Efekty olejowania paznokci - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-02, 19:02   #1471
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Oj ciężko, ale ja znalazłam sposób - zamiennik, zamiast dłubać pod paznokciem - odsuwam nimi skórki Na razie pomaga
A propos, musze zrobić z nimi porządek
Cierpiliwe czekam na polepszenie stanu skórek (też)
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:13   #1472
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja bym foliowych nie nakładała Przecież to jest sztuczne, folia, nie przepuszcza w ogóle powietrza, ręce się w tym pocą, jak można to w ogóle na rękach trzymać dłużej niż minutę

Kup sobie zwykłe bawełniane, są dostępne w Rossmannie za 10zł, ew. bambusowe (polecam) za 21.
Ja w gumowych 9 godzin w pracy latam. ;/

Cytat:
Napisane przez noraj Pokaż wiadomość
No nie wiem, mnie to nie przekonuje, ja mam swoje naturalne i lubię jedynie pójść do kosmetyczki, żeby mi pięknie pomalowała je i różne wzorki na nich umieściła. nie kupuje przedłużania czy doklejania paznokci.
A gdzie tu sztuczne paznokcie widzisz? A pięknie pomalować i zrobić wzorki to można samemu w domu.

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a bieleją wam wolne brzegi?
Mie pojaśniały od samego rycynowego. Ale on też wysuszył mi skórki.

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Edi1980, piękna przemiana

Dziewczyny, ostatnie mani trzymało mi się - uwaga - 15 dni. Z jednej strony to fajnie, bo mam spokój, ale z drugiej strony, zaraz zapomnę jak się maluje paznokcie... Wczorajsze gołe i dzisiejsze pomalowane:
Moje wytrzymałoby góra 4 dni. Potem bym je zmieniła.

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Hej. Mam do was pytanie.
Musze miec krotkie paznokcie na wf ale pomyslalam,ze na maksa ich nie spiluje tylko tak zeby nie wystawaly poza opuszek. Czy mimo tego jest mozliwosc,ze przyrost sie pojawi ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Obyś nie piłowała różowej części.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:16   #1473
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Cytrynowe_Marzenie Pokaż wiadomość
Ja w gumowych 9 godzin w pracy latam. ;/
Co innego konieczność, a co innego olejowanie
No i gumowe, to nie foliowe.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:26   #1474
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kadamowicz Pokaż wiadomość
Omg 15?? A mogę wiedzieć, ile Ci się trzymał przed olejowaniem?
Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Chylimy czoła, jesteś naszą paznokciową guru
15 dni, omg!
Żadne tam guru
Po prostu byłam bardzo zajęta i nie miałam czasu na malowanie, a pazurki mi to bardzo ułatwiły, bo dopiero wczoraj odprysnął koniuszek serdecznego. To niesamowite, że tyle się utrzymały, na szczęście mani było zwariowane i mocno kolorowe, więc odrost nie rzucał się w ogóle w oczy. Nie mam zamiaru bić tego rekordu po raz drugi, bo chcę i lubię malować wzorki, a dwa razy w miesiącu to dla mnie stanowczo za mało , ale fakt jest faktem. Po tygodniu musiałam je skrócić i przeleciałam je wtedy na szybko topem, to był strzał w dziesiątkę.

Dawniej lakier trzymał się o wiele krócej i częściej odpryskiwał, teraz tydzień w doskonałym stanie to minimum, nawet nie ma porównania.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wytrwałości w olejowaniu
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:29   #1475
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Drakan dzięki
Myślę, że biała końcówka ma też korzenie w genach, to tak jak z włosami
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:33   #1476
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Majowa Rosa taaaaak ci zazdroszczę tego tygodnia w idealnym stanie :-( moje wytrzymują maksymalnie 3 dni :/
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:00   #1477
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Oj ciężko, ale ja znalazłam sposób - zamiennik, zamiast dłubać pod paznokciem - odsuwam nimi skórki Na razie pomaga
Na początku miałam tą samą technikę nadal lubię odsuwać skórki, a do grzebania czy tym bardziej obgryzania w ogóle mnie nie ciągnie już.

Co do trwałości manicure, u mnie się też ona znacząco wydłużyła, odkąd olejuję, rekord to 8 dni, ale nie było żadnego uszczerbku, więc pewnie wytrzymałby dłużej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 20:04   #1478
ba i
Raczkowanie
 
Avatar ba i
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 73
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
Majowa Rosa taaaaak ci zazdroszczę tego tygodnia w idealnym stanie :-( moje wytrzymują maksymalnie 3 dni :/
Witam w klubie
Moje też góra 3 dni, ale już trzeciego dnia zauważam małe niedoskonałości i zmywam :/
Mam nadzieję, że po wzmocnieniu paznokci manicure utrzyma się dłużej
ba i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 20:28   #1479
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci

W ogóle dużo od lakieru zależy. Im trefniejszy i na dodatek słabo kryjący, za czym idzie więcej warstw, tym krócej się trzyma.

No ale dobra, wypada w końcu swoje łapska pokazać. Wątek czytam już od szóstej strony, a olejuję od kwietnia, więc tym bardziej wypada. Nie mam niestety zdjęć sprzed początku pielęgnacji, więc ciężko będzie o porównanie. Najtrafniejsze zdjęcie oddające stan paznokci sprzed czasów olejowania i zaprzestania obgryzania jakie udało mi się znaleźć na necie to takie - http://2.bp.blogspot.com/-GfCFqvGlkH...o/s640/035.JPG
Teraz również szału większego nie będzie, bo nie dość, że są to pazury po wieloletnim gryzieniu (czyli odkąd urosły mi zęby do teraz kwietna 2013) i płytka jest mocno cofnięta to jeszcze nie dysponuję palcami pianistki, zatem na ładne wydłużenie nie mam szans.
Zdjęcia jak na razie tylko jeden ręki i to jeszcze pomalowanej Eweliną 8w1 (tym razem o wiele ostrożniej ją stosuję), ale za parę dni rzucę obie gołe. Ostrzegam, że w ramach dbania o przyrost nie da się usunąć wszystkich syfów spod paznokci, więc niestety na zdjęciach są pozostałości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05149.jpg (105,2 KB, 247 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05150.jpg (126,2 KB, 242 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:04   #1480
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
W ogóle dużo od lakieru zależy. Im trefniejszy i na dodatek słabo kryjący, za czym idzie więcej warstw, tym krócej się trzyma.

No ale dobra, wypada w końcu swoje łapska pokazać. Wątek czytam już od szóstej strony, a olejuję od kwietnia, więc tym bardziej wypada. Nie mam niestety zdjęć sprzed początku pielęgnacji, więc ciężko będzie o porównanie. Najtrafniejsze zdjęcie oddające stan paznokci sprzed czasów olejowania i zaprzestania obgryzania jakie udało mi się znaleźć na necie to takie - http://2.bp.blogspot.com/-GfCFqvGlkH...o/s640/035.JPG
Teraz również szału większego nie będzie, bo nie dość, że są to pazury po wieloletnim gryzieniu (czyli odkąd urosły mi zęby do teraz kwietna 2013) i płytka jest mocno cofnięta to jeszcze nie dysponuję palcami pianistki, zatem na ładne wydłużenie nie mam szans.
Zdjęcia jak na razie tylko jeden ręki i to jeszcze pomalowanej Eweliną 8w1 (tym razem o wiele ostrożniej ją stosuję), ale za parę dni rzucę obie gołe. Ostrzegam, że w ramach dbania o przyrost nie da się usunąć wszystkich syfów spod paznokci, więc niestety na zdjęciach są pozostałości
ale efekt jest i to niezły!! i na wydłużenie szansa jest tylko może to troche dłużej potrwać


dlatego zamalowuje kolorami czego oczy nie widzą....
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:07   #1481
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
W ogóle dużo od lakieru zależy. Im trefniejszy i na dodatek słabo kryjący, za czym idzie więcej warstw, tym krócej się trzyma.

No ale dobra, wypada w końcu swoje łapska pokazać. Wątek czytam już od szóstej strony, a olejuję od kwietnia, więc tym bardziej wypada. Nie mam niestety zdjęć sprzed początku pielęgnacji, więc ciężko będzie o porównanie. Najtrafniejsze zdjęcie oddające stan paznokci sprzed czasów olejowania i zaprzestania obgryzania jakie udało mi się znaleźć na necie to takie - http://2.bp.blogspot.com/-GfCFqvGlkH...o/s640/035.JPG
Teraz również szału większego nie będzie, bo nie dość, że są to pazury po wieloletnim gryzieniu (czyli odkąd urosły mi zęby do teraz kwietna 2013) i płytka jest mocno cofnięta to jeszcze nie dysponuję palcami pianistki, zatem na ładne wydłużenie nie mam szans.
Zdjęcia jak na razie tylko jeden ręki i to jeszcze pomalowanej Eweliną 8w1 (tym razem o wiele ostrożniej ją stosuję), ale za parę dni rzucę obie gołe. Ostrzegam, że w ramach dbania o przyrost nie da się usunąć wszystkich syfów spod paznokci, więc niestety na zdjęciach są pozostałości
Ooj postęp jest! oby tak dalej
I tu jest właśnie minus, z tym nie wygrzebywaniem wszelkich drobnych zanieczyszczeń ale damy radę, prawda?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-02 o 21:11
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 21:11   #1482
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ale efekt jest i to niezły!! i na wydłużenie szansa jest tylko może to troche dłużej potrwać


dlatego zamalowuje kolorami czego oczy nie widzą....
Fajnie by było zamalowywać, ale po zmyciu syf i malaria - suche, przezroczyste i łamliwe Trzeba zacząć taniec z kremami, olejować 3 razy tyle co zwykle itp. na szczęście skórek mi to nie rusza, olejowanie skutecznie im pomogło, a zachodziły cholery na pół płytki. W sumie nic dziwnego bo były też i wycinane.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:13   #1483
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
dlatego zamalowuje kolorami czego oczy nie widzą....
Świeta prawda
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:13   #1484
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Ooj postęp jest! oby tak dalej
I tu jest właśnie minus, z tym nie wygrzebywaniem wszelkich drobnych zanieczyszczeń ale damy radę, prawda?
Nie no, nie grzebię, ale trzeba się pogodzić z pazurami kreta Ale im dłuższe się zapuści tym mniej syfu pod spodem. Ciekawa rzecz.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:58   #1485
Manula_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Nie mogę się napatrzeć na paznokcie Majowej Rosy...ten przyrost aż poza opuszek palca i ta biel na końcówkach, pozwolicie? powzdycham sobie...echhh achhhh, pozostałym Paniom również gratuluję i olejuję dalej, nieprzerwanie drugi miesiąc...
Manula_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:19   #1486
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tym "nie grzebaniem " pod paznokciem?

mam buteleczkę z olejkami w buteleczce po starej odzywce, ale myślałam, że skoro pomalowałam paznokcie to i nie będę ich olejować, a tu zmyłka - wieczorem sobie zrobię olejowanie
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:27   #1487
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Ale im dłuższe się zapuści tym mniej syfu pod spodem. Ciekawa rzecz.
ano właśnie, mnie się wydaje że poprostu ta skórka przyrostu jak rośnie to wypycha wszystkie "syfki" a im dłuższa różowa płytka to jakby mniej zakamarków dla "brudków"
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:58   #1488
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
W ogóle dużo od lakieru zależy. Im trefniejszy i na dodatek słabo kryjący, za czym idzie więcej warstw, tym krócej się trzyma.

No ale dobra, wypada w końcu swoje łapska pokazać. Wątek czytam już od szóstej strony, a olejuję od kwietnia, więc tym bardziej wypada. Nie mam niestety zdjęć sprzed początku pielęgnacji, więc ciężko będzie o porównanie. Najtrafniejsze zdjęcie oddające stan paznokci sprzed czasów olejowania i zaprzestania obgryzania jakie udało mi się znaleźć na necie to takie - http://2.bp.blogspot.com/-GfCFqvGlkH...o/s640/035.JPG
Teraz również szału większego nie będzie, bo nie dość, że są to pazury po wieloletnim gryzieniu (czyli odkąd urosły mi zęby do teraz kwietna 2013) i płytka jest mocno cofnięta to jeszcze nie dysponuję palcami pianistki, zatem na ładne wydłużenie nie mam szans.
Zdjęcia jak na razie tylko jeden ręki i to jeszcze pomalowanej Eweliną 8w1 (tym razem o wiele ostrożniej ją stosuję), ale za parę dni rzucę obie gołe. Ostrzegam, że w ramach dbania o przyrost nie da się usunąć wszystkich syfów spod paznokci, więc niestety na zdjęciach są pozostałości
Brawo
Efekty widać spore, masz bardzo ładny kształt paznokci.Trochę cierpliwości i pochwalisz się nam długimi, pięknymi paznokciami

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Nie no, nie grzebię, ale trzeba się pogodzić z pazurami kreta Ale im dłuższe się zapuści tym mniej syfu pod spodem. Ciekawa rzecz.
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ano właśnie, mnie się wydaje że poprostu ta skórka przyrostu jak rośnie to wypycha wszystkie "syfki" a im dłuższa różowa płytka to jakby mniej zakamarków dla "brudków"
Ja też to zauważyłam, tak jakby olejki "wypłukiwały" wszystkie brudki

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tym "nie grzebaniem " pod paznokciem?

mam buteleczkę z olejkami w buteleczce po starej odzywce, ale myślałam, że skoro pomalowałam paznokcie to i nie będę ich olejować, a tu zmyłka - wieczorem sobie zrobię olejowanie
Jeśli chcesz mieć przyrost(różową część paznokcia), to nie wolno dłubać pod paznokciem(wolnym brzegiem),czyli czyścić pilnikiem itp. wszelkich nieczystości . Do tego ma służyć miękka szczoteczka( patrz: początkowe posty)
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 09:07   #1489
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ano właśnie, mnie się wydaje że poprostu ta skórka przyrostu jak rośnie to wypycha wszystkie "syfki" a im dłuższa różowa płytka to jakby mniej zakamarków dla "brudków"

Chodziło chyba o to, że im dłuższy wolny brzeg się zapuści, bo ja to samo zaobserwowałam u siebie. Długie paznokcie mam od gimnazjum, czyli od wieków , pomijając przerwy jak się który złamie, i właśnie jak są długie, to się nic pod nimi nie brudzi, z krótkimi jest gorzej.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 09:08   #1490
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Brawo
Efekty widać spore, masz bardzo ładny kształt paznokci.Trochę cierpliwości i pochwalisz się nam długimi, pięknymi paznokciami

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------





Ja też to zauważyłam, tak jakby olejki "wypłukiwały" wszystkie brudki

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



Jeśli chcesz mieć przyrost(różową część paznokcia), to nie wolno dłubać pod paznokciem(wolnym brzegiem),czyli czyścić pilnikiem itp. wszelkich nieczystości . Do tego ma służyć miękka szczoteczka( patrz: początkowe posty)
właśnie patrzyłam i dlatego nie znalazłam tam odpowiedzi, dziękuję
oj czuje że iężko będzie. I tak teraz już kształt zmieniłam, bo były w opłakanym stanie, a bez odzywek nigdy nie wystawały za opuszek. Najgorsze chyba były wskazujące.. a teraz już nadałam im ładny kształt prostokątny
zauważyłam po moim kilku dniowym olejowaniu, że skórki nie wymagają interwencji
a jeszcze jedno pytanko mam, jak olejujecie paznokcie to później zmywacie, żeby odtłuścić płytkę (przed lakierem) - czy zmywacz nie zabiera tych wszystkich dobodziejstw, o które chodzi nam najbardziej?
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 09:25   #1491
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tym "nie grzebaniem " pod paznokciem?
Nie jeżdżenie pod paznokciem pilniczkiem, w celu usuwania brudu


Ja muszę powiedziec, że mój mani wytrzymał tydzień i jestem w szoku, bo zawsze po maks 2 dniach wszystko tak odpryskiwało, że musiałam zmywać.
A tu proszę!
Ale pierwszy raz malowałam lakierem Sensique z formułą tefpoly. Polecam, bo naprawdę super się trzymał, na dodatek wystarczyła jedna warstwa do dobrego pokrycia
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:27   #1492
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
właśnie patrzyłam i dlatego nie znalazłam tam odpowiedzi, dziękuję
oj czuje że iężko będzie. I tak teraz już kształt zmieniłam, bo były w opłakanym stanie, a bez odzywek nigdy nie wystawały za opuszek. Najgorsze chyba były wskazujące.. a teraz już nadałam im ładny kształt prostokątny
zauważyłam po moim kilku dniowym olejowaniu, że skórki nie wymagają interwencji
a jeszcze jedno pytanko mam, jak olejujecie paznokcie to później zmywacie, żeby odtłuścić płytkę (przed lakierem) - czy zmywacz nie zabiera tych wszystkich dobodziejstw, o które chodzi nam najbardziej?
Ja odtłuszczam płytkę przed samym malowaniem, więc do tego czasu wszystkie dobrodziejstwa zdążą wniknąć w płytkę(zazwyczaj robię to na noc),a w pomalowane też się wciera: w macierz, skórki i pod paznokieć
Poza tym odtłuszczam spirytusem kosmetycznym,wydaje mi się, że lepiej sobie z tym radzi niż zmywacz

Edytowane przez edi1980
Czas edycji: 2013-10-03 o 10:32
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:57   #1493
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Malujesz przez cały czas olejowania, czy zaczęłaś dopiero po pewnym czasie? Ja się staram na razie nie malować, ale ciężko jest się przyzwyczaić...
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2013-10-03 o 10:59
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:59   #1494
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Ja odtłuszczam płytkę przed samym malowaniem, więc do tego czasu wszystkie dobrodziejstwa zdążą wniknąć w płytkę(zazwyczaj robię to na noc),a w pomalowane też się wciera: w macierz, skórki i pod paznokieć
Poza tym odtłuszczam spirytusem kosmetycznym,wydaje mi się, że lepiej sobie z tym radzi niż zmywacz
dziękuję ślicznie za odpowiedz
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:02   #1495
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Maluję przez cały czas, zazwyczaj dwa razy w tygodniu robię sobie "nocną" przerwę, wtedy olejuję całe "golaski"
__________________
Nic na siłę, wszystko młotkiem

Wybrałam elegancką Miss Marine!
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:06   #1496
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Chodziło chyba o to, że im dłuższy wolny brzeg się zapuści, bo ja to samo zaobserwowałam u siebie. Długie paznokcie mam od gimnazjum, czyli od wieków , pomijając przerwy jak się który złamie, i właśnie jak są długie, to się nic pod nimi nie brudzi, z krótkimi jest gorzej.
no to widzisz u mnie jest odwrotnie, tzn jak mam długie to białe to jest gorzej czyli łatwiej o syfki i właśnie dlatego nie lubie mieć długiego wolnego brzegu
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:09   #1497
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie za odpowiedz
Nie ma za co,wszystko z autopsji, trzeba się dzielić doświadczeniami, na każdego z osobna działa coś innego i trzeba sobie wypracować swój sposób, czasem nawet metoda prób i błedów pomaga. Ale zpomocą olejomaniaczek(nie mówię tu o sobie, bo cóż ja mogę biedny szaraczek) da się wybrać coś dla siebie
A najważniejsze, żeby przynosiło rezultaty.
__________________
Nic na siłę, wszystko młotkiem

Wybrałam elegancką Miss Marine!
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:23   #1498
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Nie ma za co,wszystko z autopsji, trzeba się dzielić doświadczeniami, na każdego z osobna działa coś innego i trzeba sobie wypracować swój sposób, czasem nawet metoda prób i błedów pomaga. Ale zpomocą olejomaniaczek(nie mówię tu o sobie, bo cóż ja mogę biedny szaraczek) da się wybrać coś dla siebie
A najważniejsze, żeby przynosiło rezultaty.
Chyba całkowicie powinnam je spiłować do praktycznie zera, ale od dawna nie miałam tak ładnych paznokci, wystają ze 4mm za opuszek ale ją dla mnie piękne
ale strasznie cienkie, miękkie, że lekko nacisnę a on mało co się nie złamie.

ale szkoda mi
jeszcze zobaczę, może w niedzielę spiłuję, muszę się trochę naciszyć długością
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 11:54   #1499
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Chyba całkowicie powinnam je spiłować do praktycznie zera, ale od dawna nie miałam tak ładnych paznokci, wystają ze 4mm za opuszek ale ją dla mnie piękne
ale strasznie cienkie, miękkie, że lekko nacisnę a on mało co się nie złamie.

ale szkoda mi
jeszcze zobaczę, może w niedzielę spiłuję, muszę się trochę naciszyć długością
Skoro są tak miekkie, to myślę, że warto je spiłować. Te, które będą odrastać będą dużo mocniejsze i mniej łamliwe, oczywiście przy sumiennym olejowaniu. A długość nie zając, potem już będzie z górki
__________________
Nic na siłę, wszystko młotkiem

Wybrałam elegancką Miss Marine!
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 13:24   #1500
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mam złamanego paznokcia jednego w połowie i chyba będe musiała go Waszą metodą i klejem zakleić bo tęsknie za długimi już mega i nie chce ich spiłować jak mi odrośnie. A ja narazie nie maluję, dopóki są takiej długości to mogą być gołe ale jak będa długie to muszą być wymalowane więc narazie mają przerwę
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.