Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012 - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 20:52   #1561
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

O. Ja mam jeszcze trochę viziru, w którym wcześniej prałam. Trzeba spróbować.
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:02   #1562
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Lovela uczula mnie i męża. Więcej w tym nie piorę. Mąż jest cały w czerwone plamy... ja mam lekką wysypkę, bo ja nie alergiczna na ogół jestem. Dobrze, że Piotrka nie uczuliło...

Jakich proszków używacie? Tak, żeby można było i małemu prać, bo piorę jego ubranka z naszymi...
U mnie lovela się co prawda sprawdza, ale prałam też w dzidziusiu i persil. Do płukania Filipkowych rzeczy płyn Lovela. Ale my to jesteśmy niealergiczni (tfu tfu).
Cytat:
Napisane przez rozowa1987 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ci se sam zasypia moja to dostaje szału jakbym ją tak zostawiła,muszę liwke usypiać w bujaku i to muszę pchać w przód i tył,sama Nie potrafi zasnąć chyba ze przy jedzeniu w nocy to zasypia odrazu

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Co się dzieje z rinco i zabcią?

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------



Ja piorę od urodzenia w bryzie i małej nic Nie wyskakuje
Mój też tylko przy cycu usypia. Albo w samochodzie, albo na spacerze... Rinco odzywała się na Tarnowskich mamusiach wczoraj, a Żabcia na fb pisze. Ja myślałam o Dasti dzisiaj, też jej dawno nie było.
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:07   #1563
Tacca
Zakorzenienie
 
Avatar Tacca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 051
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

I Śliweczki nie widać...
__________________
PIOTRUŚ
Tacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:45   #1564
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

śliweńka też odzywa się na fb

Kurcze, wróciłam z zakupów, dałam Hani cycusia i zasnęła tak twardo, że żal Ją budzić. A dziecko jest nie wykąpane Po tak upalnym dniu, aż grzech Jej nie kąpać Sama wstanie pewnie dopiero około 4 na karmienie
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 21:47   #1565
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

hmm....co do diety to ja sie dowiedziałam dzięki skazie mojego dziecka, że ciastka ryżowe też mają mleko! już mam dosyć tego, że niczego jeść mi niewolno bo po wszystkim albo on sie drze, albo ma wysypkę - ach

mój 8 kg schab - bo tyle waży moje drogie dziecie, zrobiło mi krzywdę - a mianowicie podnosząc go kolejny raz w nocy, jakoś tak nieszczęśliwie go wzięlam że strzeliło mi coś w kręgosłupie. Ból straszny od łopatek aż po oklatkę piersiową, ciekawe czy mi się uda w tym tygodniu umówić do jakiegoś lekarza, a i jeszccze na szczepienie schaba musze umówić....litości
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:41   #1566
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

dobranoc
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 22:49   #1567
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

no i zostałam sama na placu boju....buuu
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 06:55   #1568
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez _agata Pokaż wiadomość




Ło rany! Widzę Cię uciekającą przed burzą, aż mi się gęba śmieje.

Lovelę polecił dermatolog? Ona lubi uczulać z tego co słyszałam.
Ale jest delikatniejsza od innych proszków-musze cos spróbowac,bo teraz mam jakiś zwykły żel i może od tego jest też wysypanyJeżeli uczuli będziemy dalej szukac naszego proszku.Filipa prałam w loveli i było ok a on też alergik.

A ja w ciazy z Filipem dostałam takiego uczulenia,cały brzuch cuce w krostach czerwonych myslałam ze zadrapie sie na śmierc.Poszłam wtedy do dermatologa innego niż teraz i okazało się ze mam uczulenie na VizirPrałam moje ciuchy w Lovelli właśnie.

Witam sie z poranna kawką
Nocka nawet ok dwie pobudki,jedna kupa wstalismy o 7.20.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:12   #1569
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

bry

wczoraj byłyśmy odwiedzić moją babcię
jesteśmy już obie po śniadaniu. i jestem uziemiona dzisiaj, bo kurier ma przywieść mężowi przesyłkę. bleee

moje dziecko zrobiło dzisiaj taką gęstą i śmierdzącą kupę.. nie wiem czy to normalne... za tydz idziemy do lekarza

dzisiaj pobudka po 4. (zasneła dopiero po 21) w weekend zrobiła nam niespodziankę. z pt/sb obudziła się koło 4:30, z sb/nd dopiero koło 6, ale już z nd/pn już normalnie koło 2-3
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:18   #1570
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez Tacca Pokaż wiadomość
Lovela uczula mnie i męża. Więcej w tym nie piorę. Mąż jest cały w czerwone plamy... ja mam lekką wysypkę, bo ja nie alergiczna na ogół jestem. Dobrze, że Piotrka nie uczuliło...

Jakich proszków używacie? Tak, żeby można było i małemu prać, bo piorę jego ubranka z naszymi...
Lovela mnie uczulala rowniez.
Piore w E sensitive moje i dzieciowe ciuchy.
Plukam w lenorze albo dzieciowym Jelpie. Nic malemu nie jest.

Agata Leon wazy wiecej przejezyczenie

Wczoraj pojezdizlismy autem, musielismy odwiedzic Tesco z dzidzi i za pozno go polozylam spac i mial problem z usypianiem. Ale w nocy spoko, wstalismy dopiero teraz.
aha i mialam Wam kiedys napisac, ze nie musze zmieniac pampersiaka czesto w nocy bo moje dziecko nie sika w nocy. Dopiero rano pompuje

Edytowane przez agatka661
Czas edycji: 2012-08-07 o 07:23
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:29   #1571
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
hmm....co do diety to ja sie dowiedziałam dzięki skazie mojego dziecka, że ciastka ryżowe też mają mleko! już mam dosyć tego, że niczego jeść mi niewolno bo po wszystkim albo on sie drze, albo ma wysypkę - ach

mój 8 kg schab - bo tyle waży moje drogie dziecie, zrobiło mi krzywdę - a mianowicie podnosząc go kolejny raz w nocy, jakoś tak nieszczęśliwie go wzięlam że strzeliło mi coś w kręgosłupie. Ból straszny od łopatek aż po oklatkę piersiową, ciekawe czy mi się uda w tym tygodniu umówić do jakiegoś lekarza, a i jeszccze na szczepienie schaba musze umówić....litości
ciastka/wafle ryżowe są różne
czytaj skład na opakowaniach, w moich mleka nie ma

zdrowia dla kręgosłupa!

Dziewczynki, kiedy maluch karmiony piersią zaczyna dłużej sypiać w nocy między karmieniami? któraś wie?
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 07:31   #1572
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
ciastka/wafle ryżowe są różne
czytaj skład na opakowaniach, w moich mleka nie ma

zdrowia dla kręgosłupa!

Dziewczynki, kiedy maluch karmiony piersią zaczyna dłużej sypiać w nocy między karmieniami? któraś wie?
A to wszystko zależy od dzieckaJedne śpia całe noce na piersi inne beda się budzic,tego nikt nie wie.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:34   #1573
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
A to wszystko zależy od dzieckaJedne śpia całe noce na piersi inne beda się budzic,tego nikt nie wie.
Och, a miałam nadzieję, że w życiu każdego krasnoludka przychodzi taki moment

Mój sześciotygodniowiec od godziny śpi na brzuchu, przy czym sam sobie zażyczył leżeć w tej pozycji


A w nocy wytrzyma między karmieniami max 4 godziny; raz było 5, ale obudził się z potwornym wrzaskiem

Edytowane przez fonn
Czas edycji: 2012-08-07 o 07:35
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:43   #1574
Gaabbi
Wtajemniczenie
 
Avatar Gaabbi
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 875
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Hej.

Jestem niewyspana.
Hania od 4 rano coś już fisiowała tzn. trochę spała, ale się budziła co chwilę i płakała. Chyba Ją brzuszek bolał, bo po 7 zrobiła kupkę, porządnie ulała i dopiero pojawił się uśmiech na buźce, a teraz smacznie śpi.

Na wczorajszy wieczór miałam dużo planów, a wyszło jak zawsze Dni są dla mnie zdecydowanie za krótkie, a szczególnie wieczory właśnie. P przychodzi dopiero po 17tej z pracy i niewiele mamy czasu, żeby wspólnie nacieszyć się dzieckiem, a już nie mówię o cieszeniu się sobą

Tak czytam, że robicie już zapasy ciuszków na jesień/zima, a ja kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać Chyba jeszcze się wstrzymam. Wczoraj kupiłam w h&m sweterek na 62, czyli na teraz.

Widziałam wczoraj na zakupach dziecko w foteliku maxi cossi. Tak na oko to dziecko miało z 6 miesięcy, a w tym foteliku tyle miejsca, że swobodnie ruszało rączkami. My mamy fotelik be safe i Hania jest w nim mocno ograniczona, co ją bardzo wkurza. Próbowałam ostatnio wyjąć tą wkładkę, co podtrzymuje główkę (głupi pomysł, wiem, ale dopiero później mnie olśniło) i się chyba nie da tzn. wygląda tak, jakby była przymocowana na stałe Nie wiem o co chodzi, ale mocno nas wkurza ten fotelik

Czy zdarzyło Wam się, żeby komar ugryzł Wasze dziecko? Już kilka razy u nas było tak, że komara mieliśmy w sypialni i pogryzł, P, a Hani nie. Komary podobno rejestrują kwas mlekowy u człowieka i do niego lecą, a dziecko tego kwasu mlekowego nie ma. Uważacie, że tak jest na prawdę?

Co do prania ciuszków, to ja od początku piorę w Dzidziuś i nie płuczę. Ostatnio wyprałam w Loveli, bo miałam próbkę i kicham. Co się zbliżam do Hani, to od razu mnie zbiera na kichnięcie. Hani natomiast nic nie jest.

Edytowane przez Gaabbi
Czas edycji: 2012-08-07 o 07:45
Gaabbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:49   #1575
agatka661
Zakorzenienie
 
Avatar agatka661
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5 168
GG do agatka661
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Leona ugryzl nad woda 3x, nad okiem, w czolo i na policzku. nie wiem jak to sie stalo, chwila nieuwagi, a komar caly opity;/ 2 h i zniknelo.

aaa jeszcze raz go w wozku ugryzl jak babcia go wozila wieczorem, rano juz nie mial nic
u nas duzo komarow

a dzisssss chlodniejjjjj ! malemu trzeba sweter ubrac, strasznie wieje, ludzie w kurtkach chodza
agatka661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 07:54   #1576
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
Och, a miałam nadzieję, że w życiu każdego krasnoludka przychodzi taki moment

Mój sześciotygodniowiec od godziny śpi na brzuchu, przy czym sam sobie zażyczył leżeć w tej pozycji


A w nocy wytrzyma między karmieniami max 4 godziny; raz było 5, ale obudził się z potwornym wrzaskiem
Na pewno przyjdzie czas ze bedzie dłużej spac tylko kiedy tego nikt nie wie.Filip mój bardzo ładnie spał na piersi bo nawet 6h czyli dużo,Szymonjeszcze jak karmiłam potrafił przespac 5h czyli też ładnie a znowu mam kolezanki że dziecko budzi się np co 1,5h.
Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Hej.

Jestem niewyspana.
Hania od 4 rano coś już fisiowała tzn. trochę spała, ale się budziła co chwilę i płakała. Chyba Ją brzuszek bolał, bo po 7 zrobiła kupkę, porządnie ulała i dopiero pojawił się uśmiech na buźce, a teraz smacznie śpi.

Na wczorajszy wieczór miałam dużo planów, a wyszło jak zawsze Dni są dla mnie zdecydowanie za krótkie, a szczególnie wieczory właśnie. P przychodzi dopiero po 17tej z pracy i niewiele mamy czasu, żeby wspólnie nacieszyć się dzieckiem, a już nie mówię o cieszeniu się sobą

Tak czytam, że robicie już zapasy ciuszków na jesień/zima, a ja kompletnie nie wiem, jak się do tego zabrać Chyba jeszcze się wstrzymam. Wczoraj kupiłam w h&m sweterek na 62, czyli na teraz.

Widziałam wczoraj na zakupach dziecko w foteliku maxi cossi. Tak na oko to dziecko miało z 6 miesięcy, a w tym foteliku tyle miejsca, że swobodnie ruszało rączkami. My mamy fotelik be safe i Hania jest w nim mocno ograniczona, co ją bardzo wkurza. Próbowałam ostatnio wyjąć tą wkładkę, co podtrzymuje główkę (głupi pomysł, wiem, ale dopiero później mnie olśniło) i się chyba nie da tzn. wygląda tak, jakby była przymocowana na stałe Nie wiem o co chodzi, ale mocno nas wkurza ten fotelik

Czy zdarzyło Wam się, żeby komar ugryzł Wasze dziecko? Już kilka razy u nas było tak, że komara mieliśmy w sypialni i pogryzł, P, a Hani nie. Komary podobno rejestrują kwas mlekowy u człowieka i do niego lecą, a dziecko tego kwasu mlekowego nie ma. Uważacie, że tak jest na prawdę?

Co do prania ciuszków, to ja od początku piorę w Dzidziuś i nie płuczę. Ostatnio wyprałam w Loveli, bo miałam próbkę i kicham. Co się zbliżam do Hani, to od razu mnie zbiera na kichnięcie. Hani natomiast nic nie jest.
Szymona jeszcze nie pogryzł komarZreszta ja mam ich mało bo mieszkamy na 2piętrze i jakos do nas nie dolatują,jeżeli juz są to uzywam do kontaktu raida,podłączam go w przedpokoju.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Matko gdzie ja mam głowę
Dzisiaj mamy 12tyg
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:01   #1577
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Na pewno przyjdzie czas ze bedzie dłużej spac tylko kiedy tego nikt nie wie.Filip mój bardzo ładnie spał na piersi bo nawet 6h czyli dużo,Szymonjeszcze jak karmiłam potrafił przespac 5h czyli też ładnie a znowu mam kolezanki że dziecko budzi się np co 1,5h.

[/COLOR]Matko gdzie ja mam głowę
Dzisiaj mamy 12tyg
Czyli i dla nas jest nadzieja
Mój syn budzi się co 3-3.5 godziny. No ale on jest ciągle jeszcze malutki.

Uściski dla Szymonka
fonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:19   #1578
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Leona ugryzl nad woda 3x, nad okiem, w czolo i na policzku. nie wiem jak to sie stalo, chwila nieuwagi, a komar caly opity;/ 2 h i zniknelo.

aaa jeszcze raz go w wozku ugryzl jak babcia go wozila wieczorem, rano juz nie mial nic
u nas duzo komarow

a dzisssss chlodniejjjjj ! malemu trzeba sweter ubrac, strasznie wieje, ludzie w kurtkach chodza
Szczęściara. U mnie znowu 30stopni.

anulka za 12 tygodni. A ile Szymuś waży, bo on taki drobniutki się wydaje??
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 08:31   #1579
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Szczęściara. U mnie znowu 30stopni.

anulka za 12 tygodni. A ile Szymuś waży, bo on taki drobniutki się wydaje??
Kurde no nie wiem ile on ważychyba pójdę do apteki dzisiaj go zważyc bo i tak muszę kupic M tabletki.Drobniutki chyba na zdjeciach tak wychodzi bo każdy mówi ze duży,długi.Ale na pewno coś ponad 6kg.a zresztą moze byc drobniutki aby zdrowy jednego dryblasa już dzwigałam.
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę

Edytowane przez anulka4771
Czas edycji: 2012-08-07 o 08:40
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-07, 09:06   #1580
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
ciastka/wafle ryżowe są różne
czytaj skład na opakowaniach, w moich mleka nie ma

zdrowia dla kręgosłupa!

Dziewczynki, kiedy maluch karmiony piersią zaczyna dłużej sypiać w nocy między karmieniami? któraś wie?
Nie a reguły. Mój przesypia noce (7, czasem 9 godzin) od kiedy skończył 4 tyg chyba. Albo 6... no w każdym razie już nie pamiętam kiedy się nie wyspałam przez Filipka aa w ogóle to wczoraj skończyliśmy 3 miesiące
Cytat:
Napisane przez anulka4771 Pokaż wiadomość
Kurde no nie wiem ile on ważychyba pójdę do apteki dzisiaj go zważyc bo i tak muszę kupic M tabletki.Drobniutki chyba na zdjeciach tak wychodzi bo każdy mówi ze duży,długi.Ale na pewno coś ponad 6kg.a zresztą moze byc drobniutki aby zdrowy jednego dryblasa już dzwigałam.
Anulka ale to taka waga, że najpierw wchodzisz sama, a później z małym? To chyba nie do końca wiarygodny sposób, bo nam tak ostatnio 8 kg wyszło :O w czwartek szczepienie to się dowiem
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:12   #1581
anulka4771
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka4771
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 2 852
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
Nie a reguły. Mój przesypia noce (7, czasem 9 godzin) od kiedy skończył 4 tyg chyba. Albo 6... no w każdym razie już nie pamiętam kiedy się nie wyspałam przez Filipka aa w ogóle to wczoraj skończyliśmy 3 miesiące


Anulka ale to taka waga, że najpierw wchodzisz sama, a później z małym? To chyba nie do końca wiarygodny sposób, bo nam tak ostatnio 8 kg wyszło :O w czwartek szczepienie to się dowiem
za 3 m-ce ahh jak ten czas leci,nie obejrzymy się a nie długo bedziemy biegac za naszymi pociechami
No taka,ja wiem że nie wiarygodna bo to w ciuchach itp,ja mam szczepienie 22sierpnia to wtedy się dowiem ile waży mój bobo.Ale tak się mnie pytacie ile waży a ja nie wiem
__________________
12.11.2009r-żonka

Filipek ur 28.12.2007
Szymonek ur 15.05.2012

Ćwiczę
anulka4771 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 09:15   #1582
justys1358
Zakorzenienie
 
Avatar justys1358
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 8 637
GG do justys1358
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

My od samego poczatku uzywamy Loveli.

Do kapieli teraz płyn z baby dream mamy, dopiero 3 kapiele w nim miała, miałam kupic żel co Agata polecała, ale skusiłam sie na płyn.

Dzisiaj idziemy na szczepienie.

No i dzisiaj mamy 2 rocznice slubu.... Ale zleciało. A dokładnie rok temu zdecydowalismy ze czas na dziecko
justys1358 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:10   #1583
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

hej
Odkryłam co jest przyczyną nieszczęscia mojego bobo miałam pęknięty smoczek nie wiem jak ja to zrobiłam,że tego nie zauważyłam mam straszne wyrzuty sumienia,jest mi źle,Antoś męczył się przez moje niedopatrzenie. Od wczoraj jest na espumisanie,dzisiaj wreszcie zrobił potężną kupę ! ulżyło mu no i jemu zresztą też..
Mam nadzieję,że będzie już dobrze



Cytat:
Napisane przez agatka661 Pokaż wiadomość
Leona ugryzl nad woda 3x, nad okiem, w czolo i na policzku. nie wiem jak to sie stalo, chwila nieuwagi, a komar caly opity;/ 2 h i zniknelo.

aaa jeszcze raz go w wozku ugryzl jak babcia go wozila wieczorem, rano juz nie mial nic
u nas duzo komarow

a dzisssss chlodniejjjjj ! malemu trzeba sweter ubrac, strasznie wieje, ludzie w kurtkach chodza
buu,gdzie to tak zimno? U mnie wieje,ale jest bardzo ciepło. Bobo się obudziło i chciałam iść z nim na spacer,ale nastawiłam chleb i muszę poczekać aż skończy się pieczenie.

Jakiś czas temu powysyłałam cv do różnych krajów UE i odpowiedzieli mi na razie z Brukseli i dzisiaj z Czech Jedni mi napisali z Brna,że dziękują,ale oczekują płynnego czeskiego, no,ale będą otwierali oddział w Polsce to moje CV zostaje tam przekazane. A druga babeczka z Pragi napisała mi,że chyba mi się coś pomyliło,że tam do nich wysłałam CV śmieszny motyw nie powiem


a ja piorę w białym jeleniu i wszystko jest super

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez justys1358 Pokaż wiadomość
No i dzisiaj mamy 2 rocznice slubu.... Ale zleciało. A dokładnie rok temu zdecydowalismy ze czas na dziecko

gratulacje czas strasznie szybko leci, najlepiej widać to po naszych dzieciach.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:12   #1584
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

za skończone tyg i miesiące
u nas dzisiaj 11 tyg (matko, jak ten czas zapieprza)

Dzieciaczki nasze śliczne

Justyś najlepszego z okazji rocznicy

młoda się budzi. może jak ją obróce na plecy to pozwoli mi jeszcze poprasować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg malwis.jpg (62,8 KB, 51 załadowań)
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:28   #1585
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

mówiłam Wam tak w ogóle,że Antoś zaczął ząbkować? I,żeby było śmiesznie, trzonowce mu idą
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:30   #1586
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

ooo będą pierwsze wątkowe ząbki
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:35   #1587
clauudik
Rozeznanie
 
Avatar clauudik
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 906
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mówiłam Wam tak w ogóle,że Antoś zaczął ząbkować? I,żeby było śmiesznie, trzonowce mu idą
O jaaaa! Brawo! U nas to był chyba fałszywy alarm. Chociaż nie zaglądałam ostatnio małemu do buźki. Właśnie leży w łóżeczku i smęci. Już spał, ale kupsztal go obudził i teraz już pewnie nie zaśnie a chciałam poprasować... Nie mam co na siebie włożyć na chrzciny!
__________________
Razem od 14/08/2009
Zaręczeni od 01/06/2010
Mąż i Żona od 14/08/2011

Nasz skarb 06/05/2012

...and nothing else matters...

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b9vvjae3cdu8n.png
clauudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:41   #1588
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Dzień dobry!
Ale pospaliśmy dzisiaj Maciej wczoraj usnął po 20, pobudka o 2.30 na żarcie i spał do 6.20. Szybkie przewijanie, cycek i dalej do 9.20 Aż mnie głowa boli od tego spania.

A Maciek poleżał pod karuzelą, podzwonił słonikiem, i właśnie drzemie.


Jaka w nocy burza u nas była. O 2 jak pier.dolnęło o aż podskoczyłam na łóżku. A moje dziecko nic, spało w najlepsze.



Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
śliweńka też odzywa się na fb

Kurcze, wróciłam z zakupów, dałam Hani cycusia i zasnęła tak twardo, że żal Ją budzić. A dziecko jest nie wykąpane Po tak upalnym dniu, aż grzech Jej nie kąpać Sama wstanie pewnie dopiero około 4 na karmienie
Budziłaś Hanię?
JA nie budzę w takiej sytuacji, sama bym nie chciała żeby ktoś mnie wyrwał z głębokiego snu i pakował do wanny, chociażbym była cała w kupie utytłana, więc i dziecka nie budzę
Ale u mnie to luuuuuuuuuz z myciem. Mądrzy ludzie żyją w brudzie


Cytat:
Napisane przez fonn Pokaż wiadomość
ciastka/wafle ryżowe są różne
czytaj skład na opakowaniach, w moich mleka nie ma

zdrowia dla kręgosłupa!

Dziewczynki, kiedy maluch karmiony piersią zaczyna dłużej sypiać w nocy między karmieniami? któraś wie?
Nie ma reguły. Moje dziecię od początku spało dobrze w nocy, w dzień też nie narzekam, bo ma jedno dłuższe spanie 2-3 godziny, i ze 2 drzemki krótsze. Ale są dzieciaki, które mają 2 lata i w nocy się budzą na butlę z kaszą.


Cytat:
Napisane przez Gaabbi Pokaż wiadomość
Na wczorajszy wieczór miałam dużo planów, a wyszło jak zawsze Dni są dla mnie zdecydowanie za krótkie, a szczególnie wieczory właśnie. P przychodzi dopiero po 17tej z pracy i niewiele mamy czasu, żeby wspólnie nacieszyć się dzieckiem, a już nie mówię o cieszeniu się sobą


Widziałam wczoraj na zakupach dziecko w foteliku maxi cossi. Tak na oko to dziecko miało z 6 miesięcy, a w tym foteliku tyle miejsca, że swobodnie ruszało rączkami. My mamy fotelik be safe i Hania jest w nim mocno ograniczona, co ją bardzo wkurza. Próbowałam ostatnio wyjąć tą wkładkę, co podtrzymuje główkę (głupi pomysł, wiem, ale dopiero później mnie olśniło) i się chyba nie da tzn. wygląda tak, jakby była przymocowana na stałe Nie wiem o co chodzi, ale mocno nas wkurza ten fotelik

Czy zdarzyło Wam się, żeby komar ugryzł Wasze dziecko? Już kilka razy u nas było tak, że komara mieliśmy w sypialni i pogryzł, P, a Hani nie. Komary podobno rejestrują kwas mlekowy u człowieka i do niego lecą, a dziecko tego kwasu mlekowego nie ma. Uważacie, że tak jest na prawdę?

Co do prania ciuszków, to ja od początku piorę w Dzidziuś i nie płuczę. Ostatnio wyprałam w Loveli, bo miałam próbkę i kicham. Co się zbliżam do Hani, to od razu mnie zbiera na kichnięcie. Hani natomiast nic nie jest.
Ej no Gaabbi! P. wraca o 17 to cały wieczór przed Wami. A co mają powiedzieć jak mąż w pracy do 22 albo i dłużej? Albo na zmiany pracuje i w dzień odsypia nocki Nie narzekaj

Maxi cosi faktycznie spory jest. Maciek robi się klocek ale w foteliku miejsca ma jeszcze ddddduuuużżooo
Be safe z tego co pamietam jak oglądałam foteliki, do obszernych nie należy.

JA też piorę w Dzidziusiu, nawet swoje ubrania, uwielbiam zapach tego proszku. Taki dzidziusiowy właśnie
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:42   #1589
_agata
Zakorzenienie
 
Avatar _agata
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Civitas Kielcensis
Wiadomości: 4 039
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

e
__________________
Deklinacja
  • celownik (komu? czemu?) -> kobietOM i mężczyznOM
  • narzędnik ((z) kim? (z) czym?) -> (z) kobietĄ i (z) mężczyznĄ

o

Edytowane przez _agata
Czas edycji: 2012-09-07 o 13:05
_agata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 10:53   #1590
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Z odchowalnią się witamy-to My majowo-czerwcowe Mamy 2012

Cytat:
Napisane przez niunia32 Pokaż wiadomość
ooo będą pierwsze wątkowe ząbki
Cytat:
Napisane przez clauudik Pokaż wiadomość
O jaaaa! Brawo! U nas to był chyba fałszywy alarm. Chociaż nie zaglądałam ostatnio małemu do buźki. Właśnie leży w łóżeczku i smęci. Już spał, ale kupsztal go obudził i teraz już pewnie nie zaśnie a chciałam poprasować... Nie mam co na siebie włożyć na chrzciny!

dzięki Ale trzonowce?! w miejscu gdzie one są ewidentnie widać zębole pod dziąsłem. Ale czy ktoś kiedykolwiek słyszał,żeby dziecku trzony wyłaziły jako pierwsze jakiś mutant mi się urodził
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.