Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 20:18   #901
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Moja koleżanka zupełnie nie zwraca uwagi na bieliznę. Zawsze jest elegancko ubrana, ale bielizne nosi latami tą samą. Wszystko sprane, rozciagnięte, poprzecierane. Podobno jest to taki typ człowieka- liczy się wszystko na zewnątrz i na pokaz, a pod spodem może być cokolwiek.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:45   #902
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Kilkanaście postów dziennie to nie jest tak wiele, zwłaszcza jeśli ma się nudną pracę.
Eee, no to fajna praca
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:03   #903
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Z marnymi 4 tys. postów?
Ja się zastanawiam ile ludzie czasu na Wizażu spędzają, skoro mają po 20 tys.+ postów, a są tyle samo lat co ja
Ee, chyba to i tak już jest bliżej czołówki niż dalej ale się nagadałaś przez ten czas
I wolę nie myśleć, ile czasu zajmuje takie skrobanie, ja teraz nie mam zajęcia to wizażuję i naście postów pisałam 6 godzin no, chyba, że mają internet LTE

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
(...)
mi od dziecinstwa mama wbijala do glowy, ze nie wolno nosic dziurawej, brzydkiej bielizny, bo zawsze mozna niespodziewanie trafic do lekarza, a potem najesc sie wstydu
Mnie to samo mówili plus jeszcze ten sam argument był w kwestii mycia, bo uciekałam przed wodą

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Polecam kupowanie np. 5-paków identycznych skarpet - gdy przetrze się jedna nie trzeba wyrzucać całej pary Zimą kupiłam taki iluś tam-pak w H&M, kosztowały 20 albo 30zł i nadal się super trzymają, w ogóle się nie przetarły. Miałam dużo skarpet Pumy, Nike i były znacznie gorszej jakości, a były droższe.
Ale fajny pomysł Moje najlepsze skarpetki to były białe z Auchan za 1,99, kupowane w gimnazjum, bo na wf wymyślili sobie całe białe. Gim + technikum= 8 lat nie mają ani przetarcia, powiedziałam, że teraz to już je będę nosić aż się w końcu nie rozdupcą, bo to niepojęte jest

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Tak, chodzi mi o majtki/skarpetki juz na prawde w zlym stanie, znoszone, sprane, dziurawe itp. Nigdy tego nie zrozumiem. Jakbym byla facetem i moja zona/dziewczyna wyskoczyla mi by w takich majtkach niedopranych, dziurawych to chyba seksu odechcialo mi by sie z nia juz na zawsze
Bez kitu Toć to już sygnał, że samo z spada, to co tu ratować
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:21   #904
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Eee, no to fajna praca
Czy ja wiem? Naprawdę chciałabyś przez cały dzień nic nie robić? Ja nie. Ale niektóre zawody mają po prostu taki charakter. A napisanie takich kilkunastu postów nie zajmuje pewnie niektórym więcej czasu niż 1-1,5 h.

Zresztą jeśli bardzo Cię to interesuje, zapytaj tych osób.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2012-06-20 o 21:23
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:33   #905
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy ja wiem? Naprawdę chciałabyś przez cały dzień nic nie robić? Ja nie. Ale niektóre zawody mają po prostu taki charakter. A napisanie takich kilkunastu postów nie zajmuje pewnie niektórym więcej czasu niż 1-1,5 h.

Zresztą jeśli bardzo Cię to interesuje, zapytaj tych osób.
Aż tak bardzo mnie nie interesuje. Mogłabym zapytać Ciebie, ale masz długi staż to się nie liczysz.

W każdym razie na przemęczenie po pracy nie muszą narzekać...

Jakie nic - wizażują
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:39   #906
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Pewnie i są osoby, którym nie przeszkadza taka forma pracy. Jednak z drugiej strony aż ciężko uwierzyć, że po takim dniu siedzenia na necie i czekania na 16 jest się bardziej zmęczonym niż zwykle, a czas wlecze się w nieskończoność. Ja u siebie nie znoszę takich przestojów, na szczęście nie ma ich zbyt dużo.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 23:36   #907
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwią mnie kobiety w ciąży, które zamiast zorganizować sobie jakiegoś znajomego z autem, który będzie pod telefonem lub zadzwonić po prostu po taksówkę dzwonią po karetkę, a później się dziwić, że karetka nie zdążyła do na serio potrzebującego
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 23:53   #908
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Dziwią mnie kobiety w ciąży, które zamiast zorganizować sobie jakiegoś znajomego z autem, który będzie pod telefonem lub zadzwonić po prostu po taksówkę dzwonią po karetkę, a później się dziwić, że karetka nie zdążyła do na serio potrzebującego
Z tym wzywaniem karetki do byle bzdury to temat rzeka, dopisałabym tu również bolące gardło, w ogóle "bolące" rzeczy, np. od tygodnia
I nieśmiertelne: "bo ja nie mam czasu iść do lekarza"....
Armagiedon.
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 00:18   #909
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Dziwią mnie głusi najwidoczniej ludzie. Dzisiaj przez dwie gderające kwoki prawie doszłoby do tragedii... Jechałam rowerem, akurat ścieżka rowerowa była po prawej stronie chodnika przy krawędzi jezdni. Na wysokości przystanka było pusto tylko dwie kobiety stały i rozmawiały. Dryndałam dzwonkiem 10 razy one albo mnie zignorowały albo nie wiem co, w każdym razie kiedy spróbowałam je wyminąć z prawej, nagle się rozeszły i jedna wypchnęła mnie na jezdnię... To była bardzo ruchliwa ulica, dzięki Bogu to było na przystanku i wyleciałam na zatoczkę... Ani be ani me ani przepraszam nawet nie powiedziała, a obie stały na drodze.
Po prostu nie wiedziałam jak zareagować.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 00:29   #910
Olivvek
Zadomowienie
 
Avatar Olivvek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszczy wiejskie okolice :)
Wiadomości: 1 326
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Dziwią mnie głusi najwidoczniej ludzie. Dzisiaj przez dwie gderające kwoki prawie doszłoby do tragedii... Jechałam rowerem, akurat ścieżka rowerowa była po prawej stronie chodnika przy krawędzi jezdni. Na wysokości przystanka było pusto tylko dwie kobiety stały i rozmawiały. Dryndałam dzwonkiem 10 razy one albo mnie zignorowały albo nie wiem co, w każdym razie kiedy spróbowałam je wyminąć z prawej, nagle się rozeszły i jedna wypchnęła mnie na jezdnię... To była bardzo ruchliwa ulica, dzięki Bogu to było na przystanku i wyleciałam na zatoczkę... Ani be ani me ani przepraszam nawet nie powiedziała, a obie stały na drodze.
Po prostu nie wiedziałam jak zareagować.
Lejdis
Ja wiem, jak bym zareagowała
"k*rwa gdzie pchasz te p*zde tępa zdz*ro!!!!"
__________________
Przeniosłam się na nowe konto
Olivvek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 04:42   #911
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Acha czyli wszyscy którzy jedzą mięso a mają zwierzęta powinni te zwierzęta oddać i porzucić, żeby nie miały takich niegodziwych właścicieli-hipokrytów którzy żrą mięso ale o kiciusia dbają jak o własne dziecko?
Rozumiem żelazna logika wizażu. Mięsożerni nie przygarniajcie zwierząt, nie jesteście tego godni.

Zaraz pogadam z moimi bestiami : "mamusia" je mięso i, sorry, ale muszę was do schroniska lub do lasu wywieść, bom niegodna !
No cóż, chyba jednak pozostanę hipokrytką .


Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
wystarczyłoby nie nazywać siebie wielkim miłośnikiem zwierząt
A potem na Wizażu powstają tematy typu : "Dlaczego wegetarianie są tacy wkurzający ? "

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
O właśnie, czy pies/kot wegetarian też jest wegetarianinem? Bo nie znam osobiście żadnego wegetarianina i w sumie nie wiem czym te osoby karmią swoje zwierzaki?
Nie zaczynaj, bo znowu stan przedzawałowy będę miała {}.
Jest/był taki temat : i ty możesz ze swojego psa lub kota wegetarianina zrobić {dokładnie tytułu nie pamiętam}.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 08:14   #912
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Z tym wzywaniem karetki do byle bzdury to temat rzeka, dopisałabym tu również bolące gardło, w ogóle "bolące" rzeczy, np. od tygodnia
I nieśmiertelne: "bo ja nie mam czasu iść do lekarza"....
Armagiedon.
No....

Może nie dziwi, ale wkurza mnie wzywanie karetki do pijaka, który uwalił się gdzieś w rowie.No miło, że się ludzie troszczą, ale w tym czasie ktoś może NAPRAWDĘ potrzebować pomocy.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:36   #913
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mnie kiedyś odmówili podesłania karetki do sąsiadki, która miała problemy z oddychaniem i poprosiła mnie o pomoc.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:52   #914
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Lejdis
Ja wiem, jak bym zareagowała
"k*rwa gdzie pchasz te p*zde tępa zdz*ro!!!!"
serio bys tak powiedziala?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 09:54   #915
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Olivvek Pokaż wiadomość
Bez kitu Toć to już sygnał, że samo z spada, to co tu ratować


Tylko czasami w kwestiach 'dbania o rzeczy oczywiste' dziewczyny są o wiele gorsze od facetów...
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:10   #916
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No....

Może nie dziwi, ale wkurza mnie wzywanie karetki do pijaka, który uwalił się gdzieś w rowie.No miło, że się ludzie troszczą, ale w tym czasie ktoś może NAPRAWDĘ potrzebować pomocy.
A co, bo pijak to już nie może otrzymać pomocy? Lepiej go zostawić na śmierć/zamarznięcie, bo się upił? Sorry, ale nie rozumiem takiej znieczulicy. Mój TŻ ostatnio ratował właśnie takiego pijaka, który był tak pijany, że stracił przytomność na środku drogi zaraz za zakrętem, więc ktoś by go pewnie przejechał zwłaszcza że był ubrany w ubranie w podobnym kolorze do drogi. Pijany czy nie, ale nieprzytomny, pomóc trzeba. Nieudzielenie pomocy to przestępstwo. Ten człowiek też NAPRAWDĘ potrzebuje pomocy, mimo że się gdzieś "uwalił". Zamiast oskarżać ludzi, którzy pomagają, lepiej się zastanowić nad pracą dyspozytorów karetek oraz ogólnego zarządzania zasobami.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:17   #917
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No....

Może nie dziwi, ale wkurza mnie wzywanie karetki do pijaka, który uwalił się gdzieś w rowie.No miło, że się ludzie troszczą, ale w tym czasie ktoś może NAPRAWDĘ potrzebować pomocy.
no bez przesady. Pijak to też człowiek i potrzebuje pomocy. Często taki pijany ma strzaskaną głowę od upadku i przez to, że jest pijany nie powinien dostać pomocy?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:22   #918
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Co do ratowania pijaków: to, że ktoś się spił i po pijaku zrobił sobie krzywdę nie znaczy moim zdaniem, że nie należy mu pomagać. Ale są też takie pijaczki, które regularnie trafiają do szpitali, bo coś sobie zrobiły w alkoholowym zamroczeniu, a potem po wyjściu ze szpitala idą pić i zaczyna się od nowa. I wolałabym żeby pijaczki z tej drugiej kategorii nie były ratowani w pierwszej kolejności. Oni już pokazali gdzie mają pomoc i rady lekarza.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)

Edytowane przez Chatul
Czas edycji: 2012-06-21 o 10:41
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:23   #919
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
A co, bo pijak to już nie może otrzymać pomocy? Lepiej go zostawić na śmierć/zamarznięcie, bo się upił? Sorry, ale nie rozumiem takiej znieczulicy. Mój TŻ ostatnio ratował właśnie takiego pijaka, który był tak pijany, że stracił przytomność na środku drogi zaraz za zakrętem, więc ktoś by go pewnie przejechał zwłaszcza że był ubrany w ubranie w podobnym kolorze do drogi. Pijany czy nie, ale nieprzytomny, pomóc trzeba. Nieudzielenie pomocy to przestępstwo. Ten człowiek też NAPRAWDĘ potrzebuje pomocy, mimo że się gdzieś "uwalił". Zamiast oskarżać ludzi, którzy pomagają, lepiej się zastanowić nad pracą dyspozytorów karetek oraz ogólnego zarządzania zasobami.
AMEN.
_
Miałam taką sytuację kilka lat temu. Wracałam w nocy z kina z moim ex
i o mało nie przejechaliśmy pijanego mężczyzny, który leżał w połowie na jezdni. Szybko przenieśliśmy go żeby w całości leżał na trawie a nie drodze.
Dosłownie kilka minut potem przejechał tą drogą rozpędzony tir...
Zadzwoniliśmy po odpowiednie służby i uratowaliśmy człowiekowi życie. Nie zdawał sobie z tego sprawy i zapewne do teraz nie zdaje ale to nadal człowiek! I w dodatku chory - alkoholizm to choroba. Czy ktoś z Was powiedziałby tak na temat osoby chorej psychicznie? Nie, bo utarło się idiotyczne stwierdzenie, że jak pijak to niech zdycha, po co pije........
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-21, 10:34   #920
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Ciekawe czy dalej będziecie tak ćwierkać ale to człowiek biedny niewinny człowiek który nie wie co czyni chory taki chorutki biedzinakiedy po 12 godzinach zwijania się z bólu na izbie przyjęć z nie wiem bolącym wyrostkiem albo jakąś inną raną będą was olewać na rzecz takich panów Mój boniu ależ z was siostry miłosierdzia. Pozazdrościć braku takich doświadczeń i przygód
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:40   #921
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Mój Ojciec umarł na zawał serca przez to, że otrzymał zbyt późno pomoc. Ale nie mam zamiaru z tego powodu 'mścić się' na innych i życzyć im źle. Każde uratowane życie jest wiele warte.
Myślę, że pisanie takich rzeczy świadczy o Twojej głębokiej niedojrzałości. Pozostaje mi tylko współczuć.
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.

Edytowane przez devojcica
Czas edycji: 2012-06-21 o 10:42
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:41   #922
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ciekawe czy dalej będziecie tak ćwierkać ale to człowiek biedny niewinny człowiek który nie wie co czyni chory taki chorutki biedzinakiedy po 12 godzinach zwijania się z bólu na izbie przyjęć z nie wiem bolącym wyrostkiem albo jakąś inną raną będą was olewać na rzecz takich panów Mój boniu ależ z was siostry miłosierdzia. Pozazdrościć braku takich doświadczeń i przygód
I odpowiedzią na to jest segregacja ludzi na "kogo warto ratować"? Przykre, że tak myślisz. To nie wina ludzi tylko służby zdrowia. Nie jestem siostrą miłosierdzia i wiadomo że nie wzywa się karetki do pana który się gdzieś zatacza, ale chociażby ten, którego ratował mój TŻ miał mega wysoki puls i leżał w takim miejscu, więc dla mnie to jak najbardziej przypadek w którym narażone jest zdrowie i życie ludzkie. Ciekawe czy Ty byś tak "ćwierkała" jakbyś to była Ty albo ktoś z Twojej rodziny


Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
Mój Ojciec umarł na zawał serca przez to, że otrzymał zbyt późno pomoc. Ale nie mam zamiaru z tego powodu 'mścić się' na innych. Każde uratowane życie jest wiele warte.
Myślę, że pisanie takich rzeczy świadczy o Twojej głębokiej niedojrzałości. Pozostaje mi tylko współczuć.
Popieram, to przykre, żeby dorosła osoba miała takie poglądy. Świat nie jest czarny i biały.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]


Edytowane przez asioollka
Czas edycji: 2012-06-21 o 10:42
asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:49   #923
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Popieram, to przykre, żeby dorosła osoba miała takie poglądy. Świat nie jest czarny i biały.
W tym przypadku wstrzymałabym się z tą 'dorosłością'
Ale tak w ogóle to zauważcie jak pięknie koleżanka wpasowała się w temat! "Ludzkie zachowania i POGLĄDY które dziwią"
Nic dodać nic ująć...
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:51   #924
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 513
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Znany jest mi przypadek, gdy mężczyzna po pijanemu przewrócił się i uderzył głową w krawężnik. Wkrótce potem zmarł. Dopiero po dłuższym czasie ktoś wezwał karetkę, ale już było za późno. Inni pewnie myśleli "A co się będę przejmować jakimś pijakiem". Poza tym szczęśliwi ci, którzy nigdy nie mieli problemu alkoholowego w rodzinie i nie przychodzi im do głowy, że ten pijany mężczyzna to może być czyjś ojciec.

Edytowane przez Laurelindorenan
Czas edycji: 2012-06-21 o 10:55
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:56   #925
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Czy ja wiem... Mam kolegę, który jest typowo "mięsożerny" i jego, np. pomidor obrzydza. Nie tylko pomidor. Nie sądzę, żeby on chociaż przez 5 minut w życiu chciał być wege. Śmieje się z wegetarian, lubi im podkładać mięso pod nos itp. Droczy się, nie jest jakiś chamski, nie jest to szczególnie uciążliwe... Ale cóż ja mam o takim koledze powiedzieć, że jest potworem, bo nie lubi warzyw? Jak go 90% warzyw obrzydza... W głowie mu się nie mieści odstawienie mięsa. Ale za to kocha psy, ma swojego psa, traktuje ją jak córeczkę. To znowu hipokryta, bo swojego psa by nie zjadł? Jakoś nauczyłam się akceptować różne dziwne ludzkie zachowania i chyba mi z tym dobrze, zdecydowanie lepiej, niż wtedy, kiedy jako nastolatka nie mogłam zrozumieć, dlaczego cały świat nie przejdzie na wegetarianizm, w końcu technologia by nam na to pozwoliła i moglibyśmy wszyscy żyć szczęśliwie, na jednej, wielkiej, zielonej łączce
To, że ktoś nie lubi warzyw nie czyni go potworem, ale zdecydowanie czyni go osobą, która się źle odżywia. Sorry ale to z warzyw i owoców pochodzą najlepiej przyswajające się witaminy. Można więc "dla jego dobra" postąpić na zasadzie jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie i dorzucać mu najbardziej znienawidzonych warzyw do jedzenia. I tak przez kilka lat. Ciekawe czy to uzna za super hiper zabawne.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 10:58   #926
devojcica
Raczkowanie
 
Avatar devojcica
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 156
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez Laurelindorenan Pokaż wiadomość
Znany jest mi przypadek, gdy mężczyzna po pijanemu przewrócił się i uderzył głową w krawężnik. Wkrótce potem zmarł. Dopiero po dłuższym czasie ktoś wezwał karetkę, ale już było za późno. Inni pewnie myśleli "A co się będę przejmować jakimś pijakiem".
No tak...
Szkoda, że mało kto bierze pod uwagę to, że ten 'pijak' to również syn, ojciec, mąż, brat... A przede wszystkim CHORY człowiek, który potrzebuje pomocy. Warto zastanowić się nad tym, co przeżywa rodzina i co czuje osoba, która czyta te wszystkie okropności mając ojca alkoholika...
Powiem tylko tyle: Życie uczy POKORY.
__________________
'IF YOU DON'T LIVE FOR SOMETHING
YOU WILL DIE FOR NOTHING'


mój czarny blog.
devojcica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:07   #927
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 513
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez devojcica Pokaż wiadomość
No tak...
Szkoda, że mało kto bierze pod uwagę to, że ten 'pijak' to również syn, ojciec, mąż, brat... A przede wszystkim CHORY człowiek, który potrzebuje pomocy. Warto zastanowić się nad tym, co przeżywa rodzina i co czuje osoba, która czyta te wszystkie okropności mając ojca alkoholika...
Powiem tylko tyle: Życie uczy POKORY.
Otóż to (dokładnie gdy to pisałaś, zrobiłam dopisek do mojego wcześniejszego postu). Nikomu nie życzę, by kiedykolwiek musiał wzywać karetkę do kogoś z rodziny, kto zrobił sobie krzywdę pod wpływem alkoholu.
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:13   #928
kinguska01
Raczkowanie
 
Avatar kinguska01
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 404
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Ciekawe czy dalej będziecie tak ćwierkać ale to człowiek biedny niewinny człowiek który nie wie co czyni chory taki chorutki biedzinakiedy po 12 godzinach zwijania się z bólu na izbie przyjęć z nie wiem bolącym wyrostkiem albo jakąś inną raną będą was olewać na rzecz takich panów Mój boniu ależ z was siostry miłosierdzia. Pozazdrościć braku takich doświadczeń i przygód
Mój dziadek zmarł na zawał, bo nie została mu udzielona pomoc w odpowiednim czasie, bo właśnie lekarz zajmował się jakimś pijakiem. Mój dziadek nigdy nie chorował, nigdy nie "zawracał głowy" lekarzom, a jak przyszło co do czego, to nawet ten jedyny (i ostatni) raz mu nie pomogli, bo zajmowali się jakimś pijakiem. Mimo, że przecież nie chorował, to musiał płacić, a i tak pomoc nie została mu udzielona. W pierwszej kolejności zajęli się pijakiem, który na pewno nic nie opłacał i nie był w stanie zagrożenia życia. Nie mam tutaj złości do tego pijaka, że akurat wcześniej się spił i w tym samym czasie został przywieziony co mój dziadek, ale do chorej służby zdrowia i tego lekarza. Już nie mówiąc, że wcześniej "pani doktor" odesłała go do domu mówiąc, że nic mu nie jest.
__________________
Językowelove: English, Deutsch, Norsk
Razem 8.08.17
Narzeczeni 8.08.18
Mąż i żona 10.08.2019
Czekamy na nasze grudniowe maleństwo
kinguska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 11:17   #929
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
I odpowiedzią na to jest segregacja ludzi na "kogo warto ratować"? Przykre, że tak myślisz.
Oczywiście że tak. Segregacja naturalna. Debile sami się powybijają jak ich odstawimy na 5 minut samych

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
W pierwszej kolejności zajęli się pijakiem, który na pewno nic nie opłacał i nie był w stanie zagrożenia życia. Nie mam tutaj złości do tego pijaka, że akurat wcześniej się spił i w tym samym czasie został przywieziony co mój dziadek, ale do chorej służby zdrowia i tego lekarza. Już nie mówiąc, że wcześniej "pani doktor" odesłała go do domu mówiąc, że nic mu nie jest.
Otóż to, zgadzam się. Bardzo mi przykro z powodu dziadka, miałam w rodzinie identyczną niemal sytuację. I wypraszam sobie dorosłość do dość skrajnych poglądów ma się jak piernik do wiatraka.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 12:01   #930
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy które dziwią cz.4

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Oczywiście że tak. Segregacja naturalna. Debile sami się powybijają jak ich odstawimy na 5 minut samych[COLOR="Silver"]
No cóż, pisząc to dla mnie sama stajesz się taką osobą, którą byś wybiła

Wiadomo, że w szpitalu powinna istnieć priorytetyzacja, przypadkami najcięższymi zajmuje się najpierw. Nie może jednak ona istnieć pod kątem "kogo warto ratować". Każde życie ludzkie jest (a raczej powinno być) tyle samo warte. Wybacz, ale skrajne poglądy prowadzą do fanatyzmu, a to jest już niebezpieczne.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.