Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 19:19   #1381
Krystel13
Raczkowanie
 
Avatar Krystel13
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 233
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wklejam post RUBINECZKI (na jej prośbę):

"Krystel13
Już mierzę....na wydechu: 72, w normalnej pozycji 76-77, w b. 85, rozstaw: 18,5cm. Już po wymiarach widać, że nic z przodu nie mam. Dobrze że te gąbki istnieją... Bo wtedy to dopiero byłby problem.
To może uda nam się spotkać!

ania2003 ojej, Aniu a Ty masz okrągłe czy anatomki?" __________________
Dr. W. ; Wrocław- 25.02.2013

Rubineczko - uwierz mi ze po operacji bedziesz chciała wypocząć a nie oczekiwać odwiedzin .
__________________
14.LUTY 2013- Wrocław dr.M.W Mentor 375 HP okrągłe

Edytowane przez Krystel13
Czas edycji: 2013-02-17 o 19:26
Krystel13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:21   #1382
michalina1312
Raczkowanie
 
Avatar michalina1312
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 65
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Kachuula Pokaż wiadomość
Witam wieczorkiem
Mi tez czasami posty giną,ale może my jako nowe tak mamy

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Szczęśliwe posiadaczki nowych cudeniek GRTULACJE
Chyba my nowe tak mamy, bo moje też giną w nieznanych okolicznościach

Dołączam się do gratulacji
michalina1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:24   #1383
Martika25300
Raczkowanie
 
Avatar Martika25300
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 181
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Martika25300 Pokaż wiadomość
Witam,
jestem na tym forum nowa ale czytam od dłuższego czasu wszystko co piszecie i nie ukrywam ,że bardzo dodajecie otuchy i zarażacie pozytywnym myśleniem. Dzisiaj dość wylewnie opisałam Wam wszystko ale nie wiem o co chodzi ,bo nie ma nie ma tego wpisu....i nie wiem czy tak zawsze jest za pierwszym razem czy ja coś pochrzaniłam?


Dziewczyny o co chodzi? Piszę do Was teraz czwarty raz i nie ma dwóch ostatnich postów a nie mało się tam napociłam. Czy muszę zaczynać znowu od nowa? Tamte jeszcze dojdą? To dlatego ,że jestem nowa i mam nowe konto?
Martika25300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:30   #1384
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Krystel13 Pokaż wiadomość

ania2003 ojej, Aniu a Ty masz okrągłe czy anatomki?" __________________
Dr. W. ; ).
Ja mam okragle
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:31   #1385
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Michalina na boku po zdjęciu szwów (dr już pozwolił), a na brzuchu z reguly można po 3 miesiącach. A u kogo miałaś operację? Rozmiarem narazie się nie przejmuj, być może jak się wybiją bedą miały satysfakcjonujący Cię rozmiar
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:35   #1386
Rubineczka
Raczkowanie
 
Avatar Rubineczka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 72
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

hmmm a co myślicie nad takim rozmiarem: w mniejszej piersi 400, w tej większej 375 i profil wysoki? Bo jak to mają być anatomiczne to one i tak będą tak naturalnie opadać, dobrze piszę?
__________________
Dr. W. ; Wrocław- 25.02.2013
Śliczne mam kokietki , mimo iż młodziutkie są
Rubineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:40   #1387
ania2003
Raczkowanie
 
Avatar ania2003
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 455
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Michalina na boku po zdjęciu szwów (dr już pozwolił), a na brzuchu z reguly można po 3 miesiącach. A u kogo miałaś operację? Rozmiarem narazie się nie przejmuj, być może jak się wybiją bedą miały satysfakcjonujący Cię rozmiar
Lekarz pozwolil mi wczesniej ale ja dopiero dzis, czyli miesiac po polozylam sie na boku.

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Rubineczka Pokaż wiadomość
hmmm a co myślicie nad takim rozmiarem: w mniejszej piersi 400, w tej większej 375 i profil wysoki? Bo jak to mają być anatomiczne to one i tak będą tak naturalnie opadać, dobrze piszę?
Jak lekarz sie zgodzi to bierz jak najwieksze. Ja bym tam zrobila.
__________________
styczen 2013 MENTOR 400 cc HP
ania2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 19:48   #1388
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dziewczyny nurtuje mnie to puszczanie miesnie po operacji nigdzie w google nie moge znalezc info na ten temat
denerwuja mnie te sutki spogladajace na boki moze jak miesnie puszcza to sie to zmieni
choc na fotach jest to bardziejjjj widoczne niz na zywo...
no tak czy inaczej czekam az puszcza
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 19:55   #1389
Martika25300
Raczkowanie
 
Avatar Martika25300
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 181
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Wszystkie moje posty u moderatora, nie wiem czy czekać cierpliwie aż się pojawią? Czy zaczynać szósty raz od nowa?
Martika25300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:04   #1390
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Martika pisz używając przycisku "cytuj"

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Znajduje on się w każdym okienku postu
__________________
M.W. Wrocław

Edytowane przez Saba08
Czas edycji: 2013-02-17 o 21:05
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:44   #1391
unsafe_girl
Rozeznanie
 
Avatar unsafe_girl
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 695
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dreamer gratulacje
unsafe_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 20:47   #1392
michalina1312
Raczkowanie
 
Avatar michalina1312
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 65
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Michalina na boku po zdjęciu szwów (dr już pozwolił), a na brzuchu z reguly można po 3 miesiącach. A u kogo miałaś operację? Rozmiarem narazie się nie przejmuj, być może jak się wybiją bedą miały satysfakcjonujący Cię rozmiar
Operację miałam w Bytomiu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego poza rozmiarem, ale na to nie było rady. Pani dr dała największe jakie się dało Nawet jak się wybiją myślę, że będę chciała większe, bo o dobry rozmiar, albo nawet dwa, ale kto wie, może akurat zostawię takie, muszę uzbroić się w cierpliwość

Czyli dzisiaj mogę spać już na boku, kamień z serca, bo nie potrafię zasypiać na plecach
michalina1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:51   #1393
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczynki wklejam link z odpowiedziami na czesto zadawane pytania, moze sie przyda nowym przyszlym Cycolinkom
http://piersi.info.pl/pytania-i-odpowiedzi/
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:53   #1394
Amanina
Raczkowanie
 
Avatar Amanina
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 274
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dreamer, gratuluje!!! ))
wypoczywaj a potem rob nam zdjecia!!
super, ze tak wszystko przeszlas gladko, teraz juz bedzie tylko lepiej z dnia na dzien

a do nowych dziewczyn - mi tez tak robilo, to "cytuj" pomagalo
__________________
listopad 2012 Nagor xm3 260 anatomki, 11 x 10,5 x 5,2, dr A.B.
Amanina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:56   #1395
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez dreamer365 Pokaż wiadomość
Kochane!
Dziękuję Wam za kciuki i wsparcie Piszę już z domu, z kliniki wyszłam dziś ok. 13-tej, razem z parką odstających, nabrzmiałych, ciążących (jak jasna cholera!) piersi. Chodzę zgarbiona jak staruszka i nie jestem w stanie póki co się wyprostować. Ale mimo wszystkich niedogodności, uśmiecham się jak tylko spojrzę w dół czy w lustro
Mam jednak dwa różne implanty, JJ uznał, że tak będzie lepiej – do prawej piersi włożył 365 hp, do lewej, którą miałam naturalnie większą, 345 hp. Na razie to, co widzę, to dwie piramidy/dwa stożki, ale wiem, że muszę cierpliwie czekać, bo one będą się zmieniać z każdym kolejnym dniem.
W klinice byłam już po ósmej, jednak przede mną czekała już jedna dziewczyna i zabieg odbył się trochę później niż myślałam, bo koło jedenastej. Pan anestezjolog faktycznie dowcipny (tak jak pisałaś Foamclene), wparował po tym jak koleżanka poszła na stół, z jej klapkami i przywitał mnie, serwując dawkę czarnego humoru: „Tyle zostało po koleżance..”
Narkozę zniosłam bardzo dobrze, nic nie pamiętam, nie miałam żadnych nudności, trzęsłam się tylko zaraz po wybudzeniu jak galareta i zęby mi szczękały, ale szybko przeszło Została mi też pamiątka po tym, jak mnie przerzucali na łóżko na prześcieradle, mam podrapane ramiona, jakby jakiś kot się do mnie dorwał :P
Ból piersi zaraz po op był niewielki –prawdę mówiąc myślałam, że będzie dużo bardziej dokuczliwy, wieczorem pojawił się obrzęk i ból był silniejszy. Teraz też czuję, że piersi są mocno napięte. Sam ból całkiem dobrze znoszę. Nie przeszkadza mi on aż tak bardzo jak uczucie „siedzącego słonia na klatce”, które w połączeniu z opiętym Triumphem Trophy (75D) trochę utrudnia oddychanie..
Mimo, że na razie czuję się trochę jak kaleka, jestem przeszczęśliwa, że spełniłam swoje marzenie i cierpliwie będę czekać na rezultat końcowy.
Opieka w klinice wspaniała. Doktor niesamowity, dziś przy zmianie opatrunku wyciągnął dreny, właściwie nie bolało. Bardziej bolesne dla mnie było odklejanie plastrów/opatrunków. Podczas ostatniej konsultacji dał mi też pas, żeby piersi powoli "schodziły" w dół.
Zaraz po operacji czułam się wyjątkowo sprawna jeśli chodzi o poruszanie rękoma, ich podnoszenie, ale dzisiaj jest już trochę gorzej. Ciągną szwy, mięśnie i trochę trudniej mi się podnosi/wstaje. Myślę, że wczorajsza euforia i adrenalina dodała mi skrzydeł i trochę oszukała mój organizm. Tak czy siak, cieszę się, że jestem już po operacji i odpoczywam
A we wtorek zmiana opatrunków u doktora.

Krystel, gratulacje!
Gratulacje
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:05   #1396
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

KOCHANE MOJE CYCOLINKI Z NOWYMI NABYTKAMI..GRATULUJĘ WAM SERDECZNIE...ból szybko minie a WY będziecie się nimi już tylko cieszyć

i stare moje kochane dziewczynki,nowe też...do was lecą buziaki za te komplementy..jak zwykle zresztą!!!!jakże wy mnie dowartościujecie zawsze!!!tych zdjęć w czerwonym bikini to mam trochę.ale nie miałabym gdyby nie moja siostra,nacykała mi w ostatni dzień...bo nie miał kto..ale właściwie specjalnie dla Waschciałam Wam wrzucić jakieś jeszcze foty ale siostra mi nie dała jeszcze

a mi cholera wyszła kolejna opryszczka na ustach..wyglądam jak nienormalna!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:10   #1397
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez michalina1312 Pokaż wiadomość
Operację miałam w Bytomiu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona ze wszystkiego poza rozmiarem, ale na to nie było rady. Pani dr dała największe jakie się dało Nawet jak się wybiją myślę, że będę chciała większe, bo o dobry rozmiar, albo nawet dwa, ale kto wie, może akurat zostawię takie, muszę uzbroić się w cierpliwość

Czyli dzisiaj mogę spać już na boku, kamień z serca, bo nie potrafię zasypiać na plecach
Wiesz, z tym spaniem na boku, to różni lekarze różnie zalecają. Może lepiej jednak dopytać panią dr. Bo ja mam okrągłe to inaczej jest, a przy anatomicznych jest ryzyko obrócenia implantu, więc nie wiem, czy nie jest bardziej rygorystyczne ograniczenie

Co do rozmiaru, ja też miałam niedosyt, ale z czasem mi przeszło Nie dało się większych i już - nie myślę o tym więcej. Moim zdaniem lepiej mieć mniejsze ale ładne piersi, niż większe, a wyglądające nienaturalnie Ale zrobisz jak będziesz uważała, każdy ma inne zdanie na ten temat
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:11   #1398
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dobrze zrozumiałam że któraś z dziewczyn robi u M.W. we Wrocku..jak SABA mówi...jakoś mu się udaje dobrać te piersi idealnie do sylwetki...w moim przypadku na pewno ..jak widać!!!ale pewnie lepiej wziąć więcej,bo częściej się żałuje że za małe a nie za duże!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:12   #1399
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Klaudeczka jesteś piękna, zgrabna, z bardzo pozytywnym podejściem do wszystkiego - nie pozwól nikomu sobie wmówić, że jest inaczej.
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 21:13   #1400
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dobry wieczór dziewczynki
wczoraj w końcu się wybrałam na impreze i się wytańczyłam za wszystkie czasy aż mam zakwasy dzisiaj
dziewczyny mam pytanie odnośnie staników po op jedna pani doktor mi powiedziała na konsultacji że ona nie poleca tych staników które dają w klinice i powiedziała że najlepiej sobie kupić samej a druga że w klinice dają i są one bardzo dobre, podpowiedcie wy same sobie kupowałyście staniki po op czy dostałyście w klinice? bo powiem szczerze że nie mogę sobie wyobrazić że po wyjściu z kliniki ide sobie kupić stanik.
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:14   #1401
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
KOCHANE MOJE CYCOLINKI Z NOWYMI NABYTKAMI..GRATULUJĘ WAM SERDECZNIE...ból szybko minie a WY będziecie się nimi już tylko cieszyć

i stare moje kochane dziewczynki,nowe też...do was lecą buziaki za te komplementy..jak zwykle zresztą!!!!jakże wy mnie dowartościujecie zawsze!!!tych zdjęć w czerwonym bikini to mam trochę.ale nie miałabym gdyby nie moja siostra,nacykała mi w ostatni dzień...bo nie miał kto..ale właściwie specjalnie dla Waschciałam Wam wrzucić jakieś jeszcze foty ale siostra mi nie dała jeszcze

a mi cholera wyszła kolejna opryszczka na ustach..wyglądam jak nienormalna!!!
Trzeba uwazac cos duzo tej opryszczki na wizazu....wizaż wciaga ale i zaraża

Klaudeczka pisz kochana jak bylo, czekamy
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:15   #1402
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Ja dostałam jeden od dr, a kolejne kupiłam sama. Ale pierwszy - triumph trophy przez internet, bo też nie wyobrażałam sobie iść do sklepu
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:16   #1403
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
Klaudeczka jesteś piękna, zgrabna, z bardzo pozytywnym podejściem do wszystkiego - nie pozwól nikomu sobie wmówić, że jest inaczej.
staram się ,staram!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:18   #1404
Saba08
Zadomowienie
 
Avatar Saba08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 770
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

A Klauduś jak tż na wyjeździe? Coś Wam wakacje wyprostowały?
__________________
M.W. Wrocław
Saba08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:34   #1405
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Trzeba uwazac cos duzo tej opryszczki na wizazu....wizaż wciaga ale i zaraża

Klaudeczka pisz kochana jak bylo, czekamy
serio??to od której się zarazilam???a takpoważnie..to cholerstwa dawno barrrdzo dawno nie miałam..to widać..stres,zmiana klimatu i MAMPlus jak pisalam chore oko...obolały kark..żyć nie umierać...węzły powiększone..ja pierniczę,może powinnam do lekarza iść...

a AMORCIO było fajnie...bez upałów,jak Polskie lato,w dzień 26st w nocy 17-18,dwa ostatnie były ciepłe mega,ponad 30 i ciepła noc!!!
toawrzystwo skłaniało do tego że nie odpoczęłam w ogóle fizycznie,ale to już wam pisałam chyba...psychicznie lepiej,ale i tam jak wiecie miałam zryty beret więc nie da się wszystkiego w Polsce zostawić..ale się starałam
byliśmy na jeep safari...było to super jeep safari z kładami,jeepami i różnymi atrakcjami,mała została z babcią w hotelu a my ze starszym synciem pojechaliśmy..wrzucę wam foty,jak mi odda jutro siostra
wieczorem trochę tańce..a o 23 już chodziliśmy spać...
mój tż chciał pobić 3 chłopów,może nie pobić ale rzucał się i nie dużo brakowało..coś mu odbiło...bo aż tak zazdrosny nie bywa nigdy
stwierdził że jakim prawem jakieś chłopy coś ode mnie chcą,on z żadnymi babami nie gada...nie zaczepia...ech...aż moja siostra cała w stresie jak z animatorem zatańczyłam ...nie mając nic na sumieniu..ech...to tak w skrócie o zachowaniu tż,ogólnie cud,miód ...po prostu zachowywał się jak powinien normalnie..i zostało mu to nawet do teraz...ale na jak długo...gadałam z nim,że będzie po NAS jak będzie........ ..tak jak było...i on to wie i czuje!!!ale na dziś mam to w nosie!!!
ogólnie wakacje udane!!!
z PIERSIAMI czuję się trochę...jak inna kobieta...
nie wiem czy Wam pisałam co mi teściowa powiedziała...że ślicznie wyglądam z tymi piersiami,są idealne i naturalne...i nawet charakter mi się zmienił od kiedy je mam..........!!!!!!!!!!!! !padłam!!!!

później na osobności powiedziałam jej że nie zmienił mi się przez piersi tylko przez jej syneczka...bo jak on teraz z podniesionym głosem do mnie,to ja 2 razy głośniej.wszyscy zwariowali....i wszyscy na tonic szczególnego nie zrobiłam...ale nie będzie się nikt po mnie darł!!!na lotnisku wydarłam się że wszyscy ludzie się gapili..i powiedziałam mu że już tak zawsze będzie...on oszalał,ściszył się i teraz się boi podnieść głos w miejscu publicznym bo wie co go czeka!!ale to nie przemyślana jakaś strategia....to wypływa naturalnie....i działa....!!!

to tak właściwie w skrócie bo pewnie byłyście ciekawe jak z nim!!!...
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:

Edytowane przez klaudeczka2010
Czas edycji: 2013-02-17 o 21:36
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:37   #1406
michalina1312
Raczkowanie
 
Avatar michalina1312
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 65
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Dziewczyny, mam pytanie zupełnie z innej beczki Znacie jakieś sposoby na wrastające włosy po goleniu? Ogolę nogi, a za chwilę pełno czerwonych krostek, jak się je wyciśnie, to ze środka wychodzi włos. Goliłam nogi długi czas kremem do depilacji, potem maszynką i było ok, nogi gładkie, a od sierpnia zaczęły mi się takie problemy. Najgorsze, że staram się robić przerwy jak mogę i nie golić kilka dni, robię peelingi, próbowałam pianek i żeli do golenia, golę "z włosem", nawilżam skórę i nic nie pomaga. Myślę o depilacji laserowej, ale dopiero po lecie, póki co mam nadzieję, że uporam się z tym problemem.
Pomyślałam o Was, że może któraś z Was zna jakiś krem czy balsam, który by mi na to pomógł? Byłabym baaaaaardzo wdzięczna
__________________
Mentor, okrągłe UHP 295cc

Ćwiczę
michalina1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:38   #1407
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Saba08 Pokaż wiadomość
A Klauduś jak tż na wyjeździe? Coś Wam wakacje wyprostowały?
opisałam powyżejale chodzi i się przytula...ja na wakacjach też odpuściłam..a jak wiecie MIŁOŚCI mi brak to czerpałam...ale z pewnym dystansem.....i teraz mam małego doła...bo wiem że....że..nie wiem jak to będzie!!!
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:45   #1408
Amorcio
Wtajemniczenie
 
Avatar Amorcio
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 390
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez michalina1312 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie zupełnie z innej beczki Znacie jakieś sposoby na wrastające włosy po goleniu? Ogolę nogi, a za chwilę pełno czerwonych krostek, jak się je wyciśnie, to ze środka wychodzi włos. Goliłam nogi długi czas kremem do depilacji, potem maszynką i było ok, nogi gładkie, a od sierpnia zaczęły mi się takie problemy. Najgorsze, że staram się robić przerwy jak mogę i nie golić kilka dni, robię peelingi, próbowałam pianek i żeli do golenia, golę "z włosem", nawilżam skórę i nic nie pomaga. Myślę o depilacji laserowej, ale dopiero po lecie, póki co mam nadzieję, że uporam się z tym problemem.
Pomyślałam o Was, że może któraś z Was zna jakiś krem czy balsam, który by mi na to pomógł? Byłabym baaaaaardzo wdzięczna
Pierwsze to njie gol nog a idz na depilacje woskiem, najlepiej tajim w rolkach a nie z puszki bo lepiej wyrywa a mniej klei sie do skory. Oo tym bepanten pomaga to i moze po goleniu tez. A najlepszy laser ale szukaj dobrego, sprawdzinego miejsca bo to droga przyjemnosc i mozna stracic kase a efekt mizerny. Ja jestem po laserach efekt cudowny Ale dlugo szukalam odpowiedniego lekarza.

Edytowane przez Amorcio
Czas edycji: 2013-02-17 o 21:46
Amorcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:03   #1409
ninka28
Raczkowanie
 
Avatar ninka28
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 277
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

dobrej nocy dziewczyny, ja uciekam spać bo ledwo na oczy widze
ninka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 22:07   #1410
maja2013
Raczkowanie
 
Avatar maja2013
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 192
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.9

Cytat:
Napisane przez Amorcio Pokaż wiadomość
Pierwsze to njie gol nog a idz na depilacje woskiem, najlepiej tajim w rolkach a nie z puszki bo lepiej wyrywa a mniej klei sie do skory. Oo tym bepanten pomaga to i moze po goleniu tez. A najlepszy laser ale szukaj dobrego, sprawdzinego miejsca bo to droga przyjemnosc i mozna stracic kase a efekt mizerny. Ja jestem po laserach efekt cudowny Ale dlugo szukalam odpowiedniego lekarza.
A jakim laserem robiłaś?
maja2013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:10.