Ciągle sama - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 11:56   #3001
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ciągle sama

Hej laski! Co słychać??

U mnie.. dziwnie. Muszę podjąć ważną decyzję - mam dwie opcje, nie wiem kompletnie na co się zdecydować, co najgorsze - rozum podpowiada jedno, serce - drugie. I nie chodzi tu o faceta. Pytałam się kilku osób, których opinie biorę pod uwagę => one są akurat za opcją, której domaga się rozum So f*ckin' complicated...
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:04   #3002
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
Hej laski! Co słychać??

U mnie.. dziwnie. Muszę podjąć ważną decyzję - mam dwie opcje, nie wiem kompletnie na co się zdecydować, co najgorsze - rozum podpowiada jedno, serce - drugie. I nie chodzi tu o faceta. Pytałam się kilku osób, których opinie biorę pod uwagę => one są akurat za opcją, której domaga się rozum So f*ckin' complicated...
Może pomożemy?

U mnie super, właśnie dowiedziałam się, że zdałam egzamin z matematyki, jeszcze jutro część ustna i wygląda na to, że obejdzie się bez kampanii wrześniowej i to jeszcze z niezłą średnią
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:51   #3003
vaginadentata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dojczland!
Wiadomości: 47
Dot.: Ciągle sama

bardzo polecam moją metodę podejmowania decyzji: wylaczyc mózg&myslenie i do przodu Ostatnio doszlam do wniosku, ze gdybym przy podejmowaniu decyzji zawsze myslala nad konsekwencjami (albo nawet chwilowymi zlymi stronami), to nigdy nigdzie bym sie ni eruszyla
vaginadentata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:07   #3004
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ciągle sama

ja już się obijam wakacyjnie, przynajmniej na razie, póki mogę bez kampanii wrześniowej się nie obeszło w tym roku, ale najważniejsze, że mam wakacje
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:24   #3005
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez vaginadentata Pokaż wiadomość

a obecnie jestem na zagranicznej tulaczce (ktora sie za 2 miesiace konczy) na szczescie
Witaj co to za tułaczka?

crystal, nie cierpię takich decyzji Ale ja wiem że muszę kierować się sercem, intuicją, gdybym tego nie robiła nie byłabym sobą :/ Ale to może też zależy o co chodzi.

A tymczasem przesiaduję w Krakowie Aaaah cudownie, tylko tu tyle zakochanych i szczęśliwych par Jutro Zakopane
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:50   #3006
vaginadentata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: dojczland!
Wiadomości: 47
Dot.: Ciągle sama

moja tulaczka to praktyki, ktore się ciąąąągną i ciąąągną w nieskończoność. Zle jakoś nie jest, ale tęsknię już do domu. (i do opierdalactwa, jednak spanie codziennie do 11 to jest )

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

bosz, zakopane, taka zazdrosc!! ja tak tesknie za moimi ukochanymi bieszczadami
vaginadentata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 11:39   #3007
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

Molly zazdroszcze
Ale może też sie wybiore w lipcu do Zakopanego

A tym czasem mam dosyć swojej rodziny...!!!
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 15:57   #3008
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Ciągle sama

Co tu tak cicho, wszyscy na wakacje pojechali? Ja już po przeprowadzce
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:34   #3009
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Ciągle sama

Ja piszę pracę... powinnam już ją oddać, mam pod koniec lipca obronę, a 13 egzamin wstępny na 2 stopień studiów... masakra, ja chce wakacje, teraz nawet nie mam czasu, żeby narzekać na samotność
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 17:53   #3010
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ciągle sama

Ja się ogarniam kolejny raz - czas na małe podsumowanie wszystkiego, co dotychczas zrobiłam.

Wczoraj podsłyszałam rozmowę rodziców... no cóż, nie zaskoczyli mnie są zmartwieni, że jestem sama, że za dużo obowiązków pewnie na siebie biorę, że mam najprawdopodobniej za duże wymagania w stosunku do facetów i będę starą panną z racji tego, iż nigdy nie przedstawiłam im żadnego faceta.
Konkluzja: nie moja wina, że każdy facet, w stosunku do którego serce biło mi mocniej, był:
a) zajęty (nie wiem, co mają w sobie zajęci faceci...),
b) nadgorliwy - katolik/ prawosławny/ negujący wszelkie religie świata,
c) za stary,
d) chodziło mu tylko o seks => z powyższych wybierz właściwe
Jeden osobnik mi jeszcze dwa m-ce temu dowalił, że podświadomie nadal czekam na swoją pierwszą miłość, że koleś się nawróci, zmieni priorytety i rzuci mi się do stóp.

Wszyscy wiedzą lepiej niż ja. Jak mi przykro, że ich oczekiwania nie zbiegają się z moimi teraz stawiam jeszcze bardziej na siebie - a w dupie, najwyżej faktycznie będę sama do końca życia, ale chociaż spełniona na innych polach.


A z pozytywów -kupiłam zielono-limonkową sukienkę z baskinką
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 18:47   #3011
gabrysia7777
Raczkowanie
 
Avatar gabrysia7777
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków/Gdańsk
Wiadomości: 113
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez eudoxia Pokaż wiadomość
Ja piszę pracę... powinnam już ją oddać, mam pod koniec lipca obronę, a 13 egzamin wstępny na 2 stopień studiów... masakra, ja chce wakacje, teraz nawet nie mam czasu, żeby narzekać na samotność
i właśnie tak jest najlepiej ja mam wakacje i niestety marudzenie się zaczyna ;P

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
Ja się ogarniam kolejny raz - czas na małe podsumowanie wszystkiego, co dotychczas zrobiłam.

Wczoraj podsłyszałam rozmowę rodziców... no cóż, nie zaskoczyli mnie są zmartwieni, że jestem sama, że za dużo obowiązków pewnie na siebie biorę, że mam najprawdopodobniej za duże wymagania w stosunku do facetów i będę starą panną z racji tego, iż nigdy nie przedstawiłam im żadnego faceta.
Konkluzja: nie moja wina, że każdy facet, w stosunku do którego serce biło mi mocniej, był:
a) zajęty (nie wiem, co mają w sobie zajęci faceci...),
b) nadgorliwy - katolik/ prawosławny/ negujący wszelkie religie świata,
c) za stary,
d) chodziło mu tylko o seks => z powyższych wybierz właściwe
Jeden osobnik mi jeszcze dwa m-ce temu dowalił, że podświadomie nadal czekam na swoją pierwszą miłość, że koleś się nawróci, zmieni priorytety i rzuci mi się do stóp.

Wszyscy wiedzą lepiej niż ja. Jak mi przykro, że ich oczekiwania nie zbiegają się z moimi teraz stawiam jeszcze bardziej na siebie - a w dupie, najwyżej faktycznie będę sama do końca życia, ale chociaż spełniona na innych polach.


A z pozytywów -kupiłam zielono-limonkową sukienkę z baskinką
u mnie moja mama kiedyś mi powtarzała,że na chłopaka przyjdzie czas najważniejsza nauka, praca, samorealizacja a teraz chyba po tym moim ciągłym żaleniu, że nie mogę znaleźć tego porządnego zmieniła zdanie ;D chyba się o mnie boi bo może rzeczywiście zostane sama z kotem

nie wiem jak dokładnie ta sukienka wygląda ale ze względu na kolor już mi się podoba
gabrysia7777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 18:53   #3012
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez gabrysia7777 Pokaż wiadomość
i właśnie tak jest najlepiej ja mam wakacje i niestety marudzenie się zaczyna ;P



u mnie moja mama kiedyś mi powtarzała,że na chłopaka przyjdzie czas najważniejsza nauka, praca, samorealizacja a teraz chyba po tym moim ciągłym żaleniu, że nie mogę znaleźć tego porządnego zmieniła zdanie ;D chyba się o mnie boi bo może rzeczywiście zostane sama z kotem

nie wiem jak dokładnie ta sukienka wygląda ale ze względu na kolor już mi się podoba
Ja tak samo

Zaplanowałam sobie już życie, zacznę drugie studia, kupię wymarzonego kota, do tego psa i będę realizować swoje marzenia...
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:16   #3013
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość

Zaplanowałam sobie już życie, zacznę drugie studia, kupię wymarzonego kota, do tego psa i będę realizować swoje marzenia...
ja też a poza tym, to się pakuję i ogarniam przed wyjazdem do pracy, a lista tych 'rzeczy do załatwienia' nie ma końca...
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:37   #3014
molly17
Rozeznanie
 
Avatar molly17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 662
Dot.: Ciągle sama

A moi rodzice chyba nawet nie zwracają uwagi na to czy ja kogoś mam czy się z kimś spotykam... jakby ten temat w ogóle nie istniał e tam.
__________________

Rzucam słodycze i internet!
molly17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:44   #3015
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Ciągle sama

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;35064823]ja też a poza tym, to się pakuję i ogarniam przed wyjazdem do pracy, a lista tych 'rzeczy do załatwienia' nie ma końca...[/QUOTE]
A gdzie do pracy?

Ja sobie dzisiaj wymyśliłam, że chcę zacząć studiować prawo. Na dzienne nie mogę sobie pozwolić, ale zaoczne jak najbardziej. Odkryłam, że interesuje mnie prawo finansowe, chcę pracować w biurze i COŚ robić.

A jeśli się uda i dostanę etat w pewnej pracy, to nawet będąc na całym etacie będę mieć sporo wolnego, akurat czas na naukę ale... jak będzie, okaże się w praktyce... eh.


A faceci... no cóż, ja potrafię się tylko beznadziejnie zakochać. Wcześniej dałam sobą pomiatać, teraz manipulować i tkwić w czymś co nie ma sensu. Do tego zrobiłam z siebie kretynkę roku i czuję, że nie chcę mieć teraz z facetami NIC wspólnego...
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:47   #3016
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

A ja bym chciała, żeby moi nie zwracali na to uwagi, mi sie nie śpieszy do faceta, na serio, ale ta ich presja doprowadza do tego, że czasami mam wrażenie, że na serio JUŻ powinnam kogoś mieć.
A wczoraj dostałam mega olśnienia: bede sama to jest już zapisane gdzieś tam, ale może bede sie spełniała w innych dziedzinach.... wali mnie to
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 19:50   #3017
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość
A gdzie do pracy?
do Norwegii :d czytam przewodnik od miesiaca i nie mogę się nazachwycać i doczekać, aż zobaczę te cuda różne na własne oczy
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 07:47   #3018
wrona9
Raczkowanie
 
Avatar wrona9
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Ciągle sama

U mnie zaś siostra mnie męczy, że powinnam już za mąż wychodzić. twierdzi, że się wyszalałam już w życiu, w innych związkach i koniec, za dorosłość się brać (chociaż sama mieszkam i sama siebie utrzymuję - widać to nie dorosłość).
Pozostała część rodziny cieszy się, ze jestem sama, ponieważ dzięki temu mogę się zająć realizacją planów życiowych itd. A ja? Zaczęłam w końcu dostrzegać plusy bycia samą i nie martwić się tym tak bardzo. W końcu nie tylko o to w życiu chodzi.
Planuję zacząć bardziej w siebie inwestować...po 1. zrobię prawko, po 2.odłożę na auto, po 3. skończę studia. Oo
Miłego dnia
__________________
Living is easy with eyes closed
wrona9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:25   #3019
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
Wszyscy wiedzą lepiej niż ja. Jak mi przykro, że ich oczekiwania nie zbiegają się z moimi teraz stawiam jeszcze bardziej na siebie - a w dupie, najwyżej faktycznie będę sama do końca życia, ale chociaż spełniona na innych polach.
Cytat:
Napisane przez gabrysia7777 Pokaż wiadomość
u mnie moja mama kiedyś mi powtarzała,że na chłopaka przyjdzie czas najważniejsza nauka, praca, samorealizacja
Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość
Zaplanowałam sobie już życie, zacznę drugie studia, kupię wymarzonego kota, do tego psa i będę realizować swoje marzenia...
[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;35064823]ja też [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zieloneoczymam Pokaż wiadomość
Ja sobie dzisiaj wymyśliłam, że chcę zacząć studiować prawo. Na dzienne nie mogę sobie pozwolić, ale zaoczne jak najbardziej. Odkryłam, że interesuje mnie prawo finansowe, chcę pracować w biurze i COŚ robić.

A faceci... no cóż, ja potrafię się tylko beznadziejnie zakochać. Wcześniej dałam sobą pomiatać, teraz manipulować i tkwić w czymś co nie ma sensu. Do tego zrobiłam z siebie kretynkę roku i czuję, że nie chcę mieć teraz z facetami NIC wspólnego...
Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
A wczoraj dostałam mega olśnienia: bede sama to jest już zapisane gdzieś tam, ale może bede sie spełniała w innych dziedzinach.... wali mnie to
Cytat:
Napisane przez wrona9 Pokaż wiadomość
A ja? Zaczęłam w końcu dostrzegać plusy bycia samą i nie martwić się tym tak bardzo. W końcu nie tylko o to w życiu chodzi.
Planuję zacząć bardziej w siebie inwestować...po 1. zrobię prawko, po 2.odłożę na auto, po 3. skończę studia. Oo
I to wystarczy byście były szczęśliwe?
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 08:43   #3020
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I to wystarczy byście były szczęśliwe?
Yyyyy tak??
Nie potrzebny mi facet, żebym była szczęśliwa, bez nich też dam sobie jakoś rade, tak jak Wrona napisała, to nie jest najważniejsze, ważne na pewnio, ale nie najważniejsze, przynajmniej dla mnie
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:46   #3021
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Yyyyy tak??
Nie potrzebny mi facet, żebym była szczęśliwa, bez nich też dam sobie jakoś rade, tak jak Wrona napisała, to nie jest najważniejsze, ważne na pewnio, ale nie najważniejsze, przynajmniej dla mnie
Wg mnie jest różnica między 'dam sobie jakoś radę', a 'będę szczęśliwa'. Ale skoro tak twierdzisz ...
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:51   #3022
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

Teraz jestem szcześliwa, mam świetnych przyjaciół, pracuje, a jedyny powód moich zmartwień to, to ze mało świata zobaczyłam, ale postaram sie to zmienić
Więc tak moge powiedzieć, jestem szcześliwa
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:54   #3023
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Teraz jestem szcześliwa, mam świetnych przyjaciół, pracuje, a jedyny powód moich zmartwień to, to ze mało świata zobaczyłam, ale postaram sie to zmienić
Więc tak moge powiedzieć, jestem szcześliwa
To super.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 08:57   #3024
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

A jak jest z Tobą?
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:02   #3025
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
A jak jest z Tobą?
To znaczy?
Jeśli pytasz czy mam faceta, to nie - nie mam. Jeśli pytasz czy jestem szczęśliwy, to tak - jestem. Ale z pewnością nie dlatego, że zrobiłem prawo jazdy, mam samochód, sposób na zarabianie pieniędzy, czy ukończyłem te, czy inne studia.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:03   #3026
crystal_tokio
Zadomowienie
 
Avatar crystal_tokio
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
I to wystarczy byście były szczęśliwe?
Mi do pełni szczęścia brakuje dziecka i przeprowadzki do Australii co do drugiego - jeszcze dwa lata i wyjeżdżam, stąd daję z siebie maksimum teraz, żeby zdobyć jak największe doświadczenie i się doedukować na różnych polach.

Co do pierwszego (chodzi o adopcję) - może być ciężko, ale jeśli spełnię warunki przewidziane przepisami prawa, nie jest to nierealne. Co ciekawe - działało to jako odstraszacz mężczyzn (przy czym nie wykluczałam własnego "rodzonego" dziecka).
__________________
We must fight for what we believe in


Makenai

Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura.
Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.



23.05.2012 - pani licecjatka!
04.07.2014 - pani magister!
crystal_tokio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:14   #3027
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość
To znaczy?
Jeśli pytasz czy mam faceta, to nie - nie mam. Jeśli pytasz czy jestem szczęśliwy, to tak - jestem. Ale z pewnością nie dlatego, że zrobiłem prawo jazdy, mam samochód, sposób na zarabianie pieniędzy, czy ukończyłem te, czy inne studia.
A ja z samochodu sie cieszyłam
Odnosze wrażenie, że kobiety bardziej umieją sie cieszyć drobiazgami

Z tym facetem sie domyśliłam, a co z dziewczyną??

Crystal czyli wszystko jest do zrobienia
Tak trzymać
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:23   #3028
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez crystal_tokio Pokaż wiadomość
Mi do pełni szczęścia brakuje dziecka i przeprowadzki do Australii co do drugiego - jeszcze dwa lata i wyjeżdżam, stąd daję z siebie maksimum teraz, żeby zdobyć jak największe doświadczenie i się doedukować na różnych polach.

Co do pierwszego (chodzi o adopcję) - może być ciężko, ale jeśli spełnię warunki przewidziane przepisami prawa, nie jest to nierealne. Co ciekawe - działało to jako odstraszacz mężczyzn (przy czym nie wykluczałam własnego "rodzonego" dziecka).
Czyli nie sama.
Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
A ja z samochodu sie cieszyłam
Cieszyć się, a być z tego powodu szczęśliwym to dwie różne sprawy.
Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Odnosze wrażenie, że kobiety bardziej umieją sie cieszyć drobiazgami
Pewnie ogólnie masz rację tyle, że ... nie w moim przypadku.
Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Z tym facetem sie domyśliłam, a co z dziewczyną??
Na to pytanie Ci nie odpowiem, ale to i tak bez znaczenia, bo nie powinno się budować swojego szczęścia na sercu kobiety. To jak zamek na piasku. Wyjątkowo nietrwała budowla.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:30   #3029
kochaam
Wtajemniczenie
 
Avatar kochaam
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: tam gdzie jest szczęście :*
Wiadomości: 2 490
GG do kochaam
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez eos50 Pokaż wiadomość

Cieszyć się, a być z tego powodu szczęśliwym to dwie różne sprawy.

Pewnie ogólnie masz rację tyle, że ... nie w moim przypadku.

Na to pytanie Ci nie odpowiem, ale to i tak bez znaczenia, bo nie powinno się budować swojego szczęścia na sercu kobiety. To jak zamek na piasku. Wyjątkowo nietrwała budowla.
Nie łap mnie za słówka.
Byłam szczesliwa i to cholernie

Widze, że tutaj jest bardziej skomplikowany przypadek
A wgl to uważam, że za duzo myslisz i analizujesz
__________________


Poznaje na nowo siebie
Znowu zapuszczam włosy
Nadaje na innych częstotliwościach

Edytowane przez kochaam
Czas edycji: 2012-07-03 o 09:32
kochaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 09:49   #3030
eos50
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 149
Dot.: Ciągle sama

Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Nie łap mnie za słówka.
Byłam szczesliwa i to cholernie
Podobno drugi raz będziesz szczęśliwa, gdy będziesz go sprzedawać.
Cytat:
Napisane przez kochaam Pokaż wiadomość
Widze, że tutaj jest bardziej skomplikowany przypadek
A wgl to uważam, że za duzo myslisz i analizujesz
Bóg zapłać za dobre słowo.
eos50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.