Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. cz. X - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Kolejna część naszego wątku będzie nosiła nazwę:
W brzuchu pupę swą wypina- chce na świat juz przyjść dziecina! 3 4,92%
Rodzić juz nadchodzi czas - przerażenie jest wśród nas! 1 1,64%
Jedne karmią, drugie rodzą, trzecie jeszcze w ciąży chodzą! 55 90,16%
Bolą plecy, boli zad - ile trwać ma ciąża ta? 0 0%
Dzieci w brzuchu, dzieci w wózkach - poczekalni to końcówka! 2 3,28%
listopadowo grudniowe mamusie 0 0%
Głosujący: 61. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-05, 12:21   #661
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Właśnie przeżyłam mini zawał... nakarmiłam Jaśka, ululałam i położyłam do łóżeczka a ja w tym czasie zaczęłam sprzątać w pokoju bo jutro przyjeżdża moja babcia a Jaśkowa prababcia w odwiedziny Nagle Jasiek tak strasznie zaczął płakać że aż mi świeczki w oczach stanęły... Albo mu się coś śniło, albo go coś boli, albo nie wiem co mu jest ale to było naprawdę straszne, tak mi go szkoda było kiedy tak płakał bo nie wiem jak mu pomóc w takich chwilach
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:23   #662
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam mini zawał... nakarmiłam Jaśka, ululałam i położyłam do łóżeczka a ja w tym czasie zaczęłam sprzątać w pokoju bo jutro przyjeżdża moja babcia a Jaśkowa prababcia w odwiedziny Nagle Jasiek tak strasznie zaczął płakać że aż mi świeczki w oczach stanęły... Albo mu się coś śniło, albo go coś boli, albo nie wiem co mu jest ale to było naprawdę straszne, tak mi go szkoda było kiedy tak płakał bo nie wiem jak mu pomóc w takich chwilach

ale uspokoił się jak go wzięłaś na rączki czy dłuuugo płakał? Biduletek
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:28   #663
ktosiula
Wtajemniczenie
 
Avatar ktosiula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 104
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
oj widze że nie tylko ja miałam ciężką noc... dzowniłam do gina mojego i mam byc w kazdej chwili gotowa na wyjazd na porodówke....dzis zaczynam 36tydzień...i tak jestem zadowolona że w tej ciąży obylo się bez szwów szpitali....na razie jest spokoj ale gin mowi że skoro po nospie nie przeszło wczoraj to widocznie szyjka sie skraca...mam leżec plackiem i moze chociaz tydzien wytrzymac....może byc tez tak że sie uspokoi ale poród moze nastapic w kazdej chwili...14.10 mam wizyyte i moze dotrwam.
synuś moj spedza ten weekend z ojcem wiec mamy z TŻ weekend dla siebie...może to ostatni tylko we dwoje

pościele dzisiaj małemu łóżeczko....TŻ i Piotrus mnie przegłosowali i najpierw Mały dostanie pościel w dzungle

Dobrze jakby się wstrzymało jeszcze tydzień - dwa, no ale nie wiadomo. Zaciskam kciuki za Was.

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Ja do mamy Tz napisalam wczoraj sama , co tam w szpitalu mi powiedzieli.
No I tak gadka szmatka , a ona do mnie : zeby Ci tylko latwo poszlo , bo z wysoka waga ciezko sie rodzi. Duzo sie ruszaj , a szkoda ze siedzisz w domu dwa miesiace bo moglas jeszcze popracowac to bys tyle nie przytyla.

Jak sie wkur*****
Ja o swojej wadze nic nie mowilam , ona ostatnio mnie widziala w kwietniu czy maju no wiec? Ta zas dzwoni I na mnie nadaje!! ( siostra) ładne tam musza byc pogadanki na moj temat.
Fajnie ze ona w 3 ciazy planuje pracowac do porodu - zazdroszcze. Tylko ze ja nie ukladalam wieszaczkow rozmiarami tylko tyrałam z ciezkimi kartonami.
Olać sprawę, nie ma się co denerwować.

Cytat:
Napisane przez peppermint patty Pokaż wiadomość
9 dni!!!


wchodze,czytam...ale mam jakas zawieche,niby jest ok,ale chyba hormony albo strach.niemoc,pustka-taka cisza przed burza.

chyba jestem tchorzem
A ja to Ci zazdroszczę chyba :P To już niedługo! Spróbuj się jakoś zrelaksować, jakąś fajną książke poczytaj, idź na spacer, weź kąpiel. To normalne, że pojawia się strach i w ogóle...

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;43135737]
Melduję, że od rana mam nieregularne skurcze dosyć bolesne, ale takie: skurcz, przerwa 5 minut, skurcz, przerwa 15, skurcz, przerwa 30, cisza, a po godzinie znowu kilka szybkich.
[/QUOTE]

Może przepowiadacze tylko. To że w poprzedniej ciąży
nie bolały to nic nie znaczy. Każda ciąża w końcu jest inna.


Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
ta która nie kupiłajescze poscieli niekupujcie żadznych falbanek do łóżeczka bo prawie ją pogryzłam jak zakładałam ;/

ale pościel założona, jedyne comoge polecic juz z doswiadczenia z piotrusiem to torba na pieluchy miałam teraz tez kupiłam i to duża wygoda i przede wszystkim nic niejest na wierzchu i sienie wala

no to wrzucammoje wypociny...kurde musz e aparat sobie kupic...

Ślicznie! A ja też kupiłam z falbanką i zakladałam ją do przymiarki i mnie nie zdenerwowała :P Bardzo mi się podobała zresztą. Może z większym brzuchem już by mnie wkurzała, wtedy jeszcze nie miałam problemów z kucaniem, schylaniem

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A ja nachwile zameldowac ze czop mi odchodzi - teraz nie mam zadnych watpliwosci. Poki co bez krwi wiec raczej nie ma sie co podniecac
Czekam aż ktoś napisze "wrzuć fotkę"
Jesteś na dobrej drodze do porodu! Trzymam kciuki, żeby się samo zaczęło i żeby nie musieli indukować. W weekend lubią się sypać porody więc może...
__________________


ktosiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:34   #664
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;43136206]A ja się i tak popodniecam! Już bliżej niż dalej!!!

Kurcze, znów zaczyna boleć Wczoraj sobie zażartowałam, że już zapłaciłam ubezpieczenie więc już mogę rodzić- ale to był żart, na prawdę żart... U nas jeszcze 48/34 dni do terminu porodu...[/QUOTE]
A nospe bierzesz? I tez nic?
48dni to jeszcze sporo czasu

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Aaaa czyli wszystkiego po trochę niech ładnie rośnie







Jesteś pierwsza której wyraźnie wiadomo że to czop

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boshe jak to co innego to nie chce wiedziec co
Nie no serio to taki chyba ksiazkowy czop ..

Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
ja bym odbior przełożyła albo poprosiła kogoś w razie W
Nie przeloze , bo bez sensu . Juz dwa tygodnie przekladam bo mi sie wydaje ze jutro urodze. Zostawie jakby co sasiadowi klucze .. Albo zadzwonie do mamy :
- mamo jestem w szpitalu przyjedz po klucze bo Tesco przyjedzie )

Bez przesady zebym miala do jutra rana urodzic



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
A jaka zniżka w Inglocie?


Zasnęłam przed 7, obudziłam się o po 9. Żyć nie umierać
Kręgosłup to mi chyba wyskoczy. Ledwo chodzę. TZ posprzątał trochę, ja się ogarnęłam, zjadłam śniadanie, pochowałam wyprasowane ciuszki i jest 12 Z takim tempem to już powinnam zacząć buty i kurtkę ubierać, bo do listopada mogę nie zdążyć ich założyć....

Dzisiaj wpadają do mnie znajomi. Jutro najazd Teściów. O Boziu

Skurcze nieregularne mam dalej. Raz słabsze, raz mocniejsze. czasem 3-4 na godzinę, czasem co 10 minut 3. Czasem 3 godziny nic. Pojutrze mam wizytę, zobaczymy co mi gin powie.

Nie wiem, zastanawiam się, czy mogę plecy posmarować jakąś maścią? Taką dla sportowców? Albo ketonalem w żelu? Można?
Mi sie wydaje ze ketonal nie
U nas sa takie plastry rozgrzewajace - moze gdzies znajdziesz?
Albo Vick vapour ? Taka masc rozgrzewajaca ?
Ale plecy bola Cie tak od ciezaru , z przemeczenia? Czy Od skurczy?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:35   #665
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość

ale uspokoił się jak go wzięłaś na rączki czy dłuuugo płakał? Biduletek
Chwilę jeszcze płakał, po chwili dopiero się uspokoił i teraz co chwilę sobie popłakuje... Jeszcze tatuśko zadzwonił i mi powiedział że mogą się u niego kolki zaczynać
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:43   #666
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Hej w końcu mam dzień lenia Także dziś zamierzam sumiennie ponadrabiać. W między czasie co prawda mam zamiar prać i trochę sprzątać, ale dam radę Okna już umyłam, bo takie piękne słoneczko u nas, że aż miło. Dobra idę wywiesić pranie i zaraz biorę się zaczytanie. Nawet mi się zrymowało
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:44   #667
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Lubieolowki Witek jest wyłącznie na moim mleku. Jak długo damy rade będzie wyłącznie na piersi.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 12:49   #668
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam mini zawał... nakarmiłam Jaśka, ululałam i położyłam do łóżeczka a ja w tym czasie zaczęłam sprzątać w pokoju bo jutro przyjeżdża moja babcia a Jaśkowa prababcia w odwiedziny Nagle Jasiek tak strasznie zaczął płakać że aż mi świeczki w oczach stanęły... Albo mu się coś śniło, albo go coś boli, albo nie wiem co mu jest ale to było naprawdę straszne, tak mi go szkoda było kiedy tak płakał bo nie wiem jak mu pomóc w takich chwilach
No to sie najadlas strachu
Ja to sie najbardziej boje ze mi sie dziecko zakrztusi , albo maluszki czasem tak placza ze traca oddech - boje sie ze wtedy tak spanikuje ze nie bede mogla sie ruszyc.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:53   #669
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Chwilę jeszcze płakał, po chwili dopiero się uspokoił i teraz co chwilę sobie popłakuje... Jeszcze tatuśko zadzwonił i mi powiedział że mogą się u niego kolki zaczynać
może się czegoś wystraszył

mam nadzieję że to nie kolki
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
No to sie najadlas strachu
Ja to sie najbardziej boje ze mi sie dziecko zakrztusi , albo maluszki czasem tak placza ze traca oddech - boje sie ze wtedy tak spanikuje ze nie bede mogla sie ruszyc.
nie spanikujesz, serce będzie walić jak młot ale zrobisz co trzeba i nawet nie będziesz wiedziała skąd wiesz że to tak trzeba zrobić
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 12:57   #670
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
No to sie najadlas strachu
Ja to sie najbardziej boje ze mi sie dziecko zakrztusi , albo maluszki czasem tak placza ze traca oddech - boje sie ze wtedy tak spanikuje ze nie bede mogla sie ruszyc.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja mam tak jak młody ssie z piersi i przysypia, wtedy zapomina że to co ma w buzi powinien połknąć i wtedy najczęściej wpada mu to wszystko nie tam gdzie powinno i zaczyna kaszleć... Więc ja od razu panikuję że coś mu się stanie

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
może się czegoś wystraszył

mam nadzieję że to nie kolki

nie spanikujesz, serce będzie walić jak młot ale zrobisz co trzeba i nawet nie będziesz wiedziała skąd wiesz że to tak trzeba zrobić
Mam nadzieję że się mu po prostu coś przyśniło i że to nie kolki
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:00   #671
metkaa
Zakorzenienie
 
Avatar metkaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 679
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

czesc

acelinka ładny rozek,

maomami wspolczuje tesciowej,

Anoula cudowna babcia
to mi tez sie niby termin na 29 listopad przesunal tylko lekarz mowi ze i tak patrzy na tez z om, wiec nie wiem, chociaz moze byc tak ze przez skorcze urodze wczesniej,

Antibia fajna posciel,
metkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 13:17   #672
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez iskra75 Pokaż wiadomość
mam niezwykłe pytanie
w jakiej temp. mam poprać ciuszki dla Małego? moja pralka ma program "dziecięcy" chyba na 65 st tylko nie wiem czy to ok?
a pieluchy, bieliznę pościelową itp? bo już sama nie wiem
aaa... no i wirowałyście? na ile?
Ja piorę wszystko w 40 stopniach, a wiruje na 600 obrotów. Za to prasuję na najwyższych obrotach.
Przy 65 stopniach to bym się trochę bała czy to mi się nie pokurczy wszystko, ale skoro wymyślili taki program, to chyba wiedzieli co robią

Cytat:
Napisane przez aksbarg Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja kończę 34 tc.

Pytałam położną o masaż krocza olejkami przed porodem. Powiedziała,że ona ma ogromne doświadczenie, była oddziałową w szpitalu i wg. niej to skutkuje w 80% rozciągnięciem pochwy ( w sensie,że pózniej nie nwraca do swoich rozmiarów)
Więc chyba sobie daruję.
Uuu w takim razie dam sobie z tym spokój, bez wyrzutów sumienia

Cytat:
Napisane przez iskra75 Pokaż wiadomość
Ostatnio zamówiłam na allegro od "r_p77" duuuużo tych dupereli typu pieluchy podkłady... Facet jest niesamowity... ekspresowo wszystko wysyła, dzwoni, jest super miły naprawdę godny polecenia
a no i kupiliśmy już albo dopiero łóżeczko. Zdecydowaliśmy się na turystyczne, tylko dokupiliśmy porządny materacyk
oo takie łóżeczko : http://www.babydesign.eu/produkt/id/46
baaaardzo jesteśmy zadowoleni kolor chcieliśmy jakiś uniwersalny, ja myślałam o zielonym.. długo walczyłam, myślałam, kombinowałam a w końcu Męż wybrał sam, bo stwierdził że do porodu nie wymyślę
Też u niego zamawiałam i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm jak dla mnie. Ceny też mocno konkurencyjne. Jak najbardziej polecam.
Łóżeczko bardzo fajne. Korci mnie czasem, żeby takie turystyczne też zakupić

Widzę też, że sporo dzieciaczków powoli pcha się na świat. Albo ja mam takie wrażenie, albo naprawdę u nas, w porównaniu z innymi wątkami, to jakoś szybko się to wszystko rozpoczęło.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:22   #673
anulka2205
Wtajemniczenie
 
Avatar anulka2205
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 308
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Acelinka, Lineczka sówkowo i ślicznie

Maoami, Trele- milutkie te Wasze teściówki

Trele coś się rusza

Nasturcja,Antibia wspólczuję cięzkich nocek, tryzmajcie się

Antibia ślicznie wygląda łóżeczko

Ryba trzymaj się dzielnie i odezwij się

Dzidzia pozostaje trzymać kciuki, żeby etap kiedy Ł. jest be- szybko minął

Pepper bądź dzielna, miną te nastroje, ale przetrzymac trzeba
__________________
Skarbek


Wielkie kciuki dla Ani

Edytowane przez anulka2205
Czas edycji: 2013-10-05 o 13:25
anulka2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:43   #674
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez aksbarg Pokaż wiadomość
A co do tych kamer na porodówce o których wczoraj pisałam -podobno maja nagrywac 4 okres porodu, kangurowanie bo kobiety wtedy zostaja same i zdarzały się omdlenia, krwotoki itp. A na sam czas porodu kamery mają być wyłączone.
Ja mam w rodzinie parę, gdzie tatuś kamerował cały poród. I jeszcze byłabym w stanie to zrozumieć, ba nawet sama z ciekawości obejrzała bym sobie na spokojnie swój poród, ale oni katowali tym nagraniem swoich znajomych i rodzinę Dlatego nagrywanie w jakiejkolwiek formie kojarzy mi się z traumą rodzinną

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Co do tego mleka...
Czy któraś z tych doświadczonych mamuś używała tego mleka bebiko 1 w proszku ? Bo zastanawiam się czy to mleko jest dobre dla maluszków... Jakoś po tym "szpitalnym" mleku boję się mojemu dziecku podać coś innego niż mleko z piersi. A chciałabym jadąc do miasta bez stresu załatwiać swoje sprawy, bo zazwyczaj jadę i po 2 godzinach wracam bo wiem że Jasiek będzie głodny
Ja zamierzam od samego początku odciągać pokarm i mrozić. Jak będę gdzieś wychodzić, to przed wyjściem, będę ściągać świeżutkie, żeby ktoś podał z butli. Jak się nie uda, to wyciągnie z zamrażalki. Ma to chyba też dodatkowy plus, że nie będzie mi ciekło na ubranie. Tak mi się wydaje A jakby zawiodły wszystkie moje pomysły, to wtedy kupi się jakieś sztuczne.
Cytat:
Napisane przez ktosiula Pokaż wiadomość
Kolejne warsztaty dla chętnych

http://swiadomamama.pl/
O fajnie, są u mnie. Zapisałam się. Dzięki za info

Cytat:
Napisane przez Asist22 Pokaż wiadomość
Dziś zamówiłam pralkę. W poniedziałek do nas przyjedzie i będę mogła w końcu zrobić górę prania. Dowiedziałam sie, że aby zachować gwarancje to muszą dowieźć ja sami do domu. Samemu nie można.
Jakiś strasznie idiotyczny warunek gwarancji. Naciągają już jak mogą.

Cytat:
Napisane przez zwariowane-serduszko Pokaż wiadomość
Jeejku, drugi raz sie dzis wywrocilam nie wiem co mi sie dzieje na prostej drodze :banghead:
Nie martw się, ja też taka wywrotna jestem. Mąż się ze mnie śmieje, że potykam i brudzę się jak dziecko. Ale o ile jakieś wywrotki jestem w stanie sobie wytłumaczyć zachwianą równowagą, to do ciągłego brudzenia ubrania przy jedzeniu, jakoś nie umiem dopisać sobie żadnej teorii
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:44   #675
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Właśnie przeżyłam mini zawał... nakarmiłam Jaśka, ululałam i położyłam do łóżeczka a ja w tym czasie zaczęłam sprzątać w pokoju bo jutro przyjeżdża moja babcia a Jaśkowa prababcia w odwiedziny Nagle Jasiek tak strasznie zaczął płakać że aż mi świeczki w oczach stanęły... Albo mu się coś śniło, albo go coś boli, albo nie wiem co mu jest ale to było naprawdę straszne, tak mi go szkoda było kiedy tak płakał bo nie wiem jak mu pomóc w takich chwilach
domii- moze nie kolki ale normalne bole brzuszka po jedzeniu. Kazde dziecko od czasu do czasu ma.Kolki sa regularnie, o stalych godzinach i porach dnia. Np wieczorami i noca. Odbijasz go dobrze po jedzeniu?
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:49   #676
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Tż własnie sobie poszedl, nienawidze pożegnań a najbardziej mnie wkurza, że przecież czasami nie widywaliśmy się cały dzień, a potem on szedł na piwo więc dopiero rano się widzieliśmy a ja tutaj fiksuję, bo on jedzie do domu a widzę go codziennie kilka godzin dziennie.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:01   #677
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
domii- moze nie kolki ale normalne bole brzuszka po jedzeniu. Kazde dziecko od czasu do czasu ma.Kolki sa regularnie, o stalych godzinach i porach dnia. Np wieczorami i noca. Odbijasz go dobrze po jedzeniu?
Położna i w szpitalu nie kazali mi go kłaść na ramieniu po jedzeniu żeby się mu odbiło, kogo by się nie zapytać to uważa że tak robi się tylko po karmieniu z butli. W szpitalu położne powiedziały że jeśli karmię piersią to dziecku będzie się zwracać od razu po jedzeniu i rzeczywiście tak jest, ulewa się mu zaraz po jedzeniu.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:05   #678
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Ja mam w rodzinie parę, gdzie tatuś kamerował cały poród. I jeszcze byłabym w stanie to zrozumieć, ba nawet sama z ciekawości obejrzała bym sobie na spokojnie swój poród, ale oni katowali tym nagraniem swoich znajomych i rodzinę Dlatego nagrywanie w jakiejkolwiek formie kojarzy mi się z traumą rodzinną


Ja zamierzam od samego początku odciągać pokarm i mrozić. Jak będę gdzieś wychodzić, to przed wyjściem, będę ściągać świeżutkie, żeby ktoś podał z butli. Jak się nie uda, to wyciągnie z zamrażalki. Ma to chyba też dodatkowy plus, że nie będzie mi ciekło na ubranie. Tak mi się wydaje A jakby zawiodły wszystkie moje pomysły, to wtedy kupi się jakieś sztuczne.

O fajnie, są u mnie. Zapisałam się. Dzięki za info


Jakiś strasznie idiotyczny warunek gwarancji. Naciągają już jak mogą.


Nie martw się, ja też taka wywrotna jestem. Mąż się ze mnie śmieje, że potykam i brudzę się jak dziecko. Ale o ile jakieś wywrotki jestem w stanie sobie wytłumaczyć zachwianą równowagą, to do ciągłego brudzenia ubrania przy jedzeniu, jakoś nie umiem dopisać sobie żadnej teorii
Co do nagrywania - to ja jestem jakas dziwna , juz wybiłam mojemu Tz to z glowy

A brudzeniem sie nie przejmuj .. Ja mam do wywalenia wszystkie podkoszulki , wszystko mi sie na brzuchu zatrzymuje mam nadzieje ze po ciazy to przechodzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Tż własnie sobie poszedl, nienawidze pożegnań a najbardziej mnie wkurza, że przecież czasami nie widywaliśmy się cały dzień, a potem on szedł na piwo więc dopiero rano się widzieliśmy a ja tutaj fiksuję, bo on jedzie do domu a widzę go codziennie kilka godzin dziennie.
Takie uroki szpitalow.
Ja tez sie tego boje jak pojde na wywolanie to moze trwac dwa trzy dni a on nie bedzie mogl ze mna byc przeciez dzien I noc

A jak tam remont? Moze przyjdziesz na gotowe ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:07   #679
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
Tż własnie sobie poszedl, nienawidze pożegnań a najbardziej mnie wkurza, że przecież czasami nie widywaliśmy się cały dzień, a potem on szedł na piwo więc dopiero rano się widzieliśmy a ja tutaj fiksuję, bo on jedzie do domu a widzę go codziennie kilka godzin dziennie.
Doskonale Cię rozumiem. Jak leżałam w szpitalu po porodzie to codziennie płakałam jak TŻ mi mówił że musi już iść... Odprowadzaliśmy go z Jaśkiem, następnie on odprowadzał nas i jeszcze dobre 5 minut się tak nawzajem odprowadzaliśmy po korytarzu I codziennie był płacz bo ja chcę do domu, do niego... Choć miałam go codziennie obok siebie to okropnie za nim tęskniłam, jeszcze jak mi mówił że tęskni za mną, że mnie bardzo kocha i że w domu jest pusto beze mnie to już w ogóle wymiękałam, a teraz kiedy wróciłam do domu momentami mam ochotę go uszkodzić Oczywiście dziś rano też nie mogło się obejść bez awantury

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2013-10-05 o 14:09
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 14:12   #680
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Położna i w szpitalu nie kazali mi go kłaść na ramieniu po jedzeniu żeby się mu odbiło, kogo by się nie zapytać to uważa że tak robi się tylko po karmieniu z butli. W szpitalu położne powiedziały że jeśli karmię piersią to dziecku będzie się zwracać od razu po jedzeniu i rzeczywiście tak jest, ulewa się mu zaraz po jedzeniu.
Ciekawa teoria , myslalam ze dziecku powinno sie odbic tak czy siak.
Moja sasiadka karmi piersia I zawsze przeklada przez ramie a małej zawsze sie ulewa. Sama nie wiem


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:15   #681
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Co do nagrywania - to ja jestem jakas dziwna , juz wybiłam mojemu Tz to z glowy

A brudzeniem sie nie przejmuj .. Ja mam do wywalenia wszystkie podkoszulki , wszystko mi sie na brzuchu zatrzymuje mam nadzieje ze po ciazy to przechodzi


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------



Takie uroki szpitalow.
Ja tez sie tego boje jak pojde na wywolanie to moze trwac dwa trzy dni a on nie bedzie mogl ze mna byc przeciez dzien I noc

A jak tam remont? Moze przyjdziesz na gotowe ?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no to jest najgorsze, nie ma to jak przytulić się do ukochanej osoby a teraz będę miała 2 takie osóbki
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. Jak leżałam w szpitalu po porodzie to codziennie płakałam jak TŻ mi mówił że musi już iść... Odprowadzaliśmy go z Jaśkiem, następnie on odprowadzał nas i jeszcze dobre 5 minut się tak nawzajem odprowadzaliśmy po korytarzu I codziennie był płacz bo ja chcę do domu, do niego... Choć miałam go codziennie obok siebie to okropnie za nim tęskniłam, jeszcze jak mi mówił że tęskni za mną, że mnie bardzo kocha i że w domu jest pusto beze mnie to już w ogóle wymiękałam, a teraz kiedy wróciłam do domu momentami mam ochotę go uszkodzić Oczywiście dziś rano też nie mogło się obejść bez awantury
No dokładnie tam samo mam, a przyjeżdża tutaj i mnie wkurza


Dzisiaj na oddziale zostały 3 lub 4 dziewczyny jestem od wtorku i nic się nie dzieje
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:16   #682
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Trele, wreszcie coś się rusza w kierunku porodu

Umieram. Plecy mnie zabijają. Jak chodzę, to chce mi wyrwać kręgosłup, biodra i nogi. Co się dzieje? Ani usiąść, ani leżeć, ciągle boli.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:29   #683
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
najbardziej mnie rozczula jak przychodzi i sama się przytula do brzucha, całuje, robi cacy, cacy, albo coś niby gotuje na swojej kuchence a potem karmi dzidziusia przez pępęk
A mojej koleżanki synek już na etapie brzucha zazdrosny o przyszłe rodzeństwo i ostatnio tuli się do niej i mówi "wiesz bardzo cie kocham, ale nie całą" ona zdziwiona pyta jak to? A on: "bez brzucha cie kocham". Także rozczulaj się jak najwięcej takimi sytuacjami, jej nie było to dane

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Od dwóch godzin nie śpię Ryczałam już z bólu. Bolą mnie plecy, bolą nogi... Normalnie mam wrażenie, że ktoś mi szczypcami kręgi wyrywa... Zwariuję!!
Kurcze coraz gorsze te noce. Moja też bez rewelacji, a kiedy o 5 rano udało mi się usnąć, o 6 obudził mnie tata, bo przyjechał z mamą do fryziera (na ślub pojechali na drugi koniec Polski, stąd ta godzina) i postanowił do córci na kawkę przyjść. O dziwo jakoś funkcjonuję, ale taki długotrwały brak snu na pewno nie skończy się u mnie dobrze. To już któraś z kolei taka nocka i nie zapowiada się na lepsze.

Cytat:
Napisane przez ania_cz79 Pokaż wiadomość
Rusalka12 ja też czasem nie nadążam, zastanawiam się dziewczyny jak to robicie. Jedyny taki plus że budzę się dosyć wcześnie, dzisiaj i tak późno, i z rana sobie poczytam, a potem wieczorem jak zerknę i widzę kilkanaście stron to przyznam czytam po łebkach .

Mam plan zabrać się w końcu za pranie rzeczy małego od nowego tygodnia. Mam nadzieję że mi pralkę podłączą.
Ja zazwyczaj nie nadążam, ale już nauczyłam się z tym żyć Jak mam dużo do nadrabiania, a czasu mało, to czytam sobie tylko ostatnie strony, żeby wiedzieć co się dzieje. Zawsze i tak te najważniejsze informacje są wielokrotnie cytowane A czasem mam takie dni jak dziś, że nadrabiam sobie powoli i mogę być na bieżąco.

A ja kończę już dzieciowe pranie Zostanie trochę prasowania i spokój. Myślałam, że to nigdy się skończy


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja mam rajstopki, ostatnio mi się przydały ale ja mam je tez z myślą o sukienkach które posiadam na jakieś wyjścia lub odwiedziny, nie zaraz na początek ale później w ogóel u nas cięzko kupić takie tyci rajstopki na 56 azwyczaj są od 62 a i tak wychodzaą jakieś większe.


zaraz wyjdzie na to że tylko ja dobrze śpie
Właśnie nie mam żadnych rajstopek. Teraz sobie to uświadomiłam. Może wypadałoby kupić chociaż ze dwie pary :mysli: Jakoś tak skoro będę mieć synka, to nie zwróciłam na to uwagi, ale w sumie chłopakowi też by się mogły przydać.
babku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:29   #684
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
No to sie najadlas strachu
Ja to sie najbardziej boje ze mi sie dziecko zakrztusi , albo maluszki czasem tak placza ze traca oddech - boje sie ze wtedy tak spanikuje ze nie bede mogla sie ruszyc.
U nas ja się tak bardzo nie bałam takich sytuacji, ale za to mój mąż bardzo- wstawał w nocy wiele razy jak Ola usnęła i podchodził do łóżeczka sprawdzać czy oddycha.

Jak miała kilka miesięcy to podczas spania łapał ją bezdech więc czasem mieliśmy stracha...

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A nospe bierzesz? I tez nic?
48dni to jeszcze sporo czasu
Wzięłam właśnie nospę i trochę przeszło, jeszcze mi się tak trochę macica postawiała i teraz od ponad godziny cisza na morzu
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:30   #685
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

domii- ja slyszalam, ze dziecku musi sie zawsze odbic.Nie wazne jak karmisz. Moj nie ulewal wogole. Ale jak nie odbilam, a karmilam go cyckiem, to mi plakal po jedzeniu.

Jade do ikea, po jakies stolki do kuchni, musze sie pozybc wreszcie tych po poprzednich wlascicielach

http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/6/1462
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2013-10-05 o 14:36
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:31   #686
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 754
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Umieram. Plecy mnie zabijają. Jak chodzę, to chce mi wyrwać kręgosłup, biodra i nogi. Co się dzieje? Ani usiąść, ani leżeć, ciągle boli.
Bóle krzyżowe???? Kurcze nie wiem co poradzić, ja tak miałam 1 - jak miałam chorą nerkę, a 2 raz już przed porodem, pomogło dopiero znieczulenie do cesarki...
a55edcd592b5250bfc801a534a15031ff4f0e57e_5ee55a8e308ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:35   #687
Lilith890502
Zakorzenienie
 
Avatar Lilith890502
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 3 824
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
lili- obserwuj swoje koty. Moj kocur mial faze ze sie roztyl, ale on mial....depresje powaznie. Byl na wakacjach z innym kotem, bawil sie z nim a po powrocie z urlopu znow byl sam.Tylko spal za telewizorem, nie bawil sie. Dlatego dolaczyla do niego Maja i od tego czasu spokoj.Czyli od 8 lat
mój jeden ma nerwice i jedzie na lekach ale za to od miski odgonić nie można...
Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
A jaka zniżka w Inglocie?
chyba -20%
Cytat:
Napisane przez Antibia86 Pokaż wiadomość
ale pościel założona, jedyne comoge polecic juz z doswiadczenia z piotrusiem to torba na pieluchy miałam teraz tez kupiłam i to duża wygoda i przede wszystkim nic niejest na wierzchu i sienie wala

no to wrzucammoje wypociny...kurde musz e aparat sobie kupic...
śliczna pościel
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
A ja nachwile zameldowac ze czop mi odchodzi - teraz nie mam zadnych watpliwosci. Poki co bez krwi wiec raczej nie ma sie co podniecac
uuuuu to będzie się działo

a ja wróciłam z zakupów iiiii jestem padnięta, toczenie się jak wielki pingus po galerii to już nie dla mnie
__________________
My

Szczęście to sposób patrzenia na świat

Daniel
Lilith890502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:38   #688
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
domii- ja slyszalam, ze dziecku musi sie zawsze odbic.Nie wazne jak karmisz. Moj nie ulewal wogole. Ale jak nie odbilam, a karmilam go cyckiem, to mi plakal po jedzeniu.

Jade do ikea, po jakies stolki do kuchni, musze sie pozybc wreszcie tych po poprzednich wlascicielach

http://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/6/1462
Mojemu zawsze po jedzeniu się ulewa i jest w porządku dziś jakiś marudny jest, kupy niby robi normalnie ale być może go brzuszek boli . Dopiero 2 raz się nam coś takiego przytrafia od kąd wróciliśmy ze szpitala. Cały dzień się zastanawiam co mogło spowodować ból brzuszka u niego jeśli to rzeczywiście to, bo nie zjadłam nic takiego co mogłoby mu zaszkodzić


Przeczytałam ten artykuł i wpadłam w panikę że robię coś nie tak skoro nie odbijam Jaśka
Muszę dorwać mamę niech mi pokaże jak się to robi bo ja się boję że zrobię mu krzywdę

Edytowane przez domii29
Czas edycji: 2013-10-05 o 14:49
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:51   #689
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

[1=a55edcd592b5250bfc801a5 34a15031ff4f0e57e_5ee55a8 e308ca;43137959]U nas ja się tak bardzo nie bałam takich sytuacji, ale za to mój mąż bardzo- wstawał w nocy wiele razy jak Ola usnęła i podchodził do łóżeczka sprawdzać czy oddycha.

Jak miała kilka miesięcy to podczas spania łapał ją bezdech więc czasem mieliśmy stracha...



Wzięłam właśnie nospę i trochę przeszło, jeszcze mi się tak trochę macica postawiała i teraz od ponad godziny cisza na morzu[/QUOTE]

No własnie!
Siostra Tz jak urodzila a maly spal w lozeczku to ja tylko wolalam zeby ktos sprawdzil czy on oddycha bo ja bylam pewna ze nie , I tak ze trzy razy - wszyscy sie ze mnie smiali ..
Przy swoim będę pewnie 6 razy gorzej panikowala

Ide do sklepu , jutro moja mama wpadnie na mini urodziny trzeba pocyganic - kupic jakis tort :P
Troche mam stracha wyjsc jak cos mi sie tam dzieje ale ide ..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 14:54   #690
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Brzuch- jak beczka, nogi-kłody... Której dziś odejdą wody? Mamy XI-XII 2013r. c

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
Co za *****************
Mi tylko raz teść powiedział, że powoli mam już większy brzuch od niego, to powiedziałam "Poczekajmy do listopada"
Ale nie wiem co bym zrobiła, gdyby ciągle mi tak teściowa dowalała
A co mąż na to? Reaguje jakoś? Ty reagujesz?
Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Jak Nasturcja?? Odespała ?

MAO - musisz właczyc tryb olewka. Byle takich madrosci nie rozszerzała po porodzie bo Cie wykonczy dobrze ze tez nie macie za bardzo kontaktu na codzien ..

Ja do mamy Tz napisalam wczoraj sama , co tam w szpitalu mi powiedzieli.
No I tak gadka szmatka , a ona do mnie : zeby Ci tylko latwo poszlo , bo z wysoka waga ciezko sie rodzi. Duzo sie ruszaj , a szkoda ze siedzisz w domu dwa miesiace bo moglas jeszcze popracowac to bys tyle nie przytyla.

Jak sie wkur*****
Ja o swojej wadze nic nie mowilam , ona ostatnio mnie widziala w kwietniu czy maju no wiec? Ta zas dzwoni I na mnie nadaje!! ( siostra) ładne tam musza byc pogadanki na moj temat.
Fajnie ze ona w 3 ciazy planuje pracowac do porodu - zazdroszcze. Tylko ze ja nie ukladalam wieszaczkow rozmiarami tylko tyrałam z ciezkimi kartonami.

Ah myslalam ze troche zmadrzala , ale widac ze nie bardzo.
Z tesciowa sie będę widywala 3 moze 4 razy w roku , ale ta kiedys poddusze :wnerw: przysiegam




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tryb olewka chyba przestał działać, nie wiem może to przed porodem, wcześniej jak coś powiedziała to opowiadałam coś zawsze tak że zamilkła, albo próbowała się usprawiedliwić inną odpowiedzią, a od tygodnia albo trochę więcej po prostu na sam jej widok mam już nerwice naprawdę.
Co na to mój mąż no cóż kiedyś jak mu powiedziałam tak delikatnie że niezbyt fajnie słuchać jak ktoś do mnie mówi grubaśka to wziął i jej powiedział żeby tak nie mówiła bo mi jest wtedy smutno, ale teraz mu nic nie mówiłam. Też nie chce żeby wszystko mówił mamie, a mój Tż akurat z mamą ma dobre kontakty i zawsze lepiej trzymał z mamą niż z tatą, mama wiedziała o jego tajemnicach itd. Jestem raczej przekonana że jak mu powiem to on jej jakoś w żartach ale to tak jakby wygada. Teraz nawet nie mam kiedy z nim pogadać na osobności bo ciągle tu ktoś jest, nie mamy możliwości pogadać sam na sam, ale zrobię to napewno jak tylko wrócimy do domu.
Wiecie ona wychowała trójkę dzieci i moja szwagierka niestety mnie uprzedzała już że napewno mama będzie miała dla mnie dobre rady po porodzie. Mojej szwagierki syn nie jest jakimś aniołkiem i teściowa stwierdziła kiedyś że on sobie na tyle pozwala bo szwagierka go za dużo wyprzytulała i wycałowała i się z nim za dużo wygłupiała
Ja tego nie komentuje, teraz jakoś nie wiem nie odpowiadam jej raczej nic, chociaż napewno długo tak nie pociągnę, wcześniej nie miałam problemu z ripostą. A do wychowywania dziecka napewno mi sie nie bedzie wpieprzać

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Aha Trele super że czop odszedł, teraz czekamy na dalszy rozwój
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.