Rower stacjonarny cz 2 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 22:11   #331
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

50 minut zaliczone dziś.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 07:39   #332
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez ciaMajdzia Pokaż wiadomość
Yola, tez robilam 8minut ABS, A6W ale i jedno i drugie musialam przerwac poniewaz mam zle wyprofilowany kregoslup (nigdy nie moge zapamietac jak to sie fachowo nazywa) i po takich cwiczeniach obciazajacych kregoslup zdazalo sie ze na drugi dzien nie moglam sama wstac z lozka. nawet brzuszki robione na plasko, na podlodze to samo powodowaly. musialam kupic laweczke specjalnie do tego i od tamtej pory bezproblemowo moge robic brzuszki

dieta u mnie oczywiscie jest, zero białego pieczywa, makaronu. codziennie kefirek, owoce, wyrzeklam sie slodyczy. no i czekam na efekty z tym ze moim problemem sa tez wzdecia.. nie moge sie ich w zaden sposob pozbyc..
Rozumiem. Tym bardziej, że ja zrezygnowałam z Weidera ze względu na kręgosłup. Budziłam się ze zdrętwiałą ręką za często. Ale jakieś brzuszki robisz jakieś, do tego rowerek i skakanka , dietę masz więc z pewnością doczekasz super efektów
Co do wzdęć to na pewno rózne sposoby wypróbowałaś, ja się nie będę wypowiadać bo to byłby zlepek mądrości z telewizji Mnie zielona herbata pomaga też.
Tylko skoro jesz owoce zwróć uwagę aby nie jeść ich bezpośrednio po posiłku - może to jasne dla większości , ale ja dowiedziałam się dopiero teraz, że właśnie tak jest niewskazane, ze względu na brzuszek
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:32   #333
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

moja godzinka na czczo mnie solidnie dziś z rana wypociła.uff uff.

z tymi wzdęciami to rzeczywiście kiepska sprawa.
między innymi ze względu na nie staram się ograniczać kawę, mój ukochany por w surówkach i gumę do żucia.

na więcej wyrzeczeń mnie nie stać
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 15:35   #334
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Co do wzdęć to na pewno rózne sposoby wypróbowałaś, ja się nie będę wypowiadać bo to byłby zlepek mądrości z telewizji Mnie zielona herbata pomaga też.
Tylko skoro jesz owoce zwróć uwagę aby nie jeść ich bezpośrednio po posiłku - może to jasne dla większości , ale ja dowiedziałam się dopiero teraz, że właśnie tak jest niewskazane, ze względu na brzuszek
hm... nie słyszałam o tych owocach dobrze, że to napisałaś

ale wiecie co, jak tak czytam o Waszym sposobie odzywiania to w sumie mój się różni tylko tym, że mam słabość do słodyczy i czasem nie potrafię sobie odmówić a tak poza tym to nie jem praktycznie białego pieczywa, makaronów... tylko te słodycze, ale ogólnie ograniczyłam je... i staram się jeść więcej białka więc aż tak starsznie się nie odżywiam... a efekty takie znikome :/ ale w sumie może dobrze, bo najprawdopodobniej gdybym nie jeździła to tyłabym...
a i jeżdżę codziennie na czczo...
dziś kolejne 50 min przejechane a mój licznik pokazuje 220 kcal możliwe to??? u Was strasznie dużo tych kalorii jakoś....
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:24   #335
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
hm... nie słyszałam o tych owocach dobrze, że to napisałaś
Zachodzi jakaś fermentacja i wzdęcia murowane


Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
dziś kolejne 50 min przejechane a mój licznik pokazuje 220 kcal możliwe to??? u Was strasznie dużo tych kalorii jakoś....
A te liczniki traktuję z przymrużeniem oka raczej. Swoją drogą ja po 20 km mam 300 kalorii To Ty powinnaś mieć z 500
Zaraz jadę. A dzisiaj będę jeździć "na gazie". Wina się z małżem najpierw napiję
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 17:31   #336
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

20 minut zaliczone
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:22   #337
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Ja też planuje zakup skakanki tylko małż się boi, że sąsiedzi będa protestować Napisz jak wrażenia ze skakania
Dzisiaj dopiero zaczęłam. Przeskakałam 1 piosenkę i kawałek drugiej. Myślałam, ze gardło mi spłonie Tak, mam słabą kondycję, pracuję nad tym. Jak się wczuje w skakanie to napiszę więcej

No i dzisiaj 1h na rowerze, skakanka, pompki damskie
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 19:01   #338
ciaMajdzia
Raczkowanie
 
Avatar ciaMajdzia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 87
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

ja sie melduje z 40 min na rowerku, skakanka, brzuszkami i hula hop

btw. probowalam 8minute ABS ale przy piatym cwiczeniu moj kregoslup odmowil wspolpracy. nie czulam niczego tylko bol, wiec dalam sobie spokoj.

Yola dziekuje! lubie zielona herbate i dzis pilam i pomoglo nie wiem czemu nie zauwazylam tego, bo zielona pije dosyc czesto...
__________________
65 - - - 60 - - - 57kg

wracam do ćwiczeń! (13.02.2013r. )
brzuszki:
skakanka:
hula-hop:
rowerek:
siatkówka: 1 h

dni bez czekolady: 5

.na zawsze i na wieczność'
M.
ciaMajdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 23:34   #339
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

a ja jeszcze gratis przed północą miałam godzinę rower i pół godziny biegłam.o!
właśnie wkremowałam w siebie rozgrzewający czerwony krem z eveline i zawinięta w koc elektryczny przeżywam osobiste piekiełko
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 18:07   #340
ciaMajdzia
Raczkowanie
 
Avatar ciaMajdzia
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 87
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

melduję pol godzinki na rowerku!

eech, te serum z Eveline swietne, trzeba sie wybrać do rossmanna, jakaś promocja ma byc
__________________
65 - - - 60 - - - 57kg

wracam do ćwiczeń! (13.02.2013r. )
brzuszki:
skakanka:
hula-hop:
rowerek:
siatkówka: 1 h

dni bez czekolady: 5

.na zawsze i na wieczność'
M.
ciaMajdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:21   #341
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

godzina za mną! miło mi miło!



szykuję się na dalsze voyaże, czuję się na siłach
!
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 20:57   #342
samoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 101
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

30 minut rowerka
samoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 10:43   #343
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

60 minut wczoraj, ja nie wiem czy piszę w dobrym wątku, bo chodzę na spinning to już 5 tydzień.
Chętnie założyłabym wątek dla spininngujących wiżażanek, ale nie wiem czy taki jest w sumie takowego nie znalazłam.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 11:21   #344
StokrotkaMM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 59
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cześć wszystkim, ja wczoraj wyjeździłam razem 60 minut
5 min rozgrzewki
20 min interwały
reszta spokojnie w stałym tempie 33 km/h
Nie wiecie przypadkiem jak powinien wyglądać prawidłowy HIIT i czy ktoraś tak jeździ ?
Ja jednego dnia rowerek a drugiego skakanka + ćw. dywanowe głownie rozciaganie, brzuszki , wymachy.
Na pewno mam jędrniejszą skóre, ale za bardzo z ud mi nie chce "spadać".....
Ćwiczę codziennie od 13 stycznia (może było w tym czasie z 5 dni bez ćwiczeń ).
StokrotkaMM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 13:29   #345
samoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 101
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

40 minut rowerka
samoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 19:28   #346
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
60 minut wczoraj, ja nie wiem czy piszę w dobrym wątku, bo chodzę na spinning to już 5 tydzień.
Chętnie założyłabym wątek dla spininngujących wiżażanek, ale nie wiem czy taki jest w sumie takowego nie znalazłam.
Duduu pisz tu
Ciekawi mnie ten spinning Powiedz z jaką kondycją zaczynałaś? Jak efekty po tych 5tygodniach? i czym się różni taki rower od stacjonarnego? Czy jest dużo ciężej?

Ja dzisiaj i wczoraj po godzinie
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 22:45   #347
sssouzie
Raczkowanie
 
Avatar sssouzie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z rozbiegu
Wiadomości: 184
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

dziś to nie była zwykła godzina na rowerze.
ale godzina była, zobaczymy, czy jutro będę żyć,
zobaczymy też czy moja nowa technika ma sens.

jeśli ma, to dopiero wtedy się pochwalę "tajemnicą".

a swoją drogą:
ło matko, czego to człowiek z nudów na rowerze nie wymyśli

i jeszcze, tuż przed końcem dnia, kobiety moje, życzę wam wspaniałej świadomości własnej kobiecości. zawsze!

jeździłam dziś na rolkach!!!

wspaniale czuć wiosnę...i na dzień kobiet przytachałam sobie ogromne naręcze bazi
__________________
last night i felt like crying
right now i'm sick of living
but i'm going to keep on trying.
sssouzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 08:10   #348
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Wink Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Djapira Pokaż wiadomość
Duduu pisz tu
Ciekawi mnie ten spinning Powiedz z jaką kondycją zaczynałaś? Jak efekty po tych 5tygodniach? i czym się różni taki rower od stacjonarnego? Czy jest dużo ciężej?

Ja dzisiaj i wczoraj po godzinie

Ja zaczynałam od poziomu podstawowego czyli:
- jazda ze stałym obciążeniem w większości na dole, wstaje się i jedzie przez 4 minuty po 3-4 razy w ciągu tej godziny treningu, obowiązkowo woda+ ręcznik.

Kondycja to sprawa indywidualna, więc ciężko mi powiedzieć, ale ja zawsze lubiłam długie dystanse czy na spacery, czy na rolki.
Ogólnie mam silną motywację i to jest chyba klucz, dla mnie nie jest ciężko.
Różni się zasadniczo budową, jest o wiele cięższy, bardziej stabilny, stalowe koło na przodzie, kierownica jak w rowerze górskim podobna.
Efekty to mój Mąż je widzi i wczoraj mi pokazywał, ale ja się pukałam w czoło, niby mam bardziej zbite ciało i widać na nogach, ale schudnąć nic nie schudłam.
Poza tym, że mam więcej chęci i energii na wszystko, nie jestem ospała, no i wyczekuje następnego trenningu.
Teraz chodzę na poziom drugi, tam więcej jeździ się u góry i częściej zmienia obciążenie.
Ostatnio to mi wstyd było, bo miałam szare getry i jak wstałam cały tyłek miałam mokry jakbym się sikała , ale tak to wygląda.
Intensywność jest wysoka, bardzo człowiek się poci, ciuchy po takiej jeździe można wykręcać.
To daje na prawdę duużo satysfakcji i porządnie wykonanego trenningu.
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:04   #349
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez ciaMajdzia Pokaż wiadomość
melduję pol godzinki na rowerku!

eech, te serum z Eveline swietne, trzeba sie wybrać do rossmanna, jakaś promocja ma byc
i ja uwielbiam to serum więc też zakupie

Duduuu no to faktycznie musi być wysiłek... a ja nie jeździłam 2 dni :/
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 11:07   #350
Duduu
Raczkowanie
 
Avatar Duduu
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 315
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
i ja uwielbiam to serum więc też zakupie

Duduuu no to faktycznie musi być wysiłek... a ja nie jeździłam 2 dni :/
ibyza to jest duży wysiłek, ale równie duża satysfakcja
Nie przejmuj się tym, ja jeżdżę pon, śr, sb i jest ok.
Serum Eveline tez stosuję i je uwielbiam, polecam Wam także gąbkę do mycia ciała Syrena Antycellulit jakoś tak, jest rewelacyjna, stosuję ją od dwóch miesięcy i są na prawdę wyraźne efekty.

Djapira zapomnialam jeszcze dodać, że na spinningu to zaczynasz pocić się po ok 10-15minutach jazdy, poci się wszystko łącznie z przedramieniem.
Ja raz nie weszłam, bo cała sala była zapełniona i jak wróciłam do domu zaczęłam jazdę na zwykłym domowym rowerku stacjonarnym, w ogóle przez 50minut się nie spociłam.
Nie byłam zadowolona, bo już mi nie pasowało.
To jest zupełnie co innego w domu nigdy nie wykonasz takiego trenningu.

Edytowane przez Duduu
Czas edycji: 2012-03-09 o 11:17
Duduu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 11:35   #351
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
ibyza to jest duży wysiłek, ale równie duża satysfakcja
Nie przejmuj się tym, ja jeżdżę pon, śr, sb i jest ok.
Serum Eveline tez stosuję i je uwielbiam, polecam Wam także gąbkę do mycia ciała Syrena Antycellulit jakoś tak, jest rewelacyjna, stosuję ją od dwóch miesięcy i są na prawdę wyraźne efekty.
proste sposoby najlepsze
ja mam wszędzie daleko , do jakiejkolwiek siłowni czy cokolwiek, na pewno jakbym miała wiekszy dostęp to skorzystałabym z takich usług, bo tak się lepiej ćwiczy, wiem, bo jak mieszkałam na studiach w większym mieście to chodziłysmy z koleżanką na fitness... w domu czasami właczamfilmiki fitness ale po chwili mi sie odechciewa i tyle z mojego ćwiczenia
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 18:49   #352
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Ja wczoraj 25 km., dzisiaj tylko 10 Byłam dzisiaj z Tżtem na zakupach, szukałam spodni i jak zawsze po mierzeniu spodni w sklepach jestem wściekła... Czy to tylko moje wrażenie czy w tych cholernych lustrach w przymierzalniach cellulit jest 10 razy wiekszy niż jak go sobie w domu oglądam? Załamka po prostu
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 08:06   #353
kotek24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 294
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Hej dziewczyny też postanowiłam się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat jazdy na rowerze.Jeżdze na rowerze stacjonarnym od grudnia a miesięczną przerwą,zauwazyłam,ze moje uda zeszczuplały i stały się bardziej twarde(zbite) nie sa już galaretowate i łydki też twardsze się zrobiły,zmniejszył sie tez tłuszczyk w okolicach bioder no i pupa bardziej jędrna się zrobiła.Albo mi się wydaje albo nie ale celullit w okolicy ud jakby był mniej widoczny.
Nadal chce jeździć na rowerze ale nie wiem czy moge,okazało się,że jestem w ciązy i nie wiem czy jest to wskazane.Nie chciałabym z tego rezygnować aby utrzymać kondycje.Czy któraś z was jeżdxiła na rowerze w ciazy?
kotek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 15:20   #354
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez kotek24 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny też postanowiłam się z wami podzielić moimi spostrzeżeniami na temat jazdy na rowerze.Jeżdze na rowerze stacjonarnym od grudnia a miesięczną przerwą,zauwazyłam,ze moje uda zeszczuplały i stały się bardziej twarde(zbite) nie sa już galaretowate i łydki też twardsze się zrobiły,zmniejszył sie tez tłuszczyk w okolicach bioder no i pupa bardziej jędrna się zrobiła.Albo mi się wydaje albo nie ale celullit w okolicy ud jakby był mniej widoczny.
Nadal chce jeździć na rowerze ale nie wiem czy moge,okazało się,że jestem w ciązy i nie wiem czy jest to wskazane.Nie chciałabym z tego rezygnować aby utrzymać kondycje.Czy któraś z was jeżdxiła na rowerze w ciazy?

Na twoim miejscu poradzilabym sie lekarza prowadzacego a to dlaczego.
Zanim zaszlam w ciaze tez cwiczylam, kiedy okazalo sie, ze jestem w 6 tygodniu ciazy nie przerwalam cwiczen bo niby dobrze jest zadbac o fizyczna kondycje podczas ciazy. Niestety podczas badan okazalo sie, ze sa duze problemy z nisko usadowionym lozyskiem, ciaze stwierdzono za zagrozona, zakazano mi wszelkiej aktywnosci fizycznej a nawet dlugich spacerow, zreszta nawet chodzic nie moglam. Nie musze mowic, ze od lezenia i siedzenia zad mi sie rozrosl, ale tam.
Nie pisze tego aby cie przestraszyc, ale zebys raczej poradzila sie lekarza. Osobiscie mysle, ze niezbyt forsujaca jazda na rowerku nie powinna stanowic ryzyka co do ciazy.


Nie wiem czy ktos mnie jeszcze kojarzy z poprzedniego watku, ale wracam do was o 10 kg szczuplejsza.
Lacznie stracilam rowno 30kg. Moja obecna waga to 64.300kg.
Rowerek jest nadal obowiazkowo.
Trening silowy
Dieta-kulejaca

Zostalo mi jeszcze 10 kg tluszczu do zrzucenia im blizej sukcesu tym ciezej.
Naprawde sporo wysilku kosztuje ostatnia wycinka tluszczu. Ponad miesiac czasu czekalam az waga ruszy znowu w dol.

Kochane dziewczyny zycze wam dalszych sukcesow i zapalu w pedalowaniu.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:09   #355
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość

Nie wiem czy ktos mnie jeszcze kojarzy z poprzedniego watku, ale wracam do was o 10 kg szczuplejsza.
Lacznie stracilam rowno 30kg. Moja obecna waga to 64.300kg.
Rowerek jest nadal obowiazkowo.
Trening silowy
Dieta-kulejaca

Zostalo mi jeszcze 10 kg tluszczu do zrzucenia im blizej sukcesu tym ciezej.
Naprawde sporo wysilku kosztuje ostatnia wycinka tluszczu. Ponad miesiac czasu czekalam az waga ruszy znowu w dol.

Kochane dziewczyny zycze wam dalszych sukcesow i zapalu w pedalowaniu.
ooo brawo, zapraszamy do ponownego udzielania się ale to schudłaś 10 jeżdżąc na rowerku tylko ????
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:06   #356
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość

Nie wiem czy ktos mnie jeszcze kojarzy z poprzedniego watku, ale wracam do was o 10 kg szczuplejsza.
.
Gratulacje
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:55   #357
Djapira
Zadomowienie
 
Avatar Djapira
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 760
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Duduu, dzięki za dokładną relację Prędzej czy później skuszę się na ten spinning
Ja teraz jeżdżę tak, że 500 obrotów normalnie, a 500 uginam łokcie, pochylam się i jadę jak najszybciej mogę. Dziś pobiłam swój rekord, w godzinę przejechałam 29,4 Taka frajde mi to sprawia. Tylko myślę, zeby jeździć co drugi dzień, a w pozostałe dni jakiś siłowy właśnie. Jutro sobie to wszystko przemysle.


Cytat:
Napisane przez Duduu Pokaż wiadomość
Serum Eveline tez stosuję i je uwielbiam, polecam Wam także gąbkę do mycia ciała Syrena Antycellulit jakoś tak, jest rewelacyjna, stosuję ją od dwóch miesięcy i są na prawdę wyraźne efekty.
Mówicie o tym czerwonym? Ja jednak wolę zielony. Też mam tą gabkę, ale leży


Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Ja wczoraj 25 km., dzisiaj tylko 10 Byłam dzisiaj z Tżtem na zakupach, szukałam spodni i jak zawsze po mierzeniu spodni w sklepach jestem wściekła... Czy to tylko moje wrażenie czy w tych cholernych lustrach w przymierzalniach cellulit jest 10 razy wiekszy niż jak go sobie w domu oglądam? Załamka po prostu
Też nie lubie takich momentów. No ale wiesz ja nie wiem czy faktycznie w sklepowych lustrach jest większy. Gdyby tak było to miałybyśmy pocieszenie

Cytat:
Napisane przez kotek24 Pokaż wiadomość
zauwazyłam,ze moje uda zeszczuplały i stały się bardziej twarde(zbite) nie sa już galaretowate i łydki też twardsze się zrobiły,zmniejszył sie tez tłuszczyk w okolicach bioder no i pupa bardziej jędrna się zrobiła.Albo mi się wydaje albo nie ale celullit w okolicy ud jakby był mniej widoczny.


Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy ktos mnie jeszcze kojarzy z poprzedniego watku, ale wracam do was o 10 kg szczuplejsza.
Lacznie stracilam rowno 30kg. Moja obecna waga to 64.300kg.
Rowerek jest nadal obowiazkowo.
Trening silowy
Dieta-kulejaca

Zostalo mi jeszcze 10 kg tluszczu do zrzucenia im blizej sukcesu tym ciezej.
Naprawde sporo wysilku kosztuje ostatnia wycinka tluszczu. Ponad miesiac czasu czekalam az waga ruszy znowu w dol.

Kochane dziewczyny zycze wam dalszych sukcesow i zapalu w pedalowaniu.
wow!! Gratuluje! Trening siłowy robisz na siłowni czy w domu?

I moja spowiedź: wczoraj 8-o minutówki, dzisiaj 1h na stacjonarnym
__________________
"Jeśli nie odważysz się zrobić kroku, nigdy nie dowiesz się tego, do czego jesteś zdolny. Ufaj po prostu, że w nowej sytuacji dasz radę"!


Djapira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 18:18   #358
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

ja używam zazwyczaj zielonego
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:43   #359
samoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 101
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

30 minut
samoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:47   #360
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Rower stacjonarny cz 2

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja używam zazwyczaj zielonego
Ja też
nunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-22 20:46:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:14.