Film porównywalny do produkcji MP Studios? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-04, 20:37   #91
Anna Paluchowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Tak masz rację, ja również kręcę filmy, ale nie dla tokksy.
Faktycznie przepychanki nie są potrzebne, nikomu nie służą
Co do cen, to ja jak zamawiałam 1,5 roku temu cena była 5,5tyś + dojazd do Otwocka. Jak jest dziś nie wiem.
Pozdrawiam
Anna Paluchowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 22:09   #92
laska4
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 600
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Dla mnie nie ma znaczenia kto mi nakręci film z wesela,ważne żeby nie był zbyt długi bo będzie nudny.Znalazłam wielu kamerzystów którzy kręcą filmy i to dobre filmy według mnie,a cena zaczyna się od 1500zł.I tak ,gdy bedę ze znajomymi czy rodziną ogladać film to nikt nawet nie zwróci uwagi kto ten film nakręcił.Jak jest dobre wesele,ludzie się bawią to na pewno będzie dobry film.
laska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 07:52   #93
didi9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 482
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Czy ktoś zna jakieś opinie, miał do czynienia z firmą ron art z lublina? Zastanawiamy się nad ich ofertą, ale nie mieszkamy w lublinie i ciężko nam cokolwiek stwierdzić po samych teledyskach na stronie...
didi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 06:23   #94
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

...

Edytowane przez agnies_podkarpacie
Czas edycji: 2018-02-09 o 09:04
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 10:36   #95
ja_marlena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Napisane przez agnies_podkarpacie Pokaż wiadomość
nie wiem czy jeszcze ktoś tutaj to czyta ale polecamy z mężem firmę 'Studio Filmowe 3Deye' z Podkarpacia. Są stosunkowo tani jak na robotę, którą wykonują. Chłopaki wiedzą co robią a przy tym bawią się tym. Nasze wesele było obsługiwane z kranu filmowego(jakie było zdziwienie wszystkich gości - czuliśmy się jak na planie filmowym) jak i szeregu innych sprzętów na 3 osoby. Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni a teledysk bajeczny. Robimy Wam reklame

www.3deye.pl
www.facebook.com/SF3Deye


pozdrawiamy
A&M
A jak cenowo wyglądają ich realizacje?
ja_marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:18   #96
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

...

Edytowane przez agnies_podkarpacie
Czas edycji: 2018-02-09 o 09:04
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 13:35   #97
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

hmm a jak wyglada rozlozenie tych kamer na sali tanecznej? Goscie maja gdzie tanczyc? nie czuja sie spieci ze sala wyglada jak plan filmowy?
ja bym nie chciala na sali by sie rozkaldali w az tak widoczny sposob ze jakies szyny itp....Gosci mogloby to krepowac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 08:16   #98
agnies_podkarpacie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

...

Edytowane przez agnies_podkarpacie
Czas edycji: 2018-02-09 o 09:04
agnies_podkarpacie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:15   #99
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

a to takie cos,,, hmm to ja mialam na mysli jeszcze cos innego, bo mialam na mysli czy takie ekipy jak MP studio itp rozkladaja na podlodze takie cos jak na planach filmowych- takie tory... po ktorym jezdzi kamera...i to by raczej przeszkadzalo juz
na sali tanecznej
Wie ktos cos o tych torach w rpzypadku MP Studio?

to ten kran mala sprawa i fajna
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 18:29   #100
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

To ja się pochwalę naszym filmikiem, pewnie jestem mało obiektywna, ale mi się straaasznie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=zcW-Yrl1L4g
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 15:13   #101
kaaatarinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Napisane przez agnies_podkarpacie Pokaż wiadomość
nie wiem czy jeszcze ktoś tutaj to czyta ale polecamy z mężem firmę 'Studio Filmowe 3Deye' z Podkarpacia. Są stosunkowo tani jak na robotę, którą wykonują. Chłopaki wiedzą co robią a przy tym bawią się tym. Nasze wesele było obsługiwane z kranu filmowego(jakie było zdziwienie wszystkich gości - czuliśmy się jak na planie filmowym) jak i szeregu innych sprzętów na 3 osoby. Z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni a teledysk bajeczny. Robimy Wam reklame

www.3deye.pl
www.facebook.com/SF3Deye


pozdrawiamy
A&M
zastanawia mnie łudząca podobizna oferty i strony (opisów, porad) tej firmy do greenart studio... nie wiem co o tym myśleć. Oferta całkiem przyzwoita ale skoro własnych pomysłó na stronę nie mają..
Szukam z narzeczonym kamerzysty i właśnie greenart studio byliśmy zainteresowani ale mają zajęty termin i mamy kłopot
kaaatarinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-05, 08:45   #102
andex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

My zastanawiamy się również nad alternatywą, rozmawialiśmy z Charles-studio.pl, mają bardzo podobne filmy, a w zasadzie nawet nie wiem czy nie lepsze, ceny ok 4k... jest jeszcze ciekawa opcja filmowania z powietrza, ale trochę drogo, ale ujęcia mogą być ciekawe
andex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 01:21   #103
australianaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Ja tez jestem na etapie poszukiwania kamerzysty (a wlasciwie wszystkiego :P).
Jesli chodzi o video - mi sie bardzo spodobaly filmy Kiechu
australianaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 08:24   #104
Karishmina
Raczkowanie
 
Avatar Karishmina
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Nie wiem, czy ktoś o nich wspominał, ale my postawiliśmy na just married video. Z dojazdem do nas biorą ok. 3600zł, bez dojazdu 3400zł. Kręcą lustrzankami. Do pierwszego tańca panów jest dwoch, potem zostaje jeden. Przyszła teściowa trochę kręciła nosem, że drogo, ale filmy większości kamerzystów sporo tasńszych z naszej miejscowości obfitują w gołąbki i klimaty z lat 90, więc nie było nad czym się zastanawiać.

Z chęcią poczytam o nich, jeśli ktoś z was korzystał z ich usług
__________________
18.10.2014
Karishmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 16:51   #105
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Mogę polecić Firmę Media-Group z Wieliczki jak ktoś ma blisko Wstawiam teledysk ślubny, same oceńcie pracę panów
w razie pytań służę pomocą
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:06   #106
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Karishmina, wydaje mi się, że jak po pierwszym tańcu zostaje tylko jeden pan, to znaczy, że w filmie wesele może nie być już zbyt fajnie zmontowane. Weź to pod uwagę wybierając ich i porównaj może z firmami, które dwie kamery trzymają cały czas...

Elficzeq, Spoko Estetyczny. Nie do końca rozumiem połączenia ziaren owsa z przysięgą hehe. Może trochę nudny, ale nie krytykuję konwencji - może tak miało być. Na innym wątku (kicze ślubne) pisały dziewczyny, że teledysk to jedno, a film często nie dorasta poziomem do teledysku, więc zawsze sprawdzać trzeba całokształt. Pewnie wynika to z tego, ze teledysk to reklama, a filmu już raczej w sieci nie publikują, więc mniej się do montażu przykładają? Wkleiłam tam link, może i tu się komuś przyda, przykład z Polski, że film też może być jak fajny teledysk (p.s. taki namiot to cudeńko )

Painka, Piękna suknia! Super wesele! I mąż też niczego sobie Nie rozumiem tylko dość popularnych motywów ze zbożem w teledyskach
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 09:20   #107
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
To ja się pochwalę naszym filmikiem, pewnie jestem mało obiektywna, ale mi się straaasznie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=zcW-Yrl1L4g
Dopiero go zauważyłam. Piękny jest, i miałaś śliczne buty

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Karishmina, wydaje mi się, że jak po pierwszym tańcu zostaje tylko jeden pan, to znaczy, że w filmie wesele może nie być już zbyt fajnie zmontowane. Weź to pod uwagę wybierając ich i porównaj może z firmami, które dwie kamery trzymają cały czas...

Elficzeq, Spoko Estetyczny. Nie do końca rozumiem połączenia ziaren owsa z przysięgą hehe. Może trochę nudny, ale nie krytykuję konwencji - może tak miało być. Na innym wątku (kicze ślubne) pisały dziewczyny, że teledysk to jedno, a film często nie dorasta poziomem do teledysku, więc zawsze sprawdzać trzeba całokształt. Pewnie wynika to z tego, ze teledysk to reklama, a filmu już raczej w sieci nie publikują, więc mniej się do montażu przykładają? Wkleiłam tam link, może i tu się komuś przyda, przykład z Polski, że film też może być jak fajny teledysk (p.s. taki namiot to cudeńko )

Painka, Piękna suknia! Super wesele! I mąż też niczego sobie Nie rozumiem tylko dość popularnych motywów ze zbożem w teledyskach

yyyyyy nudny???? ciągle się coś dzieje, nie ma siedzenia na łączce i trzymania się za rączkę a Ty twierdzisz, że jest nudny?
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 20:02   #108
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Napisane przez GRUBSTEIN Pokaż wiadomość
Painka, Piękna suknia! Super wesele! I mąż też niczego sobie Nie rozumiem tylko dość popularnych motywów ze zbożem w teledyskach
Dziękuję

Szczerze przyznam, że z tym polem to był spontan tzn. jadąc z kościoła do sali (a były to aż 2 kilometry ) po drodze mijaliśmy właśnie to pole i kamerzyści zapytali czy możemy na chwilę wysiąść nakręcić czołówkę, trwało to chyba z 5 minut bo goście na nas czekali przed wejściem na salę
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 00:48   #109
Czarna6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Lightbulb Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?


Edytowane przez Czarna6
Czas edycji: 2015-04-28 o 22:26
Czarna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 01:21   #110
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Dzieki za info przydatna informacja
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 12:16   #111
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
yyyyyy nudny???? ciągle się coś dzieje, nie ma siedzenia na łączce i trzymania się za rączkę a Ty twierdzisz, że jest nudny?
Zgadzam się, że się dzieje, ale jak dla mnie mogliby i siedzieć na tej łączce i trzymać za ręce, gdyby montażysta mógł to tak pokazać, żebym przez trzy minuty nie mogła oderwać wzroku

Tak, jak pisałam, nie mam zamiaru krytykować konwencji, ale mogę rozwinąć moje zdanie: Widać, że ujęcia były bardzo ładne, ale jak się ten klip postawi obok niektórych teledysków to tutaj montaż mógł być lepszy, żywszy.

Na końcu widać że ksiądz coś tam zaczyna jeszcze do mikrofonu mówić, gdy zapada czerń. To nie jest ujęcie, które chciałabym widzieć na końcu teledysku. Za to podobało mi się ujęcie z loczkiem, fajne

Tu przykładowo widać plener ze spacerem w parku, na którym dzieje się dużo mniej niż w tym teledysku, o którym mówimy, a jakoś lepiej się na to patrzy. Wiem, ze to dużo krótsza forma, ale można sobie porównać kwestię pleneru.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:00   #112
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Porównujesz Polskie realia z filmami przygotowanymi za granicą. Niestety ale mam wrażenie, że próbujesz udzielać rad odnośnie montażu czy ujęć mając o tym niewielkie pojęcie. W każdym razie - to jest mój teledysk ślubny, który pozostawia w Twoim mniemaniu tak wiele do życzenia.
Aaaa i ciekawa jestem czy stać Cię w ogóle na filmy tych kamerzystów, które Ty promujesz. W Polsce za dobry film trzeba zapłacić od 4 tysięcy w górę. A nie sądzę, żeby każda Para mogła sobie na to pozwolić dlatego trzeba szukać alternatywy tańszej, równie dobrej.
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 11:49   #113
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Cytat:
Estetyczny. Nie do końca rozumiem połączenia ziaren owsa z przysięgą hehe.
niczego takiego niewidze w filmiku...jakie ziarna owsa? ja tam widze przysiege i zakladanie obraczek tylko
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 13:52   #114
GRUBSTEIN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 270
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Brook, tak jak ktoś wyżej napisał: nie, nie rozkładają torów, ale mają tzw. slajdery, które trzymają na statywach, czasem na podłodze, zależy jakie ujęcie chcą zrobić. Wygląda to jak jednotorowa szyna na której jeździ aparat. MOim zdaniem w niczym nie przeszkadza.
Natomiast to ujęcie z owsem to taki "przenik" z ziaren owsa na przysięgę w 2.31

Elficzeq, spokojnie nic złego nie napisałam, więc po co ta cała agresja Wkleiłaś link, napisałaś żebyśmy sami ocenili pracę panów, no to czemu się obrażać? Ślub piękny, para młoda wygląda wspaniale, wesele też świetne, a więc teledysk spełnił swoją rolę, bo wszystko to pokazał
Nie zgadzasz się z moją oceną montażu tego teledysku - spoko to nie znaczy, że się nie znam
Klip, który wkleiłam jako przykładowy nie jest z zagranicy (tylko pan młody jest francuzem) - ten plener był kręcony w jednym z warszawskich parków.
Pytanie czy mnie stać, czy nie jest trochę nie na miejscu, ale obrażać się nie będę
Czy dobrze rozumiem, że twój film kosztował niej niż 4 tys.?
Faktycznie warto wklejać linki w kontekście cenowym - będzie nam łatwiej porównywać i oceniać filmiki w tym wątku.
GRUBSTEIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 08:11   #115
Czarna6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Exclamation Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

polecam jeszcze http://www.professionalstudio.pl/ z Kielc
czekam na ich ofertę , ciekawe jak się cenią...
Czarna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 19:12   #116
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 248
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Kurcze, myślałam, że jest osobny wątek o MPS, ale jednak go nie znalazłam, więc napiszę tutaj- wiecie o tym, że MP Studios kręciło film Lewandowskim?
Tak sobie zerkałam na ich filmiki i przewinęło mi się dzisiaj wrzucone podziękowanie od polskiej pary Beckhamów. Mają teraz reklamę...
Niemniej jednak powyżsi Państwo zaznaczyli klauzurę poufności, więc dla spragnionych wrażeń rozczarowanie

Ostatnio, gdy byłam u kuzynki na weselu, to miała kamerzystów, ale realizacja była bardzo podobna do MPS, tylko pewnie cenowo taniej Całość wygląda genialnie, zresztą zerknęłam na ich stronkę i bardzo mi się podobają te filmiki od nich. Najlepsze było to, że było dwóch kamerzystów, z czego jeden z całego dnia wesela tworzył teledysk, który puścili po oczepinach. To było dopiero super, taka mała niespodzianka. Na plener też jeden z kamerzystów z nimi jechał.

Ogólnie wydaje mi się, że MPS ma renomę samą w sobie, bo nie są znani tylko w Polsce, ale i za granicą, ale można za mniejsze pieniądze znaleźć coś równie podobnego do ich twórczości. Zależy co kto lubi i przede wszystkim, jaki ma budżet na to
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 248 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:25   #117
snapi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Drogie Wizażanki, odświeżam wątek.

Poszukuję kamerzystów z Podkarpacia/Małopolski. Zależy mi na ok. 30-60 minutowym filmie i teledysku w przystępnej cenie.

Czy możecie kogoś polecić?
snapi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 00:10   #118
Czarna6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 19
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Proszę bardzo :
1. Kiechu - http://www.kiechu.pl/
przykładowe klipy


2. http://hypertex.pl/
3. Tokksa http://www.tokksa.pl/filmowa.php
4. Machej http://machej.pl/
5. http://www.prostudio-video.com/
6. http://mymoments.pl/
7. http://lowlightproductions.com/
8. http://www.movstudio.pl/
9. http://kamerzystanawesele.com/pl
10. http://www.greenart-studio.com/
11. http://www.pieknydzien.com.pl/filmy/kontakt2/
12. http://ammcstudio.com/blog/pl/
13. http://www.msvideostudio.pl/index.php#
14. http://www.idmultimedia.pl/pl/galeria-video
15. http://e-motionfilms.pl/#!prettyPhoto
16. http://www.3deye.pl/
17. http://locomotion.pl/?utm_source=adw...dwords#kontakt
18. http://festfilm.pl/
19. http://mastercomputingfoto.pl/Blog/
20. http://www.videowesele.com.pl/ Czarny Kot
21. http://janaszkiewicz.com/
22. http://www.golebiowski.org.pl/wideof...lubow-i-wesel/
i tak bym mogła jeszcze długo
Czarna6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 20:40   #119
snapi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Wow, spora lista. Bardzo dziękuję i biorę się za przeglądanie
snapi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 13:05   #120
snapi007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Film porównywalny do produkcji MP Studios?

Hej Dziewczyny. Widzę, że temat chyba upadł, a szkoda. Napiszę, co w końcu zdecydowaliśmy - będzie dla potomnych. Dokładnie przeglądnęliśmy portfolia wymienianych firm. Bardzo nam się podobały, szczególnie te Macheja, niestety na uslugi większości z firm nie mozemy sobie finansowo pozwolic. W końcu zdecydowaliśmy się na tansza ofertę chłopaków którzy obsługiwali wesele koleżanki.

Dday.com.pl

Wydaje nam się, że maja dobry stosunek jakości do ceny. Może jest ktoś na forum, kto też korzystał z ich usług i podzieli się wrażeniami?
snapi007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-13 13:03:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.