Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy Prowadząca II część naszego wątku
Aldrin 7 25,93%
Kakusia 0 0%
Berenika_26 4 14,81%
agaaga89 2 7,41%
Ramona_85 0 0%
eweden 0 0%
Prowansja88 0 0%
Pradip 0 0%
Sola1 2 7,41%
pater86 6 22,22%
TroppoSensibile 0 0%
sylvuniaa84 0 0%
kamilla123 0 0%
beat@ 0 0%
NecroKitty 0 0%
Anteria 0 0%
Kucyk_Truskawkowy 1 3,70%
malin30 3 11,11%
alingles 0 0%
Monica80 0 0%
poziomkka 0 0%
Mala_Czarno_Biala 0 0%
Majkela12 1 3,70%
zaaaabcia 0 0%
Sylwia__88 1 3,70%
Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-06, 06:49   #571
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
za 11 tydzień. A L4 bierzesz już do końca, czy tylko na trochę? Ja też się waham, kurcze najlepiej to po świętach zostałabym do końca w domu ale boję się że 1,5 roku nieobecności w pracy to chyba za dużo
Pogadaj z szefem, bo lepiej mieć chorobowe ciągłe a nie przerywać go, bo wtedy pracodawca nie musi płacić, więc może będzie wolał abyś całe 1,5 roku była w domu a nie abyś przychodziła na miesiąc i znowu L4

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak posmęcę trochę Na samą myśl że jutro muszę iść do pracy aż mi się płakać chce, źle się czuję od kilku dni, wymiotuje codziennie i ogólnie nie najlepiej się czuję. Jutro idę do lekarza i do szefowej powiedzieć jej o ciąży, trochę mnie to stresuje ale jakoś dam radę, obym jutro się lepiej czuła...
Powodzenia na rozmowie z szefową i daj znać jak poszło.
Oby mdłości szybko minęły

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Ja po przeczytaniu opisów porodów stwierdziłam że wole jednak temat McDonalda i że mam straszną ochotę na McFlury
Musiałaś mi przypomnieć od tygodnia chodzę i marudzę o mc flury i jak udało mi się zapomnieć to znowu aż się ślinie na samą myśl

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Witajcie Trafiłam dziś do Was przypadkiem, ale przeczytałam cały wątek i pomyślałam, że może też się do Was przyłączę Zwykle jestem raczej "podglądaczką", ale ciąża w końcu zmienia kobietę i też mam ochotę się wygadać Moja historia ciążowa choć krótka stażem to niestety jest dosyć urozmaicona. Po tygodniu od zrobienia testu przezornie wybrałam się do lekarza na potwierdzenie ciąży - i niestety - w tym samym dniu po badaniu wylądowałam w szpitalu z krwawieniem. Miałam (bądź mam) krwiaka... jakoś przędę... choć czarne myśli po szpitalu mnie nie opuszczają (dłuuuuga historia). W każdym razie 13 listopada będzie mój wielki dzień - ponowne usg. W szpitalu w ciągu tygodnia zrobili mi aż 4 ( w tym jedno.... przez co chcieli mnie czyścić). Obecnie jestem chyba pod koniec 8 tygodnia (OM 8.września). Podczas wypisu moje ziareneczko miało 4 mm (6t) i już biło mu serduszko. Dodam, że nie mam zbyt dużo objawów poza ciągłym spaniem i jedzeniem (to akurat na korzyść) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie i na pewno będę śledzić ten szalenie ciekawy wątek
Witaj, cieszymy się, że do nas dołączyłaś
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:20   #572
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Dzień dobry Mamusie !

Witam się i chwalę 9 tygodniem

Dziś o 15:30 mamy wizytę u lekarza
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 08:55   #573
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie !

Witam się i chwalę 9 tygodniem

Dziś o 15:30 mamy wizytę u lekarza

No ja też dzisiaj wizytuje o 15, dobrze że mam lekarza pod ręką nie będę musiała się przez całe miasto przebijać żeby do niego dojechać, a później wybieram się do szefowej, o ile wizyta przebiegnie dobrze i zobaczę już swoje maleństwo z bijącym serduszkiem.

Piszecie o zwolnieniach lekarskich, w polsce pewnie o nie łatwiej ja niestety mieszkam w Austrii i z tego co się orientuję akurat ze zwolnieniami tutaj nie jest tak łatwo, co nie zmienia faktu że z wieloma innymi kwestiami jest tutaj dużo lepiej niż w Polsce na pewno.

Ja ciągle będę o sobie nawijała, ale ta noc była taka okropna Położyliśmy się z Tż-tem przed 20, ja z ogromnym bólem głowy, z mdłościami i ogólnie psychicznie kiepsko też się czułam, zasnąć nie mogłam a gdy już zasnęłam to obudziłam się o północy znowu z bólem głowy, o dziwo bardzo wyspana i miałam wstawać i iść do roboty ale stwierdziłam że nie będę się męczyła z tym bólem głowy w robocie i leżałam dalej, po ponad godzinie znowu zasnęłam i obudził mnie budzik, byłam taka zaspana i zamulona że szok. Ale wczoraj kupiłam sobie lek na typowe dolegliwości ciążowe czyli wymioty, mdłości itp i puki co nawet nie jest źle, zjadłam śniadanie i jest ok, ale głowa cały czas boli mam tyle pytań na dzisiaj do lekarza że chyba zgłupieje ze mną, dobrze że Tż-t idzie ze mną to wszystko dokładnie zrozumiem
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:04   #574
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

ANTERIA ja w sumie odkąd się dowiedziałąm, że jestem w ciąży to na palcach jednej ręki moge wyliczyć noce jakie przespałam spokojnie bez przebudzenia się.


Na początku to chyba emocje brały góre bo budziłąm się np. o 4:00 i już dalej nie mogłam zasnąć, albo budziłam się o 1 i zasypiałam dopiero nad ranem.

Natomiast teraz budze sie w nocy kilka razy, ale od razu zasypiam.
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:21   #575
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cześć Dziewczyny ;-)
TroppoSensibile Witaj

Ja też mam dziś wizytę na 15.30... mam nadzieję, że zrobi mi USG i znów zobaczę mojego ludzika
Dziewczyny mdłości mijają... Jeszcze chwilę cierpliwości i te okropne chwile będą tylko wspomnieniem
Ta senność i mdłości to wynik hormonów...
Ja przez doustny progesteron jeszcze chyba mocniej je odczówałam
na szczęście już tylko wieczorami mnie dopadają, więc da się wytrzymać

Co do lekarzy, ja myślę, że oprócz tego na NFZ, będę chodzić prywatnie do lekarki, która pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić. Na początek idę do niej na USG, zobaczymy jaka będzie w kontakcie.
Planuję też chodzić na szkołę rodzenia do tego szpitala

Dobrego dnia
monijaaa, ATNERIA trzymam kciuki za wizytę!! Dajcie znać jak Wasze maleństwa
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:26   #576
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny ;-)
TroppoSensibile Witaj

Ja też mam dziś wizytę na 15.30... mam nadzieję, że zrobi mi USG i znów zobaczę mojego ludzika
Dziewczyny mdłości mijają... Jeszcze chwilę cierpliwości i te okropne chwile będą tylko wspomnieniem
Ta senność i mdłości to wynik hormonów...
Ja przez doustny progesteron jeszcze chyba mocniej je odczówałam
na szczęście już tylko wieczorami mnie dopadają, więc da się wytrzymać

Co do lekarzy, ja myślę, że oprócz tego na NFZ, będę chodzić prywatnie do lekarki, która pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić. Na początek idę do niej na USG, zobaczymy jaka będzie w kontakcie.
Planuję też chodzić na szkołę rodzenia do tego szpitala

Dobrego dnia
monijaaa, ATNERIA trzymam kciuki za wizytę!! Dajcie znać jak Wasze maleństwa

Ty też daj znać co i jak i pochwal się zdjęciem po badaniu

Ja też do jednego chodzę prywatnie, właśnie tam gdzie chcę rodzić. A do drugiego na NFZ .


Ktoś mnie pytał czy będę w karcie miała dwa wpisy, nie będę miała dwóch wpisów.
Wszystkie badania będe robiła na NFZ, a z lekarzem prywatnym będę też konsultować wyniki. W ten sposób się z Nim dogadaliśmy.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!

Edytowane przez monijaaa
Czas edycji: 2013-11-06 o 09:29
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:26   #577
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Powodzenia wszystkim dzisiaj na wizytach i czekam na relacje
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 09:30   #578
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość

Dziewczyny zamierzacie chodzić do szkoły rodzenia? Ja chodziłam z mężem w pierwszej ciąży i bardzo sobie chwaliłam. Ale to nie była taka szkoła jak są przy szpitalach, że się uczy obsługi głównie, tylko taka bardziej przygotowująca psychicznie. Widziałam że jest nowa czerwcówka z Lublina, w Lublinie polecam Wam dziewczyny http://www.aktywnamama.com.pl/
Fantastyczna babka , mama czworki chłopaków, cudownie wspominam zajęcia.
No i prowadzi też cwiczenia dla brzuchatek i potem dla mam z małymi dzieciaczkami.
dziękuję za polecenie szkoły, na pewno skorzystam bo planowałam się zapisać ale przeczytałam że tam przyjmują po 20 tygodniu więc jest czas
widzę żę praktycznie większość z Was ma problem z mdłościami, szczerze mówiąc już mnie to wykańcza naprawdę, a jak sobie pomyślę że może to nie przejść pod koniec 3 miesiąca... jak kobiety mają to 9 miesięcy.. tragedia
morin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 09:38   #579
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Witajcie

To i ja dołącze do Was.

To moja pierwsza ciąża termin porodu lekarz wyznaczył nam na 10 czerwca 2014. Jutro rozpocznie się 9 tydzień.

Jestem taka szczęśliwa, ale też pełna obaw .....
witaj wpisac Cie na 1stonke?

Cytat:
Napisane przez poziomkka Pokaż wiadomość
Ogólnie mogę oficjalnie dołączyć do mamusiek mających mdłości. Do tej pory cieszyłam się, że może mnie to ominęło, ale od dwóch dni uświadamiam sobie, że jest coraz gorzej...z kibelkiem się jeszcze nie przywitałam, ale nie wiem, czy bym nie wolała, bo czasem tak mnie rwie, że wolałabym to oddać...ble!
Co do jedzenia to też już nie jest tak kolorowo. Nie wszystko mi teraz odpowiada, a już najgorsze jest to, jak robię się glodna, zaczynają się mdłości, a ja nie mam ochoty na jedzenie, choć wiem, że dopóki nie zjem to będą mnie trzymały...ehhh
Poziomkka mi tez sie zaczelo wczoraj,na nic nie mialam ochoty,nawet do neta nie zagladalam.Rano o 7 zjadlam sniadanie i dopiero o 18 tej jednego kotleta i pol ziemniaka,to byl szczyt moich mozliwosci.A dzis powtorka
Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Witajcie Trafiłam dziś do Was przypadkiem, ale przeczytałam cały wątek i pomyślałam, że może też się do Was przyłączę
witaj
Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry Mamusie !

Witam się i chwalę 9 tygodniem

Dziś o 15:30 mamy wizytę u lekarza
kciukasy za wizyte i za pozostale wizytujace dzisiaj.

Ja sie kiepskawo czuje,od niedzieli dociera do mnie,ze jestem w ciazy ale to z tej mniej przyjemnej strony.
Synek rozchorowal mi sie calkiem,zaraz wybywamy do lekarza.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Witaj jak się udał wyjazd?
Teraz i ja poproszę o dopisanie do listy Pradip 26lat OM 5.09 TP 12.06.2014
dzieki,ze pytasz.Tak jak wczesniej pisalam wyjazd ogolnie udany,Rodzinka oczywiscie sie cieszyla na wiesci.No i Synek zabkowal mi w tym czasie wiec troche bylo meczarni.
Pierwsza strona zaaktualizowana
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:06   #580
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
witaj wpisac Cie na 1stonke?

Pewnie

OM 03.09.2013.

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Ale mam dzisiaj lenia

Dopiero zaścieliłam łóżko , ale nadal jestem w pizamie

Jkoś tak mi zimno jest i w ogóle szaro za oknem.

Nie lubie jesieni
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:13   #581
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

odezwę się tu u Was, bo sobie trochę podczytuję, ale niestety nie mogę dołączyć, bo kalkulator mi wylicza termin porodu na 8 lipca, więc czekam na swój wątek
przerażają mnie te Wasze mdłości, u mnie co prawda dopiero 6 tydzień się dziś zaczyna i na razie zero objawów, ale mam nadzieję, że może jednak tak już zostanie


Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Pogadaj z szefem, bo lepiej mieć chorobowe ciągłe a nie przerywać go, bo wtedy pracodawca nie musi płacić, więc może będzie wolał abyś całe 1,5 roku była w domu a nie abyś przychodziła na miesiąc i znowu L4
pozwolę sobie skomentować, bo jestem kadrową
na zwolnieniu lekarskim pracodawca płaci tylko przez pierwsze 33 dni w roku, resztę już ZUS (w firmach powyżej 20 pracowników wypłaca to pracodawca ale jemu oddaje ZUS) i nie mają tu znaczenia przerwy w zwolnieniu. oczywiście jak się wraca do pracy, to za prace już normalnie płaci pracodawca.
problem jest tylko taki, że jak zwolnienie przekracza 30 dni, to przed powrotem do pracy trzeba zrobić badania kontrolne u lekarza medycyny pracy i to jest dodatkowy koszt dla pracodawcy. także jak już to te zwolnienia niech będą krótsze niż 30 dni
w ogóle jakbyście miały jakieś takie pytania kadrowe to walcie śmiało
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 10:17   #582
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
odezwę się tu u Was, bo sobie trochę podczytuję, ale niestety nie mogę dołączyć, bo kalkulator mi wylicza termin porodu na 8 lipca, więc czekam na swój wątek
przerażają mnie te Wasze mdłości, u mnie co prawda dopiero 6 tydzień się dziś zaczyna i na razie zero objawów, ale mam nadzieję, że może jednak tak już zostanie




pozwolę sobie skomentować, bo jestem kadrową
na zwolnieniu lekarskim pracodawca płaci tylko przez pierwsze 33 dni w roku, resztę już ZUS (w firmach powyżej 20 pracowników wypłaca to pracodawca ale jemu oddaje ZUS) i nie mają tu znaczenia przerwy w zwolnieniu. oczywiście jak się wraca do pracy, to za prace już normalnie płaci pracodawca.
problem jest tylko taki, że jak zwolnienie przekracza 30 dni, to przed powrotem do pracy trzeba zrobić badania kontrolne u lekarza medycyny pracy i to jest dodatkowy koszt dla pracodawcy. także jak już to te zwolnienia niech będą krótsze niż 30 dni
w ogóle jakbyście miały jakieś takie pytania kadrowe to walcie śmiało
no o to mi chodziło, że pierwsze 33 dni płaci pracodawca a później zus ale że jak jakoś mówię, pisze ostatnio strasznie nie zrozumiale to później tak wychodzi eh mózg mi budynieje ja to ciągle powtarzam
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:31   #583
poziomkka
Zadomowienie
 
Avatar poziomkka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ryki
Wiadomości: 1 141
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

ANTERIA z tymi nieprzespanymi nocami mam podobnie ;/ Najpierw chce mi się strasznie spać, ledwo się zwlekam z łóżka, żeby się wykąpać..jak już się położę to wiercę się z pół godziny, bo nie mogę się ułożyć ;/ Budzę się w środku nocy, nie chce mi się spać, ale jak już przysnę to później nie chce mi się wstawać

Też mam dzisiaj wizytę o 17.40 nie mogę się doczekać

ANTERIA, monijaaa za Wasze wizyty

bazile Mnie dzisiaj już mniej te mdłości męczą, jakiś dobry dzień

Witaj TroppoSensibile, widzę, że podobnie jak ja poleżałaś troszkę w szpitalu, u mnie podobnie, przy wypisie biło serduszko i 4,1 mm Szczęścia
poziomkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:34   #584
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

cześć dziewczynki
widzę że sporo z nas na dziś wizyty mam i ja ale dopiero na 18:15 zakładać będziemy kartę ciąży, dowiem się zapewne już jaki mam TP to będzie mnie można wpisać na pierwszą stronę

A teraz wzięłam się za porządki. Przed świętami pewnie nie będzie mi się chciało a moja szafa aż się prosi o porządek i o eliminację niektórych ciuchów
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:41   #585
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
widzę że sporo z nas na dziś wizyty mam i ja ale dopiero na 18:15 zakładać będziemy kartę ciąży, dowiem się zapewne już jaki mam TP to będzie mnie można wpisać na pierwszą stronę

A teraz wzięłam się za porządki. Przed świętami pewnie nie będzie mi się chciało a moja szafa aż się prosi o porządek i o eliminację niektórych ciuchów

Kurcze, my miesiąc temu skończyliśmy generalny remont. ja zrobiłam taki przesiew w szafie, że głowa mała wydałąm ponad połowe ubrań. Z czego część to za duże wtedy spodnie, mega luźne swetry i bluzki.

a Teraz musze kompletować garderobe. ojjjj ja głupia
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:42   #586
Prowansja88
Raczkowanie
 
Avatar Prowansja88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 316
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cześć dziewczyny,
wczoraj dostałam L4. Mega wrażliwość na zapachy, trudno wytrzymać mi w pracy.
Poszłam do innego lekarza, niż ten, który zakładał mi kartę ciąży. Jestem ubezpieczona prywatnie w pewnej placówce- pakiet i będe chodziła tam, bo mam w pakiecie wszystkie badania i ziwyty, usg itd, ale Pani nie chciała mi wystawić l4, więc poszłam do innego, którego znałam wcześniej i on nie robił problemu, przebadał mnie, wpisał normalnie wizyte na karcie ciąży. Teraz tak chyba głupio jak pójdę znowu do tamtej Pani, myślicie, że może mieć jakiś żal, że czemu byłam u innego lekarza? Mi sie wydaje, że to wolny kraj i mam chyba prawo chodzić do ilu lekarzy chce? To chyba nic złego, prawda?
Prowansja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 10:48   #587
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wczoraj dostałam L4. Mega wrażliwość na zapachy, trudno wytrzymać mi w pracy.
Poszłam do innego lekarza, niż ten, który zakładał mi kartę ciąży. Jestem ubezpieczona prywatnie w pewnej placówce- pakiet i będe chodziła tam, bo mam w pakiecie wszystkie badania i ziwyty, usg itd, ale Pani nie chciała mi wystawić l4, więc poszłam do innego, którego znałam wcześniej i on nie robił problemu, przebadał mnie, wpisał normalnie wizyte na karcie ciąży. Teraz tak chyba głupio jak pójdę znowu do tamtej Pani, myślicie, że może mieć jakiś żal, że czemu byłam u innego lekarza? Mi sie wydaje, że to wolny kraj i mam chyba prawo chodzić do ilu lekarzy chce? To chyba nic złego, prawda?
Masz rację to jest wolny kraj. To nie jest Twoja przyjaciólka, że może mieć do Ciebie jakieś żale. Powiedz, że chciałas zasięgnąć opinii drugiego lekarza i tyle.

Moja ginekolog z przychodni też na początku kręciła nosem , że chce chodzić do dwóch lekarzy, że ona iepsko się z tym czuje, że jej nie ufam. Więc powiedziałam nie ufam nawet sobie, a Ona już nic nie odpowiedziała. Tylko , że to Nasz wybór.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 14:28   #588
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Kurczę, dziewczyny jestem rozczarowana... Byłam na ponownym usg i okazało się, że wyliczenia z miesiączki swoje a dzidzia swoje. Powinnam być w 8 tygodniu, a okazuje się że jestem w 6,5! To ponoć dlatego że nieregularnie miesiączkowałam i wyliczenia nie mają zastosowania, bierze się pod uwagę tylko wielkość dziecka. Kurka, tak się cieszyłam że zbliżam się już do III miesiąca, a tu klapa, cofnęłam się do połowy II
Termin porodu przesunął się na 27.06, a miałam nadzieję, że uda się coś przesunąć w drugą stronę żeby rodzić w pierwszej połowie czerwca, zanim lato przyjdzie na dobre... A TU PRAWIE LIPIEC MNIE ZASTANIE i największy upał... już widzę, jak będę fatalnie się czuć, okropnie wyglądać, puchnąć, pocić się i w ogóle do bani!
Pomóżcie znaleźć jakieś pozytywy tej sytuacji!
__________________
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 14:58   #589
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny jestem rozczarowana... Byłam na ponownym usg i okazało się, że wyliczenia z miesiączki swoje a dzidzia swoje. Powinnam być w 8 tygodniu, a okazuje się że jestem w 6,5! To ponoć dlatego że nieregularnie miesiączkowałam i wyliczenia nie mają zastosowania, bierze się pod uwagę tylko wielkość dziecka. Kurka, tak się cieszyłam że zbliżam się już do III miesiąca, a tu klapa, cofnęłam się do połowy II
Termin porodu przesunął się na 27.06, a miałam nadzieję, że uda się coś przesunąć w drugą stronę żeby rodzić w pierwszej połowie czerwca, zanim lato przyjdzie na dobre... A TU PRAWIE LIPIEC MNIE ZASTANIE i największy upał... już widzę, jak będę fatalnie się czuć, okropnie wyglądać, puchnąć, pocić się i w ogóle do bani!
Pomóżcie znaleźć jakieś pozytywy tej sytuacji!

Mały procent dzieci rodzi się w wyznaczonych terminach. Dzieci mają tak naprawdę w nosie te terminy
Ciąża donoszona to 2 tygodnie wcześniej lub później. Jedyny pewny termin to jak ma się cc, no chyba że coś tam wcześniej się zadzieje.
Najważniejsze, że dzidzia rośnie

A masz już kartę ciąży?
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 15:00   #590
bazile
Zadomowienie
 
Avatar bazile
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 398
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
odezwę się tu u Was, bo sobie trochę podczytuję, ale niestety nie mogę dołączyć, bo kalkulator mi wylicza termin porodu na 8 lipca, więc czekam na swój wątek
przerażają mnie te Wasze mdłości, u mnie co prawda dopiero 6 tydzień się dziś zaczyna i na razie zero objawów, ale mam nadzieję, że może jednak tak już zostanie
heej,hm jakos nie tak masz z tym terminem,jesli jestes w 6 tygodniu,to na bank TP powinien byc jeszcze w czerwcu
Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wczoraj dostałam L4. Mega wrażliwość na zapachy, trudno wytrzymać mi w pracy.
Poszłam do innego lekarza, niż ten, który zakładał mi kartę ciąży. Jestem ubezpieczona prywatnie w pewnej placówce- pakiet i będe chodziła tam, bo mam w pakiecie wszystkie badania i ziwyty, usg itd, ale Pani nie chciała mi wystawić l4, więc poszłam do innego, którego znałam wcześniej i on nie robił problemu, przebadał mnie, wpisał normalnie wizyte na karcie ciąży. Teraz tak chyba głupio jak pójdę znowu do tamtej Pani, myślicie, że może mieć jakiś żal, że czemu byłam u innego lekarza? Mi sie wydaje, że to wolny kraj i mam chyba prawo chodzić do ilu lekarzy chce? To chyba nic złego, prawda?
nie przejmuj sie tym co ona pomysli,wazne zebys to Ty czula sie dobrze i bezpiecznie,a skoro nie chciala Ci dac L4 to nie mialas innego wyjscia.Mowilas jej,ze Twoja praca Ci nie sluzy,wiec..
Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny jestem rozczarowana... Byłam na ponownym usg i okazało się, że wyliczenia z miesiączki swoje a dzidzia swoje. Powinnam być w 8 tygodniu, a okazuje się że jestem w 6,5! To ponoć dlatego że nieregularnie miesiączkowałam i wyliczenia nie mają zastosowania, bierze się pod uwagę tylko wielkość dziecka. Kurka, tak się cieszyłam że zbliżam się już do III miesiąca, a tu klapa, cofnęłam się do połowy II
Termin porodu przesunął się na 27.06, a miałam nadzieję, że uda się coś przesunąć w drugą stronę żeby rodzić w pierwszej połowie czerwca, zanim lato przyjdzie na dobre... A TU PRAWIE LIPIEC MNIE ZASTANIE i największy upał... już widzę, jak będę fatalnie się czuć, okropnie wyglądać, puchnąć, pocić się i w ogóle do bani!
Pomóżcie znaleźć jakieś pozytywy tej sytuacji!
enno,a moze jednak sie przesunie.Poczekaj do nastepnej wizyty,mi tez raz termin z usg przesunal sie o niecale 2 tyg,a potem wrocilo do normy.

Oj ale dzis emocji,tyle wizyt
__________________

bazile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:16   #591
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość


A masz już kartę ciąży?
Mam. I w końcu dostałam skierowania na badania krwi...
__________________
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:27   #592
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Mam. I w końcu dostałam skierowania na badania krwi...
To super Wpisali Ci już planowaną datę porodu?

Zerknęłam z ciekawości jak u mnie było z usg.
Jak byłam pod koniec 6 tygodnia to termin miałam wyznaczony na 07.12, kolejne usg 29.11 ( co było najblizej faktycznej daty porodu), potem dwa razy 26.11, 24.11 i znowu 26.11. Także to pierwsze usg które w sumie pokrywało się prawie z om było najbardziej odległe. A u mnie w sumie nie było żadnych większych nieregularności w okresach.
Gdzieś słyszałam, że to usg w terminach jak się robi przeziernosć itp czyli 11-14 tydzien ( zaokrągliłam trochę, bo to jakoś 13 i ileś dni) to często są najbardziej trafne daty. U mnie się sprawdziło, ale to też bywa różnie
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:29   #593
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Jestem już. No i wszystko w porządku, dzidzia jest, rośnie i serduszko mu bije za dwa tyg kolejna wizyta i powie mi wtedy dokładnie na kiedy termin porodu liczy że pod koniec czerwca, i da kartę ciąży, szkoda bo liczyłam że już dziś dostanę, no ale poczekam. Pobrał mi krew na badania i kazał się oszczędzać ale żyć normalnie. I przepisał witaminy.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 15:30   #594
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Jestem już. No i wszystko w porządku, dzidzia jest, rośnie i serduszko mu bije za dwa tyg kolejna wizyta i powie mi wtedy dokładnie na kiedy termin porodu liczy że pod koniec czerwca, i da kartę ciąży, szkoda bo liczyłam że już dziś dostanę, no ale poczekam. Pobrał mi krew na badania i kazał się oszczędzać ale żyć normalnie. I przepisał witaminy.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:23   #595
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Witam się i chwalę 9 tygodniem
za kolejny tydzień
Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Ja ciągle będę o sobie nawijała, ale ta noc była taka okropnaPołożyliśmy się z Tż-tem przed 20, ja z ogromnym bólem głowy, z mdłościami i ogólnie psychicznie kiepsko też się czułam, zasnąć nie mogłam a gdy już zasnęłam to obudziłam się o północy znowu z bólem głowy, o dziwo bardzo wyspana i miałam wstawać i iść do roboty ale stwierdziłam że nie będę się męczyła z tym bólem głowy w robocie i leżałam dalej, po ponad godzinie znowu zasnęłam i obudził mnie budzik, byłam taka zaspana i zamulona że szok. Ale wczoraj kupiłam sobie lek na typowe dolegliwości ciążowe czyli wymioty, mdłości itp i puki co nawet nie jest źle, zjadłam śniadanie i jest ok, ale głowa cały czas boli mam tyle pytań na dzisiaj do lekarza że chyba zgłupieje ze mną, dobrze że Tż-t idzie ze mną to wszystko dokładnie zrozumiem
Oby leki pomogły i kolejne noce były lepsze
Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Co do lekarzy, ja myślę, że oprócz tego na NFZ, będę chodzić prywatnie do lekarki, która pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić. Na początek idę do niej na USG, zobaczymy jaka będzie w kontakcie.
Planuję też chodzić na szkołę rodzenia do tego szpitala
I ja chodzę do lekarza który pracuje w szpitalu w którym planuję rodzić i tam też będę się starała zapisać na SR
Jak po wizycie?
Cytat:
Napisane przez monijaaa Pokaż wiadomość
Ktoś mnie pytał czy będę w karcie miała dwa wpisy, nie będę miała dwóch wpisów.
Wszystkie badania będe robiła na NFZ, a z lekarzem prywatnym będę też konsultować wyniki. W ten sposób się z Nim dogadaliśmy.
fajnie się dogadałaś
Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
dzieki,ze pytasz.Tak jak wczesniej pisalam wyjazd ogolnie udany,Rodzinka oczywiscie sie cieszyla na wiesci.No i Synek zabkowal mi w tym czasie wiec troche bylo meczarni.
Pierwsza strona zaaktualizowana
Jak to fajnie gdy bliscy się cieszą naszym szczęściem
Zdrówka dla synka
Cytat:
Napisane przez slonko352 Pokaż wiadomość
odezwę się tu u Was, bo sobie trochę podczytuję, ale niestety nie mogę dołączyć, bo kalkulator mi wylicza termin porodu na 8 lipca, więc czekam na swój wątek
przerażają mnie te Wasze mdłości, u mnie co prawda dopiero 6 tydzień się dziś zaczyna i na razie zero objawów, ale mam nadzieję, że może jednak tak już zostanie
gratulacje
Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
widzę że sporo z nas na dziś wizyty mam i ja ale dopiero na 18:15 zakładać będziemy kartę ciąży, dowiem się zapewne już jaki mam TP to będzie mnie można wpisać na pierwszą stronę

A teraz wzięłam się za porządki. Przed świętami pewnie nie będzie mi się chciało a moja szafa aż się prosi o porządek i o eliminację niektórych ciuchów
może z rozpędu i do mojej szafy zajrzysz
Odezwij się po wizycie
Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
wczoraj dostałam L4. Mega wrażliwość na zapachy, trudno wytrzymać mi w pracy.
Poszłam do innego lekarza, niż ten, który zakładał mi kartę ciąży. Jestem ubezpieczona prywatnie w pewnej placówce- pakiet i będe chodziła tam, bo mam w pakiecie wszystkie badania i ziwyty, usg itd, ale Pani nie chciała mi wystawić l4, więc poszłam do innego, którego znałam wcześniej i on nie robił problemu, przebadał mnie, wpisał normalnie wizyte na karcie ciąży. Teraz tak chyba głupio jak pójdę znowu do tamtej Pani, myślicie, że może mieć jakiś żal, że czemu byłam u innego lekarza? Mi sie wydaje, że to wolny kraj i mam chyba prawo chodzić do ilu lekarzy chce? To chyba nic złego, prawda?
Niestety lekarze nie są zadowoleni jak ktoś "podważa" ich decyzje ale tak jak napisałaś to Twój wybór i zdrowie Twoje i maleństwa jest najważniejsze
Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Kurczę, dziewczyny jestem rozczarowana... Byłam na ponownym usg i okazało się, że wyliczenia z miesiączki swoje a dzidzia swoje. Powinnam być w 8 tygodniu, a okazuje się że jestem w 6,5! To ponoć dlatego że nieregularnie miesiączkowałam i wyliczenia nie mają zastosowania, bierze się pod uwagę tylko wielkość dziecka. Kurka, tak się cieszyłam że zbliżam się już do III miesiąca, a tu klapa, cofnęłam się do połowy II
Termin porodu przesunął się na 27.06, a miałam nadzieję, że uda się coś przesunąć w drugą stronę żeby rodzić w pierwszej połowie czerwca, zanim lato przyjdzie na dobre... A TU PRAWIE LIPIEC MNIE ZASTANIE i największy upał... już widzę, jak będę fatalnie się czuć, okropnie wyglądać, puchnąć, pocić się i w ogóle do bani!
Pomóżcie znaleźć jakieś pozytywy tej sytuacji!
Nic się nie cofnęłaś dzieci mają w nosie terminy daj maluchowi rosnąć we własnym tempie a jeszcze przegoni średnią
Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Jestem już. No i wszystko w porządku, dzidzia jest, rośnie i serduszko mu bije za dwa tyg kolejna wizyta i powie mi wtedy dokładnie na kiedy termin porodu liczy że pod koniec czerwca, i da kartę ciąży, szkoda bo liczyłam że już dziś dostanę, no ale poczekam. Pobrał mi krew na badania i kazał się oszczędzać ale żyć normalnie. I przepisał witaminy.
świetna wiadomość teraz powodzenia u szefowej
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:34   #596
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Jestem już. No i wszystko w porządku, dzidzia jest, rośnie i serduszko mu bije za dwa tyg kolejna wizyta i powie mi wtedy dokładnie na kiedy termin porodu liczy że pod koniec czerwca, i da kartę ciąży, szkoda bo liczyłam że już dziś dostanę, no ale poczekam. Pobrał mi krew na badania i kazał się oszczędzać ale żyć normalnie. I przepisał witaminy.
gratuluję!!!
Dziewczyny tak Was czytam i wydaje mi sie, że często macie ustalane wizyty u lekarzy... Tzn częściej niz ja, ja drugą mam po 4 tygodniach od pierwszej i mam już przyjść w zynikami krwi, myślicie, że to normalnie, czy może konsultować się z innym? Powinnam iść wczęsniej?
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:41   #597
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
gratuluję!!!
Dziewczyny tak Was czytam i wydaje mi sie, że często macie ustalane wizyty u lekarzy... Tzn częściej niz ja, ja drugą mam po 4 tygodniach od pierwszej i mam już przyjść w zynikami krwi, myślicie, że to normalnie, czy może konsultować się z innym? Powinnam iść wczęsniej?
Tak, normalne. Wizyty są przecietnie raz na 4 tygodnie, pod koniec często chodzi się już co 2 tygodnie. Ale to też zależy od lekarza. W każdym razie nie ma się czym martwić
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:44   #598
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
gratuluję!!!
Dziewczyny tak Was czytam i wydaje mi sie, że często macie ustalane wizyty u lekarzy... Tzn częściej niz ja, ja drugą mam po 4 tygodniach od pierwszej i mam już przyjść w zynikami krwi, myślicie, że to normalnie, czy może konsultować się z innym? Powinnam iść wczęsniej?

Ja mam często wizyty ponieważ niestety jestem bardziej narażona na poronienie, i moja macica rozciągać się będzie dużo wolniej niż normalnie, no i może faktycznie w Austrii jest trochę inaczej
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 16:47   #599
zubi89
Zakorzenienie
 
Avatar zubi89
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 373
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
gratuluję!!!
Dziewczyny tak Was czytam i wydaje mi sie, że często macie ustalane wizyty u lekarzy... Tzn częściej niz ja, ja drugą mam po 4 tygodniach od pierwszej i mam już przyjść w zynikami krwi, myślicie, że to normalnie, czy może konsultować się z innym? Powinnam iść wczęsniej?
Ja mam takie same odczucia jak Ty jestem w 8t 6d i dopiero 2 wizytę mam jutro czekałam 3 tygodnie.
__________________
~15.09.2012r




Niespodzianka 21.10.2021r.
zubi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 17:01   #600
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

I pierwsze usg za nami miałam stresa ale nie potrzebnie, okazało się że wiek ciąży wedlug usg to niecały tydzień różnicy między tym z OM, dzidzia ma 1,5 cm tak się cieszę niesamowite uczucie widzieć serce i rączki i to wszystko na ekranie, nie do opisania życze tego wszystkim kobietom żeby to przeżyły naprawdę
morin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 21:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.