Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 09:41   #1531
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
E no ja bym tak zupelnie na trzezwo nie musiala,chetnie bym troche procentow przyjela
oj tam, z procentami to kazdy glupi moze udawac jednorozca.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 09:44   #1532
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Moje dzieciąteczko odkryło coś takiego jak CIEŃ.
Leży w pokoju na podłodze, macha ręką i próbuje złapać swój cień
Wczoraj goniła za nim w wannie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:51   #1533
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Hej!
Postaram sie Was potem nadrobić.

Wczoraj byliśmy na weselu byliśmy i pobawiliśmy sie do 21. Madzia nawet ok godz spała w wózku na sali, a usnęła na moich rękach w czasie tańca przy głośnej muzyce Przy stole nie chciała siedzieć tylko żeby ją nosić albo tańczyć, więc mało zjadłam Wszystkich zachwycała Fryzura się trzymała potem wrzucę jakąś fotkę.

Z gorszych rzeczy to coraz gorzej wygląda pupa Madzi (( odparzeń jest już kilka, jedno naprawdę paskudne, wygląda jakby surowe mięso było na zewnątrz dziś przyszło mi do głowy że to może po tych środkach z ibuprofenem które dawaliśmy Madzi no i w ulotce pisze że to możliwe, bardzo rzadko, ale możliwe (( MASAKRA chcesz dziecku pomóc na jedno na drugie zaszkodzisz ((
Jutro jedziemy znowu do lekarki, ciekawe co na to powie. Nawet zmieniłam pieluchy na pampersy, wczoraj kupiłam. Dzis w domu jak nie spi to chodzi z gołą pupą lub z podłożoną tetrą, zastanawiam się też nad pieluchami wielorazowymi, która z Was w Polsce używa i może polecić???
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 12:24   #1534
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
oj tam, z procentami to kazdy glupi moze udawac jednorozca.
Na udawaniu jednorozca mi nie zalezy.Ale poimprezowalabym chetnie
calonocnie i spila sie jak swinia
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 14:36   #1535
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
Hej!
Postaram sie Was potem nadrobić.

Wczoraj byliśmy na weselu byliśmy i pobawiliśmy sie do 21. Madzia nawet ok godz spała w wózku na sali, a usnęła na moich rękach w czasie tańca przy głośnej muzyce Przy stole nie chciała siedzieć tylko żeby ją nosić albo tańczyć, więc mało zjadłam Wszystkich zachwycała Fryzura się trzymała potem wrzucę jakąś fotkę.

Z gorszych rzeczy to coraz gorzej wygląda pupa Madzi (( odparzeń jest już kilka, jedno naprawdę paskudne, wygląda jakby surowe mięso było na zewnątrz dziś przyszło mi do głowy że to może po tych środkach z ibuprofenem które dawaliśmy Madzi no i w ulotce pisze że to możliwe, bardzo rzadko, ale możliwe (( MASAKRA chcesz dziecku pomóc na jedno na drugie zaszkodzisz ((
Jutro jedziemy znowu do lekarki, ciekawe co na to powie. Nawet zmieniłam pieluchy na pampersy, wczoraj kupiłam. Dzis w domu jak nie spi to chodzi z gołą pupą lub z podłożoną tetrą, zastanawiam się też nad pieluchami wielorazowymi, która z Was w Polsce używa i może polecić???
Ja używam... i polecam ze stronki pupus.... z tym, że ja zainwestowałam w kieszonki a ich trzeba kupić nieco więcej. Mam też jeden otulacz i do niego wkładki takie same jak do kieszonek...no i planuję jeszczed otulacze ze dwa dokupić. Fajne są otulacze z maleme, ale wkładki najbardziej się na pupus.pl opłaca kupić...
U nas nie ma żadnych odparzeń a nie smarujemy niczym pupy, bo przy wielorazówkach kremy zmniejszają chłonność pieluszek. Generalnie jestem baaaaardzo zadowolona i moja Hanka również
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:58   #1536
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Ja używam... i polecam ze stronki pupus.... z tym, że ja zainwestowałam w kieszonki a ich trzeba kupić nieco więcej. Mam też jeden otulacz i do niego wkładki takie same jak do kieszonek...no i planuję jeszczed otulacze ze dwa dokupić. Fajne są otulacze z maleme, ale wkładki najbardziej się na pupus.pl opłaca kupić...
U nas nie ma żadnych odparzeń a nie smarujemy niczym pupy, bo przy wielorazówkach kremy zmniejszają chłonność pieluszek. Generalnie jestem baaaaardzo zadowolona i moja Hanka również
dziękuję patrzyłam na razie tylko na allegro, ale popatrze na te co mówisz

Możesz mi jeszcze napisać jak i co sie używa, tzn czym się różni otulacz od tych z kieszonkami itd, ile trzeba mieć tego na początek. Może moje pyt są śmieszne ale nie bardzo się w tym orientuję
__________________

Edytowane przez natkulec
Czas edycji: 2012-09-30 o 19:20
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:10   #1537
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Moje dzieciąteczko odkryło coś takiego jak CIEŃ.
Leży w pokoju na podłodze, macha ręką i próbuje złapać swój cień
Wczoraj goniła za nim w wannie
Urocze -> też mam z tego meg ubaw jak mała 'łapie' cień.
Ponad to mamy nową umiejętność - siadanie z pozycji leżącej

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Na udawaniu jednorozca mi nie zalezy.Ale poimprezowalabym chetnie
calonocnie i spila sie jak swinia
Oj tak )
Nie odzywałam się długo bo wiecznie coś ... teraz byliśmy na 50-tce wujka owszem, tańcowaliśmy i dobrze się bawiłam w towarzystwie rodziny ale to nie jest to jak 'spicie się jak świnia' w towarzystwie koleżanek - uwielbiam to
Dzisiaj jestem wykończona i jestem już w piżamie i zabieram się powoli do spanka.

Obiecuje wszystko nadrobić
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 19:13   #1538
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

witam
czytam was regularnie ale nie mam czasu ostatnio na napisanie czegos sensownego
maz dzis zmienial jak co ranek ostatnio bo jest na urlopie, pieluche malemu i jak zawsze przyniosl mi go do lozka i daje do powachanai czy jest kupa i zaczal go przewijac wiec mlody reke na klejnoty a one ale w kupsku to mnie maz wola trzymaj mu reke, wytarl go z grubsza to mlody sie zskilal jeszcze i poszlismy pod prysznic tzn Wiktor ciekawy poranek
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:23   #1539
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny ponawiam pytanie
Jak któraś z Was przechodziła na mm z 1 na 2 to robiłyście to z dnia na dzień ?? czy jak??
Może by należało mieszać 1 z 2 ale jakoś u nas wszystko na dziko, skończyła się 1 więc kupiliśmy 2, zrobiliśmy i wypiła - żadnych niepokojących sygnałów nie było

Zośka jest niezniszczalna - byliśmy na imprezie rodzinnej i balowaliśmy do późna, kiedy Mała wstała było jeszcze ciemno a ja zaspana, miałam przygotowane mleko w pojemniczkach ale w jednym z nich był sinlac na II śniadanko. A ja ... zaspana wsypałam ten sinlac do 180ml wody do tego dowaliłam kleiku i podałam jej, zjadła ze smakiem wszystko, mimo, że rano zawsze tylko 'zamoczy usta', szybkie bekanko i poszłyśmy spać... jak popołudniu się zorientowałam to o mało nie padłam ale Zocha nie przejawiała żadnych niepokojących sygnałów więc kamień z serca
Czy wam też zdarzają się takie pomyłki?
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:23   #1540
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
Hej!
Z gorszych rzeczy to coraz gorzej wygląda pupa Madzi (( odparzeń jest już kilka, jedno naprawdę paskudne, wygląda jakby surowe mięso było na zewnątrz dziś przyszło mi do głowy że to może po tych środkach z ibuprofenem które dawaliśmy Madzi no i w ulotce pisze że to możliwe, bardzo rzadko, ale możliwe (( MASAKRA chcesz dziecku pomóc na jedno na drugie zaszkodzisz ((
ja bym chyba mogła Ci polecić puder do pupki babydream z rossmana. ładnie osusza a cynk dba o skórę. i z pewnością wyjdzie taniej niż markowe pampki. a posmarowałabym to jeszcze bepanthenem - samą rankę. jeżeli zostało Ci coś, to przy zmianie pieluszki psikałabym octeniseptem.
ale zapytaj lekarkę co ona na to.
i ciekawe,czy to faktycznie ibuprofen.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Na udawaniu jednorozca mi nie zalezy.Ale poimprezowalabym chetnie
calonocnie i spila sie jak swinia
a to ja raczej domatorką jestem, nie lubię głosnych imprez i zlania w trupa, ale szaleństwa jak jednorożec czy zmiany fryzury po kadarce też jak najbardziej w cenie.

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
witam
zaczal go przewijac wiec mlody reke na klejnoty a one ale w kupsku to mnie maz wola trzymaj mu reke, wytarl go z grubsza to mlody sie zskilal jeszcze i poszlismy pod prysznic tzn Wiktor ciekawy poranek
ehe, znam to - Lenka miała niedawno markowe "lampasy" na czole z kupy. ech te rączki...
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:29   #1541
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Hej

padam na twarz wreście ogarnęłam się po gościach wczoraj 12 osób i dzisiaj jeszcze raz powtórka z rozrywki. Ania wczoraj przeszła samą siebie o 19 ją wykąpałam i położyłam ja spać i sobie do 2 spała potem pobudka na mleczko i spała do rana

idę Was nadrobić
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 19:43   #1542
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cześć

Dziś znów dzień prawie cały poza domem. Wróciliśmy o 7 od teściów. Jak prawie co niedziela po kościele poszliśmy do nich na obiad
Piotruś dziś trochę marudził babci na rękach i jej było przykro. Co koło mnie z nim przechodziła to zaczynał płakać i wyciągać do mnie ręce


Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
Może by należało mieszać 1 z 2 ale jakoś u nas wszystko na dziko, skończyła się 1 więc kupiliśmy 2, zrobiliśmy i wypiła - żadnych niepokojących sygnałów nie było

Zośka jest niezniszczalna - byliśmy na imprezie rodzinnej i balowaliśmy do późna, kiedy Mała wstała było jeszcze ciemno a ja zaspana, miałam przygotowane mleko w pojemniczkach ale w jednym z nich był sinlac na II śniadanko. A ja ... zaspana wsypałam ten sinlac do 180ml wody do tego dowaliłam kleiku i podałam jej, zjadła ze smakiem wszystko, mimo, że rano zawsze tylko 'zamoczy usta', szybkie bekanko i poszłyśmy spać... jak popołudniu się zorientowałam to o mało nie padłam ale Zocha nie przejawiała żadnych niepokojących sygnałów więc kamień z serca
Czy wam też zdarzają się takie pomyłki?


dłużej spała po takim sytym posiłku?


Szczerze mówiąc też mam ochotę się napić najlepiej wódki na F limonkowej albo żurawinowej, albo...hm wszystko jedno
brzmię jak alkoholik hehe
na whisky też mam ochotę
ale jeszcze trochę muszę poczekać. Mam plan karmić do 8,9 miesiąca.

A Wy które karmicie cycem jak długo planujecie karmić ??
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:52   #1543
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karo_z Pokaż wiadomość
Cześć
A Wy które karmicie cycem jak długo planujecie karmić ??
Ja co prawda nie cycuję, i czasem poszaleję (choć raczej na smaka niż na szaleństwo, bo jako matka czuję odpowiedzialność na tyle, by nie wypić tyle, że zgon, mimo, że zawsze pije tylko jedno z nas a na górze i tak teść-kierowca w odwodzie) ale i tak pijam dziwności. Czyściuchy nie lubię, tak więc mieszam. Ruskij szampon, czasem z mirindą, winczacz czasem z colą, miodzik trójniaczek urodzinowy tżta, lemoncini z 7upem. Czasem marzy mi się gin z tonikiem ale po nim się czasem majtki gubią...
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:01   #1544
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie cycuję, i czasem poszaleję (choć raczej na smaka niż na szaleństwo, bo jako matka czuję odpowiedzialność na tyle, by nie wypić tyle, że zgon, mimo, że zawsze pije tylko jedno z nas a na górze i tak teść-kierowca w odwodzie) ale i tak pijam dziwności. Czyściuchy nie lubię, tak więc mieszam. Ruskij szampon, czasem z mirindą, winczacz czasem z colą, miodzik trójniaczek urodzinowy tżta, lemoncini z 7upem. Czasem marzy mi się gin z tonikiem ale po nim się czasem majtki gubią...
ja czasem martini bianko lub piwko wypije ale maz nie umie zrozumiec ze nie mozemy oboje pic jak jestesmy sami nawet jak sie nie upijamy ehh
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:02   #1545
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karo_z Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też mam ochotę się napić najlepiej wódki na F limonkowej albo żurawinowej, albo...hm wszystko jedno
brzmię jak alkoholik hehe
na whisky też mam ochotę
ale jeszcze trochę muszę poczekać. Mam plan karmić do 8,9 miesiąca.

A Wy które karmicie cycem jak długo planujecie karmić ??
Ja tej na F tez bym sie napila I jeszcze zubroweczki tez.Albo kamikadze.Albo piwek nieograniczona ilosc.Aj,ale smaka sobie narobilam.Ja tez alkoholik,w zawieszeniu na razie.
Czasem pozwole sobie na male piwko wieczorem,bo Eryk i tak przerwe ma minimum 8 godz,wiec po tym czasie alko juz w mleku nie ma.

Tak se wlasnie myslalam jak to zrobic z tym karmieniem.Jak uda sie pojechac na Swieta do Polski to z pobudek egoistycznych chcialabym nie karmic,bo i Swieta i Sylwester,no i spotakania z tak dawno niewidzianymi znajomymi,imprezka jakas,clubbing.Z drugiej strony pomyslalm o Eryku,ze jak go odstawie przed wyjazdem do Polski to moze byc dla niego ciezko,nowe otoczenie,obcy ludzie,to i tak juz stres i jeszcze zabiore mu ukochanego cycka.Wiec moze na impreze pojde,flaszke awaryjna zostawie w domu,na imprezce piwo jakies jedno bede saczyc i na tym skonczy sie moje chlanie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:06   #1546
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
ja czasem martini bianko lub piwko wypije ale maz nie umie zrozumiec ze nie mozemy oboje pic jak jestesmy sami nawet jak sie nie upijamy ehh
mój na szczęście rozumie, i staramy się w miarę wymieniać, ale nawet jak jest moja kolej, to jeden kieliszek wina czy pol puszki piwa na ciepło z sokiem to maks - już neiraz się przekonałam, że jak sięnie daj Boże cośdzieje, to starszyzna nie pamieta już co robić, lub działą niezgodnie z najnowszymi wytycznymi, a młodzież rozkłada ręce. Tak więc nawet, jak nie prowadzę, to ja decyduję i kombinuję. Muszę mieć zawsze sprawną logikę.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:22   #1547
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja tez rajstop nie zakladam jeszcze,kombinezon mam uszykowany ale czeka na zime (tzn zimowa pogode,bo tu to wszystko mozliwe).U mnie Eryk czasem jest lzej ubrany niz ja (nieliczac kocyka),bo ja jestem zmarzlak,ale zawsze jest cieplutki,wiec nie bede go przegrzewac przeciez.

Czyli mojej Ani nie jest zimno ja kombinezony wyprałam i pochowałam bo teraz do 10 października ma byc ładnie zobaczymy tylko co z tych prognoz wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej!
U nas kolejna noc nieciekawa.Cos jest na rzeczy,ale nie wiem co.Moze zabki

Powiem wam,ze mam niesmiala nadzieje,ze bede w Polsce na Swieta.Bardzo bym chciala.Nie bylam w kraju juz prawie 14 miesiecy.Tesknie...
Radek dostal urlop na okres swiateczno-noworoczny,w sumie 3 tyg ma urlopu.Tylko ze nie wiem jeszcze co z paszportem Eryka,we wtorek jedziemy zlozyc wniosek.Sprobuje zagadac,zeby wyrobili jak najszybciej,ale nie wiem czy cos zdzialam.Jak bysmy byli w Polsce to chcemy chrzest zrobic.Pozostaje jeszcze cena biletow.Obecnie jak sprawdzalam to bez bagazu 550 f.Bardzo drogo
Caly czas mysle o tej Polsce i w sumie to juz sie nastawilam,ze damy rade jechac,a jak sie nie uda to bedzie mi cholernie zle.






Sa takie rajstopki
Zobacz z Woli lub Yorkera.
To trzymam kciuki żeby udało się przyjechać na świeta do Polski



Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
tak myslalam ,zeby to zoltko
rozciapciac z woda i dodac do sloiczkowego jedzonka, jutro sprobuje

Mateuszek dzis ma chyba gorszy dzien, od rana czekalam az zje ,zrobi sie senny wrzuce go w wozek i pojdziemy na spacer, ale gdzie ani jesc ani spac, marudzenie non stop. W koncu zjadł deserek , popil mlekiem, ubralam siebie , jego i oczywiscie sie przejadł i tak zażygał siebie, mnie, podloge w kilku miejscach, ze ręce mi opadły poddalam sie, uspilam i spi w lozeczku.
A po co Ty chcesz żółtko rozciapać z wodą ja gotowałam żółtko i dodawałam do zupek poduszone widelcem

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Tak,sypia tez kiepsko.Moga byc zeby.Wlasnie sie zastanawiam czy oplaca mi sie klasc,bo ciagle sie przebudza i go uspokajam.

Wlasnie dowiedzialam sie,ze moja dobra kolezanka mieszkajaca w USA urodzila synka Nikosia,ale sie ciesze
dla koleżanki
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:29   #1548
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie cycuję, i czasem poszaleję (choć raczej na smaka niż na szaleństwo, bo jako matka czuję odpowiedzialność na tyle, by nie wypić tyle, że zgon, mimo, że zawsze pije tylko jedno z nas a na górze i tak teść-kierowca w odwodzie) ale i tak pijam dziwności. Czyściuchy nie lubię, tak więc mieszam. Ruskij szampon, czasem z mirindą, winczacz czasem z colą, miodzik trójniaczek urodzinowy tżta, lemoncini z 7upem. Czasem marzy mi się gin z tonikiem ale po nim się czasem majtki gubią...
no ja też tę wódeczkę piję z colą w drinku...też nie lubie czyściochów
a to że się po ginie z tonikiem majtki gubią to nie wiedziałam dobrze, że mnie ostrzegłaś

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Ja tej na F tez bym sie napila I jeszcze zubroweczki tez.Albo kamikadze.Albo piwek nieograniczona ilosc.Aj,ale smaka sobie narobilam.Ja tez alkoholik,w zawieszeniu na razie.
Czasem pozwole sobie na male piwko wieczorem,bo Eryk i tak przerwe ma minimum 8 godz,wiec po tym czasie alko juz w mleku nie ma.

Tak se wlasnie myslalam jak to zrobic z tym karmieniem.Jak uda sie pojechac na Swieta do Polski to z pobudek egoistycznych chcialabym nie karmic,bo i Swieta i Sylwester,no i spotakania z tak dawno niewidzianymi znajomymi,imprezka jakas,clubbing.Z drugiej strony pomyslalm o Eryku,ze jak go odstawie przed wyjazdem do Polski to moze byc dla niego ciezko,nowe otoczenie,obcy ludzie,to i tak juz stres i jeszcze zabiore mu ukochanego cycka.Wiec moze na impreze pojde,flaszke awaryjna zostawie w domu,na imprezce piwo jakies jedno bede saczyc i na tym skonczy sie moje chlanie
Ja narazie tylko bezalkoholowe piwka sączę
Też na Święta właśnie bym chciała nie karmić, ale to bardziej z powodu tej diety, nie tylko o alko mi chodzi

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
mój na szczęście rozumie, i staramy się w miarę wymieniać, ale nawet jak jest moja kolej, to jeden kieliszek wina czy pol puszki piwa na ciepło z sokiem to maks - już neiraz się przekonałam, że jak sięnie daj Boże cośdzieje, to starszyzna nie pamieta już co robić, lub działą niezgodnie z najnowszymi wytycznymi, a młodzież rozkłada ręce. Tak więc nawet, jak nie prowadzę, to ja decyduję i kombinuję. Muszę mieć zawsze sprawną logikę.
Tak, też się z tym zgadzam
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:32   #1549
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karo_z Pokaż wiadomość
A Wy które karmicie cycem jak długo planujecie karmić ??
Jak wrócę do pracy, Ewelinka będzie miała 3 lub 4 niecycowe posiłki. Do roku czasu chciałabym chociaż rano i przed spaniem tego cycucha zostawić (i ewentualnie w nocy), ale zycie pokaże. No i jedno karmienie po powrocie z pracy do domu przez jakiś czas. A najchętniej to tak długo jak Ewelinka będzie tego potrzebowała, bo może przyjść dzień, kiedy piersi już nie będzie chciała.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 20:40   #1550
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

dzień na wariackich papierach...
rano pobudka , potem po 9 wyszliśmy na zakupy bo chleba nam brakło , po drodze kupiłam pampersy, chleb, smoczek i coś dla TŻ na dzień chłopaka a że nie brałam koszyka tylko pakowałam do wózka a potem na kasę i w domu zorientowałam się że nie zapłaciłam za smoczek
Później na szybko obiad , potem brat z bratową przyjechali po mnie i Oskara i pojechaliśmy do restauracji aby złożyć zyczenia rodzicom na 25lat po slubie. Byli zaskoczeni młodszy brat ich tam przywozi a tam my z kwiatami. życzenia złożylismy, kwiaty dalismy , zostawiliśmy ich tam na obiedzie i rozjechaliśmy się do domów. TŻ nie jechał ze mną bo strzelił focha , stwierdził że jak moi nie byli u Nas na rocznicy (coś im wypadło) to on nie pojedzie do nich. Trochę mnie tym wkurzył
Potem dokończyłam obiad, pojechaliśmy do auchana, a potem do znajomych i powrót 19.40 do domu. Kąpanie Oskara i dziś znów musiałam bujać na rękach ;/ a było już tak fajnie....
Potem zmywanie góry naczyń , obiadek dla młodego na jutro i w końcu luz... przy Karmi malinowym i lodach
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:51   #1551
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Ale się ucieszyłam wystawiłam na allegro pościel która mi domu zalegała za 40 zł i ją sprzedałam jutro biorę się za resztę

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Dobra znikam spać muszę odespać
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:04   #1552
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
ja bym chyba mogła Ci polecić puder do pupki babydream z rossmana. ładnie osusza a cynk dba o skórę. i z pewnością wyjdzie taniej niż markowe pampki. a posmarowałabym to jeszcze bepanthenem - samą rankę. jeżeli zostało Ci coś, to przy zmianie pieluszki psikałabym octeniseptem.
ale zapytaj lekarkę co ona na to.
i ciekawe,czy to faktycznie ibuprofen.
Jeśli się okaże że to nie dady ją uczulają to dobrze, w końcu używamy ich prawie 6m-cy więc dlaczego miałyby teraz uczulać... w sumie chyba z tymi wielorazowymi wyszłoby taniej bo nie trzeba bez przerwy kupować i lepiej dla pupy. octaniseptem psikam, smaruję bephantenem na zmianę z linomagiem, posypuję mąką ziemniaczaną żeby nie było wilgoci. Staram sie wietrzyć jak najwięcej i z tego tata został dziś obsikany 3 razy nawet co trochę wysadzałam ją na nocnik, udało się 3 razy siku i 2 kupki, z tego nocnika to plusy, może się szybko robić na niego i oszczędzimy na pieluchach
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:08   #1553
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
Jeśli się okaże że to nie dady ją uczulają to dobrze, w końcu używamy ich prawie 6m-cy więc dlaczego miałyby teraz uczulać... w sumie chyba z tymi wielorazowymi wyszłoby taniej bo nie trzeba bez przerwy kupować i lepiej dla pupy. octaniseptem psikam, smaruję bephantenem na zmianę z linomagiem, posypuję mąką ziemniaczaną żeby nie było wilgoci. Staram sie wietrzyć jak najwięcej i z tego tata został dziś obsikany 3 razy nawet co trochę wysadzałam ją na nocnik, udało się 3 razy siku i 2 kupki, z tego nocnika to plusy, może się szybko robić na niego i oszczędzimy na pieluchach
wiesz co, obejrzyj te dayd pod swiatlo. mnei sie trafila jedna paczka ze strzepkami tektury w srodku-nazwijmy to "recykling" a to już niekoniecznie hypoalergiczne. kurczę, no, większe dbanie bezsterydowe do głowy mi już nie przychodzi... ale może przetestuj ten puder, cynk to naprawdę jak złoto dla skóry.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:23   #1554
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
wiesz co, obejrzyj te dayd pod swiatlo. mnei sie trafila jedna paczka ze strzepkami tektury w srodku-nazwijmy to "recykling" a to już niekoniecznie hypoalergiczne. kurczę, no, większe dbanie bezsterydowe do głowy mi już nie przychodzi... ale może przetestuj ten puder, cynk to naprawdę jak złoto dla skóry.
obejrzę jutro jak radzisz, kupię też ten puder po wizycie u lekarki, ciekawe co ona powie, ost zasugerowałam jej że to płyn do kąpieli i nie drążyła tematu, ciekawe że same (matki) musimy dochodzić co jest naszym dzieciom i od czego. Mój mąż nazwy nasze forum największym forum lekarskim
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:26   #1555
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
obejrzę jutro jak radzisz, kupię też ten puder po wizycie u lekarki, ciekawe co ona powie, ost zasugerowałam jej że to płyn do kąpieli i nie drążyła tematu, ciekawe że same (matki) musimy dochodzić co jest naszym dzieciom i od czego. Mój mąż nazwy nasze forum największym forum lekarskim
puder naprawdę dobry, wydajny, tani (teraz chyba za 4zł) i odkąd go używamy, ani jednego odparzenia, ani kropli sudokremu. w Krakowie na Kopernika mieli fajną pastę na pupkę, robioną według tajemnego przepisu, mnei to wyglądało jak paćka alantanowo sudokremowa. To powinno pomóc, ale nawet kupić się nie da. Porażka.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:27   #1556
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
obejrzę jutro jak radzisz, kupię też ten puder po wizycie u lekarki, ciekawe co ona powie, ost zasugerowałam jej że to płyn do kąpieli i nie drążyła tematu, ciekawe że same (matki) musimy dochodzić co jest naszym dzieciom i od czego. Mój mąż nazwy nasze forum największym forum lekarskim
Podpisuję się pod tym.
Ja płyn do kapieli albo cokolwiek bym podejrzewała, jesli krosteczki wychodzą w różnych miejscach. A tak, bez sensu to wszystko.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:33   #1557
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Czesc dziewczyny my po aktywnym dniu, bylismy na grzybkach w trojke, mala byla u meza w nosidle, bardzo jej sie podobalo. Lazilismy 3h. Julka z nadmiaru wrazen i swiezego powietrza zasnela mi w 5 minut w lozeczku dokladnie o 19.24 ja polozylam a ta o 19.29 juz spala jak susel, smoka wyplula a ja mialam luzniejszy wieczor dalam jej znowu nurofen na noc.

Dziewczyny jak dokladnie wygladaly dziasla Waszych maluszkow zanim pojawily sie zabki? Julia ma coraz jasniejsze dziasla w miejscach jedynek dolnych i jednej trojki,a gorne dziaslo jest cale rozpulchnione. Zastanawiam sie jak dlugo moze to jeszcze trwac nim sie przebija?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:34   #1558
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym.
Ja płyn do kapieli albo cokolwiek bym podejrzewała, jesli krosteczki wychodzą w różnych miejscach. A tak, bez sensu to wszystko.
Również się zgadzam. Lekarz ma na nas 5 minut, non stop przewrażliwione mamuśki, a lekarze wszystko chcą załatwiać biseptolem, hydrokortyzonem i paracetamolem.
Ja tam jednak jestem fanką leczenia się na forum i diagnozowania, bo nie dość, że burza mózgów nie szkodzi, to istnieje szansa, że ktoś z doświadczenia rozpozna nieswoiste objawy i podsunie myśl lekarzowi (choć zazwyczaj się oburzają "jak pani wie,co się dzieje, to po co pani przyszła" - "no pochwalić się, K*RWA!")
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:35   #1559
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
puder naprawdę dobry, wydajny, tani (teraz chyba za 4zł) i odkąd go używamy, ani jednego odparzenia, ani kropli sudokremu. w Krakowie na Kopernika mieli fajną pastę na pupkę, robioną według tajemnego przepisu, mnei to wyglądało jak paćka alantanowo sudokremowa. To powinno pomóc, ale nawet kupić się nie da. Porażka.
Chyba mnie się nie uda jechać jutro do rossmana bo to muszę do Krakowa, a do lekarza do Wieliczki jeździmy, ale powiem mężowi żeby przed nocką kupił.
Czemu nie da się kupić tego kremu???
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:37   #1560
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny my po aktywnym dniu, bylismy na grzybkach w trojke, mala byla u meza w nosidle, bardzo jej sie podobalo. Lazilismy 3h. Julka z nadmiaru wrazen i swiezego powietrza zasnela mi w 5 minut w lozeczku dokladnie o 19.24 ja polozylam a ta o 19.29 juz spala jak susel, smoka wyplula a ja mialam luzniejszy wieczor dalam jej znowu nurofen na noc.

Dziewczyny jak dokladnie wygladaly dziasla Waszych maluszkow zanim pojawily sie zabki? Julia ma coraz jasniejsze dziasla w miejscach jedynek dolnych i jednej trojki,a gorne dziaslo jest cale rozpulchnione. Zastanawiam sie jak dlugo moze to jeszcze trwac nim sie przebija?
U Ewelinki dziąsełka nie były rozpulchnione Prawie w ogóle się nie zmieniły, były tylko jasne krechy. Ale one były tak samo widoczne przez 2 miesiące.

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
Również się zgadzam. Lekarz ma na nas 5 minut, non stop przewrażliwione mamuśki, a lekarze wszystko chcą załatwiać biseptolem, hydrokortyzonem i paracetamolem.
Ja tam jednak jestem fanką leczenia się na forum i diagnozowania, bo nie dość, że burza mózgów nie szkodzi, to istnieje szansa, że ktoś z doświadczenia rozpozna nieswoiste objawy i podsunie myśl lekarzowi (choć zazwyczaj się oburzają "jak pani wie,co się dzieje, to po co pani przyszła" - "no pochwalić się, K*RWA!")


No wiesz, do lekarza idzie się juz z gotową diagnozą po receptę na leki przecież
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.