Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-13, 16:37   #4471
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

w mojej sukience akurat nie ma co stanik zbierac - cycków w niej w ogole nie widać! Chociaz ciekawa jestem, czy w moim sztywnym gorsecie dałoby sie zrobić dekold w serduszko
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...item,3275.html
ta czesc nadająca ksztalt piersi jest bardzo sztywna, jakby "tekturowa", mierzylam ją bez stanika i wyglądało spoko, tlyko czulam sie goła...

co do przydatnosci, szczerze - chyba tylko ze dwa razy w zyciu mialam sytuacje, ze przydałby sie strapless. A teraz w ogole nie mam bluzek do ktorych by sie przydał.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2014-02-13 o 16:39
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:49   #4472
Lg_ago
Zadomowienie
 
Avatar Lg_ago
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 557
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Byłam w CCC kilka dni temu i zakochałam sie w butach, baleriny białe ale bardzo fajne i nietypowe. Miały taki jakby wzór delikatnej hymm koronki, kwiatuszków? No super były.
No ale nadal nie wiem czy brać baleriny na zmianę, bo jednak jak z obcasa 5,5-6 cm zejdę na zero to kiecka będzie mi się ciągała po ziemi
Chodzi Ci o te?
http://ccc.eu/pl/woman/catalog/all/326507
Ja je będę prawdopodobnie kupować, ale do chodzenia na co dzień. Jeszcze nie wiem czy ten kolor, on właściwie jest taki beżowy, czy te jasne brązowe Są to jedyne buty, z wiosennej kolekcji, które nie są mi za krótkie na długość (moje cudwonie duża stopa ), nie są za szerokie przy moim rozmiarze, że spadają ze stopy i są wykonane z miękkiej skórki.
Są mega wygodne ! W zeszłym roku też były, ale tylko do rozmiaru 40. W tym roku dodali 41
Szkoda, że cena trochę odstrasza. Ale ja kupuję buty tylko z Lasockiego - z innych firm mi są za małe. W zimówkach chodzę już 3 zimę i nic z nimi się nie dzieje A półbuty prędzej wyżre brud, niż gdzieś pękną
__________________
durna miłości,
gdzie chcesz nocą iść?

Lg_ago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 16:53   #4473
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez bachara Pokaż wiadomość
Muszę sie pochwalić - przyszły moje buty cieszę sie jak dziecko jutro jadę rano pomierzyc sukienki , może juz coś wybiorę jak wroce to wrzucę zdjecie butow bo teraz nie mam możliwości
Czekamy na foty!!

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość

Dziewczyny, co sądzicie o tych butach? Bo chyba się zakochałam
Mi nie bardzo się podobają...

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
My jutro w ramach walentynek jedziemy zamówić obrączki
A gdzie będziecie zamawiać?

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dostałam od tż dobrą wiadomość odnośnie naszej przyszłości [...]
Ja bym chyba przystała na propozycję teściów. To naturalne że chcą Wam pomóc. Poza tym za kilka czy kilkanaście lat będziecie na pewno dla nich nieocenioną pomocą, bo straszym ludziom ciężko jest samym w dużym domu. Myślę że na pewno to wcześniej dobrze przemyśleli i przedyskutowali. Będziecie mieli łatwiejszy start



W kwestii zapraszania, która była wcześniej poruszana, to ja nie ogarniam jak to można się obrazić że młodzi zaprosili przy okazji rodzinnego spotkania Ja nie widzę w tym nic złego.
My zapraszamy większość gości w tygodniu a nie w weekendy, ale to ze względu na charakter mojej pracy. Gdybyśmy tylko weekendami mieli to robić to byśmy chyba dwa lata wcześniej musili zacząć Wiem że każdy najbardziej by chciał w sobotnie wieczory, no ale sorry
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:01   #4474
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Któraś pytała o figurkę na tort, my bedziemy mieli coś takiego tylko w fiolecie:
bardzo fajna! być może ukradnę pomysł
Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jak Wasi Tż-i będą ubrani na ślubie. Tzn. kolor garnituru (smokingu), muszka/krawat - jaki kolor? Jaki kolor koszuli?
My się nastawiamy na granatowy garnitur, z jednorzędową marynarką, kamizelka niekoniecznie (zobaczymy jak się będzie prezentować "bez" i "z"), biała kuszula (choc moja suknia jest ivory), krawat szary lub srebrny, gładki lub z delikatną fakturą- taka jest moja wizja i TŻ ją zaakcetpował . Dla porównania zmierzymy smoking, ale szczerze to wolę garnitur
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dlatego bardzo sie ciesze, ze my wysylamy poczta bo mieszkamy za granica
A nawet jak bysmy byli w PL to moja rodzina jest w kazdym zakatku Polski, i jak tu jezdzic? To chyba rok wczesniej chyba trzeba byloby sie umawiac.
My też wysyłamy, bo mieszkamy zagranicą Rodzice upierali się, że niektórzy z rodziny powinni dostać osobiście, więc zdecydowali, że sami zawiozą- mają na to moje błogosławieństwo Ja co prawda będę w Polsce 3 m-ce przed ślubem, ale rodzina jest porozrzucana po Polsce więc mało czasu na rozwóz bym miała, a poza tym nie zapraszalibyśmy jako para tylko ja sama bym jeździła, bo TŻ przylatuje dopiero tydzień przed ślubem. A tak w ogóle, to niektórych mi się nawet nie chce zapraszać Wkurza mnie ostatnio moja familia, szczególnie jej młodsza część (np. moja najbliższa kuzynka wstępnie odmówiła, bo jej mąż chce jechać do kumpla na ślub, który ma w tym samym czasie ślubowanie co my, i cyt. "co ona biedny żuczek może w takiej sytuacji?", a jej brat z kolei powiedział moim rodzicom że też może nie dać rady, bo jego żona ma w tym roku- czyt. 2 dni temu- 30stke i ma w związku z tym duże wydatki w tym roku; podkreślam, że u obojga na weselach byłam; rodzina, masakra ) Przepraszam, za wylanie żali Za to moi znajomi wszyscy potwierdzili, że będą bo za nic by tego nie przepuścili
Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
a nie bierzecie pod uwagę nauk weekendowych?
My nie mamy tu w Stanach nawet opcji weekendowych- są albo kursy wieczorowe kilkutygodniowe/ kilkumiesięczne (zaczynają się dopiero w marcu), lub kursy online- i na tych drugich pewnie u nas stanie. Czas trwania kursu online- 20h, koszt - średnio 180$ od pary Naturalne planowanie rodziny- czas trwania (online lub stacjonarnie)- około 6 tyg. koszt 110$. Do tego test kompatybilności zrobiony prze księdza (0 $) lub znów on line - koszt 45-110$
Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość
Jutro rano jadę do mojego kościoła ślubnego, po pisemną prośbę, którą proboszcz musi wystosować do proboszcza z mojej rodzimej parafii bo substytucję. Znowu jakaś papierologia
Na pocieszenie Atomoowka , idziemy dziś drugi raz do księdza potwierdzić wymagania co do przygotowań przedślubnych, i powiedzieć co i gdzie robimy- muszę mieć jego aprobatę co do wybranych placówek. Musi nam w końcu stworzyć teczkę, którą wyśle potem, za aprobatą tutejszego biskupa, do diecezji i kościoła w których bierzemy ślub (mój ksiądz w Polsce mówił, że może emailem i faxem da się to załatwić, to by to nieco przyśpieszyło załatwianie)
A tak w ogóle to ja bym najchętniej skpinęła te nauki i naturalne planowanie rodziny Mój nie może mieć dzieci (ale kościół wierzy w cuda, więc nauki musimy zrobić; ja też wierzę, ale nadzieji w tym sektorze nie widzę ) i jest innej wiary- ale 20h kursu katolickiego wspólnie musimy przejść (niektórym księżom wystarcza świadectwo, że się chodziło na katechezę- dlaczego i tak nie może być w moim przypadku miałam nawet zawsze 5-tkę na koniec roku )

Offtopowo : gdy zapisywałam się do tutejszej parafii dostałam całą teczkę z gazetami katolickimi, kalendarzem katolickiem, oraz formularzami do wypełnienia : na 1 karteczce- ile zobowiązuje się wpłacać na parafię tygodniowo lub miesięcznie+ podpis, 2- gdzie chciałabym być się ewentualnie wolontaryjnie udzielać w parafii (pola do zakreślenia: rozrywka, jedzenie, gry, marketing, sprzedaż, itd. ), 3- gdzie robię zakupy spożywcze (+inne pytania), 4- pakiet kopert imiennych na dotacje dla mojej parafii (10szt.) Tadaaam!!! Mój niekatolicki mąż jedynie przewrócił oczami
Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam biała bieliznę, uważam, że jest śliczna i zawsze mnie to zastanawiało co takiego kobiety widzą w cielistej bieliźnie O gustach się nie dyskutuje ale mnie kolor od niej odrzuca.
Ja białą też mam, nawet 2 komplety śliczne, ale przez to że mocno się odznaczają zakładam je pod zabudowane bluzki i swetry
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:17   #4475
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Ja też właśnie muszę w końcu powąchać Marry Me! Jakby gdzieś była jakaś fajna promocja to dajcie znać koniecznie!
Sprzedaję na allegro 75ml za 100 zł (kupiłam bo mi się podobały, psiknęła na siebie i kompletnie mi nie leżą), jakbyś chciała to daj znać

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość

My nie mamy tu w Stanach nawet opcji weekendowych- są albo kursy wieczorowe kilkutygodniowe/ kilkumiesięczne (zaczynają się dopiero w marcu), lub kursy online- i na tych drugich pewnie u nas stanie. Czas trwania kursu online- 20h, koszt - średnio 180$ od pary Naturalne planowanie rodziny- czas trwania (online lub stacjonarnie)- około 6 tyg. koszt 110$. Do tego test kompatybilności zrobiony prze księdza (0 $) lub znów on line - koszt 45-110$

Na pocieszenie Atomoowka , idziemy dziś drugi raz do księdza potwierdzić wymagania co do przygotowań przedślubnych, i powiedzieć co i gdzie robimy- muszę mieć jego aprobatę co do wybranych placówek. Musi nam w końcu stworzyć teczkę, którą wyśle potem, za aprobatą tutejszego biskupa, do diecezji i kościoła w których bierzemy ślub (mój ksiądz w Polsce mówił, że może emailem i faxem da się to załatwić, to by to nieco przyśpieszyło załatwianie)
A tak w ogóle to ja bym najchętniej skpinęła te nauki i naturalne planowanie rodziny Mój nie może mieć dzieci (ale kościół wierzy w cuda, więc nauki musimy zrobić; ja też wierzę, ale nadzieji w tym sektorze nie widzę ) i jest innej wiary- ale 20h kursu katolickiego wspólnie musimy przejść (niektórym księżom wystarcza świadectwo, że się chodziło na katechezę- dlaczego i tak nie może być w moim przypadku miałam nawet zawsze 5-tkę na koniec roku )

Offtopowo : gdy zapisywałam się do tutejszej parafii dostałam całą teczkę z gazetami katolickimi, kalendarzem katolickiem, oraz formularzami do wypełnienia : na 1 karteczce- ile zobowiązuje się wpłacać na parafię tygodniowo lub miesięcznie+ podpis, 2- gdzie chciałabym być się ewentualnie wolontaryjnie udzielać w parafii (pola do zakreślenia: rozrywka, jedzenie, gry, marketing, sprzedaż, itd. ), 3- gdzie robię zakupy spożywcze (+inne pytania), 4- pakiet kopert imiennych na dotacje dla mojej parafii (10szt.) Tadaaam!!! Mój niekatolicki mąż jedynie przewrócił oczami

Ja białą też mam, nawet 2 komplety śliczne, ale przez to że mocno się odznaczają zakładam je pod zabudowane bluzki i swetry
Wow... Kurs online A ta teczka - powiem Ci że jestem w szoku jak to przeczytałam. Ale co kraj to obyczaj.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:24   #4476
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cześć dziewczyny! Nie sposób Was nadrobić - pędzicie jak oszalałe, co tylko świadczy o tym, jak bardzo są już zaawansowane Wasze przygotowania do TEGO dnia Zazdroszczę! Jesteście dla mnie motywacją, by już porządnie się wziąć za najważniejsze rzeczy.
Ze spraw ślubnych to tylko tyle, że poprosiliśmy z TŻ mojego dziadeczka, by wspólnie z rodzicami błogosławił nas w dniu ślubu i się zgodził. Ja się mało co nie popłakałam...
Trochę te wszystkie przygotowania są przyćmione sprawami codziennymi. Dowiedziałam się, że dziadeczek ma zaćmę na jedno oko i prawie nie widzi. Czeka go operacja... podobno za 2 lata i ten okres mnie przeraża. Byłam sama na badaniach usg i doktor odkrył coś niepokojącego, możliwe, że będę musiała powtórzyć badania... tym się poważnie podłamałam....
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:26   #4477
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
bardzo fajna! być może ukradnę pomysł
A proszę bardzo, częstuj się pomysłem

Najpierw chciałam żywe kwiaty ale za dużo z tym zachodu bo nasza cukiernia jest w cholerę daleko i musiałabym te kwiaty wozić, poza tym mogłaby z tego wyjść radosna twórczość cukierników i... zdecydowałam się na coś na czym oni się znają

Dekoratorka przysłala mi maila z projektem dekoracji

Będzie super, już prawie wszystko załatwione!!
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 17:35   #4478
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość
Byłam sama na badaniach usg i doktor odkrył coś niepokojącego, możliwe, że będę musiała powtórzyć badania... tym się poważnie podłamałam....
Nie wiem co lekarz odkrył na tym USG, ale gdy ja miałam podobną sytuację to poryczałam się jak bóbr (w panikę wpadłam...), a na ponownych badaniach, już u innego lekarza (lepszego swoją drogą) wyszło że jednak wszystko jest ok. Więc spokojnie poczekaj na powtórkę, i trzymam kciuki żeby wszystko było ok!

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
A proszę bardzo, częstuj się pomysłem

Najpierw chciałam żywe kwiaty ale za dużo z tym zachodu bo nasza cukiernia jest w cholerę daleko i musiałabym te kwiaty wozić, poza tym mogłaby z tego wyjść radosna twórczość cukierników i... zdecydowałam się na coś na czym oni się znają

Dekoratorka przysłala mi maila z projektem dekoracji

Będzie super, już prawie wszystko załatwione!!
dzięki
odkryj rąbka tajemnicy z tym projektem, bo mnie ciekawość zżera pleaseee
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 17:50   #4479
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Witajcie, nadrobiłam od wczoraj.

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Ja bym postawiła na biały woal dekoracyjny. ANi organza ani satyna ni eprzemawiają do mnie i się strasznie błyszczą.
też wybrałam i nawet bede zamawiać ze sklepu interentowego nastawionego typowo na tkaniny. Bo te ślubne widnują ceny za samo ślubne zastosowanie.

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moja mama zaproponowała by na imprezie rodzinnej u dziadków rozdać zaproszenia na ślub i wesele. Ja nie widzę nic w tym złego bo będą wszyscy z bardzo bliskiej rodziny. Dziadkowie już wcześniej dostali zaproszenia ze względu na ich "wyższość" w rodzie. TŻ mówi, że to zły pomysł. Jak myślicie źle zrobię jak razem wszystkich zaproszę?
Wg mnie to nic złego.

Cytat:
Napisane przez 21klaudyna Pokaż wiadomość
Dziewczyny , tak z ciekawości chciałam zobaczyć jakie czytania można wybrać na mszę ślubną i jak przeczytałam ten , to wiem , że na 100% chce go usłyszeć w dniu ślubu

Pierwsze czytanie , Pnp 2,8-10.14. 16a; 8, 6-7a
Czytanie z Pieśni nad Pieśniami

Oto ukochany mój!
Oto on! Oto nadchodzi!
Biegnie przez góry,
skacze po pagórkach.
Umiłowany mój podobny do gazeli,
do młodego jelenia.
Oto stoi za naszym murem,
patrzy przez okno,
zagląda przez kraty.
Miły mój odzywa się
i mówi do mnie:
"Powstań, przyjaciółko moja,
piękna moja, i pójdź!
Gołąbko ma, ukryta w zagłębieniach skały,
w szczelinach przepaści,
ukaż mi swą twarz,
daj mi usłyszeć swój głos!
Bo słodki jest głos twój
i twarz pełna wdzięku".
Mój miły należy do mnie, a ja do niego.
On mi powiedział:
"Połóż mię jak pieczęć na twoim sercu,
jak pieczęć na twoim ramieniu,
bo jak śmierć potężna jest miłość,
a zazdrość jej nieprzejednana jak otchłań,
żar jej to żar ognia,
płomień Pana.
Wody wielkie nie zdołają ugasić miłości,
nie zatopią jej rzeki.
Przepiękne! Popłakałam się czytając to.... Jesli można sobie wybierać to chcę to! A są dwa czy jedno? Chyba jedno bo to dzień powszedni prawda?

Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to nic złego. Rodzina będzie w komplecie, każdy dostanie zaproszenie. Chyba że byłyby też osoby których nie zapraszasz, to mogłaby wyjść głupia sytuacja. Jeśli jednak wszyscy są zaproszeni, to nie ma problemu. Dla osób pracujących każdy weekend przed ślubem jest na wagę złota, a rozdawanie zaproszeń trwa czasem kilka tygodni. Po co tracić czas skoro wszyscy są w jednym miejscu i można skorzystać z okazji i wręczyć zaproszenia zamiast jeździć od domu do domu.


Cytat:
Napisane przez Sunrise28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a powiedzcie jak Wasi Tż-i będą ubrani na ślubie. Tzn. kolor garnituru (smokingu), muszka/krawat - jaki kolor? Jaki kolor koszuli?
Czarny garnitur, biała koszula, kamizelka i krawat w odcieniach ecru jak moja suknia.

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Któraś pytała o figurkę na tort, my bedziemy mieli coś takiego tylko w fiolecie:
Ale świetne!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
czasami niektore zwyczaje mnie przerazaja.
Jak mozna w ogole sie obrazic za zaproszenie gosci "przy okazji" jakiegos rodzinnego wydarzenia? Gdzie tu jest nietakt? NIe dosc, ze jeszcze osobiscie to jeszcze foch. Kurde, czy ci goscie to jest za przeproszeniem royal family czy jak? W koncu to Mlodzi prosza gosci na wesele, a nie odwrotnie i jeszcze wymagaja specjalnego traktowania?
Jak para pracuje w ciagu tygodnia to kazdy weekend jest na wage zlota, a takie podejscie mnie po prostu smieszy. Jak mozna byc tak roszczeniowym?

Wybaczcie za ten ton, ale wydaje mi sie ze niektorym to sie du.pach poprzewracalo od dobrobytu i mysla, ze sa krolowa angielska. Szkoda, ze tego zaproszenia na zlotej tacy nie dostaja. Sa zaproszeni na wesele (nie na swoj koszt) i takie wymagania. No sorry.
Dobrze powiedziane My też najbliższą rodzinę zapraszamy w czasie Świąt Wielkanocnych. Wtedy po prostu wszyscy wracają zza granicy i jest okazja dac osobiście.

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Buty TŻ i zbliżenie na skórzaną podeszwę, mam nadzieję, że nie będzie padał deszcz!
Bardzo ładne i eleganckie

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Dostałam od tż dobrą wiadomość odnośnie naszej przyszłości
Jeśli sami się zdecydowali to nie masz po co mieć wyrzutów sumienia. I będzie im przykro gdy odmówicie. Mam podobną sytuację. Moja mama zdecydowała sie , że odda nam górę w swoim i jednoczeście moim domu. Ona schodzi piętro niżej a my i tak mamy mega wyrzuty sumienia, zę ją wygonilismy mimo, że nikt nie wpadł na taki pomysł tylko ona sama. Też mówi, że młodzi powinni być sami, niezależni, wtedy nie ma kłotni, nieporozumień itp. Na dodatek dała nam kase na płytki do kuchni,a moi dziadkowie na remont więc w ogóle nam mega głupio, mimo że jestesmy baardzo wdzięczni. Ale gdy nie chcieliśmy wziąć to było im przykro. To sa trudne sytuacje bo nie wiadomo jak zrobić, żeby kogoś nie urazić.

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Zainspirowalam sie mani dla mnie w zlocie i wyszlo mi cos takiego





Sent from my iPhone using Tapatalk
Super Myśle o czyms podobnym na slub

Zamówiliśy obrączki!! U jubilera, cena po promocji 30 % 1950 zł, producent polski. Żółte zloto, klasyczne, płaskie , soczewkowe, bez wzorów i kamieni, próba 585, ja rozmiar 12,5, szerokość 5 mm, TŻ rozmiar 24,5 , szerokość 6 mm. Odbiór za 3 tyg
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:02   #4480
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Offtopowo : gdy zapisywałam się do tutejszej parafii dostałam całą teczkę z gazetami katolickimi, kalendarzem katolickiem, oraz formularzami do wypełnienia : na 1 karteczce- ile zobowiązuje się wpłacać na parafię tygodniowo lub miesięcznie+ podpis, 2- gdzie chciałabym być się ewentualnie wolontaryjnie udzielać w parafii (pola do zakreślenia: rozrywka, jedzenie, gry, marketing, sprzedaż, itd. ), 3- gdzie robię zakupy spożywcze (+inne pytania), 4- pakiet kopert imiennych na dotacje dla mojej parafii (10szt.) Tadaaam!!! Mój niekatolicki mąż jedynie przewrócił oczami

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zamówiliśy obrączki!! U jubilera, cena po promocji 30 % 1950 zł, producent polski. Żółte zloto, klasyczne, płaskie , soczewkowe, bez wzorów i kamieni, próba 585, ja rozmiar 12,5, szerokość 5 mm, TŻ rozmiar 24,5 , szerokość 6 mm. Odbiór za 3 tyg
Gratulacje przy zamawianiu płaci się jakąś zaliczkę? Bo my pewnie w sob. będziemy zamawiać

Edytowane przez 201604261006
Czas edycji: 2014-02-13 o 18:04
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:03   #4481
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez anka1897 Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię niestety nie ma kopert w komplecie. Mogłabyś podać sprzedawcę u którego zamawialiście? Początkowo też byłam za fioletem, ale wygląda jakby był wyblakły a czerwony jest taki żywy
Znalazłam tą aukcję KLIK, coś mi się jednak pokićkało bo w treści jest napisane że koperty trzeba dokupic. Przepraszam że wprowadziłam Cię w błąd

Madzixx super że TŻ tak się angazuje

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
dziewczyny które chciały zakupić bokserki TŻtowi na Walentynki z intimisi kupiłyście już? Ja dalej jestem z niczym
Fuck! zapomniałam

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Wiem, że niektóre z Was rozważały opcję zakupu żakietu z Nife.
Wrzucam info, że od jutra do niedzieli promocja - 30 %
https://www.facebook.com/NifeFashion...711595/?type=1[COLOR="Silver"]
Dziękuję

Docik skoro sami zdobyli się na taki gest to trzeba być wdzięcznym chociaz domyślam się jak jest ci niezręcznie

Cytat:
Napisane przez swiat_katarzyny Pokaż wiadomość
chociaż jedna rzecz będzie załawtiona - w sobote zamawiam sukienke
Zdecydowalaś już którą?

Nadrobiłam tylko po łebkach. Gratuluję wszystkich załatwionych spraw i zakupów, witam nowe pM

Nie mam w tym tygodniu ślubnego nastroju - problemy w pracy - mam nadzieję że za kilka dni się wszystko unormuje to do was wrócę z lepszym nastrojem Trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia
__________________

Edytowane przez Lemon_Drop
Czas edycji: 2014-02-13 o 20:22
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 18:40   #4482
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
dzięki
odkryj rąbka tajemnicy z tym projektem, bo mnie ciekawość zżera pleaseee
Zdecydowaliśmy się na białe dekoracje ze względu na to, że kościół ma ścianę ceglastą i fiolet nie pasuje Kwiaty będą takie:



gladiole, lilie, eustoma i gipsówka

Takie stojaki jak na zdjęciu powyżej będą dwa, będą witały gości (czyli będą stały z tyłu).

Przed ołtarzem bedzie strzelista kompozycja z tych samych kwiatów.

Oraz mała kompozycja z nich na ambonie/ołtarzy (zależy na co ksiądz się zgodzi).

Takie stojaki jak na pierwszym zdjęciu będą jeszcze dwa - przed nami, ale na nich będą rattanowe kule po których będą spływały gladiole i te kule mają nawiązywać do tego co jest nad ołtarzem w kosciele w którym biorę czyli coś takiego:



Nasze krzesła będą przystrojone gladiolami, tak samo jak ławki, które dodatkowo będą zamknięte tiulem od wewnątrz (to było moje życzenie).

No, takie coś mniej więcej:


Dodatkowo poprosiłam panią żeby przypilnowała, żeby nie rozkładali dywanu w kościele, tzn. tej starej szmaty
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:50   #4483
little_zosh
Rozeznanie
 
Avatar little_zosh
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 765
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Przepiękne! Popłakałam się czytając to.... Jesli można sobie wybierać to chcę to! A są dwa czy jedno? Chyba jedno bo to dzień powszedni prawda?
Jeśli para młoda sobie zażyczy, a ksiądz się zgodzi, to można dwa czytania
__________________

Razem od 05.03.2010
Narzeczeni od 02.05.2012
Ślub 24.05.2014
little_zosh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:51   #4484
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Kupowałamw zeszłym W Rossmannie tygodniu za nieciecałe 68 zł na promocji. Teraz kosztuje 80 zł.



Czemu ja to przeczytałam Tak przepłacić !
Oooo to nawet nie wiedziałam, że one są w rossmannie, muszę się wybrać, szkoda tylko, że na promocje się nie załapałam bo do SP to nie chce mi się jechać

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Zainspirowalam sie mani dla mnie w zlocie i wyszlo mi cos takiego





Sent from my iPhone using Tapatalk
Super!

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zdecydowaliśmy się na białe dekoracje ze względu na to, że kościół ma ścianę ceglastą i fiolet nie pasuje Kwiaty będą takie:



gladiole, lilie, eustoma i gipsówka

Takie stojaki jak na zdjęciu powyżej będą dwa, będą witały gości (czyli będą stały z tyłu).

Przed ołtarzem bedzie strzelista kompozycja z tych samych kwiatów.

Oraz mała kompozycja z nich na ambonie/ołtarzy (zależy na co ksiądz się zgodzi).

Takie stojaki jak na pierwszym zdjęciu będą jeszcze dwa - przed nami, ale na nich będą rattanowe kule po których będą spływały gladiole i te kule mają nawiązywać do tego co jest nad ołtarzem w kosciele w którym biorę czyli coś takiego:



Nasze krzesła będą przystrojone gladiolami, tak samo jak ławki, które dodatkowo będą zamknięte tiulem od wewnątrz (to było moje życzenie).

No, takie coś mniej więcej:


Dodatkowo poprosiłam panią żeby przypilnowała, żeby nie rozkładali dywanu w kościele, tzn. tej starej szmaty
Zapowiada się pięknie! ile kosztuje taka kompozycja?
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 18:59   #4485
ewaden
Raczkowanie
 
Avatar ewaden
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 411
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Zdecydowaliśmy się na białe dekoracje ze względu na to, że kościół ma ścianę ceglastą i fiolet nie pasuje Kwiaty będą takie:

gladiole, lilie, eustoma i gipsówka

Takie stojaki jak na zdjęciu powyżej będą dwa, będą witały gości (czyli będą stały z tyłu).

Przed ołtarzem bedzie strzelista kompozycja z tych samych kwiatów.

Oraz mała kompozycja z nich na ambonie/ołtarzy (zależy na co ksiądz się zgodzi).

Takie stojaki jak na pierwszym zdjęciu będą jeszcze dwa - przed nami, ale na nich będą rattanowe kule po których będą spływały gladiole i te kule mają nawiązywać do tego co jest nad ołtarzem w kosciele w którym biorę

Nasze krzesła będą przystrojone gladiolami, tak samo jak ławki, które dodatkowo będą zamknięte tiulem od wewnątrz (to było moje życzenie).

No, takie coś mniej więcej:

Dodatkowo poprosiłam panią żeby przypilnowała, żeby nie rozkładali dywanu w kościele, tzn. tej starej szmaty
Super! Będzie pieknie!
My będziemy mieć podobnie, tzn bazą będą białe gladiole do tego w kompozycjach pojawią się wysokie trawy i piwonie białe (pani mi to szkicowała na naszym spotkaniu, ale szkiców tych nie mam sżeby pokazać :/ ). Nie będziemy mieć stojaków jak Wy tylko wysokie wazony- w 3 miejscach: zaraz za naszymi krzesłami, za I rzędem ławek/ krzeseł, i na wejściu do kościoła gdzie ławki się zaczynają. Ołtarza ani krzeseł nie możemy dekorować, ale siostra robi ładne kompozycje i powiedziała że zrobi z takich kwiatów jak chce (tylko piwonii nie użyje, bo szybko padają, a dekoracja ma zostać na cały tydzień) . Na bokach ławek też będziemy mieć gladiole, i woal (lub wstegę) na zamknięciu ławek od wewn. żeby mi się goście nie szwędali na środku Dywan jest moim problemem- nie podoba mi się. Rozważam 3 opcje: zwinąć go i zostawić gołą podłogę (podpowiedź anannke ), położyć wypożyczony, lub przełknąć żabę i zostawić ten co jest (ładny i nowy, ale dla mnie ma za dużo wzorków)
ewaden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:04   #4486
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Sprzedaję na allegro 75ml za 100 zł (kupiłam bo mi się podobały, psiknęła na siebie i kompletnie mi nie leżą), jakbyś chciała to daj znać
Za stówkę to można mieć całe zapakowane, to nie wiem, czy to taka dobra cena
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:20   #4487
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

dziewczyny, chwalę się: załatwiliśmy kościół
byłam dzisiaj tak zestresowana, że aż mnie żołądek bolał i trzęsło mnie ze stresu, że jeszcze tego nie mieliśmy, ale jak poszliśmy do księdza to wszystko ze mnie zeszło. Ksiądz był baaaardzo przyjazny i ludzki, pogadaliśmy sobie od serca i ostatecznie 27 września o 17.00 będziemy ślubować Kalendarz miał praktycznie pusty na wrzesień i naszego dnia ślubujemy póki co tylko my Nie było mowy o żadnych licencjach, bo traktujemy mnie jakbym była przepisana już z rodzicami ze starej parafii, więc pozostaje tylko zgłosić się trzy miesiące przed w sprawie papierków tylko teraz ekspresowo nauki i poradnię musimy zrobić a w sobotę będę zamawiać kieckę wszystko idzie do przodu

ps. przepraszam za ilość skaczących emotek, ale załatwienie ślubu kosztowało mnie tyle stresu (teraz nie wiem dlaczego nawet ), że odczuwam teraz mega ulgę
annic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:33   #4488
ankafuks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Witam Was dziewczyny.
Biorę ślub w sierpniu i ostatnio jestem w "depresji" - kupiłam suknie ślubną i zaczęłam się stresować, że to nie TA.
Upatrzyłam sobie suknię z kolekcji Pronovias -Ledurne, ale niestety cena mnie powaliła na nogi - ponad 6 tys. zł. - zdecydowanie ponad moje możliwości.
W związku z tym zaczęłam szukać innych sukienek i zdecydowałam się na suknię Daga http://www.sprzedajsuknie.pl/oglosze...t44YElM77.html .
Niestety teraz jestem załamana, bo mam wrażenie, że to nie TA sukienka i że ona w ogóle jest nieładna.
Proszę Was o szczerą ocenę.
ankafuks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 19:52   #4489
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ankafuks Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Biorę ślub w sierpniu i ostatnio jestem w "depresji" - kupiłam suknie ślubną i zaczęłam się stresować, że to nie TA.
Upatrzyłam sobie suknię z kolekcji Pronovias -Ledurne, ale niestety cena mnie powaliła na nogi - ponad 6 tys. zł. - zdecydowanie ponad moje możliwości.
W związku z tym zaczęłam szukać innych sukienek i zdecydowałam się na suknię Daga http://www.sprzedajsuknie.pl/oglosze...t44YElM77.html .
Niestety teraz jestem załamana, bo mam wrażenie, że to nie TA sukienka i że ona w ogóle jest nieładna.
Proszę Was o szczerą ocenę.
a jaką wybrałaś najpierw?
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-13, 19:55   #4490
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez cikulada Pokaż wiadomość
Przepraszam ale do końca tygodnia znikam z wizażu. W niedzielę mam ostatni egzamin więc pasuje się na niego nauczyć ale od przyszłego tygodnia wracam na dobre
będzie dobrze !

Cytat:
Napisane przez ankafuks Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Biorę ślub w sierpniu i ostatnio jestem w "depresji" - kupiłam suknie ślubną i zaczęłam się stresować, że to nie TA.
Upatrzyłam sobie suknię z kolekcji Pronovias -Ledurne, ale niestety cena mnie powaliła na nogi - ponad 6 tys. zł. - zdecydowanie ponad moje możliwości.
W związku z tym zaczęłam szukać innych sukienek i zdecydowałam się na suknię Daga http://www.sprzedajsuknie.pl/oglosze...t44YElM77.html .
Niestety teraz jestem załamana, bo mam wrażenie, że to nie TA sukienka i że ona w ogóle jest nieładna.
Proszę Was o szczerą ocenę.
suknia jak suknia dopóki nie pokażesz nam na sobie nic nie możemy powiedzieć wszystko zależy jak się w niej prezentujesz, co podkreśla, co ukrywa ale pomyśl, ze skoro ją wybrałaś to znaczy że miała w sobie to coś
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:01   #4491
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Za stówkę to można mieć całe zapakowane, to nie wiem, czy to taka dobra cena
Zapakowane 75 ml znalazłam w jednym sklepie internetowym za 100 zł. Wszędzie są powyżej 100.

Cytat:
Napisane przez ankafuks Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Biorę ślub w sierpniu i ostatnio jestem w "depresji" - kupiłam suknie ślubną i zaczęłam się stresować, że to nie TA.
Upatrzyłam sobie suknię z kolekcji Pronovias -Ledurne, ale niestety cena mnie powaliła na nogi - ponad 6 tys. zł. - zdecydowanie ponad moje możliwości.
W związku z tym zaczęłam szukać innych sukienek i zdecydowałam się na suknię Daga http://www.sprzedajsuknie.pl/oglosze...t44YElM77.html .
Niestety teraz jestem załamana, bo mam wrażenie, że to nie TA sukienka i że ona w ogóle jest nieładna.
Proszę Was o szczerą ocenę.
Kupiłaś już tą Dagę? Nie jest ona brzydka, co prawda to nie mój styl, ale urok w sobie ma.
Tyle, że fatycznie wypada blado przy Pronovias.
Jak jej nie kupiłaś, to szukaj dalej!
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:01   #4492
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Dziewczyny, co myślicie o takich plecach??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plecyyy.jpg (144,7 KB, 40 załadowań)
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:06   #4493
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez ewaden Pokaż wiadomość
Nie wiem co lekarz odkrył na tym USG, ale gdy ja miałam podobną sytuację to poryczałam się jak bóbr (w panikę wpadłam...), a na ponownych badaniach, już u innego lekarza (lepszego swoją drogą) wyszło że jednak wszystko jest ok. Więc spokojnie poczekaj na powtórkę, i trzymam kciuki żeby wszystko było ok!
Dziękuję za słowa otuchy Ja też chyba przejadę się prywatnie, bo do kolejnej wizyty (za miesiąc) dostanę zawału.

ankafuks ta druga, do której podałaś link, to nie moja bajka. Nie gustuję w takich falbaniastych sukienkach, a jeśli już to po całości. Decydujące jest to jak w niej TY wyglądasz, więc czekamy na fotki.
Wstaw jeszcze zdjęcie w tej pierwszej sukni. Zapłaciłaś już zadatek za sukienkę? W moim przypadku, gdy spodobała mi się suknia, a w salonie nie chcieli pójść na ustępstwa, to znalazłam krawcową, która szyje suknie do salonów ślubnych i mi uszyje ten projekt indywidualnie z moimi wytycznymi. Może to jest jakieś tańsze wyjście...

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takich plecach??
Prezentuje się ciekawie. A masz zdjęcie na sobie lub jakiejś modelce?
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:09   #4494
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

zamowilismy obraczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:12   #4495
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

hej ja tylko na chwilę...musze sie przyznac- przegrałam z sesją i poległam na jednym egzaminie nie to żebym się skarżyla...ale troche to Wasza wina
wkrótce do Was wracam

p.s. jutro poprawka trzymajcie
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:15   #4496
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez no_doubt Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------


Prezentuje się ciekawie. A masz zdjęcie na sobie lub jakiejś modelce?
noo własnie nie. Mierzyłam, ale na sobie nie zrobiłam zdjęcia (w poprzednich salonach stanowczo zabraniali to tutaj już nie pytałam, a jak wróciłam jeszcze pooglądać to babka zdziwiona dlaczego sobie ostatnio nie zrobiłam hehe ). W dodatku podobała mi się góra, ale dół całkiem inny (suknia będzie szyta, byłaby biała i kwiatki w koronce miałyby perełkę zamiast tego czegoś)

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
zamowilismy obraczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

gratulacje
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:19   #4497
wiosnaachtoty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 255
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
hej ja tylko na chwilę...musze sie przyznac- przegrałam z sesją i poległam na jednym egzaminie nie to żebym się skarżyla...ale troche to Wasza wina
wkrótce do Was wracam

p.s. jutro poprawka trzymajcie
masz szczęście, że tylko jeden bo inaczej wprowadziłybyśmy Ci zakaz gadania o ślubie za karę
__________________
Są ludzie, z którymi czas nie istnieje...
I tacy, dla których szkoda jest go tracić.


1 randka : 17.06.2010
zaręczyny: 08.09.2013
ślub: 24.05.2014
wiosnaachtoty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:21   #4498
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
hej ja tylko na chwilę...musze sie przyznac- przegrałam z sesją i poległam na jednym egzaminie nie to żebym się skarżyla...ale troche to Wasza wina
wkrótce do Was wracam

p.s. jutro poprawka trzymajcie
trzymam kciuki
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:24   #4499
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez anannke Pokaż wiadomość
ana ja ci powiem tak- warto inwestować bo będziesz mieć stanik na wiele okazji i ubierzesz do każdej kiecki bez lub z cienkimi ramiączkami. Poza tym chodzi o to żeby ci stanik zebrał biust ładnie wymodelował a gorset sukni tego nie zrobi mimo że jest wyprofilowany. Takie jest moje zdanie. bo stanik ma miseczki a gorset sukni nie. nawet jakby sukienka była na zamek to i tak nie ma prawa się przesuwać. ale to nie o to chodzi. Akurat stanik dobry to nie strata kasy a zysk!
popieram!
wiem, że jestem monotematyczna, ale stanik (podobnie jak torebka, perfumy i milion innych NIEZBĘDNYCH KOBIECIE RZECZY) to .. inwestycja
nie wyobrażam sobie nie mieć stanika, nawet gdyby gorset mojej sukni był hiper super i w ogóle. Nawet na co dzień człowiek jest przyzwyczajony do takiego noszenia i czemu w dniu ślubu miałoby być inaczej?

enzunio dekoracje zapowiadają się pięknie! fajnie, że nie "utopią się" w dużym kościele tylko będą widoczną ozdobą!

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zamówiliśy obrączki!! U jubilera, cena po promocji 30 % 1950 zł, producent polski. Żółte zloto, klasyczne, płaskie , soczewkowe, bez wzorów i kamieni, próba 585, ja rozmiar 12,5, szerokość 5 mm, TŻ rozmiar 24,5 , szerokość 6 mm. Odbiór za 3 tyg
gratki za obrączki!


Cytat:
Napisane przez annic Pokaż wiadomość
dziewczyny, chwalę się: załatwiliśmy kościół
świetnie! mamy tego samego dnia, ale Ty dwie godziny po mnie

Cytat:
Napisane przez ankafuks Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny.
Biorę ślub w sierpniu i ostatnio jestem w "depresji" - kupiłam suknie ślubną i zaczęłam się stresować, że to nie TA.
Upatrzyłam sobie suknię z kolekcji Pronovias -Ledurne, ale niestety cena mnie powaliła na nogi - ponad 6 tys. zł. - zdecydowanie ponad moje możliwości.
W związku z tym zaczęłam szukać innych sukienek i zdecydowałam się na suknię Daga http://www.sprzedajsuknie.pl/oglosze...t44YElM77.html .
Niestety teraz jestem załamana, bo mam wrażenie, że to nie TA sukienka i że ona w ogóle jest nieładna.
Proszę Was o szczerą ocenę.
szczerze to nie jest kompletnie mój styl, ALE! mówiąc obiektywnie sukienka ma w sobie cos - jest oryginalna, wyróżnia się! jeżeli to Twój styl i tańszy model tej, którą sobie wymarzyłaś, to nie masz co się martwić - będzie idealnie
a masz zdjęcia na sobie? tak jak mówiły dziewczyny - na tej podstawie możnaby powiedzieć coś więcej

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takich plecach??
piękne
chociaż (może nieskromnie) moim sercem wciąż władają plecy cale zabudowane koronką

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
zamowilismy obraczki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 20:28   #4500
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami! PM2014 cz.24

Cytat:
Napisane przez Lg_ago Pokaż wiadomość
Czemu ja to przeczytałam Tak przepłacić !
Mam takie same odczucia

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Jutro idę po suknię!
Super, to już?!

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Sprzedaję na allegro 75ml za 100 zł (kupiłam bo mi się podobały, psiknęła na siebie i kompletnie mi nie leżą), jakbyś chciała to daj znać
Najpierw muszę je powąchać, a niestety w najbliższym czasie chyba nie będę miała sposobności... poza tym obecnie krucho z finansami, dopiero po wypłacie mogłabym się ew. skusić
Cytat:
Napisane przez enzunio Pokaż wiadomość
Dekoratorka przysłala mi maila z projektem dekoracji

Będzie super, już prawie wszystko załatwione!!
Super! Moja florystka mi powiedziała, że chce mi zostawić nutkę tajemnicy i niespodzianki i nie chce zdradzać wszystkich szczegółów, jestem jeszcze bardziej podjarana
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Zamówiliśy obrączki!! U jubilera, cena po promocji 30 % 1950 zł, producent polski. Żółte zloto, klasyczne, płaskie , soczewkowe, bez wzorów i kamieni, próba 585, ja rozmiar 12,5, szerokość 5 mm, TŻ rozmiar 24,5 , szerokość 6 mm. Odbiór za 3 tyg
Super! Klasyka najlepsza!
Cytat:
Napisane przez Lemon_Drop Pokaż wiadomość
Nie mam w tym tygodniu ślubnego nastroju - problemy w pracy - mam nadzieję że za kilka dni się wszystko unormuje to do was wrócę z lepszym nastrojem Trzymajcie za mnie kciuki i do zobaczenia
Powodzenia, trzymamy kciuki i wracaj do nas szybko!
Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o takich plecach??
Uwielbiam! Sama takie chciałam, ale u mnie niestety biust większy więc tył musi być w większej mierze zabudowany :P
Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
zamowilismy obraczki


Mmona, zdarza się najlepszym, powodzenia!
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 19:58:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.