Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011 - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane głosujemy na kolejny tytuł zapraszam
Testować nerwy swojej mamy lubię, psocę, niszczę, krzyczę, rozrabiam i gubię. 5 10,64%
Tu tupnę nóżką, tam krzyknę "nie", niech siwych włosów przybędzie mamie. 1 2,13%
Daj mi, nie ciem i łaa łaa - krzyczy wciąż gromadka ta. 1 2,13%
Niewinne oczka jak aniołek mam, ale prawdziwy hardcore wnet pokażę wam 7 14,89%
Zdania układamy, co raz wiecej z rodzicami rozmawiamy. 0 0%
My tu gadu-gadu, a dzieciaki dają w zabawach czadu. 0 0%
Bunt dwulatka przyszedl wiosna i mamy minę "radosna" 0 0%
Magnesy lepimy, czapeczki dziergamy, bunt naszych dzieci jakoś przetrwamy 26 55,32%
Dzieci nasze już w domach znudzone, gdzie ta wiosna? , pytaja one 1 2,13%
Rożki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 6 12,77%
Głosujący: 47. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 22:05   #4381
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
BRUMEK miałam pytac co to za sprzęt masz ? Do tego ciasta?
http://www.ceneo.pl/17369435


Dla mnie badanie dna oka, takie po atropinie, to było niestety najbardziej nieprzyjemne badanie w ciąży Bolało to świecenie w oczy, potem piekło, szczypało, brr.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:10   #4382
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
IWA jeszcze tak wracając do czapki to taka jak te
Myszka miki ale chyba jeszcze bym chciala takie pociagniecie na uszy, zeby je zakryc, myslisz ze bd to fajnie wyglądało?

Zrobilam chalke
Pyszna wyszła


zobacz sobie tutaj
http://robotkiani.blogspot.com/2012/...nie-mouse.html

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Brumku czyli jednak to boli?
bo Hania w sumie po badaniu szybko się uspokoiła
pamiętam, że do Tesco od razu pojechaliśmy na zakupy i książeczkę jej kupowaliśmy
ale my wcześniej w domu przed badaniem niczym nie kropiliśmy...
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:15   #4383
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

IWA latarka juz jej cos tam swiecila, z tymi kroplami to jak tylko cos bd nie tak to odstawić mamy i przyjsc. Jedna doktorka mi powiedziała ze atropina juz działa nawet po 3 dniach, wiec jak bd zle to nie czekac tych 5 dni i na 6 przyjsc tylko wczesniej. Ja nawet myslalam zeby jej nie "męczyć" tymi kroplami bo wiem ze nie bd chciala za bardzo ich miec w oczach, poki co czekam na wyleczenie tego mieczaka bo tu tez codziennie musimy aplikowac taki płyn i juz ja to meczy i czasem szczypie.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

BRUMEK fajny sprzęt, a zadtsnawialas sie moze nad tym robotami masterchef? Firmy chyba moulinex Szukam opini. Oj to nie fajne ta badanie dno oka bo Emilie jest na etapie będąc u lekarza " mamo chodź juz idziemy" mimo ze nikt jej krzywdy nie robi i do obcych ludzi tez inaczej podchodzi niz podchodzila

IWA piękne no to chce na uszy)
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."



Edytowane przez zanetaa88
Czas edycji: 2013-03-15 o 22:24 Powód: Nazwa firmy zle wpisana()
zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:44   #4384
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hejo gejów mamolków

witam się z kubiem kawy...w pracy

Brumciu-daj znać jak smakowało,
rośnie jak szalone przez te jaja chyba

wspominałaś o szczepionce, faktycznie moja znajoma (nomen omen mama Tymka) zaszłą w ciążę po szczepionce i straciła ciążę

co do robota
to muszę się przyznać że sceptycznie podchodziłałam do mojego Ter .mo. mixa to teraz uwielbiam go

isia tez zapisuję się do klubu zawstydzonych pracowitośći/pomysłowością/itd wizazowych mam
a tak BTW widziałaś gdzies we Wrocławiu te butki które polacałaś

Żanetka mhhhh chałka daj kawałek


a ja dziś mam labe od kuchni jedziemy do mojego brata do nowego domu na impreze podwójną
roczek jego córeczki i 35 urodziny samego gospodarza

Jak dobrze pójdzie zosaniemy na noc
ale to wszystko w rękach ...Jasia
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:50   #4385
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Isia mnie wywołała, więc wychodzę nieśmiało z krzaczorów

Podczytuje na bieżąco, ale nie umiem się wbić w rozmowę :/
Czasem popiszę na fb i to wszystko.

Tż lepiej, od 2 tyg chodzi bez kul i szyny, póki co kuleje, kolano opuchnięte i gorące. W piątek do kontroli i okaże sie co dalej. 3 razy w tyg chodzi na rehabilitacje, do tego dobija nas niemiecka papierologia. Co trochę jakis problem z ubezpieczeniami, zamieszanie itd długa historia.

Poza tym od czwartku zaczęlismy remont nowego mieszkania, po 2 miesiącach poszukiwań mamy w końcu kuchnię (dziewczyny na fb nasłuchały się na ten temat tyleee że aż )
Do końca miesiąca musimy się stąd wynieść :/

Lila odpukać zdrowa, wszędzie jej pełno. Codziennie nas zaskakuje
Mówi niewiele w porównaniu do dzieciaków na wątku, nadal zasypia ze smokiem :/ i nie siądzie na nocnik

No i tak to u nas wygląda
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:53   #4386
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

To ja też witam się z pracy z kubkiem kawy (tyle że już pustym)

Słoneczko świeci, ale jest zimno, brrrr. Byle do poniedziałku

My się dziś wybieramy do TŻta siostry, a jutro z rana może jakieś zakupy. Tylko Domka będę musiała z kimś zostawić, bo nie chcę go po sklepach ciągać. Dalej kaszle :/ Muszę sobie buty kupić, TŻ też, a i Dominikowi by się coś przydało na wiosnę. Kurtkę dla niego już mam bo otwierali u Nas w tamtym tygodniu Cocodrillo i były fajne promocje Wydałam dużo za dużo pieniędzy

Przydałoby się wiosenne porządki w mieszkaniu zrobić (albo chociaż podłogę umyć ) Któraś chętna do pomocy?
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:52   #4387
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej

Wpadlam tylko podziekowac Marzence za piekne magnesy

Dzieki jeszcze raz
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 10:26   #4388
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Isia mnie wywołała, więc wychodzę nieśmiało z krzaczorów

Podczytuje na bieżąco, ale nie umiem się wbić w rozmowę :/
Czasem popiszę na fb i to wszystko.

Tż lepiej, od 2 tyg chodzi bez kul i szyny, póki co kuleje, kolano opuchnięte i gorące. W piątek do kontroli i okaże sie co dalej. 3 razy w tyg chodzi na rehabilitacje, do tego dobija nas niemiecka papierologia. Co trochę jakis problem z ubezpieczeniami, zamieszanie itd długa historia.

Poza tym od czwartku zaczęlismy remont nowego mieszkania, po 2 miesiącach poszukiwań mamy w końcu kuchnię (dziewczyny na fb nasłuchały się na ten temat tyleee że aż )
Do końca miesiąca musimy się stąd wynieść :/

Lila odpukać zdrowa, wszędzie jej pełno. Codziennie nas zaskakuje
Mówi niewiele w porównaniu do dzieciaków na wątku, nadal zasypia ze smokiem :/ i nie siądzie na nocnik

No i tak to u nas wygląda
zdrowka dla TZ i oby szybko z ta noga doszedl so zdrowia.

A co do Lili moja Marysia rowniez niewiele mowi, ostatnio na nocniku siedziec nie chce - przyjdzie na wszystko czas.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:55   #4389
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
dzieki za TZ, a co do brzuszka, ja sie zastanawiam jak niektoryz do 6 miesiaca ukrywaja ciaze, skoro ja juz tak wygladam
A te co do porodu nie wiedzą, że są w ciąży
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Tymuś był dziś jak podmieniony. Płakał dużo, rzucał na oślep, bić chciał i sam był tym wszystkim wyraźnie umęczony. Może dlatego, że i ja zalatana byłam cały dzień i zamiast normalnie, jak co dzień, cały czas się z nim bawić/zajmować, to nerwowo ze wszystkim pędziłam I jeszcze był u nas doradca - gaduła nieziemska - i wtedy próbowałam się na nim skupić, co Tymkowi się wyraźnie nie podobało
Ząbki tez mu dają w kość?

Patryk czasami też wychodzi z siebie. Jak coś nie idzie po jego myśli, to w momencie wszystkich rzuca i zaczyna się drzeć (płacz to za łagodne określenie). Przedwczoraj zaczął rzucać telefonem (bo wtedy mu bateria ze środka wyskakuje) i w końcu mu go zabrałam. To narobił takiego wrzasku, że dziadkowie wlecieli do pokoju "Co mu się dzieje?". Oczywiście mi się dostało, że muszę mu zaraz coś dać, bo będzie nerwowy. W końcu odpowiedziałam, że nerwowa to ja jestem, bo nie dość, że mały się drze (a to potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi), to jeszcze muszę się martwić, czy spanikowani dziadkowie zaraz do pokoju mi nie wpadną
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A za Krakowem już tęsknię. Kiedyś jeździliśmy co roku na Wielkanoc, na kilka dni, w zeszłym roku po raz pierwszy nie wyjechaliśmy...
To przyjedźcie kiedyś. Po Wielkanocy Kraków też jest piękny (zwłaszcza jak się tu nie mieszka na co dzień)
Śliczny komplet
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
isia tez zapisuję się do klubu zawstydzonych pracowitośći/pomysłowością/itd wizazowych mam
Ja też się zapisuję. Ale Ty, Teliku (zresztą jak jeszcze kilka innych mam) jesteś świetną kucharką i cukiernikiem
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:58   #4390
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011



Zyjemy
Chłopaki wyleczone (chyba). Po kilku wizytach ularyngologa Bartek ma uszy zdrowe.
Karolowi też przeszło.

Tęsknię do wiosny. Ptaki juz pięknie śpiewają a biało wszędzie.
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 14:04   #4391
Shira_83
Zadomowienie
 
Avatar Shira_83
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 646
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Bry Kuny

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
To tak jak i u mnie

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
To ja też się "pochwalę" moim pierwszym szydełkowym kwiatkiem
Wiem, koślawy. Ale to pierwszy


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Taaa, jasne. Lenia po prostu macie i klepać w klawiaturę Wam się nie chce

hmmm może i racja


mały mi wymiotuję i już jedna rzadka kupka była cholera smekte daję piję póki co trzymajcie kciuki coby szybko przeszło jestem zombi cała noc czuwania
__________________
maleństwo-synek
Shira_83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 14:59   #4392
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
mały mi wymiotuję i już jedna rzadka kupka była cholera smekte daję piję póki co trzymajcie kciuki coby szybko przeszło jestem zombi cała noc czuwania
Oby nic nie wyszlo

Hejka

Usypiałam Julkę w dzień i sama usnęłam( pierwszy raz w dzień) nie na długo, ale jak się obudziłam to usilnie próbowałam sobie przypomnieć jaki mamy dzień tygodnia, dlaczego leżę u Julki o 15 w południe i wogóle nic mi się nie zgadzałoJak wkoncu zorientowałam się co i jak poszłam na kawę
Rano dzwoniłam po mamę, bo musiałam skoczyć do fryzjera-nic już nie widziałam przez swoją grzywę

Wczoraj Jula obudziła się po godzinie z takim krzykiem, że nie mogłam Jej wcale uspokoić-niewiem co się stało-może coś się przyśniło? \
Dziś pobudka o 6:30 ale w sumie lubię nawet tak rano zacząć dzień-potem jest tyyle czasu
Jutro mamy gości jak ja lubię towarzyskie niedziele
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:02   #4393
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

A co tu takie pustki

My już po działkowaniu. Było suuuuuper Jednak wieś + dziecko w to niektórych kwestiach niezastąpiony duet. Można szaleć do woli na świezym powietrzu, nikt nie smrodzi spalinami, nie ma betonowych chodników, korowodów aut itp. Tymuś się wyhasał za wszystkie czasy

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Brumku czyli jednak to boli?
bo Hania w sumie po badaniu szybko się uspokoiła
pamiętam, że do Tesco od razu pojechaliśmy na zakupy i książeczkę jej kupowaliśmy
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Oj to nie fajne ta badanie dno oka bo Emilie jest na etapie będąc u lekarza " mamo chodź juz idziemy" mimo ze nikt jej krzywdy nie robi i do obcych ludzi tez inaczej podchodzi niz podchodzila
Mnie bolało. Same krople są mega nieprzyjemne, a to świecenie ostrym światłem w otwartą źrenicę boło dla mnie jak natrętne wwiercanie się w oko. No i potem bardzo nieprzyjemnie jest jeszcze przez ok. 2 godz, bo się ma światłowstręt.

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość

BRUMEK fajny sprzęt, a zadtsnawialas sie moze nad tym robotami masterchef? Firmy chyba moulinex Szukam opini.
Nie orientowałam się
Bo od początku chciałam jakiegoś MUMa tylko się długo nad modelem konkretnym zastanawiałam.

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
1. Brumciu-daj znać jak smakowało,
rośnie jak szalone przez te jaja chyba

2. wspominałaś o szczepionce, faktycznie moja znajoma (nomen omen mama Tymka) zaszłą w ciążę po szczepionce i straciła ciążę

3. a ja dziś mam labe od kuchni jedziemy do mojego brata do nowego domu na impreze podwójną
roczek jego córeczki i 35 urodziny samego gospodarza

Jak dobrze pójdzie zosaniemy na noc
ale to wszystko w rękach ...Jasia
1. Chyba smakowało, bo zjedzone zostało całe Robiłam w małej blaszce ale jednak
2. Boże, jak czytam teraz takie rzeczy, to mi serce pęka
3. Jak impreza? Telik znów jest menelik?

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Ząbki tez mu dają w kość?

Patryk czasami też wychodzi z siebie. Jak coś nie idzie po jego myśli, to w momencie wszystkich rzuca i zaczyna się drzeć (płacz to za łagodne określenie). Przedwczoraj zaczął rzucać telefonem (bo wtedy mu bateria ze środka wyskakuje) i w końcu mu go zabrałam. To narobił takiego wrzasku, że dziadkowie wlecieli do pokoju "Co mu się dzieje?". Oczywiście mi się dostało, że muszę mu zaraz coś dać, bo będzie nerwowy. W końcu odpowiedziałam, że nerwowa to ja jestem, bo nie dość, że mały się drze (a to potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi), to jeszcze muszę się martwić, czy spanikowani dziadkowie zaraz do pokoju mi nie wpadną
- Jedna piątka tak daje w kość...
- Wychowywanie dziecka w takich warunkach naprawdę może przyprawić o ostrą nerwicę. Wiem po sobie, że jak ktoś jest u nas z takich panikujących osób, np. moja mama czy teściowie, to przy każdym płaczu Tymka sie spinam, bo ich reakcja jest taka, jakbym a) była wyrodną matką b) jemu działa się Bóg wie jaka krzywda c) dziecko nie miało prawo do płaczu. A moim zdaniem dziecko ma do tego pełne prawo.
A Ty to masz stale, ciągle. To przecież człowiek żyje, jak na szpilkach, jak na tykającej bombie

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
mały mi wymiotuję i już jedna rzadka kupka była cholera smekte daję piję póki co trzymajcie kciuki coby szybko przeszło jestem zombi cała noc czuwania
Ojej Jak teraz?
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2013-03-16 o 21:03
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:19   #4394
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Ale pustki

A ja badanie dna oka wspominam całkiem pozytywnie- nic nie bolało absolutnie. Jedynie po kropelkach powieki jakby zdrętwiałe i światłowstręt, zamazany obraz( a ja wracałam autem)
Julcia miała takie badanie i jedynie jak na dwór wyszliśmy, to widać było jaka biedna, jak Ją razi słońce.
A kto się wybiera, bo nie doczytałam?

Ezelcia, Ty to już chyba nas na stałe podczytujesz, co?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 21:21   #4395
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hi


Ależ cisza na wątku

A telik grzecznie z imprezy przybył a tu nikogusienko

Brumciu a dużo śniegu na tej waszej działce ?

Menelik na roczku no coś Ty oj tak źle sie nie prowadzam
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:25   #4396
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Brumciu a dużo śniegu na tej waszej działce ?

Menelik na roczku no coś Ty oj tak źle sie nie prowadzam
- Duuuużo Tymciowi miejscami do pasa sięgał

- No wybacz
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 22:30   #4397
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

hej wieczornie
ja dzisiaj nie popisałam bo dopadło mnie jakieś choróbsko :/
w nocy było mi tak zimno!
dobrze, że TŻ wrócił to wstawał do Ali
rano jak temp. zmierzyłam to ponad 39 zobaczyłam
to chyba coś grypowego bo cała rozbita jestem, wszystko boli po trochu
popołudniu TŻ poszedł z dziewczynami do moich rodziców to miałam chwilę na poleżenie

mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej bo nie lubię być taka do niczego
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 05:55   #4398
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

moje dziecko mlodsze wczoraj przerocilo sie na klocek i ma az rane i siniaka na pokiczku teraz od 5:38 buduje z arturem wieze podobno eiffla... Czemu moje dzieci przestawiaja sie co roku same na czas letni zanim sie go przestawi na serio?!
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 10:36   #4399
ellika
Rozeznanie
 
Avatar ellika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
EllikaTo ja pisałam o emelach-Cudne, nie?Sliczny kolor wybraliście
Zastanawialam sie własnie o jakich problemach pisałas ostatnio...co za pech...dobrze, ze dziadki sie nie poddaja!Szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy

My dzisiaj cały dzien w gościachnajpierw Ewka wyszalała sie z dziecmi mojej przyjaciołki a potem u dziadków-padła w 20 min
Ewka zaczyna łączyć dwa wyrazy: love:
"moja mama", "dzidzia mała", "lala oć(chodz)", "mama juz"
dzięki
gratulacje dla Ewci czekam na Karolkę, żeby zaczęła tak mówić
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
To ja też się "pochwalę" moim pierwszym szydełkowym kwiatkiem
Wiem, koślawy. Ale to pierwszy
Wcale nie koślawy! śliczne spineczki
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A tym bucikom chyba sie przyjrzę, skoro tak chwalicie A gdzie je można stacjonarnie obejrzeć?
My kupiliśmy w Zdrowej Śtópce. Na stronie Emela znajdziesz lokalizator sklepów
Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość

a tak BTW widziałaś gdzies we Wrocławiu te butki które polacałaś
We Wrocławiu są w Zdrowej Stópce na Bielanach koło Ikei i w Magnolii
ellika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 11:15   #4400
mamad1
Zadomowienie
 
Avatar mamad1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 749
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Tęsknię do wiosny. Ptaki juz pięknie śpiewają a biało wszędzie.
Ja też
Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
mały mi wymiotuję i już jedna rzadka kupka była cholera smekte daję piję póki co trzymajcie kciuki coby szybko przeszło jestem zombi cała noc czuwania
Biedny... A jak dzisiaj?
Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Dziś pobudka o 6:30 ale w sumie lubię nawet tak rano zacząć dzień-potem jest tyyle czasu
Jutro mamy gości jak ja lubię towarzyskie niedziele
Też lubę rano wcześniej wstać. Dzień taki długi
A niedziele toowarzyskie też fajne, tyle ze teraz rzadko tak mamy. Na miejscu rodziny nie ma, a ze znajomymi to róznie wychodzi
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
My już po działkowaniu. Było suuuuuper Jednak wieś + dziecko w to niektórych kwestiach niezastąpiony duet. Można szaleć do woli na świezym powietrzu, nikt nie smrodzi spalinami, nie ma betonowych chodników, korowodów aut itp. Tymuś się wyhasał za wszystkie czasy

- Wychowywanie dziecka w takich warunkach naprawdę może przyprawić o ostrą nerwicę. Wiem po sobie, że jak ktoś jest u nas z takich panikujących osób, np. moja mama czy teściowie, to przy każdym płaczu Tymka sie spinam, bo ich reakcja jest taka, jakbym a) była wyrodną matką b) jemu działa się Bóg wie jaka krzywda c) dziecko nie miało prawo do płaczu. A moim zdaniem dziecko ma do tego pełne prawo.
A Ty to masz stale, ciągle. To przecież człowiek żyje, jak na szpilkach, jak na tykającej bombie
To jest duży plus wsi, czy w ogóle domku z ogródkiem
My mamy tutaj duży park, więc tam daję Patrykowi się wybiegać. Nie wyobrażam sobie, jak inaczej poskromić jego energię
Świetnie to ujęłaś. Niestety mam to na co dzień i choć bardzo staram się nie przejmować, to jednak nie jest to łatwe. Potem jeszcze słyszę : "Moje dzieci tak nie robiły" (Zdarza się, że odpowiem: "A moje dziecko tak robi")
Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej bo nie lubię być taka do niczego
Zdrówka!
A dzisiaj jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
moje dziecko mlodsze wczoraj przerocilo sie na klocek i ma az rane i siniaka na pokiczku teraz od 5:38 buduje z arturem wieze podobno eiffla... Czemu moje dzieci przestawiaja sie co roku same na czas letni zanim sie go przestawi na serio?!
Ja to mówię "do wesela się zagoi" (reszta rodziny jojcy i panikuje), choć oczywiście byłoby milej bez takich niespodzianek. Ale widzę, że Wy macie do tego zdrowe podejście.
Moje dziecko też się samo przestawia

Patryk ma dzisiaj imieniny. Od dziadków dostał podobno prezent ( akurat w tym czasie, kiedy byłam w kościele).
Szkoda, że jest śnieg, bo poza tym śliczna pogoda, aż chce się żyć!
__________________
Sposób na drogie paliwo
mamad1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:40   #4401
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cześć dziewczynki.

Myśmy rano byli na zakupach, teraz mały śpi, a M. na strychu.

Wziął w tamtym tyg. kredyt ( nie duży ) i uzgodniliśmy, że będziemy adaptować poddasze na małe dwupokojowe mieszkanko z małą kuchnią i łazienką. Bo ja tu nie wytrzymam psychicznie. Ale jak myślicie, że się cieszę, to w błędzie jesteście. I tak będę dalej w tym zadupiu, z tymi fałszywymi ludzmi na jednym podwórku... No i w sumie w jednym domu.

Miliard, miliard sytuacji które mnie już tylko dziś wyprowadziły z równowagi.

U nas białooooooooooooooooo...

O, widziałam Kalinkę od nas na innym wątku i jest w ciąży z drugim dzieciakiem, bo ma w suwaczkach. Może się odezwie.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

i patik gdzieś Ty??
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:46   #4402
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej mamusie niedzielnie!


Piekne slonce i nawet fakt, ze jest bialo dookola mnie nie frustruje. Wzielam maluchy na plac zabaw i tam sie wybawili.

Iwa zdrowia! aaa i sliczne myszki!
Shira jak maly?
Marinko a jak Twoje zdrowie? A z tym kredytem...wiem, ze ciagle z ta rodzina, ale jednak nieco osobno, wiec choc troche powinno byc lepiej.
Eve ladny brzuszek!
Justyna piekne te Twoje kwiatuszki!

Antek dzis zaliczyl pierwsza noc na nowym lozku w pokoju dziewczyn. To znaczy lozko nie nowe, bo po Zuzi i nie cala noc, bo 0 2 przydreptal do nas i spalismy razem juz do rana. Rano mnie naszlo, ze przeciez moglam go zaprowadzic z powrotem, ale jakos o 2 myslenie mam wylaczone i jedyne czego chce, to spac. A teraz zalicza dzienna drzemke na tamtym lozku. Ciekawe ile pospi?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:54   #4403
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Aguś dzięki, jakoś daje radę - cały czas mam duszności,jak babka (lekarka)powiedziała - orkiestra mi w oskrzelach gra, ale mam dmuchawki, i jeszcze jutro jadę z kartą wybraną ze szpitala do przychodni.
A ten kredyt to nie jakiś wielki, 7 tys. ale trzeba od czegoś zacząć, a potem to już jakoś może na bieżąco się będzie robić na górze... Na razie M. kupił 2 okna dachowe i jedno normalne (dziś). Watę do ocieplania, steropian...

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

czytam nas sprzed roku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=601664&page=18
Ciągle jojczę, nic mi nie przeszło
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."

Edytowane przez Marina1
Czas edycji: 2013-03-17 o 11:56
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 11:54   #4404
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Witam weekendowo.
Szydełkowanie totalnie mnie wciągnęło- zagłębiam się w jego tajniki razem z Justyną z pomocą naszego wątkowego guru- Iwy. Udało mi się stworzyć czapę dla Hani- czekam teraz na zamówione włóczki i będę szaleć z kolorami próbując robić opaski. Do tego szydełko ma działanie dietetyczne, przestałam wieczorem podjadać bo obie ręce zajęte, a ciężko przerwać jak się zacznie. ( swoją drogą tż ostatnio mnie rano pytał "do której się włóczyłam")

Mamad, cieszę się, że wreszcie stawiasz na swoim i potrafisz uciąć głupie gadki teściów. To Ci wyjdzie na zdrowie, mam nadzieję że zaczną bardziej szanować Twoje zdanie i Twoją rolę w życiu Patryka.
Sto lat dla solenizanta (mój tata też dzisiaj świętuje, ale on Zbigniew nie Patryk ).

Eve, super ciążowa piłeczka.

Teliczku
, Ty to raczej na brak talentów to nie masz co narzekać.
Jasiu wybawił się z jubilatką?

No i dupa blada- nie pamiętam co jeszcze miałam pisać.
Mamy już autko - jest rewelacyjne. Dzisiaj chyba w pojedynkę odbędę jazdę testową, bo Hania jeszcze pokasłuje.

A tu zdjęcie czapy.

MoniaZ, magnesy dotarły bez szwanku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0754.jpg (80,6 KB, 45 załadowań)
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami

Edytowane przez marzena_S
Czas edycji: 2013-03-17 o 12:10
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:26   #4405
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Marzenko tylko Peppa stracila ucho ale juz dokleilam. Olivka jest
wniebowzieta magnesami....
No i TZ tez

Hania jest przesliczna

Wszystkie Wasze maluchy sa slodkie i cudowne
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:28   #4406
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Hej

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
hej wieczornie
ja dzisiaj nie popisałam bo dopadło mnie jakieś choróbsko :/
w nocy było mi tak zimno!
dobrze, że TŻ wrócił to wstawał do Ali
rano jak temp. zmierzyłam to ponad 39 zobaczyłam
to chyba coś grypowego bo cała rozbita jestem, wszystko boli po trochu
popołudniu TŻ poszedł z dziewczynami do moich rodziców to miałam chwilę na poleżenie

mam nadzieję, że jutro będzie już lepiej bo nie lubię być taka do niczego
Jak dziś?

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
My kupiliśmy w Zdrowej Śtópce. Na stronie Emela znajdziesz lokalizator sklepów
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Wziął w tamtym tyg. kredyt ( nie duży ) i uzgodniliśmy, że będziemy adaptować poddasze na małe dwupokojowe mieszkanko z małą kuchnią i łazienką. Bo ja tu nie wytrzymam psychicznie. Ale jak myślicie, że się cieszę, to w błędzie jesteście. I tak będę dalej w tym zadupiu, z tymi fałszywymi ludzmi na jednym podwórku... No i w sumie w jednym domu.
Brawa za podjęcie decyzji. Szkoda tylko, ze to tam. Przez to Twoja sytuacja niestety mało się zmieni

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Witam weekendowo.
Szydełkowanie totalnie mnie wciągnęło- zagłębiam się w jego tajniki razem z Justyną z pomocą naszego wątkowego guru- Iwy. Udało mi się stworzyć czapę dla Hani- czekam teraz na zamówione włóczki i będę szaleć z kolorami próbując robić opaski. Do tego szydełko ma działanie dietetyczne, przestałam wieczorem podjadać bo obie ręce zajęte, a ciężko przerwać jak się zacznie. ( swoją drogą tż ostatnio mnie rano pytał "do której się włóczyłam")
Och i ach
Marzena, już mi się nie chce Ciebie chwalić, bo to wygląda na zwykłe lizusostwo, ale po protu masz fach w rękach dziewczyno!
Hania to urodzona modelka - zawsze tak pięknie pozuje

No i super z tym autkiem



Lecę na spacer!
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 12:31   #4407
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
moje dziecko mlodsze wczoraj przerocilo sie na klocek i ma az rane i siniaka na pokiczku teraz od 5:38 buduje z arturem wieze podobno eiffla... Czemu moje dzieci przestawiaja sie co roku same na czas letni zanim sie go przestawi na serio?!
buziaki w potłuczoną buzię
współczuję pobudki o tak nieludzkiej porze!

Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Patryk ma dzisiaj imieniny. Od dziadków dostał podobno prezent ( akurat w tym czasie, kiedy byłam w kościele).
Szkoda, że jest śnieg, bo poza tym śliczna pogoda, aż chce się żyć!
w takim razie wszystkiego najlepszego dla Patryka!

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.

Myśmy rano byli na zakupach, teraz mały śpi, a M. na strychu.

Wziął w tamtym tyg. kredyt ( nie duży ) i uzgodniliśmy, że będziemy adaptować poddasze na małe dwupokojowe mieszkanko z małą kuchnią i łazienką. Bo ja tu nie wytrzymam psychicznie. Ale jak myślicie, że się cieszę, to w błędzie jesteście. I tak będę dalej w tym zadupiu, z tymi fałszywymi ludzmi na jednym podwórku... No i w sumie w jednym domu.
super, zawsze jakieś krok do przodu! i ważne, że próbujecie coś działać!
kciuki za remont!

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość

Antek dzis zaliczyl pierwsza noc na nowym lozku w pokoju dziewczyn. To znaczy lozko nie nowe, bo po Zuzi i nie cala noc, bo 0 2 przydreptal do nas i spalismy razem juz do rana. Rano mnie naszlo, ze przeciez moglam go zaprowadzic z powrotem, ale jakos o 2 myslenie mam wylaczone i jedyne czego chce, to spac. A teraz zalicza dzienna drzemke na tamtym lozku. Ciekawe ile pospi?
super
ja baaardzo powoli zaczynam oswajać się z faktem, że Ali przydałoby się już normalne łóżko
ale póki co to nawet koncepcji nie mam jakby ono miało wyglądać bo dziewczyny mają mały pokój i nie wiem jak to zaaranżować

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Witam weekendowo.
Szydełkowanie totalnie mnie wciągnęło- zagłębiam się w jego tajniki razem z Justyną z pomocą naszego wątkowego guru- Iwy. Udało mi się stworzyć czapę dla Hani- czekam teraz na zamówione włóczki i będę szaleć z kolorami próbując robić opaski. Do tego szydełko ma działanie dietetyczne, przestałam wieczorem podjadać bo obie ręce zajęte, a ciężko przerwać jak się zacznie. ( swoją drogą tż ostatnio mnie rano pytał "do której się włóczyłam")


Mamy już autko - jest rewelacyjne. Dzisiaj chyba w pojedynkę odbędę jazdę testową, bo Hania jeszcze pokasłuje.

Marzenko jeszcze raz gratuluję
z tym podjadaniem wieczornym to dokładnie tak samo jak u mnie
tak jak Ci pisałam - kończę zaraz przyszywać kokardkę do czapki i spróbuję zrobić tą opaskę z tego wzoru co Ci się spodobał

fajnie, że autko Wam się podoba
jaki kolor wybraliście?


u nas chyba się szpital szykuje w domu :/
ja co prawda jeszcze dzisiaj gorączki nie zaliczyłam, ale Ala w nocy gorączkowała i mam obawy, że znowu na oskrzelach coś siedzi :/
Hania z dziadkami na spacerze, Ala korzysta z sytuacji i bawi się domkiem dla Teletubisiów (dostały wczoraj na imieninach mojego taty - szał pał normalnie)
więc chwila ciszy


i kokardka przyszyta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3170353.jpg (47,3 KB, 42 załadowań)
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.

Edytowane przez Iwa_iw
Czas edycji: 2013-03-17 o 12:48
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:11   #4408
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez MoniaZ82 Pokaż wiadomość
Marzenko tylko Peppa stracila ucho ale juz dokleilam.
Czym doklejałas? bo u nas tez uszy odpadły :P
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 13:38   #4409
MoniaZ82
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaZ82
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 390
GG do MoniaZ82 Send a message via Skype™ to MoniaZ82
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Czym doklejałas? bo u nas tez uszy odpadły :P
Cos a`la pseudo kropelka... nawet palce mi troche skleilo
__________________
Ząbki
MoniaZ82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 14:06   #4410
patik87
Zakorzenienie
 
Avatar patik87
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 3 113
Dot.: Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną. Wakacyjne brzdące 2011

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki.



O, widziałam Kalinkę od nas na innym wątku i jest w ciąży z drugim dzieciakiem, bo ma w suwaczkach. Może się odezwie.

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

i patik gdzieś Ty??
nNo tak, ale do naszego klubu to jeszcze zaglądaa i czyta łakome kąski o prywatnych sprawach, czasami ja widzę.

Sory, musiałam. Gorszy dzień mam / właściwie dni...


Marzena
Iwa

Czy Tylko ja taka niedorajda życiowa ? na to wygląda żadnych talentów. No chyba że lenistwo zalicza się do talentu.

Sara znowu zaglutowana. Niedawno miała katar. Teraz tż ja zaraził. Nie mówiąc o tym, że jej ciągle w nosie gra i charczy, czy ma katar czy nie. Chyba do laryngologa się przejdę, to jej oddech i charczenie nie ma końca. I słychać że to w nosie się dzieje. Jeszcze zastanawia mnie ilosc woskowiny w uszach, imo dużo jej ma, codziennie czyszczę patyczkiem i na drugi dzień w uszach żółto..

Ja też nie w formie, w gardle coś szczypie.


__________________
Sara
patik87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.