Rozstanie z facetem XXVIII - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-18, 09:01   #391
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
eh ja się dziś obudziłam w gorszym nastroju pół nocy nie mogłam spać, jak na złość ex nie chciał uciec w moich myśli...
Ja tak samo poszłam spać o 4
Eh dziewczyny myślałam że u mnie bedzie już lepiej, ale od wczoraj jest gorzej.... Wczoraj była nasza miesięcznica którą to zawsze spędzaliśmy razem i zawsze wymyślaliśmy coś miłego. Ja siedziałam w domu i płakałam a z tego co wiem on świetnie się bawił z tego wszystkiego aż do niego napisałam głupia ja !
__________________
Monorola

Edytowane przez Monorola
Czas edycji: 2013-08-18 o 09:02
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:17   #392
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:22   #393
Weronka9292
Raczkowanie
 
Avatar Weronka9292
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Amambada, ja Ci życzę żebyś nigdy już tu nie musiała wracać

a mnie dziś w nocy śnił się ex, nawet jak byliśmy razem nie pojawiał sie w moich snach...objął, pocałował i stwierdził że żałuje rozstania, że zdał sobie sprawe że mnie kocha i myśli o mnie cały czas.... ech wkurza to masakrycznie ;/
Weronka9292 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 10:29   #394
wycinanka85
Raczkowanie
 
Avatar wycinanka85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 171
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
Powodzenia Kochana trzymaj się cieplutko.
wycinanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:24   #395
diferente
Raczkowanie
 
Avatar diferente
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 107
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
Powodzenia, ale wpadaj czasem tu powspierac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
diferente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:43   #396
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
Tylko żebyś nam tu nie wracała jako singielka

Powodzenia, a jak będziesz miała ochotę nas tylko na chwilkę odwiedzić to zapraszamy

U mnie dzisiaj szaro i pada. Jadę dzisiaj w odwiedziny do znajomych, których już dawno nie widziałam, a zapraszali nas (mnie i eksa) jak jeszcze razem byliśmy. Oni nawet myśleli, że razem dzisiaj wpadniemy, ale wyprowadziłam im z błędu. Będę musiała powiedzieć, że się rozstaliśmy.... A ci znajomi poznali się w tych samych okolicznościach, co ja z eksem, w tym samym czasie i już nawet od roku są małżeństwem...
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 11:47   #397
klaudia179654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

eh... ja mam to samo ciągle jakieś głupie sny o ex wydaje mi się,że to przez myślenie o nim próbuje to jakoś ograniczyć ale tak łatwo się nie da Myślę,że za jakiś czas będzie lepiej musi być lepiej!Trzymajcie się dziewczyny
klaudia179654 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 11:53   #398
Carmen0
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 35
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez klaudia179654 Pokaż wiadomość
eh... ja mam to samo ciągle jakieś głupie sny o ex wydaje mi się,że to przez myślenie o nim próbuje to jakoś ograniczyć ale tak łatwo się nie da Myślę,że za jakiś czas będzie lepiej musi być lepiej!Trzymajcie się dziewczyny
skąd ja to znam
Carmen0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 12:19   #399
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Ja właśnie wychodząc z pokoju usłyszałam śmiech dziewczyny eksa A myślałam, że jej u niego nie ma. Dzisiaj na pewno nie przyszła, więc musiała wrócić razem z nim wczoraj wieczorem z miasta.
I popłakałam się.. Nie mogę uwierzyć, że on tak szybko sobie kogoś znalazł, że tak szybko znalazł kogoś na moje miejsce, i że jest taką świnią, że każe mi na to patrzeć

Czasem zaczynam go nienawidzić i zastanawiam się, czy wyprowadzając się za dwa tyg w ogóle powiem mu na do widzenia "cześć" , czy może po prostu wyjdę nie oglądając się za siebie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Dziewczyny, myślicie, że on traktuje ją na poważnie, skoro będąc z nią przeszło miesiąc przyszedł do mnie niecałe dwa tyg temu i mówił, że to mnie kocha i że z nią nie będzie, że to nie jest związek? Ale z drugiej strony mówil, ze się poznają dopiero i że może kiedyś coś z tego będzie...Tak mi przykro

za półtorej godziny mam jechać do znajomych, a najchętniej zostałabym w domu i popłakała. Zastanawiam sie, czy powiedziec im, że on ma już nową (nie oczerniać go) ale wspomnieć o tym, żeby wiedzieli jaka z niego świnia, ale sama nie wiem, czy sobie tego nie darować.

Edytowane przez mychamycha
Czas edycji: 2013-08-18 o 12:22
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 12:31   #400
betsey
Raczkowanie
 
Avatar betsey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 58
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez diferente Pokaż wiadomość
Czemu podczas rozmowy jemu tego nie powiesz? Nie rozumiem tego. Umawiacie sie na piwo, gadacie o wszystkim, a jesli nadarzy sie okazja badz zwyczajnie chcesz mu to powiedziec to mowisz. W koncu przyjaciel prawda?
Rozmawiałam z nim wczoraj przez telefon, powiedział, że wszystko jest i będzie tak jak do tej pory, że nie planował i nie planuje niczego zmieniać. Uff. To była krótka rozmowa, bo trochę bałam się, że będzie mnie kusić, żeby spytać co u byłego, więc wolałam szybko się pożegnać, kiedy jeszcze wiedziałam, że mogę się powstrzymać...

To dopiero trzeci dzień, a ja czuję wyrzuty sumienia, że podchodzę do tego tak obojętnie. Pierwszy dzień był najgorszy, wczoraj nie miałam siły już nawet płakać, a dziś planuję przyszłość na swój sposób. Wiadomo, że co jakiś czas przychodzą te myśli, że może sobie wszystko przemyśli i będzie chciał wrócić. Na szczęście zaraz przypominam sobie, że to ja powinnam była kopnąć go w d... już rok temu.
Dowiedziałam się, że pół godziny po tym jak ze mną zerwał, spotkał się z moim bratem i bardzo płakał. Co za człowiek.

Spałam całą noc, wiadomo, śnił mi się, ale nie rzuciłam się do telefonu po przebudzeniu, żeby sprawdzić czy się odezwał, uff.
Planuję wyjazd z przyjaciółkami do Włoch, może się trochę zrelaksuję...

Amambada, powodzenia!

mychamycha, bądz tu mądrzejsza i wyjdź z dumnie podniesioną głową, choćby nie wiem jak bolało, ja bym sobie podarowała...

Edytowane przez betsey
Czas edycji: 2013-08-18 o 12:33
betsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:20   #401
klaudia179654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 128
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

mychamycha jeżeli to są zaufani znajomi to bym powiedziała jakby się zapytali ,że kogoś już ma i tyle resztę bym sobie podarowała
klaudia179654 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 13:23   #402
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII


__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:24   #403
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez betsey Pokaż wiadomość

Spałam całą noc, wiadomo, śnił mi się, ale nie rzuciłam się do telefonu po przebudzeniu, żeby sprawdzić czy się odezwał, uff.
Planuję wyjazd z przyjaciółkami do Włoch, może się trochę zrelaksuję...



mychamycha, bądz tu mądrzejsza i wyjdź z dumnie podniesioną głową, choćby nie wiem jak bolało, ja bym sobie podarowała...
Wyjedź, jeśli to możliwe Ja wyjechałam na krótką wycieczkę za granicę i od razu był mi lepiej - zobaczyłam coś nowego i naładowałam akumulatory

Do znajomych pojadę, teraz już się pomalowałam, więc o płakaniu nie może być mowy

Myślicie, że w ogóle to powinnam mówić mu "cześć" spotykając go przypadkiem w mieszkaniu? Bo on mnie ewidentnie nie szanuje i ochoty nawet nie mam się do niego odzywać.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:30   #404
Amambada
Wtajemniczenie
 
Avatar Amambada
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 342
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Weronka9292 Pokaż wiadomość
Amambada, ja Ci życzę żebyś nigdy już tu nie musiała wracać
Cytat:
Napisane przez wycinanka85 Pokaż wiadomość
Powodzenia Kochana trzymaj się cieplutko.
Cytat:
Napisane przez diferente Pokaż wiadomość
Powodzenia, ale wpadaj czasem tu powspierac
Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Tylko żebyś nam tu nie wracała jako singielka

Powodzenia, a jak będziesz miała ochotę nas tylko na chwilkę odwiedzić to zapraszamy
Cytat:
Napisane przez betsey Pokaż wiadomość
Amambada, powodzenia!
Dziękuję Wam

bardzo chętnie będę Was odwiedzać, motywować, wspierać
Dzięki temu, że mogłam się Wam wyżalić teraz czuje się o niebo lepiej i zdecydowałam się na odważne kroki
Historia jak z filmu dalej wygląda bardzo filmowo

Dziewczyny! Uśmiech i do przodu trzymam za Was wszystkie kciuki

Ja mam straszną radochę, nawet jeśli tylko chwilowo warto

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

@ania230
świetny obrazek
Amambada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:30   #405
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Odp: Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez klaudia179654 Pokaż wiadomość
mychamycha jeżeli to są zaufani znajomi to bym powiedziała jakby się zapytali ,że kogoś już ma i tyle resztę bym sobie podarowała
To raczej tacy dalecy znajomi. Ale nie wiem, czy to też mnie tak nie ośmieszy, jak im powiem, że tak szybko znalazł sobie inną. Eh, nie wiem. Może to sobie podaruję, nie chcę tak czy siak rozmawiać z nimi za dużo na jego temat.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:36   #406
klaudia179654
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 128
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Mychamycha Masz racje nic nie mów tak będzie lepiej
klaudia179654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 13:37   #407
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Odp: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez pewnaKa Pokaż wiadomość
orzechowy kit-kat jest nie dobry
a co do sposobu jedzenia,to jem tak samo

motocykle
znajdż sobie jakiegoś motocykliste :P
no ewentualnie mi też możesz znaleźć
Były jeździł i to mi starczy bo częściej wolał siedzieć przy motorze niż przy mnie
No i wczoraj udało mi się ustawić z motocyklistą, ale się debilem okazał

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
może się gdzieś przypadkiem miniemy, bo też się wybieram

kocham i jeszcze jestem fanką batonika Daim
Jak chcesz to możemy wyskoczyć w tygodniu na kawę / piwo / ciasto czy inne dobre rzeczy i przy okazji obrobić tyłki byłym

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
Szczęścia na nowej drodze
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2013-08-18 o 13:39
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 17:26   #408
pewnaKa
Zadomowienie
 
Avatar pewnaKa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 117
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość


własnie dlatego,ma zamiar dzis iść na ognisko ze znajomymi robić wszystko to co jest w obrazku po prawej stronie!
__________________
cel: rzucić fajki!!!!

"Have you heard the news that you're dead?
No one ever had much nice to say"
pewnaKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 18:20   #409
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

A ja wczoraj cały dzień nad jeziorem,pózniej impreza z kolega którego poznałam nad jeziorem.Był o mnie tak zazdrosny,ze wyszedł z imprezy ze względu na to,ze uśmiechał sie do mnie barman i ze go poznałam.Dzisiaj nad jeziorem kolejna zdobycz ratownik zapraszał mnie i kumpele na imprezę,ale nie zostałam bo kumpela ma na rano do pracy i musialysmy do domu jechać
Ale barman z imprezy ojj marzenie
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-18, 18:23   #410
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Monorola Pokaż wiadomość
Ja tak samo poszłam spać o 4
Eh dziewczyny myślałam że u mnie bedzie już lepiej, ale od wczoraj jest gorzej.... Wczoraj była nasza miesięcznica którą to zawsze spędzaliśmy razem i zawsze wymyślaliśmy coś miłego. Ja siedziałam w domu i płakałam a z tego co wiem on świetnie się bawił z tego wszystkiego aż do niego napisałam głupia ja !
nam dziś mijałby równy rok staram się o tym nie myśleć, ale jednak od rana gdzieś tam z tyłu głowy to siedzi

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
duuużo szczęścia


Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jak chcesz to możemy wyskoczyć w tygodniu na kawę / piwo / ciasto czy inne dobre rzeczy i przy okazji obrobić tyłki byłym
gdybyś tylko miała ochotę, to jak najbardziej po rozstaniu z ex okazało się, jacy naprawdę są moi znajomi, nie ma ich teraz przy mnie choć tego potrzebuję. siedzę ciągle w domu, wczoraj na Biesiadach byłam z mamą, wypiłyśmy po piwku i tyle... poza tym fajnie byłoby poznać kogoś z wizażu na żywo także pomyśl, czy nie boisz się, że mogę się okazać jakąś psychopatką haha i daj znać
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 19:53   #411
czaroownica87
Wtajemniczenie
 
Avatar czaroownica87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 557
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Amambada Pokaż wiadomość
Kochane, uciekam od Was.
Powiem Wam, że wczorajszy wieczór był obłędny i zmącony jedynie przez natknięcie się na ex-"teściową". Peszek...

Życzę wszystkim poukładania sobie i korzystania z życia
i duuużo szczęścia
powodzonka!!! oby jak najwięcej takich wpisów tutaj!

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja właśnie wychodząc z pokoju usłyszałam śmiech dziewczyny eksa A myślałam, że jej u niego nie ma. Dzisiaj na pewno nie przyszła, więc musiała wrócić razem z nim wczoraj wieczorem z miasta.
I popłakałam się.. Nie mogę uwierzyć, że on tak szybko sobie kogoś znalazł, że tak szybko znalazł kogoś na moje miejsce, i że jest taką świnią, że każe mi na to patrzeć

Czasem zaczynam go nienawidzić i zastanawiam się, czy wyprowadzając się za dwa tyg w ogóle powiem mu na do widzenia "cześć" , czy może po prostu wyjdę nie oglądając się za siebie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Dziewczyny, myślicie, że on traktuje ją na poważnie, skoro będąc z nią przeszło miesiąc przyszedł do mnie niecałe dwa tyg temu i mówił, że to mnie kocha i że z nią nie będzie, że to nie jest związek? Ale z drugiej strony mówil, ze się poznają dopiero i że może kiedyś coś z tego będzie...Tak mi przykro

za półtorej godziny mam jechać do znajomych, a najchętniej zostałabym w domu i popłakała. Zastanawiam sie, czy powiedziec im, że on ma już nową (nie oczerniać go) ale wspomnieć o tym, żeby wiedzieli jaka z niego świnia, ale sama nie wiem, czy sobie tego nie darować.
Coś okropnego A napisz proszę, czemu tak długo u niego mieszkasz? nie da rady się wcześniej wyprowadzić? To mega toksyczna i anormalna sytuacja, wyobrażam sobie jak się czujesz a eksa olej, tylko pokazał jakim palantem jest i jak najszybciej stamtąd zmykaj! wytrwałości!

Cytat:
Napisane przez betsey Pokaż wiadomość
To dopiero trzeci dzień, a ja czuję wyrzuty sumienia, że podchodzę do tego tak obojętnie. Pierwszy dzień był najgorszy, wczoraj nie miałam siły już nawet płakać, a dziś planuję przyszłość na swój sposób. Wiadomo, że co jakiś czas przychodzą te myśli, że może sobie wszystko przemyśli i będzie chciał wrócić. Na szczęście zaraz przypominam sobie, że to ja powinnam była kopnąć go w d... już rok temu.
Dowiedziałam się, że pół godziny po tym jak ze mną zerwał, spotkał się z moim bratem i bardzo płakał. Co za człowiek.
Wiesz, ja miałam podobnie - też zaraz po, wypłakałam się a potem długo nic nie czułam, jakiś taki luz. Po czym po jakimś czasie wszystko do mnie dotarło i było gorzej ale wiadomo, są lepsze i gorsze chwile. Tobie życzę tylko tych lepszych

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość

Powinno to być wklejone na początku wątku, by każda z nas o tym pamiętała!!!
__________________
happines depends upon ourselves
czaroownica87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 20:37   #412
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Mam coś. Przeglądając parę wątków na podforum [i]intymnie] udało mi się natrafić przypadkiem na taki artykuł - http://www.kobieceserca.pl/czytelnia...yzny.html.html
Traktuje on o uzależnieniu kobiety od mężczyzny i o tym jak cała rzecz wygląda przed, w trakcie oraz po zakończonym związku. Niekoniecznie dziewczyny tutaj mogą być podręcznikowymi przypadkami takiego uzależnienia lub w jakiejkolwiek części mieć cokolwiek wspólnego z taką toksyczną relacją, ale parę wyjaśnień oraz porad zawartych w artykule mogą się przydać. Zarówno w budowaniu nowych relacji w przyszłości jak i sposobach wyleczenia się z 'exa'. Co jest szczególnie istotne w tym temacie
Przynajmniej teraz u mnie czytając ten artykuł zaczęło się palić parę kontrolek i z pewnością poszukam na ten temat czegoś więcej.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 21:26   #413
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez czaroownica87 Pokaż wiadomość



Coś okropnego A napisz proszę, czemu tak długo u niego mieszkasz? nie da rady się wcześniej wyprowadzić? To mega toksyczna i anormalna sytuacja, wyobrażam sobie jak się czujesz a eksa olej, tylko pokazał jakim palantem jest i jak najszybciej stamtąd zmykaj! wytrwałości!


Nie mam niestety takich dobrych znajomych, którzy mieliby możliwość (warunki) wziąć mnie do siebie na prawie trzy miesiące. My z eksem nie mieszkaliśmy w takim typowym mieszkaniu, tylko przystosowaliśmy sobie dwa pokoje wynajmowane wcześniej osobno, w jedno mieszkanko. Każde z pokoi ma mały aneks kuchenny - po moim powrocie z zagranicy (wyjeżdzam za dwa tyg) mieliśmy poszukać sobie normalnego mieszkania. Jeden pokój wynajmował on, jeden ja i okres wypowiedzenia był na dwa miesiące. Nie opłacało mi się więc szukać czegoś na ostatni miesiąc, bo potem musiałabym i tak od razu wypowiedzieć. Zacisnęłam zęby, bo innego wyboru nie miałam.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Miałyśmy pisać, co miłego nas spotkało, więc napiszę, że wypad do znajomych bardzo poprawił mi humor, ale na myśl o powrocie do domu od razu mi wszystko zbrzydło. Oczywiście jego dziewczyna nadal u niego jest. Może dzisiaj też u niego nocuje.
Dziewczyny, mam się z nim pożegnać za te dwa tyg, czy nie? W sensie powiedzieć tylko "cześć, już wyjeżdżam", czy darować sobie?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 21:50   #414
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Oj chyba darować. Będzie miał w dobitny sposób ukazane, jak sobie u Ciebie przesrał. Wnioskując z jego zachowania nie zasługiwał i nadal na wiele nie zasługuje.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 22:18   #415
Ins000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Insoo, mogę się podpisać pod tym, co napisałaś. Mój eks też z tych wahających się. Tyle że ja stwierdziłam, że nie piszę się na koleżeńskie spotkania, jak mocno zatęskni to na pewno da mi znać i się zdecyduje - ja skończyłam z walką o ten związek.
W ogóle zauważyłam, że my się coś często nawzajem 'podpisujemy' pod tym co piszemy.


Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Jadę dzisiaj w odwiedziny do znajomych, których już dawno nie widziałam, a zapraszali nas (mnie i eksa) jak jeszcze razem byliśmy. Oni nawet myśleli, że razem dzisiaj wpadniemy, ale wyprowadziłam im z błędu. Będę musiała powiedzieć, że się rozstaliśmy....
Mnie się ciągle ktoś pyta "co u Was?". Jakich NAS...
Albo na wieść, że się rozstaliśmy pada pytanie "jak to? po tylu latach, zdecydowałaś się go zostawić?". W ogóle nikomu nie przychodzi do głowy, że to on.

Powiem Wam, że ex dzwonił... Grałam zadowoloną z życia i że niby u mnie wszystko super, a on miał przybity głos. Prosił, żebym go wpisała w grafik - powiedziałam, że jeszcze nie wiem kiedy będę miała czas i szybko skończyłam rozmowę, życząc miłego wieczoru. Byłam miła, ale na dystans - ale miałam satysfakcję. Chociaż nie wiem co to on chce mi powiedzieć, mam nadzieję że nie "a może jeszcze spróbujemy", bo miłość to nie próba i ja już mam dość tych jego "prób"...
Ins000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-18, 23:26   #416
Betii_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 71
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cześć Dziewczyny

Niestety mi także życie po 7 latach się skończyło Byliśmy razem od początku studiów. Zawsze razem, wszędzie razem. Pod koniec to same kłótnie które kończyły się tym że ze złości mówiłam mu że nie chce już z nim być. Ale zawsze się potrafiliśmy pogodzić. Mówił piękne słowa że on chce spędzić ze mną całe życie, że jestem tą jedyną. Nagle jego ojciec zachorował na raka i nie było już szans na wyleczenie. Olał mnie totalnie ale jak się takiej sytuacji dziwić jak mówił nie miał głowy żeby o nas myśleć. Zostawił mnie na początku lipca, a od października mieliśmy razem zamieszkać. Po nie całych dwóch tygodniach przyznał się że jest już z kimś innym... a ja jak idiotka go prosiłam, płakałam, błagałam pojechałam do niego go przepraszać (( Jego ojciec umarł na początku sierpnia. Byłam na pogrzebie patrzyłam jak on stoi z nią (dodam młodsza 7 lat). Płacze cały czas z przerwami od momentu jak mnie zostawił. Mam milion myśli dlaczego mi to zrobił. Raz myślę ze sie załamał chorobą i śmiercią ojca, raz że jakby mnie kochał to by u mnie szukał pocieszenia. Nie wiem już sama co o tym myśleć. Najlepiej by było chyba sie pogodzić z tym i żyć dalej. Ale nie wiem jak Ciągle o nim myśle, jak sobie teraz radzi. Zerwałam z nim kontakt po pogrzebie bo zdałam sobie sprawę że on mnie już nie chce w ten sposób a tak bym sobie robiła nadzieje zwłaszcza ze pisał ze chce mnie w swoim życiu. Ostatnia rozmowa skończyła sie kłótnia z której ewidentnie powiedział że to moja wina bo "widziałam tylko czubek własnej dupy" a starałam mu sie we wszystkim pomagać. Tuż przed rzuceniem kupił na mnie samochód i chodź miał przepisać go na siebie to umowy mi jeszcze nie wysłał... Nie wiem co robić. Chciałabym żeby wrócił. Już dwa tygodnie milczy, zajęty pewnie swoją nową dziewczyną. Nie rozumiem jak można przekreślić wspólne lata ot tak? Zakochał się czy załamał? W co wierzyć??

Przepraszam za nieskładne zdania ale mam tyle myśli w swojej głowie
Betii_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 00:07   #417
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Miałyśmy pisać, co miłego nas spotkało, więc napiszę, że wypad do znajomych bardzo poprawił mi humor, ale na myśl o powrocie do domu od razu mi wszystko zbrzydło. Oczywiście jego dziewczyna nadal u niego jest. Może dzisiaj też u niego nocuje.
Dziewczyny, mam się z nim pożegnać za te dwa tyg, czy nie? W sensie powiedzieć tylko "cześć, już wyjeżdżam", czy darować sobie?
Hej, ja się troszkę wtrące do tego tematu, jeżeli pozwolisz Być może na wątku rzadko się udzielam, ale cały czas go śledzę i znam twoją historię - bardzo współczuję, że to wszystko musiało tak wyjść i teraz musisz to wszystko oglądać, serio. I gratuluję siły, że zostawiłaś tego chłopaka, a potem jeszcze większej siły, że wytrwałaś w swoim postanowieniu, bo dawno nie słyszałam o takim beznadziejnym przypadku, który na różne sposoby albo próbował obrzydzić ci życie albo zmanipulować
Co do twojego pytania jednak - ja chyba bym się z nim odpowiednio pożegnała Zrobisz co będziesz chciała, ale osobiście nie pokazałabym po sobie, że w jakiś sposób jego zachowanie mnie dotknęło. Ten typ tego potrzebuje, świadomości po prostu, że dotknął cię do żywego. Wiem, że ta sytuacja jest dla ciebie bardzo bolesna, ale może sprobuj właśnie może na pożegnanie trochę utrzeć mu nosa i właśnie pożegnać się z nim uśmiechnięta, jakby w ogóle cię to wszystko nie obeszło, pokazać mu, że jednak jesteś inna od niego, nawet jakby był akurat z tą swoją To dałoby mu do myślenia i zabrało jakąkolwiek satysfakcje z jego tanich zagrywek.
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:00   #418
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Po ponad połrocznym milczeniu objawił się eks.
Pocztówkę z egzotycznego miejsca dostałam. Chyba po to, żeby mi pokazać jaki to on wolny i światowy beze mnie?
Demonstracyjną pocztówkę wrzuciłam do pudła z innymi pocztówkami.
Kilka miesięcy temu pewnie bym ją podarła z płaczem.
A teraz się cieszę, że dostałam kartkę z Panamy. A że od idioty? Trudno
Jestem zdrowa.
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:11   #419
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam się z nim pożegnać za te dwa tyg, czy nie? W sensie powiedzieć tylko "cześć, już wyjeżdżam", czy darować sobie?
Powiedz zwyczajne "cześć", moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. Pokaż, że jesteś obojętna

Cytat:
Napisane przez Ins000 Pokaż wiadomość
Mnie się ciągle ktoś pyta "co u Was?". Jakich NAS...
Albo na wieść, że się rozstaliśmy pada pytanie "jak to? po tylu latach, zdecydowałaś się go zostawić?". W ogóle nikomu nie przychodzi do głowy, że to on.
Hehe, u mnie na początku wszyscy reagowali "e tam, i tak zaraz się zejdziecie" Teraz już tak nie mówią, tylko jedna kuzynka pyta za każdym razem czy już się z nim pogodziłam Chociaż przecież wcale nie jesteśmy pokłóceni.

Cytat:
Napisane przez rudywiking Pokaż wiadomość
Jestem zdrowa.
SuperA on jednak o Tobie myśli, śmieszą mnie takie gesty po tak długim czasie
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-19, 10:27   #420
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Rozstanie z facetem XXVIII

wczoraj minąłby nam rok. w związku z tym minęły wszystkie okazje (moje urodziny, wyjazd, który się nie odbył czy właśnie rocznica), które mi o nim wybitnie przypominały. nie mam już do czego skrycie odliczać, czego z cichą nadzieją na zmianę oczekiwać. zaczynam nowy rozdział w swoim życiu, myślę, że teraz będzie już tylko lepiej
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.