Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-28, 20:36   #4021
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
albo zrezygnowac w rozbiorkach z piorytetu na rzecz poleconego ekonomicznego, bo oplata jest jeszcze do strawienia
Ano
mi juz powplacano po 7zl wiec bede musiala ekonomicznym puscic niestety
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 20:40   #4022
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

powiem Wam szczerze, że ja od jakiegoś czasu wysyłając paczki z podforum zakupowego modowego wysyłałam ekonomiczne i czasem dochodzą tak samo jak priorytety (następnego dnia) albo maks 2-3 dni od wysyłki, więc chyba nie ma innego wyjścia i nie ma się co przejmować
speare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 21:45   #4023
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

jak juz rozmawiamy na tematy pocztowe, to musze sie o cos zapytac i przy okazji wyzalic otoz, wizazanka bioraca udzial w rozbiorce, nie odebrala przesylki, przesylka dwa razy awizowana( tu jest nr listu 00159007732088839460), pisalam do niej jak tylko zobaczylam ze jest awizowana, ale nie ma kontaktu, ostatni raz logowala sie na wizazu 23.12 ja pisalam w swieta i cisza, denerwuje mnie to troche, bo nawet gdybm nie otrzymala awiza, napisalabym do organizatorki i poprosila o nr przesylki zeby sprawdzic co sie dzieje, a tu zero reakcji, i teraz nasuwa mi sie pytanie jesli dostane zwrot przesylki to kto powinien poniesc koszt zwrotu i koszt ponownej wysylki? dodam tylko tyle ze adres na potw.nadania jest z zgodny z tym otrzymanym od wizazanki-wiec pomylke w adresie wykluczam pomijam juz fakt, ze nie moge zamknac rozbiorki
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:37   #4024
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Magda, jesli ja dostalabym zwrot przesylki i ciagle nie mialabym kontaktu z Wizazanka, to zostawilabym odlewke sobie (lub jesli byly inne chetne, to moga przygarnac) i zwrocila przelewem kase, ktora dostalam pomniejszona o koszt wysylki i koszt zwrotu.

A w przypadku ponownej wysylki, moim zdaniem, koszt zwrotu i ponownej wysylki powinna poniesc osoba, z ktorej powodu sytuacja zaistaniala. Np. jesli wyslalabym pod zly adres (bo sie pomylilam) to ja bym wziela koszt na siebie. Ale jesli np. otrzymujacy mial zakrecony czas i nie dal rady dotrzec na poczte, to juz jego sprawa (i koszt).
__________________
Szukam Midnight Oud Juliette Has a Gun.

Edytowane przez nikielka
Czas edycji: 2012-12-28 o 22:43
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:40   #4025
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
(...) i teraz nasuwa mi sie pytanie jesli dostane zwrot przesylki to kto powinien poniesc koszt zwrotu i koszt ponownej wysylki? dodam tylko tyle ze adres na potw.nadania jest z zgodny z tym otrzymanym od wizazanki-wiec pomylke w adresie wykluczam pomijam juz fakt, ze nie moge zamknac rozbiorki
No, na logikę, jeśli adresu nie pomyliłaś, to ta Wizażanka winna ponieść wspomniane koszty. Nawet, jeśli okazałoby się, że z przyczyn losowych nie mogła ona odebrać przesyłki - to tak czy siak, ta siła wyższa nie ma z Tobą nic wspólnego.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 22:45   #4026
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No, na logikę, jeśli adresu nie pomyliłaś, to ta Wizażanka winna ponieść wspomniane koszty. Nawet, jeśli okazałoby się, że z przyczyn losowych nie mogła ona odebrać przesyłki - to tak czy siak, ta siła wyższa nie ma z Tobą nic wspólnego.

Dokladnie, tez mysle podobnie.
__________________
Szukam Midnight Oud Juliette Has a Gun.
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 08:29   #4027
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez nikielka Pokaż wiadomość
Magda, jesli ja dostalabym zwrot przesylki i ciagle nie mialabym kontaktu z Wizazanka, to zostawilabym odlewke sobie (lub jesli byly inne chetne, to moga przygarnac) i zwrocila przelewem kase, ktora dostalam pomniejszona o koszt wysylki i koszt zwrotu.

A w przypadku ponownej wysylki, moim zdaniem, koszt zwrotu i ponownej wysylki powinna poniesc osoba, z ktorej powodu sytuacja zaistaniala. Np. jesli wyslalabym pod zly adres (bo sie pomylilam) to ja bym wziela koszt na siebie. Ale jesli np. otrzymujacy mial zakrecony czas i nie dal rady dotrzec na poczte, to juz jego sprawa (i koszt).
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
No, na logikę, jeśli adresu nie pomyliłaś, to ta Wizażanka winna ponieść wspomniane koszty. Nawet, jeśli okazałoby się, że z przyczyn losowych nie mogła ona odebrać przesyłki - to tak czy siak, ta siła wyższa nie ma z Tobą nic wspólnego.
dzieki dziewczyny bo tez bylam podobnego zdania-wolalam zapytac i upewnic sie czy mam wlasciwy tok myslenia w tej sprawie
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-29, 15:26   #4028
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Magda - a nie podała Ci swojego nr telefonu ?

... ja bym chyba zadzwonila jednak, bo z awizowaniem różnie bywa
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:43   #4029
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Magda - a nie podała Ci swojego nr telefonu ?

... ja bym chyba zadzwonila jednak, bo z awizowaniem różnie bywa
niestety nie mam
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-29, 15:51   #4030
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Magda - a nie podała Ci swojego nr telefonu ?

... ja bym chyba zadzwonila jednak, bo z awizowaniem różnie bywa
pewnie, ale to raczej odbierający powinien się zamartwiać o przesyłkę, nie nadawca. Z drugiej strony - różnie w życiu bywa, może odbierającej coś się (odpukać) stało - i tu się kłania niechęć współkupujących do podawania swojego telefonu - mimo, że ja np wyraźnie piszę, żeby oprócz adresu do wysyłki podać i telefon.

Cytat:
Napisane przez MAGDA1704 Pokaż wiadomość
niestety nie mam
Zgodnie z regulaminem forum - przy braku meldunku po dwóch tygodniach od wysyłki uznajesz przesyłkę za dostarczoną i zamykasz rozbiórkę. Jeśli wróci, za co zapłacisz - a kupująca nie będzie miała mocnego alibi - wrzuciłabym ją na czarną listę i tyle.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 13:59   #4031
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

1. czy odlewki można wysłać poleceonym ekonomicznym, czy musi być priorytet?
2. czy jeśli ja już wpłaciłam pienądze za odlewkę i jest już w drodze do mnie, to kiedy ją otrzymam, można uznać, że rozbiórka jest z mojej strony zakończona? Bo chciałabym zapytać o pozwolenie na własną rozbiórkę, a moja trzecia rozbiórka, w której brałam udział ma dużo uczestniczek i może trochę potrwać zanim każda potwierdzi odbiór. Zastanawiam się zatem czy kiedy ja odbiorę swoją odlewkę mogę już starać się o pozwolenie na własną rozbiórkę czy koniecznie muszę czekać na całkowite zakończenie danej rozbiórki.
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-02, 14:03   #4032
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez Quinn Pokaż wiadomość
1. czy odlewki można wysłać poleceonym ekonomicznym, czy musi być priorytet?
2. czy jeśli ja już wpłaciłam pienądze za odlewkę i jest już w drodze do mnie, to kiedy ją otrzymam, można uznać, że rozbiórka jest z mojej strony zakończona? Bo chciałabym zapytać o pozwolenie na własną rozbiórkę, a moja trzecia rozbiórka, w której brałam udział ma dużo uczestniczek i może trochę potrwać zanim każda potwierdzi odbiór. Zastanawiam się zatem czy kiedy ja odbiorę swoją odlewkę mogę już starać się o pozwolenie na własną rozbiórkę czy koniecznie muszę czekać na całkowite zakończenie danej rozbiórki.
1. Musi by polecony a czy ekonomiczny czy priorytetowy to już wybiera uczestniczka zamówienia
2. Myślę ze Bella powinna Ci uznać tą rozbiórkę jako ukończoną ale może niech się wypowie
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 10:13   #4033
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Czy któraś z was ma wagę kuchenną i mogłaby zważyć 2, 3 i 4 w miarę pełne atomki 10ml? I takoż atomki 5ml. A może ktoś już wcześniej dokonał takich pomiarów?

Chodzi mi oczywiście o to ile atomków (wraz z kopertą i folią) nie przekroczy 350gr.
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 13:45   #4034
korozyjka
Rozeznanie
 
Avatar korozyjka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 817
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez harrisonka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma wagę kuchenną i mogłaby zważyć 2, 3 i 4 w miarę pełne atomki 10ml? I takoż atomki 5ml. A może ktoś już wcześniej dokonał takich pomiarów?

Chodzi mi oczywiście o to ile atomków (wraz z kopertą i folią) nie przekroczy 350gr.
4 pełne dyszki wraz z opakowaniem nie powinny przekroczyć 350 g. a 5 to już wg mnie zależy od pakowania.
jeśli jednak chcesz dokładną wagę poszczególnych atomów to daj znać
korozyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:49   #4035
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

ja kiedyś dokonałam takowych pomiarów, znaczy nie pełnych atomków, a pustych, ale przy wyliczaniu przesyłki dodaję po prostu do wagi pustego ilość gramów = ilości mililitrów (niby alkohol lżejszy od wody, ale dochodzą jeszcze olejki etc., więc w zaokrągleniu przyjmuję ml = g


sample 2,5ml ważą ok. 2-3g pusty (waga słabo łapie takie drobne różnice), a 5ml - 5-6g
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg atomki.jpg (103,6 KB, 66 załadowań)
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:07   #4036
nikielka
Raczkowanie
 
Avatar nikielka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 421
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

A 10 ml szklany atomek z Globe pusty wazy 38gr na mojej wadze.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Eee, dopiero teraz odworzylam zalacznik cbr, ale jak widac wynik taki sam.
__________________
Szukam Midnight Oud Juliette Has a Gun.

Edytowane przez nikielka
Czas edycji: 2013-01-06 o 15:10
nikielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:58   #4037
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Jakby ktoś był zainteresowany, to dziś o 20.00 otwieram wątek samplowo- atomkowy. Sample plastikowe 5 ml z Fambudu i atomki z Globe. Info o rzucie jest w adekwatnym wątku i moim podpisie, gdyby jednak ktoś nie zauważył, to jeszcze informuję
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 18:23   #4038
harrisonka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 685
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Dziękuję bardzo dziewczyny!
harrisonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 23:18   #4039
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Co do robienia odlewek to polecam sposób, który był wcześniej opisany, psikać najpierw do czegoś większego, a później odmierzać odpowiednią ilość. Psikanie do strzykawki i przesuwanie później po paluchu do małego otworu atomka jest dosyć ryzykowne. Głowiłam się co by się najlepiej nadawało do tego i olśniło mnie jak musiałam zrobić badanie moczu Te pojemniczki nadają się super do odlewek, są sterylne, mają orientacyjną podziałkę, później można je zakręcić, odpowiednio podpisać i wykorzystać przy następnej odlewce z flakonu
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 23:35   #4040
liliza
El Cumpleaños Secreto
 
Avatar liliza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Into the Darkness
Wiadomości: 4 521
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Co do robienia odlewek to polecam sposób, który był wcześniej opisany, psikać najpierw do czegoś większego, a później odmierzać odpowiednią ilość. Psikanie do strzykawki i przesuwanie później po paluchu do małego otworu atomka jest dosyć ryzykowne. Głowiłam się co by się najlepiej nadawało do tego i olśniło mnie jak musiałam zrobić badanie moczu Te pojemniczki nadają się super do odlewek, są sterylne, mają orientacyjną podziałkę, później można je zakręcić, odpowiednio podpisać i wykorzystać przy następnej odlewce z flakonu
Wiesz co? Najpierw obśmiałam się jak norka (takie skojarzenie siuśki i perfumy), ale to jest genialny pomysł. Te pojemniki faktycznie idealnie się do tego nadają. Najprostsze pomysły są najlepsze. Brawo
liliza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:40   #4041
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Co do robienia odlewek to polecam sposób, który był wcześniej opisany, psikać najpierw do czegoś większego, a później odmierzać odpowiednią ilość. Psikanie do strzykawki i przesuwanie później po paluchu do małego otworu atomka jest dosyć ryzykowne. Głowiłam się co by się najlepiej nadawało do tego i olśniło mnie jak musiałam zrobić badanie moczu Te pojemniczki nadają się super do odlewek, są sterylne, mają orientacyjną podziałkę, później można je zakręcić, odpowiednio podpisać i wykorzystać przy następnej odlewce z flakonu
robiłam tak przy pierwszej rozbiórce - tylko psikałam do atomka 19ml z użyciem strzykawki jako lejka - i pojemność tych sampli, które były napełniane w ten sposób była nieco większa niż tych psikanych tradycyjnie. Za każdym razem miałam na podziałce tyle, ile trzeba - ale sądzę, że w przypadku malutkich sampli ilość płyny w igle robiła różnicę. Inna sprawa- moje palce protestuję po przepsikaniu kilku ml, i ciężko by mi było odpsikać w ciągu 20ml.

Bałabym się psikać do takiego pojemniczka - jakieś mam głupie przeświadczenie, że w trakcie operacji wyparuje nieco płynu ze względu na kształt pojemniczka...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 10:02   #4042
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
Bałabym się psikać do takiego pojemniczka - jakieś mam głupie przeświadczenie, że w trakcie operacji wyparuje nieco płynu ze względu na kształt pojemniczka...


Ja psikam do strzykawki, a później do atomizera. W przelewaniu płynu, aby nie uciekło mi nic przez paluchy, pomagają mi takie maleńkie lejki, kupiłam kiedyś dużo i teraz fajnie się sprawdzają. Ani kropelka nie ucieka, jeden lejek to jedne perfumy i groszowa sprawa
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 11:00   #4043
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
robiłam tak przy pierwszej rozbiórce - tylko psikałam do atomka 19ml z użyciem strzykawki jako lejka - i pojemność tych sampli, które były napełniane w ten sposób była nieco większa niż tych psikanych tradycyjnie. Za każdym razem miałam na podziałce tyle, ile trzeba - ale sądzę, że w przypadku malutkich sampli ilość płyny w igle robiła różnicę. Inna sprawa- moje palce protestuję po przepsikaniu kilku ml, i ciężko by mi było odpsikać w ciągu 20ml.

Bałabym się psikać do takiego pojemniczka - jakieś mam głupie przeświadczenie, że w trakcie operacji wyparuje nieco płynu ze względu na kształt pojemniczka...
Też chodziło mi o strzykawkę jako lejek, przy psikaniu do dużego pojemniczka rzeczywiście może trochę ulecieć w powietrze, a na strzykawce wszystkie osadzone kropelki później popchnie tłoczek
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:09   #4044
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez cherry-lady Pokaż wiadomość
Też chodziło mi o strzykawkę jako lejek, przy psikaniu do dużego pojemniczka rzeczywiście może trochę ulecieć w powietrze, a na strzykawce wszystkie osadzone kropelki później popchnie tłoczek
ale moim zdaniem to samo jest z przepsikiwaniem przez lejek, o ktorym wspominala seduction.
psikanie do strzykawki bezposrednio i uzywanie jej jako lejka jest lepszym rozwiazaniem imo.
caly psik idzie w szyjke strzykawki - najlepiej jak jest to strzykawka o szerszej szyjce (20 ml z mojego doswiadczenia jest ok)
w przypadku lejka część psiku odbija sie od scianek lejka i ta mgielka nie jest wylapywana przez scianki, a wznosi sie w powietrze.
nie sa to duze ilosci, ale przy tylu psikach moze robic swoje.
co do trzymania wylewki strzykawki - moze trzeba rozwazyc przy okazji zakupow wspolnych zakup takze strzykawek i zatyczek do nich?
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:17   #4045
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Ja tam nie mam nigdy problemu z przelaniem zawartości strzykawki do atomka. A strzykawki przeciez sa w każdej aptece za grosze. Jeżeli są zatyczki do strzykawek to przeciez też trzeba je zdjąć potem nad atomkiem i moim zdaniem większe ryzyko rozlania... no ale jak kto woli .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:28   #4046
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez jagusiek Pokaż wiadomość
(...) moze trzeba rozwazyc przy okazji zakupow wspolnych zakup takze strzykawek i zatyczek do nich?
koszt takiej wspólnozakupowej strzykawki byłby bardzo wysoki przy aktualnych cenach PP poza tym nie ma problemu z ich kupieniem za grosze

co do nalewania ze strzykawki do atomka - wystarczy szczelnie górny otwór strzykawki paluchem , a nic dołem nie wyleci dopóki się go nie odsłoni
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 08:45   #4047
jagusiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 94
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
koszt takiej wspólnozakupowej strzykawki byłby bardzo wysoki przy aktualnych cenach PP poza tym nie ma problemu z ich kupieniem za grosze

co do nalewania ze strzykawki do atomka - wystarczy szczelnie górny otwór strzykawki paluchem , a nic dołem nie wyleci dopóki się go nie odsłoni
no mnie tam paluch boli od trzymania w czasie psikania
strasznie niewygodne.

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Ja tam nie mam nigdy problemu z przelaniem zawartości strzykawki do atomka. A strzykawki przeciez sa w każdej aptece za grosze. Jeżeli są zatyczki do strzykawek to przeciez też trzeba je zdjąć potem nad atomkiem i moim zdaniem większe ryzyko rozlania... no ale jak kto woli .
nie ma ryzyka jak sie odetka zatyczke przy przechylonej strzykawce.
a pozniej bez zatyczki przechylic nad otworem atomka i juz.
jagusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 09:11   #4048
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Info dla zainteresowanych Black Oud LM Parfums:
Rozbiórkę otwieram jutro (17 stycznia) o godz. 20-tej.
Kwota za 1ml - ok 8,4 - 8,5 pln (szacunkowo, może się minimalnie zmienić w zależności od kursu eur).
do oddania - max 45ml
zakup - za ok 1 - 2 tygodnie
wpłaty - 1 dzień od rozesłania danych (dane wyślę po zakupie).

Zapraszam
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 17:19   #4049
Bellucci1033
Przyczajenie
 
Avatar Bellucci1033
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

Poszukuję odlewki perfum LesNez Me Play The Lion. Zalogowałam się na wizażu po raz pierwszy. Możecie mnie właściwie przekierować?

Edytowane przez Bellatrix
Czas edycji: 2013-01-17 o 21:39
Bellucci1033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-16, 17:40   #4050
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum

to ja wzorem Vl4 zaanonsuję nową wspólną rozbiórkę, którą otworzę, jak tylko zakończę obecne:
Van Cleef & Arpels Collection Bois d'Irys 75ml --> 3,07zł/ml
Van Cleef & Arpels Collection Lys Carmin 75ml --> 2,67zł/ml
cbr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.