Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-02, 12:23   #931
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Na pierwszej stronie wątku są namiary na kilku DJów
Aj, faktycznie
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 10:25   #932
_Biedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Końskie, woj. świętokrzyskie
Wiadomości: 153
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez AisaK231 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! 30 listopada do 1 grudnia Targi Ślubne w Kielcach!!! ja na pewno będę obejrzeć w szczególności suknie ślubne )
Niestety ja też sie mocno zawiodłam. Byłam pierwszy raz na poprzedniej edycji, można było przejść wszystko w 15 minut. Zero inspiracji, naprawdę szkoda czasu. Jak chcesz taką imprezę odwiedzić to zdecydowanie w większym mieście.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez martuska411 Pokaż wiadomość
Dziewczynki od naszego weselicha minęły 2 miesiące, a ja wciąż nie zdałam wam relacji Zacznę od zespołu - oczywiście Novi grali u nas także na poprawinach (z tego co wiem oficjalnie nie grają) i to jest poprostu zespół jakiego nie ma i nikt mi nie wmówi, że jest lepszy w Świętokrzyskim! Ich wykonanie "Bałkanicy" jest lepsze od oryginału Goście byli zachwyceni my też Oprawą w kościele zajął się duet (namiery mieliśmy z internetu) skrzypek+wiolonczelistka - piękne wykonanie, grają świetnie Zdjęcia i film - ck studio. Film właśnie odebraliśmy, na zdjęcia jeszcze czekamy, a film już jest i nie ma w nim nic do poprawy bo jest świetny Dekoracja sali,auta i wiązanki - Dekoracja Vanilla - wszystko było takie, jakie chciałam Makijaż - Monika Rok - robi cudne makijaże. Włosy - Pani Marlenka z salonu Exclusive wyczarowała na mojej głowie fryzurę taką jaką sobie wymarzyłam. Jak już będą zdjęcia to wrzucę
Zapomniałam o torcie z Dorotki - malinowo-jagodowy przepyszny
Też mieliśmy foto i video z CK Studio - rewelacja, kilka stron wcześniej wrzucałam krótki filmik z Naszego Dnia
__________________
15.06.2013 r.
_Biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 13:38   #933
mysiasiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[QUOTE=martuska411;4349482 0]Mieliśmy Stumbrasa. Ja nie piłam, ale osoby z najbliższego otoczenia chwaliły tą wódkę.


Dziewczyny a ja mam pytanie czy w Stumbrasie z kłosem nikomu nie przeszkadza gąszcz przeróżnych różności pływających w wódce, które pochodzą z kłosa? Czy tylko w butelkach, które miałam w ręce były takie niespodzianki???
mysiasiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 17:30   #934
elmy11
Przyczajenie
 
Avatar elmy11
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 13
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[QUOTE=mysiasiak;43574866]
Cytat:
Napisane przez martuska411 Pokaż wiadomość
Mieliśmy Stumbrasa. Ja nie piłam, ale osoby z najbliższego otoczenia chwaliły tą wódkę.


Dziewczyny a ja mam pytanie czy w Stumbrasie z kłosem nikomu nie przeszkadza gąszcz przeróżnych różności pływających w wódce, które pochodzą z kłosa? Czy tylko w butelkach, które miałam w ręce były takie niespodzianki???
Wiele razy miałam styczność z tą wódką i nigdy coś takiego mi się nie przytrafiło;-) Nie powinno na pewno. Może to była jakaś podróbka? Planuje ją właśnie kupić na dniach na wesele.

Dziewczyny myślałam o tym zamykaniu naczynek i zdecydowałam się na laser. Rzeczywiście warto o tym pomyśleć bo teraz jest najlepsza pora. Jestem bardzo zadowolona!! Zabieg raczej należał do przyjemnych, pani potraktowała moją skórę specjalnymi kremikami - sam laser delikatnie szczypał, da się wytrzymać. Wszystko super się goi i duże szanse, że zakończę to już po pierwszym zabiegu. Warto porównać sobie ceny bo np. u mnie na jagiellońskiej zamknięcie jednego naczynka to 150 zł, a na zagórskiej w orient spa gdzie byłam 99 zł.
__________________
Razem od 11.01.2006 <3
elmy11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-05, 18:32   #935
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[QUOTE=mysiasiak;43574866]
Cytat:
Napisane przez martuska411 Pokaż wiadomość
Mieliśmy Stumbrasa. Ja nie piłam, ale osoby z najbliższego otoczenia chwaliły tą wódkę.


Dziewczyny a ja mam pytanie czy w Stumbrasie z kłosem nikomu nie przeszkadza gąszcz przeróżnych różności pływających w wódce, które pochodzą z kłosa? Czy tylko w butelkach, które miałam w ręce były takie niespodzianki???
Mi mój znajomy, przy okazji degustacji wódki Stumbras, powiedział że jego znajoma trafiła z sali weselnej do szpitala, bo właśnie w trakcie picia trafiło jej coś z tego kłosa do gardła i się zakrztusiła ;/
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 17:38   #936
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[QUOTE=laddybird;43580426]
Cytat:
Napisane przez mysiasiak Pokaż wiadomość

Mi mój znajomy, przy okazji degustacji wódki Stumbras, powiedział że jego znajoma trafiła z sali weselnej do szpitala, bo właśnie w trakcie picia trafiło jej coś z tego kłosa do gardła i się zakrztusiła ;/

:O o matko! to jakaś masakra... jak trawka jest w żubrówce to nie ma co z niej odpaść i dostać się do wódki, ale z kłosikiem to już inna sprawa. Nie wiem Czy sie śmiać czy płakać. Chyba jednak weźmiemy Pana Tadeusza
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 18:10   #937
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Mam pytanko poza wódkowym tematem Czy wiecie, gdzie w Kielcach można wydrukować takie nadruczki na czekoladki?

http://wyjatkowechwile.com/FOTO-CZEK...CHRZEST,84,0,4
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-06, 18:52   #938
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez lauracrow Pokaż wiadomość
Mam pytanko poza wódkowym tematem Czy wiecie, gdzie w Kielcach można wydrukować takie nadruczki na czekoladki?

http://wyjatkowechwile.com/FOTO-CZEK...CHRZEST,84,0,4
ale z czekoladkami chcesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-06, 19:14   #939
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ale z czekoladkami chcesz?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dobrze by było, ale może być sama "usługa zrobienia naklejek".
To nie dla mnie, a dla klientki, ale obiecałam, że zapytam tu na forum.
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 00:19   #940
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Dziewczyny jaką piosenkę myślicie mieć na pierwszy taniec? zastanawiałyście się już?
Jeśli chodzi o te nalepki to wiem, że kolega gdzieś w internecie zamawiał od razu na czekoladkach, wydaje mi się że na stronie jakiś artykułów promocyjnych więc można też sprawdzić.
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 08:57   #941
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

My już mamy, ze 4 typy zobaczymy, co na kursie nam zalecą :p
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 09:01   #942
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

dziewczyny nie w temacie ale potrzebuje pomocy, pilnie domu tymczasowego, stałego kawałka działki nie wiem
Taka sunieczka została wyrzucona u mnie na osiedlu dziś w nocy. (Chęciny k. Kielc) Znalazłam ją rano. Jest bardzo kontaktowa spragniona czułości, weszła ze mna do klatki , do samochodu potem chciala. Nie mam gdzie je zabrac na tą chwilę, może ktoś z Was pomoże. nie zagladałam jej w paszczę wiec ciężko mi ocenić jej wiek, ale macałam po podwoziu i ma malutkie sutki wiec albo jest bardzo mloda albo nigdy nie rodziła. POMOCY.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1452188_10201343024230437_209555268_n.jpg (146,7 KB, 34 załadowań)
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 09:42   #943
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

[QUOTE=Beti0506;43596722]
Cytat:
Napisane przez laddybird Pokaż wiadomość


:O o matko! to jakaś masakra... jak trawka jest w żubrówce to nie ma co z niej odpaść i dostać się do wódki, ale z kłosikiem to już inna sprawa. Nie wiem Czy sie śmiać czy płakać. Chyba jednak weźmiemy Pana Tadeusza
Też właśnie nie wiem co robić, tata mówi, żeby brać Stumbrasa bo dobra, może jak nie będzie dużej różnicy w cenie to wezmę czystą, bo na sklepowej półce jest droższa o 5 zł. Dzisiaj będę dzwonić do hurtowni to dam znać.
PS. co do tańca to chciałabym walc i od stycznia zapisać się na jakiś kurs ( TŻ bardzo mnie męczy ) plus choreografię do pierwszego tańca.

Edytowane przez laddybird
Czas edycji: 2013-11-07 o 09:45
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 12:44   #944
martii23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Ja też zastanawiałam się nad alkoholem "Stumbras" z tego względu iż w tym roku byłam na bardzo dużym weselu i własnie on był. Wszyscy sobie chwalili. Natomiast znajomy pracujący w Bolsie polecił mi nowość "Bols Platinum" kogo nie zapytam mówi, że jak na alkohol jest dobry. A tu taka stronka dodatkowa http://szotyszociki.pl/bols-platinum/
martii23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 14:51   #945
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

A ktoś w ogóle spotkał się z "czystym" Stumbrasem na weselu czy króluje kłosek ?
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 19:05   #946
martuska411
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 55
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Nie obawiaj się tego kłosa nic nie pływa w kieliszku pomimo tego że też widziałam na dnie jakieś resztki z niego. Nawet nikt nie zwracał na to uwagi
__________________
Zaręczyny 8.09.2011
Ślub 31.08.2013
http://s2.suwaczek.com/20130831580113.png
martuska411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-07, 23:43   #947
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez martuska411 Pokaż wiadomość
Nie obawiaj się tego kłosa nic nie pływa w kieliszku pomimo tego że też widziałam na dnie jakieś resztki z niego. Nawet nikt nie zwracał na to uwagi
Na dnie butelki to już raczej nikt nie zwraca wtedy bo już w głowie szumi

Czarna Kawo - na ile ten piesek miałby zostać u kogos? daj znać czy kogoś znalazłaś, może zapytam koleżanek gdyby coś.
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:05   #948
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

W hurtowni ALEX Sitkówka Nowiny cena wódki Stumbras z kłosem i bez jest taka sama - 22.58 zł za pół litra
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 11:47   #949
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Beti0506 Pokaż wiadomość
Na dnie butelki to już raczej nikt nie zwraca wtedy bo już w głowie szumi

Czarna Kawo - na ile ten piesek miałby zostać u kogos? daj znać czy kogoś znalazłaś, może zapytam koleżanek gdyby coś.
Dzięki za chęć pomocy. Po pracy jak wróciłam do domu suni nie było dziś znowu będę jej szukać. Dom nawet dla niej mam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-08, 15:14   #950
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Moi rodzice dziś kupili Stocka Prestige za niecałe 19 złotych za butelkę
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:04   #951
Patrycja122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 14
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Moi rodzice dziś kupili Stocka Prestige za niecałe 19 złotych za butelkę
Fajna cena W jakiej hurtowni? Jeżeli mogę wiedziec?
Patrycja122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 21:17   #952
Misiulq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Hej Dołączam do grona szczęśliwych narzeczonych Prosze o dodanie do kalendarza daty 1.08.15 Wesele organizujemy w Leśnym Ustroniu na ul.Ściegiennego może macie jakieś opinie ? Plusem jest wynajecie samej sali zobaczymy co bd dalej Najgorzej jest z zespolem ;( Novi nie maja terminow ten Mix music band mnie po tych opiniach zniechecil ;( macie jakies propozycje ? Całuje ;**

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

aaaa i Axis band odpada ! Oszusci nie ma na nich innych slow ! Bardzo mi sie spodobaly te kroliki cale to show pojechalismy na spotkanie z tym calym ich menagerem ;/ porazka ! Wyobrazcie sobie puszczali nam material gdzie wokalista juz nie spiewala tak nas naganial wiechal na pschike ze jak nie podopiszemy umowy to bd zalowac itd Dobrze ze sie w pore opaemiatalm 4,5 tys za puszczanie muzyki z dysku ;/
Misiulq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:43   #953
_McDusia_
Przyczajenie
 
Avatar _McDusia_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Misiulq Pokaż wiadomość
Hej Dołączam do grona szczęśliwych narzeczonych Prosze o dodanie do kalendarza daty 1.08.15 Wesele organizujemy w Leśnym Ustroniu na ul.Ściegiennego może macie jakieś opinie ? Plusem jest wynajecie samej sali zobaczymy co bd dalej Najgorzej jest z zespolem ;( Novi nie maja terminow ten Mix music band mnie po tych opiniach zniechecil ;( macie jakies propozycje ? Całuje ;**

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

aaaa i Axis band odpada ! Oszusci nie ma na nich innych slow ! Bardzo mi sie spodobaly te kroliki cale to show pojechalismy na spotkanie z tym calym ich menagerem ;/ porazka ! Wyobrazcie sobie puszczali nam material gdzie wokalista juz nie spiewala tak nas naganial wiechal na pschike ze jak nie podopiszemy umowy to bd zalowac itd Dobrze ze sie w pore opaemiatalm 4,5 tys za puszczanie muzyki z dysku ;/
Ja też poproszę o wpisanie do kalendarza 27.12.2014

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Patrycja122 Pokaż wiadomość
Fajna cena W jakiej hurtowni? Jeżeli mogę wiedziec?

Ja również poproszę o info
_McDusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 08:54   #954
mikonada
Zakorzenienie
 
Avatar mikonada
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3 958
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

hej, mam pytanie odnośnie hotelu kameralnego i podzamcza piekoszowskiego, któraś z Was miała tam już wesele? ew. bawiła się u kogoś?


aha i jeszcze pytanie o kurs przedmałżeński mam również

Najwcześniej ile czasu przed ślubem można go zrobić?
słyszałam, że na Karczówce jest ok 1-2 dni kursu i płacisz "co łaska"


wstępnie umówiliśmy się na termin 30.05.2015 jesteśmy na etapie szukania sali...

Edytowane przez mikonada
Czas edycji: 2013-11-12 o 08:56
mikonada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 13:58   #955
jula88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 4
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Misiulq Pokaż wiadomość
Hej Dołączam do grona szczęśliwych narzeczonych Prosze o dodanie do kalendarza daty 1.08.15 Wesele organizujemy w Leśnym Ustroniu na ul.Ściegiennego może macie jakieś opinie ? Plusem jest wynajecie samej sali zobaczymy co bd dalej Najgorzej jest z zespolem ;( Novi nie maja terminow ten Mix music band mnie po tych opiniach zniechecil ;( macie jakies propozycje ? Całuje ;**

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

aaaa i Axis band odpada ! Oszusci nie ma na nich innych slow ! Bardzo mi sie spodobaly te kroliki cale to show pojechalismy na spotkanie z tym calym ich menagerem ;/ porazka ! Wyobrazcie sobie puszczali nam material gdzie wokalista juz nie spiewala tak nas naganial wiechal na pschike ze jak nie podopiszemy umowy to bd zalowac itd Dobrze ze sie w pore opaemiatalm 4,5 tys za puszczanie muzyki z dysku ;/
Hejka
Polecam zespół DRiMS Coverowy zespół muzyczny SĄ REWELACYJNI jedynym mankamentem jest odległość ponieważ są oni z okolic Tarnobrzega.ale dla chcacego nic trudnego myśmy dostali do nich namiar od naszego Kamerzysty on jest z Kielce i kilka razy już z nimi pracował, więc słyszeliśmy ich w pracy na weselu no może nie na żywo ale na filmie słychać fałszowania najlepiej.
jula88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:14   #956
_McDusia_
Przyczajenie
 
Avatar _McDusia_
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 27
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
dlaczego? wybierałam się na nie, ale może lepiej Lublin odwiedzić.

Ale konkurs jest fajny
_McDusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 14:35   #957
laddybird
Raczkowanie
 
Avatar laddybird
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 313
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez mikonada Pokaż wiadomość
hej, mam pytanie odnośnie hotelu kameralnego i podzamcza piekoszowskiego, któraś z Was miała tam już wesele? ew. bawiła się u kogoś?


aha i jeszcze pytanie o kurs przedmałżeński mam również

Najwcześniej ile czasu przed ślubem można go zrobić?
słyszałam, że na Karczówce jest ok 1-2 dni kursu i płacisz "co łaska"


wstępnie umówiliśmy się na termin 30.05.2015 jesteśmy na etapie szukania sali...
Ja bawiłam się ze dwa lata temu w Kameralnym, ogólnie pozytywnie, choć jak dla mnie trochę mały parkiet. Obsługa szybko i wprawnie wymieniał talerzyki, jedzenie smaczne
laddybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 15:12   #958
nikaaa_87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 127
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cześć dziewczyny.
My dalej szukamy Dja na poprawiny... Gdzieś w tym wątku chyba znalazłam namiary na Grzegorza Przychodni ? Czy któraś z Was była na imprezie prowadzonej przez niego ? Cena jest atrakcyjna i się mocno zastanawiamy nad nim.
nikaaa_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 19:17   #959
Beti0506
Raczkowanie
 
Avatar Beti0506
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Southport/Kielce
Wiadomości: 163
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez nikaaa_87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
My dalej szukamy Dja na poprawiny... Gdzieś w tym wątku chyba znalazłam namiary na Grzegorza Przychodni ? Czy któraś z Was była na imprezie prowadzonej przez niego ? Cena jest atrakcyjna i się mocno zastanawiamy nad nim.
Zawsze możecie wpaść jak gra na jakimś weselu albo poprawinach i wtedy ocenić
__________________
...Jutra może nie być...
Beti0506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-12, 20:55   #960
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Kieleckie Panny Młode - XI część pogaduszek

Cytat:
Napisane przez Beti0506 Pokaż wiadomość
Zawsze możecie wpaść jak gra na jakimś weselu albo poprawinach i wtedy ocenić
taak, ale już po sezonie weselnym, więc będzie ciężko
nikaaa_87 Na szczęście z djami nie ma takiego ryzyka jak z zespołem, więc jeśli cena pasuje i da się z nim dogadać to fajnie. Zawsze możecie sprawdzić czy prowadzi stronę na facebooku, albo czy jest jakiś fragment wesela prowadzonego przez niego na youtube.
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 13:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.