Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 16:45   #1171
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Maga nie bądź zła!! Przecież nie robisz nic aby dziecku zaszkodzić a wręcz przeciwnie! Bedzie dobrze!!

Pije piwko za Wasze zdrowie!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 16:51   #1172
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
A no i malutki waży 1630g, a ja od ostatniej wizyty przytyłam całe 0,5kg. Może sama sobie zaszkodziłam, bo przez ten wyższy wynik z glukozy więcej chodziłam na spacery, starałam się trochę bardzie ruszać. Zła jestem :/
kochana, Ty?????? no co TY!!! absolutnie tak nie jest. nie badz zla. czasem tak sie zdarza i juz.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:02   #1173
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
chyba jestem niechlubną rekordzistką na wątku
która mama zostawia 4 miesięczne dziecko i idzie do pracy
- ja Cię pobijam z Melą, miała 3,5 miesiąca jak wróciłam do pracy

A ja się chwalę, byłam na zebraniu u Meli w p-lu. Pani ogłosiła, że Mela najlepsza w grupie z testu dojrzałości szkolnej

Maga
- ja w całej ciąży przytyłam tylko 6 kg - czy z tego powodu zaszkodziłam Darii??? Nie, nie, ona rozwijała się dobrze.
Zdrowo jesz, spacerujesz dlatego nie tyjesz - prawidłowo
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:05   #1174
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość

Maga
- ja w całej ciąży przytyłam tylko 6 kg - czy z tego powodu zaszkodziłam Darii??? Nie, nie, ona rozwijała się dobrze.
Zdrowo jesz, spacerujesz dlatego nie tyjesz - prawidłowo
Mi nie chodzi o wagę, tylko że czasem od tego ruchu mi się szyjka rozwiera. Ale teraz koniec ze spacerami, gin powiedział żeby odpuścić
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:06   #1175
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o wagę, tylko że czasem od tego ruchu mi się szyjka rozwiera. Ale teraz koniec ze spacerami, gin powiedział żeby odpuścić
Kochana spacerowałaś czy nie to nie ma znaczenia! Taka Twoja uroda i to normalne! Nawet jakbyś miała leżeć to też by tak mogło być....
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 17:18   #1176
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o wagę, tylko że czasem od tego ruchu mi się szyjka rozwiera. Ale teraz koniec ze spacerami, gin powiedział żeby odpuścić
aaaaaaa to nie doczytałam... to musisz odpuścić.
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 18:39   #1177
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cześć Dziewczyny,
U mnie dzisiaj masa roboty, jak rano był spokój, tak koło 14 się rozpętała prawdziwa burza i nagle musiałam być w 5 miejscach naraz Norma.
A i cały dzień boli mnie brzuch :/ To już drugi dzień. Podejrzewam winowajcę - niestety blok Coś mi musi w nim nie służyć... Więc niestety nie mogę go już jeść. Ale TŻ i szwagier się nim po prostu zajadają, więc pewnie będę musiała im robić :P

Jestem już teraz pewna, że wizaż nie cytuje mi wszystkiego, co zaznaczam

Iza chciałam Ci napisać, że masz bardzo smutny opis Przytulam...


Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Witajcie
Staram się czytać na bieżąco, ale czasu na odpisywanie brak.
Z moją sunią wcale nie jest lepiej, chodzi na 3 łapkach, jedną ma złamaną, nie widzi na jedno oko, a na dodatek nie słyszy. Wolałabym żeby umarła i się nie męczyła
Jaka biedaczka....

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Chyba oszaleje...mam wypieki na twarzy, dreszcze, jestem jakas podeksytowana - myślałam, że mam goraczke bo trzyma mnie od wczoraj ale miwrzyłam rano tam na dole i mam 37,1.


Nie spałam cała noc, serce mi szybciej bije....co sie dzieje??
Nie mam pojęcia. Ja tak mam, jak się napiję za dużo kofeiny.

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Miałam już zapytać czy sam stosował, bo ma 13 dzieci, a w tym tylko 2 synów


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Ja lecę na wolontariat do fundacji. Przynajmniej zrobię coś pożytecznego.
Miłego dnia, Kochane
Podziwiam ludzi z wolontariatów...

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Tak sobie patrzę na suwaczek i zostało nam 9 tygodni. I mało i dużo... Ale przecież tym razem musi się udać...
Uda się

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
zawsze go nie ma, albo ja w weekendy szkola a on w ciagu tyg delegacja
Właśnie to Ci miałam pisać wczoraj, ale nie zacytowało.
Ja za każdym razem, jak byłam w tamtej ciąży w szpitalu, to jeździłam sama. TŻ ZAWSZE był w pracy, nawet jak jeździłam o 19 czy 20... Takie życie

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
myślałam, że emocjonalnie będzie łatwiej
co prawda wyszłam pod wieczór z domu bez histerii (a niestety w ciągu dnia też kilka dobrych godzin spędziłam poza domem więc mało czasu spędziłam z Kasią) ale w pracy myśli uciekały w stronę domu...
jak zadzwoniłam 0 22.30 do Tz-eta i usłyszałam, że mała płacze (a powinna dawno spać) i że on już nawet do pokoju na piętro wózek z parteru przytachał bo myślała, że może w wózku Kasia zaśnie to bliska byłam pozbierania się i powrotu do domu...

chyba jestem niechlubną rekordzistką na wątku
która mama zostawia 4 miesięczne dziecko i idzie do pracy
ciocia interweniowała i dziecko zasnęło- spało do 6.00
ponoć płakała bardziej niż przy szczepieniu!!! i tylko zerkała na łóżko- na tę część, na której ja śpię....tęskniła za mamą...
Przykro mi, że mała płacze Ale na pewno z czasem będzie łatwiej

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie. Z maluszkiem wszystko dobrze, ale lekko mi się szyjka rozwiera :/ więc leżeć, leżeć i leżeć. Poza tym ten ból nogi, o którym Wam mówiłam, to mogę być zakrzepy. Mam obserwować czy nic nie puchnie. Ech zestresowałam się trochę, gin mówił, że jeszcze 6 tygodni muszę wytrzymać
że z Małym OK.
Co do rozwierania, hmm myślę, że na tym etapie ciąży to nie jest jest już takie straszne. Oczywiście Staś musi jeszcze poczekać te 1,5 miesiąca, ale myślę, że nic się tak gwałtownie nie zdarzy, że rozwarcie się powiększy. Bądź dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, ale naprawdę się wystraszyłam. Tyle czasu wytrzymałam. I jeszcze mnie ta możliwość zakrzepu zdenerwowała.
TŻ dużo pracuję, ale mam jeszcze mamę blisko, więc pewnie ich będę teraz wykorzystywać
Wykorzystuj

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Mi nie chodzi o wagę, tylko że czasem od tego ruchu mi się szyjka rozwiera. Ale teraz koniec ze spacerami, gin powiedział żeby odpuścić
Dobrze wiemy wszystkie, że nie można się obwiniać, bo żadna z nas nie robi niczego złego umyślnie.....


Aha, nie jestem uczulona na biżuterię, ale jestem na drożdże, więc wszelkie maseczki drożdżowe powodują u mnie efekt ekhm indianina na twarzy :P

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2012-11-06 o 18:41
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 18:53   #1178
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
w całej ciąży przytyłam tylko 6 kg
wow. ale Ty sie pilnowalas bardzo, bardzo, bardzo....

No i gratki dla madrej coreczki!

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37465131] nagle musiałam być w 5 miejscach naraz Norma.
[/QUOTE]
tez tak mialam. spokoj, spokoj a nagle piorko w tylek
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:04   #1179
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Persephone_ ja wiem, ze on pracuje na nasz dom, ale z drugiej str nie wytrzymuje tego ze ciagle sama nie mam z kim porozmawiac, czuje sie samotna, jestem w nowym miescu, po poronieniu i ciagle wszystko mi sie przypomina ;(
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:10   #1180
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
myślałam, że emocjonalnie będzie łatwiej
co prawda wyszłam pod wieczór z domu bez histerii (a niestety w ciągu dnia też kilka dobrych godzin spędziłam poza domem więc mało czasu spędziłam z Kasią) ale w pracy myśli uciekały w stronę domu...
jak zadzwoniłam 0 22.30 do Tz-eta i usłyszałam, że mała płacze (a powinna dawno spać) i że on już nawet do pokoju na piętro wózek z parteru przytachał bo myślała, że może w wózku Kasia zaśnie to bliska byłam pozbierania się i powrotu do domu...
ciocia interweniowała i dziecko zasnęło- spało do 6.00
ponoć płakała bardziej niż przy szczepieniu!!! i tylko zerkała na łóżko- na tę część, na której ja śpię....tęskniła za mamą...

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

byliśmy właśnie wybrać płytki
http://ewyposazeniedomu.pl/pl/p/Neap...-W223-001/1253
ZEBERKA! Musicie sie obie przyzwyczaic. Tz sobie poradzi a jeszcze jest ciocia i babcia pod reką. Wierze ze łatwo nie jest! ładne płytki!

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
wczoraj byłam u lekarza i mam antybiotyk
~uuuuuuuuu nie fajnie!

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie. Z maluszkiem wszystko dobrze, ale lekko mi się szyjka rozwiera :/ więc leżeć, leżeć i leżeć. Poza tym ten ból nogi, o którym Wam mówiłam, to mogę być zakrzepy. Mam obserwować czy nic nie puchnie. Ech zestresowałam się trochę, gin mówił, że jeszcze 6 tygodni muszę wytrzymać
MAGUS! ciesze sie ze z Babelkiem wszystko ok! Teraz bedizesz lezec i bedzie dobrze!! staraj sie nie denerwowac:cm ok:
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
A no i malutki waży 1630g, a ja od ostatniej wizyty przytyłam całe 0,5kg. Może sama sobie zaszkodziłam, bo przez ten wyższy wynik z glukozy więcej chodziłam na spacery, starałam się trochę bardzie ruszać. Zła jestem :/
Nic sobie nie wyrzucaj przeciez robiłas to w najlepszej wierze. A Maluszek juz cakiem duzy!

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość
A ja się chwalę, byłam na zebraniu u Meli w p-lu. Pani ogłosiła, że Mela najlepsza w grupie z testu dojrzałości szkolnej

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Ale teraz koniec ze spacerami, gin powiedział żeby odpuścić
oj tam zimno jest to sie wychodzic z domu nie chce!

ja tez po wizycie. doktorek pochwalił za wyniki z krwi- bo mi sie jeszcze poprawiły. Co do paciorkowac to uspokoił- dostane antybiotyk na IP jak do porodu przyjade i bedzie ok. I w ogóle stwierdził ze w termini jestem. Nastepna wizyta za 2 tygodnie ( chyba ze wczesnie urodze- dowcipnis). po badaniu stwierdził ze szyjka przepuszcza 1 palec- to nie wiem co ma znaczyc
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:17   #1181
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Esia Ty się nie śmiej, bo czasem doktorek może mieć racje i się rozpakujesz szybciej niż myślisz
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 19:19   #1182
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
Persephone_ ja wiem, ze on pracuje na nasz dom, ale z drugiej str nie wytrzymuje tego ze ciagle sama nie mam z kim porozmawiac, czuje sie samotna, jestem w nowym miescu, po poronieniu i ciagle wszystko mi sie przypomina ;(
Ja to wszystko rozumiem...
Ale.... Kochana Ty to chyba wiesz, o czym masz teraz myśleć Spróbuj jakoś zająć ten czas, nie wiem, książki, filmy, SERIALE (czyli coś, co wszystkie lubimy )

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
ja tez po wizycie. doktorek pochwalił za wyniki z krwi- bo mi sie jeszcze poprawiły. Co do paciorkowac to uspokoił- dostane antybiotyk na IP jak do porodu przyjade i bedzie ok. I w ogóle stwierdził ze w termini jestem. Nastepna wizyta za 2 tygodnie ( chyba ze wczesnie urodze- dowcipnis). po badaniu stwierdził ze szyjka przepuszcza 1 palec- to nie wiem co ma znaczyc

Czyli masz chyba rozwarcie na 1 palec To dobrze, ale nie wiem, ile to cm.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:27   #1183
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Esia Ty się nie śmiej, bo czasem doktorek może mieć racje i się rozpakujesz szybciej niż myślisz
MAGUS! chyba musze zacząc sie z tym oswajac! i na dniach zagonie Tz do zrobienia przemeblowania w pokoju!

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37466206]Spróbuj jakoś zająć ten czas, nie wiem, książki, filmy, SERIALE (czyli coś, co wszystkie lubimy )




Czyli masz chyba rozwarcie na 1 palec To dobrze, ale nie wiem, ile to cm.[/QUOTE]
SERIALE! o tak!!!!!!!!!!! my teraz oglądamy "walke o tron" jak ja SF nie lubie tak sie wciągnełam.

1 palec to chyba 1 cm? do 10 daleko
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:32   #1184
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Właśnie to się chyba inaczej liczy, że 1 palec to albo 0,5 cm albo 2... Ale już sama nie wiem.

A ja w ciąży i potem oglądałam Californication. Boziu jak ja kocham ten serial Obejrzałam wszystkie sezony, a niektóre odcinki wiele razy na Comedy Central. I na bieżąco Hoży Doktorzy :P
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:42   #1185
maksikola
Wtajemniczenie
 
Avatar maksikola
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 009
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Maga leż, pod nogi kładź poduszkę by mieć uniesione do góry.

Amilcia dla Meli, mądra dziewczynka

Esia jeden palec to jeszcze malutkie rozwarcie, choć czasem 1 godzina i jest rozwarcie pełne

suszę paznokcie i oglądam seriale, rano do kosmetyczki jadę.
maksikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:44   #1186
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
Esia jeden palec to jeszcze malutkie rozwarcie, .
o i tego sie bede trzymac! zreszta ja mam jeszcze czas!!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:49   #1187
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37465131]A i cały dzień boli mnie brzuch :/ To już drugi dzień. Podejrzewam winowajcę - niestety blok Coś mi musi w nim nie służyć... Więc niestety nie mogę go już jeść. Ale TŻ i szwagier się nim po prostu zajadają, więc pewnie będę musiała im robić :P

Podziwiam ludzi z wolontariatów... [/QUOTE]

blok to masa tłuszczu niestety, różnie może działać na organizm. a może dałaś jakąś margarynę inną niż zwykle używasz albo coś?

czemu podziwiasz? to nie takie nadzwyczajne wbrew pozorom. chociaż.. bywa ciężko.. zależy gdzie się trafi. ale zawsze warto

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
po badaniu stwierdził ze szyjka przepuszcza 1 palec- to nie wiem co ma znaczyc
o znaczy tylko, że coraz bliżej święta

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37466564]Właśnie to się chyba inaczej liczy, że 1 palec to albo 0,5 cm albo 2... Ale już sama nie wiem.[/QUOTE]

chyba 2 cm
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:54   #1188
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Robię sobie popołudniową głodówkę z uwagi na ból brzucha, to co mnie oczywiście na youtube atakuje? Reklama Almette i filmik z frytkami..... Nie skomentuję.

A jeszcze Wam napiszę, jaki miałam "zabawny" początek dnia :P Otóż jestem świrem, jeśli chodzi o zamykanie drzwi. Zawsze sprawdzam 100 razy, czy je zamknęłam. No i w końcu rozwaliłam klamkę (już 3. raz), odpada z niej ta obręcz taka okrągła, taka jakby nakładka. No i dzisiaj odpadła definitywnie, jak rano dotknęłam drzwi od środka, krzątając się po mieszkaniu..... I ta obręcz się poturlała przez wszystkie schody na dół, przez całe piętro. Zatrzymała się na drzwiach wejściowych A ja byłam w koszuli nocnej i obudziłam TŻa, żeby po szybko założył spodnie i po to leciał To, że on mnie za to nie zabił, traktuję jako dzisiejszy cud
No i takie są konsekwencje psychozy Muszę się oduczyć tego sprawdzania miliard razy drzwi

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
blok to masa tłuszczu niestety, różnie może działać na organizm. a może dałaś jakąś margarynę inną niż zwykle używasz albo coś?

czemu podziwiasz? to nie takie nadzwyczajne wbrew pozorom. chociaż.. bywa ciężko.. zależy gdzie się trafi. ale zawsze warto
Dałam masło.
Nie wiem, czy to czasem nie efekt zbyt dużej ilości masła i cukru naraz, albo też mleka w proszku.

Podziwiam, bo sama nigdy nie umiem się zmobilizować do takiego działania. Czas zawsze się znajdzie.

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2012-11-06 o 20:19
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:19   #1189
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37467154]A jeszcze Wam napiszę, jaki miałam "zabawny" początek dnia :P Otóż jestem świrem, jeśli chodzi o zamykanie drzwi. Zawsze sprawdzam 100 razy, czy je zamknęłam. No i w końcu rozwaliłam klamkę (już 3. raz), odpada z niej ta obręcz taka okrągła, taka jakby nakładka.

Dałam masło.
Nie wiem, czy to czasem nie efekt zbyt dużej ilości masła i cukru naraz, albo też mleka w proszku.

Podziwiam, bo sama nigdy nie umiem się zmobilizować do takiego działania. Czas zawsze się znajdzie.[/QUOTE]

ja nigdy nie sprawdzam. może na początku jak tylko się tu wprowadziłam o kilka razy nacisnęłam na klamkę po zamknięciu drzwi. za o u rodziców jak wychodzę i nikogo nie ma w mieszkaniu to zawsze sprawdzam

mix tych składników to porażka dla żołądka. ale smakuje, i to jest problem.

wolontariat wciąga. ja akurat zaczęłam bardziej z przypadku i jakiejś nudy(?), chęci poznania czegoś nowego niż z poczucia misji, ale wciągnęło mnie porządnie. potem było mi ciężko zrezygnować po iluś latach.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-06, 20:24   #1190
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
wynik hcg to 372


Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość



Witam sie z rana.Ja mam doła od wczoraj,wyniki nie sa dobreSą złe bo lh jest powyżej normy.Mój wynik to 22,14 a norma jest do 12Fsh jest w porządku bo 5,mieści sie w normie.Ale z tego co czytałam to ich stosunek do siebie jest zły bo powinen być 1:1 a u mnie jest aż 3,2Estradiol też w normie,ale na górnej granicy.Zastanawiam sie czy iść do lekarza dziś z tymi wynkiami czy poczekać np do przyszłego tygodnia?


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
HEJ!


tajemnicza jesteś ale cierpliwie czekamy

hm... 2 sprawy się wyjaśniły ;p
Nie jestem w ciąży ( aaaaa myślałam już że jestem )
nie wracam do byłej pracy
Jestem obecnie na wychowawczym i może od stycznia zacznę czegoś szukać albo myśleć o czymś swoim

hm.... kochana trudny czas dla was........ dużo sił

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie. Z maluszkiem wszystko dobrze, ale lekko mi się szyjka rozwiera :/ więc leżeć, leżeć i leżeć. Poza tym ten ból nogi, o którym Wam mówiłam, to mogę być zakrzepy. Mam obserwować czy nic nie puchnie. Ech zestresowałam się trochę, gin mówił, że jeszcze 6 tygodni muszę wytrzymać
na pewno nie zaszkodziłaś sobie spacerami
ja z taką szyjką zgładzoną i otwartą chodziłam ponad 4 tyg ( chodziłam to mało powiedziane )

Byłam wczoraj na Zumbie, super sprawa, polecam każdej
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:26   #1191
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

amilcia- widać, że Mela jest bystrą dziewczynką
a z tym szybkim powrotem do pracy to faktycznie mnie pobiłaś


Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
po badaniu stwierdził ze szyjka przepuszcza 1 palec- to nie wiem co ma znaczyc
Cytat:
Napisane przez maksikola Pokaż wiadomość
Esia jeden palec to jeszcze malutkie rozwarcie, choć czasem 1 godzina i jest rozwarcie pełne
ja takie miałam jak mnie położyli na patologii, potem przyszła pani B. i Kasia była za dwie godziny po drugiej stronie brzucha
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:29   #1192
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;37467154]
A jeszcze Wam napiszę, jaki miałam "zabawny" początek dnia :P
[/QUOTE]
PERSE! toś miaa przygode z rana!!!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:36   #1193
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Dzień dobry

Kathe za betę
Natalia szkoda, że w ciąży nie jesteś

Dziewczyny, a może postarajmy się, żeby prezenty mikołajkowe były 'świąteczne'?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:39   #1194
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Perse, Esiu, mój wolontariat polega na bezmyślnej "biurowej" pracy. Nic takiego

Agatko, rozumiem Cię. Dla mnie 8 to za wcześnie... Dwa razy mnie I. próbował zapisać na 6.00, ale się nie dałam

Zeberko, wyobrażam sobie jak i Tobie, i Kasi musi być teraz ciężko. Życzę wytrwałości

Measiu, ciszę się, że u Was wszystko dobrze

Madziu, żona mojego szwagra miała jeden z terminów określony na Boże Narodzenie, czy nawet kilka dni przed, a urodziła dokładnie w Sylwestra

I się, broń boże, nie stresuj! Będzie dobrze

Kundzia, ja nie jestem na biżuterię żadną uczulona.

Amilcia, brawo dla córci! Musisz być bardzo dumna

Esia, ja teraz codziennie w stresie będę na wizaż wchodzić! Tylko nie ródź w ten weekend, bo mam wyjezdne, a nie chcę przegapić
A tak serio- cieszę się, że jest ok po wizycie

Monia, a gdzie się wolontaryzowałaś?

Perse, ale akcja

Natalko, i cicho siedziałaś? No wiesz
A co tam z pracą się zadziało? Ty nie chcesz wracać, czy problemy robią?
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:45   #1195
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

natalia- ale byłoby super jakby to była ciąża
i że nic nam nie powiedziałaś.....

a gdzie Alfa?
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:48   #1196
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez natalia_23 Pokaż wiadomość
hm... 2 sprawy się wyjaśniły ;p
Nie jestem w ciąży ( aaaaa myślałam już że jestem )
nie wracam do byłej pracy
oooo... a co z praca sie klulo?!
no i trzymam kciuki za wlasny biznes!!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Esia (...) Tylko nie ródź w ten weekend, bo mam wyjezdne, a nie chcę przegapić
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:57   #1197
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Monia, a gdzie się wolontaryzowałaś?
szpitale. głównie dziecięcy, ale nie tylko.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:58   #1198
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
\
Natalia szkoda, że w ciąży nie jesteś
eh też trochę żałuję

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość



Natalko, i cicho siedziałaś? No wiesz
A co tam z pracą się zadziało? Ty nie chcesz wracać, czy problemy robią?
ano cicho siedziałam, bo wstyd mi było .... jakoś porzuciliśmy npr i ja nawet nie wiedziałam dokładnie jaki dc mam a wiedziałam, że takie pytania padną.... gdzieś 4 dni okres mi się spóźnił... Stresu było dużo, bo jestem świadoma, że nie dam rady utrzymać ciąży bez wspomagaczy ....
no to wyznałam wszystkie moje przewinienia ;p

h,m... u mnie w pracy umowa mi wygasła w trakcie macierzyńskiego ... więc powrotu nie miałam. Niedawno dzwonili czy bym nie chciała wrócić.. ale tylko byłaby to umowa zlecenie i praca głównie w week i święta, stawka niska, bez prowizji

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
natalia- ale byłoby super jakby to była ciąża
i że nic nam nie powiedziałaś.....

a gdzie Alfa?
po tej akcji zaczynam się poważnie zastanawiać czy teraz nie jest dobry czas na 2 dziecko

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
oooo... a co z praca sie klulo?!
no i trzymam kciuki za wlasny biznes!!!

z byłej pracy dzwonili czy bym nie chciała wrócić, ale niestety odmówiłam z bólem serca bo nie kalkuluje mi się to ;/
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:05   #1199
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

natalia_23 na jakim stanowisku pracowalas?

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

natalia musialas byc dobrym pracownikiem
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:05   #1200
amilcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amilcia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 297
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XV

paniczko, esia, zeberko, maksi, medeah - dzięki jestem z niej dumna

esia
- ale fajnie a rozwarcie to może być już i można z nim jeszcze długo chodzić.
Pamiętacie jak było u Natalii ?
Natalia TY długo chodziłaś z rozwarciem?

zeberko
- a tak - pobiłam ale traume miałam wtedy straszną
__________________
"Kiedy pomnażają się cierpienia, pomnaża się też siła do ich zniesienia."

Amelka - 07.12.2006
Aniołek - 30.11.2010
Daria - 29.01. 2012
amilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-30 17:14:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:48.