Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-15, 21:07   #4921
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byliśmy u lekarza, najprawdopodobniej Matinek ma różyczkę.
Biedny zdrówka dla Mateuszka

U nas była trzydniówka, młody wysypany po czubek głowy teraz mamy czekać aż Zuza dostanie... no to czekamy

My na dwór popułdniamy wychodzimy tak jak jesteśmy brani w domu, zkładamy tylko buty. Nie ma juz kurtek i czapek Zuzi to się bardzo podoba a inne matki na spoacerze patrza na mnie jakbym dziecko mi mialo zamarznac z tego zimna
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:14   #4922
elena_100
Wtajemniczenie
 
Avatar elena_100
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 2 850
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Też mam problem z ubieraniem Alicji bo ta pogoda i temperatura taka zdradliwa teraz Raz gorąco że się z człowieka leje, a jak słońce się schowa i powieje wiatr to aż telepie Dzisiaj na spacerze Alicja była w tym co po domu - legginsy, body z krótkim i cieniutka bluzka, na to taki wiosenny welurowy kombinezon grubości dobrej bluzy. Ja byłam w wiosennym płaszczyku a pod spodem miałam bluzkę z krótkim i przez większość czasu mi chłodno było.
Jutro jadę jej kupić jakieś takie cienkie chustki pod szyję bo ma tylko grube polarowe.
I wiecie co, mam problem z ubieraniem jej bucików. Ma takie grubiutkie stópki że ciężko jej cokolwiek na nie wcisnąć
Moje bejbe też ma grubiutkie. A jak nawet się namęczę i buciki jej ubiorę to tak długo pociera jednym o drugi, że w końcu je zrzuca.

Nie ma co dziecka przegrzewać, ale moim zdaniem nie ma co szaleć, szczególnie, że u nas np. niby jest ciepło a wieje zimny wiatr.
Ja jak wychodzę to pod spodnie ubieram jej rajstopy i przykrywam wtedy kocykiem, nie zakładam ochraniacza.
Moja teściówka dziś zaszalała i ubrała Milkę w same spodnie i skarpetki. Milka już po 10 minutach miała bose stópki, a na dodatek tak kopala, że zrzucała ochraniacz. Ale ONA jak zwykle wie lepiej. Mam nadzieję, że moje dziecko tego zapaleniem pęcherza nie przypłaci

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Biedny zdrówka dla Mateuszka

U nas była trzydniówka, młody wysypany po czubek głowy teraz mamy czekać aż Zuza dostanie... no to czekamy

My na dwór popułdniamy wychodzimy tak jak jesteśmy brani w domu, zkładamy tylko buty. Nie ma juz kurtek i czapek Zuzi to się bardzo podoba a inne matki na spoacerze patrza na mnie jakbym dziecko mi mialo zamarznac z tego zimna
Jasiu już też bez czapeczki?
No ja bym się bała, w końcu to jeszcze niemowlaczek.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Idę do wyrka bo maż o 1 wstaje i na szkolenie jedzie

Dobraboc
__________________

elena_100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:19   #4923
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byliśmy u lekarza, najprawdopodobniej Matinek ma różyczkę.
ojej biedny Matiś
i do tego jeszcze ta skaza.
no to się zwaliło sporo rzeczy na Twą głowę
Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Nie ma co dziecka przegrzewać, ale moim zdaniem nie ma co szaleć, szczególnie, że u nas np. niby jest ciepło a wieje zimny wiatr.
Ja jak wychodzę to pod spodnie ubieram jej rajstopy i przykrywam wtedy kocykiem, nie zakładam ochraniacza.
Moja teściówka dziś zaszalała i ubrała Milkę w same spodnie i skarpetki. Milka już po 10 minutach miała bose stópki, a na dodatek tak kopala, że zrzucała ochraniacz. Ale ONA jak zwykle wie lepiej. Mam nadzieję, że moje dziecko tego zapaleniem pęcherza nie przypłaci

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Jasiu już też bez czapeczki?
No ja bym się bała, w końcu to jeszcze niemowlaczek.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Idę do wyrka bo maż o 1 wstaje i na szkolenie jedzie

Dobraboc
zgadzam się
niby jest ciepło, ale na słoneczku
w cieniu chłodny wiatr
no i dużo mniej przyjemnie.
Elena dobrze powiedziałaś Teściowej.
My też chodzimy po pracy tj. po 17. późno ale co zrobić. Trzeba korzystac.

jutro pewnie jak zajrzę, będzie już nowa część
nie pamiętam dokładnie tytuły, ale jestem za tym o kątach
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:39   #4924
asiejka86
Rozeznanie
 
Avatar asiejka86
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 590
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Tamlin zdrówka dla Matinka. Zaskoczyłaś mnie z tą różczyką - obstawiałam wszystko, ale nie to.
A jesli chodzi o skazę to nam pogłebiła się właśnie po mleku HA - z policzków przeszło na główkę, klatkę piersiowa i ramiona - ramiona były szorstkie, a główka i brzuszek zsypane. A odkąd jesteśmy na bebilonie pepti to wszystko pięknie gładziutkie i mała wcina ze smakiem. Choć jak mój mąż posmakował to mleko to stwierdził, że smakuje jak mlekopan dla cielaczków
asiejka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:41   #4925
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Ej no nie przesadzajcie co taki wiatr zrobi? Noszą czapki rano jak jest zimno. A wy mówicie czapki? bo ja nie. Ogólnie ubieram dzieciaki identycznie jak siebie.
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:43   #4926
asiejka86
Rozeznanie
 
Avatar asiejka86
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 590
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Lourose a próbowałaś suszarki? U nas od początku działa rewelacyjnie. Wieczorem mała zasypia sama w łóżeczku a w tle chodzi suszarka. zasypianie trwa max 5 min.

Angel malutka śliczna. I jak ładnie siedzi w spacerówce - super.

A propo spacerówek - mamy które mają tako lareta - jesteście zadowolone ze spacerówki? Bo jeśli chodzi o prowadzenie to jest rewelacja - wszędzie wjedzie i leciutko się prowadzi. Ale moja mała jakoś tak nie bardzo siedzi w tej spacerówce...

Edytowane przez asiejka86
Czas edycji: 2013-04-15 o 21:44
asiejka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 21:59   #4927
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia zdrowia.



Nie mam pojęcia, lekarka pytała czy mieliśmy kontakt z chłopcami w wieku 16-18 lat, bo te roczniki były nie szczepione, no i akurat jest u nas wśród tej grupy mnóstwo zachorowań. Ale my nie mieliśmy z nikim takim kontaktu. Na 100% nie była pewna czy to różyczka, ale oprócz wysypki ma powiększone węzły chłonne, lekki katarek, podwyższoną temperaturę więc obstawia różyczkę. No nic, dostał leki przeciw alergiczne, wapno, witaminkę C i musimy siedzieć w domu.
A no i ja muszę z mleka i nabiału ogólnie zrezygnować bo oprócz tej wysypki ma skazowe poliki. Także jest zaje.biście, niewiem co będę jadła. Mleko mamy Ha na razie, ale Mati go nie chce pić, a ja nie mam tyle w cycach aby go na noc nakarmić. Żyć nie umierać.
A poza tym ogólnie jest do
Dobranoc.
O kurczę! Biedny Mati!

A jeśli chodzi o mleko HA, to jeśli ma skazę, to dlatego nie chce pić, bo wie że go uczula. Henio odmawiał Bebilonu Ha, a jak go zmusiliśmy do wypicia 20 ml, to był ryk 3 godziny i okropna kupa.
Także lepiej kupcie Pepti!
gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-15, 22:33   #4928
weronika_91
Zakorzenienie
 
Avatar weronika_91
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 3 464
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Zdrówka dla Zuzi, Mikołaja no i Mateuszka z różyczką

angel śliczna dziewczynka z Jagody

A ja siedzę i piszę nieszczęsną pracą ...

aaa byłam dziś z małym u pediatry i osłuchowo wszystko dobrze kaszel możliwe że przez ząbkowanie ... gardełko delikatnie zaczerwienione więc Jaś dostał syropek i witaminę C no i najważniejsze że na dwór możemy wychodzić a w środę jeśli nic się nie pogorszy to mamy szczepienie .

Dobrej nocy moi chłopcy już śpią więc i na mnie czas

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byliśmy u lekarza, najprawdopodobniej Matinek ma różyczkę.
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
O kurczę! Biedny Mati!

A jeśli chodzi o mleko HA, to jeśli ma skazę, to dlatego nie chce pić, bo wie że go uczula. Henio odmawiał Bebilonu Ha, a jak go zmusiliśmy do wypicia 20 ml, to był ryk 3 godziny i okropna kupa.
Także lepiej kupcie Pepti!
U nas było to samo ... Jaś nie chciał pić Bebilonu ... a pepti już pije lepiej dziecko jednak wie co go uczula.
__________________
Jaśko
weronika_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 06:22   #4929
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia zdrowia.



Nie mam pojęcia, lekarka pytała czy mieliśmy kontakt z chłopcami w wieku 16-18 lat, bo te roczniki były nie szczepione, no i akurat jest u nas wśród tej grupy mnóstwo zachorowań. Ale my nie mieliśmy z nikim takim kontaktu. Na 100% nie była pewna czy to różyczka, ale oprócz wysypki ma powiększone węzły chłonne, lekki katarek, podwyższoną temperaturę więc obstawia różyczkę. No nic, dostał leki przeciw alergiczne, wapno, witaminkę C i musimy siedzieć w domu.
A no i ja muszę z mleka i nabiału ogólnie zrezygnować bo oprócz tej wysypki ma skazowe poliki. Także jest zaje.biście, niewiem co będę jadła. Mleko mamy Ha na razie, ale Mati go nie chce pić, a ja nie mam tyle w cycach aby go na noc nakarmić. Żyć nie umierać.
A poza tym ogólnie jest do
Dobranoc.

dużo zdrówka dla Matiego

tulę mocno kochana

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość

Ale za to usypianie w łóżeczku kończy się sukcesem
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:17   #4930
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Witam się dziewczynki
Wczoraj cały dzień upłynął nam na powrocie a wieczorem już nie miałam siły pisać.

Dużo zdrówka dla Matiego i Mikiego.

Muszę się jakoś ogarnąć a to chyba troche potrwa Cały dom do wysprzątania, i wiosenne porządki na balkonie, w szafach i w ogóle. A już za 2,5 tygodnia powrót do pracy
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:35   #4931
afternoon
Rozeznanie
 
Avatar afternoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 634
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dzień dobry

U nas dzisiaj nocka bez zarzutu, Filip spał bez przerwy od 18.45 do 6.00 rano U nas przepiękna pogoda, o 12 wybywamy z moją przyjaciółką i jej córeczką na spacer do parku

Odstawiłam żółtko i gluten, bo mam podejrzenia - ze wskazaniem na jajo - iż któreś z nich uczula Filipa kupa była brzydka i ze śluzem, odkąd nie podaję jest ok. Teraz powinnam chyba wprowadzić jeden z produktów i obserwować czy to on jest sprawcą, prawda?

Życzę dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i miłego, spokojnego dnia wszystkim mamusiom
afternoon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 07:40   #4932
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas dzisiaj nocka bez zarzutu, Filip spał bez przerwy od 18.45 do 6.00 rano U nas przepiękna pogoda, o 12 wybywamy z moją przyjaciółką i jej córeczką na spacer do parku

Odstawiłam żółtko i gluten, bo mam podejrzenia - ze wskazaniem na jajo - iż któreś z nich uczula Filipa kupa była brzydka i ze śluzem, odkąd nie podaję jest ok. Teraz powinnam chyba wprowadzić jeden z produktów i obserwować czy to on jest sprawcą, prawda?

Życzę dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i miłego, spokojnego dnia wszystkim mamusiom
Prawda

A i jeszcze gratulacje dla Michasia za 6 miesiecy i za ząbek
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:41   #4933
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Ja mam 157 cm,wiec te 4 kg to bardzo u mnie bardzo widac,a zrzucic ciezko.
Wlasciwie to nawet o te kg az tak mi nie chodzi tylko o opony,ktore wszedzie wychodza.Dzis zauwazylam,ze mam cellulit nawet na plecach
wybacz...

Zaraz nowa część będzie a tu nie ma komu założyć
ja bym założyła ale nie umie

U nas nuuuuuuudy Kamil kaszle,Hubert smarka,mnie gardło boli takze się podzielilismy chorobą
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:44   #4934
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
wybacz...

Zaraz nowa część będzie a tu nie ma komu założyć
ja bym założyła ale nie umie

U nas nuuuuuuudy Kamil kaszle,Hubert smarka,mnie gardło boli takze się podzielilismy chorobą

zdrówka!!


zaczełam ogladac Gre o tron i juz nie mam czasu na nic
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:08   #4935
m_moni
Zadomowienie
 
Avatar m_moni
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 253
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

my byliśmy wczoraj u lekarza i okazało się, że to liszaj. a z drugiej strony krosteczka zniknęła. kazała nam smarować na razie tą wit. A+E. Maja ma po niej przedelikatną skórkę. w końcu nam coś pomogło na jej suchą twarzyczkę

Maja dziś spała od 22 do 7.15 aaaaaaaaaaa:j upi:





Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Cześć Laseczki

To zaganiaj do zagrody, będziesz miała na rosół

A mój Miś dziś kończy pół roczku

Z tej okazji wyrósł nam całkiem niespodziewanie trzeci ząbek
jak bym mojego męża słyszała
gratulacje dla Misia



Cytat:
Napisane przez lidka0308 Pokaż wiadomość
Witanko!

no i znowu mamy poniedziałek i cały tydzień pracy przed nami

wczoraj zimnica była a dziś za to pięknie jest
na moją stację zawitała dziś ekipa "Rodzinki.pl"
ale tego najmłodszego synka nie było a szkoda, bo ja go najbardziej lubię
poza tym dzień jak co dzień


mój chrześniak wygląda identycznie. wstawię kiedyś zdjęcie


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byliśmy u lekarza, najprawdopodobniej Matinek ma różyczkę.
o kurcze


Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia zdrowia.

Nie mam pojęcia, lekarka pytała czy mieliśmy kontakt z chłopcami w wieku 16-18 lat, bo te roczniki były nie szczepione, no i akurat jest u nas wśród tej grupy mnóstwo zachorowań. Ale my nie mieliśmy z nikim takim kontaktu. Na 100% nie była pewna czy to różyczka, ale oprócz wysypki ma powiększone węzły chłonne, lekki katarek, podwyższoną temperaturę więc obstawia różyczkę. No nic, dostał leki przeciw alergiczne, wapno, witaminkę C i musimy siedzieć w domu.
A no i ja muszę z mleka i nabiału ogólnie zrezygnować bo oprócz tej wysypki ma skazowe poliki. Także jest zaje.biście, niewiem co będę jadła. Mleko mamy Ha na razie, ale Mati go nie chce pić, a ja nie mam tyle w cycach aby go na noc nakarmić. Żyć nie umierać.
A poza tym ogólnie jest do
Dobranoc.
a jaką miał temp.?
życzymy zdróweczka!
m_moni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:26   #4936
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Dobry.
Cytat:
Napisane przez LadyBeatta Pokaż wiadomość
oby sie jakos przekonal do tego mleka... jesli nie chce jesc, niech choc pije duzo co tam mu dajesz, jak zglodnieje porzadnie to zje i to- oby...
No właśnie nie, jest głodny, bo wiem kiedy jadł, ale nie wypije za cholerę, nawet na śpiąco.

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
biedny Matinek,oby szybko wyzdrowial.Jak pisalas o objawach to bylam przekonana,ze to 3-dniówka
Ja też to obstawiałam, no ale niestety, lekarka nawet tego nie wzięła pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
O mateńko, ale Wam się tego nazbierało. Kurcze aż dziwne, że dopiero teraz wyszła Wam ta skaza. Tulę Was mocno i życzę dużo zdrowia Matiemu.
Z tą skazą to trochę inaczej, bo ja na początku nie jadłam nabiału bo leciusieńko wysypywało Matina, a ostatnio zaczęłam podjadać to jogurt, twaróg, serek wiejski, aby coś takiego białkowego mieć na kolację, no i chyba to jest efekt. Także trzeba z kolacji zrezygnować

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość

zobaczylam kątem oka w lustrze jak się ubieralam. Tez sobie wmawiam,ze to zludzenie,ale to niestety fakt,jestem maly budyniowy ludzik.Jak w ciązy i na macierzynskim biegalam na fitness regularnie to bylo w miare ok,a teraz pare tygodni przerwy i wszystko opadlo
Wybacz

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Tamlin, zmieszaj modyfikowane z nawet paroma kroplami Twojego mleczka, powinno pomóc. Trzymaj się
Muszę spróbować, dzięki
Kupiłam mu kaszkę już do tego mleka bo z kleikiem nie tknie, myślałam że będzie lepiej ale gdzie tam.

Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
Ale za to usypianie w łóżeczku kończy się sukcesem


Cytat:
Napisane przez asiejka86 Pokaż wiadomość
Tamlin zdrówka dla Matinka. Zaskoczyłaś mnie z tą różczyką - obstawiałam wszystko, ale nie to.
A jesli chodzi o skazę to nam pogłebiła się właśnie po mleku HA - z policzków przeszło na główkę, klatkę piersiowa i ramiona - ramiona były szorstkie, a główka i brzuszek zsypane. A odkąd jesteśmy na bebilonie pepti to wszystko pięknie gładziutkie i mała wcina ze smakiem. Choć jak mój mąż posmakował to mleko to stwierdził, że smakuje jak mlekopan dla cielaczków
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
O kurczę! Biedny Mati!

A jeśli chodzi o mleko HA, to jeśli ma skazę, to dlatego nie chce pić, bo wie że go uczula. Henio odmawiał Bebilonu Ha, a jak go zmusiliśmy do wypicia 20 ml, to był ryk 3 godziny i okropna kupa.
Także lepiej kupcie Pepti!
Kurde, no i zgłupiałam. Lekarka mówiła abyśmy te Ha z dwa tygodnie poużywali i zobaczymy jak będzie. No ale przecież Mato zwykłe Bebiko pił od kilku miesięcy i nic nie było. Ja już sama niewiem, podejrzewam że to przeze mnie i moje jedzenie nabiału, bo moje mleko je kilka razy na dobę, a Bebiko raz dziennie, choć i to nie zawsze.

Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
aaa byłam dziś z małym u pediatry i osłuchowo wszystko dobrze kaszel możliwe że przez ząbkowanie ... gardełko delikatnie zaczerwienione więc Jaś dostał syropek i witaminę C no i najważniejsze że na dwór możemy wychodzić a w środę jeśli nic się nie pogorszy to mamy szczepienie .
Dobre wieści

Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość
Maja dziś spała od 22 do 7.15 aaaaaaaaaaa:j upi:

a jaką miał temp.?
życzymy zdróweczka!
Pięknie spała
A temperaturę miał raz 37,8, a tak to niżej.

Jestem zła, bo przyszła wiosna a my w domu musimy siedzieć. I jak tu nie mieć doła...
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:45   #4937
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez asiejka86 Pokaż wiadomość
Tamlin zdrówka dla Matinka. Zaskoczyłaś mnie z tą różczyką - obstawiałam wszystko, ale nie to.
A jesli chodzi o skazę to nam pogłebiła się właśnie po mleku HA - z policzków przeszło na główkę, klatkę piersiowa i ramiona - ramiona były szorstkie, a główka i brzuszek zsypane. A odkąd jesteśmy na bebilonie pepti to wszystko pięknie gładziutkie i mała wcina ze smakiem. Choć jak mój mąż posmakował to mleko to stwierdził, że smakuje jak mlekopan dla cielaczków
Dla mnie pepti pachnie wymiocinami
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Zuzi, Mikołaja no i Mateuszka z różyczką

angel śliczna dziewczynka z Jagody

A ja siedzę i piszę nieszczęsną pracą ...

aaa byłam dziś z małym u pediatry i osłuchowo wszystko dobrze kaszel możliwe że przez ząbkowanie ... gardełko delikatnie zaczerwienione więc Jaś dostał syropek i witaminę C no i najważniejsze że na dwór możemy wychodzić a w środę jeśli nic się nie pogorszy to mamy szczepienie .

Dobrej nocy moi chłopcy już śpią więc i na mnie czas


U nas było to samo ... Jaś nie chciał pić Bebilonu ... a pepti już pije lepiej dziecko jednak wie co go uczula.
Dobrze, że z Jasiem ok
Cytat:
Napisane przez elena_100 Pokaż wiadomość
cześć kochane


Muszę się pożalić. Jak jest ładna pogoda to przychodzę do domu i zabieram Milkę jeszcze na spacerek. I dziś moja cudowna teściowa już nie wytrzymała i mimo, że miała Milkę tyle godzin i była z nią dwie godziny na spacerze, nawet obiadu nie musiała gotować, zabrała ją popołudniu na MÓJ spacer
Ależ się ku.wa zdrażniłam. Powiedziałam jej, że ten czas jest dla mnie i ma mi go nie zabierać. Torbiszon jeden niewdzięczny

I też muszę się odchudzać. Mąż jak spojrzał wczoraj na mój brzuch to się zapytał czy tam znów ktoś nie mieszka



Ojej Mati ma różyczkę Biedulek, zdrówka dla niego i dla Zuzi bo też jej choróbsko nie opuszcza.

ale dobrze, że wygarnęłaś teściowej. Trzymaj się
Cytat:
Napisane przez afternoon Pokaż wiadomość
Dzień dobry

U nas dzisiaj nocka bez zarzutu, Filip spał bez przerwy od 18.45 do 6.00 rano U nas przepiękna pogoda, o 12 wybywamy z moją przyjaciółką i jej córeczką na spacer do parku

Odstawiłam żółtko i gluten, bo mam podejrzenia - ze wskazaniem na jajo - iż któreś z nich uczula Filipa kupa była brzydka i ze śluzem, odkąd nie podaję jest ok. Teraz powinnam chyba wprowadzić jeden z produktów i obserwować czy to on jest sprawcą, prawda?

Życzę dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków i miłego, spokojnego dnia wszystkim mamusiom
Dokładnie, teraz jeden z nich i obserwuj
i za piękną noc - zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
wybacz...

Zaraz nowa część będzie a tu nie ma komu założyć
ja bym założyła ale nie umie

U nas nuuuuuuudy Kamil kaszle,Hubert smarka,mnie gardło boli takze się podzielilismy chorobą
To zdrówka dla was
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
A temperaturę miał raz 37,8, a tak to niżej.

Jestem zła, bo przyszła wiosna a my w domu musimy siedzieć. I jak tu nie mieć doła...
Nie dziwię się. A może spróbuj skonsultować jeszcze z jakimś pediatrą skoro ona mówi, że nie jest pewna.

Biedny Matinek swoje 7 miesięcy tak wizyta zdrówka dla niego i ogólnie najlepszego. Dla Szymonka też wszystkiego co najlepsze
Dziś kończymy 7 misięcy
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 08:50   #4938
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Asiulka my ze spacerami robimy podobnie, dzisiaj tez juz czapy nie bedzie, ma byc 17stopni, na body tylko lekka bluza pojdzie a na glowe opaska dla mojego uszatka w domu mamy 19stopni a Zoska w rampersie z krotkim rekawem i bez skarpet i cala cieplutka, tak wiec korzystamy z wiosny pełną parą i tez ludzie patrza na mnie jak na idiotke co dzieci chce przeziebić :P

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:26   #4939
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Prawda

A i jeszcze gratulacje dla Michasia za 6 miesiecy i za ząbek
Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Asiulka my ze spacerami robimy podobnie, dzisiaj tez juz czapy nie bedzie, ma byc 17stopni, na body tylko lekka bluza pojdzie a na glowe opaska dla mojego uszatka w domu mamy 19stopni a Zoska w rampersie z krotkim rekawem i bez skarpet i cala cieplutka, tak wiec korzystamy z wiosny pełną parą i tez ludzie patrza na mnie jak na idiotke co dzieci chce przeziebić :P

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
My popludniami mamy ponad 20 stopni i samo sloneczko i ja mam grzac dzieci w czapkach po co? a potem dziwia sie rodzice ze ich dzieci choruja no tak jak jest ponad 15 stopni a dziecko wpakowane w kombinezon gruba czapka przykryte kocem i jeszcze na to pokrywa do wozka a potem zdziwieni ze dziecko ma slaba odpornosc
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 09:53   #4940
Sojka1990
Zadomowienie
 
Avatar Sojka1990
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 720
Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Asia podpisuje sie wszystkimi odnogami aaaaa jedziemy na majowke do znajomego oo tuu http://ranczoarka.pl

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Nasze Cudo
Zośka 05.09.2012, 2910gram, 52cm miłości
Sojka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 09:53   #4941
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
zdrówka!!


zaczełam ogladac Gre o tron i juz nie mam czasu na nic
To wciąga! My mieliśmy maratony jeszcze w ciąży

A ja jestem zła, bo teraz oprócz Gry o Tron co tydzień plus Top Model nie mam co oglądać

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
My popludniami mamy ponad 20 stopni i samo sloneczko i ja mam grzac dzieci w czapkach po co? a potem dziwia sie rodzice ze ich dzieci choruja no tak jak jest ponad 15 stopni a dziecko wpakowane w kombinezon gruba czapka przykryte kocem i jeszcze na to pokrywa do wozka a potem zdziwieni ze dziecko ma slaba odpornosc
Ej ja Henia ciepło ubieram i nie chorował do teraz

Chciałam napisać, że nasz synek tak już sobie pełza po salonie
Niestety ma zielone kupy śmierdzące... Ostatnio dałam mu cukinię i taką zrobił, a wczoraj zupę jarzynową Hippa (z groszkiem i kalafiorem) i też z rana brzydka, kwaśna kupka
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:05   #4942
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
To wciąga! My mieliśmy maratony jeszcze w ciąży

A ja jestem zła, bo teraz oprócz Gry o Tron co tydzień plus Top Model nie mam co oglądać



Ej ja Henia ciepło ubieram i nie chorował do teraz

Chciałam napisać, że nasz synek tak już sobie pełza po salonie
Niestety ma zielone kupy śmierdzące... Ostatnio dałam mu cukinię i taką zrobił, a wczoraj zupę jarzynową Hippa (z groszkiem i kalafiorem) i też z rana brzydka, kwaśna kupka
mam ten sam problem wszystko sie pokonczylo

gda a zaczełas jesc cos z nabiału?


ja nie wiem czy zle ubieram czy dobrze, czapkę myślę, że jeszcze trzeba założyć( chco ostatnio tz wziął ją bez i wróżyłam najgorsze a tu nic)jak na razie nawet kataru nie miała
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:16   #4943
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Odp: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Tamlin Bebilon HA jest przeznaczony dla dzieci, ktore potencjalnie są narażone na większe ryzyka alergii niż populacyjne. A jak już jest skaza to trzeba Bebilon pepti.
Sama robiłam tak jak Ty ale mnie wyprowadzono z błędu
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:26   #4944
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Byliśmy u lekarza, najprawdopodobniej Matinek ma różyczkę.

biedny malutki


Cytat:
Napisane przez m_moni Pokaż wiadomość

Maja dziś spała od 22 do 7.15 aaaaaaaaaaa:j upi:




Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Dla mnie pepti pachnie wymiocinami

Dobrze, że z Jasiem ok


ale dobrze, że wygarnęłaś teściowej. Trzymaj się

Dokładnie, teraz jeden z nich i obserwuj
i za piękną noc - zazdroszczę

To zdrówka dla was

Nie dziwię się. A może spróbuj skonsultować jeszcze z jakimś pediatrą skoro ona mówi, że nie jest pewna.

Biedny Matinek swoje 7 miesięcy tak wizyta zdrówka dla niego i ogólnie najlepszego. Dla Szymonka też wszystkiego co najlepsze
Dziś kończymy 7 misięcy
100 latek

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Asiulka my ze spacerami robimy podobnie, dzisiaj tez juz czapy nie bedzie, ma byc 17stopni, na body tylko lekka bluza pojdzie a na glowe opaska dla mojego uszatka w domu mamy 19stopni a Zoska w rampersie z krotkim rekawem i bez skarpet i cala cieplutka, tak wiec korzystamy z wiosny pełną parą i tez ludzie patrza na mnie jak na idiotke co dzieci chce przeziebić :P

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

ja się wlaśnie zastanawiam czy już opaske ubierać czy jeszcze czpeczkębo Pola łysa jeszcze



dzień dobry



smażę naleśniki bo dziś krokiety na obiad
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:28   #4945
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość

Biedny Matinek swoje 7 miesięcy tak wizyta zdrówka dla niego i ogólnie najlepszego. Dla Szymonka też wszystkiego co najlepsze
Dziś kończymy 7 misięcy
Najlepszego dla naszych solenizantów

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Tamlin Bebilon HA jest przeznaczony dla dzieci, ktore potencjalnie są narażone na większe ryzyka alergii niż populacyjne. A jak już jest skaza to trzeba Bebilon pepti.
Sama robiłam tak jak Ty ale mnie wyprowadzono z błędu
Ja o tym wiem, ale nie ma pewności że to skaza dlatego na początek Ha.
A już jestem zamotana totalnie.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 10:57   #4946
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Wszystkiego najlepszego dla Matinka i Szymonka!

ależ mnie głowa boli
i jeszcze teściowa mnie podpuściła (bo dziś z Zu została), że zimno jest i wyskoczyłam do pracy w kozakach, bo nie mam botków, a w balerinkach miało być mi zimno.. no i się grzeje...
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:06   #4947
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

U nas też taka piekna pogoda a my w domku

Ale co zrobić jak mus to mus.

Zuzia śpi,ja zrobiłam skalpel a teraz odpoczywam.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:20   #4948
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem wszystko sie pokonczylo

gda a zaczełas jesc cos z nabiału?


ja nie wiem czy zle ubieram czy dobrze, czapkę myślę, że jeszcze trzeba założyć( chco ostatnio tz wziął ją bez i wróżyłam najgorsze a tu nic)jak na razie nawet kataru nie miała
Wiesz co, to jest dziwne, bo jem np. Oreo, które mają w składzie mleko w proszku, jem Rafaello i inne słodycze z mlekiem w proszku. A jak zjem np. kanapkę z serkiem Almette, to od razu był ból brzuszka i kupa ze śluzem. Nie rozumiem tego

Ja teraz ma dylemat, bo Henio chory, ale dziś ma być 16-17 stopni niby. No to go chyba ubiorę w body z krótkim, koszulkę z długim i bluzę na wszelki. A na dół dresy, skarpetki i buciki. Na głowę jeszcze bawełnianą czapę i na szyję chustkę, bo ma gardło czerwone... Co o tym myślicie?
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:20   #4949
Hatti
Rozeznanie
 
Avatar Hatti
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: moving planet
Wiadomości: 868
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

czesc,po malej przerwie..

dziewczyny,Milka mi ostatnio stresy serwuje,nie mialam glowy do wizazu(a moze powinnam tu wpasc, to ktoras z Was by mnie uspokoila )
idziemy dzis do lekarza,moze sie czegos dowiemy.
otoz od ok dwoch tygodni przestala zupelnie gaworzyc.totalnie nic,no cisza.przedtem normalne bylo,ze nonstop 'gadala',ladnie powtarzala sylaby,do zabawek cos mowila po swojemu,a z rana to juz szczegolnie dawala niezly popis.a teraz NIC.buczy tylko, tak dziwnie wyje.
czy to prawda,ze czasem dzieci ,jak nabywaja jakichs umiejetnosci fizycznych,rozwijaja sie manualnie,to 'zapominaja'mowic?
na dodatek zaczela sie tez napinac-na sekunde,dwie cala sie zaciska,piastki tez.i zrobila sie taka 'sztywna' jak sie ja bierze na rece.i to wszystko tak nagle zaczelo sie jej robic.nie wiem czy to nie wzmozone napiecie miesniowe.w wozku tez nie moze usiedziec,wyje strasznie(nie placze),ale nie wiem czy to laczyc ze soba.
do tej pory wszystko bylo ok,ogolnie ladnie pupke do gory podnosi,probuje pelzac,glowe zawsze do gory bez problemu podnosila.nie jest placzliwa,ladnie sie bawi.
przesadzam?

zebow nadal brak.

a dzis Milka konczy pol roku
__________________
Swiat niewidzialny istnieje,bez dwoch zdan.Kwestia tylko, jak daleko jest do srodmiescia i do ktorej jest otwarte?
-Woody Allen
Hatti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 11:37   #4950
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zaczynamy wątek czwarty, macierzyństwo to nie żarty! Mamusie IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Hatti Pokaż wiadomość
czesc,po malej przerwie..

dziewczyny,Milka mi ostatnio stresy serwuje,nie mialam glowy do wizazu(a moze powinnam tu wpasc, to ktoras z Was by mnie uspokoila )
idziemy dzis do lekarza,moze sie czegos dowiemy.
otoz od ok dwoch tygodni przestala zupelnie gaworzyc.totalnie nic,no cisza.przedtem normalne bylo,ze nonstop 'gadala',ladnie powtarzala sylaby,do zabawek cos mowila po swojemu,a z rana to juz szczegolnie dawala niezly popis.a teraz NIC.buczy tylko, tak dziwnie wyje.
czy to prawda,ze czasem dzieci ,jak nabywaja jakichs umiejetnosci fizycznych,rozwijaja sie manualnie,to 'zapominaja'mowic?
na dodatek zaczela sie tez napinac-na sekunde,dwie cala sie zaciska,piastki tez.i zrobila sie taka 'sztywna' jak sie ja bierze na rece.i to wszystko tak nagle zaczelo sie jej robic.nie wiem czy to nie wzmozone napiecie miesniowe.w wozku tez nie moze usiedziec,wyje strasznie(nie placze),ale nie wiem czy to laczyc ze soba.
do tej pory wszystko bylo ok,ogolnie ladnie pupke do gory podnosi,probuje pelzac,glowe zawsze do gory bez problemu podnosila.nie jest placzliwa,ladnie sie bawi.
przesadzam?

zebow nadal brak.

a dzis Milka konczy pol roku
Mój też miał taki okres, że przestał gadać kompletnie. Nie przejmuj się tym! A to napinanie, to nie do bączka/kupki? Bo mój czasem się tak napina jak nie może sobie puścić bąka
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.