Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-30, 16:26   #2701
masiej
Raczkowanie
 
Avatar masiej
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Stock-Warszawa
Wiadomości: 388
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Oddaję Wam go całego, nie krępujcie się, bierzcie
ja również chętnie się podzielę swoim
masiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 16:42   #2702
klaudia2314
Raczkowanie
 
Avatar klaudia2314
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 323
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez masiej Pokaż wiadomość
ja również chętnie się podzielę swoim
ja też bym oddała, uwierzcie
klaudia2314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 17:00   #2703
nafnaf
Zadomowienie
 
Avatar nafnaf
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 596
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cześć, dziewczyny
Często Was podczytuję, oglądam i podziwiam () Wasze łupy, i pomyślałam, że też się ujawnię (akurat byłam w trakcie przeprowadzki, więc musiałam powyciągać wszystkie ciuchy i przy okazji cyknęłam parę zdjęć) Buszowanie w lumpeksach traktuję głównie jako fajny sposób na odstresowanie się, no a przy tym oczywiście na wzbogacenie swojej szafy Dość często zdarza mi się zaglądać do lumpeksów w rejonie Al. Jana Pawła, o których tu czasem wspominacie
Wrzucam kawałek swojej kolekcji

1. Zdobycz sprzed paru dni, długa bluzko - tunika z falbankowatymi rękawami.
2. Futerkowa kamizelka.
3. i 4. - bluzki, chyba mam jakiegoś bzika na punkcie tych wszystkich falbanek, dopiero teraz to widzę
5. Letnia, nietoperzowata bluzka z wiązaniem z tyłu.
6. Również letnia i nietoperzowata, tylko czarna
7. Sweterek z bufiastymi rękawami.
8. Fioletowy nietoperz.
9. Płaszczyk, jeden z moich najlepszych łupów
10. Żółta koszulka w sowi wzorek.
ciuchy 001.jpg ciuchy 002.jpg ciuchy 003.jpg ciuchy 004.jpg ciuchy 005.jpg ciuchy 006.jpgciuchy 007.jpg ciuchy 008.jpg
ciuchy 009.jpg ciuchy 011.jpg
__________________
Niekończąca się opowieść

Napełnijmy pustą miskę
19VI2011
And it all begins where it ends
24VII2012
Almost unreal
nafnaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 21:03   #2704
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez nafnaf Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny
Często Was podczytuję, oglądam i podziwiam () Wasze łupy, i pomyślałam, że też się ujawnię (akurat byłam w trakcie przeprowadzki, więc musiałam powyciągać wszystkie ciuchy i przy okazji cyknęłam parę zdjęć) Buszowanie w lumpeksach traktuję głównie jako fajny sposób na odstresowanie się, no a przy tym oczywiście na wzbogacenie swojej szafy Dość często zdarza mi się zaglądać do lumpeksów w rejonie Al. Jana Pawła, o których tu czasem wspominacie
Wrzucam kawałek swojej kolekcji

1. Zdobycz sprzed paru dni, długa bluzko - tunika z falbankowatymi rękawami.
2. Futerkowa kamizelka.

3. i 4. - bluzki, chyba mam jakiegoś bzika na punkcie tych wszystkich falbanek, dopiero teraz to widzę
5. Letnia, nietoperzowata bluzka z wiązaniem z tyłu.
6. Również letnia i nietoperzowata, tylko czarna
7. Sweterek z bufiastymi rękawami.
8. Fioletowy nietoperz.
9. Płaszczyk, jeden z moich najlepszych łupów
10. Żółta koszulka w sowi wzorek.

Załącznik 5185252 Załącznik 5185253 Załącznik 5185254 Załącznik 5185256 Załącznik 5185257 Załącznik 5185258Załącznik 5185266 Załącznik 5185267
Załącznik 5185268 Załącznik 5185269
Te rzeczy, które podkreślilam !!!! super.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-30, 22:22   #2705
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 514
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Hej dziewczyny! Przez te przedświąteczne przygotowywania nie miałam czasu dziś skomentować waszych super ciuszków.
A co do biustu to chętnie też bym go chciała mieć więcej bo jest za mały jak dla mojej sylwetki

No i kochane wszystkiego najlepszego w te Święta Wielkanocne!
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 07:50   #2706
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=c4a3d6f8c9e736e6a222ae4 19d5e7da46cef81b9_611456a 460e8f;40063352]Hej dziewczyny! Przez te przedświąteczne przygotowywania nie miałam czasu dziś skomentować waszych super ciuszków.
A co do biustu to chętnie też bym go chciała mieć więcej bo jest za mały jak dla mojej sylwetki

No i kochane wszystkiego najlepszego w te Święta Wielkanocne! [/QUOTE]
Daj znać czy Cię przyjęli do tego ciuchlandu


życzę Wesołych Świąt wszystkim Wizażankom.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 08:15   #2707
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Zdrowych i Spokojnych Świąt Wizażanki!!!!
========================= ========================
a jak to w naszym wątku bywa pokazujemy ciuszki. ja przedstawiam wam moją modelke hehe / która powstała wczoraj/ >> na sobie ma super trendy różową apaszkę oczywiście z SH - za 0,50 gr hehe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09363 (972 x 1296).jpg (159,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09362 (972 x 1296).jpg (167,4 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09373 (853 x 1052).jpg (144,0 KB, 243 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 08:54   #2708
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wizażanki!!!!
========================= ========================
a jak to w naszym wątku bywa pokazujemy ciuszki. ja przedstawiam wam moją modelke hehe / która powstała wczoraj/ >> na sobie ma super trendy różową apaszkę oczywiście z SH - za 0,50 gr hehe.
jajcara
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 09:27   #2709
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Obiecałam zdjęcia sukienki z SH, żebyście oceniły, jak leży i czy warto wyciągać gumkę z dołu. Oto zdjęcia:

http://pokazywarka.pl/qip5zl/

(Najszczuplejsza nie jestem, więc proszę o łagodne komentarze odnośnie sylwetki Od kilku miesięcy starałam się zrzucić zbędne kg.)
Ślicznie wyglądasz! Ja bym jej nie zmieniała, nie jest to taka wielka bombka i fajnie wygląda Tylko stanik inny albo te ramiączka faktycznie skrócić
Biust super


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wizażanki!!!!
========================= ========================
a jak to w naszym wątku bywa pokazujemy ciuszki. ja przedstawiam wam moją modelke hehe / która powstała wczoraj/ >> na sobie ma super trendy różową apaszkę oczywiście z SH - za 0,50 gr hehe.
Świetny, u mnie też były takie plany
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 09:57   #2710
littlefrankie
Raczkowanie
 
Avatar littlefrankie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Przymorze
Wiadomości: 141
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4001518 3]W sumie to nie wiem, czy potrzebnie go kupiłam, ale upatrzyłam go sobie wczoraj. Nie wzięłam, bo dziś miał kosztować 15 zł mniej. No i czekał na mnie. Wprawdzie idzie wiosna, ale może jeszcze kilka tygodni w nim pochodzę. Zresztą nie jest ocieplany. A może wiosną również można go nosić?

Grafitowy płaszczyk z H&M - około 25 zł. Stan bardzo dobry z plusem, musiałam doszyć guziki, które były schowane w kieszeni.[/QUOTE]

Mam identyczny, był też w kolorze czerwonym. Kosztował około 250zł w sklepie. Na zimę absolutnie się nie nadaje

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
jak tak samo

dziewczyny, a przyznajecie się znajomym że kupujecie w sh?
No pewnie, że się przyznaję! Znajomych mam jednak podzielonych na zwolenników SH i totalnych przeciwników, więc reakcje są różne, ale nie przejmuję się tym zupełnie. W sieciówkach wszystko takie samo, a w lumpie nigdy nie wiem na co trafię Co więcej nawet mój TŻ stwierdził, że więcej w normalnych sklepach nie będzie się ubierał, a zaoszczędzone pieniądze będzie wydawał na paliwo


Ja natomiast mam chwilowy (mam nadzieję!) odwyk od SH, jestem w ciąży i jedyne, na co mam siłę to leżenie w łóżku Oby mi się szybko poprawiło, bo niedobór lumpeksów źle na mnie działa

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wizażanki!!!!
========================= ========================
a jak to w naszym wątku bywa pokazujemy ciuszki. ja przedstawiam wam moją modelke hehe / która powstała wczoraj/ >> na sobie ma super trendy różową apaszkę oczywiście z SH - za 0,50 gr hehe.
Hahaha! Wesołych!
littlefrankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 10:19   #2711
milk_choocoolate
Rozeznanie
 
Avatar milk_choocoolate
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 782
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hmm, zawsze pisze szczerze, więc i tym razem tak będzie tylko się nie obraź, lub nie odbierz tego jakoś złośliwie, ok??
troche tandetna mi się wydaję - ale to tylko moje zdanie / cekiny(duuuużo cekinów)+ panterka ja jestem na

no cos ty?? ja myślałam że zawszejakieś rabaty dziewczyny mają, a tu zonk....

spoko i jeszcze za taką cene, własnie takie blizeczki nic nie ważą , aj tak się obkupiłam w kapelusze słomkowe na lato , wychodziło po 50 gr nawet
========================= ========================= ==
a to moje dzisiejsze / wydałam ok 60 zł, jedna jeszcze jedna bluzeczka karmelowa jest- ale od razu jak przyszłam rzuciłam do prania/
i znpwu kupiłam koszule ale tym razem to taki jaśniutki dzins i super dopasowana bo 36- nie będe doszywać do niej żadnych perełek, ćwieków, tylko zostawie gładką,,,,a cena >>>> 6,50 - tylko pewnie dlatego że miała brudny kołnierz hehehe
1. sukienka beżowa Atmo + zdobienie z koralików / będzie przy tym troche roboty , bo koraliki miejscami porwane/ 9 zł
2. koszula dzinsowa
3. koszulka w kropki/ łososiowa/
4. czarno-biała w kratke / też super leży/
5. szare treginsy z tyłu długi zamek +przeszycia
6. sweterek w cz-b pasy+łaty >>> nie jestem do końca przekonana
--------------------------------------------------------------------------
8. sukienka >>góra biała "koszula", dół szary- kosztowała 12 zł/ więc kupiłam na jakieś eleganckie okazje co myslicie o zestawieniu jej z czarnymi kryjącymi rajstopami+ czarny jakiś krótki naszyjnik? /
w poniedziałek idziemy na chciny- i właśnie kupiłam zmyśla o nich/
ukradłabym Ci wszystko udowne ! zwałaszcza sukienka i koszula dżinsowa Poluję na taką koszulę i nie mogę znaleźc


Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość

dziewczyny, a przyznajecie się znajomym że kupujecie w sh?
Ja na początku pamiętam przy wchodzeniu do lumpka oglądałam się na ulicy czy nie ma kogoś znajomego przypadkiem. Później często spotykałam jakieś koleżanki w sklepie.Teraz jak ktoś mnie zapyta skąd mam takie fajne spodnie, czy bluzkę bez skrępowania odpowiadam, że z lumpeksu Lubię to zdziwienia ludzi. I nawet nie chodzi o to, że kupuję w takich sklepach ale, że potrafię wygrzebać takie perełki

Wczoraj postanowiłam zrobić sobie porządek w szafie i poukładać rzeczy, bo wracam po 7 miesiącach z powrotem do domu. Wnioski takie: szafy w pokoju pełne, a dwa razy tyle do przywiezienia jeszcze

Ahahhaha dziewczęta macie pozdrowienia od mojej mamy Jak jej powiedziałam, że znalazłam taki wątek w internecie i nie tylko ja jestem uzależniona od lumpeksów to powiedziała "czyli jest więcej takich chorych ludzi. Zapiszcie się na terapie grupową na leczenie LUMPOHOLIZMU będzie taniej"
__________________
Tak Ci miałam wiele do opowiedzenia...
Wydawało mi się, że o życiu, ale okazuje się , że tylko o sobie...
O sobie w Tobie...
Albo raczej o Tobie we mnie ... '



zapuszczam włosy
pasmo kontrolne: 74 cm
cel pierwszy: 80 cm
milk_choocoolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 10:39   #2712
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 514
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4006443 5]Daj znać czy Cię przyjęli do tego ciuchlandu

[/QUOTE]

Dam znać napewno
c4a3d6f8c9e736e6a222ae419d5e7da46cef81b9_611456a460e8f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 10:51   #2713
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez littlefrankie Pokaż wiadomość

Ja natomiast mam chwilowy (mam nadzieję!) odwyk od SH, jestem w ciąży i jedyne, na co mam siłę to leżenie w łóżku Oby mi się szybko poprawiło, bo niedobór lumpeksów źle na mnie działa
Gratuluję

Ja Wam również życzę Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez milk_choocoolate Pokaż wiadomość
ukradłabym Ci wszystko udowne ! zwałaszcza sukienka i koszula dżinsowa Poluję na taką koszulę i nie mogę znaleźc




Ja na początku pamiętam przy wchodzeniu do lumpka oglądałam się na ulicy czy nie ma kogoś znajomego przypadkiem. Później często spotykałam jakieś koleżanki w sklepie.Teraz jak ktoś mnie zapyta skąd mam takie fajne spodnie, czy bluzkę bez skrępowania odpowiadam, że z lumpeksu Lubię to zdziwienia ludzi. I nawet nie chodzi o to, że kupuję w takich sklepach ale, że potrafię wygrzebać takie perełki

Wczoraj postanowiłam zrobić sobie porządek w szafie i poukładać rzeczy, bo wracam po 7 miesiącach z powrotem do domu. Wnioski takie: szafy w pokoju pełne, a dwa razy tyle do przywiezienia jeszcze

Ahahhaha dziewczęta macie pozdrowienia od mojej mamy Jak jej powiedziałam, że znalazłam taki wątek w internecie i nie tylko ja jestem uzależniona od lumpeksów to powiedziała "czyli jest więcej takich chorych ludzi. Zapiszcie się na terapie grupową na leczenie LUMPOHOLIZMU będzie taniej"
Miałam podobnie, ale to bardziej ze skojarzenia, że w lumpeksie są stare szmaty. Nawet wydawało mi się, że jak znalazłam w miarę fajny ciuch to muszę go brać, bo więcej taka okazja się nie powtórzy. Dziś stwierdzam, że to nie były wielkie perełki. Chyba, że już otrząsnęłam się z tego szoku, że sh są świetne rzeczy.

Jaka ładna nazwa no oczywiście, że nie jesteśmy jedyne. Pewnie jest jeszcze nas bardzo duża liczba. Zobaczcie ile lumpeksów teraz wszędzie. Kiedyś (chyba) nie było aż tak wielkiej ilości albo nie zwracałam na to uwagi.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 11:24   #2714
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez bluesky
Dla mnie też nie wyglądasz grubo. Jeszcze jak założysz buty na obcasie to też zmienią się troszkę proporcje.
A próbowałaś z cienkim paskiem? Chociaż nie wiem, czy by pasował, ale ja do wszystkiego bym dawała paski...
Dzięki No i przez obcasy nogi się wydłużą, bo ogólnie nie jestem zbyt wysoka - 157 cm. Co do paska to też o nim myślałam, ale jeszcze nigdzie nie widziałam takiego różowego, pasującego do ramiączek. Komers jest w czerwcu, więc jeszcze będę miała okazję coś znaleźć Np. w SH. Myślę, że będzie pasował, też lubię paski, ładnie podkreślają talię.

Cytat:
Napisane przez kamila249
ale ładna
Dziękować

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a
Ślicznie wyglądasz! Ja bym jej nie zmieniała, nie jest to taka wielka bombka i fajnie wygląda Tylko stanik inny albo te ramiączka faktycznie skrócić
Biust super
Jej, dziękuję, miło mi Mam nadal wątpliwości co do tego fasonu, bo chciałam taką rozkloszowaną na dole, ale zobaczyłam tę sukienkę, no i się zakochałam... Ramiączka skrócę na pewno.

Ja tam go nie lubię Ale dzięki, haha.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 11:52   #2715
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez littlefrankie Pokaż wiadomość
No pewnie, że się przyznaję! Znajomych mam jednak podzielonych na zwolenników SH i totalnych przeciwników, więc reakcje są różne, ale nie przejmuję się tym zupełnie. W sieciówkach wszystko takie samo, a w lumpie nigdy nie wiem na co trafię Co więcej nawet mój TŻ stwierdził, że więcej w normalnych sklepach nie będzie się ubierał, a zaoszczędzone pieniądze będzie wydawał na paliwo


Ja natomiast mam chwilowy (mam nadzieję!) odwyk od SH, jestem w ciąży i jedyne, na co mam siłę to leżenie w łóżku Oby mi się szybko poprawiło, bo niedobór lumpeksów źle na mnie działa
U mnie podobnie. Dla mnie to nie jest wstyd chodzić po sh. Mam ubrania, ktorych nikt nie nosi, w niskiej cenie i gatunkowo lepsze od tych w sieciowkach co nam chcą "usiłują" wcisnąć.

A co do ciąży Twojej to ktory miesiąc ?
Moja siostra jest też w ciązy. Pierwsze 4 miesiace musiala lezec, a w piątek z nią bylam na lowach
Ciezko strasznie o spodnie ciążowe..a jak juz to takie no nie powiem
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 12:15   #2716
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Ja ostatnio zaczęłam wyszukiwać rzeczy dla mojej mamy w rozmiarze 50-52, nieraz 54. Chyba jedyny plus to taki, że nawet na wyprzedażach można coś znaleźć. Jednak jak już coś znajdę to się cieszę, a ona nie jest zbyt wybredna. No i ma już zapinany kardigan, czarną bluzkę i nową koszulę nocną. Wszystko koło 25 zł. Podczas, gdy jeden sweter w większym rozmiarze w sieciówce kosztuje kilka razy tyle. Jednakże mało takich większych ciuchów (aż tak większych).

Swego czasu widziałam bardzo dużo spodni ciążowych, jeszcze nowych z metką, ale to chyba taki chwilowy wysyp (może za dużo dostali), bo teraz już rzadko się trafiają albo ja nie zwracam uwagi.
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 12:57   #2717
kolorove
Raczkowanie
 
Avatar kolorove
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 302
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Zdrowych i Spokojnych Świąt Wizażanki!!!!
========================= ========================
a jak to w naszym wątku bywa pokazujemy ciuszki. ja przedstawiam wam moją modelke hehe / która powstała wczoraj/ >> na sobie ma super trendy różową apaszkę oczywiście z SH - za 0,50 gr hehe.
hahahahhahaha, dobre, dobre
__________________
RAINBOW LIPSTICK
kolorove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 13:01   #2718
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez pistacja88 Pokaż wiadomość
moja dzisiejsza zdobycz ;p
baskinka new look troszkę droga ale i tak taniej niż w sklepie
piękna

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak jesteście w szperaku, to wszystko przerzucajcie. Nic nie mogłam znaleźć i sobie pomyślałam, że kiedyś w sumie schowałam w pościeli i ręcznikach bluzkę, bo kosztowała 20 zł na wagę, a nastepnego dnia miała byc za 8. No i dzisiaj pomyslałam sobie, że co mi tam. No i wyłowiłam właśnie tak schowane przez kogoś dwie mgiełki

Floral atmosphere
Ptaszki New look
Zdjęcie z internetu

Za.. 1zł 20gr obie


Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
hmm, zawsze pisze szczerze, więc i tym razem tak będzie tylko się nie obraź, lub nie odbierz tego jakoś złośliwie, ok??
troche tandetna mi się wydaję - ale to tylko moje zdanie / cekiny(duuuużo cekinów)+ panterka ja jestem na

no cos ty?? ja myślałam że zawszejakieś rabaty dziewczyny mają, a tu zonk....

spoko i jeszcze za taką cene, własnie takie blizeczki nic nie ważą , aj tak się obkupiłam w kapelusze słomkowe na lato , wychodziło po 50 gr nawet
========================= ========================= ==
a to moje dzisiejsze / wydałam ok 60 zł, jedna jeszcze jedna bluzeczka karmelowa jest- ale od razu jak przyszłam rzuciłam do prania/
i znpwu kupiłam koszule ale tym razem to taki jaśniutki dzins i super dopasowana bo 36- nie będe doszywać do niej żadnych perełek, ćwieków, tylko zostawie gładką,,,,a cena >>>> 6,50 - tylko pewnie dlatego że miała brudny kołnierz hehehe
1. sukienka beżowa Atmo + zdobienie z koralików / będzie przy tym troche roboty , bo koraliki miejscami porwane/ 9 zł
2. koszula dzinsowa
3. koszulka w kropki/ łososiowa/
4. czarno-biała w kratke / też super leży/
5. szare treginsy z tyłu długi zamek +przeszycia
6. sweterek w cz-b pasy+łaty >>> nie jestem do końca przekonana
--------------------------------------------------------------------------
8. sukienka >>góra biała "koszula", dół szary- kosztowała 12 zł/ więc kupiłam na jakieś eleganckie okazje co myslicie o zestawieniu jej z czarnymi kryjącymi rajstopami+ czarny jakiś krótki naszyjnik? /
w poniedziałek idziemy na chciny- i właśnie kupiłam zmyśla o nich/

zwłaszcza jeansowa koszula
Od razu przypomniała mi się moja, której kiedyś nie wzięłam z ciemnego jeansu, idealny rozmiar, świetnie dopasowana ale jestem głupia
Ogólnie to mam 3 rzeczy, które znalazłam w sh i których żałuję do dzisiaj, że nie wzięłam

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
U mnie za to jest dużo fajnych ubrań, ale w dużych rozmiarach
O to to! U mnie tak samo

Trochę mnie nie było i miałam dużo do nadrabiania Pędzicie dziewczyny z zakupami
Ja wybieram się we wtorek na mini maraton. Białą koszulę kupiłam wczoraj w Galerii (trafiłam na obniżkę sezonową, w dodatku koszula jest z lepszego/grubszego materiału, właściwie to taki miękki jeans więc mam nadzieję, że mi dłużej posłuży), a teraz muszę kupić małą czarą W sklepach nie widzę nic ciekawego, więc może sh przyjdzie z pomocą
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 13:54   #2719
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

dziewczyny, może wy mi jakoś bardziej pomożecie jakiś czas temu wstawiałam tu kurtkę, którą kupiłam już dawno (za 30zł, jakoś jak zaczynałam chodzić do sh i kupowałam wszystko co było taniej niż w sklepach i w dobrym stanie) i nie zalożyłam ani razu, więc chciałabym ją sprzedać, może nawet parę zł drożej za dzierżawę miejsca w szafie wstawiłam ją na dwóch innych forach z prośbą o pomoc w wycenie i ceny są dość rozbieżne...
kolor jest normalny, czarny, nie taki wyblakły jak na zdjęciu
ile byście wołały za nią?
(wydaje mi się, że nie naruszam regulaminu, ale gdyby jednak coś nie tak z tą wiadomością to przepraszam...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07365x.jpg (20,3 KB, 325 załadowań)
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-31, 13:59   #2720
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
dziewczyny, może wy mi jakoś bardziej pomożecie jakiś czas temu wstawiałam tu kurtkę, którą kupiłam już dawno (za 30zł, jakoś jak zaczynałam chodzić do sh i kupowałam wszystko co było taniej niż w sklepach i w dobrym stanie) i nie zalożyłam ani razu, więc chciałabym ją sprzedać, może nawet parę zł drożej za dzierżawę miejsca w szafie wstawiłam ją na dwóch innych forach z prośbą o pomoc w wycenie i ceny są dość rozbieżne...
kolor jest normalny, czarny, nie taki wyblakły jak na zdjęciu
ile byście wołały za nią?
(wydaje mi się, że nie naruszam regulaminu, ale gdyby jednak coś nie tak z tą wiadomością to przepraszam...)
Jeżeli chcesz wystawić na allegro, to ja bym wystawiła od złotówki, wg mnie to najlepsza opcja i ludzie najchętniej lictują
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:06   #2721
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

myślałam o wstawieniu na inna stronę, ale chyba nie można podawać nazw ale pewnie się domyślicie, o jaką chodzi
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:19   #2722
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
dziewczyny, może wy mi jakoś bardziej pomożecie jakiś czas temu wstawiałam tu kurtkę, którą kupiłam już dawno (za 30zł, jakoś jak zaczynałam chodzić do sh i kupowałam wszystko co było taniej niż w sklepach i w dobrym stanie) i nie zalożyłam ani razu, więc chciałabym ją sprzedać, może nawet parę zł drożej za dzierżawę miejsca w szafie wstawiłam ją na dwóch innych forach z prośbą o pomoc w wycenie i ceny są dość rozbieżne...
kolor jest normalny, czarny, nie taki wyblakły jak na zdjęciu
ile byście wołały za nią?
(wydaje mi się, że nie naruszam regulaminu, ale gdyby jednak coś nie tak z tą wiadomością to przepraszam...)
40 zł dostaniesz minimum, 50 zł myślę, że powinnaś. Jeżeli to jest kurtka jakiejś marki to mooooże więcej. jeżeli jest w stanie idealnym, ale nie jest markowa, to jak napiszesz w tytule "jak z H&M", a w opisie, że podobne kurtki pojawiały się w kolekcjach H&M, więc warto czy coś, to też może trochę więcej Ja tak zrobiłam jak wystawiałam na aukcję zwykłe czarne rurki z bazaru... a przecież w każdej sieciówce takie są. No i poszły za 70zł
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:29   #2723
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
40 zł dostaniesz minimum, 50 zł myślę, że powinnaś. Jeżeli to jest kurtka jakiejś marki to mooooże więcej. jeżeli jest w stanie idealnym, ale nie jest markowa, to jak napiszesz w tytule "jak z H&M", a w opisie, że podobne kurtki pojawiały się w kolekcjach H&M, więc warto czy coś, to też może trochę więcej Ja tak zrobiłam jak wystawiałam na aukcję zwykłe czarne rurki z bazaru... a przecież w każdej sieciówce takie są. No i poszły za 70zł
haha, dobre no właśnie to 40zł to była górna granica jak pisały tam dziewczyny, a najmniej ktoś 15 podał, co mnie trochę rozczarowało ;p
więc może faktycznie lepiej będzie licytację zrobić.
co do firmy - Gegrge (nie George), dużo tego w sh znajduję, ale nie wydaję mi się żeby to była jakaś dobra firma
__________________


Vinted, szafa: kamila249

Edytowane przez kamila249
Czas edycji: 2013-03-31 o 14:35 Powód: błąd
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:38   #2724
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

George to dość popularna firma. Ja bym nie wystawiała od złotówki, bo może się okazać, że mało osób licytuje i mało podbijają. Może pójść za marne pieniądze. Ja bym dała od 20 zł (jeżeli to skóra, skaj) i poczęła na rozwój sytuacji.
Jaki to materiał?

Wstawiaj na allegro. Poczekaj parę dni, bo teraz święta. Nie wystawiaj długiej aukcji (chyba, że kup teraz) - jakieś 3-5 dni. Najlepiej niech się zakończy w godzinach wieczornych w dzień powszedni.

Zrobię off top, ale może komuś się przyda. Lista najczęściej wyszukiwanych słów z allegro (w dziale odzież), więc w opisie zbierasz najwięcej pasujących do listy, żeby dużo osób zdążyło zobaczyć. Można też wpisać inne marki, żeby przyciągnąć osoby bez "jak" bo to strata cennego miejsca

Edytowane przez e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Czas edycji: 2013-03-31 o 14:57
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:40   #2725
littlefrankie
Raczkowanie
 
Avatar littlefrankie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Przymorze
Wiadomości: 141
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4006537 6]Gratuluję

Ja Wam również życzę Wesołych Świąt
[/QUOTE]

Dziękuję

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
U mnie podobnie. Dla mnie to nie jest wstyd chodzić po sh. Mam ubrania, ktorych nikt nie nosi, w niskiej cenie i gatunkowo lepsze od tych w sieciowkach co nam chcą "usiłują" wcisnąć.

A co do ciąży Twojej to ktory miesiąc ?
Moja siostra jest też w ciązy. Pierwsze 4 miesiace musiala lezec, a w piątek z nią bylam na lowach
Ciezko strasznie o spodnie ciążowe..a jak juz to takie no nie powiem
16 tydzień leci Spodnie ciążowe póki co są zbędne, bo jeszcze tracę na wadze, więc nawet moje mi z tyłka spadają. A jak brzuszek urośnie to mam nadzieję, że będzie już ciepło na tyle, żeby nosić sukienki
littlefrankie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:47   #2726
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4006722 1]George to dość popularna firma. Ja bym nie wystawiała od złotówki, bo może się okazać, że mało osób licytuje i mało podbijają. Może pójść za marne pieniądze. Ja bym dała od 20 zł (jeżeli to skóra, skaj) i poczęła na rozwój sytuacji.
Jaki to materiał?

[/QUOTE]
nie George - "Gegrge"
Bawełna z małym dodatkiem elastanu, materiał na grubość coś takiego jak jeans (ale te 'typowe' stare jeansy)
__________________


Vinted, szafa: kamila249
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:56   #2727
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4006722 1]George to dość popularna firma. Ja bym nie wystawiała od złotówki, bo może się okazać, że mało osób licytuje i mało podbijają. Może pójść za marne pieniądze. Ja bym dała od 20 zł (jeżeli to skóra, skaj) i poczęła na rozwój sytuacji.
Jaki to materiał?

Wstawiaj na allegro. Poczekaj parę dni, bo teraz święta. Nie wystawiaj długiej aukcji (chyba, że kup teraz) - jakieś 3-5 dni. Najlepiej niech się zakończy w godzinach wieczornych w dzień powszedni.

Zrobię off top, ale może komuś się przyda. Lista najczęściej wyszukiwanych słów z allegro (w dziale odzież), więc w opisie zbierasz najwięcej pasujących do listy, żeby dużo osób zdążyło zobaczyć. Można też wpisać inne marki, żeby przyciągnąć osoby bez "jak" bo to strata cennego miejsca


1 h&m
2 nike
3 adidas -
4 atmosphere -
5 air max -
6 converse -
7 asos -
8 skora -
9 puma -
10 tommy hilfiger
11 sukienka
12 cwieki
13 lacoste
14 buty -
15 vans -
16 japan style
17 trampki -
18 bershka
19 ramoneska -
20 koturny
21 river island
22 hilfiger
23 solar
24 reser
25 38
26 abercrombie
27 torebka
28 reebok
29 botki
30 pikowana
31 nike air max
32 36 -
33 armani
34 tommy
35 azurowe
36 40
37 sztyblety
38 mohito
39 ecco
40 kurtka
41 primark
42 baskinka
43 koronka
44 stradivarius
45 44
46 42
47 venezia
48 46
49 tunika
50 -1
51 wrangler
52 rylko -
53 koszula
54 bluza -
55 listonoszka
56 39
57 jeans
58 mango
59 diesel
60 simple
61 koszulka
62 mokasyny
63 48
64 clarks
65 burberry -
66 sukienki
67 37
68 parka
69 jordan
70 guess
71 41
72 szpilki
73 plaszcz
74 rurki
75 air max 90
76 buty nike
77 lity
78 timberland
79 oversize
80 bejsbolowka
81 paski
82 prosto
83 lee
84 panterka
85 spodnie
86 zaproszenia
87 ralph lauren
88 wiosna
89 wyprzedaz
90 torebki
91 david jones
92 jeansowa
93 rozkloszowana
94 legginsy
95 nude
96 xl
97 xxl
98 monnari
99 japan
100 buty damskie[/QUOTE]
To jest wbrew regulaminowi allegro. Co mnie nie dziwi, bo nie ma nic bardziej wnerwiającego niż to, że szukasz danej rzeczy na allegro, np. z tego h&m, a okazuje się, że połowa wyników, które wyskoczyły koło h&m nawet nie leżały...
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 14:57   #2728
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

To marka supermarketowej odzieży. Tak jak w Tesco jest Cherokee, tak w supermarkecie Asda George jest odpowiednikiem.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013


Edytowane przez kocurzyca
Czas edycji: 2013-03-31 o 17:16
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 15:03   #2729
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
To jest wbrew regulaminowi allegro. Co mnie nie dziwi, bo nie ma nic bardziej wnerwiającego niż to, że szukasz danej rzeczy na allegro, np. z tego h&m, a okazuje się, że połowa wyników, które wyskoczyły koło h&m nawet nie leżały...
Dla mnie to tylko opis. Jeżeli bym sobie wpisywała w markę, że to jest coś to już inaczej. Zresztą właśnie to wpisanie często weryfikuje ten "h&m" czy inne. A jak coś sprzedajesz to chcesz, żeby poszło

Myślałam, że skóra/skaj... w takim razie to 40-50 zł to pewnie będzie maks.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
nie George - "Gegrge"
Bawełna z małym dodatkiem elastanu, materiał na grubość coś takiego jak jeans (ale te 'typowe' stare jeansy)
Czyli takie prawie George
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-31, 15:04   #2730
kamila249
Rozeznanie
 
Avatar kamila249
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: Kasę tracimy, bo po lumpeksach chodzimy! Cz. IX

zgłupiłam już, o co chodzi z tym Gegrge/George
no dobre i 40, i tak więcej niż dałam za nią, a wgl jej nie używałam tylko tych 15zł się wystraszyłam
[1=e5f8e1654645f7f709e372d 7f739a8569d1c32e2;4006736 0]Czyli takie prawie George [/QUOTE]
no na pierwszy rzut oka właśnie logo wygląda na George, ale wg mnie to jednak Gegrge i teraz jak w googlach jak szukam to też pare osób pytało o tą nazwę
__________________


Vinted, szafa: kamila249

Edytowane przez kamila249
Czas edycji: 2013-03-31 o 15:08 Powód: bląd
kamila249 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.