Politechnika Śląska:) - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-08, 07:52   #1351
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Politechnika Śląska:)

u mnie na CKI w Rybniku. tak samo budownictwo ma spotkanie, czy am GiG.
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:27   #1352
Elvie92
Przyczajenie
 
Avatar Elvie92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 9
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez krul Pokaż wiadomość
u mnie na CKI w Rybniku. tak samo budownictwo ma spotkanie, czy am GiG.
Nie chodzi tak czasem o inaugurację? Tam ogólnie jakieś pierdoły mówią.. A plan masz zawsze na plan.polsl.pl.. Najświeższy w miarę.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

[QUOTE=iixi;36364310]
Cytat:
Napisane przez Elvie92 Pokaż wiadomość
A mogę wiedzieć co Ci się nie podobało w tym kierunku?[COLOR="Silver"]

Mi się w nim generalnie nie podobało wszystko. No, oprócz matematyki i fizyki. Męczyłam się na nim, te wszystkie laboratoria, badanie ścieków, sadzenie roślinek, obserwowanie bakterii itp.. a laboratoria z biologii molekularnej miały być jedynymi sensownymi a okazały się istnym piekłem na ziemi (ale to ze względu na złych prowadzących,choć mi i tak się by nie podobała taka praca, robienie z DNA, bakteriami i innymi małymi rzeczami.) Ale każdemu podoba się coś innego - mi ten kierunek nie przypadł nic a nic, a miałam w grupie osoby zafascynowane tym wszystkim - było widać, że im się podoba to co robią. Każdy musi wybrać to co jemu się podoba, ja się spodziewałam czegoś innego po tym kierunku studiów ale się rozczarowałam. A czemu pytasz? Studiujesz to/będziesz studiować?
Mam zamiar zacząć Ale jak narazie czekam na odpowiedź czy się dostałam
Elvie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 17:47   #1353
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Elvie92 Pokaż wiadomość
Nie chodzi tak czasem o inaugurację? Tam ogólnie jakieś pierdoły mówią.. A plan masz zawsze na plan.polsl.pl.. Najświeższy w miarę.[COLOR="Silver"]
Inauguracja to inauguracja. To jest co innego.

A planu akurat nigdy nie będę miał na plan.polsl.pl tylko na swojej stronie. :P
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 22:12   #1354
Elvie92
Przyczajenie
 
Avatar Elvie92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 9
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez krul Pokaż wiadomość
Inauguracja to inauguracja. To jest co innego.

A planu akurat nigdy nie będę miał na plan.polsl.pl tylko na swojej stronie. :P
Taaa? A ja zawsze widziałam z wydziału AEI Informatykę w Rybniku na planie? Zresztą dalej tam jest. No chyba że to co innego, i rozumiem nie do wszystkich się tyczy. No ok. To sory. Wycofuję się.
Elvie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 04:47   #1355
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez Elvie92 Pokaż wiadomość
Taaa? A ja zawsze widziałam z wydziału AEI Informatykę w Rybniku na planie? Zresztą dalej tam jest. No chyba że to co innego, i rozumiem nie do wszystkich się tyczy. No ok. To sory. Wycofuję się.
Bo jest informatyka, budownictwo i kolegium, nie ma iś, ziipu i elektrotechniki bodajże. :P
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 11:22   #1356
muchoOmorki
Raczkowanie
 
Avatar muchoOmorki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 77
Dot.: Politechnika Śląska:)

jestem ciekawa czy jest tu ktos zaczynający ziip w tym roku ale w Katowicach
__________________

muchoOmorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 13:29   #1357
krul
Raczkowanie
 
Avatar krul
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 276
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez muchoOmorki Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy jest tu ktos zaczynający ziip w tym roku ale w Katowicach
Ja znam jedną dziewczynę. :P
krul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 13:22   #1358
Elvie92
Przyczajenie
 
Avatar Elvie92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 9
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez krul Pokaż wiadomość
Bo jest informatyka, budownictwo i kolegium, nie ma iś, ziipu i elektrotechniki bodajże. :P
Hehe.. To macie trochę ciul** za przeproszeniem. Bo dla mnie plan to jedyne wiarygodne źródło informacji w pierwszych tygodniach na polsl
Elvie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:03   #1359
agata7843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Politechnika Śląska:)

ktoś tu coś wspominał o podpisywaniu regulaminu we wrześniu? Skąd takie informacje? Bo nigdzie nic nie umiem wyczytać ;d
agata7843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:18   #1360
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez agata7843 Pokaż wiadomość
ktoś tu coś wspominał o podpisywaniu regulaminu we wrześniu? Skąd takie informacje? Bo nigdzie nic nie umiem wyczytać ;d
Studenci I roku matematyki byli informowani o konieczności podpisania regulaminu projektu "Kierunek zamawiany" i faktycznie byłam tam tydzień temu i było parę papierków
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:27   #1361
agata7843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Politechnika Śląska:)

a informowani byliście w jaki sposób? Pytam, bo też jestem na zamawianym, tyle, że na inżynierii środowiska, i jak do tej pory nic na ten temat nie wiem, może ktoś się orientuje jak jest na moim kierunku?
agata7843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 17:33   #1362
klaudia1015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cześć, mam na imię Klaudia i jestem jeszcze w drugiej klasie LO. Już teraz zastanawiam się nad studiami, a właściwie wiem co i jak, bo moim marzeniem jest studiowanie inżynierii materiałowej na polsl Jestem na profilu mat-fiz, więc myślę, że nie miałabym kłopotu z dostaniem się i utrzymaniem. Problem w tym, że jestem z Żor i mam małe szanse na akademik (zresztą nawet, jakbym miała szanse, to wszyscy, poza mną, wolą, żebym została w domu ), więc czekałyby mnie codzienne dojazdy. Pytanie, czy dojeżdżać prawie godzinę do Katowic busami (drabas/busbrothers, a wcześniej muszę dostać się na żorski pks), czy do Gliwic samochodem? W Gliwicach inżmat jest na MT, a w Katowicach na IMiM. Czym różnią się te wydziały? Chodzi mi też o to, który jest po prostu bardziej... opłacalny(?) Wygodniejsze byłyby dla mnie Katowice - bliżej, łatwiejszy dojazd, czułabym się tam pewniej. Ale po tym jak przeczytałam cały ten wątek o polsl, to coś czuję, że te Katowice w porównaniu do centrum uczelni, to po prostu jakieś... zadupie I ciągnie mnie do Gliwic, tak jakby coś mi wbiło do głowy, że tam więcej się nauczę, będę miała lepsze warunki do nauki (pewnie są lepsze laboratoria, wyposażenie... tego wszystkiego ). Wiem wiem, to wszystko dopiero za dwa lata, ale z drugiej strony.. to JUŻ za dwa lata A ja lubię czuć się pewnie i wiedzieć co mnie czeka Napiszcie, co o tym myślicie, wiedząc jak wygląda codzienna nauka na tym kierunku i czy nie padłabym ze zmęczenia po codziennym dojeżdżaniu?
klaudia1015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:17   #1363
mircia14
Zakorzenienie
 
Avatar mircia14
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk ;)
Wiadomości: 8 817
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez agata7843 Pokaż wiadomość
a informowani byliście w jaki sposób? Pytam, bo też jestem na zamawianym, tyle, że na inżynierii środowiska, i jak do tej pory nic na ten temat nie wiem, może ktoś się orientuje jak jest na moim kierunku?
podczas składania dokumentów

nie przejmuj się, moje przyjaciółki też są na IŚ i też nic nie było im mówione także bez stresu
mircia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:17   #1364
agata7843
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Politechnika Śląska:)

stresu nie ma, tylko będę w przyszłym tygodniu w Gliwicach, to bym podskoczyła tam to podpisać, tylko nie wiem czy mam jechać wcześniej jeśli chodzi o godzinę ale dzięki za pomoc, popytam jeszcze, może ktoś coś słyszał, a jak nie, to znaczy, że mamy spokój
agata7843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:06   #1365
rasta368
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 33
Dot.: Politechnika Śląska:)

Byłem na zamawianym na Elektrycznym. Papiery podpisywaliśmy dopiero w listopadzie chyba. Każdy wydział to inne zwyczaje, więc bez stresu Wystarczy śledzić stronę wydziałową
rasta368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:25   #1366
calaprawda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez muchoOmorki Pokaż wiadomość
jestem ciekawa czy jest tu ktos zaczynający ziip w tym roku ale w Katowicach
Ja zaczynam

Edytowane przez calaprawda
Czas edycji: 2012-09-14 o 18:35
calaprawda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 09:03   #1367
ewuuuuu
Raczkowanie
 
Avatar ewuuuuu
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 186
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cześć
Kto z Was wybiera się na Zarządzanie niest. do Zabrza ?
Fajnie by było spotkać się przed rozpoczęciem roku

U mnie na wydziale organizacji i zarządzania, było napisane na stronie, że spotkanie organizacyjny dla obu grup stacj. niestacj. odbędą się 29 września o 8.30, a jak jest w pryzapdku innych wydziałów to nie wiem

Edytowane przez ewuuuuu
Czas edycji: 2012-09-15 o 09:04
ewuuuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 01:51   #1368
Edditt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Politechnika Śląska:)

A ja dostałam się do Zabrza na studia zaoczne i co? Nie mogę załatwić sobie noclegów na weekendy. Mieszkam dosyć daleko i nie opłaca mi się wracać w soboty do domu. A poza tym i tak ostatni pociąg mam przed 19 więc musiałabym się zrywać z ostatnich zajęć.
Liczyłam, że znajdę jakiś miejsce do przenocowania blisko PolŚl, ale nie wypaliło. Akademik Alaska wynajmuje pokoje tylko jeśli są wolne miejsca, a na to nie ma co liczyć. Chyba będę musiała zrezygnować. Któraś wie może do kiedy można się wypisać nie ponosząc kosztów? Czesnego jeszcze nie zapłaciłam.
Edditt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:53   #1369
semperinvicta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 62
Dot.: Politechnika Śląska:)

A ktoś wybiera się na Administrację, stacjonarnie w Zabrzu?
__________________
What goes around comes around.

Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=664750
semperinvicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 15:26   #1370
lina19
Raczkowanie
 
Avatar lina19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 173
Dot.: Politechnika Śląska:)

Witam
Chciałam zalogować się na plan lekcji, ale mój login i hasło z modułu studenta tam nie działają:/

Edytowane przez lina19
Czas edycji: 2012-09-21 o 13:05
lina19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 15:31   #1371
Eroll
Wtajemniczenie
 
Avatar Eroll
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 272
Dot.: Politechnika Śląska:)

Nie trzeba się logować. Naciskaj na te plusiki obok kierunków i wszystko będzie się ładnie rozwijać
Eroll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:21   #1372
lodring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
GG do lodring
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez klaudia1015 Pokaż wiadomość
Problem w tym, że jestem z Żor i mam małe szanse na akademik (zresztą nawet, jakbym miała szanse, to wszyscy, poza mną, wolą, żebym została w domu ), więc czekałyby mnie codzienne dojazdy. Pytanie, czy dojeżdżać prawie godzinę do Katowic busami (drabas/busbrothers, a wcześniej muszę dostać się na żorski pks), czy do Gliwic samochodem?
Tak się składa, że jestem z Żor i zanosi się na to, że drugi rok będę w akademiku a zaczynam 2 rok studiów. Dziewczyno chodzisz do 2 liceum więc nie zawracaj sobie głowy studiami, dostaniesz się na inżynierie materiałową bez żadnych problemów przy 1 rekrutacji. Dojeżdżać z Żor nie radzę, znajomy dojeżdżał i już nie studiuje . Akademik powinnaś dostać, tylko musisz umiejętnie wpisać kilometry jakie dzielą Cię od Gliwic (czyli dojazd przez Katowice). Zresztą co ja Ci będę tłumaczył, pewnie i tak pójdziesz na inny kierunek. Ja w Twoim wieku też miałem 100 pomysłów na studia ;]

Pozdrawiam
lodring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:33   #1373
blantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: Politechnika Śląska:)

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
a jak to jest z w-fem? obowiązkowy? można chodzić zamiast tego np. na basen?
Jest tak, że wybierasz sobie na początku roku jaką dyscyplinę chcesz mieć w ramach wfu np. siatkówkę.
blantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 00:19   #1374
Edditt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 7
Dot.: Politechnika Śląska:)

Dzięki za odpowiedź na moje pytanie
Edditt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:20   #1375
sylwiszon757
Zakorzenienie
 
Avatar sylwiszon757
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 494
GG do sylwiszon757
Dot.: Politechnika Śląska:)

Wydaje mi się, że możesz zrezygnować kiedy chcesz, nie ponosząc kosztów. Ale nie wiem, nie znam się, bo studiuje dziennie najlepiej to zadzwoń do dziekanatu i się dopytaj, to będzie pewna informacja.
__________________
When so many are lonely as seem to be lonely, it would be inexcusably selfish to be lonely alone
sylwiszon757 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:41   #1376
Davidvia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Politechnika Śląska:)

Kurcze, nie dostałem akademika. Mam niby czekać. Czy ma to jakiś sens, gdybym napisał odwołanie i podrzucił osobiście jutro do dziekanatu?
Zapewne źle napisałem kilometry. Bo nie wpadłem na pomysł, aby wybrać drogę przez Katowice. Najkrótsza droga do PŚ to w moim przypadku 50 km, a przez Katowice wzrasta do 85 km. Ja wybrałem tą pierwszą i nie dostałem miejsca. Postanowiłem umotywować swoje odwołanie 4 powodami - brakiem jakiejkolwiek komunikacji miejskiej (tylko dojazd samochodem, mieszkam na wsi), ciągłą budową autostrady (czyli ta droga przeze mnie wyliczona może być niedostępna, bo mieszkam przy początku autostrady) - a zatem drogą przez Katowice i Rybnik (dwa duże miasta), siostrą-studentką (2 studentów ciężko utrzymać), sytuacja finansowa tj. drogie mieszkania dla 1 osoby (nie znam nikogo, kto wybiera się na PŚ), chęć integracji studenckiej (może to głupi powód?), jeden z rodziców jest emerytem. W razie czego, prawdopodobnie będę w lokum 1-osobowym, aczkolwiek ciągle dzwonię i się pytam, także osób poszukujących lokatorów.
Davidvia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 16:35   #1377
lodring
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
GG do lodring
Dot.: Politechnika Śląska:)

Wiesz, ja miałem ten sam problem, było późno... wypełniałem wniosek i wpisałem najkrótszą drogę w km. Oczywiście na początku nie dostałem akademika, a życzliwi mieszkający w moim mieście którzy dostali akademik śmiali mi się w twarz. Powinieneś pójść do dziekanatu i sprostować kilometry we wniosku, jeżeli znasz kogoś z Twojej miejscowości kto dostał akademik to możesz podać jako przykład i zapytać dlaczego Ty nie dostałeś.
Znam przypadki gdzie ktoś ma akademik a mieszka praktycznie w Gliwicach.

Życzę powodzenia i przyznania miejsca w akademiku
lodring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 16:50   #1378
Davidvia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Politechnika Śląska:)

Przeszukam listy i postaram się znaleźć kogoś z mojej okolicy. Mieszkam w okolicy Żor i Rybnika, lecz niewątpliwie nie mam tak rozwiniętej komunikacji jak w tych miastach. Więc obiektywnie patrząc, powinien mieć większe szanse na dostanie miejsca niż ktoś kto mieszka w Żorach i wpisał sobie 80 km do Gliwic (co oczywiście jest kompletną bzdurą). To chyba oni tam powinni weryfikować czy ktoś ich nie oszukuje, taka ślepa wiara we wszystko co napisze student we wniosku jest krzywdząca.
Davidvia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:01   #1379
Davidvia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Politechnika Śląska:)

Przeszukam listy i postaram się znaleźć kogoś z mojej okolicy. Mieszkam w okolicy Żor i Rybnika, lecz niewątpliwie nie mam tak rozwiniętej komunikacji jak w tych miastach. Więc obiektywnie patrząc, powinien mieć większe szanse na dostanie miejsca niż ktoś kto mieszka w Żorach i wpisał sobie 80 km do Gliwic (co oczywiście jest kompletną bzdurą). To chyba oni tam powinni weryfikować czy ktoś ich nie oszukuje, taka ślepa wiara we wszystko co napisze student we wniosku jest krzywdząca.
Davidvia0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:28   #1380
Elvie92
Przyczajenie
 
Avatar Elvie92
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 9
Dot.: Politechnika Śląska:)

Po pierwsze to niby czemu miałabyś problem z akademikiem? Znam ludzi którzy są z Katowic i mają akademiki.
Elvie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-15 12:26:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.