Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 14:44   #1441
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Ogrzewanie -> suche powietrze. Mam to samo. Czego dokładnie używasz do włosów?
właśnie pozmieniałam troche bo mi sie pokonczyły mazidła. A zmieniam je co jakiś czas żeby wkołko tego samego nie uzywać..
Więc tak do OMO mam Odzywkę Oleo Repair z Fructisa.
Mam maskę fructis color cośtam taka czerwona, szampon nivea intense repair i do mycia odżywką - balea feuchtigkeits spulung odzywka do wlosów suszych no a bez splukiwania mam tą joanne z proteinami i z alverde na koncówki serum..

Pomysł z odrobiną olejku do maski jest dobry.. ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bild-alverde-repair-haarspitzen-fluid-traube-avocado-data.jpg (17,6 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bild-balea-feuchtigkeits-spuelung-mango-und-aloe-vera-data.jpg (21,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (8,7 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oie_9193457y1mZYE3U.jpg (39,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg testbericht-3ukwpj210dxc1356013623.jpg (66,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z-Apteczki-Babuni-Balsam-nawilzajaco-regenerujacy-72325-big.jpg (24,4 KB, 1 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-01-27 o 14:48
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:53   #1442
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
http://kascysko.blogspot.com/2012/06...umektanty.html to powinno Ci trochę rozjaśnić sprawę.

Ogólnie tej zimy zaczęłam unikać humektantów, jeżeli już to stosuję przed myciem i jest nieźle, serio mniej się puszą...
czyli mam ograniczyć nawilżacze... hmmm to znaczylo by ze musze chyba zmienic kosmetyki bo nawilzacze sa w kazdym z moich kosmetykow.. ew. kupic jedna odzywke ktora nie bedzie miala duzo nawilżaczy i uzywac jej na zmiane z tamtymi albo przy wilgotnej pogodzie np.. ? dobrze zrozumialam..???
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 15:01   #1443
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
właśnie pozmieniałam troche bo mi sie pokonczyły mazidła. A zmieniam je co jakiś czas żeby wkołko tego samego nie uzywać..
Więc tak do OMO mam Odzywkę Oleo Repair z Fructisa.
Mam maskę fructis color cośtam taka czerwona, szampon nivea intense repair i do mycia odżywką - balea feuchtigkeits spulung odzywka do wlosów suszych no a bez splukiwania mam tą joanne z proteinami i z alverde na koncówki serum..

Pomysł z odrobiną olejku do maski jest dobry.. ;]
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html to ta maska? Nie widzę na kwc żadnej podobnej... jak to nie to, popraw mnie.
Zawiera amodimethicone, zresztą tak samo jak Oleo Repair. Czyli jednak jest silikon. Słyszałam gdzieś opinię, że amodimethicone potrafi spuszyć, ale cecha osobnicza. Mnie np. niesamowicie obciąża.
Oleo do OMO jako drugie O? Czy myjesz SLeSem?

Szampon nivei ma sok z aloesu i glicerynę, czyli humektanty. Poza tym polyquaternium - oblepiacz. Humektanty pewnie w śladowych ilościach - gdzieś daleko w składzie, nie powinny robić krzywdy.

Odżywka Balea - dość wysoko gliceryna, może puszyć. Poza tym Isopropyl Alcohol - nie przesusza?

Joanna - jak wyżej, IPA. Humektanty na końcu składu...

Serum Alverde - na dzień dobry gliceryna i alkohol. Puszek + suszek?

Oczywiście to wszystko tylko domniemane efekty itd. Nie znam Twoich włosów, próbuję strzelać ;-) co może się dziać. Mam nadzieję, że pomogłam.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 15:29   #1444
kasiekred
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 48
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie czerwonowłose
Może jestem nowa na forum, ale zaliczam się raczej do czerwonowłosych weteranek :P

Przybywam z pytaniem na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy orientujecie się czy odcień F666 allwaves jest farbą rozjaśniającą/przyciemniającą czy tylko przykryje obecny stan?
Przetestowałam 0.6GP i u mnie się na całych włosach nie sprawdza bo spływa z rozjaśnianych wcześniej partii...
Planuję na odrost nakładać 0.6GP i szukam czegoś o podobnym odcieniu na resztę włosów.
kasiekred jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 16:44   #1445
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
Witajcie czerwonowłose
Może jestem nowa na forum, ale zaliczam się raczej do czerwonowłosych weteranek :P

Przybywam z pytaniem na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy orientujecie się czy odcień F666 allwaves jest farbą rozjaśniającą/przyciemniającą czy tylko przykryje obecny stan?
Przetestowałam 0.6GP i u mnie się na całych włosach nie sprawdza bo spływa z rozjaśnianych wcześniej partii...
Planuję na odrost nakładać 0.6GP i szukam czegoś o podobnym odcieniu na resztę włosów.
dziewczyny zaraz Ci na pewno odpowiedzą, ale z tego co pamiętam to chyba ta akurat nie jest rozjaśniająca - poprawcie mnie jak co.
a farba zawsze będzie spływać z rozjaśnianych partii szybciej
może warto zastanowić się nad nakładaniem na tą część tonera?
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:05   #1446
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra-wersja.html to ta maska? Nie widzę na kwc żadnej podobnej... jak to nie to, popraw mnie.
Zawiera amodimethicone, zresztą tak samo jak Oleo Repair. Czyli jednak jest silikon. Słyszałam gdzieś opinię, że amodimethicone potrafi spuszyć, ale cecha osobnicza. Mnie np. niesamowicie obciąża.
Oleo do OMO jako drugie O? Czy myjesz SLeSem?

Szampon nivei ma sok z aloesu i glicerynę, czyli humektanty. Poza tym polyquaternium - oblepiacz. Humektanty pewnie w śladowych ilościach - gdzieś daleko w składzie, nie powinny robić krzywdy.

Odżywka Balea - dość wysoko gliceryna, może puszyć. Poza tym Isopropyl Alcohol - nie przesusza?

Joanna - jak wyżej, IPA. Humektanty na końcu składu...

Serum Alverde - na dzień dobry gliceryna i alkohol. Puszek + suszek?

Oczywiście to wszystko tylko domniemane efekty itd. Nie znam Twoich włosów, próbuję strzelać ;-) co może się dziać. Mam nadzieję, że pomogłam.
właśnie pomogłaś aż za bardzo bo wychodzi że wszystko mam złe chyba.. tu silikon ktorego kurde nie zobaczyłam.. ale one są rozpuszczalne także nie ma az tak źle powiem tak oleo użyłam na razie raz jako drugie O bo pierwsze to była maska właśnie a szampon sls ta nivea ale mam jeszcze jeden dla dzieci szampon bez sls ktory chce tez przetestować.. wiesz ten puch mi sie teraz dopiero jakoś zrobił wczesniej jakoś nie miałam.. więc albo ta maska albo ta balea...tymbardziej ze nia myłam włosy.. nie nie wysusza tylko właśnie puch mam.. kurde wyglada na to ze po niej... bo te serum mi nie szkodziło wręcz przeciwnie.. działało na końce o dziwo ;]


Tak teraz patrze i myśle... może zmienie tą balea na inną balea z kokosem ktora wczesniej uzywałam do mycia.. i nigdy nic mi po niej nie bylo.. a ta z gliceryną dam kolezance albo schowam i kiedyśtam użyje do OMO... jak myślisz..?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
Witajcie czerwonowłose
Może jestem nowa na forum, ale zaliczam się raczej do czerwonowłosych weteranek :P

Przybywam z pytaniem na które nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Czy orientujecie się czy odcień F666 allwaves jest farbą rozjaśniającą/przyciemniającą czy tylko przykryje obecny stan?
Przetestowałam 0.6GP i u mnie się na całych włosach nie sprawdza bo spływa z rozjaśnianych wcześniej partii...
Planuję na odrost nakładać 0.6GP i szukam czegoś o podobnym odcieniu na resztę włosów.
mi sie wydaje ze ta farba nie jest rozjasniajaca.. a z rozjasnianych wlosow zawsze szybciej schodzi..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-01-27 o 17:13
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 17:22   #1447
kasiekred
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 48
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Jestem świadoma tego że z rozjaśnianych schodzi szybciej ale dopiero przy tym odcieniu jest to AŻ TAK widoczne, do pewnego momentu ładna czerwień a potem takie paskudztwo, bardzo nierównomiernie mi się sprała. Przy chantalu nie miałam takich rewolucji mimo rozjaśniania.
Dzięki za odpowiedź, wypróbuję ten odcień, może będzie ciut lepiej
kasiekred jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-27, 17:30   #1448
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kasiekred Pokaż wiadomość
Jestem świadoma tego że z rozjaśnianych schodzi szybciej ale dopiero przy tym odcieniu jest to AŻ TAK widoczne, do pewnego momentu ładna czerwień a potem takie paskudztwo, bardzo nierównomiernie mi się sprała. Przy chantalu nie miałam takich rewolucji mimo rozjaśniania.
Dzięki za odpowiedź, wypróbuję ten odcień, może będzie ciut lepiej
no a póki co możesz odświeżać się tonerem albo pianką..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 19:59   #1449
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
właśnie pomogłaś aż za bardzo bo wychodzi że wszystko mam złe chyba.. tu silikon ktorego kurde nie zobaczyłam.. ale one są rozpuszczalne także nie ma az tak źle powiem tak oleo użyłam na razie raz jako drugie O bo pierwsze to była maska właśnie a szampon sls ta nivea ale mam jeszcze jeden dla dzieci szampon bez sls ktory chce tez przetestować.. wiesz ten puch mi sie teraz dopiero jakoś zrobił wczesniej jakoś nie miałam.. więc albo ta maska albo ta balea...tymbardziej ze nia myłam włosy.. nie nie wysusza tylko właśnie puch mam.. kurde wyglada na to ze po niej... bo te serum mi nie szkodziło wręcz przeciwnie.. działało na końce o dziwo ;]


Tak teraz patrze i myśle... może zmienie tą balea na inną balea z kokosem ktora wczesniej uzywałam do mycia.. i nigdy nic mi po niej nie bylo.. a ta z gliceryną dam kolezance albo schowam i kiedyśtam użyje do OMO... jak myślisz..?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



mi sie wydaje ze ta farba nie jest rozjasniajaca.. a z rozjasnianych wlosow zawsze szybciej schodzi..
Jeżeli tamta balea pasowała Ci bardziej to czemu nie? A zaczęłaś puszyć odkąd używasz tej, czy wcześniej?
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 21:11   #1450
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Jeżeli tamta balea pasowała Ci bardziej to czemu nie? A zaczęłaś puszyć odkąd używasz tej, czy wcześniej?
no właśnie powiem tak: wczesniej mialam bardziej przesuszone włosy i uzywałam też innych kosmetyków, teraz podciełam włosy i zmieniłam kosmetyki.. póki tych starych używałam to już po ścięciu suszków było OK a teraz nagle puch więc myślę że to ta balea.. więc chyba faktycznie ją zmienie.. ale tamta kokosowa była fajniejsza choć skład miała słabszy.. ale mam jeszcze jedną na oku.. możesz mi doradzić czy będzie dobra?

Balea repair Spulung..
AQUA · CETEARYL ALCOHOL · BEHENTRIMONIUM CHLORIDE · STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE · DIETHYLHEXYL CARBONATE · DIPROPYLENE GLYCOL · PANTHENOL · HYDROLYZED WHEAT PROTEIN · HYDROLYZED CORN PROTEIN · HYDROLYZED SOY PROTEIN· HYDROXYETHYLCELLULOSE · GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE · CETRIMONIUM CHLORIDE · PARFUM · HYDROXYPROPYL OXIDIZED STARCH PG-TRIMONIUM CHLORIDE · ROYAL JELLY EXTRACT · GLYCERIN · CITRIC ACID · SODIUM LACTATE · LACTIC ACID · BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · SODIUM CHLORIDE · SODIUM BENZOATE · PHENOXYETHANOL.

aa i dzięki za link oczywiście.. dużo przejżałam tam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 22:18   #1451
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
no właśnie powiem tak: wczesniej mialam bardziej przesuszone włosy i uzywałam też innych kosmetyków, teraz podciełam włosy i zmieniłam kosmetyki.. póki tych starych używałam to już po ścięciu suszków było OK a teraz nagle puch więc myślę że to ta balea.. więc chyba faktycznie ją zmienie.. ale tamta kokosowa była fajniejsza choć skład miała słabszy.. ale mam jeszcze jedną na oku.. możesz mi doradzić czy będzie dobra?

Balea repair Spulung..
AQUA · CETEARYL ALCOHOL · BEHENTRIMONIUM CHLORIDE · STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE · DIETHYLHEXYL CARBONATE · DIPROPYLENE GLYCOL · PANTHENOL · HYDROLYZED WHEAT PROTEIN · HYDROLYZED CORN PROTEIN · HYDROLYZED SOY PROTEIN· HYDROXYETHYLCELLULOSE · GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE · CETRIMONIUM CHLORIDE · PARFUM · HYDROXYPROPYL OXIDIZED STARCH PG-TRIMONIUM CHLORIDE · ROYAL JELLY EXTRACT · GLYCERIN · CITRIC ACID · SODIUM LACTATE · LACTIC ACID · BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL · ALPHA-ISOMETHYL IONONE · SODIUM CHLORIDE · SODIUM BENZOATE · PHENOXYETHANOL.

aa i dzięki za link oczywiście.. dużo przejżałam tam..
Nie ma sprawy.
Wydaje się być niezła, wysoko humektantów nie widzę. Jakaś tam gliceryna na szarym końcu... Przesuszać też chyba nie powinna. Zawsze możesz ją "doprawić" kropelką oleju też.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 06:57   #1452
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy.
Wydaje się być niezła, wysoko humektantów nie widzę. Jakaś tam gliceryna na szarym końcu... Przesuszać też chyba nie powinna. Zawsze możesz ją "doprawić" kropelką oleju też.
noo jasne można ;] noto kupie ją i tą kokosową.. będę na zmianę używała bo ta kokosowa jest za☠☠☠ista dla moich włosów ale składowo jest średnia w sensie że niema silikonów ale nawilżaczy i protein czy jakiś olejków też ma malutko..dlatego muszę ją dopełnić czymś .. dzięuję kochana za pomoc!
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 11:58   #1453
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny! Chcę się wziąć za picie drożdży. Miała któraś z was styczność z tym sposobem wspomagania włosów? Polecacie czy nie?

Pozdrawiam!
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 13:48   #1454
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chcę się wziąć za picie drożdży. Miała któraś z was styczność z tym sposobem wspomagania włosów? Polecacie czy nie?

Pozdrawiam!
nie nie brałam się za to i raczej chyba nie bede.. nie sniosłabym smaku.. już przy pieczeniu ciast z drozdzy zapach jest niemiły..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 15:53   #1455
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chcę się wziąć za picie drożdży. Miała któraś z was styczność z tym sposobem wspomagania włosów? Polecacie czy nie?

Pozdrawiam!
Polecam
Piłam i mnóstwo nowych włosków mi wyrosło a i te które już miałam fajnie się poprawiły i błyszczały smak co prawda jakimś cudem nie jest ale da się przyzwyczaić. Ja po 2-3 razach nawet nie czułam smaku już, a kiedyś też nie byłam w stanie ich przełknąć. I pamiętaj żeby wrzątkiem zalać, żeby nie "musowały" w szklance.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 16:10   #1456
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
Polecam
Piłam i mnóstwo nowych włosków mi wyrosło a i te które już miałam fajnie się poprawiły i błyszczały smak co prawda jakimś cudem nie jest ale da się przyzwyczaić. Ja po 2-3 razach nawet nie czułam smaku już, a kiedyś też nie byłam w stanie ich przełknąć. I pamiętaj żeby wrzątkiem zalać, żeby nie "musowały" w szklance.
Dziękuję Wiem, wiem, czytałam na wątku o drożdżach co nieco. Przygodę czas zacząć!
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 19:33   #1457
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wiem, wiem, czytałam na wątku o drożdżach co nieco. Przygodę czas zacząć!
też chyba zacznę na dniach
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:34   #1458
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Unhappy Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie Czerwonowłose!
Miałam bardzo ładne czerwone włosy, zawsze farbowałam w domu ale dosyć dobrze się trzymały. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby pójść do fryzjerki. Pokazałam jej taki kolor: http://24.media.tumblr.com/32a4b38ff...ujiyo1_500.jpg
Powiedziała, że nie ma problemu, i na pewno mi takie wyjdą. Teraz jestem załamana, mam strasznie ciemny czerwony, chcę mieć znowu jaśniejsze
Możecie mi coś poradzić? Czy jak je rozjaśnię to bardzo się zniszczą?
Dodam, że naturalnie mam dosyć ciemny brąz.
Pomocy :C
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 21:48   #1459
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Witajcie Czerwonowłose!
Miałam bardzo ładne czerwone włosy, zawsze farbowałam w domu ale dosyć dobrze się trzymały. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby pójść do fryzjerki. Pokazałam jej taki kolor: http://24.media.tumblr.com/32a4b38ff...ujiyo1_500.jpg
Powiedziała, że nie ma problemu, i na pewno mi takie wyjdą. Teraz jestem załamana, mam strasznie ciemny czerwony, chcę mieć znowu jaśniejsze
Możecie mi coś poradzić? Czy jak je rozjaśnię to bardzo się zniszczą?
Dodam, że naturalnie mam dosyć ciemny brąz.
Pomocy :C
świetnyyyy
a może się trochę wypłukają jeszcze?
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 22:18   #1460
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ah, nie wiem. Planuję myć je w Head and Shoulders, słyszałam, że najszybciej wypłukuje? Ale jeżeli nie uzyskam takiego koloru jak chcę, to macie jakieś wypróbowane farby, które dodatkowo rozjaśniłyby te włosy?
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 06:21   #1461
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Witajcie Czerwonowłose!
Miałam bardzo ładne czerwone włosy, zawsze farbowałam w domu ale dosyć dobrze się trzymały. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby pójść do fryzjerki. Pokazałam jej taki kolor: http://24.media.tumblr.com/32a4b38ff...ujiyo1_500.jpg
Powiedziała, że nie ma problemu, i na pewno mi takie wyjdą. Teraz jestem załamana, mam strasznie ciemny czerwony, chcę mieć znowu jaśniejsze
Możecie mi coś poradzić? Czy jak je rozjaśnię to bardzo się zniszczą?
Dodam, że naturalnie mam dosyć ciemny brąz.
Pomocy :C
hej.
Ale dałaś klapę...teraz możesz albo wypłukiwać kolor i dać później farbę lub toner.. albo możesz dać farbę rozjsąniającą na włosy typu majicontrast czy allwaves... powinna ci rozjaśnić całość..
ja zrobiłam kiedyś podobny błąd, farbując się na brąz a później na ciemną czerwień.. teraz ciężko mi wrócić do żarówy.. ale pomalutku pomalutku.. jest coraz jaśniej
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-01-29 o 06:23
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 06:46   #1462
Miyakochan
Raczkowanie
 
Avatar Miyakochan
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: w przyszłości Seoul
Wiadomości: 68
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witajcie Czerwonowłose :3

Farbę kupiłam na początku miesiąca, a włosów nie pomalowałam. Znów nałożyłam P76 loreala xD
Nie mogłam znieść 2cm odrostów...
Stwierdziłam, że lepiej do zdjęcia dyplomowego mieć normalne włosy. :P
Malować będę po sesji i nie mogę się już do czekać. *.*
Jako plus dodam, że moje włosy trochę poprawiły kondycje. ^^
Miyakochan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 18:33   #1463
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hej.
Ale dałaś klapę...teraz możesz albo wypłukiwać kolor i dać później farbę lub toner.. albo możesz dać farbę rozjsąniającą na włosy typu majicontrast czy allwaves... powinna ci rozjaśnić całość..
ja zrobiłam kiedyś podobny błąd, farbując się na brąz a później na ciemną czerwień.. teraz ciężko mi wrócić do żarówy.. ale pomalutku pomalutku.. jest coraz jaśniej
A te tonery bardzo niszczą włosy?
Mam teraz w całkiem niezłym stanie, no ale czego się nie zrobi dla czerwonych włosów :3
Wiem, że dałam klapę już nigdy chyba nie pójdę do fryzjera na farbowanie :<
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 19:17   #1464
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
A te tonery bardzo niszczą włosy?
Mam teraz w całkiem niezłym stanie, no ale czego się nie zrobi dla czerwonych włosów :3
Wiem, że dałam klapę już nigdy chyba nie pójdę do fryzjera na farbowanie :<
tonery i pianki wcale nie niszczą włosów.. wręcz przeciwnie.. jak je użyjesz z maską do włosów to efekty są nieziemskie.. tylko musisz dać je na wypłukane włosy lub rozjaśnione..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 19:59   #1465
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hmn, może się skuszę.
Kurcze,tyle problemów z tymi czerwonymi, ąż się zastanawiam czasami czy nie przefarbować ich na brąz i będę mieć spokój
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 11:26   #1466
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cześć Dziewczyny, witajcie znowu

A ja normalnie jestem załamana, od 1,5 roku farbowałam włosy od ciemnej czerwieni do jasnego rudego, wczoraj zachciało mi się zafarbować je na jasny brąz, wyszedł dosyć ciemnawy kasztan, kolor sam w sobie nie jest zły, wręcz przeciwnie, ale czuję się taka 'zgaszona' w nim. Czy tylko ja zrobiłam taki błąd?
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.

Edytowane przez KochamMichasia
Czas edycji: 2013-01-30 o 11:53
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:19   #1467
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, witajcie znowu

A ja normalnie jestem załamana, od 1,5 roku farbowałam włosy od ciemnej czerwieni do jasnego rudego, wczoraj zachciało mi się zafarbować je na jasny brąz, wyszedł dosyć ciemnawy kasztan, kolor sam w sobie nie jest zły, wręcz przeciwnie, ale czuję się taka 'zgaszona' w nim. Czy tylko ja zrobiłam taki błąd?
noo ja zrobiłam raz tez błąd że z czerwieni na brąz poszłam.. i chodziłam w nim ze 2 miesiące i wróciłam do czerwieni.. choć teraz jest mi ciężej wrócić do "tej" czerwieni niż wcześniej..

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladybug123 Pokaż wiadomość
Hmn, może się skuszę.
Kurcze,tyle problemów z tymi czerwonymi, ąż się zastanawiam czasami czy nie przefarbować ich na brąz i będę mieć spokój
ni nie nie.. nas już i tak mało jest...
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 14:31   #1468
Ladybug123
Przyczajenie
 
Avatar Ladybug123
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 24
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Po prostu chyba nie wszystkim chce się tak męczyć z tymi włosami, bo tak na prawdę to trudno je utrzymać w ładnym kolorze
Ladybug123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 23:11   #1469
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez falka_19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chcę się wziąć za picie drożdży. Miała któraś z was styczność z tym sposobem wspomagania włosów? Polecacie czy nie?

Pozdrawiam!
ja wymiotowałam po 3 dniach picia drożdży

babki oddam te 80 ml matrixa sr-r, wyślę pierwsza jakby co, ale byłabym wdzięczna za przelew na przesyłkę jak farbka do którejś dojdzie, zdecydujcie komu to wyślę
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 05:57   #1470
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
ja wymiotowałam po 3 dniach picia drożdży

babki oddam te 80 ml matrixa sr-r, wyślę pierwsza jakby co, ale byłabym wdzięczna za przelew na przesyłkę jak farbka do którejś dojdzie, zdecydujcie komu to wyślę
ja chętnie wezmę.. ale cholera będę dopiero za 2 tyg w polsce.. to wtedy byś mogła na adres mojej mamy wysłać. a zapłaciłabym na poczcie za przelew bo nie mam polskiego konta a chyba nie moge robic przelewow z niemieckiego na polskie..;/
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:00.