Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 09:24   #1591
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

hej hej
witam was z moim wielkim pysznym i zdrowym śniadankiem
na obiad kupiłam sobie wczoraj pstrąga takiego w całości ze skórą-macie pomysł jak to zjeść?nigdy nie robiłam całej ryby jeszcze zawsze tylko te filety hehe
Cytat:
Napisane przez content Pokaż wiadomość
Omawiacie Kubusia Puchatka?
hehe tak na literaturze dla dzieci
i mam problemy bo nie pamiętam,żadnej z tych lektur bym czytała je w dzieciństwie
Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nicole, to zdjęcie z 65 kg? Szczuplutka byłaś, masz takie ładne wcięcie w talii Wszyscy mają tylko nie ja
kretko ty to masz dość tych atutów już nie chciej kolejnych bo cię nie doścignę nigdy;p
Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Cześć Laski

Asmenko, to był jednorazowy, nocny pokaz na 15 minut, zdjęcia już nie ma Następnym razem się załapiesz.

U mnie dziś -0,1kg, zaraz idę robić ulubione śniadanie Naprawdę z wytęsknieniem czekam na moment owsianki z borówkami, oszalałam na ich punkcie
ja też nei widziałąm buuuuu;(
borówki mmmmniami
już nei mogę się doczekać kiedy stragany będą wypełnione owocami w postaci różnych małych kuleczek[jagód,borówek,pożeczek:sl ina
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:25   #1592
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Kretka, jak schudłam 29kg to to był proces miesięcy nie lat Skóra się wciągnęła pięknie i mimo, że już nie chudłam to ciało po kilku miesiącach wyglądało kompletnie inaczej.

A powiedz mi proszę, jak u Ciebie było z ćwiczeniami? Robiłaś coś na 2 fazie?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:25   #1593
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Łeee not o wiadomooo że całej blachy dla połowy kamienicy się nie opłaca robić
Ale jak ktoś zrobi to można wtedy zjeść w odwiedzinach, nie ?
Np. tort u mnie zjesz of kors ?
Zjem, no ofc!

Muszę się ogarniać trochę na zajęcia. A tak mnie się nie chce. Choć z drugiej strony teraz przynajmniej coś ciekawego mamy w końcu (zajęcia to kultury świata Japonia, teraz mamy język, słówka i takie tam), nie przysypiam. Wypiję kawę i zacznę się zbierać z myciem, ubieraniem, za 40 minut muszę wyjść na mzkę.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:26   #1594
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

A ja mam dziś zło na II śniadanie

Całą kulkę mozzarelli z pomidorem i bazylią

Ale mozzarella jest "lajtowa" ma 10% więc traktuję ją "lajtowo" - rozumiecie ???

Normalnie czuję, jak mnie dziś zaczyna walić
Też to czujecie ???
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:26   #1595
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
hej hej
ja też nei widziałąm buuuuu;(
Jeszcze będzie okazja
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:32   #1596
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
kretko ty to masz dość tych atutów już nie chciej kolejnych bo cię nie doścignę nigdy;p
Weź przestań głupoty gadać


Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Kretka, jak schudłam 29kg to to był proces miesięcy nie lat Skóra się wciągnęła pięknie i mimo, że już nie chudłam to ciało po kilku miesiącach wyglądało kompletnie inaczej.

A powiedz mi proszę, jak u Ciebie było z ćwiczeniami? Robiłaś coś na 2 fazie?
Ooo, to jest jakaś nadzieja Ja dopiero przestałam chudnąć (chyba), choć na III fazie od 4 miesięcy jestem, trochę już też skóra się powciągała. A smarowałaś się czymś specjalnym czy sama się wchłonęła?

Nie ćwiczyłam nic, dopiero pod sam koniec (w listopadzie) zaczęłam na siłownię chodzić, ale w marcu przestałam. Teraz znów nic a nic nie robię, mój leń jest bardzo silny Będziemy za to tworzyć swoją własną mini-siłownie w domu, mamy wolny pokój to można się bawić.
Pewnie jakbym ćwiczyła to inaczej by ciało wyglądało, wiecej mięśni, skóra szybciej by się ujędrniła, ale jak mówię - dla mnie to nie jest cel życia, więc nie mam parcia na natychmiastowe ciało supermodelki. Wiem, że dla Was to może być dziwne i nielogiczne, ale mnie się podoba to jak wyglądam
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2013-05-14 o 09:34
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:38   #1597
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ooo, to jest jakaś nadzieja Ja dopiero przestałam chudnąć (chyba), choć na III fazie od 4 miesięcy jestem, trochę już też skóra się powciągała. A smarowałaś się czymś specjalnym czy sama się wchłonęła?

Nie ćwiczyłam nic, dopiero pod sam koniec (w listopadzie) zaczęłam na siłownię chodzić, ale w marcu przestałam. Teraz znów nic a nic nie robię, mój leń jest bardzo silny Będziemy za to tworzyć swoją własną mini-siłownie w domu, mamy wolny pokój to można się bawić.
Pewnie jakbym ćwiczyła to inaczej by ciało wyglądało, wiecej mięśni, skóra szybciej by się ujędrniła, ale jak mówię - dla mnie to nie jest cel życia, więc nie mam parcia na natychmiastowe ciało supermodelki.
Niczym się nie smarowałam, bo nienawidzę tego robić Dla mnie to jest straszna męka się tak balsamować codziennie Także nic z tych rzeczy, jedna rzecz którą robiłam to masowałam brzuch, uda, pośladki i ramiona takimi rękawiczkami z rossmanna do peelingu, wiesz o jakie chodzi? No i przez praktycznie cały okres chudnięcia chodziłam na basen. Myślę, że on też miał swoją rolę w tym procesie, bo woda przy pływaniu też jakoś tam masuje skórę... W ogóle ciało miałam takie "zwarte", jędrniejsze.

Teraz też wróciłam do tych rękawiczek, na początku trochę boli, ale można się przyzwyczaić. Przy każdej kąpieli się tym szoruję i tyle. Smarować się nie smaruję, nie lubię i się nie zmuszam

Teraz właśnie chcę ruch wprowadzić, stąd pomysł z bieganiem no i bardzo chciałabym na basen łazić, ale jakoś nie mam weny na te wycieczki. Może teraz jak będzie cieplej?
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 09:43   #1598
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Niczym się nie smarowałam, bo nienawidzę tego robić Dla mnie to jest straszna męka się tak balsamować codziennie Także nic z tych rzeczy, jedna rzecz którą robiłam to masowałam brzuch, uda, pośladki i ramiona takimi rękawiczkami z rossmanna do peelingu, wiesz o jakie chodzi? No i przez praktycznie cały okres chudnięcia chodziłam na basen. Myślę, że on też miał swoją rolę w tym procesie, bo woda przy pływaniu też jakoś tam masuje skórę... W ogóle ciało miałam takie "zwarte", jędrniejsze.

Teraz też wróciłam do tych rękawiczek, na początku trochę boli, ale można się przyzwyczaić. Przy każdej kąpieli się tym szoruję i tyle. Smarować się nie smaruję, nie lubię i się nie zmuszam

Teraz właśnie chcę ruch wprowadzić, stąd pomysł z bieganiem no i bardzo chciałabym na basen łazić, ale jakoś nie mam weny na te wycieczki. Może teraz jak będzie cieplej?
To mnie pocieszyłaś, bo ja też tymi specyfikami smarować się nienawidzę Smaruję się innymi rzeczami, którymi muszę (choć i tak nie lubię) i mnie to wystarczy. Masowanie rękawiczką za bardzo nie wchodzi w grę, bo boję się, że porozdrapuję zmiany jakie mam. Nawet myję się myjką, tak lekko, bo jest delikatna.
Pływać też bym sobie popływała, ale od wody z basenu skóra mnie swędzi I nie lubię aż tak pływać, żeby przez godzinę robić długości basenu raz po raz, lubię się pluskać w morzu na przykład
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:45   #1599
Indra83
Wtajemniczenie
 
Avatar Indra83
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Morelko - ja pstrąga w wersji ekspress robię tak. Myję, ładuję do środka dużo kopru, obkładam z kazdej strony i do środka plastrami cytryny, solę też. Zawija w folię aluminiową i do piekarnika na 15 min 180st,, potem odkrywam, żeby się trochę przypiekł, bo inaczej bedzie tylko ugotowany i gotowe
Indra83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:48   #1600
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

W basenie pływałam równo 45 minut, nie więcej, nie mniej Fakt faktem, że przez ten czas dygałam nonstop. Ale efekty były... ech, jak tu się zmobilizować znów do pływania?

Ja zmiany omijam Chyba, że masz ich tak bardzo dużo... ja mam na ramieniu jedną nieładną i uważam na nią, na udzie i pod kolanem... ale po prostu pamiętam o tym i jazda

A woda z basenu może chlorowana tak na Ciebie działa? Wybierz się na basen gdzie jest ozonowana może?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Zresztą! Przecież Ty już nie musisz chudnąć! Zaczniesz tak intensywnie pływać to znikniesz Chudzino Więc w sumie nie musisz sobie tym głowy zawracać
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 09:58   #1601
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Indra83 Pokaż wiadomość
Morelko - ja pstrąga w wersji ekspress robię tak. Myję, ładuję do środka dużo kopru, obkładam z kazdej strony i do środka plastrami cytryny, solę też. Zawija w folię aluminiową i do piekarnika na 15 min 180st,, potem odkrywam, żeby się trochę przypiekł, bo inaczej bedzie tylko ugotowany i gotowe
problem w tym,że boję się używać naszego piekarnika hehe mam wrażenie że całakamienica wybuchnie.
ale zrobię chyba na parze go sobie z cytrynką i koperkiem właśnie[o ile dostanę go po drodze z uczelni] i będzie wypasiona obiado-kolacyjka wtedy
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 10:13   #1602
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
W basenie pływałam równo 45 minut, nie więcej, nie mniej Fakt faktem, że przez ten czas dygałam nonstop. Ale efekty były... ech, jak tu się zmobilizować znów do pływania?

Ja zmiany omijam Chyba, że masz ich tak bardzo dużo... ja mam na ramieniu jedną nieładną i uważam na nią, na udzie i pod kolanem... ale po prostu pamiętam o tym i jazda

A woda z basenu może chlorowana tak na Ciebie działa? Wybierz się na basen gdzie jest ozonowana może?

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Zresztą! Przecież Ty już nie musisz chudnąć! Zaczniesz tak intensywnie pływać to znikniesz Chudzino Więc w sumie nie musisz sobie tym głowy zawracać
Idzie lato, więc basen będzie przyjemnym miejscem, woda, zimno, na pewno się zmobilizujesz

Ja mam większość ciała pokryte takimi swędzącymi zmianami jak rogowacenie okołomieszkowe, takie drobniutkie jakby krostki, kaszka, cxuj wie co. Od dziecka praktycznie, podobnie jak czerwone poliki od dziecka, na szczęście to bardzo łagodna forma azs i nie cierpię fizycznie czy psychicznie z jego powodu Psychicznie to jedynie jak bardzo mnie głowa swędzi, można oszaleć, a w miejscach publicznych staram się nie drapać jak zawszona.

U mnie jest tylko jeden basen, zwykły, z chlorowaną wodą

Zmykam na zajęcia, będę po 17
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:14   #1603
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Paaa, miłego dnia
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:38   #1604
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wciąga się, wciąga, to naturalne Mnie bardzo dużo na ramionach już się wchłonęło, nie mam takich motylków. Ale to jest proces trwający zapewne latami, a nie miesiącami, więc nie oczekuję cudów, dobrze mi jak jest i tak
Musi się wciągać
Po ciąży kobietom też worek nie zostaje

Cytat:
Napisane przez zielonamorelka Pokaż wiadomość
hej hej
witam was z moim wielkim pysznym i zdrowym śniadankiem
na obiad kupiłam sobie wczoraj pstrąga takiego w całości ze skórą-macie pomysł jak to zjeść?nigdy nie robiłam całej ryby jeszcze zawsze tylko te filety hehe
Ja przyprawiam wg uznania, w folię dodaje cebulki i cytrynki i na grilla lub do piekarnika na 20-25min

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zjem, no ofc!

Muszę się ogarniać trochę na zajęcia. A tak mnie się nie chce. Choć z drugiej strony teraz przynajmniej coś ciekawego mamy w końcu (zajęcia to kultury świata Japonia, teraz mamy język, słówka i takie tam), nie przysypiam. Wypiję kawę i zacznę się zbierać z myciem, ubieraniem, za 40 minut muszę wyjść na mzkę.
No włacha tej

Miłych zajęć kochana w takim razie

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Wiem, że dla Was to może być dziwne i nielogiczne, ale mnie się podoba to jak wyglądam
I bardzo dobrze
Brawo za postawę
Też ostatnio zauważyłam jakieś rozstępy nad tyłkiem i na cycku ale generalnie mam to
Takie małe g*wna nie są w stanie zmienić mojego pojęcia o sobie i tego czy jestem piękna czy nie

Kompleksy to złooo, i trzeba je tępić i się ich pozbywać

Wszystkie jesteśmy piękne, bo zadbane dbamy o swoje ciało czego najlepszym przykładem jest nasza obecność tu na naszym wątku

Także laski kompleksy na bok i głowa do góry

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
lubię się pluskać w morzu na przykład
Ja to samo

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Zmykam na zajęcia, będę po 17
Wracaj prędko

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

A właśnie - muszę się czymś pochwalić Wam

TŻ mi powiedział wczoraj, że mi cycki zmalały

Więc traktuję to jakby powiedział "innymi słowami" że schudłam


Co Wy na to ???
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:46   #1605
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:54   #1606
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dżisasssss jakie pyszności

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Powiedz jaki kawał ja nie wiem jaki, a ja lubię kawały

Edit: źle przeczytałam i nie doczytałam że zapomniałaś ale jak Ci się przypomnij to nie zapomnij nam go opowiedzieć czasem

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


No niestety nieee bo fifolek to nie tłuszcz, w przeciwieństwie do cycuszków
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!



Edytowane przez kala2505
Czas edycji: 2013-05-14 o 10:55
kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 10:57   #1607
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:14   #1608
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No tak tłuszcz z sutkami


Patrzcie na to:

__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:29   #1609
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
A ja mam dziś zło na II śniadanie

Całą kulkę mozzarelli z pomidorem i bazylią

Ale mozzarella jest "lajtowa" ma 10% więc traktuję ją "lajtowo" - rozumiecie ???

Normalnie czuję, jak mnie dziś zaczyna walić
Też to czujecie ???
Ty grzesznico Mozzarellowo Rozgrzeszam cię z 10% tłuszczu Jedz Kochana

MI TŻ też zawsze jak cycki maleją mowi i jak pupa mniejsza wtedy wiem że jestem chuda Jak narazie nic z tego nie usłyszałam czyli jeszcze dużo mi zostało do zrzucenia ażeby TŻ coś zauważył

Dziewuszki nie było mnie ale już jestem
Rano były 2 jaja na poł miekko i chlebek z szyneczka
teraz dopiero kawunia bo musiałam wyjść i właśnie powrociłam cała zmoknięta bo lejeee

Na 2 Ś bedzie owsianeczk standardowa
A na Obiad jak nigdy zrobie ala naleśniki z twarogiem UWAGA PÓŁ TŁUSTYM rozgrzeszycie?(2-3%tłuszczu)
nie moge ostatnio patrzyć na mięso
musze wyrzucić piers bo rozmroziłam 2 dni temu i nie tknęłam

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

A i po 37 dniach nareszcie dostałam okres nie żebym sie cieszyła że ciotka przyjechała czerwnym mercedesem ale lepsze to niż czekać łąskawie aż sie pojawi i na wage nie można wejść bo wiadomo

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

A jeżeli już zeszłyśmy na temat cycków Jaki NEWS
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=44771
Nie wiedziałam że tak można ...W pierwszej chwili zrozumiałam Ze Angelina nie ma piersi...
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze

Edytowane przez Arschen
Czas edycji: 2013-05-14 o 11:25
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-14, 11:33   #1610
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Arscheeeeeen
Kochana moja
Właśnie myślałam o Tobie i już chciałam pytać gdzie jesteś


Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Ty grzesznico Mozzarellowo Rozgrzeszam cię z 10% tłuszczu Jedz Kochana
Już zjadłam, dobra była

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
MI TŻ też zawsze jak cycki maleją mowi i jak pupa mniejsza wtedy wiem że jestem chuda Jak narazie nic z tego nie usłyszałam czyli jeszcze dużo mi zostało do zrzucenia ażeby TŻ coś zauważył
No mój właśnie jeszcze mi nic nigdy nie powiedział Więc te jak z tymi cyckami wyskoczył to aż się ucieszyłam - w pierwszej chwili

Choć dla niego zawsze jestem i byłam piękna, jak mówi

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
A i po 37 dniach nareszcie dostałam okres nie żebym sie cieszyła że ciotka przyjechała czerwnym mercedesem ale lepsze to niż czekać łąskawie aż sie pojawi i na wage nie można wejść bo wiadomo



Ja tez to właśnie przeżywam

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
A jeżeli już zeszłyśmy na temat cycków Jaki NEWS
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=44771
Nie wiedziałam że tak można ...W pierwszej chwili zrozumiałam Ze Angelina nie ma piersi...
Tak można, jak najbardziej ! Tym bardziej że pieniądze w tym nie przeszkadzają
Wg mnie szacun dla niej za odwagę i w ogóle
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:34   #1611
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2013-05-14 o 11:55
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:41   #1612
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

kala Byłam czytałam was rano i poszłam na miasto
ale już jestem


oo ja Cie Mamy z Kala Ten Piękny stan Ja powiem ci ze przez takie spóźnienie Czuje się dziwnie
I mam energie Bede zaraz Ćwiczyć a co


neyra wariatko ty też @?
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:45   #1613
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak to Ci wywalił ???





---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
kala Byłam czytałam was rano i poszłam na miasto
ale już jestem


oo ja Cie Mamy z Kala Ten Piękny stan Ja powiem ci ze przez takie spóźnienie Czuje się dziwnie
I mam energie Bede zaraz Ćwiczyć a co


neyra wariatko ty też @?
Dobrze ze już jesteś

Ja tez mam jakiegoś kopa dziwnego... ciekawe czy to przez @ ???

Taaak, tak Neyra tez z nami
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:49   #1614
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Piękna data 14 Maja Trzeba to gdzieś zapisać ale coś w tym jest ze przebywające ze sobą kobiety maja wspólnie okres co ztego ze na odległość

dzisiaj chyba sobie szczele skalpela tak 30min
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 11:56   #1615
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:00   #1616
kala2505
Zakorzenienie
 
Avatar kala2505
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 736
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez Arschen Pokaż wiadomość
Piękna data 14 Maja Trzeba to gdzieś zapisać ale coś w tym jest ze przebywające ze sobą kobiety maja wspólnie okres co ztego ze na odległość

dzisiaj chyba sobie szczele skalpela tak 30min
Ty !!! Dziś 14 maja !!!
To mi dziś styka 4 miesiące z Wami na SB



Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Smacznego
__________________
NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ !!!


kala2505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:01   #1617
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak zawsze wcześniej ode mnie
ja dopiero za ok 1h 2ś a ty juz obiad
smacznego co jesz dobrego?
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:07   #1618
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:12   #1619
Arschen
Wtajemniczenie
 
Avatar Arschen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 672
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Cytat:
Napisane przez kala2505 Pokaż wiadomość
Ty !!! Dziś 14 maja !!!
To mi dziś styka 4 miesiące z Wami na SB


congratulations

ja już ponad 4 a jakoś nie jestem za satysfakcjonowana wynikami no ale cóż ważne ze próbuje mimo grzechów staram sie wracać na dobrą drogę i walczyć o wymarzony wygląd
Kiedyś osiągne swój cel choćby to miało być dopiero za poł roku

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ważne ze kombinujesz ja bardzo długo jadłam podobnie i to był błąd zaczynam dopiero wprowadzać od niedawna różnorodne posiłki
dzisiaj pierwszy raz zjem naleśniki (nie jadłam 2 miesiace) na OBIAD dzie zawsze 'królowało' mięso
__________________
South Beach




Pije 2litry wody dziennie
ćwicze
Arschen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 12:17   #1620
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Spadków oczekujemy bo dzielnie dietujemy- Dieta South Beach część XV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.