Koty - część VIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 22:21   #2341
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A to nie jest mały, jest całkiem normalny Jest dużo bardziej wytrzymały mówisz? A jak się go rozbudowuje?
W sumie może lepiej zainwestować więcej. Jeszcze macie szansę mnie przekonać Dopiero za jakieś 3 miesiące planuję zakup nowego drapaka. Może uda się uzbierać więcej W co warto inwestować? W jaką wersję tego drapaka Rufi? Byle kwota nie była z kosmosu.
Ja czytałam forum miau i ragdollclub. Hodowca też mi polecił Rufiego , a ostatecznie przekonał mnie gibający się drapak w ZOOKarinie (Krainie?). Zależy ile masz kotów (przepraszam, zgubiłam się-2,3?), ale mnie pan Leszek (właściciel) doradził, że im prostszy tym lepszy. Koty często nie korzystają z bajerów (ja chciałam np. sznurek do pajtania, podwójny hamak-wszystko mi odradził). Nie musisz dopłacać za wersję ekskluzywną, ja chciałam koniecznie w drewnie. Ja bym brała na pewno rozetę i hamak. Jakbym miała więcej kota, to jeszcze rynnę lub tunel (ponoć koty go lubią) i przynajmniej jeden dłuuugi słup do drapania- u mnie jest to 80 cm. Możesz też zaprojektować swój drapak lub zmodyfikować ich projekty o te elementy, których nie chcesz bądź chcesz. Rozbudowujesz dokupując słupki i półki. Ja stałam jeszcze przed dylematem sztruks wąski czy szeroki. Wąski łatwiej się zaciąga (trzeba obcinać nitki), szeroki ma gęsty włos, który będzie wypadał przy drapaniu. Za szeroki jest dopłata, ale mnie chłopak z call center powiedział, że za szeroki po prostu płacą więcej w hurcie, ale jest brzydszy i żebym wzięła wąski. Zresztą szerokiego nie było w takim kolorze jak chciałam. Jeśli zdecydujesz się na wersję podstawową, to bierz dywan-chyba najbardziej wytrzymały materiał.

Monika-Sonia, Iwona : czy w wersjach nieekskluzywnych (jeśli takie macie) macie możliwość ściągnięcia obicia i prania w pralce jeśli jest to sztruks? Dla mnie to ważne i ja mam obicia/poduszki zdejmowane.

Kretka, wszystko jeszcze zależy od tego jak duże masz koty. Jak "normalne", to brałabym hamak podwójny. Jest cudny.

Jeśli nie upierasz się na rozetę, to sensowny i z tych "tańszych" jest ten http://www.drapaki.pl/pl/dla-duzych-kotow/59-d-3.html Zamiast budki wzięłabym hamak podwójny, a jak się nie da-pojedynczy.

http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/45-p-6a.html
-ten spoko, ale ma krótkie słupy.
__________________
"Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem"."
(autor anonimowy)

Edytowane przez petenera
Czas edycji: 2014-02-16 o 22:30
petenera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-16, 22:33   #2342
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część VIII

Ten pierwszy z hamakiem jak dla mnie idealny.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 01:51   #2343
petenera
Raczkowanie
 
Avatar petenera
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 376
Dot.: Koty - część VIII

No a mnie TŻ zdołował, bo stwierdził, że konstrukcja naszego drapaka jest zła dla kitala. Czemu? Bo ogon ma mało miejsca do zeskoku z rozety na hamak i waha się jak ma zejść. Woli zeskakiwać prosto na fotel. TŻ powiedział, że już teraz ma problem, a jak będzie duży, to już w ogóle nie da rady zejść. Myślicie, że może tak być?

http://www.drapaki.pl/pl/ekskluzywne-max/236-ex-max-1.html


Że zamiast rozety na środku powinna być tak. Tak się przejęłam, że nie mogę zasnąć

Edit: wiedziałam, że noc będzie bezsenna. Filon rano zrobił kupę z krwią, teraz miał biegunkę i rzygał-tak głośno go cofało, że wstałam. Samą wodą zabarwioną na żółto rzygnął. Jestem taka zła na siebie, że dałam mu tę pie*loną Bozitę! Teraz to nawet zastanawiam się, czy jest sens dawać to do przytuliska. Żal, żeby inne kociaste miały sensacje.
__________________
"Jaka jest podstawowa różnica między psem a kotem? Pies rozumuje tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, muszą być bogami". Kot zaś tak: "Karmią mnie, opiekują się mną, kochają mnie, więc jestem bogiem"."
(autor anonimowy)

Edytowane przez petenera
Czas edycji: 2014-02-17 o 03:00
petenera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 03:52   #2344
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez petenera Pokaż wiadomość
Tu Sorki, coś poknociłam. Tak to jest jak się otwiera zbyt dużą ilość okien poprzez klikanie w celu "przyspieszenia" (jeśli wiecie co mam na myśli )


PS Jakoś marnie wygląda na tych zdjęciach W rzeczywistości lepiej. W rozecie jest gruba poducha ze sztruksu.
Śliczna

---------- Dopisano o 04:48 ---------- Poprzedni post napisano o 04:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Fajny A kociak to już w ogóle! Ale nie sądziłam, że mały drapak może być tak drogi. Ja planuję kupić drugi drapak co najmniej 180 cm do 400 zł
Moje typy, nie wiem jaki wybrać:
1. http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap.../200_cm/285781 - ten fajne ma te leżanki
2. http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap.../180_cm/358527 - więcej miejsca w szerokości ma, to też dobre
3. http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap...y_sufitu/77493 - do sufitu, ma leżanki, ale taki chudy
4. http://www.zooplus.pl/shop/koty/drap..._sufitu/379944 - podobnie jak Atlas wyżej
Ja bym brała 3 lub 4.

---------- Dopisano o 04:51 ---------- Poprzedni post napisano o 04:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Jakie tu dziś luzy, tylko 29 gości
Ale cos jest nie tak. Wczoraj na psim wątku czytałam jednego posta, gdzie na wyrazy zachodziły emotki I 2 słowa migały jak żarówka przy spięciu

---------- Dopisano o 04:52 ---------- Poprzedni post napisano o 04:51 ----------

Cytat:
Napisane przez CzekoladowyMus Pokaż wiadomość
To ona. Udalo sie.

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Livia
Ale cudaczek Kurczę, zbierałabym chyba wszystkie koty
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 05:56   #2345
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez petenera Pokaż wiadomość
Ja czytałam forum miau i ragdollclub. Hodowca też mi polecił Rufiego , a ostatecznie przekonał mnie gibający się drapak w ZOOKarinie (Krainie?). Zależy ile masz kotów (przepraszam, zgubiłam się-2,3?), ale mnie pan Leszek (właściciel) doradził, że im prostszy tym lepszy. Koty często nie korzystają z bajerów (ja chciałam np. sznurek do pajtania, podwójny hamak-wszystko mi odradził). Nie musisz dopłacać za wersję ekskluzywną, ja chciałam koniecznie w drewnie. Ja bym brała na pewno rozetę i hamak. Jakbym miała więcej kota, to jeszcze rynnę lub tunel (ponoć koty go lubią) i przynajmniej jeden dłuuugi słup do drapania- u mnie jest to 80 cm. Możesz też zaprojektować swój drapak lub zmodyfikować ich projekty o te elementy, których nie chcesz bądź chcesz. Rozbudowujesz dokupując słupki i półki. Ja stałam jeszcze przed dylematem sztruks wąski czy szeroki. Wąski łatwiej się zaciąga (trzeba obcinać nitki), szeroki ma gęsty włos, który będzie wypadał przy drapaniu. Za szeroki jest dopłata, ale mnie chłopak z call center powiedział, że za szeroki po prostu płacą więcej w hurcie, ale jest brzydszy i żebym wzięła wąski. Zresztą szerokiego nie było w takim kolorze jak chciałam. Jeśli zdecydujesz się na wersję podstawową, to bierz dywan-chyba najbardziej wytrzymały materiał.

Monika-Sonia, Iwona : czy w wersjach nieekskluzywnych (jeśli takie macie) macie możliwość ściągnięcia obicia i prania w pralce jeśli jest to sztruks? Dla mnie to ważne i ja mam obicia/poduszki zdejmowane.

Kretka, wszystko jeszcze zależy od tego jak duże masz koty. Jak "normalne", to brałabym hamak podwójny. Jest cudny.

Jeśli nie upierasz się na rozetę, to sensowny i z tych "tańszych" jest ten http://www.drapaki.pl/pl/dla-duzych-kotow/59-d-3.html Zamiast budki wzięłabym hamak podwójny, a jak się nie da-pojedynczy.

http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/45-p-6a.html
-ten spoko, ale ma krótkie słupy.
Fakt, te zwykłe drapaki strasznie się gibają, trzeba przymocować je do ściany, bo jak kot skacze z drapaka na szafę i z szafy na drapak to on ledwo się trzyma
Ogony mam dwa, "normalne" Teraz ważą 3 kg, zakładam, że do więcej niż 5 kg nie dobiją.
Im prostszy tym lepszy U nas mamy 3 półki, 3 drapaki i budkę, korzystają tylko z dwóch drapaków i po półkach skaczą żeby wejść na szafę (Ej, Bis nie lubi wysokości). Z budki w ogóle nie korzystają, no chyba, że w nocy. Ale nie śpią w niej, nic, zero zainteresowania jeśli nie wsadzę tam piórka i nie ma zabawy. Zamocowałam później zabawkę z zoo+ do drapaków i czasem się nią bawią, zwłaszcza Bis, która chce ją rozszarpać, jak lew Także też skłaniałabym się ku prostemu z dwoma leżankami, jakimś sznurkiem do zabawy. Pierwszy wydaje się spoko jakby zamienić budkę na hamaki
Jak nie ma podstawy drewnianej to jaka jest "bez zmian"? I obicie masz sztruks beżowy, tak?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:25   #2346
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

My mamy taki i jest oblegany stale
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12110047.jpg (60,3 KB, 32 załadowań)
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:26   #2347
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część VIII

U mnie z hamaków mogę zdejmować pokrycia i je prać. Tak samo mogę wyprać rozetę.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 07:42   #2348
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
My mamy taki i jest oblegany stale
A ile on kosztował? Taki najbardziej mi się podoba... Ale pewnie cena mnie zabije
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 07:47   #2349
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część VIII

Fajne te drapaki sufitowe. Może kiedyś się na taki zdecyduję. Na razie nie ma miejsca
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:09   #2350
monika_sonia
KOTerator
 
Avatar monika_sonia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 344
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
U mnie z hamaków mogę zdejmować pokrycia i je prać. Tak samo mogę wyprać rozetę.
Ooo ja nie mogę.

Ja mogę wyprać hamak, obicie mam w dywanie, czyszczę odkurzaczem i myjką parową.

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez petenera Pokaż wiadomość
No a mnie TŻ zdołował, bo stwierdził, że konstrukcja naszego drapaka jest zła dla kitala. Czemu? Bo ogon ma mało miejsca do zeskoku z rozety na hamak i waha się jak ma zejść. Woli zeskakiwać prosto na fotel. TŻ powiedział, że już teraz ma problem, a jak będzie duży, to już w ogóle nie da rady zejść. Myślicie, że może tak być?
Moje też się zastanawiają przed skokiem, ale w końcu skaczą na hamak, czasem na budkę - nie znaczy to, że drapak zły .
__________________

monika_sonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:13   #2351
iwona1110
Zadomowienie
 
Avatar iwona1110
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 550
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez monika_sonia Pokaż wiadomość
Ooo ja nie mogę.

Ja mogę wyprać hamak, obicie mam w dywanie, czyszczę odkurzaczem i myjką parową.
Monika bo Ty masz inną rozetę niż ja Ty masz taką sztywną a ja na rzepy.
__________________
"Ludzie, którzy nienawidzą kotów, w swoim następnym życiu wrócą jako myszy."
Faith Resnick

Mój facebook
iwona1110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 08:26   #2352
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Koty - część VIII

Witam..

Temat na tapecie dla mnie również bardzo przydatny, bo też szukamy sufitowego drapaka dla naszych futrzastych... i nie powiem.. coiężki to wybór.. ale juz czas najwyższy, bo wstyd się przyznać, ale póki co maja tylko te z wyprawek swoich... chętnie z nich korzystają, więc tym bardziej nie mogę się doczekac zakupu jakiegoś porządnego... a że uwielbiają się ganiać po wysokościach, to tym bardziej chcemy sufitowy.. pewnie coś tu fajnego od Was podpatrzę...

Ja ciągle żyję jeszcze wczorajszą wystawą kotów rasowych.. było cudownie, spotkaliśmy się znów z naszym hodowcą.. i stwierdzilismy, że we wrzesniu chyba nasze pokażemy, bo będzie kolejna wystawa w naszym mieście.. teraz Tż się zastanawia, czy je sterylizować, czy mozę pomyśleć o hodowli... wczoraj był w siódmym niebie... a pomysleć, że jeszcze klika miesięcy temu nie chciał słyszeć o kocie... teraz śpi z futrzastymi..
mi się marzy jeszcze sphinks.. chyba jeszcze w tym tygodniu przejedziemy się do hodowli tych kotów i będziemy intensywnie myśleć, czy kupić..
a moja córka już chciała wczoraj uprowadzić liliową koteczkę brytyjską.. hodowczyni dała jej potrzymać, więc Mała wyszła z założenia, że jej dała na zawsze... powiedziała "dziękuję" i kierowała się do wyjścia... jaki był smutek, jak musiała ją jednak oddać... ehh, "kocia mama", jak ja... też zgarniałam do domu wszystkie koty, jakie spotkałam na drodze, jak byłam mała...
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:47   #2353
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część VIII

Otworzyłam wczoraj puszkę Grau (bez zbóż) i nie chcą tego jeść. Jestem w szoku, bo wygląda to i pachnie super. Jak mięsko w sosie robione w domu. Będę musiała dokupić dziś kurczaka i domieszać. Może wtedy zjedzą. A jak nie to nie wiem... Kasa wyrzucona w błoto
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 08:55   #2354
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Otworzyłam wczoraj puszkę Grau (bez zbóż) i nie chcą tego jeść. Jestem w szoku, bo wygląda to i pachnie super. Jak mięsko w sosie robione w domu. Będę musiała dokupić dziś kurczaka i domieszać. Może wtedy zjedzą. A jak nie to nie wiem... Kasa wyrzucona w błoto
Niefajnie. Zawsze możesz odsprzedać
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:47   #2355
CzekoladowyMus
Zadomowienie
 
Avatar CzekoladowyMus
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska, PN
Wiadomości: 1 117
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witam..

Temat na tapecie dla mnie również bardzo przydatny, bo też szukamy sufitowego drapaka dla naszych futrzastych... i nie powiem.. coiężki to wybór.. ale juz czas najwyższy, bo wstyd się przyznać, ale póki co maja tylko te z wyprawek swoich... chętnie z nich korzystają, więc tym bardziej nie mogę się doczekac zakupu jakiegoś porządnego... a że uwielbiają się ganiać po wysokościach, to tym bardziej chcemy sufitowy.. pewnie coś tu fajnego od Was podpatrzę...

Ja ciągle żyję jeszcze wczorajszą wystawą kotów rasowych.. było cudownie, spotkaliśmy się znów z naszym hodowcą.. i stwierdzilismy, że we wrzesniu chyba nasze pokażemy, bo będzie kolejna wystawa w naszym mieście.. teraz Tż się zastanawia, czy je sterylizować, czy mozę pomyśleć o hodowli... wczoraj był w siódmym niebie... a pomysleć, że jeszcze klika miesięcy temu nie chciał słyszeć o kocie... teraz śpi z futrzastymi..
mi się marzy jeszcze sphinks.. chyba jeszcze w tym tygodniu przejedziemy się do hodowli tych kotów i będziemy intensywnie myśleć, czy kupić..
a moja córka już chciała wczoraj uprowadzić liliową koteczkę brytyjską.. hodowczyni dała jej potrzymać, więc Mała wyszła z założenia, że jej dała na zawsze... powiedziała "dziękuję" i kierowała się do wyjścia... jaki był smutek, jak musiała ją jednak oddać... ehh, "kocia mama", jak ja... też zgarniałam do domu wszystkie koty, jakie spotkałam na drodze, jak byłam mała...
Sliczna musia byc ta kicia. Córeczka artystka hehe robiłam tak samo kiedyś. Tam były wszystkie rasy?
macie jakies fotki? Moze uda mi sie je obejrzec..

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------


Dzis to juz mialam wyjatkowo malo miejsca dla siebie. :p
kotełka mając do wyboru setki rozwiązań woli jednak spać mi na głowie.
__________________
25 październik 2o1or - AVONujemy
1o maj 2o12r - jeździmy
22 grudzień 2o12r -kochamy
_____________

http://papuzki.webd.pl/forum/index.php KLIK! chcesz się poradzić? FORUM O PAPUGACH

KOTY TO MIĘSOŻERCY!!!
-czytaj skład karmy
CzekoladowyMus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:47   #2356
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VIII

Suvia - zebys nie musiala szpiegowac
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1179
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 09:56   #2357
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Suvia - zebys nie musiala szpiegowac
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1179
Co za ślicznota Duża urośnie?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:03   #2358
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Co za ślicznota Duża urośnie?
nie wiem (ale raczej niewiele, choc na bank urosla przez te 2 dni z nami, to takie male chodzace szczescie, na chwile obecna kocha wszystko - ludzi, koty (na razie bez wzajemnosci), zabawki, jedzenie (bez wyjatku, trzeba na nia uwazac), uwielbia byc przytulana, ciagle daje buziaki, juz zapomnialam ze pieski nosza serca na lapkach, pomimo kilku problemow wychowawczych jest naprawde urocza i uwazam ze jest swietnym materialem do szkolenia)
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:07   #2359
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
nie wiem (ale raczej niewiele, choc na bank urosla przez te 2 dni z nami, to takie male chodzace szczescie, na chwile obecna kocha wszystko - ludzi, koty (na razie bez wzajemnosci), zabawki, jedzenie (bez wyjatku, trzeba na nia uwazac), uwielbia byc przytulana, ciagle daje buziaki, juz zapomnialam ze pieski nosza serca na lapkach, pomimo kilku problemow wychowawczych jest naprawde urocza i uwazam ze jest swietnym materialem do szkolenia)
Opis po prostu słodkiego cudeńka To plus psów, są bardzo na tak, takie przyjazne, do ludz, choć czasem to męczące i na dłuższą metę jednak wolę spokój i "odejdź ode mnie człowiek"
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 10:20   #2360
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez iwona1110 Pokaż wiadomość
U mnie z hamaków mogę zdejmować pokrycia i je prać. Tak samo mogę wyprać rozetę.
ja też mogę wszystko zdjąć i wyprać.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
A ile on kosztował? Taki najbardziej mi się podoba... Ale pewnie cena mnie zabije
Chyba niecałe 1200 zł zapłaciłam, ale to naprawdę dobrze wydane pieniądze
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:26   #2361
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
ja też mogę wszystko zdjąć i wyprać.



Chyba niecałe 1200 zł zapłaciłam, ale to naprawdę dobrze wydane pieniądze
W sumie nie aż tak dużo, spodziewałam się ponad 1,5 tys. A który to model dokładnie?
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2014-02-17 o 10:28
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 10:28   #2362
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Koty - część VIII

a moja kota już dzisiaj się opala na parapecie i sama łazikuje po pokoju, jestem dumna z niej
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:00   #2363
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
nie wiem (ale raczej niewiele, choc na bank urosla przez te 2 dni z nami, to takie male chodzace szczescie, na chwile obecna kocha wszystko - ludzi, koty (na razie bez wzajemnosci), zabawki, jedzenie (bez wyjatku, trzeba na nia uwazac), uwielbia byc przytulana, ciagle daje buziaki, juz zapomnialam ze pieski nosza serca na lapkach, pomimo kilku problemow wychowawczych jest naprawde urocza i uwazam ze jest swietnym materialem do szkolenia)
Dopiero na tym zdjęciu, na którym jest głaskana widać jaki to maluch. Niezła jest. Sieje już zniszczenie?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:19   #2364
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dopiero na tym zdjęciu, na którym jest głaskana widać jaki to maluch. Niezła jest. Sieje już zniszczenie?
nie, gryzie tylko swoje i kocie zabawki nawet kapcia dzisiaj odstawila sama, wczoraj mi zabrala i chciala po schodach targac, zabralam, powiedzialam groznie ze nie wolno, dzisiaj juz brala do pyszczka ale jakby cos sobie przypomniala, zostawila i chwycila swoja zabawke, to bedzie super pies, zobaczycie
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:43   #2365
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość

Środek Syberii. Bardzo, bardzo ciężko nas znaleźć


Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
My mamy taki i jest oblegany stale
Fajny, chyba jeden z najlepszych jakie widziałam. Ale znowu pierwsza płaszczyzna jest dość wysoko, nie wiem czy Grubcio dał by radę się tam wspiąć. Musiałabym pomyśleć o czymś obok, żeby mógł sobie pomóc (nie chciałabym montować dodatkowej półki, bo fajny jest taki nieprzerwany słupek do drapania).
A Twoje wskakują/wspinają się?

My mamy kupiony taki zwykły, drapak sufitowy z dwiema budkami, hamakami, półkami, wylicytowany na allegro za coś ponad stówkę (normalna cena ok. 280 zł).
Ale właśnie ze względu na planowaną przeprowadzkę na swoje po 2/3 latach nie chciałam dużo inwestować.
U siebie już mi się marzy coś porządnego, zamówionego na wymiar wg własnego pomysłu. Zarówno na balkon jak i do pomieszczeń. Zbieram już wszelkie inspiracje. I albo zamówię albo zatrudnię wujka, który zna się na takich robótkach.


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Otworzyłam wczoraj puszkę Grau (bez zbóż) i nie chcą tego jeść. Jestem w szoku, bo wygląda to i pachnie super. Jak mięsko w sosie robione w domu. Będę musiała dokupić dziś kurczaka i domieszać. Może wtedy zjedzą. A jak nie to nie wiem... Kasa wyrzucona w błoto
To samo niestety było u mnie. Zamówiłam pakiet Grau bez zbóż bodajże 24 puszek po 200g i tak je męczymy. Część w ogóle nie dała się im wcisnąć, nawet kotka znajomych nie chciała, to bezdomniaki zjadły.

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Suvia - zebys nie musiala szpiegowac
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1179
Też szpieguję

Dopiero na tym zdjęciu z Waszym kolegą widać jaka ona jest malutka.
Pewnie połowa Skuterka. A taki wystraszony, zamiast ją spacyfikować

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
nie, gryzie tylko swoje i kocie zabawki nawet kapcia dzisiaj odstawila sama, wczoraj mi zabrala i chciala po schodach targac, zabralam, powiedzialam groznie ze nie wolno, dzisiaj juz brala do pyszczka ale jakby cos sobie przypomniala, zostawila i chwycila swoja zabawke, to bedzie super pies, zobaczycie
Wierzę
Z taką pańcią nie może być inaczej
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2014-02-17 o 11:47
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 11:57   #2366
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Koty - część VIII

Kleofas znowu ma problem z okiem, mruży je i jest przekrwione. Niedawno leczyliśmy je Dicortineff-vet i znowu to samo.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:10   #2367
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość






Też szpieguję
to juz wiem czemu mam czkawke potezna


Cytat:
Dopiero na tym zdjęciu z Waszym kolegą widać jaka ona jest malutka.
Pewnie połowa Skuterka. A taki wystraszony, zamiast ją spacyfikować


No nie? I tak technicznie to ona polowa Cycka, Skuter przy niej to olbrzym.


Cytat:
Wierzę
Z taką pańcią nie może być inaczej
maz mi przysyla co godzine smsa jak sobie radza, normalnie nie moge przestac sie smiac, moze wieczorem przepisze te smsy i wstawie na psi, boki zrywac
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 12:56   #2368
ziazik
Rozeznanie
 
Avatar ziazik
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 697
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
W sumie nie aż tak dużo, spodziewałam się ponad 1,5 tys. A który to model dokładnie?
http://www.drapaki.pl/pl/ekskluzywne...2-ex-s-1e.html - dokładnie ten mam

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Fajny, chyba jeden z najlepszych jakie widziałam. Ale znowu pierwsza płaszczyzna jest dość wysoko, nie wiem czy Grubcio dał by radę się tam wspiąć. Musiałabym pomyśleć o czymś obok, żeby mógł sobie pomóc (nie chciałabym montować dodatkowej półki, bo fajny jest taki nieprzerwany słupek do drapania).
A Twoje wskakują/wspinają się?
moja pięciokilowa kotka (z wielkim, ciążącym brzuchem ) bez problemu się wspina na samą górę po słupku, mniejszy kocurek leniuszek woli wskoczyć z sofy lub biurka, ale jak jest w szale, to też "wbiegnie" po słupku

Jeszcze mam taki drapak i to też był strzał w dziesiątkę, stoi w kuchni i drapią go co chwilę. Jest mega stabilny, w domu mam zdjęcia, to wrzucę jak Euzebio się wspina po nim.
http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/203-p-1a.html

Edytowane przez ziazik
Czas edycji: 2014-02-17 o 13:02
ziazik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:09   #2369
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Koty - część VIII

Cytat:
Napisane przez ziazik Pokaż wiadomość
http://www.drapaki.pl/pl/ekskluzywne...2-ex-s-1e.html - dokładnie ten mam



moja pięciokilowa kotka (z wielkim, ciążącym brzuchem ) bez problemu się wspina na samą górę po słupku, mniejszy kocurek leniuszek woli wskoczyć z sofy lub biurka, ale jak jest w szale, to też "wbiegnie" po słupku

Jeszcze mam taki drapak i to też był strzał w dziesiątkę, stoi w kuchni i drapią go co chwilę. Jest mega stabilny, w domu mam zdjęcia, to wrzucę jak Euzebio się wspina po nim.
http://www.drapaki.pl/pl/podstawowe/203-p-1a.html
Wszystko co potrzebne ma, podoba mi się. Czym się różnią drapaki ekskluzywne od podstawowych?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-17, 13:27   #2370
wistra
Rozeznanie
 
Avatar wistra
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 687
Dot.: Koty - część VIII

A Glitne wczoraj w Galerii Krakowskiej na pokazie wygrała drapak RUFI
wistra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-10 10:30:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.