MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 21:10   #3901
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''






ps. zglodnialam i zrobilam sobie ''oszukane'' zapiekanki znaczy sie Chleb szynka Ser ... smacznego



.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:10   #3902
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Ja mam termin na 16.04 i powiem szczerze, że też nic nie mam dla siebie ;/
jak czytam już o spakowanych torbach to zaczynam się stresować
Ja mam koszule, kapcie i szlafrok
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:12   #3903
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość


Zapomniałam napisać że byłam na Ktg no i nic się nie pisało żadne skurcze, Maluch nie chętnie się ruszał ale już w drodze do domu i do teraz to się kręci wiercipiętek mój

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''



.

AAA! To się pospieszyła!
Gratuluję!!!!
No i wróci z synkiem, a nie z torbą

Edytowane przez maria28
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:14
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:12   #3904
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
a nie możesz dzisiaj kogoś wysłać? w końcu w ciąży jestes
Hehe TŻ by poszedł, ale trochę za późno...chyba, że całodobowy, ale moze tam nie być

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

.

Dużo zdrówka dla niej i maluszka

Edytowane przez Demeter
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:15
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:15   #3905
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
dzięki za info, ja właśnie też oglądam te materace i myśle właśnie nad tym z hEVEA http://www.polskiematerace.com.pl/pl...-DUO-KOCYK/417


A ja dziś po wizycie, szyjka troche już skrócona bo mały naciska, ale nadal naciska pupcią, nie zrobił fikoła i chyba już nie zrobi, ale jeszcze za 2 tygodnie wizyta takze zobaczymy, chyba ze do tego czasu trafie do szpitala, mam skierowanie juz wypisane i wstepną date na CC, 10 kwiecien i wtedy patrzymy tez czy jest główkowe ułozenie czy nie i jak nie to tniemy.
Wyniki krwi i moczu dobre, nawet hemoglobina się polepszyła na 11.6 takze gin była zadowolona, ale żelazo dalej brac zeby utrzymac te wyniki. A mały wazy w 35t4d ok 3 kg także raczej smokk
aaaa i od przyszłego tygodnia na KTg mam chodzić raz w tygodniu jak nie bedzie zadnych skurczy
mariolci dokładnie też o tym myślę i jak pisałam o ile dobrze kojarzę to Aliw też go zakupiła a cenowo całkiem przystępnie w porównaniu do tego bryza.
i Trzymam kciuki może jeszcze się mały obróci
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:16   #3906
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''









.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hehe TŻ by poszedł, ale trochę za późno...chyba, że całodobowy, ale moze tam nie być
\:
No risk, no fun moze bedzie
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:16   #3907
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Co do kontroli ZUSu, to moja znajoma miała też sytuację, ze ją skontrolowali na adresie zameldowania, a ona mieszkała gdzie indziej z partnerem. Niezbyt ciekawe, ale cóż. Miała się zgłosić potem do oddziału i chyba jakoś przeszło.
Miała jednak gorszą sytuację, bo przyniosła zwolnienie, szefowa oddała je później niż miała i dziewczynie wstrzymali za jakiś okres wypłatę środków... Porażka.
Ja kontroli nie miałam ani razu, a L4 oddaję już od listopada zeszłego roku. Jednak jestem ciekawa kiedy dostanę drugi przelew, bo tydzień temu oddałam kolejne zwolnienie na 2tyg, a jeszcze nic nie przyszło... Dostałam na razie połowę, ciekawe...

Mama mi dziś zadzwoniła, ze moja kuzynka urodziła bodajże wczoraj lub przedwczoraj. Trzecia córka Wszyscy liczyli, że może wreszcie chłopak się tam trafi, a tu dziewczynka Moja mama zaś się śmiała, że wszyscy ją pytają czy już jest babcią, a ona zawsze odpowiada "Niech trzyma małego jak najdłużej!"
Mąż też dziś wspomniał bym go trochę przetrzymała, ale ja już nie chcę. Gdybym miała załapać sie na to nieszczęsne roczne musiałabym przenosić małego przynajmniej o 11 dni, a na to lekarz się nie zgodzi, ja zresztą też bym nie chciała. My się mamy w przyszłym tygodniu spotkać i tyle

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
A to cos sie zmienilo z tym rocznym? Juz nie jest od 18.03?
no właśnie
Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Despa, Moni_ka.g

Gdyby moje stanowisko pracy nie zostało zlikwidowane, to załapałabym się na roczne macierzyńskie. Jednak z racji likwidacji moja podstawa urlopu to 18 tyg + 4 dodatkowe. Czyli skończy mi się jakieś półtora tygodnia przed 1 września. Trochę d... , ale nic już na to nie poradzę.
W związku z tym musiałabym urodzić dużo po terminie by się załapać Nie ma to nic wspólnego ze zwolnieniem lekarskim. Obecne mam do dnia porodu, czyli 21 marca. Jeśli nie urodzę do tego czasu dostanę zwolnienie jeszcze na 7 dni, ale już będziemy umawiać się wtedy na oddział.
Mówi się trudno Jakoś sobie poradzimy
aaa... i wszystko jasne
Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam odcinek "O matko" i Bosacka mówiła, że w ciązy można jeśc sery pleśniowe. A mnie się wydawało, że nie można....
To jak to jest?
Napiszcie, że można bo nie jadłam od początku ciąży smażonego camemberta a jeszcze bym sobie przed porodem zjadła.
tak jak dziewczyny pisza - z pasteryzowanego mleka mozna... A jeżeli jeszcze o smazonym camembercie mowa - to myślę, że nawet gdyby nie był z pasteryzowanego to byś mogła... skoro byś go obsmażyła
__________________
Leonek

Edytowane przez Mokka_83
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:17
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 21:17   #3908
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
mariolci dokładnie też o tym myślę i jak pisałam o ile dobrze kojarzę to Aliw też go zakupiła a cenowo całkiem przystępnie w porównaniu do tego bryza.
i Trzymam kciuki może jeszcze się mały obróci
Ja kupilam Havea - mam nadzieje, ze bedzie super
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:17   #3909
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
A w żadnym szpitalu Ci nie zrobią za darmo ? Mnie wczoraj rzeczywiście o nic nie pytali, powiedziałam który tydzień ciąży, że na KTG i na izbie przyjęć dali skierowanie na ktg na ginekologiczny, a tam po prostu zrobili.. bo jakby było jakieś opóźnienie to potem coraz częściej każą robić !
w tym, w którym chcę rodzić nie zrobią tak rutynowo. tylko, jeśli powiem, że coś się dzieje, nie czuję ruchów albo coś w ten deseń, a tak nie jest. "państwowo" mogę zrobić w przychodni przyszpitalnej ale tam podobno tłumy a tu dzwonię, umawiam się na godzinę, potem ten zapis zobaczy mój gin i zdecyduje co dalej. nie wiem jak często będzie mi kazał robić, ale wiem, że 2-3 dni po terminie będzie mnie już wysyłał do szpitala, więc został tak na prawdę tylko tydzień, to może nie zbankrutuję nie wiem jak jest w innych szpitalach, ale bałabym się, że jak coś to by mnie zostawili tam gdzie rodzić nie chcę. nie wiem, jutro na pewno idziemy prywatnie a potem się zobaczy.

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Właśnie oglądałam odcinek "O matko" i Bosacka mówiła, że w ciązy można jeśc sery pleśniowe. A mnie się wydawało, że nie można....
To jak to jest?
Napiszcie, że można bo nie jadłam od początku ciąży smażonego camemberta a jeszcze bym sobie przed porodem zjadła.
można jak są z mleka pasteryzowanego, a te wszystkie nasze supermarketowe tanie, paczkowane, są właśnie z pasteryzowanego. ja nie raz podjadałam.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:18   #3910
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

GRATULUJE !!!!!!
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:19   #3911
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''
gratulujemy
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 21:21   #3912
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

nooo... pieknie GRATULACJE!!!
aż mnie jakoś ciary przeszły i kolana się miękkie zrobiły, bo tydzień po mnie miała termin
__________________
Leonek

Edytowane przez Mokka_83
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:24
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:25   #3913
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Ja mam koszule, kapcie i szlafrok
No to zawsze już coś
Dobra to bez paniki, ale poooooomału zaczynamy wypełniać nasze torbinki

A tak w ogóle, to jak się dzisiaj czujesz ?? odpoczywanie pomaga ??? lepiej coś jak wczoraj??
Daj jutro znać jak po wizycie u doktorka!
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''




.
OGROMNE GRATULACJE !!!!! klaski:
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:25   #3914
trolla2405
Rozeznanie
 
Avatar trolla2405
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 697
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''






ps. zglodnialam i zrobilam sobie ''oszukane'' zapiekanki znaczy sie Chleb szynka Ser ... smacznego



.
to się ładnie w kolejke wepchneła

Gratuluję !!!!! klaski:
p.s. Kasiu a co jest jeszcze w nieoszukanych?

Cytat:
Napisane przez Demeter Pokaż wiadomość
Hehe TŻ by poszedł, ale trochę za późno...chyba, że całodobowy, ale moze tam nie być

siła kobiecej ciężarnej perswazji zadziałała
zostaje tesco, makro bo 24h, żabki są do 23
__________________
Postępuj tak, abyś długo żył i dobrze ci się powodziło.J.M. Bocheński
trolla2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:26   #3915
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Nestelle tak myślałam że tam kupowałaś bo już kiedyś wspomniałaś, bardzo żałuję że ten sklep zamknęli bo często kupowałam tam różne akcesoria dla maluszków rodziny i znajomych a jak przyszło kupować dla mojej małej to sklepu nie ma a bardzo fajnie zaopatrzony był no trudno się mówi dobrze że na Malcie jest moothercare oni też ciuszki mają bardzo dobrej jakości.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:32   #3916
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''


.

o wow, tylko trochę toż ona nasz termin miała
__________________
Dziedzic
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:32   #3917
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
siła kobiecej ciężarnej perswazji zadziałała
zostaje tesco, makro bo 24h, żabki są do 23
TŻ właśnie się ubiera i idzie do całodobowego
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:34   #3918
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
p.s. Kasiu a co jest jeszcze w nieoszukanych?
maselko i Keczapik .... do tego ciepla herbatka .... oby sie przyjelo i Mlodemu zasmakowalo


oc
wiec jutro swietujemy jednak we 3 ...... wykrakalas hihi
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:37   #3919
wolanin1
Raczkowanie
 
Avatar wolanin1
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 469
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

[QUOTE=kmagg81;39775457]No to zawsze już coś
Dobra to bez paniki, ale poooooomału zaczynamy wypełniać nasze torbinki

A tak w ogóle, to jak się dzisiaj czujesz ?? odpoczywanie pomaga ??? lepiej coś jak wczoraj??
Daj jutro znać jak po wizycie u doktorka!!

Lezalam grzecznie przez pol dnia, potem spalam i wzielam dluga kapiel- nie robilam doslownie nic i wszystko przeszlo, tylko bol krocza ale to norma. Ale poza tym czulam sie genialnie.... I wtedy stwierdzilam, ze maz ma w sobote urodziny i upieke wkladki do tortu. Upieklam 4 i nogi mi do tylka wlaza
JednK nie mam zadnych boli, biegunka minela i czuje sie calkiem dobrze. Mam jutro wizyte o 8 rano, jak wroce to dam znac co i jak
wolanin1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 21:37   #3920
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trolla2405 Pokaż wiadomość
to ja sobie chyba jakaś czekoladę wsadzę do torebki na jutrzejsze Ktg
No ja w drodze na ktg zjadłam batonika i co i nic nie skutkowało
chyba Mały nie lubi szpitala tak jak ja

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

A to nowina
GRATULACJE ogromne!!!

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość




AAA! To się pospieszyła!
Gratuluję!!!!
No i wróci z synkiem, a nie z torbą


No z synkiem w Torbie jak to któraś mówiła
Ale racja, po co jej torba jak już ma Maluszka
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:52   #3921
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez wolanin1 Pokaż wiadomość
Lezalam grzecznie przez pol dnia, potem spalam i wzielam dluga kapiel- nie robilam doslownie nic i wszystko przeszlo, tylko bol krocza ale to norma. Ale poza tym czulam sie genialnie.... I wtedy stwierdzilam, ze maz ma w sobote urodziny i upieke wkladki do tortu. Upieklam 4 i nogi mi do tylka wlaza
JednK nie mam zadnych boli, biegunka minela i czuje sie calkiem dobrze. Mam jutro wizyte o 8 rano, jak wroce to dam znac co i jak
No to super, że lepiej
trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:52   #3922
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''



SOROCERESS ale super kolejny maluszek Gratuluję szczęśliwym rodzicom życzę szybkiego powrotu do sił i zdrówka dla maleństwa i dla mamy
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:57   #3923
eluśka87
Zakorzenienie
 
Avatar eluśka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 317
GG do eluśka87
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość

Ja na wiosne / lato mam dwa zapachy : Daisy eau so fresh Marc Jacobs i DKNY Pure Verbena Donny Karan Oba cudne na moja 30tke w maju sobie zazycze któres :P

a mnie dzisiaj zyła w lewej rece szczypie nawet nie wiedzialam ze mozna cos takiego czuc no ale mozna jak widac


zna któras dobry krem na rozstepy juz widoczne? Myslalam o No scar ale nie wiem czy da rade
te ostatnie perfumki niuchalam sa super

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
co do perfum - to jaaaaaaaaa uwieeeelbiaaaaam
ulubione - versace crystal noir,chanel allure,lancome miracle,dior jadore , miss dior,e.lauder bronze goddess, angel , v.rolf flowerbomb , czasem c.klein euphoria , dawidoff cool water. to mój żelazny zestaw - musze mieć na półce ... w ciąży skończyłam przytulne cerruti 1881, i zostało chanel nr 5 do którego jakoś takoś średnio mi .....
Teraz wyszły piękne jimmy choo flash i dolce gabbana desire - już je obwachałam i muszę je mieć !!!
Ale mając już dzidziusia niestety nie zdecyduje się wyperfumować bo maleństwa wolą naturalny zapach mamy ,nawet podobno po tym nas poznają więc teraz wchodzi tylko antyperspirant...
wiec teraz też : NIE ZNACIE DNIA ANI GODZINY ,WIĘC WYPERFUMUJCIE SIE DZIEWCZYNY ....
NIEZLE HASLO NA NOWY WATEK - proponuje

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Na ostatniej wizycie u gina (4 marca) dostałam zwolnienie aż do 21 kwietnia, no i któraś z Was powiedziała, że pewnie mnie skontrolują z zus-u. No tak się stało
Z tym, że mnie nie było i teraz, że tak powiem dupa blada
Nie było mnie dlatego, że jestem zameldowana u moich rodziców i taki tez adres ma zus, a ja niestety mieszkam w innym miejscu z mężusiem mym.
Z pewnie własnej głupoty i zamyślenia nad wieloma innymi rzeczami ciążowymi nie zgłosiłam do zus-u faktu, że egzystuje pod innym adresem
Z tego co mama mówiła, to Pani zdziwiona była, ze ja w ciąży jestem, a przecież na zwolnieniu lekarskim pisze dokładnie. No ale cóż.
Paniusia kazała oświadczenie napisać o innym miejscu zamieszkania i jutro muszę się pofatygować do tego "cudnego" urzędu
A na zwolnieniu oczywiście miałam napisane ze mogę chodzić a tak na serio to już prawie nie mogę bo po 2 krokach dysze jak parowóz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Jak mają płacić - to Zus się miga ale do kontroli to są pierwsi.

No ale co tam, kupiłam sobie strucla z makiem to akurat będzie na poprawę humorku może któraś ma ochotę ??

oswiadczonko napiszesz i bedzie git.. a na strucle mam ochote teraz.. tylko cii niech nie slyszy nikt
Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
ja ogólnie uwielbiam jak mi skądś zaleci ale jak mam na sobie to nie mogę za długo wyrobić... nawet gdy sa to bardzo subtelne perfumy No i niestety jak bardzo by mi sie nie podobały to zazwyczaj po zużyciu połowy flakonika reszty juz nie moge zdzierżyć wyjątkiem były tylko dwie wody, które zuzyłam do końca i kupiłam jeszcze raz (Gucci Envy me i D&G Light blue). A teraz w ciązy to już w ogóle... naprawde tylko antyperspirant Dlatego w zeszłym tyg wystawiłam na alle... ponapoczynane flakoniki... bo szkoda mi żeby się przeterminowały czy cuś...

ooo... I jak to wyglądało? Opowiadaj...

to my tu poważnie, o dzieciach... a Ty o lalce...


Kurcze, no tak mi się dziś Leoś wypycha w brzuchu jak nigdy... Normalnie mam wrażenie, że chce mi powiedzieć: "pie...le, wychodzę!..."

edit: a dziś imieniny Leona, więc kto wie

Mokka to ja takie wypychanie mialam wlasnie wczoraj a perfumki jeszcze davidoff cool water lubie i czesto tak mam ze nie dokanczam flakonika, w ciazy to juz w ogole zapach mi sie zmienil.

Cytat:
Napisane przez kmagg81 Pokaż wiadomość
Ja mam termin na 16.04 i powiem szczerze, że też nic nie mam dla siebie ;/
jak czytam już o spakowanych torbach to zaczynam się stresować

ja dzis mialam przepakowac ale zrobie to jutro, kilku rzeczy mi brak zdążymy nie??

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''





.
GRATULACJE


Ale napisałyście.. ja dziś troszke z tz ogarnialam pokoj, polki w szafie sa jutro porzadki dalsze, popralam i mam plan na ukladanie wszytskiego jutro..
rozpakowalam laktator i probowalam sie zapoznac z instrukcja, prosta rzecz ale pewnie bedzie pozniej bolalo .dzis juz nie mam sil wiec zycze dobrej nocki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...
PAWEŁEK
12.04.2013 R.
eluśka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 21:57   #3924
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Ja kupilam Havea - mam nadzieje, ze bedzie super
A gdzieś w Poznaniu kupowałaś czy przez neta
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:04   #3925
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

[QUOTE=eluśka87;39776276]



ja dzis mialam przepakowac ale zrobie to jutro, kilku rzeczy mi brak zdążymy nie??


[/QUOTE]

no ba nie ma innej opcji
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:10   #3926
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

ja wam sie do czegos Przyznam

nie mam TORBY SPAKOWANEJ znaczy sie rzeczy leza ladnie w szafie ... i czekają
a poza tym - wózek i wanienko-przewijak dalej w sklepie
łóżeczko u koleżanki dalej .. eh chyba serio serio w sobotę Krzysia za Fraki trza wziasc i jechac ...

BO NIE ZNAM DNIA ANI GODZINY
ale chce na '' ciśnij dziołcha ciśnij ''
wiec może Emilian poczeka Łaskawie



.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 22:24   #3927
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez eluśka87 Pokaż wiadomość
Ale napisałyście.. ja dziś troszke z tz ogarnialam pokoj, polki w szafie sa jutro porzadki dalsze, popralam i mam plan na ukladanie wszytskiego jutro..
rozpakowalam laktator i probowalam sie zapoznac z instrukcja, prosta rzecz ale pewnie bedzie pozniej bolalo .dzis juz nie mam sil wiec zycze dobrej nocki
ja tez jakiś czas temu rozpakowałam i oglądałam... Ale przedwczoraj doszłam do wniosku, że przecież muszę go wyparzyć zanim spakuję... A nie będę tego robić gdy mnie skurcze dopadną Więc się za to wzięłam Przy okazji wyparzyłam butelki i smoczek... kto wie co się przyda w szpitalu
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 23:27   #3928
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
SOROCERESS - URODZILA

tresc smsa - '' wracam z Maluszkiem z perypetiami i po cc ale o 12.30 przyszedl na swiat nasz synek Filipiek 3650 ..''

Oooo fajnie
SZCZERE GRATULACJE
Wszystkiego dobrego dla Was!
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 03:27   #3929
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Wlcome in 38 Week ...!!!
Meldowac kolejnosc
- oc
- monicca

Kolezance sorce raz jeszcze Ogromniaste Gratulcje
Lecz wybacz COLI polac ci nie moge


Powiem wam ze Mlodemu chyba te zapiekanki nie posmakowaly wlasnie przed chwila je haha. Ledwo co zdarzylam sie z lozka podniesc dojsc do wc - chyba powinnam Klape zostawiac otwarta ( tak na wszelki wypadek ?? )
Ale ogolnie 3-30 h spania fiuu fiuu zyc nie umierac

No nic sprobuje dalej na drugim boku moze uda sie chociaz do 8-9 pospac hihi

Do pozniej


.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-15, 05:41   #3930
kmagg81
Raczkowanie
 
Avatar kmagg81
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 301
Talking Dot.: MAMUSIE MARZEC/KWIECIEŃ 2013 Myjcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godz

Dzieńdoberek
Pogoda tragiczna, widać tylko biało Mężulo 15 minut temu do roboty wychodził i dzwoni i mówi - drzwi do klatki zasypało ale się przedarł jakoś i poszedł szukać auta na parkingu. No tragedia tak źle to jeszcze nie było.
No ale co będę gadać - dobrego dnia życzę wszystkim Mamusiom
__________________
18.04.2013 - MAKSYMILIAN

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09km3h0o13o.png
kmagg81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.