Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-16, 21:19   #2071
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez abraxas2871 Pokaż wiadomość
A i tak rozwala mnie poziom artykułów na onecie - to, co się tam dzieje, na czele z tytułami artykułów to już dno dna porośnięte wodorostami i zasypane mułem.
Zobacz sobie Papilot Tam to "redaktorki" dają czadu
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 21:37   #2072
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość

to są takie szkoły?
Tak, co jakiś czas są tam też egzaminy takie "normalne" trzeba się stawić w danym miejscu i to napisać więc ściąganie wcześniej nic nie da
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 00:09   #2073
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Co do dziwnych zachowań, to znam parę, która świetnie się dobrała. Chłopakowi nie wolno nawet powiedzieć cześć do koleżanek z roku, jeśli jej nie ma obok, a ona z kolei nie może usiąść obok kolegi ani zapytać go o o pytania na egzamin, jeśli jego nie ma obok
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 08:34   #2074
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
co mnie dziwi.
co to kurde jest.
zobaczyłam to na ulicy i aż zrobiłam zdjęcie i wysłałam mmsem taki się zniesmaczyłam.
http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...wa_5680392.jpg
Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
To powinno być zakazane, do tego ten różaniec w kształcie Polski...
Skoro jeśli obrazi się symbol religijny katolika to jest na to paragraf, czy jeśli oni obrażają w moim odczuciu Polskę i jej symbole też mogę zgłosić to jako przestępstwo?
Dla mnie to jest dziwne - taka nietolerancja i bigoteria. Jak wiadomo, mamy wolnosc sumienia/religii/pogladow, wiec komentowanie jej wyrazania przez "powinno byc zakazane", to wg mnie ciezki mentalny zascianek.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Maryja- królowa Polski? To jesteśmy monarchią? Dobre.
A na 100% jakbym napisała: "Wielki Maślany Królu, rządź Polską!", to by się oburzali.
Mniej interenetu, wiecej nauki historii, bo teraz niestety wychodzisz na ignorantke, zamiast na zabawna

Aczkolwiek motyw z Hel(l) dobry

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą. Ekonomiści już policzyli, że po Euro będziemy mieli kłopot z tymi stadionami, bo je trzeba utrzymać i nas na to nie stać. Samo oświetlenie takiego stadionu to spore koszty, że o murawie, dbaniu o inne elementy nie wspomnę. Polska to nie Anglia, Włochy czy Hiszpania, w których organizuje się finał Champions League. Wielkich imprez tu nie będzie, a mecze typu Legia-Polonia to ogromne ryzyko, że kibole rozniosą nowe stadiony. Mówię to, chociaż uwielbiam piłkę nożną, ale obiektywnie rzecz biorąc, nie jesteśmy krajem, który na to stać. I także razi mnie głupie wydawanie naszych pieniędzy na iPhone`y dla całego Sejmu. Te pieniądze można wydać na drogie leki, które nie są refundowane, a na które zbiera się pieniądze przez różne fundacje, ale po co, lepiej kupić 460 osobom zabawkę...

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:23 ----------

A i razi mnie nazywanie każdego z czterech odcinków na żywo Must be the music półfinałami, bo wskazuje to na 1/2 czegoś, a jeden odcinek to 1/4 całości.

Poza tym mam ochotę zamordować sąsiadkę, która od 3 do 6 w nocy remontowała coś w pokoju pode mną, używając w tym celu udarówki. Robiła to ta osoba, która najbardziej się awanturuje, jak człowiek o 10 w poniedziałek zbija kafelki w kuchni.
Pogrubione - alez bzdury wygadujesz. Uwielbiam takie wypowiedzi osob, co nie maja pojecia o czym pisza, ale sie naczytaly horror opowiesci w prasie chyba. Statystyki mowia, ze z roku na rok spada ilosc zajsc na stadionach, o jakimkolwiek "roznoszeniu" nie ma mowy, no ale radosna tworczosc idzie

Co do samego aspetku stadionow - zacznijmy od tego, ze budowa to totalna fuszerka, 3 razy otwierany stadion Tez sadze, ze te stadiony sie nie utrzymaja, a praktyka wskazuje, ze na samej imprezie tego typu raczej stracimy, niz przyniesie ona obiecywane zlote gory.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


Edit. A propos występowania danego nazwiska w Polsce znalazłam fajną stronkę - http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/nowak.html. Według niej moje nazwisko nosi tylko 50 osób w Polsce, przy czym 4 osoby w moim mieście i to by się zgadzało
O, fajna stronka

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie Ewelina przypadkiem? http://bash.org.pl/77620/



Ludzi o moim nazwisku jest 248
Tak mi sie wlasnie kojarzylo, ze gdzies to czytalem

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co do dziwnych zachowań, to znam parę, która świetnie się dobrała. Chłopakowi nie wolno nawet powiedzieć cześć do koleżanek z roku, jeśli jej nie ma obok, a ona z kolei nie może usiąść obok kolegi ani zapytać go o o pytania na egzamin, jeśli jego nie ma obok
To nie dziwne zachowania, to patologia
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:48   #2075
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 10:51   #2076
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
0.o nie spotkałam się z tym od baaardzo daaaawna myślałam, że taki styl to już relikt ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:01   #2077
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
To toto jeszcze gdzieś egzystuje? Kojarzy mi się z różowymi panienkami sprzed kilku lat, ale już od ładnych paru tego nie widziałam.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 11:07   #2078
Pragni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 152
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
aż wstyd mi się przyznać że 3lata temu tak pisałam he he jak widać wyrosłam z tego dla sprostowania nie byłam jakaś różową panienką
Pragni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:26   #2079
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Mnie dziwi kiedy czasem zdarza mi się na coś pożalić, że z czymś mi źle czy trudno czy coś boli, to zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że inny ktoś ma gorzej. Nie wiem czy ja jestem dziwna czy oni, ale świadomość, że ktoś ma źle nie sprawia że mi jest lepiej
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 11:36   #2080
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
Hah, mój kolega, student jednej z czołowych uczelni w Polsce, człowiek jakby nie patrzeć poważny, również pisze w tym "stylu" Myślałam, że się przekręcę, jak pierwszy raz zobaczyłam jego poważny opis na gadu, napisany w taki właśnie sposób...

A z kwiatków facebookowych - przed chwilą kogoś szukałam na tym "zacnym" portalu. Większość wpisuje tam miejsce pracy. Osoby, której szukałam, nie znalazłam, ale widziałam kogoś, kto "Pracował w: Na ręcie".
Reme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:17   #2081
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Pragni Pokaż wiadomość
aż wstyd mi się przyznać że 3lata temu tak pisałam he he jak widać wyrosłam z tego dla sprostowania nie byłam jakaś różową panienką

Pamiętam jak byłam w gimnazjum i była moda na to i wszystkie dziewczyny tak pisały na swoich blogach Też tak pisałam xDDD I jeszcze "loffciam ffshystkich" ahahahahahha
Większość z nas była pokemonami w okresie dorastania, taka moda, cóż

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Mnie dziwi kiedy czasem zdarza mi się na coś pożalić, że z czymś mi źle czy trudno czy coś boli, to zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że inny ktoś ma gorzej. Nie wiem czy ja jestem dziwna czy oni, ale świadomość, że ktoś ma źle nie sprawia że mi jest lepiej
O matko, ja mnie to denerwuje Mi się wydaje, że ci ludzie mówią tak na zasadzie "nie możesz narzekać, bo inni mają gorzej". Wiadomo nikt nie lubi ludzi, którzy w kółko nic tylko chodzą i narzekają, ale bez przesady. Przecież zawsze można znaleźć kogoś kto ma gorzej, i co z tego? Zazwyczaj odpalam wtedy, że dzieci w Afryce głodują więc niech wsuwa wszystko jak leci bez wybierania tego co lubi jeść :P Głupi przykład, ale działa
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 12:19   #2082
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co do dziwnych zachowań, to znam parę, która świetnie się dobrała. Chłopakowi nie wolno nawet powiedzieć cześć do koleżanek z roku, jeśli jej nie ma obok, a ona z kolei nie może usiąść obok kolegi ani zapytać go o o pytania na egzamin, jeśli jego nie ma obok
Patologia
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:24   #2083
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie Papilot Tam to "redaktorki" dają czadu
boski jest ten ten portal! Listy do redakcji (absolutnie autentyczne oczywiście) też pokazują niezwykły ładunek inwencji tffurczej redaktorek
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:03   #2084
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Oprócz punktu 2 moim zdaniem takie zachowanie jest dziwne. Ale to wg mnie. Im to najwyraźniej pasuje i jak sama napisałaś: są tacy sami. Ale ta sytuacja z nocnym wślizgnięciem się do łóżka - . Ja bym chyba się zerwała z krzykiem i sięgnęła po jakiś ciężki przedmiot, nie patrząc kto tam leży. To nie mógł do niej napisać, że przyjdzie?
Oj ja tez bym przyłożyła czyms napewno

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Dla mnie punkt numer dwa jest bardzo dziwny. Nie wyobrazam sobie aby moj partner nie puszczal mnie samej na imprezy, np. babskie, etc.
Dla mnie tez dziwny, ja wychodze bardzo czesto sama - nawet czesciej niz z mezem

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Skrajnie dziwi mnie pisanie W tAkI sPoSóB. Zawsze mnie to denerwowało, ale myślałam, że z tego ludzie wyrastają. Jednak moja koleżanka lat 23 nadal uracza wszystkich na fb tekstami: "CiĘżKo LeKkO żYć ;((( ZaŁaMaNa, KtO pOcIeSzY???". Oczy mnie od tego bolą i nie wiem, jak to może się komuś podobać.
Tyle mam do powiedzenia. Mnie niemiłosiernie denerwuje "nio, cio, tiaaa, buuuzii" mozna dostać szału macicy
Tym bardziej jak takie coś pisze 24-letni chłopak (facetem to ja go nie nazwę )

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Mnie dziwi kiedy czasem zdarza mi się na coś pożalić, że z czymś mi źle czy trudno czy coś boli, to zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że inny ktoś ma gorzej. Nie wiem czy ja jestem dziwna czy oni, ale świadomość, że ktoś ma źle nie sprawia że mi jest lepiej
O to tez mnie dziwi.

Ja mowie np "kurcze brzuch mnie dzis pobolewa" a ktos np: " A mnie boli juz pare dni ze wytrzymać sie nie da, umieram po prostu"
Ale jakos dzien wczesniej nie skarzyla sie ta osoba na bol brzucha
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:24   #2085
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zobacz sobie Papilot Tam to "redaktorki" dają czadu
Dzisiaj na Papilocie ogłosili, że mają specjalny rabat dla czytelniczek do Reserved, po czym okazało się, że to rabat dla wszystkich na fejsie

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Mnie dziwi kiedy czasem zdarza mi się na coś pożalić, że z czymś mi źle czy trudno czy coś boli, to zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że inny ktoś ma gorzej. Nie wiem czy ja jestem dziwna czy oni, ale świadomość, że ktoś ma źle nie sprawia że mi jest lepiej
Bożę nie cierpię tego. Zwłaszcza jak mówią mi, że np. mają przecież więcej rzeczy do zaliczenia niż ja i to jeszcze takim tonem tak choćby to była moja wina

A dzisiaj zadziwiło mnie jak usłyszałam w radiu, że w moim mieście odsłonili właśnie pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej Z tego co wiem to żadna z ofiar nie miała nawet nic wspólnego z moim miastem ale co tam pomnik się przyda to nic, że wszystkie drogi w mieście dziurawe
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 15:26   #2086
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

dziwią mnie ludzie którzy wpychają się na mnie podczas stania w kolejce (np. do kasy w supermarkecie) ostatnio kilka razy mi się zdarzyła taka sytuacja, że ktoś z tyłu podchodził do mnie tak blisko, że czułam się naprawdę niekomfortowo. i ja dam kroczek do przodu - on/ona momentalnie to samo tak jakby miała uciec ta kasa. od razu przesuwam zawsze wtedy torebkę do przodu, bo boję się czy ktoś mnie nie chce okraść.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:12   #2087
Pragni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 152
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Mnie dziwi kiedy czasem zdarza mi się na coś pożalić, że z czymś mi źle czy trudno czy coś boli, to zaraz się znajdzie ktoś kto powie, że inny ktoś ma gorzej. Nie wiem czy ja jestem dziwna czy oni, ale świadomość, że ktoś ma źle nie sprawia że mi jest lepiej
fakt ja też jak coś sie poskarżę to z takim tekstem wypalają czyli wychodzi na to żę inni zawsze maja gorzej a ja tylko wyolbrzymiam

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dziwią mnie ludzie którzy wpychają się na mnie podczas stania w kolejce (np. do kasy w supermarkecie) ostatnio kilka razy mi się zdarzyła taka sytuacja, że ktoś z tyłu podchodził do mnie tak blisko, że czułam się naprawdę niekomfortowo. i ja dam kroczek do przodu - on/ona momentalnie to samo tak jakby miała uciec ta kasa. od razu przesuwam zawsze wtedy torebkę do przodu, bo boję się czy ktoś mnie nie chce okraść.
mam tak jak stoję w "kolejce" (trudno nazwać to kolejką) do autobusu...niektórzy ludzie zachowują się gorzej niż bydło
Pragni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:34   #2088
emelie
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Pragni Pokaż wiadomość
fakt ja też jak coś sie poskarżę to z takim tekstem wypalają czyli wychodzi na to żę inni zawsze maja gorzej a ja tylko wyolbrzymiam
A najlepsze jest to, że takie osoby (przynajmniej ja zaobserwowałam to w swoim otoczeniu) same nie tryskają optymizmem i ciągle twierdzą, że to właśnie one mają najgorzej na świecie Do szału mnie doprowadza to udowadnianie, ile kto nie przecierpiał.
Kurczę, rocznicowa liczba postów
__________________
emelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:38   #2089
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość

Ja mowie np "kurcze brzuch mnie dzis pobolewa" a ktos np: " A mnie boli juz pare dni ze wytrzymać sie nie da, umieram po prostu"
Ale jakos dzien wczesniej nie skarzyla sie ta osoba na bol brzucha
Niektórzy po prostu nie lubią się uskarżać i rozgłaszać na prawo i lewo, że coś ich boli.
Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dziwią mnie ludzie którzy wpychają się na mnie podczas stania w kolejce (np. do kasy w supermarkecie) ostatnio kilka razy mi się zdarzyła taka sytuacja, że ktoś z tyłu podchodził do mnie tak blisko, że czułam się naprawdę niekomfortowo. i ja dam kroczek do przodu - on/ona momentalnie to samo tak jakby miała uciec ta kasa. od razu przesuwam zawsze wtedy torebkę do przodu, bo boję się czy ktoś mnie nie chce okraść.
Na mnie się ostatnio "kładł" facet w kościele. Tyle że ja stałam za nim a on ciągle się przysuwał
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-17, 16:39   #2090
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:46   #2091
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Delikatnie się wycofałam w bok, bo sama już wchodziłam na dziewczynę, która stała za mną, spojrzałam w bok i zastanawiałam się, jak ja się tam zmieściłam, bo odległość między tą dwójką była niewielka
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 16:59   #2092
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Mniej interenetu, wiecej nauki historii, bo teraz niestety wychodzisz na ignorantke, zamiast na zabawna

Aczkolwiek motyw z Hel(l) dobry
Nie rozumiem o co Ci chodzi. Polska jest krajem o ustroju republikańskim, nie jesteśmy monarchią. Chyba, że mi pokażesz w Konstytucji zapis, że jesteśmy monarchią i mamy króla, to ok. Póki co nadal głową państwa jest prezydent.
Chyba, że przez monarchię rozumiesz konkordat
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:29   #2093
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Ja to o historii zrozumiałam jako odniesienie do tego, że Maria królową Polski jest od dawna, zdaje się, że portret ukoronowali w 1717
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:32   #2094
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość

Muszę zapytać, jestem ciekawska Gdzie to?
Okolice Hali Targowej w pobliżu Odry Później tam się zaczęło szwendać sporo panów policjantów to i schadzki się skończyły. Ale co się ubawiłam to moje A słyszałam jeszcze że letnimi wieczorami okolice Niskich Łąk właśnie też zaraz przy Odrze to miejsce gdzie podjeżdżają samochody(czasem cały parking zapchany) wysiadają parcie, idą w krzaki, wracają do samochodu i git takie powszechnie znane miejsce schadzek.
Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ogólnie mnie naprawdę baaardzo drażni mnie kiedy ktoś obcy mnie dotyka. Czasem faktycznie jest tłok i się inaczej nie da, ale czasem ktoś przechodząc po prostu się ociera o wszystkich dookoła.

Wylałam swoje frustracje, nienawidzę komunikacji miejskiej xD
Matko, też tego nienawidzę W ogóle dotyk obcej osoby jakoś tak maksymalnie mnie denerwuje że aż się czuję później brudna. Może to jakaś choroba(psychiczna chyba) ale czuję jakbym musiała tą rękę trzeć i trzeć. Coś jak detektyw Monk jeśli ktoś ogląda Nie aż tak ale mam małe zboczenie na tym punkcie. I też nienawidzę komunikacji miejskiej.
Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co do dziwnych zachowań, to znam parę, która świetnie się dobrała. Chłopakowi nie wolno nawet powiedzieć cześć do koleżanek z roku, jeśli jej nie ma obok, a ona z kolei nie może usiąść obok kolegi ani zapytać go o o pytania na egzamin, jeśli jego nie ma obok
O ja p.... To ja bym drugiego semestru swego czasu na studiach nie zaliczyła bo miałam taki czas że leciałam przez studia wyłącznie dzięki pomocy moich kolegów(nie ściąganie ale tłumaczenie czegoś, czy skserowanie wykładów etc.). Ale patola.


Mnie dziwi tzn. nie że dziwi ale śmieszy takie nowe słownictwo które ktoś wprowadza jak gdzieś przyjeżdża. A że mam na studiach sporo osób przyjezdnych, niekiedy z dość daleka to czasem się można nieźle uśmiać. Np. co rusz słyszę: padaka. I to nie, że nastolatki tam mówią ale już takie, no, dorosłe osoby Padaka to, tamto, ale padaka albo zamiast matematyka, czy matma mówią: mata. Na początku w ogóle nie wiedziałam o co się rozchodzi. Mata ale jaka mata, taka mata gimnastyczna, czemu na macie gimnastycznej zadania robiłaś
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:35   #2095
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Z zachowań, które mnie dziwią - chodzi o ciążę i poród
Minęły mi już dwa wyznaczone na początku ciąży terminy. Codziennie odbieram telefony z pytaniem "urodziłaś już?"
Tłumaczę, mówię, że jak urodzę, to sie dowiedzą. Ale niech poczekają trochę. Czekają... do następnego dnia
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:39   #2096
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Z zachowań, które mnie dziwią - chodzi o ciążę i poród
Minęły mi już dwa wyznaczone na początku ciąży terminy. Codziennie odbieram telefony z pytaniem "urodziłaś już?"
Tłumaczę, mówię, że jak urodzę, to sie dowiedzą. Ale niech poczekają trochę. Czekają... do następnego dnia
Z podobnej "dziedziny" - moja koleżanka i jej mąż starają się o dziecko. I przy każdej okazji rodzina pyta: "Jesteś w tej ciąży już czy nie?" Przecież wiadomo, że skoro się starają, to jak będzie w ciąży, to od razu się pochwalą, nie wiem co ma na celu pytanie o to podczas rodzinnych obiadów, kiedy chyba łatwo domyśleć się, że skoro nic nie mówią, to znaczy, że żadnej ciąży nie ma... A takie pytania tylko stresują.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:40   #2097
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

maryanna, a co to jest ta padaka?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:42   #2098
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
maryanna, a co to jest ta padaka?
No jak ktoś coś zrobi śmiesznego i wszyscy mają z niego ubaw. Podobno
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:42   #2099
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 19:44   #2100
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.3

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
oj nasłuchałam się, nasluchałam...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.