Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-11-25, 12:12   #2131
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

W±tki zwykle nie s± usuwane (no chyba ¿e pojawia siê dubel, wtedy tak), a przesuwane do zbiorczych.

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc dziewczyny, mam problem z tym, co ostatnio zrobilam sobie na glowie.
Mialam dlugo czerwone wlosy, ale chcialam jakiejs zmiany, to poszlam do sklepu i zakupiwszy dwa opakowania rozjasniacza Joanny... no, coz, efekt doprowadzil mnie do placzu.
Przod czerwony, odrosty zolte, reszta ruda. Niestety nie przewidzialam, ze moze mi az tak nie wyjsc.
Poszlam pare dni pozniej do fryzjerki, ktora stwierdzila, ze nie mozna wyrownac koloru, no bo nie, bo trzeba schodzic, nic mi nie wyjdzie. Nie chcialo jej sie rozjasniac samego przodu? Nie wiem. W kazdym razie zrobila mi wlosy rude, jednak przod wciaz mam ciemniejszy, czerwonawy, a odrosty jasniejsze (choc teraz juz nie widac tego jakos dramatycznie, chyba prawie w ogole nawet)

No i do sedna:
W tej chwili wychodza juz moje brazowe wloski, a reszta wciaz nierowna (troche mniej, ale wciaz...).
Bardzo chcialabym miec taki kolor, jak ten najjasniejszy, na wiekszosci wlosow. Jest to jasny rudy wchodzacy w blond, nie wiem sama jak to okreslic.
I teraz pytanie czy jestem w stanie zrobic cos z tym sama w domu? Tzn. sama polozyc jakas farbe? Jesli tak, to jaka? Miodowy blond chwycilby mi w miare te odrosty, zeby nie wygladalo to dramatycznie? Nie chce przyciemniac wlosow, chce zeby byly w koncu jasne :<
Czy konieczna jest wizyta u fryzjera?

Ech, mam nadzieje, ze w miare skladnie to napisalam i ktoras z was wie czy mozna cos z tym zrobic, bo nie ukrywam, ze wolalabym nie wydawac kilkudziesieciu zlotych znow na fryzjera :P

P.S. - chyba wrzucilam w zlym miejscu z tego wszystkiego, przepraszam moderatorow z gory, jesli trzeba temat przenosic :s
Tych ciemnoczerwonych raczej miodowy blond nie chwyci, chyba ¿e rozja¶niacz, ale to bardzo niszczy w³osy (piszesz, ¿e raz ju¿ u¿ywa³a¶).
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 12:39   #2132
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ

spróbuj z wellatonem 9/3

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka¿ wiadomo¶æ
ta dziewczyna ma podobny kolor, a robi 10 z Garniera http://yesiwantyouback.blogspot.com/...arnier-10.html
Ja tam g³owê dawa³am, ¿e to 10 i to ze z³otem/be¿em, ale postanowi³am napisaæ do Bunny ....i stwierdzi³a bez zastanowienia, ¿e to popielato opalizuj±ca 9 (9,21/9,22). Tylko, ¿e ja mam tak± 9 na g³owie i tak nie wygl±daj± moje w³osy A k³a¶æ teraz 9,3 - to zieleñ murowana...a mo¿e siê mylê:/

Bunny napisa³a mi, ¿ebym w takim razie po³o¿y³a 10.21 na to co mam tylko z oksy 9% na odrost, a na resztê 6%.

Czy wy¿sza woda ma w ogóle jakie¶ znaczenie w moim przypadku je¶li u¿ywam 6% ca³y czas i odrost ³adnie mi wychodzi - nie rudzieje?
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:01   #2133
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam g³owê dawa³am, ¿e to 10 i to ze z³otem/be¿em, ale postanowi³am napisaæ do Bunny ....i stwierdzi³a bez zastanowienia, ¿e to popielato opalizuj±ca 9 (9,21/9,22). Tylko, ¿e ja mam tak± 9 na g³owie i tak nie wygl±daj± moje w³osy A k³a¶æ teraz 9,3 - to zieleñ murowana...a mo¿e siê mylê:/

Bunny napisa³a mi, ¿ebym w takim razie po³o¿y³a 10.21 na to co mam tylko z oksy 9% na odrost, a na resztê 6%.

Czy wy¿sza woda ma w ogóle jakie¶ znaczenie w moim przypadku je¶li u¿ywam 6% ca³y czas i odrost ³adnie mi wychodzi - nie rudzieje?
hm u mnie na laptopie kolor na zdjêciu wygl±da na typowy z³ocisty a nie per³owy ani popielaty ale takie jest w³asnie radzenie przez internet niestety, ka¿dy z nas mo¿e widzieæ inny odcieñ na jednym zdjêciu prawda? powiedz bunny o tym ze odrost na 6% Ci nie rudzieje.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:20   #2134
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ

szukaj odcieni z numerem 6.3 ewentualnie 6.34
Allwaves 6.4 jest strasznie czerwony... A ja chcê taki rudawy br±z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg scarlett.jpg (68,3 KB, 13 za³adowañ)
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:48   #2135
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka¿ wiadomo¶æ
Allwaves 6.4 jest strasznie czerwony... A ja chcê taki rudawy br±z
nie napisa³em 6.4 bo wiem ze to jest mied¼ czysta, ciemniejsza. napisa³em 6.3 albo 6.34 wiêc nie wiem sk±d 6.4 poszukaj moze w lorealu?

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel44.jpg

6,41 albo 6,32

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel33.jpg

6,34 ten bym bra³

to s± z Loreal Majirel
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 13:57   #2136
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
nie napisa³em 6.4 bo wiem ze to jest mied¼ czysta, ciemniejsza. napisa³em 6.3 albo 6.34 wiêc nie wiem sk±d 6.4 poszukaj moze w lorealu?

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel44.jpg

6,41 albo 6,32

http://expertfryz.pl/ftp/aukcje/loreal/majirel33.jpg

6,34 ten bym bra³

to s± z Loreal Majirel
Literówka, 6.3 jest czerwona w palecie Allwaves. Te kolory Loreala s± faktycznie lepsze, ale drogie...
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:12   #2137
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka¿ wiadomo¶æ
Literówka, 6.3 jest czerwona w palecie Allwaves. Te kolory Loreala s± faktycznie lepsze, ale drogie...
ja wiem czy takie drogie, polecam Ci je bo ich u¿ywa³em a allwaves nie. poza tym cena zalezy od tego gdzie kupisz dorwiesz loreala za 20z³ juz a to jest chyba w miare ok jak ja fryzjerskie?

moze 3 w allwaves jest czerwona nie wiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 14:32   #2138
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
¶redni blond

nie wiemy jakie masz teraz w³osy aby doradziæ (nie widzimy ich) karmelowa czekolada by³aby ok, ale w³asnie nie wiem jak ciemne masz obecnie w³osy, a farba farby i tak nie rozjasni

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------
dziêki piêkne za odpowied¼ i ju¿ dodajê w za³±czniku moje aktualne w³osy (sorki, ale tylko takie najnowsze zdjêcie w³osów mam obecnie, dodam, ¿e by³o ono robione z lamp±, wiêc mog± byæ ew. ma³e przek³amania co do koloru, powiedzia³abym, ¿e s± nieco ja¶niejsze w ¶wietle dziennym, ale mniej wiêcej tak wygl±daj± moje w³osy na dzieñ dzisiejszy)
tak wiêc liczê na ponown± odp w takim razie czy decydowaæ siê na t± karmelow± czekoladê czy mo¿e co¶ innego

wlosy.jpg
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...


Edytowane przez ifellinlovewithadeadboy
Czas edycji: 2012-11-25 o 14:34
ifellinlovewithadeadboy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:34   #2139
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Kolor marzenie...

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki piêkne za odpowied¼ i ju¿ dodajê w za³±czniku moje aktualne w³osy (sorki, ale tylko takie najnowsze zdjêcie w³osów mam obecnie, dodam, ¿e by³o ono robione z lamp±, wiêc mog± byæ ew. ma³e przek³amania co do koloru, ale mniej wiêcej tak wygl±daj± moje w³osy na dzieñ dzisiejszy)
tak wiêc liczê na ponown± odp w takim razie czy decydowaæ siê na t± karmelow± czekoladê czy mo¿e co¶ innego

Za³±cznik 4994728
hm sa do¶æ intensywnie miedziane... ja bym zrobi³ k±piel rozja¶niaj±c± conajmniej do bladej pomarañczy, i k³a¶c potem popielat± farbê i ¶redni blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:39   #2140
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka¿ wiadomo¶æ
za³±cznik 1, 2 - moje w³osy obecnie (w dobrym o¶wietleniu s± subtelnie ja¶niejsze, jednak bli¿ej im do br±zów ni¿ wymarzonej Rudo¶ci)
za³±cznik 3,4 - moje w³osy pó³ roku temu (widaæ koñcówki zawsze ciemniejsze bo dostawa³y wiêcej i wiêcej henny za ka¿dym razem)

mój problem polega na tym, ¿e niepotrzebnie k³ad³am hennê przy malowaniu na ca³o¶æ, zamiast ograniczyæ koloryzacjê tylko do odrostów. mam teraz kud³y ciemniejsze ni¿ mieæ chcia³abym.

za³±cznik 5,6 - to chcê uzyskaæ.

polujê od tygodnia na rozja¶niacz Chantal (zgodnie z porad± Andy'ego ) ale w moim Lublinie nie mogê znale¼æ a chcê w najbli¿szych dniach rozprawiæ siê z tymi w³osami. Trzeba je o ton rozja¶niæ chyba? Bardzo mi zale¿y by maksymalnie najmniej je zniszczyæ, na pewno nie bêdê k³ad³a na w³osy przy g³owie, NO WAY. Tak 10 cm od skalpu.

Dobra, rad¼cie, rumianek i cytryna tu nie pomagaj±.
ale ty chcesz kapiel rozjasniaczem na henne?
ja bym sie bala zielonej poswiaty- zalezy jaka henne kladlas- ja hennowa nie jestem to ci nie powiem co ci wyjdzie.
ale sa inne dobre rozjasniacze nie tylko chantal- pojedz do hurt fryz to cos kupisz zalezy ile chcesz wydac, panie cie tam pokieruja
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 14:52   #2141
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
ja wiem czy takie drogie, polecam Ci je bo ich u¿ywa³em a allwaves nie. poza tym cena zalezy od tego gdzie kupisz dorwiesz loreala za 20z³ juz a to jest chyba w miare ok jak ja fryzjerskie?

moze 3 w allwaves jest czerwona nie wiem
Mam bardzo gêste w³osy za zapiêcie stanika, wiêc pewnie jedna nie starczy
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 15:00   #2142
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maqua Poka¿ wiadomo¶æ
Mam bardzo gêste w³osy za zapiêcie stanika, wiêc pewnie jedna nie starczy
a zwykle ile farby Ci szlo? i jakiej, majirela masz 125ml po zmieszaniu bo masz proporcjê 1:1.5 tzn 50ml farby + 75ml ultleniacza. powinno wystaczyc jak nak³adasz oszczêdnie i umiejêtnie.

ale fakt allwaves masz wiêcej. tylko po prostu nie znam tej firmy nie u¿ywa³em wiêc nie poradzê odcienia z allwaves, najlepiej z³oto miedziany ciemny blond
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:08   #2143
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 7 434
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
a zwykle ile farby Ci szlo? i jakiej, majirela masz 125ml po zmieszaniu bo masz proporcjê 1:1.5 tzn 50ml farby + 75ml ultleniacza. powinno wystaczyc jak nak³adasz oszczêdnie i umiejêtnie.

ale fakt allwaves masz wiêcej. tylko po prostu nie znam tej firmy nie u¿ywa³em wiêc nie poradzê odcienia z allwaves, najlepiej z³oto miedziany ciemny blond
Nie u¿ywa³am nigdy farby z tubki, wiêc trudno mi powiedzieæ. Dziêkujê za konsultacjê
Maqua jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 15:18   #2144
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Ech, to ja nie wiem co zrobic, jaka polozyc farbe, zeby kolor sie wyrownal i byl w miare jasny
Ten przod jest o jakies 1-2 tony ciemniejszy od reszty wlosow.
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:22   #2145
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
hm u mnie na laptopie kolor na zdjêciu wygl±da na typowy z³ocisty a nie per³owy ani popielaty ale takie jest w³asnie radzenie przez internet niestety, ka¿dy z nas mo¿e widzieæ inny odcieñ na jednym zdjêciu prawda? powiedz bunny o tym ze odrost na 6% Ci nie rudzieje.

Bunny wie, o 6%. Mam naprawdê du¿o zaufania do Bunny i jej porad dla mnie Chcia³am po prostu dopytaæ na tym w±tku - co dwie g³owy to nie jedna - o ile te powiedzenie tu pasuje hehe
Dziêki jak zawsze Andy
Poszukam innych zdjêæ tej kobitki w czapeczce i wtedy siê zg³oszê ponownie
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:28   #2146
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Znalaz³am kolejne zdjêcie A jak teraz widaæ? Chyba wyra¼niejsze prawda?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image1xxlql.jpg (51,5 KB, 12 za³adowañ)
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 16:35   #2147
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomo¶ci: 276
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

A jak oceniacie ten kolor? Jaki to mo¿e by numerek?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2790172546.jpg (20,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg image1xxla.jpg (119,8 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg image1xxl.jpg (119,3 KB, 6 za³adowañ)
marrunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 18:54   #2148
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 8 342
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
ale ty chcesz kapiel rozjasniaczem na henne?
ja bym sie bala zielonej poswiaty- zalezy jaka henne kladlas- ja hennowa nie jestem to ci nie powiem co ci wyjdzie.
ale sa inne dobre rozjasniacze nie tylko chantal- pojedz do hurt fryz to cos kupisz zalezy ile chcesz wydac, panie cie tam pokieruja
Ok, ju¿ wiem gdzie kupiê rozja¶niacz (na Zamojskiej) - tylko chcia³abym od Was us³yszeæ w³a¶nie czy w jaki¶ konkretny sposób powinnam przeprowadziæ to rozja¶nianie...
sylvia_doll jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 19:29   #2149
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 1 718
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Rozjasniacz da Ci zoltko, ktore bedziesz musiala korygowac farba pastelowa. Jak masz ciemne wlosy, byc moze bedziesz musiala polozyc rozjasniacz a na to farbe rozjasniajaca z najwyzszego poziomu 11 alo 12 zaleznie od firmy, z popielem i fioletem po kropce, ewentualnie z perla, czy lekkim rozem.

Uwazam, ze najlepiej bedzie, jak pojdziesz do fryzjerki. Aby osiagnac ten kolor bedziesz potrzebowala minimum 3 srodkow: rozjasniacz, nawet dwie rozne farby farby, nie mowiac o wodach. A na dodatek musialabys sobie kupic profesjonalny szampon z pigmentem perlowym lub maske do schladzania wlosow, bo to sie tak ladnie nie trzyma bez zwlaczania zolci.
dzieki

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
a jakie masz naturalne? da rade sama farba ale musi byæ bardzo mocna i mieæ wodê 12%, lepiej miec lekko ciemniejszy kolor ni¿ mêczyæ je rozja¶niaczem serio
Moje w³osy: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=133688
Taki ciemny blond czy co¶ w ten deseñ :3 Bardzo mi ja¶niej± od s³oñca, do jasnego blondu.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-11-25 o 19:30
Ishani jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 20:10   #2150
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Poka¿ wiadomo¶æ
A jak oceniacie ten kolor? Jaki to mo¿e by numerek?
jak dla mnie albo natura z 0 po kropce np 10/0 albo natura ze z³otem 10.03 lekkie z³oto takie

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, ju¿ wiem gdzie kupiê rozja¶niacz (na Zamojskiej) - tylko chcia³abym od Was us³yszeæ w³a¶nie czy w jaki¶ konkretny sposób powinnam przeprowadziæ to rozja¶nianie...
chantal? kup do niego wodê 6% (wody ma byc 2 razy tyle ml do gram rozja¶niacza) na³ó¿ na w³osy i czekaj

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishani Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki



Moje w³osy: https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=133688
Taki ciemny blond czy co¶ w ten deseñ :3 Bardzo mi ja¶niej± od s³oñca, do jasnego blondu.
namocniejsza farba ze sklepowych to palette A10 albo 219 i nimi mo¿esz próbowaæ
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:06   #2151
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

do fryz5 - ja wiem, ¿e to kompletnie nie na temat, ale szybciutko pozwolê sobie na off topik - recenzowa³e¶ prostownicê remington s9500 ona naprawdê jest taka super? Czy znasz mo¿e co¶ fajniejszego np. nie wiem co o tym mysleæ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lna-cutek.html

dziêki i jeszcze raz sorry
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:24   #2152
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
do fryz5 - ja wiem, ¿e to kompletnie nie na temat, ale szybciutko pozwolê sobie na off topik - recenzowa³e¶ prostownicê remington s9500 ona naprawdê jest taka super? Czy znasz mo¿e co¶ fajniejszego np. nie wiem co o tym mysleæ https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lna-cutek.html

dziêki i jeszcze raz sorry
nie znam. ale serio, polecam gor±co per³owego remingtona
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-25, 22:27   #2153
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
nie znam. ale serio, polecam gor±co per³owego remingtona
dziêki to ju¿ mam prezent ¶wi±teczny dla siebie
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:14   #2154
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
nie znam. ale serio, polecam gor±co per³owego remingtona
Pisz±, ¿e wyrywa i szarpie w³osy (w³osy dostaj± siê pomiêdzy p³yki a obudowê) i bardzo niszczy w³osy - sporadyczne opinie, ale siê powtarzaj± - To prawda?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:25   #2155
BermudaBlue
Przyczajenie
 
Avatar BermudaBlue
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Kolor marzenie...

zosta³ usuniêty bo mo¿e by³ uznany za spam, lub taki w±tek juz jest

jaki¶ jasny blond poziom 8 po³ó¿ np wellaton 8/0

no o 11:41 ----------


My¶lisz, ¿e chwyci i efekt bêdzie podobny? Bo zastanawiam siê czy bêdzie to taki w miarê naturalny efekt- moje naturalnie by³y ciemny blond/ jasny br±z z takimi z³otymi refleksami, mimo, ¿e jestem ch³odnym typem i pasuj± mi raczej wpadaj±ce w srebro w³osy Dlatego tak my¶lê czy to dobry pomys³
BermudaBlue jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 11:29   #2156
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Pisz±, ¿e wyrywa i szarpie w³osy (w³osy dostaj± siê pomiêdzy p³yki a obudowê) i bardzo niszczy w³osy - sporadyczne opinie, ale siê powtarzaj± - To prawda?
co do niszczenia- 235*C pali fakt, próbowa³em, ale prostujesz na nizszej i z kosmetykami termoochronnymi to nie powinnas siê martwiæ o palenie (kosmetyki termoochronne powinny byc stosowane zawsze, przy kazdej prostownicy) a co do wyrywania to nie zauwazy³em, wyrywa starszy model sleek&curl a przy pearl nie zauwa¿y³em.

Cytat:
Napisane przez BermudaBlue Poka¿ wiadomo¶æ
zosta³ usuniêty bo mo¿e by³ uznany za spam, lub taki w±tek juz jest

jaki¶ jasny blond poziom 8 po³ó¿ np wellaton 8/0

no o 11:41 ----------


My¶lisz, ¿e chwyci i efekt bêdzie podobny? Bo zastanawiam siê czy bêdzie to taki w miarê naturalny efekt- moje naturalnie by³y ciemny blond/ jasny br±z z takimi z³otymi refleksami, mimo, ¿e jestem ch³odnym typem i pasuj± mi raczej wpadaj±ce w srebro w³osy Dlatego tak my¶lê czy to dobry pomys³
ja poleci³em ten kolor patrzac na zdjêcie. chcesz to mo¿esz uzyæ ciemnego blondu z palette N5 wychodzi fajnie i naturalnie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 12:25   #2157
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witajcie,
mam pytanie. Mianowicie rozja¶ni³am swoje wielokrotnie farbowane na ciemny br±z w³osy. U¿y³am rozja¶niacza Joanny (tak, wiem, ¿e to nie metoda, ale mia³am wielokrotnie przez fryzjera robion± dekoloryzacjê i kondycja w³osów by³a taka sama jak po Joannie) i na to po³o¿y³am farbê Syoss ProNature Æiemny Blond. Efekt jaki uzyska³am widaæ na zdjêciach. Otó¿ chcia³abym ten kolor utrzymaæ i nie wiem jakiej farby dalej u¿yæ, bo Syoss wydaje mi siê za ciemny. My¶lê o Garnier Color Naturals - Blond - jak na za³±czniku. Ogólnie zdaje mi siê, ¿e powinnam u¿yæ poziomu 8 lub nawet 7.
Mo¿e macie jakie¶ inne pomys³y?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20121126331.jpg (116,9 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20121126332.jpg (162,2 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20121126341.jpg (148,8 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P52001-7-pack.jpg (15,6 KB, 7 za³adowañ)
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 12:33   #2158
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sybil Vane Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie,
mam pytanie. Mianowicie rozja¶ni³am swoje wielokrotnie farbowane na ciemny br±z w³osy. U¿y³am rozja¶niacza Joanny (tak, wiem, ¿e to nie metoda, ale mia³am wielokrotnie przez fryzjera robion± dekoloryzacjê i kondycja w³osów by³a taka sama jak po Joannie) i na to po³o¿y³am farbê Syoss ProNature Æiemny Blond. Efekt jaki uzyska³am widaæ na zdjêciach. Otó¿ chcia³abym ten kolor utrzymaæ i nie wiem jakiej farby dalej u¿yæ, bo Syoss wydaje mi siê za ciemny. My¶lê o Garnier Color Naturals - Blond - jak na za³±czniku. Ogólnie zdaje mi siê, ¿e powinnam u¿yæ poziomu 8 lub nawet 7.
Mo¿e macie jakie¶ inne pomys³y?
no to chcesz utrzymac obecny kolor czy rozjasniæ? ten kolor siê zmyjê spokojnie, ten garnier wyjdzie ciemno. nie farbuj na razie, joanna faktycznie by³a b³êdem, no¿na by³o zrobiæ to lepiej, a najwyra¼niej fryzjer nie robi³ dekoloryzacji tylko rozjasni³
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 15:06   #2159
Sybil Vane
Raczkowanie
 
Avatar Sybil Vane
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 50
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
no to chcesz utrzymac obecny kolor czy rozjasniæ? ten kolor siê zmyjê spokojnie, ten garnier wyjdzie ciemno. nie farbuj na razie, joanna faktycznie by³a b³êdem, no¿na by³o zrobiæ to lepiej, a najwyra¼niej fryzjer nie robi³ dekoloryzacji tylko rozjasni³

Chcê utrzymaæ ten kolor, który jest teraz. Mam wra¿enie, ¿e sp³ukiwanie siê skoñczy³o (na szczê¶cie moje w³osy wybaczaj± mi wariactwa)
Sybil Vane jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-11-26, 18:19   #2160
Martek_
Zadomowienie
 
Avatar Martek_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 1 202
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cze¶æ. Chcia³abym siê dowiedzieæ czy mogê uzyskaæ czerwieñ na moich w³osach. Chodzi mi o do¶æ ciemny, stonowany odcieñ, a nie ra¿±c± i krwist± czerwieñ Czy jest taka mo¿liwo¶æ, a je¿eli nie to na co mogê liczyæ bez rozja¶niacza. Swoje naturalki mam br±zowe, niefarbowane (zdjêcie w s³oñcu)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1509.jpg (127,9 KB, 32 za³adowañ)
__________________
Pielêgnacja fal od 01.02.2012.
Martek_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.