Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-29, 20:55   #631
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485162]
http://allegro.pl/fisher-price-moja-...634894309.html

mamy garnuszek, jest tugeza [/QUOTE]

Torebeczka jest za☠☠☠ista.

A co do garnuszka, to moja sista też miała dla swojej córki i bardzo mi się podobał...
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:55   #632
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

znalazłam książeczki dźwiękowe, chyba kupię; jakby któraś byłą jeszcze zainteresowana, to wklejam

http://allegro.pl/odglosy-wiejskich-...663286903.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=3658322393
http://allegro.pl/show_item.php?item=3662968521
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:55   #633
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Debrah, ale Amelka jest ślicznaaaaa Uwielbiam Ją!!
Pytałaś ile Daria waży. Dziś byłyśmy u pediatry i waga pokazała 8400g. A Amelka ile waży?? Daria drobnituka jest
Dziękuje w imieniu córki

Amelkę zważyłam wczoraj na zwykłej wadze łazienkowej, siedziała na niej. nawet usiedziała te 3s.. i mi wyszło 8,300..

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
donoszę iż Haniek też ma taką grzywę jak Amelka
śliczne wy!

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość

U nas też raz lepiej raz gorzej. Wczoraj szpnaku nie chciał za bardzo z mięsem jeszcze gorzej. Za to dziś zjadł kawałek dorsza z ziemniakiem i marchewką. Ale nie z łyżeczki i nie wodnista paciaja. Rozgniecione i wkladane do ust przeze mnie. Może tak spróbuj?



Cudowna


Próbujemy i tak i tak. Rano zjadła gęstej (taka pyta że łoooo bo mi się za dużo wsypało) kaszki ok. 40ml - dla nas to dużo. Parę gryzów chlebka z żółtkiem, ale żółtko nie wie jak zjeść i jakoś nie podchodzi, wypluwa co ma w dziobie.
Obiadku dzisiaj liche 8 łyżeczek (liczę 8 takich pełnych).
Przy naszym późnym obiedzie dostała też troszkę ziemniaczków na blat stolika, i kawałek mięska ze środka sznycelka ( z indyka był, wydłubałam ciupkę miękkiego środka - żeby zobaczyć co zrobi). Próbowała tego. Wypadało jej z buzi i pluła trochę ale twardo próbowała wziąć do rączki kawałki i włożyć do ust.
Owoca dzisiaj nie chciała.

Więc ja generalnie ciągle coś próbuję i podaję, mam wrażenie, że ciągle myślę o jedzeniu dla niej, jestem w trakcie lub tuż po próbie podania..

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Przeczytałam na szybko co u Was
U nas nie ciekawie, tzn. dzień jak cie mogę, ale noc była koszmarna Pietrek prawie wcale nie spał tylko płakał i zawodził Katar mu strasznie przeszkadzał co się ułożył i chciał zasnąć to się zapominała, że oddychać ma buzią i wpadał w histerię. Straszne to było, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej Do tego teraz mnie bierze, mam 38,2 st Dopijam herbatę i lecę spać

Cudnie Ale mama poczekaj, jak się Darunia rozkręci to raczkować będzie 10 razy szybciej
Pogrubione: o to to! U nas wali łapkami, takie "bach bach", biegnie mały skubaniec, piszczy i śmieje się w głos gdy się ją goni ( również na czterech)

Zdrówka!
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:58   #634
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Torebeczka jest za☠☠☠ista.
ale opis mnie powalił:

...Moja zdolna torebeczka pomoże dziecku wykreować nie tylko swój własny modny styl...
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:58   #635
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Czy Wasze brzdace bawią się same zabawkami
Zuzka wszędzie za mną idzie, w kuchni chcę być na rękach by widzieć co ja robię, dziś jej dałam sitko to pobawiła się z 3 minuty i tyle. W pokoju muszę być z nią, bawić sie będzie ale jak wyjdę to ona za mną.

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 20:58   #636
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
Tak Tzn. w tym stylu, tylko inne zwierzęta


Ifwka, jaka fajna Oliwka!


Idę spać, dobranoc
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:02   #637
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
bąbel śpi

ależ te Wasze dzieciaki duże! mój wydaje mi sie taki malutki
Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Umarlam!
Dziewczyny po kp - jak stan Waszych uu? porownujac sprzed ciazy?
Moje piersi po pierwszej ciąży i karmieniu powiększyły sie o ok 1 rozmiar Jeśli teraz beda jeszcze wieksze to....
Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Dziękuje. Mam nadzieję że to prostu skupienie na ruchu. Nie wiem czy Blanka jest jedynym dzieckiem nie używającym
sylab?
Moj tez nie jest zbyt gadatliwy. Swego czasu namiętnie powtarzał "kra" ale teraz milczy jak grób i powtarza tylko "yyyyy" albo "eeeeee". Ja się tym zbytnio nie przejmuję, tak na parwdę wiele dzieciaków na dobre rozgaduje sie dopiero ok 3rż.
Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
ale on duży!

Nigdy chyba nie bede z Wami na bieżąco Pędzicie jak szalone!
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 21:07   #638
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Podróba? http://allegro.pl/edukacyjny-grajaco...588959805.html

Zastanawiam się czy jest to sens kupować już teraz? Czy jesli moje dziecko ma - i nieszczególnie się bawi - hulę-kulę - to tym też nie będzie zbytnio?

Szajuś : macie/będziecie mieć - pchacz?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Czy Wasze brzdace bawią się same zabawkami
Zuzka wszędzie za mną idzie, w kuchni chcę być na rękach by widzieć co ja robię, dziś jej dałam sitko to pobawiła się z 3 minuty i tyle. W pokoju muszę być z nią, bawić sie będzie ale jak wyjdę to ona za mną.

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Tak samo. Bawi się ale ze 3 minutki czymś, rzadko dłużej niż 5 minut potrafi się skupić. To normalne, większość dzieci w tym wieku tak ma. No i jak wychodzisz to szuka mamy, z Tobą czuje się dobrze i bezpiecznie.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:10   #639
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

o właśie też mnie ta niska cena zaintrygowała

młody wstał, zjadł z sysusia i dał się odłożyć do łóżeczka!!! ciekawe, na jak długo w każdym razie lecę korzystać i idę się położyć obok mojego drugiego dziecka, małża, bo chory jest


indolito zdrówka!!!

ifwka, dalej na najwyższym poziomie łóżeczko macie? Szacun

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

apropos zabawy, Pietraszko potrafi się bawić 40min sam, całkiem! Rozkmninia np swoją ulubioną zabawkę, tj zakrętkę od lovi
przypełznie, przytuli się i leci dalej. słodziak mój
(a ja twierdzę, że nie mam jak ogarnąć domu jakby małż wiedział.....)

dobranoc
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:11   #640
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485709]A u mnie za miesiąc otwierają Rossmanna dosłownie 3 min ode mnie.[/QUOTE]

ja mam 5 minut ode mnie. dziękuję postoję. portfel nie mój

elllmi ... padłam - do niego trzeba po wiejsku

deli no i coś to wrzuciła. czemu to dzidzi płacze
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:13   #641
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Misio pozdrawia ze spaceru Na drugim zdjęciu nawet widać jego dwie górne dwójki mój mały wampirek. Idę spać, nie wiadomo jaka noc nas czeka
druga fota - genialna

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Przeczytałam na szybko co u Was
U nas nie ciekawie, tzn. dzień jak cie mogę, ale noc była koszmarna Pietrek prawie wcale nie spał tylko płakał i zawodził Katar mu strasznie przeszkadzał co się ułożył i chciał zasnąć to się zapominała, że oddychać ma buzią i wpadał w histerię. Straszne to było, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej Do tego teraz mnie bierze, mam 38,2 st Dopijam herbatę i lecę spać
ojjj zdrówka życzę

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485162]

Zaznaczam, że nie wiem co na jaką okazję szukam od nas i od mojej mamy i wpadło mi w oko:
:[/QUOTE]
owieczka i torebka - super!

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
I jeszcze moja niuńka w swoim "królestwie"
Ale ma tam przytulnie!
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485709]A u mnie za miesiąc otwierają Rossmanna dosłownie 3 min ode mnie.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Czy Wasze brzdace bawią się same zabawkami
Daria ma zabawki w takich dwóch pudełkach (z biedry). No to daję jej te pudła. Przez jakieś 10 minut wyciąga każdą zabawkę, ogląda ją z każdej strony... a jak już wszystko wyciągnie to zaczyna jej się nudzić.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 21:15   #642
misiaeel
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaeel
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 870
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

dziękuję za komentarze w klubie
i za odpowiedzi co do picia

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość

CO MÓJ SYN ZROBIŁ
Jak wiecie, moja mama ma sklep medyczny, no i jak idziemy z Dadolem na spacer, to czesto ją odwiedzamy no i dziś po obchodzie (szmatex, poczta, natura, intermarche) zaszliśmy do niej. Dadol zjadł deserek i zaczął jej "porządki" na półkach czynić. Później za odkurzać i się darł bo nie chodził, ale nie o tym. Zadzwonił TZ. Poszłam na zaplecze z nim gadać, no i Młody cichaczem za mną. Moja mama zostawiła wiadro z wodą bo myła podłogi.
No. To umyła jeszcze raz całe zaplecze

Wydupcył całe wiadro, zalał zaplecze, poszło pod kartony, nie mówiąc o tym, że z jego "kierpcy" rzeka leciała jak go podniosłam. W efekcie wracał do domu jak foka - nogi owinięte kocem szczęście że było ze 20 stopni na dworze.
porzadek zrobił po prostu

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Misio pozdrawia ze spaceru Na drugim zdjęciu nawet widać jego dwie górne dwójki mój mały wampirek. Idę spać, nie wiadomo jaka noc nas czeka
ale cudo

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Przeczytałam na szybko co u Was
U nas nie ciekawie, tzn. dzień jak cie mogę, ale noc była koszmarna Pietrek prawie wcale nie spał tylko płakał i zawodził Katar mu strasznie przeszkadzał co się ułożył i chciał zasnąć to się zapominała, że oddychać ma buzią i wpadał w histerię. Straszne to było, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej Do tego teraz mnie bierze, mam 38,2 st Dopijam herbatę i lecę spać



zdrówka

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Masakra...

Moja jeszcze nie dawno była dzieckiem nie pijącym, ciężko było cokolwiek w nią wcisnąć, a od jakichś 2 tygodni coś sięjej odmieniło i pije jak szalona. Nie wiem co się stało ale sie cieszę.

I jeszcze moja niuńka w swoim "królestwie"
ale śliczna jest i jaką ma ładna bluzeczkę
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485709]A u mnie za miesiąc otwierają Rossmanna dosłownie 3 min ode mnie.[/QUOTE]
ja tez mam 3min i powiem Ci, że to zło

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
znalazłam książeczki dźwiękowe, chyba kupię; jakby któraś byłą jeszcze zainteresowana, to wklejam

http://allegro.pl/odglosy-wiejskich-...663286903.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=3658322393
http://allegro.pl/show_item.php?item=3662968521
zapisuję!

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Czy Wasze brzdace bawią się same zabawkami
Zuzka wszędzie za mną idzie, w kuchni chcę być na rękach by widzieć co ja robię, dziś jej dałam sitko to pobawiła się z 3 minuty i tyle. W pokoju muszę być z nią, bawić sie będzie ale jak wyjdę to ona za mną.

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
już nie. teraz tylko stoi albo jak Ją wołam to pójdzie za mną i wspina się po mnie
__________________
Hanusia
01.02.2013


Aniołki[*][*]25.01.2012
misiaeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:15   #643
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

a, kupiłam dziś w empiku zaproszenia Młodemu na roczek już

19,90 za 10 zaproszeń z kopertami
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:16   #644
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
ale opis mnie powalił:

...Moja zdolna torebeczka pomoże dziecku wykreować nie tylko swój własny modny styl...


Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Czy Wasze brzdace bawią się same zabawkami
Oliwka potrafi się bawić dłużej, jak coś jej się spodoba... Dzisiaj oglądałam sobie serial, a ona namiętnie bawiła się butelką po wodzie mineralnej 0,5l. Serial trwał 40 minut, a ona przez jakąś połowę była zachwycona butelką, potem jadła bułkę, a potem coś innego jej dałam do zabawy i dałam radę obejrzeć.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:17   #645
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
(a ja twierdzę, że nie mam jak ogarnąć domu jakby małż wiedział.....)

__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:20   #646
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Debrah, mam pchaczyk po Agatce ale nie wyjęłam jeszcze. Mamy taki (55zl na all, nowy, on biedronkowy jest, ALE identyczne miał smyk! tylko inne kolory, ale dźwięki, przyciski - to samo.) http://img16.tablica.pl/images_tabli...m-warszawa.jpg o, fota smiki jest, no ale ten sam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:21   #647
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
a, kupiłam dziś w empiku zaproszenia Młodemu na roczek już

19,90 za 10 zaproszeń z kopertami
aleś wyrywna
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:23   #648
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

No dobra. Dosyć na dzisiaj lecę spać bo dziecie może się w każdej chwili obudzić. Dobranoc
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:54   #649
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
druga fota - genialna



ojjj zdrówka życzę


owieczka i torebka - super!


Ale ma tam przytulnie!




Daria ma zabawki w takich dwóch pudełkach (z biedry). No to daję jej te pudła. Przez jakieś 10 minut wyciąga każdą zabawkę, ogląda ją z każdej strony... a jak już wszystko wyciągnie to zaczyna jej się nudzić.
u nas to samo. Tylko pudło jedne, z ikea, to pojemnik na pościel kolorowy taki ale u nas na zabawki. Dwa idealnie się mieszczą pod łóżeczko. I codziennie to targam do pokoju, otwieram, ona wywala... ja zbieram jak wywali wsio i się znudziło

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43486319]Debrah, mam pchaczyk po Agatce ale nie wyjęłam jeszcze. Mamy taki (55zl na all, nowy, on biedronkowy jest, ALE identyczne miał smyk! tylko inne kolory, ale dźwięki, przyciski - to samo.) http://img16.tablica.pl/images_tabli...m-warszawa.jpg o, fota smiki jest, no ale ten sam[/QUOTE]
To na teraz czy za wcześnie? Moja stoi, robi kroczki przy stoliku/kanapie. Nie przewróci się do przodu, nie odjedzie jej? I kurdę które pchacze są fajne, co macie dziewczyny? trochę wybór jest.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Wow; http://kobieta.onet.pl/dziecko/stars...a-czarna/35smd
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-29, 21:54   #650
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
nie diagnozowaliśmy. Widzę, że dzieci sie tu często budzą (butelkowe, smoczkowe, i uu) więc przyjmuję, że tak ma. Kiedyś znajoma mówiła, że teraz dzieciom zaczyna się snic i moze budzić sie z płaczem bo ma problem z 'przetrawieniem' tej niby rzeczywistości. Moja na szczescie budzi się pokręci popłakuje, ale cyc (jak nie jeden to drugi) załatwia sprawę, a że dzieje się to czasem co godzinę ... Na szczescie czesciej są te min. 2 h przerwy Myślę, że jak Ola przechodzi różne etapy - lęki nocne, separacyjne, przestymulowanie, zęby, brzuszek, to potrzebuje ukojenia, czyli cycka, a jest na tyle mała, że przyczyna moze gonic przyczynę. Może jakby z Nami nie spała to próbowała by jakos dac sobie radę sama, ale mi jest wygodniej miec ją pod bokiem i wyciągać tego 'u'. Zobaczymy jak się to będzie rozwijało. Na razie minęło tylko 8m-cy od wyjscia na swiat, więc JESZCZE się tak tym nie przejmuje
Moja starsza corka tak miala do 19mż. Spała z nami i budziła sie dosłownie co chwile na cyca. Im starsza tym częsciej... Z tym, że ona nie płakała, tylko wiercila sie i nie mogła zasnąć. Problem zniknął z chwilą odstawienia od piersi - wtedy zaczela przesypiać całe noce
Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Sa! Przebily sie jednoczesnie gorne jedynki; mam nadzieje, ze to one byly winowajca ostatnich makabrycznych nocy...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43475158]
Lady, moje córy już same zostają Dorka na dywaniku, Agata obok np. duplo buduje. Tyle, że drzwi pootwierane, 60m2 to też nie salony więc słyszę wszystko. Jak za cicho to zerkam [/QUOTE]
U mnie tak samo A jak Wojus zaczął siadac, a jeszcze sie wywracal, to nauczylam Natalie jak ma go asekurować, zeby mu sie nic nie stalo i świetnie im razem szło
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 21:58   #651
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Moja starsza corka tak miala do 19mż. Spała z nami i budziła sie dosłownie co chwile na cyca. Im starsza tym częsciej... Z tym, że ona nie płakała, tylko wiercila sie i nie mogła zasnąć. Problem zniknął z chwilą odstawienia od piersi - wtedy zaczela przesypiać całe noce



U mnie tak samo A jak Wojus zaczął siadac, a jeszcze sie wywracal, to nauczylam Natalie jak ma go asekurować, zeby mu sie nic nie stalo i świetnie im razem szło
A odstawiła się sama czy ty zdecydowałaś? Trudno było?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 22:07   #652
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

dobra, kupiłam książeczki (przy okazji dla siebie też kliknęłam) i spadam spaciu
dobranocki
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 22:16   #653
YellowSheep
Rozeznanie
 
Avatar YellowSheep
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 736
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Hej dziewczyny
Tyle mam roboty że masakra. Wczoraj aż mi się chciało płakać że nigdy tego nie ogarnę ale dziś juz lepiej. W domu jakby tajfun przeszedł - ja siedzę przy kompie i zajmuje się małym, nie mam ani chwili żeby odpocząć. Tż mnie dobija - po pracy mu się ostatnio nie spieszy do domu, do tego chodzi za mną z pretensjami że nic nie robię bo bałagan jest. Szkoda gadać, myślałam że praca w domu bedzie łatwiejsza ale on to traktuje jakbym nie pracowała tylko chyba dla rozrywki siedzę przed kompem. Zresztą dużo by pisać ale znów jest źle między nami każde siedzi w innym pokoju i robi swoje...
Zmykam bo jeszcze mnóstwo rzeczy muszę zrobić. Kurde, mam dość, jeszcze ostatnio moja rodzinka się dokłada, znów na tapecie że Oli nie siedzi przeze mnie, no i kiedy dam mu normalna zupkę z solą... jezu zamiast się cieszyć że dbam o niego żeby zdrowo jadł, wymyslam mu różne cuda, to źle bo bez soli i cukru...

Ale moja babcia to mnie rozwala. Potrafi zadzwonić do mnie i pytać co robie a jak ostatnio byłam na spacerze to się mnie pytała czy Oli obiadku nie dostanie bo wczoraj o tej porze jadł. Tak, będę go głodzić no nic, wybaczone jej, i tak się nie zmieni.
Źle mi, mam wrażenie ze wszyscy maja o coś pretensje



Biedny Adaś ;(
YellowSheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-29, 23:25   #654
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Dzieki za odpowiedzi
Już myślałam że to moje dziecko tylko takie szybko nudzące się.

Lady zazdroszczę że Twój tak długo się bawi



Yellow współczuję ja bym chyba nie dała rady tak

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Aga8484
Czas edycji: 2013-10-29 o 23:31
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 02:57   #655
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Czesc!
Tak liczylam na poprawe, a noc byla jeszcze gorsza niz poprzednia.
Dziekujemy za zabkowe gratulacje.
Trzymajcie prosze kciuki dzis i jutro: tz pojechal zobaczyc dwa szpitale. Ucieszylabym sie, jesli wybralby ktorys z nich
deli mozesz sie dobrowolnie ubezpieczyc: umowe podpisujesz z NFZ a skladki placisz ZUSowi.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:05   #656
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Velutto tez jestem ciekawa jak odstawialas od UU

Ja nie wiem jak sie nazywam a cycki mam do pasa.

Jeszcze malz chory a wiecie jak to z chorym facetem

Wysłane z mojego HTC ChaCha A810e
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:09   #657
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Kurczę nie wiem o co chodzi ale w nocy przemakaja nam pampersy.
Używamy Dady 4 , w dzień jest ok, a dziś już 5 noc ja Zuzka ma całe body mokre a co najlepsze że pampers nie jest jakoś strasznie zasikany
Jak jej w nocy zmieniałam ostatnio to nie przemokl

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:25   #658
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Debrah,pisałam ale może nie Zauważyłaś-spróbuj kisiel małej może podać?

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Siostrzeniec i siostrzenica tż mają takie maty (na podłogę, na ścianę), na których są właśnie takie wiejskie zwierzątka, powiedziałabym nawet, że farma namalowana, i jak się któreś zwierzę naciśnie, to wydaje dźwięk.
Ale kurde, nie mam pojęcia, gdzie oni to kupili
Jakby co, to widzę się z nimi w piątek, to podpytam

ja mam taka i Blanka się pięknie nią bawi.




[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485709]A u mnie za miesiąc otwierają Rossmanna dosłownie 3 min ode mnie.[/QUOTE]







Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Podróba? http://allegro.pl/edukacyjny-grajaco...588959805.html

Zastanawiam się czy jest to sens kupować już teraz? Czy jesli moje dziecko ma - i nieszczególnie się bawi - hulę-kulę - to tym też nie będzie zbytnio?

Szajuś : macie/będziecie mieć - pchacz?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------



Tak samo. Bawi się ale ze 3 minutki czymś, rzadko dłużej niż 5 minut potrafi się skupić. To normalne, większość dzieci w tym wieku tak ma. No i jak wychodzisz to szuka mamy, z Tobą czuje się dobrze i bezpiecznie.
Ja mam tą "podróbę" i w sumie fajny jest. Jeździ po podłodze,ma 6 klocków,świeci się jak jest włączony. Blanka lubi.

Lady fajnie się Piotruś bawi,u nas najlepszą zabawka,nawet na pół godziny jest pudełko ze spinaczami do bielizny. Wysypuje,układa,potem znowu wysypuje i tak w kółko

Yellow ktoś chyba musi porządnie potrząsnąć Twoim otoczeniem

Blanka miała dzisiaj tylko dwie pobudki,jedną o 1.00 na wodę i o 5 na mleczko! Ale chyba nie była głodna bo zjadła tylko 30ml. Wstala o 7.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:29   #659
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
moja Ty bratnia duszo
mój gin to na drugiej wizycie jak mnie zobaczył na fotelu to powiedział:
acha to Paaani
no i generalnie zawsze był polew
a jak po cesarce był obchód i pokazał lekarzom dlaczego operacja była trudna ( bo ja mialam operowaną macicę podczas cc) to odkleił plaster i pokazał tatoo- mówił,że operacja była bardzo skomplikowana żeby nie uszkodzić dziary mina lekarzy z obchodu, bezcenna a my laliśmy z nich
No cóż od samego początku Twoje posty miło mi się czytało i nie raz miałam wrażenie, że bliska mi jesteś....

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
normalnie, tyle,że już dawno nie hodowałam

nie wiem co sie stało ale Leoś dostał okropnej histerii nie mogliśmy go uspokoić, nie chciał nic jeść, dałam mu czopek, usnał mi bidulek na rękach wyczerpany
Dokładnie rosnął normalnie... Choć przed robieniem je tylko zgoliłam i powiem, że bolało strasznie jak w miejscu cebulki maszynka była...

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
ale tzt jest moim narzeczuńciem na razie ;P cholera, chyba sie ohajtam dla tego ubezpieczenia:hah aha:

a ja prasuje, ale konca nie widac!;/
Wiesz, ale przecież żyjecie razem i razem tworzycie rodzinę, więc może jest możliwość aby Twój Tż Cię ubezpieczył. Ja się na tym wogle nie znam.... dowiedz się...

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43486319]Debrah, mam pchaczyk po Agatce ale nie wyjęłam jeszcze. Mamy taki (55zl na all, nowy, on biedronkowy jest, ALE identyczne miał smyk! tylko inne kolory, ale dźwięki, przyciski - to samo.) http://img16.tablica.pl/images_tabli...m-warszawa.jpg o, fota smiki jest, no ale ten sam[/QUOTE]

Mam identyczny jak na zdjęciu. Paulina go bardzo lubi. Narazie stoi oparty o regał, bo jeszcze mała nie chodzi, ale bardzo lubi przy nim stać i bawić się...

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Kurczę nie wiem o co chodzi ale w nocy przemakaja nam pampersy.
Używamy Dady 4 , w dzień jest ok, a dziś już 5 noc ja Zuzka ma całe body mokre a co najlepsze że pampers nie jest jakoś strasznie zasikany
Jak jej w nocy zmieniałam ostatnio to nie przemokl

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
Ja jak swego czasu używałam dady to na noc obowiązkowo zakładałam pampersa, bo dady częściej trzeba zmieniać a pampers spokojnie noc wytrzyma... Może spróbuj na noc pampersy.... A może dady jakościowo się popsuły??? Tzn wg mnie napewno się popsuły. Wcześniej je bardzo lubiłam, ale w pewnym momencie zaczęły uczulać, więc przerzuciłam się na pampersy i wg mnie koszt ten sam.... Rzadziej zmieniam...

Lecę spać jeszcze, mała posiedziała na nocniku, pobawiła się i jak zwykle kubuś puchatek ją uśpił... to i ja lecę korzystać... miłego dnia
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 06:56   #660
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XI)

Hejka!
Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Siostrzeniec i siostrzenica tż mają takie maty (na podłogę, na ścianę), na których są właśnie takie wiejskie zwierzątka, powiedziałabym nawet, że farma namalowana, i jak się któreś zwierzę naciśnie, to wydaje dźwięk.
Ale kurde, nie mam pojęcia, gdzie oni to kupili
Jakby co, to widzę się z nimi w piątek, to podpytam
my mamy taka jak wklejalyscie, spoko jest

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;43485709]A u mnie za miesiąc otwierają Rossmanna dosłownie 3 min ode mnie.[/QUOTE]

zazdroszcze.. moje marzenie to biedra, rosman i pepco

Cytat:
Napisane przez YellowSheep Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Tyle mam roboty że masakra. Wczoraj aż mi się chciało płakać że nigdy tego nie ogarnę ale dziś juz lepiej. W domu jakby tajfun przeszedł - ja siedzę przy kompie i zajmuje się małym, nie mam ani chwili żeby odpocząć. Tż mnie dobija - po pracy mu się ostatnio nie spieszy do domu, do tego chodzi za mną z pretensjami że nic nie robię bo bałagan jest. Szkoda gadać, myślałam że praca w domu bedzie łatwiejsza ale on to traktuje jakbym nie pracowała tylko chyba dla rozrywki siedzę przed kompem. Zresztą dużo by pisać ale znów jest źle między nami każde siedzi w innym pokoju i robi swoje...
Zmykam bo jeszcze mnóstwo rzeczy muszę zrobić. Kurde, mam dość, jeszcze ostatnio moja rodzinka się dokłada, znów na tapecie że Oli nie siedzi przeze mnie, no i kiedy dam mu normalna zupkę z solą... jezu zamiast się cieszyć że dbam o niego żeby zdrowo jadł, wymyslam mu różne cuda, to źle bo bez soli i cukru...

Ale moja babcia to mnie rozwala. Potrafi zadzwonić do mnie i pytać co robie a jak ostatnio byłam na spacerze to się mnie pytała czy Oli obiadku nie dostanie bo wczoraj o tej porze jadł. Tak, będę go głodzić no nic, wybaczone jej, i tak się nie zmieni.
Źle mi, mam wrażenie ze wszyscy maja o coś pretensje
;(
jej, sciskam Cie mocno!

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Trzymajcie prosze kciuki dzis i jutro: tz pojechal zobaczyc dwa szpitale. Ucieszylabym sie, jesli wybralby ktorys z nich
i.
kciuki zacisniete!
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.