Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'13,cz.V - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części:
Wrześniowo-październikowe mamusie 2013 0 0%
Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku 0 0%
Poznajemy nowe smaki, bo coraz większe z nas dzieciaki 14 37,84%
Na czworaka zaraz stanę i zachwycę moją mamę 1 2,70%
Czy deserek, czy obiadek, oby nie był ze mnie niejadek 0 0%
Wcinam obiad, deser, mleko, do pół roczku niedaleko 11 29,73%
Skonczyły się już kolki, wszak wyrastam z mej gondolki 2 5,41%
Żółwik, słonik, hipopotam, ja dzidziusia swego kocham 4 10,81%
Normy obrotów, siadania i mowy nie moga wyjść mamusiom z głowy 1 2,70%
Mamo w rękę weź łyżeczkę i sprawdź czy mój płacz, to przez ząbeczek 0 0%
Powoli się rozkręcam, z brzuszka na plecy się już przekręcam 4 10,81%
Głosujący: 37. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-07, 18:45   #3511
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny czy mm na noc cos pomoze. Ja juz dwa czy trzy razy podalam bo maly plakal ewidentnie glodny, nie chcial z nerwow chwycic brodawki a ja na szybko odciagnelam moze 20 ml wiec na mm sie skonczylo. Budzil sie potem na pierwsze karmienie wczesniej niz po kp wiec to nie jest wg mnie regula...

Czy wasze dzieci tez tak smiesznie pelzaja na brzuszku jak gasienice? Julek pokonal dzis w krotkim czasie jakies pol metra. Lezy na brzuszku, raptem bierze glowke w dol, podkurcza nozki i prostuje przesuwajac sie jednoczesnie do przodu. Wyglada to przekomicznie
moj tez a na plecach to juz w ogole break dance cwiczy...

Cytat:
Napisane przez misia332 Pokaż wiadomość
laloca nie jestem nerwowa, po prostu faceci nie raz przeginają, prosty przykład z dzisiaj, mówie przynieś warzywa na zupę jarzynową, to mi przyniósł dwie marchewki, pora i kawałek pietruszki.


czy jak zamawiam parę rzeczy na amazon to płace za przesyłke raz ? jak to działa ?
chyba nie w de przesylka powyzej chyba 20 euro jest bezplatna ale pamietam ze kiedys zamawialam 2 rzeczy ludzac sie ze mi nie dolicza kosztow i doliczyli...bo to bylo od innych sprzedawcow i wtedy doliczaja...to zawsze ci sie wyswietli jak wlozysz do koszyka...


rany ale nas dzisiaj zlalo z Bartkiem...wybralismy sie przy ladnej pogodzie do sklepu oddalonego 3,5 km... na nozkach no i w sklepie jak lunelo, tak pada do teraz... a ja nie wzielam folii na wozek bo jak wychodzilam bylo slonko...w ogole przez 2 ostatnie dni byla taka ladna pogoda u nas ze caly dzien bylismy z Bartkiem na dworze... no i wygladalismy jak zmokle kury...


apropo drugiego dziecka...ja tez codziennie na nowo zastanawiam sie kiedy i codziennie mam inna odpowiedz... no i nie wiem czy sprzedawac ciuchy itp po Bartku...ehhh

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

ja malego tez zapisalam na basen, ale dopiero od kwietnia bo chcialam zeby byla ladniejsza pogoda...a teraz czytam ze Tassia pisze ze najlepiej do 6 msca... no coz... nie damy rady
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:45   #3512
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość

Czy wasze dzieci tez tak smiesznie pelzaja na brzuszku jak gasienice? Julek pokonal dzis w krotkim czasie jakies pol metra. Lezy na brzuszku, raptem bierze glowke w dol, podkurcza nozki i prostuje przesuwajac sie jednoczesnie do przodu. Wyglada to przekomicznie


smutno mi bo rodzice pojechali. stwierdzilam ze moja matka nadaje sie lepiej na perfekcyjna pani domu niz rozenkowa niestety testu bialej rekawiczki nie przeszlam, mimo iz sprzatalam
teraz znow samotne dni
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 18:56   #3513
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez SAMBAdiJANEIRO Pokaż wiadomość

ja malego tez zapisalam na basen, ale dopiero od kwietnia bo chcialam zeby byla ladniejsza pogoda...a teraz czytam ze Tassia pisze ze najlepiej do 6 msca... no coz... nie damy rady
Igor też zapisany od kwietnia
ja się bałam na basen w tym okresie zimowym
oj tam lepiej nie lepiej ważne że będziecie chodzić
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:17   #3514
niebede
Raczkowanie
 
Avatar niebede
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 482
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Widzę, że mamy tutaj wysyp akrobatów. Mój też szaleje na macie, ale jeszcze na brzuszek się nie przekręca. Głowa mu zostaje.

W ogóle jabłko nam pomogło. I ubranko pszczółki. Praktycznie zawsze w tym ubranku jest sroga kupa. Przyłapałam go jak postękiwał, więc wzięłam na przewijak, rozpinam i coś tam jest, ale bez szału. Zaczęłam czyścić pupkę, a tu produkcja plasteliny. Niekończąca się! Masakra, zawołałam babcię o pomoc , bo już brakowało mi pieluszki :P Dobrze, że miałam to pod kontrolą, bo pszczółka byłaby porobiona po pachy
__________________
11.10.2013

niebede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:24   #3515
bojatoja
Zakorzenienie
 
Avatar bojatoja
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 201
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

hejo

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość


smutno mi bo rodzice pojechali. stwierdzilam ze moja matka nadaje sie lepiej na perfekcyjna pani domu niz rozenkowa niestety testu bialej rekawiczki nie przeszlam, mimo iz sprzatalam
teraz znow samotne dni
Mnie jest smutno bo jutro moja siostra się wyprowadza. Mieszkałyśmy ze sobą całe życie i też będzie mi samotnie...



Jutro mam egzamin, cały dzień siedziałam nad notatkami dlatego mnie nie było.
Na szczęście mało było do nadrobienia

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Myślicie, że fajny będzie ten gryzak KLIK? Zamawiam u tego sprzedawcy kilka rzeczy i nie wiem czy brać
__________________
Filip
Moje trzy Aniołki: 31.03.2012 [8tc]
14.11.2015 [10tc]
29.12.2016 [9tc]
bojatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:30   #3516
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
http://www.wykop.pl/link/1810562/rew...skimi-w-soczi/


czy was też wzrusza ta reklama?

A mój mąż, zapalony sportowiec, który chce też Tuśkę uczyć sportu to już w ogóle się rozkleił
juz trochę mniej, znam ją od dość dawna
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:40   #3517
SAMBAdiJANEIRO
Zakorzenienie
 
Avatar SAMBAdiJANEIRO
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 505
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy tutaj wysyp akrobatów. Mój też szaleje na macie, ale jeszcze na brzuszek się nie przekręca. Głowa mu zostaje.

W ogóle jabłko nam pomogło. I ubranko pszczółki. Praktycznie zawsze w tym ubranku jest sroga kupa. Przyłapałam go jak postękiwał, więc wzięłam na przewijak, rozpinam i coś tam jest, ale bez szału. Zaczęłam czyścić pupkę, a tu produkcja plasteliny. Niekończąca się! Masakra, zawołałam babcię o pomoc , bo już brakowało mi pieluszki :P Dobrze, że miałam to pod kontrolą, bo pszczółka byłaby porobiona po pachy
ja sie dzisiaj dowiedzialam co to znaczy "narobic po pachy" siedzial sobie na lezaczku, ja jadlam obiad, a tu nagle patrze a tam caly pajac "dorobku" chwile wczesniej zmienialam mu pampersa i ubranko a tu kupa... no i niezle sie nagimnastykowalam zeby to posprzatac na szczescie nie przesiaklo na lezaczek
SAMBAdiJANEIRO jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 19:44   #3518
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Nie wiem dziewczyny czy mm na noc cos pomoze. Ja juz dwa czy trzy razy podalam bo maly plakal ewidentnie glodny, nie chcial z nerwow chwycic brodawki a ja na szybko odciagnelam moze 20 ml wiec na mm sie skonczylo. Budzil sie potem na pierwsze karmienie wczesniej niz po kp wiec to nie jest wg mnie regula...

Czy wasze dzieci tez tak smiesznie pelzaja na brzuszku jak gasienice? Julek pokonal dzis w krotkim czasie jakies pol metra. Lezy na brzuszku, raptem bierze glowke w dol, podkurcza nozki i prostuje przesuwajac sie jednoczesnie do przodu. Wyglada to przekomicznie
tak. a także podciąga się na rączkach, podnosi pupkę i tak też do przodu. A nogami sie odpycha i do przodu i do tyłu

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
Igor też zapisany od kwietnia
ja się bałam na basen w tym okresie zimowym
oj tam lepiej nie lepiej ważne że będziecie chodzić
też się bałam,ale w sumie jest ciepło, a po drugie w razie jakichś mrozów po prostu mówimy,że nie przyjedziemy, ten karnet jest na więcej tygodni niż jest zajęć

Cytat:
Napisane przez Natala84 Pokaż wiadomość
juz trochę mniej, znam ją od dość dawna
no ja też,ale zapomniałam wczesniej zapytać. No i w tv jest skrócona wersja
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:46   #3519
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1


Była u nas dzisiaj moja babcia z dziadkiem, bardzo się cieszę, że wpadli i poprawili mi humorek

Sto lat Dodihna! :

Widzę, że skarpetki z grzechotkami na topie Antosiek też ma

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Czy owocki dla diecka podgrzewacie?
Tak ale tylko troszkę, żeby były takie letnie
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"

Edytowane przez papuga_69
Czas edycji: 2014-02-07 o 19:57
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:48   #3520
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję, ilość wypitej wody nie ma wpływu na wodnistość pokarmu. Byłoby gorzej gdybyś w ogóle nie piła. Coś czuję, że myślisz nad podaniem mm ja też się zastanawiam, bo wydaje mi się, że w nocy się nie najada, a może to przejściowe?
Logoasia pomóż proszę, powiedz, że będzie lepiej, że to tylko taki okres

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie to samo, też podejrzewałam ze mój marnotrawny syn jest głodny. U Marcina juz był czas ze wstawał raz w nocy, a teraz nie dość ze kilka razy sie budzi to jeszcze oczy jak 5zł, śpiewa, wkłada piąchy do buźki i nie ma spania, a ja jak neptyk od 2tygodni Zauważyłam u siebie kryzys cyckowy, ale już wraca do normy dziś 200ml z obu cycków więc dziecko nijak nie moze byc glodne. Podejrzewam skok, albo ewidentnie wyłażą naszym dzieciom zęby.
I osobiście mam nadzieję, że wróci do normy
Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Budziła się, ale nie aż tak często. Od kilku dni musi sobie więcej pojeść w nocy. 2 miesiące temu przesypiała mi nawet do 5:40. Ja absolutnie nie narzekam, tylko martwię się czy nie jest przypadkiem głodna
Już wiem od czego te jej gazy jak je to chyba jej za dużo leci i nie nadąża z połykaniem i dużo powietrza łyka. Dałam jej teraz Infacol, może cos pomoże. Zaraz jak trochę, to lecę do apteki po coś innego, bo już się skończył.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
infacol jest rzeczywiście dobry, ale czy pomaga na zagazowanie? wydaje mi się że lepszy jest espumisan i tańszy
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:50   #3521
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
Maciej mi paskudnie kicha.... moge cos z tym zrobic???/ kurcze...martwie sie zeby sie nie rozchorował...a jutro basen
U nas kichanie zawsze zwiastowało katar :/

Ale zazdroszczę basenu.. Gdzie w końcu idziecie?
Orientujesz się czy tylko na specjalnych zajęciach dla niemowląt woda w basenie jest cieplejsza?
Chciałabym zabrać Antka , ale nie na zajęcia bo niestety kasy brak
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 19:54   #3522
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Smutno mi, bo jestem dziś sama aż do nocy
Ale weekend napięty
Jutro biegam i jedziemy do świadkowej na obiad. A w niedzielę przyjaciółka przyjeżdża przedstawić nam nowego wybranka no i czekają nas dwie wyprawy do moich rodziców z praniem, bo pralka nie działa, a serwisant ma być we wtorek.
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:55   #3523
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
:banghead: drugie karmienie. Oczy na zapałkach, ledwo stoję. Jak jej mogę pomoc na te pierdy?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też mamy ostatnio problem z bąkami

podaje bobotic, masuje brzuszek na ciepło, kręcę koła nóżkami i robię gimnastykę
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:55   #3524
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
dzieki za info muszę to dobrze przemysleć i pewnie pierwsze prześwietlenie szczęki zrobić

piszecie o igłach i pobierani krwi...ja to lubie ...wiem jestem nienormalna ale od małego lubie szpital .... niewiem czy to ma coś wspólnego z tym ż emama jest pielęniarką no ale.... dawcą krwi niestety nigdy nie byłam bo mam wieczną anemie ale zawsze chciałam
ja tez uwielbiam pobieranie krwi....
a najbardziej lubie straszyc pielegniarki wychodzi na to ze one bardziej sie boja ode mnie, a to dlatego ze mam mega niewidcoczne zyly i zadko udaje sie za pierwszym razem a "moj rekord" to 13 wkłuc na jednym pobieraniu
po 12 wkluciach zaczeli mi cisnac z palca, az przyszedl sanitariusz z karetki i sie zlitował

Cytat:
Napisane przez ewacia85 Pokaż wiadomość
mojego połozyłam przed lusterkiem i tyle się biedak ogadał bez odzewu że aż się śpiący zrobił wziełam na rączki minuta lulania i w nagrodę własnie jem obiad i pije kawe
aj tam bez odzewu...przeciez to dziecko w lustrze odpowiadalo mu napewno i to w tym samym jezyku
moj tez to kocha, a najlepeij u pani rehabilitantki
ona ma lustro przy macie do cwiczen:P
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Idziemy za ciosem, zapisałam Natkę na zajęcia basenowe na przyszłą niedzielę. Niestety mój mąż będzie musiał założyc obcisłe kąpielówki (a on w ogóle takich nie ma, bo nie znosi, zawsze ma takie surferskie szorty)- jak mu o tym powiedziałam,to się załamał
ciesze sie ze sie złamałas
my jutro na drugie zajecia i jestem mega podjarana bo chyba ja zamiast tz pojde do wody z małym
tz tez sie zalam z powodu kapielowek, ale i tak poszedl w surferkach

Cytat:
Napisane przez mariiasia Pokaż wiadomość
motylku nie ma za co

też zamówiłam te łyżeczki a miseczki fajne, przy okazji następnych zakupów muszę o takich pomyśleć

tassia pomogłaś dziecku a nie zaszkodziłaś u nas ząbkowanie się zaczęło już jakiś czas temu, ale idzie powoli i odpukać bez większych ekscesów. chyba, że wszystko przed nami
no u nas tez bylo bez wiekszych ekscesow... a dzis sajgon ...a co ciekawe obydwa zeby sa juz dawno na wierzchu, ale jeszcze male...mozliwe ze te go tak bola>>>???
ma rozpulchnione dziasła po bokach wiec mozliwe ze ida nowe????
sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Czy owocki dla diecka podgrzewacie?
nie
Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
wstawiam słoiczek do kubka z wrzątkiem na troche, albo temperatura pokojowa

tassia - mam głupie pytanie
jak TŻ sobie radzi z ubieraniem po basenie? Ty pomagasz czy on sam wszystko ogarnia? pierw dziecko ubiera a potem na szybkości siebie?
tak sobie spróbowałam wyobrazić nas na basenie i w przymierzalni nawet gdzie dziecka niema położyć ani nic wiec nie wiem jak miałabym ogarnąć, a tża do damskiej nie wpuszczą bo laski chodzą na golaska czasami, niby jest przebieralnia dla nie pelnosprawnych tam mniejszy ruch przechodzi się przez nia na saune z basenu jak ktoś zna skrót ale przeciez tam tez niema gdzie połóżyć tyle że może być akurat wolna
tak jak matal ci mniej wiecej napisala..
jest szatnia damksa i meska...tz poszedl do meskiej
a ja do damskiej ...jest przewijak
i potem weszlam na basen w klapkach i podalam mu malego
potem odbiór i tak samo...
powiem ci ze wykonalne jest zrobienie tego samemu ale bez suszenia wlosów i zakladajac ze wezmie sie sobie szlafrok....
okrywasz siebie, robisz kolo malego i jak juz jest nakarmiony i w foteliku to zabierasz sie dopiero za siebie
ale to musi byc sajgon
Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a gdyby nie pewne przeciwności to bym chciała już w wakacje działać, ale niestety... chcieć to ja bardzo chcę i mąż też, ale zobaczymy jak się ułoży

Motylek super z tym basenem, ja też bym chciała iść, ale jakoś się boję

my w domu tylko na obiadek, myszka zjadła zupkę jarzynową z kaszką glutenową (póki co 3 dzień ekspozycji i super, nic w jego zachowaniu się nie zmianiło- nadal jest mega pogodnym dzieckiem) Natala po jakim czasie mogą pojawić się ewentualnie jakieś skutki?
Kaska ja bylam posrana basenem i ciesze sie ze sie przemoglam...ale poszlam za ciosem, bo w piatek zapisalam sie na sobotnie zajecia...
nie dalam sobie czasu do namyslu bo takto odwlekalam to bez przerwy
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:56   #3525
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj przeżyłam masakrę...jechaliśmy z mężem na zakupy (Tusia w domu z Babcią) i on na zakręcie wpadł w poślizg, a z naprzeciwka akurat jechało auto...także sobie wyobraźcie. Na szczęście małż jest wyćwiczony w poślizgach kontrolowanych i wyprowadził auto, a tamci zwolnili i jakoś się minęliśmy...
weź nawet nie strasz, dobrze, że nic się nie stało
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 19:56   #3526
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
U nas kichanie zawsze zwiastowało katar :/

Ale zazdroszczę basenu.. Gdzie w końcu idziecie?
Orientujesz się czy tylko na specjalnych zajęciach dla niemowląt woda w basenie jest cieplejsza?
Chciałabym zabrać Antka , ale nie na zajęcia bo niestety kasy brak
U nas jest cieplejsza zawsze chodziliśmy i na zajęcia, i tak po prostu
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:01   #3527
papuga_69
Zakorzenienie
 
Avatar papuga_69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 3 326
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Cumel gdyby nie Wy nie znalabym tego slowa.

Pytam Tza czy moge miec w poniedzialek wychodne a on mi na to a kiedy ja bede mial? Wiec mu mowie Ty masz 5 dni w tygodniu na 8 h do pracy
no co Ty

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam pobieranie krwi....
a najbardziej lubie straszyc pielegniarki wychodzi na to ze one bardziej sie boja ode mnie, a to dlatego ze mam mega niewidcoczne zyly i zadko udaje sie za pierwszym razem a "moj rekord" to 13 wkłuc na jednym pobieraniu
po 12 wkluciach zaczeli mi cisnac z palca, az przyszedl sanitariusz z karetki i sie zlitował


aj tam bez odzewu...przeciez to dziecko w lustrze odpowiadalo mu napewno i to w tym samym jezyku
moj tez to kocha, a najlepeij u pani rehabilitantki
ona ma lustro przy macie do cwiczen:P

ciesze sie ze sie złamałas
my jutro na drugie zajecia i jestem mega podjarana bo chyba ja zamiast tz pojde do wody z małym
tz tez sie zalam z powodu kapielowek, ale i tak poszedl w surferkach



no u nas tez bylo bez wiekszych ekscesow... a dzis sajgon ...a co ciekawe obydwa zeby sa juz dawno na wierzchu, ale jeszcze male...mozliwe ze te go tak bola>>>???
ma rozpulchnione dziasła po bokach wiec mozliwe ze ida nowe????
sama nie wiem



nie

tak jak matal ci mniej wiecej napisala..
jest szatnia damksa i meska...tz poszedl do meskiej
a ja do damskiej ...jest przewijak
i potem weszlam na basen w klapkach i podalam mu malego
potem odbiór i tak samo...
powiem ci ze wykonalne jest zrobienie tego samemu ale bez suszenia wlosów i zakladajac ze wezmie sie sobie szlafrok....
okrywasz siebie, robisz kolo malego i jak juz jest nakarmiony i w foteliku to zabierasz sie dopiero za siebie
ale to musi byc sajgon


Kaska ja bylam posrana basenem i ciesze sie ze sie przemoglam...ale poszlam za ciosem, bo w piatek zapisalam sie na sobotnie zajecia...
nie dalam sobie czasu do namyslu bo takto odwlekalam to bez przerwy
szalona przeciez to musi boleć jak tyle razy wbijają igłę?

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
U nas jest cieplejsza zawsze chodziliśmy i na zajęcia, i tak po prostu
Tzn nie tylko na zajęciach dla niemowlaków?

Na tym basenie, na który się wybieram jest mniejszy brodzik i zawsze jest tam cieplejsza woda niż na dużym ale nie mam pojęcia czy wystarczająco ciepła :|
__________________
08.09.2013 Antoś, mój Skarb

"Beztroski uśmiech dziecka to jak promyk słońca w szarym życiu"
papuga_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:04   #3528
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Papuga, u nas jej chyba specjalnie nie podgrzewaja i była ok
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:11   #3529
tassia
Zakorzenienie
 
Avatar tassia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 141
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez inwersja Pokaż wiadomość
maharet, którą konkretnie butelke Aventu macie do kaszki? zwykłą czy natural? i który smoczek?
z łyżeczki jeść mi nie chce kaszki, a 3 z TT to jednak porażka :/
ja mam avent classic ze smoczkiem 3 do kaszki (taki z rzymskimi napisami)
bo zwykla 3 nie leci

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Już od dawna zastanawiam się nad podaniem mm na noc, bo chyba naprawdę się nie najada,może byłoby lepiej dla nas obu.A Emilka też się tak często budziła,oprócz dzisiejszej nocy?

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
sprobuj ale ja ci gwarantuje ze to nic nie zmieni
ja probowałam i pare innych na forum...ale nikt nie zauwazyl zeby to cos mialo zmienic
u mnie mleko tez woda...ewidentnie to zeby zaburzaja sen mojego dziecka....bo teraz zamiast podawac cycka to wtarłam w nocy dentinox i po sprawie (do 7 spal)

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez papuga_69 Pokaż wiadomość
U nas kichanie zawsze zwiastowało katar :/

Ale zazdroszczę basenu.. Gdzie w końcu idziecie?
Orientujesz się czy tylko na specjalnych zajęciach dla niemowląt woda w basenie jest cieplejsza?
Chciałabym zabrać Antka , ale nie na zajęcia bo niestety kasy brak
tam gdzie jest ciociarybka jest zawsze cieplejsza
bronowianka i kolo forum na ludwinowskiej
cieplejsza jest tez w rydygierze
podobno mozna z niemowlakami do aqua parku

a gdzie chcialas isc?
__________________
Maciej





[/RIGHT]
tassia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 20:13   #3530
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Uwielbiam radość mojego dziecka gdy TŻ wraca z pracy
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:17   #3531
logoasia
Zakorzenienie
 
Avatar logoasia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: okolice Gdańska
Wiadomości: 3 414
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

ja-ka doczytałam o tych bączkach. A może coś w Twojej diecie przeszkadza malutkiej? ja chyba zrezygnuje z chleba na zakwasie bo wydaje mi się ze moje dziecko ma przez to biegunki
logoasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:21   #3532
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Dziewczyny tak się cieszyłam że jak będę w Polsce to czasem gdzieś wyskoczę wreszcie a Bartka zostawię z mamą, ale po jej dzisiejszych poradach żywieniowych chyba ograniczę się do wyjść wieczornych kiedy mały już będzie spał żeby mieć pewność że ona mu pietki od chleba albo innych rewelacji nie podrzuci
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:22   #3533
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

witam się wieczorową porą
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:24   #3534
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Ech no co poradzić, nastały te czasy,kiedy dzieci nie da się spuścić na dłuższą chwilę z oczu.
Co tam! Moja od pewnego czasu takie wygibasy i przekrętasy robi, w ciągu chwili jest z plecków na brzuchu, a potem znowu na plecach i to zupełnie w innym miejscu. Wyłazi mi za matę i nie wiem jakim cudem, bo obkładam poduchami.No jajca.

Cytat:
Napisane przez niebede Pokaż wiadomość
Widzę, że mamy tutaj wysyp akrobatów. Mój też szaleje na macie, ale jeszcze na brzuszek się nie przekręca. Głowa mu zostaje.

W ogóle jabłko nam pomogło. I ubranko pszczółki. Praktycznie zawsze w tym ubranku jest sroga kupa. Przyłapałam go jak postękiwał, więc wzięłam na przewijak, rozpinam i coś tam jest, ale bez szału. Zaczęłam czyścić pupkę, a tu produkcja plasteliny. Niekończąca się! Masakra, zawołałam babcię o pomoc , bo już brakowało mi pieluszki :P Dobrze, że miałam to pod kontrolą, bo pszczółka byłaby porobiona po pachy
hehe coś w tym jest. Moja jak na złość zawsze robiła kupy jak ubrałam jakieś jasne body od mojej koleżanki

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Smutno mi, bo jestem dziś sama aż do nocy
Ale weekend napięty
Jutro biegam i jedziemy do świadkowej na obiad. A w niedzielę przyjaciółka przyjeżdża przedstawić nam nowego wybranka no i czekają nas dwie wyprawy do moich rodziców z praniem, bo pralka nie działa, a serwisant ma być we wtorek.
jeju,kiedy te czasy,że się poznawało nowych wybranków...cudzych i swoich

Cytat:
Napisane przez tassia Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam pobieranie krwi....
a najbardziej lubie straszyc pielegniarki wychodzi na to ze one bardziej sie boja ode mnie, a to dlatego ze mam mega niewidcoczne zyly i zadko udaje sie za pierwszym razem a "moj rekord" to 13 wkłuc na jednym pobieraniu
po 12 wkluciach zaczeli mi cisnac z palca, az przyszedl sanitariusz z karetki i sie zlitował


aj tam bez odzewu...przeciez to dziecko w lustrze odpowiadalo mu napewno i to w tym samym jezyku
moj tez to kocha, a najlepeij u pani rehabilitantki
ona ma lustro przy macie do cwiczen:P

ciesze sie ze sie złamałas
my jutro na drugie zajecia i jestem mega podjarana bo chyba ja zamiast tz pojde do wody z małym
tz tez sie zalam z powodu kapielowek, ale i tak poszedl w surferkach



no u nas tez bylo bez wiekszych ekscesow... a dzis sajgon ...a co ciekawe obydwa zeby sa juz dawno na wierzchu, ale jeszcze male...mozliwe ze te go tak bola>>>???
ma rozpulchnione dziasła po bokach wiec mozliwe ze ida nowe????
sama nie wiem



nie

tak jak matal ci mniej wiecej napisala..
jest szatnia damksa i meska...tz poszedl do meskiej
a ja do damskiej ...jest przewijak
i potem weszlam na basen w klapkach i podalam mu malego
potem odbiór i tak samo...
powiem ci ze wykonalne jest zrobienie tego samemu ale bez suszenia wlosów i zakladajac ze wezmie sie sobie szlafrok....
okrywasz siebie, robisz kolo malego i jak juz jest nakarmiony i w foteliku to zabierasz sie dopiero za siebie
ale to musi byc sajgon


Kaska ja bylam posrana basenem i ciesze sie ze sie przemoglam...ale poszlam za ciosem, bo w piatek zapisalam sie na sobotnie zajecia...
nie dalam sobie czasu do namyslu bo takto odwlekalam to bez przerwy
fajnie,że jesteś zadowolona. zobaczymy jak u nas będzie My na szczęście mamy ten basen praktycznie pod domem, więc chociaż tyle
ja nie będę wchodziła do basenu, nie lubię basenów, a mężowi szybko wyschną włosy. Czyli najrozsądniej będzie jak on pójdzie sie przebrać a ja Tuśkę wezmę do damskiej.

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Uwielbiam radość mojego dziecka gdy TŻ wraca z pracy
oj tak
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:28   #3535
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

A teraz znów szykuje się nudny weekend, tutaj pewnie będzie cisza, TŻ w robocie, oby pogoda ładna była to będziemy spacerować chociaż
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:29   #3536
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Motyl ja też się rozczulam nad reklamą "z dumą wspieramy mamy" już o tym kiedyś pisałam
a w ogóle to na studiach u nich pracowałam

jutro rano chyba pójdę z Mikim do rodziców, bo TZ wróci to będzie spał, a na 16:00 znowu do pracy przejdę przed basen od razu i zapytam co i jak- o ile nie zapomnę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:33   #3537
Natala84
Zakorzenienie
 
Avatar Natala84
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 243
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Motyl ja też się rozczulam nad reklamą "z dumą wspieramy mamy" już o tym kiedyś pisałam
a w ogóle to na studiach u nich pracowałam
w Warszawie?
__________________
Marysia

Hania


94,5....70,5....65


http://szydelkogagusi.blogspot.com/
Natala84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:34   #3538
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Ostatnia nocka Tż i 4 dni wolnego
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:34   #3539
dodinha
Wtajemniczenie
 
Avatar dodinha
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wielkopolska/UK
Wiadomości: 2 119
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Dziękuję jeszcze raz za życzenia urodzinowe.Co do mm to wiem,że może nie rozwiązać problemu,ale może warto spróbować,bo może u mojej małej akurat zadziała.Ale wciąż się biję z myslami,bo boję się,że odrzuci cycka

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
3.10.13 Helenka
Always look on the bright side of life
dodinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-07, 20:38   #3540
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Nie mam pomysłu na tytuł wątku,bo cały czas myślę o moim dzieciątku,mamy IX-X'1

Cytat:
Napisane przez dodinha Pokaż wiadomość
Dziękuję jeszcze raz za życzenia urodzinowe.Co do mm to wiem,że może nie rozwiązać problemu,ale może warto spróbować,bo może u mojej małej akurat zadziała.Ale wciąż się biję z myslami,bo boję się,że odrzuci cycka

Wysyłane z mojego GT-S7500 za pomocą Tapatalk 2
Ja tak właśnie miałam z Mają. Na piersi była jazda, prawie wcale nie spała ,a od podania mm jak ręką odjął. Zasypiała o 20.00 i budziła sie o 6.00 nad ranem... pamiętam,że nie mogłam uwierzyć w ta przemianę...do tego sama usypiała na łóżku,a wczesniej tylko na rękach :/

I Tobie zyczę takiego zwrotu akcji

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

KOCHAM DZIECIĘCE STÓPKI!!!
Kiedyś odgryzę Julce paluszki
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 15:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:02.