Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy Prowadząca II część naszego wątku
Aldrin 7 25,93%
Kakusia 0 0%
Berenika_26 4 14,81%
agaaga89 2 7,41%
Ramona_85 0 0%
eweden 0 0%
Prowansja88 0 0%
Pradip 0 0%
Sola1 2 7,41%
pater86 6 22,22%
TroppoSensibile 0 0%
sylvuniaa84 0 0%
kamilla123 0 0%
beat@ 0 0%
NecroKitty 0 0%
Anteria 0 0%
Kucyk_Truskawkowy 1 3,70%
malin30 3 11,11%
alingles 0 0%
Monica80 0 0%
poziomkka 0 0%
Mala_Czarno_Biala 0 0%
Majkela12 1 3,70%
zaaaabcia 0 0%
Sylwia__88 1 3,70%
Głosujący: 27. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-14, 12:02   #3061
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Wygląda fajnie, taka małpeczka rzeczywiście wychodzi. A mniejsze dzieci nie tłuką buzią o mostek rodzica? I nie męczą się (muszą tak główkę na boki obracać żeby coś widzieć i się nie nudzić)?
Hihi, nie nie tluka sie, u mnie to mial wygodnie na moim wielkim biuscie Mozna podlozyc zlozona pieluszke bawelniana. Nie mecza sie, dla maluchow najwazniejsze jest poczucie bezpieczenstwa, zbyt duzo bodzcow je męczy. Wiec zerkanie z glowka na boki w zupelnosci wystarczy. Jestem o tym głeboko przekonana bo znam bardzo duzo dzieci chustowanych.
A tak w ogole to w chuscie maluchy najczesciej- usypiaja To jest moment
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:11   #3062
czarno_biala1987
Raczkowanie
 
Avatar czarno_biala1987
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 232
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie charakterystyczne pulsujące kłucia w boku? Jakby przy jajniku? Mnie złapało wieczorem po lewej stronie i tak do rana... Przez pół nocy nie spałam przez to... Niby niewielkie kłucie, ale rytmiczne... pulsujące i denerwujące... Możliwie, że to macica się rozszerza, wiązadła? W końcu brzuszek mam malutki, a dzidzia pewnie rośnie i się nie mieści...?
Ja mam dokładnie to co opisujesz właśnie w tej chwili, faktycznie jak przy jajeczkowaniu... Ale tak często coś ostatnio boli że nawet tego nie analizuję
__________________
czarno_biala1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:15   #3063
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie charakterystyczne pulsujące kłucia w boku? Jakby przy jajniku? Mnie złapało wieczorem po lewej stronie i tak do rana... Przez pół nocy nie spałam przez to... Niby niewielkie kłucie, ale rytmiczne... pulsujące i denerwujące... Możliwie, że to macica się rozszerza, wiązadła? W końcu brzuszek mam malutki, a dzidzia pewnie rośnie i się nie mieści...?

Mnie kuło dosyć mocno ale ja to do kolki porównywałam, też jakoś byłam w tym okresie co Ty i ja to zwalałam na rozciągnięcie się macicy
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:46   #3064
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

dzień dobry
skacze z wątku na wątek i nie mogę ogarnąć tego wszystkiego
Chyba zostanę z Wami, bo na Majowo-Czerwcowym tak duuuużo piszą, że nie nadążam

Dziewczyny mam pytanie ... wiem, ze to różnie bywa i u każdej jest inaczej, ale w którym tygodniu czułyście juz ruchy dziecka?
Ja wczoraj zaczęłam 20tc i czasem coś tam poczuje ale dalej nie jestem pewna czy to maluch ... nie chce panikować, ale troche zaczynam się martwić :/
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:47   #3065
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Dzis upolowalam 2xkr rękaw bodziaki za 9,99 i 4,99 w textil market kocyk za 14,99 100x70 cm taki cieńszy meciutkiImageUploadedByWizaz Forum1389703555.373389.jpgImageUploadedByWizaz Forum1389703569.725583.jpg

A na ostatniej moje wszystkie upolowane od wczoraj...nie wiele ale zawsze cos juz mam ImageUploadedByWizaz Forum1389703617.085799.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:51   #3066
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Do kiedy zamierzasz pracować? ja jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazić w domu, dobrze, że lekarz póki co pozwala pracować
Eeee mam to samo, od grudnia juz się wybieram. Gin już mnie wysyła, a ja jakoś nie mogę, boję sie reakcji w pracy, boję się że będę się nudzić w domu, a z drugiej strony piepsz...bym juz to, już zaczełam brać magnez i nospę. Na pewno pracuję do lutego, chciałabym wytrzymać chociaż do marca
A Ty??

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
No to wpisuje na listę zakupów
Taką masz? : http://allegro.pl/fisher-price-wanie...855015157.html
Inny model, tzn. inne rysunki. Rain forest
Minus jest taki, że jak bobo podrośnie to trzeba wymienić wanienkę na większą

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
o kurcze ale budyń sorki już poprawiam
Tekst tygodnia, monitor oddechu

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
4. no i też przymierzam się do chusty szczególnie, że w sierpniu planujemy jechać nad morze i taki spacer po plaży w chuście czy między ludźmi na mieście będzie o wiele wygodniejszy niż z dużym wózkiem
Ja chyba też zakupię, poczekam na wasze opinnie. Boje się tylko tego wiązania, żeby mi dziecko z chusty nie wypadło
Jak powiedziałam w rodzinie, że na przełomie sierpnia/września planujemy jechac nad morze to zrobili wielkie oczy i raban: jak to z takim maluchem, czy nas nie pogrzało. Przyznam się, że mam teraz troche obiekcje, ale jak dziecko będzie zdrowe, poza tym chcemy jechać do super ośrodka, a nie pod namiot, to czemuż by nie

Cytat:
Napisane przez kinia8906 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Postanowiłam do was dołączyć, bo w grupie zawsze raźniej Obecnie zaczełam 5 miesiąc ciąży. Termin porodu przewidziany na 10.06.2014. Pierwsza ciąża więc pytań i zagadek milion...
Dorzuce kilka słów o nas co by nie być zupełnie niewiadoma A więc od samego początku objawów ciążowych brak tj. zero wymiotów, zachcianek, humorków itd. Każdy się śmieje, że takiej to tylko w ciąży być hehe Oboje z mężem czekamy i odliczamy do tego wielkiego dnia bo maleństwo to dopełnienie nas. Mamy już za sobą jedno badanie usg 3D, za tydzień wybieramy się na kolejne licząc, że dowiemy się czy będzie córeczka czy synek Do tej pory wstrzymywałam się z zakupami dla maleństwa, ale postanolwiliśmy, że po badaniu idziemy coś kupić. To taka frajda obglądać te wszystkie słodkie ciuszki. To nasze pierwsze dziecko, ale napewno nie ostatnie. Nie chce aby nasze maleństwo było jedynakiem.
Witaj

czarno_biala1987 gratuluję zakupu wózka, o jedną rzecz już macie mniej na liście

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Ruchów bejbika nadal nie czuję a już tak bym chciała No i planuję na 31 stycznia umówić się na usg 4D. Małż zaproponował datę. I biedak liczy że dziecię pokaże nam czy jest chłopcem czy też dziewczynką bo akurat tego dnia ma urodziny i taki prezent sobie zażyczył, że usg. A jak by jeszcze się dowiedział kto tam w brzuszku się chowa to już w ogóle byłby przeszczęśliwy.
To piękny prezent szykuje sobie tż. Mój tez ma tego samego dnia urodziny A planujesz jeszcze jakiś inny poza wizytą, bo ja oprócz tortu, który upiekę nie mam zielonego pojęcia

Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość
Do mnie przemawia firma tommee tippee ale zabij mnie,nie wiem na jakiej podstawie bo nigdy nie miałam z nimi styczności :/ Po prostu oglądałam różne i jak zobaczyłam te, uznałam, że będą mi odpowiadały.
Polecam tą firmę z reszta mieliśmy też sterylizator, kubki niekapki, miseczki itp.
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 12:58   #3067
Aldrin
Zakorzenienie
 
Avatar Aldrin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 8 751
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
dzień dobry
skacze z wątku na wątek i nie mogę ogarnąć tego wszystkiego
Chyba zostanę z Wami, bo na Majowo-Czerwcowym tak duuuużo piszą, że nie nadążam

Dziewczyny mam pytanie ... wiem, ze to różnie bywa i u każdej jest inaczej, ale w którym tygodniu czułyście juz ruchy dziecka?
Ja wczoraj zaczęłam 20tc i czasem coś tam poczuje ale dalej nie jestem pewna czy to maluch ... nie chce panikować, ale troche zaczynam się martwić :/

na majówka dużo się pisze ale wiele z nas jest i tu i tam, musisz sobie sama wybrać gdzie Ci lepiej
ja jestem w 19 tyg i 6 dniu i czuje od soboty systematyczne ruchy ale to różnie bywa

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dzis upolowalam 2xkr rękaw bodziaki za 9,99 i 4,99 w textil market kocyk za 14,99 100x70 cm taki cieńszy meciutkiZałącznik 5543617Załącznik 5543618





A na ostatniej moje wszystkie upolowane od wczoraj...nie wiele ale zawsze cos juz mam Załącznik 5543619


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

ubranka

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Eeee mam to samo, od grudnia juz się wybieram. Gin już mnie wysyła, a ja jakoś nie mogę, boję sie reakcji w pracy, boję się że będę się nudzić w domu, a z drugiej strony piepsz...bym juz to, już zaczełam brać magnez i nospę. Na pewno pracuję do lutego, chciałabym wytrzymać chociaż do marca
A Ty??

eeee ja chciałam do maja bo gorący okres do końca kwietnia a póki dobrze się czuje i lekarz nie widzi przeciwwskazań to pracuje ale gdy jednak lekarz stwierdzi, że mam zostać w domu to nawet się nie zastanawiam tylko ide na L4

I proszę się ze mnie nie śmiać ja ostatnio często coś głupiego powiem, napisze i strasznie dużo błędów robie
__________________
Aldrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 13:04   #3068
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez kamilla123 Pokaż wiadomość
U mnie podobnie, wczoraj kupiłam takie ciasteczka w mlecznej czekoladzie z Biedry i walczę ze sobą żeby ich nie otworzyć
Uwielbiam wafelki Tasso z biedronki a dzisiaj chodzi za mną drożdżówka z serem, ale wyjdę po zakupy o 15 to już ich nie będzie
Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie charakterystyczne pulsujące kłucia w boku? Jakby przy jajniku? Mnie złapało wieczorem po lewej stronie i tak do rana... Przez pół nocy nie spałam przez to... Niby niewielkie kłucie, ale rytmiczne... pulsujące i denerwujące... Możliwie, że to macica się rozszerza, wiązadła? W końcu brzuszek mam malutki, a dzidzia pewnie rośnie i się nie mieści...?
Ja mam takie, zakuje kilka razy na dzień w różnych miejscach, mam już tak od kilku tygodni ale w małą jest wszystko okej, więc to może faktycznie wiązadła

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
Moje dziecko dzisiaj od rana sobie tańce w brzuszku urządza
Też już tak chce
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:28   #3069
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
W jednym lumpku kupiłam ten brązowy (kawa z mlekiem) kubraczek za 5 zł. A w drugim za 2 zł te pomarańczowe. Cała reszta po 1 zł.
Fajne łupy masz przeczucie na dziewczynkę, bo widziałam różowy śliniaczek

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Wgłębisz sie w temat to bedziesz wszystko wiedziala Podstawowe wiazania sa wlasnie na brzuchu, plecy pozniej i nie ukrywam nie jest to takie proste zrobic to samemu
Na brzuszku wyglada to np tak, ale rodzajów wiązan jest kilka.
Jaaa też tak chcę ale czy ogarnę, wydaje mi się mega skomplikowane

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Hehe - dokladnie wiecej przygotowan niz kapieli moja odkad siedzi tez kapie sie w wannie. Choc ostatnio to drazliwy temat bo przestala lubic sie kapac
U nas szybko się ewakuowaliśmy z pokoju do łaxienki jak młdy zaczął chlapać. Kryzysy z kąpielą też przerabialiśmy, a mycie głowy to hoho temat, który wraca jak bumerang

Miałam napisać, ale mi z łepetyny wypadło. Adaś stwierdził, ze swoją waniennkę oddaje siostrze i on tak jak my będzie sie już kąpał pod prysznicem. Ile my się nawojowaliśmy, żeby go już wysiedlic z tej wannienki Tylko, że my na razie będziemy używać tej z hamakiem, ale nie ważne, o jedną wanienkę mniej do mycia

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie charakterystyczne pulsujące kłucia w boku? Jakby przy jajniku? Mnie złapało wieczorem po lewej stronie i tak do rana... Przez pół nocy nie spałam przez to... Niby niewielkie kłucie, ale rytmiczne... pulsujące i denerwujące... Możliwie, że to macica się rozszerza, wiązadła? W końcu brzuszek mam malutki, a dzidzia pewnie rośnie i się nie mieści...?
być może, w razie czego magnez nie zaszkodzi.

Mnie ostatnio ciągnie niemiłosiernie, już nawet nie pachwiny co szanowna. Kryzys właśnie mam na wieczór, wtedy muszę swoje odleżeć, bo nawet do łazienki ciężko mi dojść łykam piguły i liczę, że będzie niebawem lepiej

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie ... wiem, ze to różnie bywa i u każdej jest inaczej, ale w którym tygodniu czułyście juz ruchy dziecka?
Ja wczoraj zaczęłam 20tc i czasem coś tam poczuje ale dalej nie jestem pewna czy to maluch ... nie chce panikować, ale troche zaczynam się martwić :/
W poprzedniej poczułam ok. 18 tyg. Teraz na razie cisza.

Cytat:
Napisane przez sylvuniaa84 Pokaż wiadomość
Dzis upolowalam 2xkr rękaw bodziaki za 9,99 i 4,99 w textil market kocyk za 14,99 100x70 cm taki cieńszy meciutki
za udane zakupy

Cytat:
Napisane przez Aldrin Pokaż wiadomość
eeee ja chciałam do maja bo gorący okres do końca kwietnia a póki dobrze się czuje i lekarz nie widzi przeciwwskazań to pracuje ale gdy jednak lekarz stwierdzi, że mam zostać w domu to nawet się nie zastanawiam tylko ide na L4

I proszę się ze mnie nie śmiać ja ostatnio często coś głupiego powiem, napisze i strasznie dużo błędów robie
No dobra już się nie śmieję, no ale lepiej w naszym małym gronie, niż np. w robocie
U nas w pracy od marca zaczyna się meksyk, a wtedy na pewno chcę uniknąć niepotrzebnych stresów
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:33   #3070
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość

U nas szybko się ewakuowaliśmy z pokoju do łaxienki jak młdy zaczął chlapać. Kryzysy z kąpielą też przerabialiśmy, a mycie głowy to hoho temat, który wraca jak bumerang
A co u Was podziało? Bo ja próbowałam wrócić do małej wanienki, wchodziłam z nią do wanny. Ostatnio było odrobinę lepiej jak byłam w srodku i weszła ze swoim ukochanym kocykiem i było dobrze do momentu kiedy kocyk nie utonął, a po wyciągnięciu zrobił się mokry i ciężki
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 13:43   #3071
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Jaaa też tak chcę ale czy ogarnę, wydaje mi się mega skomplikowane
Na początku wiazanie faktycznie nie jest latwe, sama mialam spore problemy. Jak nie umiemy szybko i dobrze wiazac to my sei denerwujemy i denerwuje sie dziecka, po kilku probach rzucilam chuste w kat i stwierdzilam ze moje dziecko tego nie lubi - mysle ze tak sie konczy 60 % prób chustowych
2 miesiace pozniej przyszla do mnie kolezanka wprawiona, i zaczela mi poakzywac na mnie, na zywca I wtedy mnie oswiecilo. Takze polecam albo warsztaty, albo spotkac sie kilka razy (czy chociaz raz) z osoba ktora to umie. Na chustoforum jest wiele dziewczyn ktore bardzo chetnie przyjda nawet do domu i pomoga. To jednak zupelnie co innego niz jak sie probuje samemu ze zdjec albo z filmikow wiazac
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:03   #3072
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Hej, jestem tu nowa, chciałabym dołączyć do Waszego wątku. Termin porodu mam na 4 czerwca. Czy można??
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:08   #3073
Prowansja88
Raczkowanie
 
Avatar Prowansja88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 316
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
I oczywiście znowu przewinął się temat wózków, wstawili do smyka Mutsy Evo i zakochałam się w spacerówce, w przeciwieństwie do X-landera i Jedo jest mniejsza, lekka i posłużyłaby nam dłużej. Według producenta w gondolce może jeździć dziecko do 8 miesiąca życia. Młoda raczej nie będzie długa, bo my wysocy nie jesteśmy. Porównywałyśmy wszystkie 3 i w sumie Mutsy wypada najlepiej. Coś czuje że zaryzykujemy i najwyżej mała wcześniej się do spacerówki przesiądzie.
Musty jest OK, znajomi mają i są zadowoleni. Dla mnie odpada ze względu na piankowe koła. Waga tych dużych wózków to już w sumie żadna różnica.

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
bluesky89 gratuluje syneczka

Widze że temat zakupów nadal Fajosko.
Wanienke wybrałam z Fisher Price z tym hamakiem...Któraś coś o niej słyszała? Rzeczywiście ułatwia kąpiel?
I rozglądałam się za monitorem oddechu i wstępnie wybrałam Angelcare AC 401.
Na temat tej wanienki są bardzo podzielone opinie. Jendym ułatwia, drugim utrudnia. Ale na sam początek pewnie OK. Monitorów jeszcze nie oglądałam. Cały czas się zastanawiamy.


Cytat:
Napisane przez NecroKitty Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=iWLiiHsju8k
mniej więcej tak to wygląda, tylko że oni za dużo wody nalali moim zdaniem

Tak myślę, że to chyba prawda, że córka odbiera matce urodę muszę zainwestować w jakiś podkład kryjący bo mi się przebarwienia robią na policzkach
Kochana, podkład to jendo, ale jeśli robią Ci się przebarwienia to przede wszystkim filtr do twarzy! Przebarwienia nie tworzą się bez udziału promieni UV. To, ze jest zima, nie oznacza, ze ich nie ma i nam nie zagrażają. Zagrażają i to baaardzo, bo w okresie ciąży hormony sprzyjają tworzeniu się przebarwień i plam barwnikowych. Polecam filtry firmy Bioderma. Ja w sumie cały rok nie ruszam się z domu bez spf 50.

Cytat:
Napisane przez czarno_biala1987 Pokaż wiadomość



A ja zastanawiam się nad elastyczną wanienką, bo szkoda mi miejsca. Miałyście z nią kontakt?
Wygląda tak:


Mnie to z hamakiem jakoś nie pasuje, bardziej wygląda na gadżet, chyba nie myłoby mi się dziecka w tym fajnie :/

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------
Znajomi mają taką wanienkę (niebieską + wkładkę do niej na sam poczatek- dla ułatwienia kąpieli noworodka) i zachwyciłam się tym pomysłem, ponieważ mieszkamy w bloku, poza tym często podrózujemy, wiec idealna na wyjazdy, mało miejsca zajmuje w autku.
Na zywo, po rozłozeniu, jest naprawdę spora, więc powinna służyć dłuższy czas. Trzeba wybrać tylko dobrego producenta, by te łączenia były solidne a nie z tandetnego plastiku

Cytat:
Napisane przez kinia8906 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Postanowiłam do was dołączyć, bo w grupie zawsze raźniej Obecnie zaczełam 5 miesiąc ciąży. Termin porodu przewidziany na 10.06.2014. Pierwsza ciąża więc pytań i zagadek milion...
Dorzuce kilka słów o nas co by nie być zupełnie niewiadoma A więc od samego początku objawów ciążowych brak tj. zero wymiotów, zachcianek, humorków itd. Każdy się śmieje, że takiej to tylko w ciąży być hehe Oboje z mężem czekamy i odliczamy do tego wielkiego dnia bo maleństwo to dopełnienie nas. Mamy już za sobą jedno badanie usg 3D, za tydzień wybieramy się na kolejne licząc, że dowiemy się czy będzie córeczka czy synek Do tej pory wstrzymywałam się z zakupami dla maleństwa, ale postanolwiliśmy, że po badaniu idziemy coś kupić. To taka frajda obglądać te wszystkie słodkie ciuszki. To nasze pierwsze dziecko, ale napewno nie ostatnie. Nie chce aby nasze maleństwo było jedynakiem.
WITAJ
----------------------------------------------------------------------------------


Mam mega doła. Czekałam na dzisiejszą wizytę, spodziewałam się cudów i co? NIC! Znienawidziłam LUx med, nie ogarniam tych sieciowych przychodni. Miałam skierowanie na USG, wiec ustaliłam wiztę, zastanawiałam sie czy jest to uznawane za konsultacje czy tylko USG? Wiec probowałam w systemie ustawic takze konsultacje, zaraz po tym usg, ale system krzyczał, ze konflikt, bo ten pacjent jest juz umowiony do tej dr, więc pomyślałam.. SPOKO. Czyli to jak wizyta tylko, ze z USG.I poszłam. Pani wykonała mi USG, narzekajac ze po co robie je w 18 TC (dzis ostatni dzien 18tc, jutro zaczynam 19), a ja, ze mialam luzne skierowanie, bo poprzednie zrobilam za własne pieniadze, poza pakietem, zewnetrznie, wiec chiałam wykorzystac to, tak orientacyjnie, dla upewnienia, ze wszystko toczy się dobrze.
Płci mi nie podała, stwierdziła, ze dziecko tak jets ulozone, ze malo co moze zmierzyć.
Mam do pobrania ponownie cytologię, poza tym mineło 4tyg od ostatniej wyzyty, ale powiedziała, ze ona mnie nie zbada bo dzis tylko USG. Wiec l4 tez mi nie przedluzyła.
Horror po prostu jakis. Wieczorem idę do znajomego lekarza współprowadzacego, by mnie zbadał i powiedział co mam porobic itd, ale i tak musze sie tam umowic, bo muszą mi dac skierowania na wszystkie badania i te cyto pobrac bym nie musiala za to płacic, w koncu mam to w pakiecie!
Jak powiedziałam jej, ze chcialam umowic wizyte ale sie nie dało, to odp, ze ona sie na tym nie zna, ale badac mnie nie bedzie, zrobiła to, na co byłam umowiona.....

Dzowniłam do kliniki gdzie robia usg4d najnowoczesniejsyzm sprzetem, by sie umowic jakos za 3tyg akurat na połówkowe, ale krzykneli mi 290zł hahahahah...
Wiec ogolnie mam doła. Niczego się nie dowiedziałam, zwolnienia nie mam wszystko do d..... .
__________________
Mama Ssaka
CÓRKA 14.06.14
Promotorka zdrowego stylu życia i biznes mam!
Chcesz czuć się, wyglądać i żyć lepiej?
Praca z domu, praca przy dzieciach, dodatkowa podpora finansowa-> napisz!
Prowansja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:15   #3074
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez TroppoSensibile Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was miała takie charakterystyczne pulsujące kłucia w boku? Jakby przy jajniku? Mnie złapało wieczorem po lewej stronie i tak do rana... Przez pół nocy nie spałam przez to... Niby niewielkie kłucie, ale rytmiczne... pulsujące i denerwujące... Możliwie, że to macica się rozszerza, wiązadła? W końcu brzuszek mam malutki, a dzidzia pewnie rośnie i się nie mieści...?
Ja miałam w ubiegłym tygodniu coś podobnego z tym że z prawej strony. Raz zabolało konkretnie a później to już tak jak piszesz takie rytmiczne, pulsujące ale jednocześnie denerwujące. Czy siedziałam czy leżałam ciągle to czułam. Miałam nawet na szpital pojechać bo kilka dni mnie to męczyło ale na szczęście się samo uspokoiło i ostatecznie nigdzie nie jechałam.
Teraz jest ok i oby tak już zostało
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:19   #3075
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Ja miałam w ubiegłym tygodniu coś podobnego z tym że z prawej strony. Raz zabolało konkretnie a później to już tak jak piszesz takie rytmiczne, pulsujące ale jednocześnie denerwujące. Czy siedziałam czy leżałam ciągle to czułam. Miałam nawet na szpital pojechać bo kilka dni mnie to męczyło ale na szczęście się samo uspokoiło i ostatecznie nigdzie nie jechałam.
Teraz jest ok i oby tak już zostało
ja tez czasami mam cos podobnego,ale jest to delikatne,nie uciążliwe ale denerwuje mnie.... polezeć wystarczy i mija
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:22   #3076
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Monica80 Pokaż wiadomość
Na początku wiazanie faktycznie nie jest latwe, sama mialam spore problemy. Jak nie umiemy szybko i dobrze wiazac to my sei denerwujemy i denerwuje sie dziecka, po kilku probach rzucilam chuste w kat i stwierdzilam ze moje dziecko tego nie lubi - mysle ze tak sie konczy 60 % prób chustowych
2 miesiace pozniej przyszla do mnie kolezanka wprawiona, i zaczela mi poakzywac na mnie, na zywca I wtedy mnie oswiecilo. Takze polecam albo warsztaty, albo spotkac sie kilka razy (czy chociaz raz) z osoba ktora to umie. Na chustoforum jest wiele dziewczyn ktore bardzo chetnie przyjda nawet do domu i pomoga. To jednak zupelnie co innego niz jak sie probuje samemu ze zdjec albo z filmikow wiazac
jestem w 60% rzucających chusty w kąt niestety nie miałam wsparcia od znajomych, bo nikt nie chustował dziecka, z filmików też sie nie nauczyłam i po 1 próbie chustę oddałam
Trochę też odpuściłam bo lato było upaaaalne dwa lata temu a wysokie temperatury to przeciwwskazanie do chustowania i tak o...

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Mam mega doła. Czekałam na dzisiejszą wizytę, spodziewałam się cudów i co? NIC! Znienawidziłam LUx med, nie ogarniam tych sieciowych przychodni. Miałam skierowanie na USG, wiec ustaliłam wiztę, zastanawiałam sie czy jest to uznawane za konsultacje czy tylko USG? Wiec probowałam w systemie ustawic takze konsultacje, zaraz po tym usg, ale system krzyczał, ze konflikt, bo ten pacjent jest juz umowiony do tej dr, więc pomyślałam.. SPOKO. Czyli to jak wizyta tylko, ze z USG.I poszłam. Pani wykonała mi USG, narzekajac ze po co robie je w 18 TC (dzis ostatni dzien 18tc, jutro zaczynam 19), a ja, ze mialam luzne skierowanie, bo poprzednie zrobilam za własne pieniadze, poza pakietem, zewnetrznie, wiec chiałam wykorzystac to, tak orientacyjnie, dla upewnienia, ze wszystko toczy się dobrze.
Płci mi nie podała, stwierdziła, ze dziecko tak jets ulozone, ze malo co moze zmierzyć.
Mam do pobrania ponownie cytologię, poza tym mineło 4tyg od ostatniej wyzyty, ale powiedziała, ze ona mnie nie zbada bo dzis tylko USG. Wiec l4 tez mi nie przedluzyła.
Horror po prostu jakis. Wieczorem idę do znajomego lekarza współprowadzacego, by mnie zbadał i powiedział co mam porobic itd, ale i tak musze sie tam umowic, bo muszą mi dac skierowania na wszystkie badania i te cyto pobrac bym nie musiala za to płacic, w koncu mam to w pakiecie!
Jak powiedziałam jej, ze chcialam umowic wizyte ale sie nie dało, to odp, ze ona sie na tym nie zna, ale badac mnie nie bedzie, zrobiła to, na co byłam umowiona.....

Dzowniłam do kliniki gdzie robia usg4d najnowoczesniejsyzm sprzetem, by sie umowic jakos za 3tyg akurat na połówkowe, ale krzykneli mi 290zł hahahahah...
Wiec ogolnie mam doła. Niczego się nie dowiedziałam, zwolnienia nie mam wszystko do d..... .
no niestety tak to wygląda...
usg w luxmedzie to oddzielna wizyta a konsultacja to co innego. No chyba, że Twój lekarz prowadzący pracuje w takim gabinecie, że ma usg pod ręką i w danym terminie może je wykonać - rzadkość
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:25   #3077
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Fajne łupy masz przeczucie na dziewczynkę, bo widziałam różowy śliniaczek
Ja mam różnie Raz mam przeczucie na dziewuszkę a raz na chłopaka. Ale z tym śliniaczkiem stwierdziłam że za 1 zł nawet jeśli chłopak będzie to biorę. Bo ja to jestem na tyle sprawna że pewnie śliniak będzie raz dwa uświniony. U szwagierki już widziałam jak dzieciaki jadły jak te śliniaczki się pozałatwiały. Niektórych doprać nie szło a jak sprawdzałam po sklepach to np. w realu wczoraj były 3 śliniaczki za ponad 20 zł. A takiemu malcowi i tak wszystko jedno no a jak ten w kwiatki się uświni to przynajmniej szkoda nie będzie a swoją drogą też śliniak z nexta więc płacąc 1 zł to jak za darmo

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;44603273]Hej, jestem tu nowa, chciałabym dołączyć do Waszego wątku. Termin porodu mam na 4 czerwca. Czy można??[/QUOTE]

Witaj zapraszamy i opowiedz coś o sobie
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:44   #3078
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Witaj zapraszamy i opowiedz coś o sobie
Jestem Berenika, mam 26 lat. Jestem mniej więcej w 21tc. Termin porodu to 4 czerwiec. Będzie to moje drugie dziecko. Mam już synka, ma rok i 5 miesięcy Liczę teraz na dziewczynkę

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Mam pytanie dotyczące suwaczków.. W podpisie wszystko wychodzi mi pięknie, ale gdy klikam na link, wyskakuje "not found"... co robię nie tak?
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:49   #3079
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;44603886]Jestem Berenika, mam 26 lat. Jestem mniej więcej w 21tc. Termin porodu to 4 czerwiec. Będzie to moje drugie dziecko. Mam już synka, ma rok i 5 miesięcy Liczę teraz na dziewczynkę

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Mam pytanie dotyczące suwaczków.. W podpisie wszystko wychodzi mi pięknie, ale gdy klikam na link, wyskakuje "not found"... co robię nie tak?[/QUOTE]

to powinno być poprawne http://www.suwaczki.com/tickers/82dox1hp6nkads2q.png

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zplhb85cgvzkr5.png

po prostu nie potrzebna jest ta część od pierwszego nawiasu kwadratowego zaraz za ukośnikiem do com/ i cała reszta za png też jest zbędna nie pamiętam tylko jak to się w podpis dawało żeby nie było widać całego linka a jedynie np. dane słowo
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014


Edytowane przez beat@
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:52
beat@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 14:52   #3080
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Fajny miałyście pomysł z tymi lumpeksami. Trochę siebie i małą obkupiłam, dorwałam nawet nową z metkami bluzkę do karmienia z h&m a w tych półśpiochach w tygryska się zakochałam

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Kochana, podkład to jendo, ale jeśli robią Ci się przebarwienia to przede wszystkim filtr do twarzy! Przebarwienia nie tworzą się bez udziału promieni UV. To, ze jest zima, nie oznacza, ze ich nie ma i nam nie zagrażają. Zagrażają i to baaardzo, bo w okresie ciąży hormony sprzyjają tworzeniu się przebarwień i plam barwnikowych. Polecam filtry firmy Bioderma. Ja w sumie cały rok nie ruszam się z domu bez spf 50.
----------------------------------------------------------------------------------

Mam mega doła. Czekałam na dzisiejszą wizytę, spodziewałam się cudów i co? NIC! Znienawidziłam LUx med, nie ogarniam tych sieciowych przychodni. Miałam skierowanie na USG, wiec ustaliłam wiztę, zastanawiałam sie czy jest to uznawane za konsultacje czy tylko USG? Wiec probowałam w systemie ustawic takze konsultacje, zaraz po tym usg, ale system krzyczał, ze konflikt, bo ten pacjent jest juz umowiony do tej dr, więc pomyślałam.. SPOKO. Czyli to jak wizyta tylko, ze z USG.I poszłam. Pani wykonała mi USG, narzekajac ze po co robie je w 18 TC (dzis ostatni dzien 18tc, jutro zaczynam 19), a ja, ze mialam luzne skierowanie, bo poprzednie zrobilam za własne pieniadze, poza pakietem, zewnetrznie, wiec chiałam wykorzystac to, tak orientacyjnie, dla upewnienia, ze wszystko toczy się dobrze.
Płci mi nie podała, stwierdziła, ze dziecko tak jets ulozone, ze malo co moze zmierzyć.
Mam do pobrania ponownie cytologię, poza tym mineło 4tyg od ostatniej wyzyty, ale powiedziała, ze ona mnie nie zbada bo dzis tylko USG. Wiec l4 tez mi nie przedluzyła.
Horror po prostu jakis. Wieczorem idę do znajomego lekarza współprowadzacego, by mnie zbadał i powiedział co mam porobic itd, ale i tak musze sie tam umowic, bo muszą mi dac skierowania na wszystkie badania i te cyto pobrac bym nie musiala za to płacic, w koncu mam to w pakiecie!
Jak powiedziałam jej, ze chcialam umowic wizyte ale sie nie dało, to odp, ze ona sie na tym nie zna, ale badac mnie nie bedzie, zrobiła to, na co byłam umowiona.....

Dzowniłam do kliniki gdzie robia usg4d najnowoczesniejsyzm sprzetem, by sie umowic jakos za 3tyg akurat na połówkowe, ale krzykneli mi 290zł hahahahah...
Wiec ogolnie mam doła. Niczego się nie dowiedziałam, zwolnienia nie mam wszystko do d..... .
Co do przebarwień to używam kremu w filtrem cały rok, ale niestety u mnie drogeryjne odpadają, tylko ziaja oliwkowa nie powodowała uczulenia. Dlatego na razie ratuje się podkładem a w przyszłym tygodniu dermatolog

O Lux medzie mogłabym dużo powiedzieć ale by mnie cenzura zżarła . Firma w której ostatnio pracowałam miała u nich wykupiony Pakiet medyczny i takiego cyrku jak oni tam mają dawno nie widziałam. Dwa razy nagle zmienili mi datę wizyty bo Pani doktor musi wcześniej wyjść i ma wolne miejsce tylko za godzinę (w godzinach mojej pracy) a jak nie to kiedy indziej Ginekolog mi zawzięcie grzybicę leczył clotrimazolem, aż potem na sterydowych wylądowałam (tak mi cykl rozwaliły, że w ciąże zaszłam ) Nawet jakbym dalej tam pracowała to ciążę na pewno bym prowadziła gdzie indziej. Jak któraś chciałaby skorzystać z usług placówki na Puławskiej to odradzam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00077.jpg (94,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00079.jpg (106,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Nadeńka 30.06.2014

Edytowane przez NecroKitty
Czas edycji: 2014-01-14 o 14:54
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 14:55   #3081
Prowansja88
Raczkowanie
 
Avatar Prowansja88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 316
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez _Maya_ Pokaż wiadomość

no niestety tak to wygląda...
usg w luxmedzie to oddzielna wizyta a konsultacja to co innego. No chyba, że Twój lekarz prowadzący pracuje w takim gabinecie, że ma usg pod ręką i w danym terminie może je wykonać - rzadkość
Rozumiem, teraz będę wiedziała na 100%, tylko ze chciałam tak zrobic. Miałam umowione usg i probowałam na kolejny wolny termin, zaraz po tym USG umowic konsultacje (w serwisie internetowym) i system pokazał konflikt (nie zapisał), bo ten pacjent jest już umówiony, wiec stwierdziłam, ze nie powinnam dublować.

Muszę się przestawić na działanie siecowek. Dzis mój znajomy lekarz mnie zbada, powie co i kiedy mam zrobić i na dniach wrocę do luxmedu na konsultacje- poprosze o wszystkie skierowania. Nie chce tego robić "prywatnie" skoro mam tak pakiet.
__________________
Mama Ssaka
CÓRKA 14.06.14
Promotorka zdrowego stylu życia i biznes mam!
Chcesz czuć się, wyglądać i żyć lepiej?
Praca z domu, praca przy dzieciach, dodatkowa podpora finansowa-> napisz!
Prowansja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:05   #3082
alingles
Zadomowienie
 
Avatar alingles
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Witam Was.
Podczytuję Was od soboty, ale na telefonie ciężko mi odpisać. Poza tym studia dały mi w kość. jednać 3 dni po 10h siedzenia już powoli zaczyna mnie wkurzać.

Na dodatek wszytskiego, 9 lipca mam egzamin licencjacki
Tp - 26.06 Bajka...

Czytałam temat wózków.
Co sądzicie o tym? :
http://www.espiro.eu/pr,wozki-glebokie,vector-pro,17
Ogólnie mi się podoba jego lekkość, zwinność i pompowane skrętne koła - koła szczególnie mi się podobają. I nawet jestem w stanie kupić taki nowy wózek.
__________________
Dwoje potrzeba, by powstało trzecie.

25.10.2014

Tomcio Lipiec 2014

Fasola czekamy
alingles jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:18   #3083
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez alingles Pokaż wiadomość
Na dodatek wszytskiego, 9 lipca mam egzamin licencjacki
Tp - 26.06 Bajka...
nie przejmuj się, ja też ma w tym roku egzamin licencjacki, tyle że nie znam jeszcze dokładnej daty, coś między 23 czerwca a 11 lipca. A tp 4.06
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:23   #3084
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

alingles zobacz sobie tutaj:http://opinie.wozki-dla-dzieci.com/e...w-prowadzeniu/
W rankingu on wychodzi calkiem dobrze, ale pod spodem są też opinie użytkowników. Kilka osób pisze że konstrukcja ma tendencję do rozłączania, odpadania elementów. Ale może to kwestia wadliwego osobnika..
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:31   #3085
_Maya_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 806
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Prowansja88 Pokaż wiadomość
Rozumiem, teraz będę wiedziała na 100%, tylko ze chciałam tak zrobic. Miałam umowione usg i probowałam na kolejny wolny termin, zaraz po tym USG umowic konsultacje (w serwisie internetowym) i system pokazał konflikt (nie zapisał), bo ten pacjent jest już umówiony, wiec stwierdziłam, ze nie powinnam dublować.

Muszę się przestawić na działanie siecowek. Dzis mój znajomy lekarz mnie zbada, powie co i kiedy mam zrobić i na dniach wrocę do luxmedu na konsultacje- poprosze o wszystkie skierowania. Nie chce tego robić "prywatnie" skoro mam tak pakiet.
aaa widzisz jeszcze jedno! przez internet nie możesz się zapisać jak na 1 wizytę u jednego specjalisty, tzn nie możesz zapisać sie na 2 terminy do ginekologa, bo własnie wtedy jest ten konflikt. Ja zawsze dzwonię na infolinię i sie umawiam mając włączony profil z dostępnymi wizytami.
Oni mi coś tam, ze już sie umówiłam a ja im, że chcę mieć 2 termin bo jest lipa z dostępnością i jest mi to niezbędne. Koniec dyskusji. W placówkach też można na 2 terminy sie zapisać od razu - to tak w razie gdyby Twój lekarz prowadzący miał odległe terminy.
_Maya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:48   #3086
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
bluesky89 gratuluje syneczka

Widze że temat zakupów nadal Fajosko.
Ja oglądam rzeczy w internecie ale na razie bez konkretów.
Wiem tylko że kosmetyki zakupie babydreama z Rossmana i chusteczki Auchanowskie Wanienke wybrałam z Fisher Price z tym hamakiem...Któraś coś o niej słyszała? Rzeczywiście ułatwia kąpiel?
I rozglądałam się za monitorem oddechu i wstępnie wybrałam Angelcare AC 401.

No i wtam się w 18 tygodniuuuu!!!!! Juuupiiii.Bellybestfriend pokazuje że to 5 miesiac....
Tak tak to już 5 miesiąc, ja tez nie mogę uwierzyć a co do chusteczek to podobno NETTO też ma super skład
Zastanawiałam się też nad tym monitorem oddechu, co o tym myślicie?
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:52   #3087
TroppoSensibile
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 215
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez beat@ Pokaż wiadomość
Ja miałam w ubiegłym tygodniu coś podobnego z tym że z prawej strony. Raz zabolało konkretnie a później to już tak jak piszesz takie rytmiczne, pulsujące ale jednocześnie denerwujące. Czy siedziałam czy leżałam ciągle to czułam. Miałam nawet na szpital pojechać bo kilka dni mnie to męczyło ale na szczęście się samo uspokoiło i ostatecznie nigdzie nie jechałam.
Teraz jest ok i oby tak już zostało
Dzięki, trochę mnie to uspokoiło Jak wstałam czułam to coraz mniej, teraz praktycznie wcale... W nocy generalnie włączają mi się wkurzające objawy - wspomniane bóle bioder, przy przekręcaniu ból brzucha. Także po całonocnym przekręcaniu się budzę się razem z moim tż-tem, który śpi po zmianie na noc

[1=7436419bdde6dac9254d6bd 67d9526de215a6d26_5f3c5da c4904a;44604495]nie przejmuj się, ja też ma w tym roku egzamin licencjacki, tyle że nie znam jeszcze dokładnej daty, coś między 23 czerwca a 11 lipca. A tp 4.06 [/QUOTE]

Witaj Berenika
Będziemy się razem rozdwajać. Ja kończę studia w czerwcu i też mam obronę pracy tp na 15.06 więc albo się rozdwoję, albo ogarnę wszystko jakoś do początku czerwca...
TroppoSensibile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:56   #3088
Prowansja88
Raczkowanie
 
Avatar Prowansja88
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 316
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Dzięki Mayu za info. Nie współpracuje z nimi długo, poza tym tak rzadko korzystam, ze nie miałam okazji się przekonać. Zdenerowałam się tym, bo kwestia zwolnienia. Musze mieć ciągłość, by nie narażać pracodawcy na koszty. A ta sytuacja mnie zaskoczyła. Stąd te nerwy, bo byłam nastawiona na pełną wizytę. Nikt w sumie nie chciał zle...
Szkoda, ze moja Dziecinka nie pokazała płci, przez to też mi przykro. Ale najważniejsze, że zdrowo rośnie, wymiary OK, łozysko OK, wieczorem Pan nd zbada szyjke i reszte i już. Widziałam bejbika i przynajmiej mogę spokojnie czekać na kolejne USG.

Nie chwaliłam się Wam, ale zaczełam cwiczyć. Kilka razy w tyg. Dzis na nogach mam mega zakwasy, szok jak straciłam kondycje przez krotki czas. Korzystac z kanału Angeliki Pióro na YT.
Rano jem owsianke z łyzeczką siemienia lnianego i owocami. Gdybym jeszcze piła więcej płynów/wody, byłoby idealnie. Ale mój ogranizm nie ma czegoś takiego jak pragnienie i z piciem od zawsze mam kłopot,
__________________
Mama Ssaka
CÓRKA 14.06.14
Promotorka zdrowego stylu życia i biznes mam!
Chcesz czuć się, wyglądać i żyć lepiej?
Praca z domu, praca przy dzieciach, dodatkowa podpora finansowa-> napisz!
Prowansja88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:07   #3089
Monica80
Raczkowanie
 
Avatar Monica80
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Dinslaken ( NRW) NIEMCY
Wiadomości: 479
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Cytat:
Napisane przez pater86 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się też nad tym monitorem oddechu, co o tym myślicie?
Ja nie planuję. Maluch bedzie spał tuz kolo mnie wiec bede oddech niemalże słyszała sama Poza tym mysle ze to jesli sie w ogole przydaje, to w przypadku wczesniakow albo dzieci ktore mialy po urodzeniu problem z oddychaniem, lub sa chore , lub śpia w pokoju same gdzieś dalej itp
__________________
Pozdrawiam, Monika

DailyMoni- o życiu, o domu, o dzieciach, o mnie

Leoś
Natasha
Monica80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 16:21   #3090
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Letnią porą nasze serca rozpromienieją sie miłością- Mamusie czerwcowe 2014

Dziewczyny co myślicie o tych kocykach? http://allegro.pl/ocieplany-kocyk-mi...854540918.html
Koleżanka chce kupować dla swojej i też się zastanawiam porządny kocyk w sklepie też kosztuje ponad 50zł, te co mi się podobały w smyku 80. Potem mógłby też służyć jako kołderka.
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 21:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.