Ile dzisiaj zjadłam ? :) - Strona 553 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 09:11   #16561
usmiech30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 10
GG do usmiech30
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Witam.
Dziewczyny z tego co widze to tu wszystkie jesteście bardzo szczuplutkie.
Ja jestem w trakcie gubienia moich ogromnych kg
Dzień dzsiaj zaczęłam od owsianki na mleczku dodalam troche cynamonu i powiem wam, ze to pychota jest

14.04- 82kg
20.04-80
Pozdrawiam
usmiech30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:12   #16562
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez ewaw71 Pokaż wiadomość
Seemore a jak się robi omlet podaj przepis
Ja robiłam tak:
Najpierw dobrze zmieszane: dwa jajka, niepłaska ale nieczubata łyżka mąki razowej łyżka wody i to na patelnie teflonową ( większa częśc z Was pewnie na normalnej z tłuszczem i dodatkowo doprawia, ja chciałam na słodko to nic nie dosypywałam). A potem czekałam. Co jakiś czas sie sprawdza brzegi i po jakimś czasie (myślałam, że to szybciej będzie) można już spokojnie przewrócić i znowu to samo, czekamy aż się całkowicie zetnie od spodu i zarumieni. Ot cała filozofia :/
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:18   #16563
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Dziewczyny, chyba strasznie obrosłam w tłuszcz po tym moim folgowaniu, czuje się okropnie :/ mam ochote caly czas podskakiwac i biegac jakbym przez to chciala zrzucic trzesacy sie tluszcz bleee nie moge na siebie patrzeć... Kombinuje dzisiaj co by sobie pobiegać...
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:21   #16564
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
Ja robiłam tak:
Najpierw dobrze zmieszane: dwa jajka, niepłaska ale nieczubata łyżka mąki razowej łyżka wody i to na patelnie teflonową ( większa częśc z Was pewnie na normalnej z tłuszczem i dodatkowo doprawia, ja chciałam na słodko to nic nie dosypywałam). A potem czekałam. Co jakiś czas sie sprawdza brzegi i po jakimś czasie (myślałam, że to szybciej będzie) można już spokojnie przewrócić i znowu to samo, czekamy aż się całkowicie zetnie od spodu i zarumieni. Ot cała filozofia :/
ja robie troszke inaczej
biore dwa jajka, oddzielam bialka od zoltek, bialka miskuje na piane dosc sztywna, dodaje lyzeczka proszku do pieczenia, potem dwie lyzki maki (pewnie mozna tez jedna ), zoltka (mozna jedno albo dwa) i dalej miksuje. potem wrzucam to na patelnie bez tluszczu, potem obracam i wychodzi pyszny, pieknie wyrosniety omlet
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:34   #16565
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
zrób sobie omleta z białek bo zdaję się że te paluszki to zdrowy tłuszczyk,a zdrowego tłuszczu nie łączymy z węglami.
I tak też zrobię (pierwszy raz będę robiła omlet xD - na czym najlepiej smażyć to tak btw. - olej rzepakowy czy np. jakaś margaryna do smażenia ? - bo oliwy z oliwek niestety nie mam na tą chwilę).

Cytat:
poza tym dieta 1000 kcal przez tak długi czas zrujnowala metabolizm i moim zdaniem najpierw powinno sie pomyśleć co zrobić z tym fantem, bo jak po 1000 kcal zaczniesz tak jeść to raczej będziesz tyć
Owszem, zrujnowała... Od jakichś dwóch tygodni robię wszystko by go jakoś ustabilizować - a cięzko to zrobić. Jedyne co mogłam to - więcej ruchu, zaczęłam jeść więcej posiłków ale mniejszych - kiedyś tylko duże śniadanie i normalny obiad... Poza tym do swojego codziennego menu włączyłam otręby, suszone śliwki, owsianke, chleb z dużą zawartością błonnika (34% na 100 g), herbatę czerwoną jak i zieloną, rodzynki ( nie przekraczam 30 g bo wiem że zawierają dużo cukru, ale słyszałam, że też przyspieszają przemianę materii), no i tą Danone activię. Piję też około 2,5l dziennie a rano zaczynam od wody przegotowanej z cytryną.

Co jeszcze mogę dodać, aby hm... pomóc org. ustabilizować przemianę materii ?

Cytat:
najlepiej dodawać po 100-150 kcal i zabrać sie za porządny trening szczegolnie siłowy, bo stan Twojego LBM, po 5 mc diety 1000 kcal musi być tragiczny
Po takich dietach ma sie np. BMI poniżej normy a BF powyżej
Cóż... BMI mam sporo poniżej normy, a co do BF to nie wiem.

Cytat:
najlepiej dodawać po 100-150 kcal i zabrać sie za porządny trening szczegolnie siłowy
Tak zaczęłam właśnie robić - powoli dodawać kcal. Bo przy moim metabolizmie, jak zaczne jeść 'normalnie' - to będzie tragedia...

Nadal mam problem z wprowadzeniem białka do wszystkich posiłków, a o warzywach już nie wspominam, ale to drugie - muszę zmienić fakt faktem.

Których warzyw powinno się jeść najwięcej ? To tak przy okazji
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:35   #16566
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

jestem załamana, nie bedzie biegania poza tym strasznie mi sie pic chce, pije juz piata czy szóstą herbate...
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:38   #16567
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Witam



Orzeszku,na co Ty narzekasz,przecież jesteś szczuplutka! Sama Cię widziałam

Nie jestem szczuplutka, a raczej tłuściutka, zadek mi sie nie miesci w spodnie

Mam podobne wymiary i wszyscy mi mówią,że dobrze wyglądam
A ważę więcej i jestem od Ciebie niższa

Może to wszystko zależy od budowy
To zalezy od budowy ciała


Ps. A ten brzuch na avku,moim zdaniem również straszniee wychudzony
Może wychudzony, ale za to ...ładny
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 09:44   #16568
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

22.04.07
ś: omlet (dwa jajka, łyżka mąki razowej, łyżka wody) z teflonu z sosem truskawkowym (100g półtłustego twarogu, 100g serka wiejskiego, 6 truskawek)
IIś: dwa jajka sadzone z dwoma plasterkami szynki drobiowej, trzy ogórki kiszone, dziesięć orzechów włoskich, 50g półtłustego twarogu
o: 50g kaszy gryczanej, pierś z kurczaka z teflonu, gotowana marchewka z groszkiem
p: twarożek (100g chudego twarogu, 100g serka wiejskiego), garść ziarenek słonecznika
k: 140g tuńczyka w sosie własnym
Dodatkowo łykam tabletkę z witaminami Nie za dużo tego jedzenia ? Boję się, że nie schudnę na tym Od drugiego śniadania można jeszcze coś zmodyfikować. Help me, please
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:44   #16569
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

[quote=Izaluka;4188739]Jestem tu na forum Dietetyka dopiero od wczoraj a już mogę stwierdzić, że z orzeszek01 jest coś nie tak Nie obraź się proszę, ale czytałam też Twoje wcześniejsze wypowiedzi. Jesteś tu już jakiś czas i podziwiam Cię, że tyle schudłaś, ale chyba przestałaś trochę panować nad sobą. Nie wiem ile teraz ważysz, wzrost i wymiary, ale mam wrażenie, że stawiasz sobie jakieś chore cele na drodze. Po co Ci brzuszek ze zdjęcia z av? A przypominasz sobie jaki miałaś kiedyś? A jaki masz teraz po zrzuceniu wagi? Ujędrniaj go jakimiś ćwiczeniami, ale nie stawiaj sobie za cel wklęsłego brzucha z sześciopakiem, bo możlwe, że nigdy tego nie osiągniesz i tylko będziesz przygnębiona i rozczarowana...

Wzrost 169 cm,
Waga(dzis sie wazyłam) 56 kg...tragedia
wymiary:
biust:88cm
talia:69 cm
biodra:85 cm
Ze mna jest cos nie tak.zgadzam sie. tyle pracowałąm na swoja sylwetke,zeby zgubic te kg, a teraz wszytsko marnuje jedząc słodycze, ciasta i inne tuczące rzeczy.
Mam cel schudnąc do 50 kg.
Narazie jednak przez najbliższy tydzien musze utrzymac wage, bo kontrola za tydzień(mama wraca).


A dzis mam znowu słodki dzien. Juz ostatni, w którym sobie pozwalam.
Od jutra Orzeszek je ładnie.
Zdrowo.
W miare bez słodyczy,
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 09:46   #16570
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
22.04.07
ś: omlet (dwa jajka, łyżka mąki razowej, łyżka wody) z teflonu z sosem truskawkowym (100g półtłustego twarogu, 100g serka wiejskiego, 6 truskawek)
IIś: dwa jajka sadzone z dwoma plasterkami szynki drobiowej, trzy ogórki kiszone, dziesięć orzechów włoskich, 50g półtłustego twarogu
o: 50g kaszy gryczanej, pierś z kurczaka z teflonu, gotowana marchewka z groszkiem
p: twarożek (100g chudego twarogu, 100g serka wiejskiego), garść ziarenek słonecznika
k: 140g tuńczyka w sosie własnym
Dodatkowo łykam tabletkę z witaminami Nie za dużo tego jedzenia ? Boję się, że nie schudnę na tym Od drugiego śniadania można jeszcze coś zmodyfikować. Help me, please
Jasne ze ładnie i zdrowo.
Przeraziłabyś sie gdybyś zobaczyła mój dzisiejszy jadłospis.

Orzeszek bierze sie w garsc od jutra.
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 10:07   #16571
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

a ja poszlałam w piątek była impreza więc o kolacji nie bylo mowy, była za to ogrooooooomna ilość alkoholu i to w najgorszej postaci (wódka ) przez co w sobotę wstałam o 17 i cały dzień wymiotowałam
Ale jak mi przeszło to zjadłam pół bohenka cieplutkiego chleba z masłem i solą, wypiłam chyba z litr pysznej herbatki z cukrem (!) i cytryną a potem... a potem poszliśmy z TŻtem do Sphinxa i tam się dopiero zaczęła uczta
wieprzowina zapiekana z żółtym serem z frytkami, pieczywo (bagietka) z serem i ziołami z sosami majonezowymi a potem pół litra lodów czekoladowych
ale nie żałuję, TŻ miał imieniny a dzisiaj już zdrowo i grzecznie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 10:09   #16572
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Wzrost 169 cm,
Waga(dzis sie wazyłam) 56 kg...tragedia
wymiary:
biust:88cm
talia:69 cm
biodra:85 cm
Ze mna jest cos nie tak.zgadzam sie. tyle pracowałąm na swoja sylwetke,zeby zgubic te kg, a teraz wszytsko marnuje jedząc słodycze, ciasta i inne tuczące rzeczy.
Mam cel schudnąc do 50 kg.
Narazie jednak przez najbliższy tydzien musze utrzymac wage, bo kontrola za tydzień(mama wraca).

orzeszku i Ty jesteś gruba ????????????
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 10:09   #16573
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

orzeszku01 Jestem trochę niższa, ważę więcej, mam większe wymiary! I żadna tam tragedia Źle się czuję w swoim ciele to zaczynam walczyć... Co wyjdzie, zobaczymy BMI masz w normie i wymiary też super, więc daj na wstrzymanie i ciesz sie tym co już osiągnęłaś

A więc moje sniadanko dziś:
- 1 kanapka chleba razowego z 2 plasterkami szynki drobiowej + czerwona papryka
- 1 kanapka chleba razowego z Almette ziołowym + plasterki ogórka
- herbatka bez cukru
- jabłko

Czy ten Almette to dobre rozwiązanie? Czy odradzacie? Chyba ma dużo tłuszczu...
No i jestem na Therm line II i Chitosanie Oraz duuużo wody mineralnej, herbatek - non stop chodzę do łazienki. I przemiana materii też ruszyła (w porównaniu do tego co kiedyś to zmiana kolosalna w ciągu 2 dni)
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 10:17   #16574
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
a ja poszlałam w piątek była impreza więc o kolacji nie bylo mowy, była za to ogrooooooomna ilość alkoholu i to w najgorszej postaci (wódka ) przez co w sobotę wstałam o 17 i cały dzień wymiotowałam
Ale jak mi przeszło to zjadłam pół bohenka cieplutkiego chleba z masłem i solą, wypiłam chyba z litr pysznej herbatki z cukrem (!) i cytryną a potem... a potem poszliśmy z TŻtem do Sphinxa i tam się dopiero zaczęła uczta
wieprzowina zapiekana z żółtym serem z frytkami, pieczywo (bagietka) z serem i ziołami z sosami majonezowymi a potem pół litra lodów czekoladowych
ale nie żałuję, TŻ miał imieniny a dzisiaj już zdrowo i grzecznie
Ładnie zaszalałaś Ale była okazja

Właśnie się zastanawiam co zamawiacie jedząc na mieście? Mój TŻ często mnie ciąga po knajpach... Do tej pory żyłam pizzami, spaghetti, lasagne, frytkami i ... długo by wymieniać te grzechy...

Czy będąc w Sphinxie wielkim grzechem będzie shorma drobiowa (nie wiem jak to sie pisze ) z ryżem i surówką + woda mineralna ?
Nie lubię wszelkich sałatek typu grecka etc., więc zastanawiam się co by tu było najbardziej zdrowe...
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 10:35   #16575
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:

Wzrost 169 cm,
Waga(dzis sie wazyłam) 56 kg...tragedia
wymiary:
biust:88cm
talia:69 cm
biodra:85 cm
Ze mna jest cos nie tak.zgadzam sie. tyle pracowałąm na swoja sylwetke,zeby zgubic te kg, a teraz wszytsko marnuje jedząc słodycze, ciasta i inne tuczące rzeczy.
Mam cel schudnąc do 50 kg.
Narazie jednak przez najbliższy tydzien musze utrzymac wage, bo kontrola za tydzień(mama wraca).


A dzis mam znowu słodki dzien. Juz ostatni, w którym sobie pozwalam.
Od jutra Orzeszek je ładnie.
Zdrowo.
W miare bez słodyczy,
Orzeszku, wrzuć na luz, chyba, że chcesz doprowadzić się do choroby, a na razie z tego co widzę 'usiłujesz' to zrobić.

Przy tym samym wzroście ważę 62 kg

wymiary: 86/73/98
Tak, dla Ciebie pewnie bedę pasztetem, ale halo! Obudź się! 50 kg przy tym wzroście to spora niedowaga. Ja chcę schudnąć do 58 i to jest idealna waga przynajmniej dla mnie, a Ty już ważysz 56.
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:05   #16576
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
orzeszku i Ty jesteś gruba ????????????
jestem
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:06   #16577
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Śn: owsianka o smaku morelowym
2śn: Serek wiejski ze szczypiorkiem 150g+marchewka+kawa z mlekiem
O: B. dużo makaronu pełnoziarnistego+twaróg
Lepiej niż wczoraj?
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:11   #16578
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Orzeszku, wrzuć na luz, chyba, że chcesz doprowadzić się do choroby, a na razie z tego co widzę 'usiłujesz' to zrobić.

Przy tym samym wzroście ważę 62 kg

wymiary: 86/73/98
Tak, dla Ciebie pewnie bedę pasztetem, ale halo! Obudź się! 50 kg przy tym wzroście to spora niedowaga. Ja chcę schudnąć do 58 i to jest idealna waga przynajmniej dla mnie, a Ty już ważysz 56.
Ale wazyłam 51...ale przytyłam przez nikontrolowane jedzenie...
Spoko, od jutra ładnie jem, bo dzisiaj juz zaszalałam:
2kawałki szrlotki,rożek,batoniki.. . , troche milki truskawkowej...
Trzeba pozjadac co w domku mam dobrego,zeby mnie nie kusiło.
Maggie,dla mnie nie jestes pasztetem zadnym!!!
KAzdy ma inna budowe ciała, i bedzie inaczej wygladac nawet z taka sama waga...
ale od jutra ładnie orzeszku bedzie
orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:13   #16579
usmiech30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Libiąż
Wiadomości: 10
GG do usmiech30
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Mangolina Pokaż wiadomość
Śn: owsianka o smaku morelowym
2śn: Serek wiejski ze szczypiorkiem 150g+marchewka+kawa z mlekiem
O: B. dużo makaronu pełnoziarnistego+twaróg
Lepiej niż wczoraj?
Powiedz czy ty sie odchudzasz???dlaczeg o tak malo jesz?? Jestem dopiero początkująca wiec co do zrowej zywnosci mam male doswiadczenie z tego co tutaj widze, dziewczyny są super obyte w te klocki.
Dla mnie to za malo jadasz to jest dla mnie czysta glodówka nie gniewaj sie ale dla mnie to bardzo malutko
usmiech30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-22, 11:28   #16580
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez seemore Pokaż wiadomość
22.04.07
ś: omlet (dwa jajka, łyżka mąki razowej, łyżka wody) z teflonu z sosem truskawkowym (100g półtłustego twarogu, 100g serka wiejskiego, 6 truskawek)
IIś: dwa jajka sadzone z dwoma plasterkami szynki drobiowej, trzy ogórki kiszone, dziesięć orzechów włoskich, 50g półtłustego twarogu
o: 50g kaszy gryczanej, pierś z kurczaka z teflonu, gotowana marchewka z groszkiem
p: twarożek (100g chudego twarogu, 100g serka wiejskiego), garść ziarenek słonecznika
k: 140g tuńczyka w sosie własnym
Dodatkowo łykam tabletkę z witaminami Nie za dużo tego jedzenia ? Boję się, że nie schudnę na tym Od drugiego śniadania można jeszcze coś zmodyfikować. Help me, please
I już zmiany:
w IIś nie było ogórków bo się popsuły, i zamiast szynki drobiowej było trochę piersi z kurczaka w sumie lepiej, wiecej białka
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:49   #16581
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Ś: 1/3 szklanki płatków owsianych, mleko (nie wiem ile), rozdkiewka, 3 plastry polędwicy sopockiej
O: mięso jakieś chude , 2 łyżki czerwonej kapusty i średnio sałatki gyros-kebab(byłam tam peirs z kurczaka, kaupsta pekinska, ogorek konserwowy, kukurydza, cebula, ketchup i majonez)
P: zjem sobie pół kostki twarogu z jogurtem naturalnym
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:49   #16582
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Chcę się odchudzić troszkę do 17 maja najpierw a potem do 16 czerwca..Nie mam pomysłów na obiady tylko to samo co zawsze.... jak wspominałam chcę schudnąć ale niewiem czy dobrze to robie...Dziś zjadłam 2 kanapki z serkiem i jajkiem i na obiadek ryż jak zawsze ale dziś z warzywami później będą jeszcze ze 2 jabłka kilka ogórków i jakaś kolacja napewno.....najgorzszy był pierwszy dzień ale teraz już jest dobrze i nawet nie mam ochoty na słodycze piję dużo wody ćwiczę w miarę możliwości i tyle mam szansę schudnąć??Heh sorki że wam tak głowę zawracam ale wybaczcie....
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:50   #16583
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Orzeszku przepraszam, że tak prosto z mostu ale uważam, że już jesteś chora Taki brzuch miałam bardzo długo i nie mogłam na siebie patrzeć, bo wyglądałam jak kupa kości owleczonych skórą, teraz jest na szczęście lepiej, ale jeszcze sporo mi barkuje do normalności (przy wzroście 164cm ważę ok. 45kg) Avatar jest okropny i odrazu nasuwają mi się obrazy dziewczyn chorych na anoreksję. Sądzę, że musisz się leczyć.
Narazie zjadłam tylko śniadanie (wstałam o 10) i właśnie wcinam II.
Ś: jajecznica z bazylią smażona na oliwie z pestek winogron, dwie kanapki z razowca z kiełbaską, banan, kawa zbożowa
IIŚ: dwie kanapki z almette, gruszka, szklanka kubusia
O:
P: makrela wędzona, dwa pomidory
K: wiejski z marchewą może
Jak wam się podoba? Nie mam jeszcze pomysłu na obiad, możecie cos zaproponować do tego jadłospisu?
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 11:56   #16584
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Chcę się odchudzić troszkę do 17 maja najpierw a potem do 16 czerwca..Nie mam pomysłów na obiady tylko to samo co zawsze.... jak wspominałam chcę schudnąć ale niewiem czy dobrze to robie...Dziś zjadłam 2 kanapki z serkiem i jajkiem i na obiadek ryż jak zawsze ale dziś z warzywami później będą jeszcze ze 2 jabłka kilka ogórków i jakaś kolacja napewno.....najgorzszy był pierwszy dzień ale teraz już jest dobrze i nawet nie mam ochoty na słodycze piję dużo wody ćwiczę w miarę możliwości i tyle mam szansę schudnąć??Heh sorki że wam tak głowę zawracam ale wybaczcie....
Nie zawracasz nikomu głowy
Podaj proszę Twój jeden, pełny, dzienny jadłospis
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:03   #16585
Alexandra777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Nie zawracasz nikomu głowy
Podaj proszę Twój jeden, pełny, dzienny jadłospis
Dziś np.
2 kanapki z serkiem twarożkiem i z połówką jajka
Na obiad ryż 0,5 szkl. z warzywami (marchewka ogórek itd.)
na kolację zjem niewiem może znów twarożek tak z 100g no i jeszcze w międzyczasie ogórki konserwowe tak z 5 wkrzanie i z 2 jabłka i wypiję dużo wody ech może to niejest prawidłowy jadłospis ale nic nieporadzę.....Najgorszy jak pisałam był pierwszy dzień a teraz sie cieszę że zrobiłam ten pierwszy krok
Alexandra777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:10   #16586
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Dziś np.
2 kanapki z serkiem twarożkiem i z połówką jajka rozumiem, że to sniadanie tak?
Na obiad ryż 0,5 szkl. z warzywami (marchewka ogórek itd.)Jaki ryż? Biały? Bo jesli tak to z białego bym zrezygnowała i zamieniła na brązowy. Warzywka ok. Brak białka.
na kolację zjem niewiem może znów twarożek tak z 100gkolacja ok. no i jeszcze w międzyczasie ogórki konserwowe tak z 5 wkrzaniejeślito podwieczorek to zamieniłabym an coś białkowego. Może serek wiejski, tunczyk? Brak białka. i z 2 jabłkatez podwieczorek? i wypiję dużo wody ech może to nie jest prawidłowy jadłospis ale nic nie poradzę.....Najgorszy jak pisałam był pierwszy dzień a teraz sie cieszę że zrobiłam ten pierwszy krok
Malutko białka, ww złożonych, zdrowych tłuszczy. Proszę, przeglądnij niektóre jadłospisy tutaj zamieszczone i wzoruj się na nich Bo to, co jesz wcale nie sprzyja odchudzaniu. Ćwiczysz coś?
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:31   #16587
sylwunia13
Raczkowanie
 
Avatar sylwunia13
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 76
Question Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

hej dziewczynki !
obserwuję wątek od dłuższego czasu i mam pytanko
byłam dziś u babci i ona zrobiła taką sałatkę : ogórki , pomidory , papryka , cebula , kapusta , marchewka . a sos był z octu i pieprzu . taką sałtkę ona marynuje bo robi pod koniec lata , no i nie wiem czy to jest zdrowe , ile ma kalorii itp.
właśnie wychodzę z diety i jest dlamnie bardzo ważne co i ile jem
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają , ale zakupy tak !!!
Marilyn Monroe

A6W - skończone ale efektów nie widać ...
9 lipiec - moje urodzinki
wyjazd na wakacje
- 1.07
sylwunia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:33   #16588
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

A ja dzisiaj idę na grilla
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 12:36   #16589
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Cytat:
Napisane przez Alexandra777 Pokaż wiadomość
Dziś np.
2 kanapki z serkiem twarożkiem i z połówką jajka
Na obiad ryż 0,5 szkl. z warzywami (marchewka ogórek itd.)
na kolację zjem niewiem może znów twarożek tak z 100g no i jeszcze w międzyczasie ogórki konserwowe tak z 5 wkrzanie i z 2 jabłka i wypiję dużo wody ech może to niejest prawidłowy jadłospis ale nic nieporadzę.....Najgorszy jak pisałam był pierwszy dzień a teraz sie cieszę że zrobiłam ten pierwszy krok
To jest tragiczny jadłospis i lepiej zmień dla własnego dobra... Ciężko to poprawić nawet Mało białka, same warzywa to nie jest posiłek, gdzie zrowe tłuszcze? Mało kalorii - zwykła głodówka, która prowadzi do spowolnionego metabolizmu i wyniszczenia organizmu. Nia ma się z czego cieszyć, niestety...
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-22, 13:02   #16590
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Ile dzisiaj zjadłam ? :)

Właśnie planuję jak ostatecznie będzie wyglądał mój dzisiejszy obiad, i chciałam zapytać, czy:
Omlet + zielona fasolka (ze słoika), marchewka i groszek to dobre rozwiązanie.

I na czym smażyć? Margaryna do smażenia czy olej ?
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.