 60 min robiłam 12-13 km ( mogę się mylić )
Ile km przejezdzasz w 60 min ???

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-02-16 o 21:24
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:24   #4158
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
est

Jak to jest możliwe skoro....

Tutaj cytuje.....

"Rześki spacerek to ruch z prędkością ok. 4km/h"

więc jak możesz robić 14,3km w 40 minut ???

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------




dziś 40 minutek = 14,3 km ( 10 km zrobiłam w 27 minut i bodajże 10 sekund)
Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość


wg http://maps.google.com/

mam do pracy 8,4km, samochodem to 15minut, jeżdżę autobusem to 9 przystanków i jak nie ma korków to zajmuje mi to 15 - 20 minut w zależności o której godzinie jadę. Poza tym około 2,5 km pieszo i zajmuje mi to w sumie około 45-50 minut...więc chyba kłamiesz
Urządzenie mam ok, do porównania na bieżni robię ok. 2 mili czyli 4 km w 15 minutek

na orbitreku dziś miałam w sumie 16 minut i parę sekund 6km nie wiem czy mi dobrze wskazuje czy nie ale jeśli ćwiczę z prędkością średnią 23 km na godzinę to trudno nie policzyć.

Coś powoli chodzisz, ja 19 lat chodziłam na nóżkach 3 km pokonywałam w coś 15 minut ale to był normalny chód jak idziesz i się nie spieszysz. A na drugi koniec miasteczka w którym mieszkałam było skrótami 5 km mama kiedyś z ciekawości patrzyła na licznik w samochodzie. I przejście 5 km do koleżanki zajmowało mi około 30 minut tak zwanym normalnym chodem. Więc ja nie wiem jak ty możesz 2,5 km iść 45-50 minut chyba naprawdę bardzo bardzo wolnym spacerkiem

sprawdziłam na wujku google do szkoły miałam 3 km z przystanku autobusowego i normalnym chodem zajmowało mi to ok.15 minut jeszcze zdarzało się stać na światełkach dla pieszych.

Więc biegnąc na orbitreku jest to możliwe

Aaa wczoraj na interwale doszłam do prędkości coś 45 km na godzinę ale zatrzymać się był problem prawie zeskakiwałam

Edytowane przez oliwka__
Czas edycji: 2012-02-16 o 21:40
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:36   #4159
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek

J
urządzenie mam ok. do porównania na bieżni robię ok. 2 mili czyli 4 km w 15 minutek

na orbitreku dziś miałam w sumie 16 minut i parę sekund 6km nie wiem czy mi dobrze wskazuje czy nie ale jeśli ćwiczę z prędkością średnią 23 km na godzinę to trudno nie policzyć.

Coś powoli chodzisz, ja 19 lat chodziłam na nóżkach 3 km pokonywałam w coś 15 minut ale to był normalny chód jak idziesz i się nie spieszysz. A na drugi koniec miasteczka w którym mieszkałam było skrótami 5 km mama kiedyś z ciekawości patrzyła na licznik w samochodzie. I przejście 5 km do koleżanki zajmowało mi około 30 minut tak zwanym normalnym chodem. Więc ja nie wiem jak ty możesz 2,5 km iść 45-50 minut chyba naprawdę bardzo bardzo wolnym spacerkiem

sprawdziłam na wujku google do szkoły miałam 3 km z przystanku autobusowego i normalnym chodem zajmowało mi to ok.15 minut jeszcze zdarzało się stać na światełkach dla pieszych.

Więc biegnąc na orbitreku jest to możliwe

Aaa wczoraj na interwale doszłam do prędkości coś 45 km na godzinę ale zatrzymać się był problem prawie zeskakiwałam [/QUOTE]

Ja idę 1,6 km około 12-13 minut i to dość szybko, a dojazd do pracy to 1,6 km potem 15-20 minut autobus i 1,5 10-12 minut

a moje koło zamachowe to 8kg
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 21:37   #4160
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Olivka
ja rownież uważam, ze z Twoim sprzętem coś nie tak. Wg mnie to jest wręcz niemożliwe.
Nie pamietam dokładnie, ale o ile się nie mylę to ja w 60 min robiłam 12-13 km ( mogę się mylić )
Ile km przejezdzasz w 60 min ???
Dziewczyny ja biegam na orbitreku z prędkością nie mniejszą niż 20 km na godzinę i nie większą niż 29 km, chyba że robię półminutowe interwały to osiągam prędkości bardzo duże jednak nie schodzę poniżej, 19 km przy oddechu, i zależy na jakim obciążeniu. ostatnio ćwiczę na najniższych czyli 1,3,1,3,2,3,1,3,3,3 (na 15 poziomów, aż jutro znowu wskoczę na bieżnię albo przejdę się do sąsiadki na jej orbitreka).

orbitreka mam yorka, a bieżnię reeboka - nowy i dobry sprzęt więc nie wierzę by się tak mylił.

Co do kłamania nie muszę kłamać piszę to co mi licznik pokazuje. Mogę nie pisać, ale wiem, że jak inne dziewczyny pisały mnie to mobilizowało więc zaczęłam także pisać by inne mobilizować.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:44   #4161
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Oj dziewczyny, tyle tu tych liczb się pojawiło że pogubić się można. Tyle razy już było wspominane że przecież liczniki w orbitrekach przekłamują strasznie, każdy pokazuje inaczej. Nie warto na to zwracać uwagi. Zresztą co za znaczenie ile km się zrobiło? Ważne są efekty!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 21:46   #4162
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Orbitrek

Oliwka ja nie twierdze, ze klamiesz tylko myśle, ze Twój licznik szaleje
Tak w ogóle to nie ma szans ( wg mnie) wyciągnąć 45 min/ h na Orbim!! Rowerem byłby nie mały kłopot a co dopiero na orbitku :/
Jak Masz mozliwosc sprawdz się na innym sprzęcie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 22:06   #4163
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
est

Jak to jest możliwe skoro....

Tutaj cytuje.....

"Rześki spacerek to ruch z prędkością ok. 4km/h"

więc jak możesz robić 14,3km w 40 minut ???

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------




dziś 40 minutek = 14,3 km ( 10 km zrobiłam w 27 minut i bodajże 10 sekund)

wg http://maps.google.com/

mam do pracy 8,4km, samochodem to 15minut, jeżdżę autobusem to 9 przystanków i jak nie ma korków to zajmuje mi to 15 - 20 minut w zależności o której godzinie jadę. Poza tym około 2,5 km pieszo i zajmuje mi to w sumie około 45-50 minut...więc chyba kłamiesz [/QUOTE]

dziewczyny wezcie pod uwage to ze te liczniki tak naprawde nie sa jakies mega dokladne itd... nie popadajmy w przesade - jesli ja robie 3 km w 15 minut to w 45 minut zrobilam 9km
ale jesli ktos szybciej pedzi na tym orbim to jest to mozliwe - nie patrzcie tak dokladnie na te liczniki bo przeciez to na oko tak naprawde jest - na biezni tak samo i na rowerku
liczy sie raczej czas jaki spedzilyscie na orbim :P na te liczniki kalorii to tez zbytnio bym nie patrzyla - one sa na oko

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agnisia029 Pokaż wiadomość
z prędkością 5-6km/h i to jest ok!

czyli tak jak pisałam wcześniej....do pracy biegnąc powinnam być po około 30 minutach wg Ciebie ???
A samochodem jadę 15 minut. Więc nie uważasz, że coś tu nie gra ???
ale po co wy sie klocicie?
przeciez ta dyskusja mialaby sens tylko wtedy gdyby kazda z was machala na IDENTYCZNYM orbim ...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

a ja dzis slabiutko - nie wyrobilam sie i prawie przed zamknieciem silowni przyszlam
orbi - 2.7km
silowe - tylko 2 serie - io dzis bez brzucha bo zakwasy takie ze nawet jednego powtorzenia nie bylam w stanie zrobic :P
bieznia - 10 min (auc kolano ;/)
rowerek - 7.5 km
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-16, 22:16   #4164
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość

nie patrzcie tak dokladnie na te liczniki bo przeciez to na oko tak naprawde jest - na biezni tak samo i na rowerku
liczy sie raczej czas jaki spedzilyscie na orbim :P na te liczniki kalorii to tez zbytnio bym nie patrzyla - one sa na oko

ale po co wy sie klocicie?
przeciez ta dyskusja mialaby sens tylko wtedy gdyby kazda z was machala na IDENTYCZNYM orbim ...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------
Właśnie!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 06:48   #4165
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość


dziewczyny wezcie pod uwage to ze te liczniki tak naprawde nie sa jakies mega dokladne itd... nie popadajmy w przesade - jesli ja robie 3 km w 15 minut to w 45 minut zrobilam 9km
ale jesli ktos szybciej pedzi na tym orbim to jest to mozliwe - nie patrzcie tak dokladnie na te liczniki bo przeciez to na oko tak naprawde jest - na biezni tak samo i na rowerku
liczy sie raczej czas jaki spedzilyscie na orbim :P na te liczniki kalorii to tez zbytnio bym nie patrzyla - one sa na oko

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



ale po co wy sie klocicie?
przeciez ta dyskusja mialaby sens tylko wtedy gdyby kazda z was machala na IDENTYCZNYM orbim ...[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------
... że liczniki przekłamują to wiem doskonale, i tak nie zwracam uwagi na nie bardzo ale jak już tu piszę to piszę ile mi pokazuje, na kalorie to w ogóle nie patrzę bo to jakaś fikcja dla mnie. Dla mnie ważny jest czas treningu i to, że pod koniec leje się ze mnie czyli coś tam w organizmie się dzieje

W kwestii kilometrów dziewczyny biegałyście w podstawówce na czas? 600metrów ? czas ok. 1,30-1,50 czyli można 1 km przebiec spokojnie w 3 - 4 minutki zależy jakim tempem. Wiadomo też, że wszystko zależy od naszej kondycji.

Ale przykro mi, że ktoś zarzuca mi kłamstwo. Niby po co miała bym kłamać?
Tyle w temacie odemnie.

Sylwuś dziś mam dostać pulsometr ciekawe jak pójdzie mi jego obsługa i ciekawa jestem pulsu na jakim ćwiczyłam bez niego
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 07:40   #4166
agnisia029
Raczkowanie
 
Avatar agnisia029
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 149
Dot.: Orbitrek



Biegać a biegać to orbim to jest różnica... jest jeszcze obciążenie

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość



wg http://maps.google.com/

mam do pracy 8,4km, samochodem to 15minut, jeżdżę autobusem to 9 przystanków i jak nie ma korków to zajmuje mi to 15 - 20 minut w zależności o której godzinie jadę. Poza tym około 2,5 km pieszo i zajmuje mi to w sumie około 45-50 minut...więc chyba kłamiesz
dziewczyny wezcie pod uwage to ze te liczniki tak naprawde nie sa jakies mega dokladne itd... nie popadajmy w przesade - jesli ja robie 3 km w 15 minut to w 45 minut zrobilam 9km
ale jesli ktos szybciej pedzi na tym orbim to jest to mozliwe - nie patrzcie tak dokladnie na te liczniki bo przeciez to na oko tak naprawde jest - na biezni tak samo i na rowerku
liczy sie raczej czas jaki spedzilyscie na orbim :P na te liczniki kalorii to tez zbytnio bym nie patrzyla - one sa na oko

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------



ale po co wy sie klocicie?
przeciez ta dyskusja mialaby sens tylko wtedy gdyby kazda z was machala na IDENTYCZNYM orbim ...

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

a ja dzis slabiutko - nie wyrobilam sie i prawie przed zamknieciem silowni przyszlam
orbi - 2.7km
silowe - tylko 2 serie - io dzis bez brzucha bo zakwasy takie ze nawet jednego powtorzenia nie bylam w stanie zrobic :P
bieznia - 10 min (auc kolano ;/)
rowerek - 7.5 km[/QUOTE]

Jak najbardziej jestem ZA, tylko niektóre osiągi wydają mi się takie nierealne.....
agnisia029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 08:39   #4167
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Orbitrek

Sylwuś już mam od godzinki pulsometr ale szybko przesyłka doszła zamówienie od momentu kupienia zrealizowane w 24 godzinki tyle, że w pracy jestem i później będę się nim bawić ale ślicznie wygląda
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 10:18   #4168
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
Sylwuś już mam od godzinki pulsometr ale szybko przesyłka doszła zamówienie od momentu kupienia zrealizowane w 24 godzinki tyle, że w pracy jestem i później będę się nim bawić ale ślicznie wygląda
Super cieszę się bardzo! Obsługa jest bardzo prosta tylko trzeba się wczytać w instrukcję. Z tego co pamiętam ja nie miałam jej dołączonej i musiałam ściągnąć gdzieś z neta. Ale wiele mi pomogła naprawdę.
Ja po pierwszym jego przetestowaniu byłam zdziwiona tym, że biegnąc bardzo powoli na orbitreku tak łatwo osiągam puls 140. Czyli wyszło na to że mam dość słabą kondycję. Ale po jakimś czasie już musiałam dać z siebie więcej żeby osiągnąć ten sam puls, widocznie kondycha mi się poprawiła Teraz znów miałam przerwe w orbim i znów bede zaczynać z tym wszystkim od początku.
Ale pulsometr naprawde bardzo pomaga, mogę zawsze kontrolować tętno i tym samym dostosowywać prędkość pedałowania. No i dzięki niemu nie patrzę już nawet na - i tak źle działający - licznik
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 11:50   #4169
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: Orbitrek

dobra dyskusji o zle dzialajacych licznikach juz koniec

A JA MAM DZIS URODZINY ha! :P
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 13:01   #4170
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Orbitrek

Cytat:
Napisane przez megusiia Pokaż wiadomość
dobra dyskusji o zle dzialajacych licznikach juz koniec

A JA MAM DZIS URODZINY ha! :P
No to wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich marzeń megusiia!
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.