Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-10, 11:50   #2581
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Łykasz jakieś witaminy? Ja wybrałam dla siebie jeden zestawik (polecony w aptece) i łykam jedną tabletkę dziennie. Włosy nie wypadają, paznokcie zdrowe i skóra normalna (zawsze miałam skłonności do niespodzianek na facjacie ).
Już od początku lipca łykam Skrzypowitę i drożdże, używam szamponu i odżywki Dermena i nic nie pomaga Wypadają okropnie. Chyba czas się w końcu do dermatologa wybrać, bo sama się raczej nie wykuruję.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
"Okrutna" III faza? Gdzie? Z której strony?
Serio. III faza idzie spoko. Nie mam problemów (przynajmniej na razie) ale to dopiero 3 tydzień. Zobaczymy czy się nie rozhulam na przyszłość.
Mi na początku też szło fajnie, ale po pierwszym miesiącu zaczęły się drobne grzeszki

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
A co to za koktajl stosujesz?
Pisałam już o nim jakiś czas temu w tym wątku, zdjęcie w załączniku. Ma 80g/100g białka, 2,2g/100g węglowodanów i 3g/100g tłuszczu, czyli się pod Dukana kwalifikuje , dodatkowo l-karnitynę. No i jest tani i wydajny, tylko w smaku obrzydliwy (zwłaszcza tiramisu )

Edytowane przez ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a
Czas edycji: 2013-09-10 o 23:12
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:44   #2582
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

[1=ecf0e89864d25a1add5852c cf3a4943c8e1d7d07_5fb4641 40871a;42727916]Już od początku lipca łykam Skrzypowitę i drożdże, używam szamponu i odżywki Dermena i nic nie pomaga Wypadają okropnie. Chyba czas się w końcu do dermatologa wybrać, bo sama się raczej nie wykuruję.[/QUOTE]
a robiłaś badania? na przykład przy niedoczynności tarczycy czasem wypadają włosy
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 12:56   #2583
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

[1=ecf0e89864d25a1add5852c cf3a4943c8e1d7d07_5fb4641 40871a;42727916]
Pisałam już o nim jakiś czas temu w tym wątku, zdjęcie w załączniku. Ma 80g/100g białka, 2,2g/100g węglowodanów i 3g/100g tłuszczu, czyli się pod Dukana kwalifikuje , dodatkowo l-karnitynę. No i jest tani i wydajny, tylko w smaku obrzydliwy (zwłaszcza tiramisu )[/QUOTE]

No teraz kojarzę, że cos takiego było.
Moze sama się rozejrzę za koktailem. Moze trafi mi się smaczniejszy

Adrijah

--------
Chodzi za mną dukanowa lasania.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2013-09-10 o 13:00
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 19:08   #2584
Japanication
Zadomowienie
 
Avatar Japanication
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdzie Petru tam i ja
Wiadomości: 1 369
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
CZŁOWIEKU-CZY DO CIEBIE NIE DOCIERA, ŻE CIĘ TU NIE CHCĄ??? Nie pojmuję ludzi, którym pluje się w twarz, a oni twierdzą, że deszcz pada i dalej "zaszczycają" swoją osobą.
Sugerowałbym nie pisać o sobie w liczbie mnogiej, może to wskazywać na rozdwojenie jaźni, ew. na fundamentalny brak wiedzy o gramatyce języka polskiego.

Cytat:
"mądrości''
Same fakty, udowodnione zarówno w nauce jak i sprawdzone przez dużą grupę ludzi.
Jeśli dalej chcesz się katować mało efektywną dietą - Twój wybór, sęk w tym, że to gra nie warta świeczki.
Waga nie poleci z tłuszczu, a z mięśni ( tzw. efekt skinny fat ), w dodatku nie jest zbyt smacznie, więc trudno wytrzymać na dłuższą metę.
O wyniszczających skutkach dla organizmu - nerki, wątroba, metabolizm - można by cały referat napisać, brak węglowodanów także bardzo źle wpływa na Twój mózg.

Cytat:
Dopóki nie pokaże 65 będzie ok
Nie liczy się waga, tylko obwód pasa.

Cytat:
Wypadają okropnie. Chyba czas się w końcu do dermatologa wybrać, bo sama się raczej nie wykuruję.
Wypadające włosy i łamiące się paznokcie, to jeden z efektów diety Dukana.
Widząc takie objawy nadal się starasz trzymać tego "czegoś"?
Nielogiczne.

Cóż pewnie wynika to też z faktu, że nigdy nie byłaś na normalnej diecie - dlatego nie wiesz, że o wiele łatwiej osiągnąć lepsze efekty, poprawiając w dodatku swój stan zdrowia.
__________________
Początkujący specjalista ds. bazodanowych, aczkolwiek porad w tym zakresie udzielam tylko na forach tematycznych pod innym nickiem, ew. na pw.
Japanication jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 21:42   #2585
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

hehehe.
No i wykrakałas oneo.
Nie wyszły mi dziś plany obiadowe.
W domku czekał na mnie pyszny rosołek. Zaliczyłam to jako ucztę, a miała być w środę.
Może jutro uda mi się z naleśnikami, a w weekend będzie lasania.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 23:24   #2586
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 285
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a robiłaś badania? na przykład przy niedoczynności tarczycy czasem wypadają włosy
Nie, pod kątem tarczycy nie robiłam. Ostatnio morfologię w czerwcu i wszystko niby było ok. Nie cierpię chodzić do lekarza, nigdy na jednym się nie kończy, tylko odsyłają to tu, to tam, badania, testy, prześwietlenia, kolejki, wizyty za parę m-cy brrrr. Nie lubię czegoś takiego, a przede wszystkim mam katastrofalnie mało wolnego czasu, nie mam kiedy. Dlatego do lekarza idę, jak już naprawdę muszę, ale chyba teraz już muszę

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano o 00:22 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
hehehe.
No i wykrakałas oneo.
Nie wyszły mi dziś plany obiadowe.
W domku czekał na mnie pyszny rosołek. Zaliczyłam to jako ucztę, a miała być w środę.
Może jutro uda mi się z naleśnikami, a w weekend będzie lasania.
Oj tam
Jak to czytam jest już środa
ecf0e89864d25a1add5852ccf3a4943c8e1d7d07_5fb464140871a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 09:56   #2587
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Jak u mnie? Dobrze.. ale wazenie bedzie dopiero 20 zrobilam tylko 2 dni mimi ze duzo mam do zrzucenia. Dzis mam p wiec bedzie naped kurczakowy albo klata i do tego 1 korniszonek. mam nadzieje ze waga bedzie spadac ladnie jak zawsze bo mam dosc swojego tragicznego wygladu
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 10:10   #2588
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Japanication chyba masz słabą pamięć. Kolejna osoba próbuje Ci uświadomić, że tylko przeszkadzasz w tym wątku, a Ty za każdym razem twierdzisz, że to tylko jedna osoba. Zdecydowanie Cię tu nie chcą. Więcej niż jedna osoba.

Co to za argument, że jest niesmacznie? Skąd Ty o tym wiesz? Przecież nie byłeś na tej strasznie złej diecie. Wystarczy mieć odrobinę wyobraźni i jedzenie jest pyszne. W kółko powtarzasz, że to samo białko. Wiesz, że na Dukanie je się też sporo warzyw?

Ja jestem w stanie zrozumieć, że Ty myślisz, że swoim natrętnym wmawianiem nam, jaki to Dukan jest zły, a Twoje diety dobre, pomagasz. Otóż chciałabym Ci uświadomić, że zwykle takie wątki odwiedza mnóstwo osób, które chcą rozpocząć dietę lub już są w trakcie, ale mają wątpliwości. Do tej pory takie osoby zadawały mnóstwo pytań. Czasem głupich i było widać, że nie wiedzą co robią, więc zostawały natychmiast odesłane do książki. Przez Ciebie teraz nikt o nic nie pyta. Wszyscy się boją, że zaraz ich zaatakujesz swoimi dietami. I to właśnie te osoby popełniające błędy robią sobie krzywdę i potem mają objawy, o których Ty ciągle piszesz. Gratuluję, bezpośrednio przyczyniasz się do problemów zdrowotnych co najmniej kilku osób, które normalnie mogłyby swobodnie pytać, co robią źle.
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 11:21   #2589
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Pogoda za oknem niezbyt szczegolna a w sercu jakis ogrom szczescia jakos mam duzo pozytywnej energii czuje ze w koncu robie cos dla siebie, ze w koncu mam cos z czego nie tylko ja jestem dumna ale tez i moje otoczenie. Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla nosic swoje ulubione ubra ia w ktore teraz nie wchodze nawet 1 noga ;-)
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:41   #2590
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Jak u mnie? Dobrze.. ale wazenie bedzie dopiero 20 zrobilam tylko 2 dni mimi ze duzo mam do zrzucenia. Dzis mam p wiec bedzie naped kurczakowy albo klata i do tego 1 korniszonek. mam nadzieje ze waga bedzie spadac ladnie jak zawsze bo mam dosc swojego tragicznego wygladu
Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Pogoda za oknem niezbyt szczegolna a w sercu jakis ogrom szczescia jakos mam duzo pozytywnej energii czuje ze w koncu robie cos dla siebie, ze w koncu mam cos z czego nie tylko ja jestem dumna ale tez i moje otoczenie. Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla nosic swoje ulubione ubra ia w ktore teraz nie wchodze nawet 1 noga ;-)
Natusia trzymam kciuki i cieszę się, że tak się dobrze czujesz.
A ubrania na pewno jeszcze założysz.
Ja jak zaczynałam dukana to nie wierzyłam, ze będe nosiła rozmiar jaki mam w tej chwili i że nie będę mogła obejśc się bez paska do spodni, które ciągle spadają mi z d**.
W sobotę idę na zakupy bo nie mam co na siebie włożyć, a że pogoda się psuje to i coś cieplejszego muszę na siebie dobrać.

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Japanication chyba masz słabą pamięć. Kolejna osoba próbuje Ci uświadomić, że tylko przeszkadzasz w tym wątku, a Ty za każdym razem twierdzisz, że to tylko jedna osoba. Zdecydowanie Cię tu nie chcą. Więcej niż jedna osoba.

Co to za argument, że jest niesmacznie? Skąd Ty o tym wiesz? Przecież nie byłeś na tej strasznie złej diecie. Wystarczy mieć odrobinę wyobraźni i jedzenie jest pyszne. W kółko powtarzasz, że to samo białko. Wiesz, że na Dukanie je się też sporo warzyw?

Ja jestem w stanie zrozumieć, że Ty myślisz, że swoim natrętnym wmawianiem nam, jaki to Dukan jest zły, a Twoje diety dobre, pomagasz. Otóż chciałabym Ci uświadomić, że zwykle takie wątki odwiedza mnóstwo osób, które chcą rozpocząć dietę lub już są w trakcie, ale mają wątpliwości. Do tej pory takie osoby zadawały mnóstwo pytań. Czasem głupich i było widać, że nie wiedzą co robią, więc zostawały natychmiast odesłane do książki. Przez Ciebie teraz nikt o nic nie pyta. Wszyscy się boją, że zaraz ich zaatakujesz swoimi dietami. I to właśnie te osoby popełniające błędy robią sobie krzywdę i potem mają objawy, o których Ty ciągle piszesz. Gratuluję, bezpośrednio przyczyniasz się do problemów zdrowotnych co najmniej kilku osób, które normalnie mogłyby swobodnie pytać, co robią źle.
Ogólnie staram się tego pana ignorować. Z ciekawości zajrzałam dziś na reakcje ludzi na inne jego wpisy. Trzeba przyznać, że wiedze ma, ale na wielu watkach po prostu prowokuje i w wielu przypadkach działa na innych jak płachta na byka. Dowiedziałam się też, że miał już czasowego bana. Ciekawostką jest, że skacze po wielu tematach "od sasa do lasa" nawet takich o których nie ma pojęcia. Cieszę się, że na dział o robótkach ręcznych jeszcze nie zajrzał. Choć może właśnie go do tego sprowokowałam

Własciwie to gdzies doczytałam, że można na wizazu ustawić ignorowanie danego uczestnika i jego wypowiedzi nie będą wyświetlane. Musze poszukać takiej opcji.

Niestety musze się zgodzić z twoją wypowiedzią odnośnie szkodliwości tej dyskusji wobec innych dietujących. Krucjata pana J nie zniechęci wszystkich do tej diety, ale zamiast pytac będa sami sobie radzic.
Jest wiele osób które dukają tylko na podstawie pobieżnych informacji i nie mają pełnej wiedzy o zasadach tej diety. Jeśli będa bały się zadawać pytania to nie skorygują tych błędów i później będą cyrki z przedłużaniem fazy I, piciem zbyt małej ilości wody czy jedzeniem samych twarogów. Takie osoby faktycznie prędzej czy później trafią do szpitala, a mogłybyśmy w kilku zdaniach wyjaśnić co robią źle.

Adrijah, zajrzałam na twego bloga. Zaintrygował mnie tytuł "Danie jakiego jeszcze nie było". Wchodzę, czytam, oglądam zdjęcia i zachodze w głowę "co jest"? Dopiero ostatni akapit wyjaśnił. Super wpis.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2013-09-11 o 12:57
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:02   #2591
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Obiadek zjedzony ale chyba zjem troche twarogu z jogurtem bo czuje glodzille
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 13:45   #2592
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Odp: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

O, cześć Natusia
Dobrze kojarzę, że kiedyś razem dukałyśmy?




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:48   #2593
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Pogoda za oknem niezbyt szczegolna a w sercu jakis ogrom szczescia jakos mam duzo pozytywnej energii czuje ze w koncu robie cos dla siebie, ze w koncu mam cos z czego nie tylko ja jestem dumna ale tez i moje otoczenie. Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla nosic swoje ulubione ubra ia w ktore teraz nie wchodze nawet 1 noga ;-)
Cześć.
Miło widzieć "starą gwardię".
A jak tam prywatnie? Już po ślubie, bo pamiętam ze chyba były oświadczyny? I jak w pracy po awansie? Rety jaką ja mam pamięć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 18:58   #2594
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Cześć.
Miło widzieć "starą gwardię".
A jak tam prywatnie? Już po ślubie, bo pamiętam ze chyba były oświadczyny? I jak w pracy po awansie? Rety jaką ja mam pamięć.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć Emilia.

Ja też się cieszę, widząc "starą gwardię".
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:09   #2595
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana częś

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Cześć Emilia.

Ja też się cieszę, widząc "starą gwardię".
Jak tam na froncie? Ja się pożegnałam z dukanem. Odchudzaliśmy się teraz dukanopodobnie a teraz po prostu zdrowo się odżywiam bo ja teraz tylko tak mogę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:41   #2596
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jak tam na froncie? Ja się pożegnałam z dukanem. Odchudzaliśmy się teraz dukanopodobnie a teraz po prostu zdrowo się odżywiam bo ja teraz tylko tak mogę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cześć Emi
Dobrze pamiętam, że korzystaliscie z dietetyka? Jesteście zadowoleni z efektów?
O, będą małe Rodzynki?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:45   #2597
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową

Cytat:
Napisane przez magda_lena40 Pokaż wiadomość
Cześć Emi
Dobrze pamiętam, że korzystaliscie z dietetyka? Jesteście zadowoleni z efektów?
O, będą małe Rodzynki?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak chodzimy do natur house ale muszę przerwać bo dobrze rozumiesz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:49   #2598
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jak tam na froncie? Ja się pożegnałam z dukanem. Odchudzaliśmy się teraz dukanopodobnie a teraz po prostu zdrowo się odżywiam bo ja teraz tylko tak mogę.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
GRATULUJĘ EMILKO TOBIE I RODZYNKOWI. AAAAAAALE WAM SIĘ FAJNIE UDAŁO. POWODZONKA I WSZYSTKIEGO DOBREGO!
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 19:55   #2599
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez LyraBea Pokaż wiadomość
GRATULUJĘ EMILKO TOBIE I RODZYNKOWI. AAAAAAALE WAM SIĘ FAJNIE UDAŁO. POWODZONKA I WSZYSTKIEGO DOBREGO!
Ojej dziękuję Lyra to naprawdę Ty? Co słychać? U nas jak widać cudownie. Ślub był piękny a teraz czekamy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 20:03   #2600
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Jak tam na froncie? Ja się pożegnałam z dukanem. Odchudzaliśmy się teraz dukanopodobnie a teraz po prostu zdrowo się odżywiam bo ja teraz tylko tak mogę.
Bitwa trwa w najlepsze.

GRATULACJE !!
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 21:01   #2601
magda_lena40
Zakorzenienie
 
Avatar magda_lena40
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: GórnyŚląsk
Wiadomości: 9 201
Odp: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Emilka,
Gratuluje!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Wiesz, co jest najważniejsze w życiu? Mieć cel. I dążyć do jego spełnienia.
Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który posiadam, tak jakby... uszczęśliwia mnie.
Dzięki niemu mam poczucie, że warto żyć, mimo przeciwności.
Ale często wątpię.
Bardzo często.

magda_lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 11:06   #2602
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: Odp: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Czeeeeesc Chudzinki!!
Taaak to ja niestety.. ale cudowbie Was widzieć Madziu i Emis kurczr myslalam ze teraz zostala swieza krew hehe
Slub niestety odlozony bo zainwestowalismy w mieszkanie wiec slub niestety musi poczekac.

Emis gratuluje slubu no i Maluszka!!
Madziulka co u Ciebie?
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:09   #2603
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Heloł

Emi- GRATULACJE!!! A który to miesiąc jeśli można wiedzieć?

Natusia-miło Cię widzieć
Ja co prawda tu się raczej już nie udzielam ale czasem z sentymentu podczytuję , fajnie widzieć "stare" twarze
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 13:46   #2604
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Emilia ale fajnie, że Wam się tak dobrze układa gratuluję

Lyra! Do tej pory pamiętam, jak robiłam Twoje gofry a ostatnio przejrzałam CAŁEGO Twojego bloga
samodzielne robienie aluminiowych foremek było dla mnie niesamowitym odkryciem i co chwilę komuś polecam
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2013-09-13 o 13:47
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 15:09   #2605
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Dzięki dziewczyny. Sam początek, 5 tydzień. Trzymajcie kciuki za resztę tygodni.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 18:33   #2606
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Sam początek, 5 tydzień. Trzymajcie kciuki za resztę tygodni.
Trzymam(y)
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 21:14   #2607
Giovanna79
Raczkowanie
 
Avatar Giovanna79
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 121
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Emilia 25 gratuluję i trzymam kciuki!!! sama dobrze pamiętam jak to jest... to Twoje pierwsze Maleństwo?

jakoś tu się dziwnie zrobiło na forum, dawno mnie nie było. Ten gość J. to chyba z jakiejś SEKTY jest, bo pisze jak nawiedzony.

a ja.... wróciłam do pracy, do normalnego życia, waga ładnie się trzyma mimo że nie przeprowadzam 3 fazy( ale mam dużo stresów, ruchu i nie mam apetytu...)- córka i szkoła nie dadzą mi przytyć

CHCIAŁBYM WAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ - bez waszego wsparcia na forum nie wytrzymałabym tych 3 miesięcy na diecie
__________________
6.04.2013 waga 77,5
6.06.2013 waga 66,5
6.07.2013 waga 62,1
Giovanna79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 19:55   #2608
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Giovanna79 Pokaż wiadomość
Emilia 25 gratuluję i trzymam kciuki!!! sama dobrze pamiętam jak to jest... to Twoje pierwsze Maleństwo?

jakoś tu się dziwnie zrobiło na forum, dawno mnie nie było. Ten gość J. to chyba z jakiejś SEKTY jest, bo pisze jak nawiedzony.

a ja.... wróciłam do pracy, do normalnego życia, waga ładnie się trzyma mimo że nie przeprowadzam 3 fazy( ale mam dużo stresów, ruchu i nie mam apetytu...)- córka i szkoła nie dadzą mi przytyć

CHCIAŁBYM WAM BARDZO PODZIĘKOWAĆ - bez waszego wsparcia na forum nie wytrzymałabym tych 3 miesięcy na diecie
Pierwsze.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 22:39   #2609
Megi428
Wtajemniczenie
 
Avatar Megi428
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 2 405
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

o rany Emi ale super - gratulacje wielkie i ogromne
trzymaj się cieplutko, odżywiaj zdrowo i jedz za dwoje w granicach rozsądku hi hi

Lyra fajnie że zagladasz

ja prawie cały sierpień ładnie sie trzymałam, cos tam się zgubiło bo spodnie bez wdechu zapinalam i luz się zrobił, nie wiem ile w kg bo dzieć bateryjki w wadze wyczerpał, potem jakieś urodzinki moje, mojej małej paskudy chrzesnicy i człek popłynąl, niby spodnie dalej bez wdechu zapinam ale luzu nie ma , teraz w weckend urodzinki synka odbębnimy i znowu będę się pilnować bo źle mi z nadwyzką oj źle i cięzko po całym dniu latania na nogach
__________________
Gosia
Megi428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 00:16   #2610
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez natusia167 Pokaż wiadomość
Witam.
Widze ze tu dyskusja bardzo burzliwa, a ja wpadlam zeby powiedziec ze mocno przeprosilam sie z Doktorkiem i wracam do diety od 1 fazy do 4 aby zamknac tym razem wlasciwie. waga na poczatek 86kg.. tak wiec dzis 1 dzien
I ja się przeprosilam też zaczynam.. a waga 82 :-( powodzenia
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.