Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-) - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 09:01   #1111
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie wszystkie mamusie oraz ciotki klotki
Caly wczorajszy wierczor spedzilam, na studiowaniu waszego watku
Trzeba przyznac, ze fajnie sie was czyta
No i przede wszystkim gratuluje wszystkim fasolek, a ciotkom klotkom zycze szybkiego dolaczenia do grona zaciazonych
Jesli pozwolicie to przysiade sie tu w kaciku , z nadzieja, ze juz wkrotce do was dolacze ze swoimi II kreseczkami
Pozdrawiam
Witaj i trzymam mocno kciuki za szybkie zaciążenie!

Cytat:
Napisane przez Czarnula204 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, wiesci dobrych nie mam, procz tego,ze pierwszy raz kobieta ginekolog mi sie podobala( zawsze chodzilamdo faceta). Zbadala mnie, zrobila tez dowcipne usg i stwierdzila,ze moje jajniki nie sa ciekawe, tym bardziej ,ze dwa jeden to by bylo pol biedy, i stwierdzila,ze jednak na hormonach pewnie bede zawsze bo nie ma efektow wczesniejszych leczen, ciaza poprzednia tez nic niepoprawila. Nastraszyla mnie troche powiedziala,ze niewie czy u mnie zmiany hormonalne tak postepuja szybko czy poprostu to byl cud ze zaszlam w pierwsza ciaze, ma pacejentke inna co jak dla niej nasze jajniki wygladaja identycznie i tamta juz 8 lat nie moze zajsc ,miala nawet inseminacje. No i kazala mi sie zastanowic jakie podejmujemy leczenie czy na dziecko, czy takie zeby wogole miec normalny cykl tzn.okres. podlamalam sie...plakac mi sie chce zaraz wroci Tz musze mu powiedziec...
Gratuluje Annaesiie z calego serduszka i witam kolajne mamy.
Ciotka klotka.
Wierzę, że jednak jest nadzieja na szybkie zaciążenie, zostań z nami, a nasze fluidki na pewno zdziałają cuda Jak rozmowa z Mężem?

Cytat:
Napisane przez Seleniti Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że tak

OM miałam 12 sierpnia, zrobiłam 3 testy wszystkie z II kreseczkami
Gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom i trzymam kciuki za kobietki starające się o dzidziusia
Witaj, gratulacje! Widzę, że idziemy 'łeb w łeb'...moja ostatnia @ też 12.08

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Witam ponownie, przeczucie mnie nie myliło... Jestem w ciąży! Więc opowiem coś o sobie. Mam na imię Anita, mieszkam w UK i mam rocznego synka Alexa. Starania o drugie dziecko planowaliśmy rozpocząć w przyszłym roku, ale wyszło, jak wyszło.
Może nie jest to najlepszy moment na powiększenie rodziny, ale nie mogę też powiedzieć, jakoby ta ciąża była niechciana. Bo chciana, ale w przyszłym roku
Zapewne nie będę udzielać się zbyt czynnie, bo i synek i praca mi na to nie pozwolą, ale czytać postaram się na bieżąco i od czasu do czasu, dorzucę swoje 3 grosze.
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez kashha Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Witam nowe mamusie i gratuluje dwoch kreseczek.
U mnie dzis poczatek 8tc i d... samopoczucie beznadziejne muli mnie caly czas, glowa boli, spiaca jestem non stop a dzis rano jak poszlam do lazienki to zaczelo mi sie slabo robic :-((( a i jeszcze wyspac sie nie moge bo ciagle mnie skurcze lapia jak nie w rece to w nodze. Zastanawiam sie czy na wlasna reke moge zelazo lykac bo to pewnie z niedoboru
Masakra :-(
Coz poradzic, moze mi sie poprawi jak sie wyzalilam
Po za tym dziwnie sie odzywiam na kolacje frytki, na sniadanie lody i kawy mi sie chce!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Wizaz Forum mobile app
Oby te dolegliwości szybko minęły Dziewczyny dobrze radzą, na skurcze magnez No i zmień dietę
Wysłałam wiadomość na pw - dodasz mnie do listy?

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
Mam pytanie do podwójnych mamuś.
Czy jest sposób aby moja córcia przestała budzić się o 4 rano na mleczko?
Już tak ładnie mi przesypiała noce... Dostawała kaszkę na noc..i spała do 6-7 rano. A teraz coś jej się przestawiło. Je kaszkę i potem koło 3-4 budzi się na mleko i idzie dalej spać do 6. Coraz bardziej mnie to męczy bo często po tym mleczku ja już nie mogę zasnąć i wychodzi tak, że już od 4 nie śpię
Pewnie ma skok rozwojowy Albo ... w czym dostaje mleczko? W butelce ze smoczkiem? Może kaszka wieczorna za mało sycąca? Ja bym zamiast mleka w nocy podała przegotowaną wodę. Po mleczku o tej godzinie nie umyjesz ząbków, a wtedy idealne warunki na próchnicę Jak dostanie wodę raz, drugi to zorientuje się, że się nie opłaci budzić Jedzenie w nocy w tym wieku (dobrze kojarzę 3 lata?) nie jest wskazane, bo ząbki ucierpią

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Macie jakieś preferencje co do płci?
Ja bym baaardzo chciała dziewczynkę! No, ale wiadomo, że najważniejsze, żeby było zdrowe

Cytat:
Napisane przez dwakolory1 Pokaż wiadomość
O tak. Chcę dziewczynkę!!!! Chcę czesać kitki, ubierać w sukienki!!! Bo póki co to tylko o motorach słyszę i gram z synem w wyścigi samochodowe.
No ale jak będzie chłopiec- a znając moje szczęscie to będzie- to będę jedyną babą w domu: mąż, syn, dojdzie drugi, kot i 3 psy też płci męskiej!
Ja też...po chichu oglądam sobie sukieneczki
Cytat:
Napisane przez anna_588 Pokaż wiadomość
Ja również witam wszystkie nowe mamusie Gratuluje 2 kreseczek

Czarnulka nie załamuj się. porozmawiaj z mężęm na pewno podejmiecie jakąś wspólną decyzję. trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze.

a ja narzekałam, że nie mam objawów :P a wczoraj i przed wczoraj cały dzień mi się odbijało i mnie mdliło

dziś idę do lekarza rodzinnego bo nie przechodzi mi chrypka, już zaczyna mi się kaszlek załączać od czasu do czasu, a i gardło mnie wczoraj pobolewało. miałam farta bo się miejsce zwolniło i na dziś na 16:30 jesetem zapisana.

miłego dnia
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witajcie piatkowo.Z tej strony ciotka klotka.Dzis 37dc,powtorka bety ktora z wtorku wynosila 1.28..hm Zobaczymy co ten piatek 13tego przyniesie.
Ogromne kciuki!

Ja wczoraj miałam kilka razy silne bóle w podbrzuszu Na szczęście dziś lepiej. Może za mało wypoczywam Mam tyle energii, że mogę góry przenosić i chciałabym to wykorzystać, bo wiem, że później przychodzi senność No, ale chyba powinnam też trochę odpoczywać

Kto ma dziś wizytę?

Sporo się nas zrobiło - fajnie!
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:08   #1112
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

vampirka sto lat

jeszze malo kogo tutaj kojarze, ale za wszystkie trzymam kciukasy

u mnie mdlosi srednio: mdli mnie od tygodnia, o prawda rozmowy z posejdonem jeszcze nie mialam, ale tylko na to czekam. meczace sa dziady, cholibka. za tydzien lecimy do Pl na slub mojej przyjaciolki i juz sie boje jak sie bede czula.

a dzis chyba zrobie niespodzianke mezowi i mu zrobie rybke po grecku
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:16   #1113
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Vampirka sto lat!!!!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:44   #1114
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj miałam tak zabiegany dzień, że nie dałam rady tu zajrzeć...Byłam w pracy by dokończyć to co zaczęłam (miałam tam być 5 min, a siedziałam 3 godziny, bo wynikły pewne komplikacje , ale zakończyłam dziada). Byłam też w domu rodziców i zabrałam zimowe rzeczy - mam teraz 3 big torby do wypakowania, wczoraj już nie miałąm na to siły... No i resztką sił wybraliśmy i kupiliśmy z TŻ nowe WC (stare cieknie). Teraz jeszcze muszę montera znaleźć...
No i trochę to dla mnie było za dużo, bo wieczorem strasznie mnie brzuch bolał, ale już przeszło

Jak mamusie czujecie się w ten piątek 13-tego? Pogoda nie dopisała, ale ja się czuję bardzo dobrze... dziś kończę 30 wiosen

Dbaj o siebie Też tak wczoraj miałam
No i sto lat! : roza: Piękny wiek! (ależ to zakamuflowałaś )

Ja liczbę 13 lubię, więc mam nadzieję, że to będzie miły dzień
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:56   #1115
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Ja brałam ślub 13go Zawsze lubiłam tę liczbę.

Vampirka Ja też się dołączam! Sto lat kochana!
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 09:57   #1116
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
vampirka sto lat
...
a dzis chyba zrobie niespodzianke mezowi i mu zrobie rybke po grecku
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Vampirka sto lat!!!!!!
Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Dbaj o siebie Też tak wczoraj miałam
No i sto lat! : roza: Piękny wiek! (ależ to zakamuflowałaś )

Ja liczbę 13 lubię, więc mam nadzieję, że to będzie miły dzień
Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Ja brałam ślub 13go Zawsze lubiłam tę liczbę.

Vampirka Ja też się dołączam! Sto lat kochana!
Dziękuję

Santom, też mam dziś ochotę na coś specjalnego na obiad... moja mama robi przepyszną rybę po grecku.. ja niestety nie umiem Zawsze przy tej rybie tylko warzywa obierałam i się nie wtrącałam, by czegoś nie popsuć...
...ale myślałam o torciku naleśnikowym, podobnym do tego: https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3...rt-nalesnikowy
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:06   #1117
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Ja brałam ślub 13go Zawsze lubiłam tę liczbę.
A ja 13 rozpoczęłam związek z M.
Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Dziękuję

Santom, też mam dziś ochotę na coś specjalnego na obiad... moja mama robi przepyszną rybę po grecku.. ja niestety nie umiem Zawsze przy tej rybie tylko warzywa obierałam i się nie wtrącałam, by czegoś nie popsuć...
...ale myślałam o torciku naleśnikowym, podobnym do tego: https://wizaz.pl/kulinaria/przepis,3...rt-nalesnikowy
O, nie, ale kusisz! A ja w pracy siedzę i coś bym zjadła!
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 10:17   #1118
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

A ja na obiad robię zwykłe kluchy z serem. Mój mężuś je uwielbia. To niech ma
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:31   #1119
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Vampirka wszystkiego najlepszego

A ja dziś na obiad mam zupę jarzynową (już zapach roznosi się po domu ), a na drugie kartofle z cebulą, jajko + maślanka
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:34   #1120
Czarnulka7891
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnulka7891
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 11 118
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

witam Panie
Dziekuje raz jeszcze za kciuki i fluidy, ale niestety to nie moj czas...
13ty piątek okazał sie dla mnie pechowy. z rana obudził mnie silny ból podbrzusza i niechciana @
teraz przynajmniej wiem, ze te moje dolegliwości to silniejszy niz zwykle PMS :/ a teraz to mnie nawet mdli z bólu, ech
__________________

Czarnulka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 10:52   #1121
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Odp: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Witam, pi jednym dniu nieobecności mam milion stron do nadrobienia, ale teraz jestem w pracy... W końcu mam wizytę!!! Jupi!!! 3 października o 17:00,
Z gorszych wiadomości, czeka mnie leczenie kanałowe zęba bez znueczulenia i bez zdjęcia, chyba że na znievzulenie pocEkam do 4-5 mc. Narazie Mam lekarstwo i mnie prawie nie voli;\
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 11:20   #1122
Miminek
Raczkowanie
 
Avatar Miminek
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 388
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Nie nadążam nadrabiać
Wczoraj już nawet nie miałam siły wchodzić na forum.

Byliśmy z młodym u lekarza, jest tak zawalony, że Pani doktor pierwsze co chciała zrobić to wypisać skierowanie do szpitala.
Mały miał wczoraj straszne duszności, obustronny skurcz oskrzeli. Oddychał bardzo płytko co powodowało hiperwentylację a co za tym idzie bardzo szybko biło mu serduszko. Do tego leki które dostał (ventolin i pulmicort) również pobudzają pracę serca. Wczorajszy wieczór bardzo się o niego marttwiłam, co chwilę sprawdzałam czy wszystko okej.

Dzisiaj jest już lepiej. Dostał 2 dawki antybiotyków, co 3-4h wziewy i jakoś to się kula. Dzięki Bogu, poprawiło mu się. Nie wyobrażam sobie go w szpitalu, ja nie mogłabym z nim tam być ze względu na ciążę
Jeżeli tak ma wyglądać cały przedszkolny okres to ja dziękuję...

Będę Was stopniowo nadrabiać.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty, wszystkie ciążowe brzuszki i te nieciążowe również (żeby jak najszybciej pojawił się w nich lokator )

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Witam, pi jednym dniu nieobecności mam milion stron do nadrobienia, ale teraz jestem w pracy... W końcu mam wizytę!!! Jupi!!! 3 października o 17:00,
Z gorszych wiadomości, czeka mnie leczenie kanałowe zęba bez znueczulenia i bez zdjęcia, chyba że na znievzulenie pocEkam do 4-5 mc. Narazie Mam lekarstwo i mnie prawie nie voli;\
Gratuluję terminu wizyty
ale dentysta.... panicznie boję się dentysty. W pierwszej ciąży też miałam kanałowo, w 5 msc i ze znieczuleniem. JAkoś przeżyłam, ale straszne to było... ;(

Vampirka - 100 lat!!!!! lekkiej ciąży i zdrowego maleństwa życzę

Edytowane przez Miminek
Czas edycji: 2013-09-13 o 11:24
Miminek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:37   #1123
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

A mieszkam w Rugby

AAAA ja pracuje w Rugby!! A mieszkam w Coventry. ale zbieg okolicznosci, to moze na jakas kawke sie umowimy?

Ilkas, moja Amelka tak samo sie budzila jak byla mlodsza, znalazlam super sposob.
Nie wiem czy dajesz jej jeszcze mleko modyfikowane? Jesli tak to np moja wypijala 90ml, to w pierwsza noc dalam 90ml wody i zamiast 3 miarek mleka tylko 2, i tak przez trzy noce, w czwarta noc zrobilam 60ml wody i jedna miarka mleka i juz w ta noc zrobila 2 lyki i zasnela, pozniej juz sie nie budzila. Jesli twoja bedzie sie budzic nadal po prostu dajesz jej przed 4, 5 i 6 noc te 60ml i 1 miarka, w 7 tylko 30ml wody. Poprostu rozrzedasz te proporcje mleka odpowiednio do tego co wypija teraz. Mam nadzieje ze nie zagmatwalam zbytnio.

Vampirka najlepszego
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:41   #1124
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Czarnulka7891 Pokaż wiadomość
witam Panie
Dziekuje raz jeszcze za kciuki i fluidy, ale niestety to nie moj czas...
13ty piątek okazał sie dla mnie pechowy. z rana obudził mnie silny ból podbrzusza i niechciana @
teraz przynajmniej wiem, ze te moje dolegliwości to silniejszy niz zwykle PMS :/ a teraz to mnie nawet mdli z bólu, ech
oby nastepnym razem się udało
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:43   #1125
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Nikii, Miminek, Jagna dziękuję

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Witam, pi jednym dniu nieobecności mam milion stron do nadrobienia, ale teraz jestem w pracy... W końcu mam wizytę!!! Jupi!!! 3 października o 17:00,
Z gorszych wiadomości, czeka mnie leczenie kanałowe zęba bez znieczulenia i bez zdjęcia, chyba że na znieczulenie poczekam do 4-5 mc. Narazie Mam lekarstwo i mnie prawie nie boli;\
bidulko że też teraz Cię dopadło
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde

Edytowane przez VwVampirka
Czas edycji: 2013-09-13 o 11:44
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 11:46   #1126
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cześć.

Vampirka wszystkiego dobrego Mój synek też z 13 ale lutego

Cytat:
Napisane przez ilkas Pokaż wiadomość
A jaki to sposób z książki?
Tzw. 3,5,7 czyli trzeba położyć dziecko i zostawić na 3 minutki, po czym wrócić na 2 itd. Ale to najlepiej w książce przeczytać.

Metody z wodą nie polecam. Tak synka próbowałam oduczyć - i tak się budził, tyle że na wodę, łapał 2 łyki i po godzinie znowu płacz na wodę.

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
tak zapisywałam na dysku i jak chcę otworzyć to wyskakuje mi że nie umi znaleźć dokumentu ;/ a mogłabyś spróbować posłać przez inne program np word.
Mam tylko w pdfie. Wyślę jeszcze raz.
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:04   #1127
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

U Nas metoda z podawaniem w nocy wody nie działa, tak samo jak nie działa zmniejszanie miarek mleka. Oskar wyczuwa i zaraz ryk na cały dom . Ma być mleko i koniec.

Dark Lady
a to w tej książce co podawałam linka jest ta sama metoda. Tylko że ja nie umiałam znieść płaczu synka i ją zmodyfikowałam.
W styczniu zabrałam się do nauki i wtedy po kąpaniu, kolacji i bajce był buziak i do łóżeczka, mówiłam dobranoc i wychodziłam. Ryk liczyłam do 20s i wchodziłam mówiłam "jesteś dużym chłopcem trzeba zasypiać samemu, dobranoc" i buziak i wychodziłam. Nie musiałam długo tak chodzić bo po 10-15 razie młody odpuszczał i zasypiał. Nauka trwała ok tygodnia i poskutkowało na 1-1,5 m aż nie zaczęły wychodzić 3ki i 4ki
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:10   #1128
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Cześć.

Metody z wodą nie polecam. Tak synka próbowałam oduczyć - i tak się budził, tyle że na wodę, łapał 2 łyki i po godzinie znowu płacz na wodę.
Nie na wszystkich działa ta sama metoda, ale i tak uważam, że lepiej podać wodę niż mleko ze względu na ząbki...no, ale ja wyjątkowo na punkcie zębów mam świra

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
U Nas metoda z podawaniem w nocy wody nie działa, tak samo jak nie działa zmniejszanie miarek mleka. Oskar wyczuwa i zaraz ryk na cały dom . Ma być mleko i koniec.

Dark Lady
a to w tej książce co podawałam linka jest ta sama metoda. Tylko że ja nie umiałam znieść płaczu synka i ją zmodyfikowałam.
W styczniu zabrałam się do nauki i wtedy po kąpaniu, kolacji i bajce był buziak i do łóżeczka, mówiłam dobranoc i wychodziłam. Ryk liczyłam do 20s i wchodziłam mówiłam "jesteś dużym chłopcem trzeba zasypiać samemu, dobranoc" i buziak i wychodziłam. Nie musiałam długo tak chodzić bo po 10-15 razie młody odpuszczał i zasypiał. Nauka trwała ok tygodnia i poskutkowało na 1-1,5 m aż nie zaczęły wychodzić 3ki i 4ki
te 3 i 4 chyba wszystkim dały się we znaki
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:15   #1129
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
AAAA ja pracuje w Rugby!! A mieszkam w Coventry. ale zbieg okolicznosci, to moze na jakas kawke sie umowimy?
Jasne, dlaczego by nie! Może okaże się, że znamy się prywatnie...
A gdzie pracujesz, jeśli mogę spytać?
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 12:22   #1130
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Re: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Witam ciepło i słonecznie

Cytat:
Napisane przez kashha Pokaż wiadomość
U mnie dzis poczatek 8tc i d... samopoczucie beznadziejne muli mnie caly czas, glowa boli, spiaca jestem non stop a dzis rano jak poszlam do lazienki to zaczelo mi sie slabo robic :-((( a i jeszcze wyspac sie nie moge bo ciagle mnie skurcze lapia jak nie w rece to w nodze. Zastanawiam sie czy na wlasna reke moge zelazo lykac bo to pewnie z niedoboru
Masakra :-(
Coz poradzic, moze mi sie poprawi jak sie wyzalilam
Po za tym dziwnie sie odzywiam na kolacje frytki, na sniadanie lody i kawy mi sie chce!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I727 using Wizaz Forum mobile app

Współczuje. Ja jestem w 7tc i 5d i na razie nie mam żadnych objawów... tfu tfu... Oby szybko ci minęły
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:23   #1131
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
U Nas metoda z podawaniem w nocy wody nie działa, tak samo jak nie działa zmniejszanie miarek mleka. Oskar wyczuwa i zaraz ryk na cały dom . Ma być mleko i koniec.

Dark Lady
a to w tej książce co podawałam linka jest ta sama metoda. Tylko że ja nie umiałam znieść płaczu synka i ją zmodyfikowałam.
W styczniu zabrałam się do nauki i wtedy po kąpaniu, kolacji i bajce był buziak i do łóżeczka, mówiłam dobranoc i wychodziłam. Ryk liczyłam do 20s i wchodziłam mówiłam "jesteś dużym chłopcem trzeba zasypiać samemu, dobranoc" i buziak i wychodziłam. Nie musiałam długo tak chodzić bo po 10-15 razie młody odpuszczał i zasypiał. Nauka trwała ok tygodnia i poskutkowało na 1-1,5 m aż nie zaczęły wychodzić 3ki i 4ki
A próbowałaś znów ja zastosować? Bo w książce piszą żeby od nowa jeśli coś zakłóci i u nas się sprawdza. No i generalnie tam piszą żeby modyfikować czas do swoich możliwości, więc dobrze zrobiłaś. A jak już znasz to nie będę wysyłać jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Nie na wszystkich działa ta sama metoda, ale i tak uważam, że lepiej podać wodę niż mleko ze względu na ząbki...no, ale ja wyjątkowo na punkcie zębów mam świra

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------



te 3 i 4 chyba wszystkim dały się we znaki
Oczywiście i dlatego dobrze że różne rady tu są

Nam się 3 i 4 nie dały we znaki , jakoś tylko pierwsze ząbki przeżywał a teraz to już luz, nawet nie wiem kiedy mu rosną To chyba nagroda za te kolki
__________________
I był ślub

kochanie


No i jesteś

Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:25   #1132
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Jasne, dlaczego by nie! Może okaże się, że znamy się prywatnie...
A gdzie pracujesz, jeśli mogę spytać?

No moze sie okazac haha, czy twoj TZ jest moze kierowca ciezarowki?
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:27   #1133
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez malinka1984 Pokaż wiadomość
Witajcie piatkowo.Z tej strony ciotka klotka.Dzis 37dc,powtorka bety ktora z wtorku wynosila 1.28..hm Zobaczymy co ten piatek 13tego przyniesie.

3mam kciuki... Piatek trzynastego to fajny dzień będzie ok
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:30   #1134
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Vampirka wszystkiego najlepszego

Nasz Olafek dziś kończy 1,5 roku
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:34   #1135
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

VwVampirka sto lat.
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 12:44   #1136
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Vampirka wszystkiego najlepszego

Nasz Olafek dziś kończy 1,5 roku
Wszystkiego naj dla niego
__________________
Kruszyna nr 2
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:22   #1137
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość

Pewnie ma skok rozwojowy Albo ... w czym dostaje mleczko? W butelce ze smoczkiem? Może kaszka wieczorna za mało sycąca? Ja bym zamiast mleka w nocy podała przegotowaną wodę. Po mleczku o tej godzinie nie umyjesz ząbków, a wtedy idealne warunki na próchnicę Jak dostanie wodę raz, drugi to zorientuje się, że się nie opłaci budzić Jedzenie w nocy w tym wieku (dobrze kojarzę 3 lata?) nie jest wskazane, bo ząbki ucierpią
Moja Milcia ma dopiero 6 miesięcy, więc póki co jeszcze ząbków brak

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Witam, pi jednym dniu nieobecności mam milion stron do nadrobienia, ale teraz jestem w pracy... W końcu mam wizytę!!! Jupi!!! 3 października o 17:00,
Z gorszych wiadomości, czeka mnie leczenie kanałowe zęba bez znueczulenia i bez zdjęcia, chyba że na znievzulenie pocEkam do 4-5 mc. Narazie Mam lekarstwo i mnie prawie nie voli;\
A czemu tak z tym znieczuleniem? W pierwszym trymestrze nie można znieczulenia?
Ja w pierwszej ciąży miałam straszną masakrę z zębami
Musiałam wyrwać ósemkę..i jednego też leczyłam kanałowo, bez zdjęcia
A teraz nie zdążyłam wyleczyć tego co miałam i czuję, że będzie powtórka z rozrywki

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Ilkas, moja Amelka tak samo sie budzila jak byla mlodsza, znalazlam super sposob.
Nie wiem czy dajesz jej jeszcze mleko modyfikowane? Jesli tak to np moja wypijala 90ml, to w pierwsza noc dalam 90ml wody i zamiast 3 miarek mleka tylko 2, i tak przez trzy noce, w czwarta noc zrobilam 60ml wody i jedna miarka mleka i juz w ta noc zrobila 2 lyki i zasnela, pozniej juz sie nie budzila. Jesli twoja bedzie sie budzic nadal po prostu dajesz jej przed 4, 5 i 6 noc te 60ml i 1 miarka, w 7 tylko 30ml wody. Poprostu rozrzedasz te proporcje mleka odpowiednio do tego co wypija teraz. Mam nadzieje ze nie zagmatwalam zbytnio.
Dziękuję Ci Spróbuje robić jej "cieńsze" mleczko i zobaczymy jak to wyjdzie
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:36   #1138
Martusiaaa21
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusiaaa21
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 309
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

hejka ale naskrobalyście

witam wszystkie nowe Mamuśki sporo nas się zrobilo

ja wczoraj miałam pierwszą wizytę, wszystko ladnie pięknie, fasolka jest termin na 1 maja
ginka się śmiała, że idziemy jak burza, bo 15 lipca byłam jeszcze na wizycie kontrolnej a tu już ciąża
__________________
Bartuś ur. 14.10.11

Emilka ur. 05.05.14
Martusiaaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:36   #1139
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Mam jeszcze pytanko do bardziej doświadczonym wizażanek. Jak to jest z podróżowaniem w ciąży? W pierwszym trymestrze w ogóle nie wolno podróżować samochodem? Od czego to zależy i co może się stać?
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:38   #1140
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Mamusie majowo- czerwcowe 2014 :-)

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanko do bardziej doświadczonym wizażanek. Jak to jest z podróżowaniem w ciąży? W pierwszym trymestrze w ogóle nie wolno podróżować samochodem? Od czego to zależy i co może się stać?
Ja się podłączę pod pytanie ale chodzi mi o samolot.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.