Rossmann - część XV - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-27, 19:58   #4951
SummertimeSadness
Zadomowienie
 
Avatar SummertimeSadness
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 170
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość


Summer- nie GR nie ma w ross
oj szkoda, chyba będę musiała zrobić zapasy GR jak będzie dzień darmowej dostawy

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
ja polecam kupic nail teka ale w ross nie dostaniesz
a możesz mi powiedzieć gdzie poza rossem i jaka cena?



Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Rimmel 60s Caramel Cupcake
jaka cena po zniżce?

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
ostatnio pogorszyly mi sie rzesy wine zwalam na zielony wibo lub tonik Rival de Loop ktorym zmywam makijaz oczu.
teraz tusz zmywam olejkiem BD fur mama i nakladam czesciej odzywke. mam nadzieje ze to pomoze

moze ktos zna odzywke lub krem do rzes godny polecenia?
oj ja mam to samo.. mam taki fragment, gdzie mam takie krótkie rzęsy i w ogóle beznadziejnie się "układają", chyba zacznę stosować olejek rycynowy..

Cytat:
Napisane przez Aarion Pokaż wiadomość
L'biotica krem do rzęs i Eveline skoncentrowane serum 3w1
można dostać w rossie?


Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość


kupiłam dzisiaj trzy lakiery z wibo piękne kolory! na rękach schnie mi właśnie nr 350 z serii trends nude, zaczarował mnie kolor 49 w ocieniu zielono niebieskim, w zależności od tego jak pada światło trochę taki duchrome z serii która ma witaminy a,c,b proteiny soi i wapń, plus wzięłam jeszcze blyszczący żeby nałożyć na inny kolor o numerku 453, i chyba jutro jeszcze jakieś dokupie, bo kolory niektóre są super, mam tylko nadzieję że wyschnie szybko i ladnie będzie się trzymać zdjęcia z neta tych kolorków wrzucam, bo za ciemno już zeby samej robic sesje
pudrowy róż cudowny
SummertimeSadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:04   #4952
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez adie94 Pokaż wiadomość
ostatnio pogorszyly mi sie rzesy wine zwalam na zielony wibo lub tonik Rival de Loop ktorym zmywam makijaz oczu.
teraz tusz zmywam olejkiem BD fur mama i nakladam czesciej odzywke. mam nadzieje ze to pomoze

moze ktos zna odzywke lub krem do rzes godny polecenia?
Eveline serum do rzęs


Ja nie rozumiem zachwytów nad zielonym tuszem wibo do tego osypuje się strasznie ... ale może przez to, że był zmacany

Edytowane przez wykrasana
Czas edycji: 2012-11-27 o 20:14
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:05   #4953
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
jesli zastanawiasz sie nad bourjois, to przyjrzyj się podkladowi nie 123 a flower perfection, w 123 w najjasniejszym odcieniu dużo dziewczyn narzeka na efekt pomarańczki, zresztą sama poczytaj : http://www.atqabeauty.com/2012/03/ma...omarancza.html a nie myślałaś swoją drogą o nowym max factorze? ja sie ostatecznie zdecydowałam własnie na niego

miss sporty ma bardzo lekką konsystencję, na zimę wolę bardziej kryjące podkłady z filtrem żeby tak mróz nie maltretował mi policzków od zimna

kupiłam dzisiaj trzy lakiery z wibo piękne kolory! na rękach schnie mi właśnie nr 350 z serii trends nude, zaczarował mnie kolor 49 w ocieniu zielono niebieskim, w zależności od tego jak pada światło trochę taki duchrome z serii która ma witaminy a,c,b proteiny soi i wapń, plus wzięłam jeszcze blyszczący żeby nałożyć na inny kolor o numerku 453, i chyba jutro jeszcze jakieś dokupie, bo kolory niektóre są super, mam tylko nadzieję że wyschnie szybko i ladnie będzie się trzymać zdjęcia z neta tych kolorków wrzucam, bo za ciemno już zeby samej robic sesje
przed chwilą oglądałam swatche i rzeczywiście nieciekawy odcień
chodzi o Facefinity z Max Factor? po przeczytaniu kilku recenzji nie jestem przekonana

na zimę też wybieram cięższe i bardziej kryjące, więc tym bardziej skuszę się na Miss Sporty 002 i zostawię sobie na wiosnę/lato

ten jasny lakier cudny! *.*

właśnie mam na paznokciach Lovely, Color Mania 460 i nie polecam pastelowy róż z drobinkami dał efekt lakieru, który często gości na paznokciach staruszek
__________________
onepart0fme.blogspot.com

Edytowane przez Leanne
Czas edycji: 2012-11-27 o 20:06
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:06   #4954
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 721
Dot.: Rossmann - część XV

Wykrasana Ja się też niestety nim nie zachwyciłam. Ale już kupiłam to trzeba będzie wykończyć....
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:08   #4955
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann - część XV

Czy ta wielka promocja trwa do jutra włącznie?
Bo będę jutro na zakupach i nie wiem czy mogę zaszaleć ( jeśli na półkach cokolwiek pozostało)
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:10   #4956
Madziulllka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziulllka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 3 130
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Czy ta wielka promocja trwa do jutra włącznie?
Bo będę jutro na zakupach i nie wiem czy mogę zaszaleć ( jeśli na półkach cokolwiek pozostało)
Tak do jutra włącznie
__________________
Wymień się ze mną:
Kosmetyki
Książki

Proszę o odpisywanie w moich wątkach
Madziulllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:12   #4957
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Leanne Pokaż wiadomość
przed chwilą oglądałam swatche i rzeczywiście nieciekawy odcień
chodzi o Facefinity z Max Factor? po przeczytaniu kilku recenzji nie jestem przekonana

na zimę też wybieram cięższe i bardziej kryjące, więc tym bardziej skuszę się na Miss Sporty 002 i zostawię sobie na wiosnę/lato

ten jasny lakier cudny! *.*
tak, o 3w1 z max factora popatrz jutro na odcienie i wyjdź najlepiej na zewnątrz ja zawsze tak robię bo światło w rossmanie mnie dobija u mnie we wszystkich rossmanach są próbki tego podkładu, coprawda w ciemniejszym odcieniu, ale przynajmniej zobaczysz jak sie zachowuje na Twojej twarzy


Aishowa tak do jutra włącznie
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:16   #4958
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Czy ta wielka promocja trwa do jutra włącznie?
Bo będę jutro na zakupach i nie wiem czy mogę zaszaleć ( jeśli na półkach cokolwiek pozostało)
Tak.
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:16   #4959
arrachne
Zadomowienie
 
Avatar arrachne
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 363
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez SummertimeSadness Pokaż wiadomość
oj szkoda, chyba będę musiała zrobić zapasy GR jak będzie dzień darmowej dostawy


a możesz mi powiedzieć gdzie poza rossem i jaka cena?




jaka cena po zniżce?


oj ja mam to samo.. mam taki fragment, gdzie mam takie krótkie rzęsy i w ogóle beznadziejnie się "układają", chyba zacznę stosować olejek rycynowy..


można dostać w rossie?



pudrowy róż cudowny
5,99 zł, też kupiłam ten kolor
arrachne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:20   #4960
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
Czy ta wielka promocja trwa do jutra włącznie?
Bo będę jutro na zakupach i nie wiem czy mogę zaszaleć ( jeśli na półkach cokolwiek pozostało)
coś powinno zostać u mnie dziś mieli dołożyć towar, ktoś też pisał o dostawie dzisiejszej nocy

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
tak, o 3w1 z max factora popatrz jutro na odcienie i wyjdź najlepiej na zewnątrz ja zawsze tak robię bo światło w rossmanie mnie dobija u mnie we wszystkich rossmanach są próbki tego podkładu, coprawda w ciemniejszym odcieniu, ale przynajmniej zobaczysz jak sie zachowuje na Twojej twarzy
muszę kogoś wziąć ze sobą, bo samej głupio mi będzie wymazać się testerami, wyjść i wrócić znowu coś testować
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:26   #4961
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rossmann - część XV

nie dorwałam Facefinity. na pocieszenie znalazłam niemacaną (chyba że minimalnie) Airy Fairy. i skusiłam się na korektor Healthy Mix w odc. Medium. ciekawe czy zakryje wypryski?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:29   #4962
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann - część XV

W takim razie coś czuję, że jutro stracę tam majątek
Możecie polecić jakiś dobry, dość kryjący podkład który nie przesusza ? Bo nie chce jutro iść i kupować na żywioł ;D
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:34   #4963
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez SummertimeSadness Pokaż wiadomość
oj szkoda, chyba będę musiała zrobić zapasy GR jak będzie dzień darmowej dostawy


a możesz mi powiedzieć gdzie poza rossem i jaka cena?




jaka cena po zniżce?


oj ja mam to samo.. mam taki fragment, gdzie mam takie krótkie rzęsy i w ogóle beznadziejnie się "układają", chyba zacznę stosować olejek rycynowy..


można dostać w rossie?



pudrowy róż cudowny
Nie. L'biotice w SP, a Eveline kupowałam w Hebe
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:36   #4964
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie dorwałam Facefinity. na pocieszenie znalazłam niemacaną (chyba że minimalnie) Airy Fairy. i skusiłam się na korektor Healthy Mix w odc. Medium. ciekawe czy zakryje wypryski?


Według mnie nie ma czego żałować Spodziewałam się po nim więcej tragedii nie ma ale za bardzo podkreśla suche skórki i widać go na twarzy. Krycie według mnie średnie bez korektora na większe wypryski się nie obejdzie chociaż w tym przypadku jest tak raczej przy każdym podkładzie....
Odnośnie korektora HM kryje dość dobrze chociaż jak dla mnie pod oczy odrobinę za ciężki może dlatego że nie mam prawie nic do krycia. Natomiast jeśli chodzi o wypryski to średnio sobie radził.




Ja sobie chyba daruję ten 123 Perfect czytam opinie i są podzielone a jeśli jest dość widoczny na twarzy to tym bardziej. Boję się też że będzie wysuszał;/
Pójdę chyba po 3 Bourjois HM na zapas a co o ile będzie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:37   #4965
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Leanne Pokaż wiadomość
coś powinno zostać u mnie dziś mieli dołożyć towar, ktoś też pisał o dostawie dzisiejszej nocy


muszę kogoś wziąć ze sobą, bo samej głupio mi będzie wymazać się testerami, wyjść i wrócić znowu coś testować
udaj, że odbierasz telefon albo jak jeździsz samochodzem to się wróć po coś a tak szczerze? nikt nawet nie zwróci uwagi

no ale swoją drogą ja praktycznie zawsze muszę wyjść na dwór żeby zobaczyć odcienie, bo w sklepie wydają sięwszystkie prawie takie same i idealnie pasujące, a dopiero w świetle dziennym widać te okropne placki
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:41   #4966
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie dorwałam Facefinity. na pocieszenie znalazłam niemacaną (chyba że minimalnie) Airy Fairy. i skusiłam się na korektor Healthy Mix w odc. Medium. ciekawe czy zakryje wypryski?
Mi zakrywał dość spore wypryski, ale jednocześnie podkreślał suche skórki i wysuszał. Pod oczami przypudrowany po kilku godzinach przypominał skorupę, ale i tak byłam z niego zadowolona.
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:42   #4967
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez nothing_matter Pokaż wiadomość
udaj, że odbierasz telefon albo jak jeździsz samochodzem to się wróć po coś a tak szczerze? nikt nawet nie zwróci uwagi

no ale swoją drogą ja praktycznie zawsze muszę wyjść na dwór żeby zobaczyć odcienie, bo w sklepie wydają sięwszystkie prawie takie same i idealnie pasujące, a dopiero w świetle dziennym widać te okropne placki
dokładnie, ja np w świetle rossmanowskim nie widzę zupełnie w jakie tony podkład wpada, co mnie bardzo denerwuje czasami:p wychodze na zewnątrz a tu przy granicach różowy pigment ciemnieje, od razu wiadomo wtedy że nie ma sensu;p wiec lepiej iść wyjść i wrócić ja tak zawsze robię i mam już gdzieś kto co pomysli szczerze mówiąc, wolę dobrać dobrze odcień niż się przejmować innymi

kolorek 350 na paznokciach schnie szybko, do krycia 2 warstwy na top coacie z lovely, polecam bo ślicznie wygląda
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:48   #4968
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
W takim razie coś czuję, że jutro stracę tam majątek
Możecie polecić jakiś dobry, dość kryjący podkład który nie przesusza ? Bo nie chce jutro iść i kupować na żywioł ;D
Ja używam Manhattan Powder mat i Perfect Mat Make up, ale one mogą ci przesuszyć skórę (ja mam mieszna cere i dla mnie są idelane). Ale mysle ze mogłabyś spróbowć Manhattan Natural mat make up albo Perfect Cover one sa bardziej płynne niż te co ja używam i myśle że mogłyby być dobre
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:48   #4969
adelka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 191
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Leanne Pokaż wiadomość
to przez te 12h się ładnie trzymał na twarzy? mam go na liście na jutrzejsze zakupy 51 jest bardzo jasny?


dziękuję bardzo na zimę jest za lekki, prawda? już tworzę zapasy na wiosnę
na mojej przetłuszczającej się buzi nic się idealnie nietrzyma i to mnie wkurza. Bo nawet przy podkładach za 150 - 200 zł nie jest idealnie a ten wcale gorszy nie jest. Mimo świecenia się nie wygląda to strasznie. Ale poprawiać w ciągu dnia trzeba. Myślę, że fajny dla osób z normalna/lekko przetłuszczającą się cerą.
Nie jest bardzo jasny, ja jestem jeszcze lekko opalona po wakacjach. Moim zdaniem jest ciemniejszy niż np. Revlon CS nr 150. Dla bardzo jasnych buź będzie chyba za ciemny.
adelka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 20:57   #4970
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
A co, kupiłaś?
kupiłam na 1 "fazie"zakupow
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 20:58   #4971
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
W takim razie coś czuję, że jutro stracę tam majątek
Możecie polecić jakiś dobry, dość kryjący podkład który nie przesusza ? Bo nie chce jutro iść i kupować na żywioł ;D
Może Rimmel Match Perfection w żelu?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:02   #4972
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Może Rimmel Match Perfection w żelu?
To jeden z moich typów Zobaczymy co jutro znajdę w sklepie :P
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:02   #4973
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
na mojej przetłuszczającej się buzi nic się idealnie nietrzyma i to mnie wkurza. Bo nawet przy podkładach za 150 - 200 zł nie jest idealnie a ten wcale gorszy nie jest. Mimo świecenia się nie wygląda to strasznie. Ale poprawiać w ciągu dnia trzeba. Myślę, że fajny dla osób z normalna/lekko przetłuszczającą się cerą.
Nie jest bardzo jasny, ja jestem jeszcze lekko opalona po wakacjach. Moim zdaniem jest ciemniejszy niż np. Revlon CS nr 150. Dla bardzo jasnych buź będzie chyba za ciemny.
dziękuję to nie będę ryzykować, potestuję inne

Rimmel Match Perfection nie zakrył mi drobnych naczynek przy ustach, więc nie ma zbyt mocnego krycia. Jednak skóra była taka "mokra", nawilżona
__________________
onepart0fme.blogspot.com

Edytowane przez Leanne
Czas edycji: 2012-11-27 o 21:04
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:04   #4974
izaura7
Raczkowanie
 
Avatar izaura7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 224
Dot.: Rossmann - część XV

Odbiegajac od tematu kolorowki, mam pytanie. Mozecie mi polecic jakas dobra odzywke do wlosow, ktora ulatwi rozczesywanie?
( Z Rossa lub innego sklepu ). Mam z tym spory klopot, strasznie mi sie wlosy placza po umyciu i nawet nakladanie odzywki po szamponie srednio pomaga... Bede wdzieczna za pomoc
izaura7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:06   #4975
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez izaura7 Pokaż wiadomość
Odbiegajac od tematu kolorowki, mam pytanie. Mozecie mi polecic jakas dobra odzywke do wlosow, ktora ulatwi rozczesywanie?
( Z Rossa lub innego sklepu ). Mam z tym spory klopot, strasznie mi sie wlosy placza po umyciu i nawet nakladanie odzywki po szamponie srednio pomaga... Bede wdzieczna za pomoc
To jest super do rozczesywania
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...enerujacy.html
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:07   #4976
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez izaura7 Pokaż wiadomość
Odbiegajac od tematu kolorowki, mam pytanie. Mozecie mi polecic jakas dobra odzywke do wlosow, ktora ulatwi rozczesywanie?
( Z Rossa lub innego sklepu ). Mam z tym spory klopot, strasznie mi sie wlosy placza po umyciu i nawet nakladanie odzywki po szamponie srednio pomaga... Bede wdzieczna za pomoc
a jakie masz włosy? kręcone? przy innym szamponie też miałaś taki problem?
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:08   #4977
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez Aishowa Pokaż wiadomość
To jeden z moich typów Zobaczymy co jutro znajdę w sklepie :P
jeżeli oczekujesz mocnego krycia to

jest ok, ale strasznie mało wydjny!
kupilam go jakies 3-4tyg temu i już mam resztke
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:10   #4978
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
na mojej przetłuszczającej się buzi nic się idealnie nietrzyma i to mnie wkurza. Bo nawet przy podkładach za 150 - 200 zł nie jest idealnie a ten wcale gorszy nie jest. Mimo świecenia się nie wygląda to strasznie. Ale poprawiać w ciągu dnia trzeba. Myślę, że fajny dla osób z normalna/lekko przetłuszczającą się cerą.
Nie jest bardzo jasny, ja jestem jeszcze lekko opalona po wakacjach. Moim zdaniem jest ciemniejszy niż np. Revlon CS nr 150. Dla bardzo jasnych buź będzie chyba za ciemny.
Ja mam suchą cerę i podkłady schodzą z niej w ekspresowym tempie, to dopiero coś
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:14   #4979
agniieesszzka
Zakorzenienie
 
Avatar agniieesszzka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3 002
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez izaura7 Pokaż wiadomość
Odbiegajac od tematu kolorowki, mam pytanie. Mozecie mi polecic jakas dobra odzywke do wlosow, ktora ulatwi rozczesywanie?
( Z Rossa lub innego sklepu ). Mam z tym spory klopot, strasznie mi sie wlosy placza po umyciu i nawet nakladanie odzywki po szamponie srednio pomaga... Bede wdzieczna za pomoc
Też mam problem z rozczesywaniem włosów, mam proste niby błyszczące i wglądają na zdrowe, ale są okropne pod względem rozczesywania aż mnie głowa boli czasami. Ja używam maski z Avonu ułatwiającej rozczesywanie, kosztuje niecałe 10zł ale jest świetna, daje sobie rade ale trzeba jej nałożyć dosyć dużo jeśli ma się dlugie lub grube włosy

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...iat-wisni.html
agniieesszzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 21:16   #4980
Aishowa
Zadomowienie
 
Avatar Aishowa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rossmann - część XV

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
jeżeli oczekujesz mocnego krycia to

jest ok, ale strasznie mało wydjny!
kupilam go jakies 3-4tyg temu i już mam resztke
Właśnie tego się obawiam - mi podkłady niestety kończą się w zawrotnym tempie. Planuję nie chodzić już na kosmetyczne zakupy do końca roku więc prawdopodobnie będę musiała kupić 2. Myślę jeszcze nad maybelline affinitone - polecacie?
Aishowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.