Ślubujące w 2012 - część II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 07:10   #1861
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość

U nas będzie tylko odśpiewane sto lat przez zespół i wszystkich gości, a później , my złożymy życzenia rodzicom (ale nie do mikrofonu , tylko podejdziemy i złożymy ciche osobiste życzenia ) i wręczymy im upominki .
Co do upominków to jeszcze nie wiem co kupimy

Na pewno nie będzie tańczenia w kółku do łzawej piosenki
u nas było dokładnie to samo- goście na środek, rodzice na środek. Wręczyliśmy prezenty podziękowaliśmy (niestety do mikrofonu bo TŻ chciał no i ja oczywiście nie wytrzymałam i głos mi się załamał- wrrrr ) a potem wszyscy 100 lat- zespół wiedział,że nie będzie piosenki. Zaintonowali toast dla rodziciów i babci (ja nie mam ojca) i wszyscy odśpiewali. Rodzicie zachwyceni, szczęśliwi a obyło się bez zbędnej szopki.
Osobiście nie nawidzę piosenki "cudownych rodziców mam"

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość

Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
za załatwienie sprawy

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

nie wiem Dziewczynki jak u Was ale u mnie było rano oberwanie chmury....
Dotarłam do pracy z mokrymi butami, spodniami do kolan - nawet parasolka nie pomogła Siedzę teraz w skarpetkach w robocie i się suszę, najgorsze, że jeszcze przeziębienie mi nie przeszło i pewnie wróci
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:41   #1862
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
jak niewiele- dużo
same pyszności- śledzik, tatar, pierożki, żurek- MNIAM!!!
jak sobie przypomnę co nam zaproponowali w innej knajpce która nam się podobała to rzeczywiście dużo. tam mieliśmy rosół + schabowy....a cena ta sama... także bardzo się cieszę że w ostatniej chwili sprawdziliśmy jeszcze tą

nie daj się przeziębieniu! mogę za ciebie pochorować i tak mnie rozkłada więc pewnie w weekend pozarażam ludzi na tych naukach...

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Super, że kolejne sprawy do przodu Obrączki nieoklepane, oryginalne a propos, malutkie palce ma tż(albo ja mam grube)- ja mam taki sam rozmiar jak on

Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
Jak czytam te wasze opowiadania o wakacjach to aż mnie ciągnie gdzieś nad morze, plażę... a tu w tym roku lipanie jedziemy nigdzie (niestety wesele nas wykończy finansowo a pieniądze z weela wkładamy w remont) może wyskoczymy tylko na weekend nad jezioro i to wsio ale mam nadzieję ze za rok wreszcie zaplanujemy prawdziwe wakacje
TŻ to taki mega szczuplak jak to niektórzy nieładnie określają - "skóra i kości". aktualnie on przybiera na masie - coby mężniej wyglądać (tak twierdzi), a ja zaczęłam znowu ćwiczyć, dopóki mnie przeziębienie nie dorwało, żeby się kiecki nie wstydzić nakładać bo ramionka coś mi się utytły.

ja się trochę obawiam spowiedzi..
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:45   #1863
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Tak tą :
ciekawa... a do tego welon, woalka?

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Dziewczynki , temat pewnie był poruszany ,ale nie chce mi sie grzebać po całym wątku mianowicie , pochwalcie się jakie macie piosenki na pierwszy taniec ??

Ja właśnie zaczęłam się nad tym zastanawiać chcielibyśmy coś polskiego ale nic nie mogę znaleźć co by mnie zainteresowało zależy nam na jakiejś piosence która nie będzie bardzo wolna
my mamy Whitney Houston- I have nothing.. ale jak usłyszałam i zobaczyłam walca do niej pierwszy raz dwa lata temu to wiedziałam, że ta i żadna inna

zastanawiałam się też nad tą,
http://www.youtube.com/watch?v=tK4peuAODtc
ale już ćwiczymy walca


Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
my mamy kindla - z kimś takim jak Ty.

a dziewczyny ile płaciłyście za spotkanie w poradii? ja znalazłam jedna która nas przymnie i ciekawi mnie to ile to kosztuje..

kurcze pierwsze słyszę, żeby płacić za poradnię..
Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Znowu dawno mnie nie było i nie mam kiedy was nadrobić Dużo się u mnie ostatnio dzieje w kwestii wesela i nie starcza mi czasu.

Byłam na próbnej fryzurze i makijażu i powiem wam że jestem zadowolona Poniżej załączam wam zdjęcia fryzurki (do ślubu chcę troszkę mniej podniesione te włosy bo troche chyba za bardzo mnie wyczesała). Do klubu dodam jeszcze zdjęcia w sukni + fryzurka +makijaż - w dzień próbnego makijażu i fryzury przymierzyłam wiszącą w szafie suknię Oh mogłabym już w niej zostać...

Niestety okazało się że muszę jeszcze z 2kg schudnąć. Mam nadzieję że dam radę w 1,5 miesiąca.

Oprócz tego zamówiliśmy autokar i odebraliśmy dokumenty z USC a jutro podpisujemy protokół. Mamy za sobą spotkania w kościele i zostały nam dwa w poradni.

Ciągle nie mam sukienki na drugi dzień. Jakie wy macie koncepcje?

Piosenki też nie mamy

A jakie planujecie podziękowania dla rodziców? Ja myślę nad czymś fajnym i oryginalnym ale w sumie to nic mi do głowy nie przychodzi
my uznaliśmy, że oryginalnie będzie dać kompozycje kwiatowe w szklanych wazonacg\h z grawerami i kręcimy sami śmieszny filmik dla nich ze zdjęciami itp nie będzie piosenki, cudownych rodziców mam

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
dorzucam zdjęcie obrączek

tak trochę obok tematu - słuchałam sobie waszych pierwszych piosenek i trafiłam na cudną kołysankę:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=6AGMDrU8fNE
wow, piękne obrączki

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
mój dzisiaj stwierdził, że go brat cioteczny (świadek) zaczyna wkurzać swoim zachowaniem i jak jeszcze coś wywinie to po prostu zmieni świadka... a jeśli chodzi o podziękowanie to myślimy o butelce wina dla każdego z rodziców, świadków i przyjaciół którzy nam pomagali. Uznaliśmy że z hecami jakie mamy z moimi rodzicami i totalnym brakiem pomocy z obu stron (nawet wsparcia duchowego) nic więcej im nie planujemy wręczyć. Bardziej się zastanawiałam nad jakimiś drobiazgami dla gości, ale nie mam pomysłu na coś fajnego. Migdały odrzuciliśmy, przez chwilę rozważaliśmy czekoladki w 2 wersjach - jedna z naszym wspólnym zdjęciem, a druga z maluszkiem i każdy gość by taki komplet dostał.

wloszka - doskonale cię rozumiem jeśli chodzi o takie dominujące nad facetem kobiety. u nas problem tkwi właśnie w żonie świadka...która jak przypuszczam ma do nas jakiś żal (nie wiem o co). przez to TŻ dowiedział się dzisiaj od swojej babci (sic!) że jego świadkowi urodziła się córka... bardzo mu było przykro z tego powodu, zwłaszcza, że nie dalej jak tydzień temu rozmawiali ze sobą telefonicznie...
w waszym wypadku myślę że odwiedziny z winkiem to świetny pomysł!

Dziewczyny, muszę się pochwalić! Dograliśmy dzisiaj menu w knajpie! i zamówiliśmy obrączki! JUPI! wiemy już jakie mamy rozmiary - ja mam 13, a TŻ 17

ps. mi też dzisiaj coś wizaz.pl szwankuje...myślałam że mi coś net lata ale inni mają ok
klask i: za załatwione sprawy

ehhh... wiesz... z rodziną to już tak chyba jest... to jakie my akcje przechodzimy to też głowa mała... niby każdy chce dobrze... ale nie pomyśli, że ja tyle starań wkładam w przygotowania, a oni mi najzwyczajniej w świecie marudzą...;/ ehhh to chyba standardowo, normalnie to się nie da...

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
B
Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
Jak czytam te wasze opowiadania o wakacjach to aż mnie ciągnie gdzieś nad morze, plażę... a tu w tym roku lipanie jedziemy nigdzie (niestety wesele nas wykończy finansowo a pieniądze z weela wkładamy w remont) może wyskoczymy tylko na weekend nad jezioro i to wsio ale mam nadzieję ze za rok wreszcie zaplanujemy prawdziwe wakacje

kochana nic się nie stresuj... my niestety w tym roku wakacji też nie mamy bo TŻ musi płacić za wesele sam, bo jego rodzice niestety się nie pofatygują... poza tym remont.. a że wszystko nowe to koszta rosną no i TŻ zaczął pracę, a we wrześniu mam egzamin też istotny, który podnosi jego kwalifikacje to najzwyczajniej w świecie nie ma kiedy... ale też planujemy odbić sobie za rok także nie martw się, sama w tej kwesti

nie jesmy idziemy na pierwszą spowiedź teraz w niedzielę i się stresuje
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:55   #1864
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
u nas było dokładnie to samo- goście na środek, rodzice na środek. Wręczyliśmy prezenty podziękowaliśmy (niestety do mikrofonu bo TŻ chciał no i ja oczywiście nie wytrzymałam i głos mi się załamał- wrrrr ) a potem wszyscy 100 lat- zespół wiedział,że nie będzie piosenki. Zaintonowali toast dla rodziciów i babci (ja nie mam ojca) i wszyscy odśpiewali. Rodzicie zachwyceni, szczęśliwi a obyło się bez zbędnej szopki.
Osobiście nie nawidzę piosenki "cudownych rodziców mam"

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------



za załatwienie sprawy

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

nie wiem Dziewczynki jak u Was ale u mnie było rano oberwanie chmury....
Dotarłam do pracy z mokrymi butami, spodniami do kolan - nawet parasolka nie pomogła Siedzę teraz w skarpetkach w robocie i się suszę, najgorsze, że jeszcze przeziębienie mi nie przeszło i pewnie wróci

U mnie się zbierało na deszcz, ale na szczęście przeszło bokiem. Na szczęście bo dziś podróżowałam do pracy publicznym środkiem lokomocji do którego musiałam dotrzeć pieszo.

Natomiast jeśli chodzi o podziękowania to też wykluczamy "cudownych rodziców mam". To jest już takie oklepane.
Cały czas myśle nad slajdami z naszymi zdjęciami i rodziców, w tle jakaś muzyka i potem sto lat. Bez żadnych drogich prezentów, bo rodzice TŻ nie lubią zbędnych rzeczy ( i tak mają wszystkiego dość dużo ) a moim w sumie będą zadowoleni z każdego prezentu

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Moje wybrane 3 fryzury są na kompie w domku, a teraz jestem w pracy. Wieczorkiem wkleje.
Zmykam popracować
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:59   #1865
haczyk7
Raczkowanie
 
Avatar haczyk7
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 143
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
3 raz już dziś próbuję Wam odpisać i za każdym razem coś mi przeszkadza ale fajnie że znów lecimy z postami

Też podpytam o piosenkę jakaś specjalna była?

Też bym ją chętnie sprzedała ale zobaczę po weselu czy po całonocnej imprezie i 2 plenerach jeszcze będzie się do czegoś nadawała
Kurcze, przyznam się, że żadnej specjalnej piosenki nie było... zdaliśmy się na nasz zespół.

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Znowu dawno mnie nie było i nie mam kiedy was nadrobić Dużo się u mnie ostatnio dzieje w kwestii wesela i nie starcza mi czasu.

Byłam na próbnej fryzurze i makijażu i powiem wam że jestem zadowolona Poniżej załączam wam zdjęcia fryzurki (do ślubu chcę troszkę mniej podniesione te włosy bo troche chyba za bardzo mnie wyczesała). Do klubu dodam jeszcze zdjęcia w sukni + fryzurka +makijaż - w dzień próbnego makijażu i fryzury przymierzyłam wiszącą w szafie suknię Oh mogłabym już w niej zostać...

Niestety okazało się że muszę jeszcze z 2kg schudnąć. Mam nadzieję że dam radę w 1,5 miesiąca.

Oprócz tego zamówiliśmy autokar i odebraliśmy dokumenty z USC a jutro podpisujemy protokół. Mamy za sobą spotkania w kościele i zostały nam dwa w poradni.

Ciągle nie mam sukienki na drugi dzień. Jakie wy macie koncepcje?

Piosenki też nie mamy

A jakie planujecie podziękowania dla rodziców? Ja myślę nad czymś fajnym i oryginalnym ale w sumie to nic mi do głowy nie przychodzi
Gratuluję postępów Fryzurka bardzo ładna! Na ślubie miałam nieco podobną! My rodzicom daliśmy kwiaty, tuby z podziękowaniami oraz przygotowaliśmy kolaże zdjęć: po 1 dla każdej pary, nasze zdjęcia z dzieciństwa oraz z ślubu rodziców. Byli bardzo zaskoczeni i uradowani później wszyscy goście chcieli je zobaczyć Mogę polecić pomysł!

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
mój dzisiaj stwierdził, że go brat cioteczny (świadek) zaczyna wkurzać swoim zachowaniem i jak jeszcze coś wywinie to po prostu zmieni świadka... a jeśli chodzi o podziękowanie to myślimy o butelce wina dla każdego z rodziców, świadków i przyjaciół którzy nam pomagali. Uznaliśmy że z hecami jakie mamy z moimi rodzicami i totalnym brakiem pomocy z obu stron (nawet wsparcia duchowego) nic więcej im nie planujemy wręczyć. Bardziej się zastanawiałam nad jakimiś drobiazgami dla gości, ale nie mam pomysłu na coś fajnego. Migdały odrzuciliśmy, przez chwilę rozważaliśmy czekoladki w 2 wersjach - jedna z naszym wspólnym zdjęciem, a druga z maluszkiem i każdy gość by taki komplet dostał.

Dziewczyny, muszę się pochwalić! Dograliśmy dzisiaj menu w knajpie! i zamówiliśmy obrączki! JUPI! wiemy już jakie mamy rozmiary - ja mam 13, a TŻ 17

ps. mi też dzisiaj coś wizaz.pl szwankuje...myślałam że mi coś net lata ale inni mają ok
Brawo za postępy! My w ramach podziękowań dla gości zorganizowaliśmy dla każdej rodziny grupowe zdjęcie wklejone w ładne etui wraz z datą ślubu, miejscowością, treścią podziękowań i spisem wszystkich gości Polecam pomysł, pamiątka będzie!

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
Jak czytam te wasze opowiadania o wakacjach to aż mnie ciągnie gdzieś nad morze, plażę... a tu w tym roku lipanie jedziemy nigdzie (niestety wesele nas wykończy finansowo a pieniądze z weela wkładamy w remont) może wyskoczymy tylko na weekend nad jezioro i to wsio ale mam nadzieję ze za rok wreszcie zaplanujemy prawdziwe wakacje
Widzisz, cał czas do przodu! Nie martw się, my na wakacjach też byliśmy ostatnio 2 lata temu! I już nie umiem się doczekać na podróż poślubną Ale Wy na pewno odbijecie to sobie podwójnie w następne wakacje Weekend nad jeziorem będzie strzałem w dziesiątkę w Waszym przypadku My też część pieniążków z wesela przeznaczamy na remont.
__________________
Poznali się: 07.07.2007
Ślub: 07.07.2012
haczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:07   #1866
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Widziałam temat kosztów poradni- u mnie były 2 godzinne spotkania i każde kosztowało 20zł.

Dzisiaj idę zanieść zapowiedzi do księdza, mam nadzieję, że gładko pójdzie

A jutro idziemy z Tżtem po garnitur, obrączki i do banku bo pora go zrobić pełnomocnikiem do konta.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:29   #1867
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
wow, piękne obrączki

klask i: za załatwione sprawy

ehhh... wiesz... z rodziną to już tak chyba jest... to jakie my akcje przechodzimy to też głowa mała... niby każdy chce dobrze... ale nie pomyśli, że ja tyle starań wkładam w przygotowania, a oni mi najzwyczajniej w świecie marudzą...;/ ehhh to chyba standardowo, normalnie to się nie da...
dzięki! TŻ obawiał się że będą ciemne, a ja że takie strasznie zwyczajne!
ehhh... jak tak czytam czasem co Wam wyprawiają to w sumie cieszę się że organizujemy wszystko sami, a rodziców tylko zaprosimy. mam nadzieję że przyjdą, bo podczas jednej z awantur odnośnie tego gdzie będzie ceremonia ślubu i chrztu (w kościele rzymskokat, a nie w cerkwi greckokatolickiej) stwierdzili że moja część rodziny na pewno się nie zjawi i oni też nie zamierzają...

przypomniało mi się co chcieliśmy dać rodzicom - album w formie książki ze zdjęciami z ceremonii
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:36   #1868
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Wczoraj byliśmy z mężem zakupić w końcu jakieś wakacje i ostatecznie lecimy do Turcji na riwiere egejską. Mam nadzieję, że będzie fajnie Była któraś z Was w Turcji? Jeśli tak to baaardzo proszę napiszcie jak było
My byliśmy juz 2 razy-raz w Alanyi, a drugi w Bodrum. W obu miejscowościach było świetnie i zawsze je polecam bedziesz sie dobrze bawic w Turcji na pewno

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Dziewczynki , temat pewnie był poruszany ,ale nie chce mi sie grzebać po całym wątku mianowicie , pochwalcie się jakie macie piosenki na pierwszy taniec ??
My mieliśmy glenn mederios-nothing's gonna change my love for you

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
a dziewczyny ile płaciłyście za spotkanie w poradii? ja znalazłam jedna która nas przymnie i ciekawi mnie to ile to kosztuje..
U nas nic sie nie placi za poradnie...

Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Byłam na próbnej fryzurze i makijażu i powiem wam że jestem zadowolona Poniżej załączam wam zdjęcia fryzurki (do ślubu chcę troszkę mniej podniesione te włosy bo troche chyba za bardzo mnie wyczesała). Do klubu dodam jeszcze zdjęcia w sukni + fryzurka +makijaż - w dzień próbnego makijażu i fryzury przymierzyłam wiszącą w szafie suknię Oh mogłabym już w niej zostać...

Niestety okazało się że muszę jeszcze z 2kg schudnąć. Mam nadzieję że dam radę w 1,5 miesiąca.

Oprócz tego zamówiliśmy autokar i odebraliśmy dokumenty z USC a jutro podpisujemy protokół. Mamy za sobą spotkania w kościele i zostały nam dwa w poradni.
Bardzo fajna fryzurka lece do klubu zaraz zobaczyc Cie w całej krasie
W 1,5 miesiaca to bez problemu powinno spasc 2 kg-dasz rade
No i za zalatwienie nastepnych spraw

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Dograliśmy dzisiaj menu w knajpie! i zamówiliśmy obrączki! JUPI! wiemy już jakie mamy rozmiary - ja mam 13, a TŻ 17
za obraczki-bardzo oryginalne Świetnie, ze udalo sie z ta knajpa-jedzonko-pycha z tego co przeczytałam

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
No to git ze spowiedz poszla gladko my mielismy tylko jedna, a i tak sie strasznie denerwowalam

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o podziękowania to też wykluczamy "cudownych rodziców mam". To jest już takie oklepane.
Cały czas myśle nad slajdami z naszymi zdjęciami i rodziców, w tle jakaś muzyka i potem sto lat. Bez żadnych drogich prezentów, bo rodzice TŻ nie lubią zbędnych rzeczy ( i tak mają wszystkiego dość dużo ) a moim w sumie będą zadowoleni z każdego prezentu
Świetny pomysl z tymi slajdami
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:41   #1869
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Włoszka, będzie welon
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:42   #1870
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5044.jpg (61,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5101.jpg (96,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5112.jpg (72,1 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5121.jpg (69,9 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5135.jpg (61,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5160.jpg (36,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5214.jpg (109,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5232.jpg (57,3 KB, 59 załadowań)
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:00   #1871
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
piękne
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:16   #1872
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
super zdjęcia! to ze spinką od mankietu mnie wzruszyło! oh, boskie!
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:20   #1873
haczyk7
Raczkowanie
 
Avatar haczyk7
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 143
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Pięknie Bardzo fajna z Was para a plener był w dniu ślubu?
__________________
Poznali się: 07.07.2007
Ślub: 07.07.2012
haczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:47   #1874
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Pięknie Bardzo fajna z Was para a plener był w dniu ślubu?

Tak, przed ślubem po obiedzie wyszlismy ze swiadkami na teren restauracji zeby miec z nimi kilka zdjec, bo rano bylismy sami.

Ciesze sie ze zdjecia sie podobaja, dziekuje

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
piękne
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
super zdjęcia! to ze spinką od mankietu mnie wzruszyło! oh, boskie!
Dziekuje mnie to chyba wiekszosc zdjec wzruszyla....
ja chce jeszcze raz to wszystko przezyc-zdecydowanie za szybko minelo
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:14   #1875
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
znam! dokładnie tam byliśmy w zeszłym roku! musicie się nastawić na łażenie po górkach bo miejscowość jest na wzgórzach, miejscami dość stromych. polecam wycieczkę statkiem - tylko załatwcie ją sobie sami w porcie wyjdzie was minimum połowę taniej! za tą cenę którą oferowała nam przewodniczka pojechaliśmy całą trójką! w okolicy warto zwiedzić przede wszystkim Efez, niedaleko jest do Bodrum, Pamukkale i oczywiście Izmiru. I tak jak pisałam wcześniej - lepiej załatwiać wycieczki samemu. Niektóre wycieczki organizowane przez rezydentów, np. do Izmiru, wyglądają tak - jazda do miasta, potem bazar, potem przerwa, potem drugi bazar jak to usłyszałam zrezygnowałam od razu. Aha! Niedaleko Kusadasi jest Park Narodowy do którego warto się wybrać - można spotkać dzikie zwierzęta, np. dziki. Dojeżdżają tam podmiejskie dolmusze z dworca autobusowego, to wyprawa na cały dzień i polecam wziąć własne wyżywienie, bo knajpki na plaży zdzierają gorzej niż na promenadzie. Za to widoki fantastyczne! Przy dobrej pogodzie widać którąś grecką wyspę
Bardzo dziękuję za cenne porady Ale mam jeszcze jedno ważne pytanko... Czy skoro miejscowość jest na wzgórzach to nie będzie problemu z "kąpielą" w morzu??? Bo czytałam kilka opinii na necie, że nie ma bezpośredniego zejścia do morza akurat obok hotelu, w którym będziemy i jakoś się tak przestraszyłam, że nie znajdziemy plaży z możliwością kąpieli a nie po to jadę nad morze żeby z niego nie skorzystać...

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
My byliśmy juz 2 razy-raz w Alanyi, a drugi w Bodrum. W obu miejscowościach było świetnie i zawsze je polecam bedziesz sie dobrze bawic w Turcji na pewno
Mam taką nadzieję


Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Ślicznie
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:15   #1876
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Piękne zdjęcia
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:47   #1877
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
oj same ciekawe miejsca są mogłabym tu godzinami opowiadać. Szkoda, że tam teraz pożary szaleją
do jakiej miejscowości lecicie?
No to opowadaj lecimy do Costa Adeje czy jakoś tak
Cytat:
Napisane przez qmpela86 Pokaż wiadomość
Byłam na próbnej fryzurze i makijażu i powiem wam że jestem zadowolona Poniżej załączam wam zdjęcia fryzurki (do ślubu chcę troszkę mniej podniesione te włosy bo troche chyba za bardzo mnie wyczesała). Do klubu dodam jeszcze zdjęcia w sukni + fryzurka +makijaż - w dzień próbnego makijażu i fryzury przymierzyłam wiszącą w szafie suknię Oh mogłabym już w niej zostać...
Oprócz tego zamówiliśmy autokar i odebraliśmy dokumenty z USC a jutro podpisujemy protokół. Mamy za sobą spotkania w kościele i zostały nam dwa w poradni.
Ciągle nie mam sukienki na drugi dzień. Jakie wy macie koncepcje?
A jakie planujecie podziękowania dla rodziców? Ja myślę nad czymś fajnym i oryginalnym ale w sumie to nic mi do głowy nie przychodzi
Dużo się dzieje Fryzurka ładna lecę zaraz obejrzeć Cie całą w klubie
Kurcze a my nadal nie wiemy co robić z autokarem
Na drugi dzień planujemy się ubrać już tak na luzie(Tż pewnie w jeansy i koszule na krótki rękaw a ja jakąś letnią sukienkę)
Jeśli chodzi o rodziców to mamy wielki problem. Oboje mamy tylko mamy i obie chciałyby piosenkę "cudownych rodziców mam" ale ja raczej nie dam rady wiec będzie ta: http://w290.wrzuta.pl/audio/5VoRLE7K0Ag/kochana_mamo chociaż szalenie podoba mi się ta: http://www.youtube.com/watch?v=U9Zsh7dGhW8

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Dograliśmy dzisiaj menu w knajpie! i zamówiliśmy obrączki! JUPI! wiemy już jakie mamy rozmiary - ja mam 13, a TŻ 17
Menu wydaje się smakowite i fajnie że inne niż standardowy schabowy no i obrączki
Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Ale powiem Wam, że jakoś boje się lecieć w tym roku na wakacje, co to się teraz dzieje to szkoda gadać. Dziś zamach w Bułgarii... No świat oszalał... :/
Mój Tż też się dziś mnie zapytał z jakiego my biura lecimy i czy w ogóle jeszcze lecimy
Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
B
Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
za spowiedź cieszę się ze obyło się bez stresu
Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
nie jesmy idziemy na pierwszą spowiedź teraz w niedzielę i się stresuje
będzie dobrze trzymamy
Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Gratuluję postępów Fryzurka bardzo ładna! Na ślubie miałam nieco podobną! My rodzicom daliśmy kwiaty, tuby z podziękowaniami oraz przygotowaliśmy kolaże zdjęć: po 1 dla każdej pary, nasze zdjęcia z dzieciństwa oraz z ślubu rodziców. Byli bardzo zaskoczeni i uradowani później wszyscy goście chcieli je zobaczyć Mogę polecić pomysł!

Brawo za postępy! My w ramach podziękowań dla gości zorganizowaliśmy dla każdej rodziny grupowe zdjęcie wklejone w ładne etui wraz z datą ślubu, miejscowością, treścią podziękowań i spisem wszystkich gości Polecam pomysł, pamiątka będzie!
Strasznie mi się spodobały Wasze prezenty. Uwielbiam takie kolarze i bardzo żałuję ze Tż nie ma praktycznie żadnych zdjęć z dzieciństwa
A podziękowania dla gości jak zorganizowaliście? Po kolei ustawiała się najpierw jedna rodzina a potem druga? A znajomi?
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Dzisiaj idę zanieść zapowiedzi do księdza, mam nadzieję, że gładko pójdzie
A jutro idziemy z Tżtem po garnitur, obrączki i do banku bo pora go zrobić pełnomocnikiem do konta.
Same poważne sprawy przed Wami
Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
ehhh... jak tak czytam czasem co Wam wyprawiają to w sumie cieszę się że organizujemy wszystko sami, a rodziców tylko zaprosimy. mam nadzieję że przyjdą, bo podczas jednej z awantur odnośnie tego gdzie będzie ceremonia ślubu i chrztu (w kościele rzymskokat, a nie w cerkwi greckokatolickiej) stwierdzili że moja część rodziny na pewno się nie zjawi i oni też nie zamierzają...
Przykre jest zachowanie niektórych rodziców Moja mam też postawiła nas w dość niezręcznej sytuacji ale chociaż nie zrobiła tego celowo choć to niewielkie pocieszenie...
Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Piękne chcemy jeszcze
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:04   #1878
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
No to opowadaj lecimy do Costa Adeje czy jakoś tak

:
a nie pisałam Ci kiedyś na priva opisu wycieczki?
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:12   #1879
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za cenne porady Ale mam jeszcze jedno ważne pytanko... Czy skoro miejscowość jest na wzgórzach to nie będzie problemu z "kąpielą" w morzu??? Bo czytałam kilka opinii na necie, że nie ma bezpośredniego zejścia do morza akurat obok hotelu, w którym będziemy i jakoś się tak przestraszyłam, że nie znajdziemy plaży z możliwością kąpieli a nie po to jadę nad morze żeby z niego nie skorzystać...
jeśli masz taką informację od hotelu to może oznaczać, że hotel jest na wzgórzu (tak jak nasz) i będziecie musieli przejść spacerkiem ok.15min. Niestety w samym Kusadasi plaża jest bardzo wąska i trochę kamienista. Być może tak jest ze względu na port do którego wpływają wielkie statki wycieczkowe. Ładniejsza plaża jest kawałek za półwyspem, nazywa się Ladies Beach niestety są tam tłumy. Za to najszersza na jakiej byłam jest w Parku Narodowym - piękna, piaszczysta plaża, ładne i przejrzyste morze.

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Przykre jest zachowanie niektórych rodziców Moja mam też postawiła nas w dość niezręcznej sytuacji ale chociaż nie zrobiła tego celowo choć to niewielkie pocieszenie...
mogę podpytać co wam "wywinęła"?

ps. a ja dzisiaj mam skoki prądu... grrrr...nawet prania wstawić nie można...
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 12:14   #1880
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość

kochana nic się nie stresuj... my niestety w tym roku wakacji też nie mamy bo TŻ musi płacić za wesele sam, bo jego rodzice niestety się nie pofatygują... poza tym remont.. a że wszystko nowe to koszta rosną no i TŻ zaczął pracę, a we wrześniu mam egzamin też istotny, który podnosi jego kwalifikacje to najzwyczajniej w świecie nie ma kiedy... ale też planujemy odbić sobie za rok także nie martw się, sama w tej kwesti

nie jesmy idziemy na pierwszą spowiedź teraz w niedzielę i się stresuje
Ja też sie trochę stresowałał spowiedzią (jak już stałam przed wejściem do konfesjonału)- ale moja mama akurat wyszła z niego i mówi ze ksiądz OK i bezproblemowy więc nerwy puściły

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Wyglądałaś bajecznie i te romantyczne zdjęcia... jetem zachwycona
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:27   #1881
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Ja też sie trochę stresowałał spowiedzią (jak już stałam przed wejściem do konfesjonału)- ale moja mama akurat wyszła z niego i mówi ze ksiądz OK i bezproblemowy więc nerwy puściły
Przede mną też pierwsza spowiedz.. stresuje się i myślę, który kościół wybrać.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:29   #1882
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Ja też sie trochę stresowałał spowiedzią (jak już stałam przed wejściem do konfesjonału)- ale moja mama akurat wyszła z niego i mówi ze ksiądz OK i bezproblemowy więc nerwy puściły


Wyglądałaś bajecznie i te romantyczne zdjęcia... jetem zachwycona

Dziekuje fajnie, ze bez problemow przebiegla spowiedz
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:37   #1883
Inusiaa88
Raczkowanie
 
Avatar Inusiaa88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Neave Pokaż wiadomość
jeśli masz taką informację od hotelu to może oznaczać, że hotel jest na wzgórzu (tak jak nasz) i będziecie musieli przejść spacerkiem ok.15min. Niestety w samym Kusadasi plaża jest bardzo wąska i trochę kamienista. Być może tak jest ze względu na port do którego wpływają wielkie statki wycieczkowe. Ładniejsza plaża jest kawałek za półwyspem, nazywa się Ladies Beach niestety są tam tłumy. Za to najszersza na jakiej byłam jest w Parku Narodowym - piękna, piaszczysta plaża, ładne i przejrzyste morze.
Nie,nie - od hotelu ani od biura podróży właśnie takiej informacji nie uzyskałam. Tylko przeczytałam coś takiego od dwóch osób, które pisały opinie o naszym hotelu a co za tym idzie o plaży najbliżej niego. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Kurde, nie wygląda żeby nasz hotel był na wzgórzu ale trudno mi powiedzieć, praktycznie zaraz obok niego jest port... Reasumując jeśli dobrze poszukam to znajdę plażę, z której będę mogła wejść do morza???

Aaa i jeszcze nasunęło mi się takie pytanko - pieniążki mamy wymienić na dolary czy euro?:p Bo babka niby mówiła, że na dolary ale dużo osób mówi, że euro i zgłupiałam totalnie
__________________

09.06.2012 godz. 13:00 - ŻONKA

"Jeżeli cokolwiek warto na tym świecie czynić,

to tylko jedno - miłować" - Jan Paweł II

Edytowane przez Inusiaa88
Czas edycji: 2012-07-19 o 12:38
Inusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 12:46   #1884
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Inusiaa88 Pokaż wiadomość
Nie,nie - od hotelu ani od biura podróży właśnie takiej informacji nie uzyskałam. Tylko przeczytałam coś takiego od dwóch osób, które pisały opinie o naszym hotelu a co za tym idzie o plaży najbliżej niego. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Kurde, nie wygląda żeby nasz hotel był na wzgórzu ale trudno mi powiedzieć, praktycznie zaraz obok niego jest port... Reasumując jeśli dobrze poszukam to znajdę plażę, z której będę mogła wejść do morza???

Aaa i jeszcze nasunęło mi się takie pytanko - pieniążki mamy wymienić na dolary czy euro?:p Bo babka niby mówiła, że na dolary ale dużo osób mówi, że euro i zgłupiałam totalnie
podpytaj wujka Google o hotel na pewno znajdziesz jakieś zdjęcia i wtedy będziesz wiedziała na 100% jak daleko od morza jest hotel. z morzem i plaża jest tak - dla chcącego nic trudnego. coś się na pewno znajdzie!

ja zawsze biorę Euro, bo mam konto w tej walucie i nie mam potrzeby wymieniać. na miejscu wymienisz i Euro i Dolary. Tylko jedna uwaga - nie wymieniajcie całej gotówki od razu! powodów jest kilka:
1. kurs w Turcji zmienia się z dnia na dzień (czasem jest inny rano, inny wieczorem)
2. przejdźcie się po kilku kantorach - sprawdźcie jakie są gdzie ceny. w hotelach jest zawsze! najmniej korzystny przelicznik
3. Liry tureckiej nie możecie wywieźć.
4. Nawet jak ją jednak wywieziecie to nigdzie w Polsce wam jej nie wymienią
5. Wymiana Lir spowrotem na Dolar/Euro jest niekorzystna

Ergo, lepiej wymieniać codziennie, ale małe kwoty.
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 15:23   #1885
haczyk7
Raczkowanie
 
Avatar haczyk7
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 143
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Tak, przed ślubem po obiedzie wyszlismy ze swiadkami na teren restauracji zeby miec z nimi kilka zdjec, bo rano bylismy sami.

Dziekuje mnie to chyba wiekszosc zdjec wzruszyla....
ja chce jeszcze raz to wszystko przezyc-zdecydowanie za szybko minelo
O kurcze, ale mnie zaskoczyłaś! Żeby robić sesję przed ślubem, to na to bym nie wpadła! Fajny pomysł, niestety u nas nie do wdrożenia, nas ślub był już na godz. 12.00.
Też chciałabym przeżyć to jeszcze raz! Ale niestety, pewne rzeczy są niepowtarzalne... i dlatego tak piękne.....


Pradip, zdjęcie było jedno grupowe, wszystkich gości Każdy otrzymał to samo zdjęcie. Znajomym daliśmy jedno zdjęcie na parę Mój Tż też nie miał zbyt wielu zdjęć z dzieciństwa. Nie ma ani jednego z okresu kiedy był niemowlaczkiem ale jakoś sobie poradziliśmy Cieszę się, że Ci spodobały pomysly


Dziewczyny, w klubie zamieściłam kilka zdjęć i słów poślubnych

A i dziękuję wszystkim za życzenia ślubne! : cmok:
__________________
Poznali się: 07.07.2007
Ślub: 07.07.2012
haczyk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 17:35   #1886
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

no i jadę w podróż poślubną na Cypr Właśnie byliśmy w biurze podróży i wykupiliśmy wycieczkę
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:51   #1887
wesola84
Rozeznanie
 
Avatar wesola84
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 767
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Kochane jesteście nie do ogarnięcia! Nie mogę Was nadrobić, ale staram się
Ja już ponad tydzień Mrożonka - w sumie między nami nic się nie zmieniło... tylko jest tak jakoś miło
MalaOla cudne zdjęcia! Nie mogę się napatrzeć! Nie mogę się doczekać naszych zdjęć... ehh...
W klubie zamieściłam parę fotek z panieńskiego, postaram się niebawem też wrzucić co nieco ze ślubu chociaż nie mam jeszcze zdjęć od fotografa... ale mam nadzieję, że już za parę dni!
Planujecie wyjazdy na wczasy... super Też chciałam pojechać za granicę, ale zanim doczekalibyśmy się paszportów, to zima by nas zastała, a mym urlopik w sierpniu - tak więc będziemy zwiedzać Polskę, a konkretnie Zakopane i okolice
Qmpela widziałam fotki w klubie - wyglądasz rewelacyjnie! I nie wiem czemu masz zrzucić 2kg, bo suknia leży na Tobie idealnie
My nie mieliśmy na weselu podziękowań dla rodziców - moja mama zmarła 2 lata temu i chciałam uniknąć łez i całej tej szopki - udało się... było skromnie w domu - kosze z ulubionymi smakołykami rodziców
Haczyk pomysł z prezentem dla rodziców super!
Niki my na pierwszy taniec mieliśmy piosenkę Grzegorza Tomczaka pt. "Niebieska piosenka" - jedna znajoma popłakała się podczas tego tańca - nie wiem czy to za naszą sprawą czy może piosenki
Neave bardzo ładne nietypowe obrączki
Pierwsze słyszę by płacić za poradnię... zdziercy
Wloszka8 plener udał się znakomicie, ale efekty dopiero przede mną - jeszcze nie mamy płytki od kamerzysty ani zdjęć od fotografa... nie mogę się doczekać Sesja z fontanną super Też przeszło mi to przez głowę, ale gdzieś się rozmyło
Pradip dlaczego uważasz, że plener będzie dla Ciebie bardziej stresujący niż wesele? Ja co prawda jadąc do Wrocka czułam lekkie poddenerwowanie, ale wszystko przeszło z chwilą dojechania na miejsce Była kupa śmiechu, zbiły się lampki do szampana... będziemy wspominać długo ten plener Na zdjęcia musimy poczekać ok. 3-4 tygodni... ale mnie nosi, żeby wreszcie zobaczyć co tam wyszło
Magnusia gratuluję rezerwacji wyjazdu!!!
__________________
ex-aparatka damonowa
25.08.2010 - 25.06.2012
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2710


Miłość to jedyny sens tego szalonego snu, w którym jesteśmy uwięzieni.
wesola84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 20:44   #1888
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Dziewczynki wróciłam J fajnie było tylko krótko, ale mam już dokumenty na nowe nazwisko! J Wróciłam również bogatsza o paletę cieni (180 kolorów) i zestaw pędzelków, a także nowe butki,… wrzucę wam zdjęcie butów – bardzo wygodne, co u mnie się nie zdarza… przechodziłam w nich cały dzień i mnie nie obgryzły J a to jest w moim przypadku sukces. Poza tym poszłam podciąć końcówki i w ciągu 3 min moja fryzjerka jeszcze mnie uczesała… zawsze mnie zaskakuje J a efekt na zdjęciach



http://imgur.com/a/2oiV5#0



Pradip – strasznie lubię ten program „ Don’t tell the bride” – i wiem, że nigdy w życiu nie pozwoliłabym mojemu Tż-towi zorganizować wesela bo pewnie by … zapomniał …. Hahahah
My rodzicom nie dziękowaliśmy na weselu więc świadkom tym bardziej. Wszystko odbyło się w domu na spokojnie J
Magnusia – nawet nie wiesz ile mnie to nerwow kosztowało, bo przyjechałam specjalnie na jedne dzień żeby paszport odebrać, a tam z tyłu karteczki napisane, że może się okazać, że nie odczyta twoich odcisków palca i trzeba znów je pobrać, a wtedy czekasz kolejne 4-5 dni… a najgorsze bo jak je składałam, to był problem…. Ale na szczęście wszystko się ułożyło bez problemu J
Wloszka – fajne to mieszkanko, tez bym takie chciała….
Haczyk – a propo kłótni przedweselnych… to u nas to nie miało miejsca J ale wiadomo, różnie ludzie reagują na stres
Justiii – oczywiście że pytają o to kiedy będzie dzidziuś, a ja zawsze na to że po listopadzie, bo do takiego kraju w ciąży nie pojadę, więc do listopada mam spokój J
Magnusia – ja mieszkałam na Cyprze J uwielbiam to miejsce, a gdzie dokładniej… co chcesz wiedzieć?? Pytaniem czy warto – grzeszysz … hahah pewnie że warto! Tylko uważaj bo się zakochasz i nie zechcesz wrócić.
A mogę wiedzieć ile taka wycieczka kosztuje? I co macie wliczone w cenę? Przepraszam, ze ja tak wprost pytam o ceny, ale zawsze lubię znać je mniej więcej… bo ja uwielbiam te tematy i lubię być zorientowana.
malaOla- wy nigdy nie chcecie dzieci? Tzn tak zupełnie? I zupełnie zgodni jesteście co do tego tematu? Pytam z ciekawości… bo mam okazję obserwować dziewczynę w ciąży, która będzie miała dziecko tylko i wyłącznie dla swojego męża… gdyby od niej to zależało to by nie miała dzieci. Ja rozumiem że dwoje dorosłych ludzi podejmuje taką decyzję, nie każdy chce, nie każdy czuje instynkt, ale gorzej jak jedno chce a drugie nie….
Piękne zdjęcia z pleneru!
Viollet – to chyba mówimy o dwóch różnych Cyprach… w jeden dzień to trzeba się strasznie śpieszyć a i tak nie zobaczysz wiele… 3-4 dni to najmniej dla mnie – a gdzie byłaś?
Inusiaa- fajnie! Wakacje to wakacje J będzie pięknie. Troszkę wiem na ten temat ale nie z pierwszej ręki (tzn sama byłam jedynie po tureckiej stronie Cypru), jednak na pewno warto kupić jakąś wycieczkę fakultatywną, a jest tego mnóstwo) Z pewnością Pamukkale za jakiś czas niestety ma nie być dostępny dla turystów, więc na pewno warto zobaczyć.
Zobacz na co będzie się bardziej opłacało wymienić… obydwie waluty są jak najbardziej OK
Neave – co to soljanka??
Hahah mój tż też szczupak, ale właśnie się podłamał bo mu brzuch urósł a wolałaby żeby poszło mu w całe ciało… J
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 21:00   #1889
Neave
Raczkowanie
 
Avatar Neave
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 359
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
http://imgur.com/a/2oiV5#0
malaOla- wy nigdy nie chcecie dzieci? Tzn tak zupełnie? I zupełnie zgodni jesteście co do tego tematu? Pytam z ciekawości… bo mam okazję obserwować dziewczynę w ciąży, która będzie miała dziecko tylko i wyłącznie dla swojego męża… gdyby od niej to zależało to by nie miała dzieci. Ja rozumiem że dwoje dorosłych ludzi podejmuje taką decyzję, nie każdy chce, nie każdy czuje instynkt, ale gorzej jak jedno chce a drugie nie….
Piękne zdjęcia z pleneru!
Neave – co to soljanka??
Hahah mój tż też szczupak, ale właśnie się podłamał bo mu brzuch urósł a wolałaby żeby poszło mu w całe ciało… J
Fryz piękny! taki dziewczęcy

wiesz podejście się czasem zmienia ja na przykład byłam totalnie na nie jeśli chodzi o dzieci, a mój TŻ bardzo na tak. przypadek sprawił, że maluch się pojawił i jakoś nie wyobrażam sobie teraz że miałoby go nie być z nami po prostu go uwielbiam

soljanka - zupa na 3 rodzajach mięs, z oliwkami, kiszonymi ogórkami i marchewką, doprawiona pikantnie papryka i zabarwiona jak pomidorówka, podaje się do niej śmietanę. moje dziecko ją uwielbia, więc uznaliśmy że musi być w menu zamiast rosołu
Neave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 21:24   #1890
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość
Kochane musze sie pochwalic zdjeciami mam tylko kilka na komputerze, bo fotograf tak przeslal. Dzis wyslal reszte pleneru do meza. Pisal mi wlasnie, ze dostal wszystko mailem, ale nie otwiera dopoki nie wroci do domu

Ja jestem zachwycona-bo jest inny niz wiekszosc par robi u nas w miescie
Śliczne

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
No to opowadaj lecimy do Costa Adeje czy jakoś tak

Dużo się dzieje Fryzurka ładna lecę zaraz obejrzeć Cie całą w klubie
Kurcze a my nadal nie wiemy co robić z autokarem
Dzięki My w końcu zdecydowalismy się na busa dla 33osób spod kościoła na sale i rano o 4 powrót. Płacimy 450zł (w jedną strone jest koło 15km). W sumie to ja przeważnie na weselach sama sobie organizowałam trnsport i nikt się u mnie nie martwił, mam tylko nadzieje że sie wszyscy zmieszczą do tego busa

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
Qmpela widziałam fotki w klubie - wyglądasz rewelacyjnie! I nie wiem czemu masz zrzucić 2kg, bo suknia leży na Tobie idealnie
My nie mieliśmy na weselu podziękowań dla rodziców - moja mama zmarła 2 lata temu i chciałam uniknąć łez i całej tej szopki - udało się... było skromnie w domu - kosze z ulubionymi smakołykami rodziców
Dzięki, wiesz co na zdjęciach tego nie widać ale suknia jest trochę ciasna w brzuchu i boczki się troszkę wylewają No ale tragedii nie ma jak nie schudne to trudno

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
ciekawa... a do tego welon, woalka?



my mamy Whitney Houston- I have nothing.. ale jak usłyszałam i zobaczyłam walca do niej pierwszy raz dwa lata temu to wiedziałam, że ta i żadna inna

zastanawiałam się też nad tą,
http://www.youtube.com/watch?v=tK4peuAODtc
ale już ćwiczymy walca





kurcze pierwsze słyszę, żeby płacić za poradnię..


my uznaliśmy, że oryginalnie będzie dać kompozycje kwiatowe w szklanych wazonacg\h z grawerami i kręcimy sami śmieszny filmik dla nich ze zdjęciami itp nie będzie piosenki, cudownych rodziców mam



wow, piękne obrączki

za załatwione sprawy

ehhh... wiesz... z rodziną to już tak chyba jest... to jakie my akcje przechodzimy to też głowa mała... niby każdy chce dobrze... ale nie pomyśli, że ja tyle starań wkładam w przygotowania, a oni mi najzwyczajniej w świecie marudzą...;/ ehhh to chyba standardowo, normalnie to się nie da...




kochana nic się nie stresuj... my niestety w tym roku wakacji też nie mamy bo TŻ musi płacić za wesele sam, bo jego rodzice niestety się nie pofatygują... poza tym remont.. a że wszystko nowe to koszta rosną no i TŻ zaczął pracę, a we wrześniu mam egzamin też istotny, który podnosi jego kwalifikacje to najzwyczajniej w świecie nie ma kiedy... ale też planujemy odbić sobie za rok także nie martw się, sama w tej kwesti

nie jesmy idziemy na pierwszą spowiedź teraz w niedzielę i się stresuje
U nas się płaciło za poradnię - 70zł za materiały (kilka cieniutkich książeczek)

A my na wakacje jednak pojedziemy. Fakt że na 5 dni nad polskie morze i to do campingów ale zawsze coś - wersja oszczędnościowa ale wypoczenimy może troszkę przed weselem Rok temu nigdzie nie byliśmy

Cytat:
Napisane przez haczyk7 Pokaż wiadomość
Kurcze, przyznam się, że żadnej specjalnej piosenki nie było... zdaliśmy się na nasz zespół.



Gratuluję postępów. Fryzurka bardzo ładna! Na ślubie miałam nieco podobną! My rodzicom daliśmy kwiaty, tuby z podziękowaniami oraz przygotowaliśmy kolaże zdjęć: po 1 dla każdej pary, nasze zdjęcia z dzieciństwa oraz z ślubu rodziców. Byli bardzo zaskoczeni i uradowani później wszyscy goście chcieli je zobaczyć Mogę polecić pomysł!
Fajny pomysł ze zdjęciami Nie wiem czy nam starczy czas żeby coś takiego przygotować..

Cytat:
Napisane przez malaOlaa Pokaż wiadomość

Bardzo fajna fryzurka lece do klubu zaraz zobaczyc Cie w całej krasie
W 1,5 miesiaca to bez problemu powinno spasc 2 kg-dasz rade
No i za zalatwienie nastepnych spraw
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość

qmpela86- fryzurka BOMBA! bardzo mi się podoba muszę jeszcze zobaczyć w klubie coś więcej
Co do kiecki to Ci nie poradzę, bo na szczęście nie mam tego problemu (wesele jednodniowe).
Sporo spraw załatwiłaś... gratuluję
A podziękowania? hmmm my zrezygnowaliśmy z tradycyjnych podziękowań (piosenki i prezentów na weselu). Podziękujemy rodzicom po weselu na spokojnie, damy coś ładnego- myślę, ze alum ze zdjeciami ze ślubu i wesela plus jakiś drobiazg (kwestia do zastanowienia;/)


Super, że kolejne sprawy do przodu Obrączki nieoklepane, oryginalne a propos, malutkie palce ma tż(albo ja mam grube)- ja mam taki sam rozmiar jak on

Muszę się pochwalić, ze wreszcie odbyliśmy pierwszą spowiedź przedślubną poszło gładko- super ksiądz (bez zbędnych pytań i kazań) kamień z serca że mam juz to za sobą
Jak czytam te wasze opowiadania o wakacjach to aż mnie ciągnie gdzieś nad morze, plażę... a tu w tym roku lipa nie jedziemy nigdzie (niestety wesele nas wykończy finansowo a pieniądze z weela wkładamy w remont) może wyskoczymy tylko na weekend nad jezioro i to wsio ale mam nadzieję ze za rok wreszcie zaplanujemy prawdziwe wakacje
Dzięki

A u nas pierwsza spowiedź przed nami.. dzisiaj spisalismy protokół i bylismy w poradni. Jeszcze 1 spotkanie i koniec
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.