Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-19, 18:38   #3361
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Suqub Pokaż wiadomość
W u mnie w mieście, w markecie jest chłopak który rano pracuje właśnie w tym sklepie a popołudniu do hurtowni idzie na rozkładanie towaru.
To jak pracowałam w Tesco to jedna babka pracowała dla dwóch różnych agencji i od godziny np. 9.00 do 15.00 robiła dla agencji nr 1, a od 15.00 do 20.00 dla agencji nr 2, jak wybijała godzina zakończenia jednej i rozpoczęcia drugiej to zmieniała login i pracowała dalej. I w tym szale świątecznym to jednego dnia pracowała 16 godzin. Dla mnie to masakra, no ale sama mówiła i zresztą każdy tak uważa, że z tymi stawkami godzinowymi wiele się nie nawojuje, więc starała się jak najwięcej zarobić, dzieci na utrzymaniu, także rozumiecie.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
bede trzymać kciuki


a siedze i kombinuje jak najlepiej wpasować się w obecny rynek pracy
w tym roku ide ma mgr i zastanawiam się na co iść
miałam isć dalej na rachunkowość ale jednak nie idę dalej w tym kierunku
poszukuję czegoś innego

szukam dalej jakiegoś ciekawego kierunku
Dzięki

Niestety z tym wpasowanie to ciężko, w tym momencie się stwierdzi, że to, a później się okaże, że całkiem inna bajka potrzebna. Najlepiej w rynek pracy wpasowują się znajomości.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:41   #3362
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
To jak pracowałam w Tesco to jedna babka pracowała dla dwóch różnych agencji i od godziny np. 9.00 do 15.00 robiła dla agencji nr 1, a od 15.00 do 20.00 dla agencji nr 2, jak wybijała godzina zakończenia jednej i rozpoczęcia drugiej to zmieniała login i pracowała dalej. I w tym szale świątecznym to jednego dnia pracowała 16 godzin. Dla mnie to masakra, no ale sama mówiła i zresztą każdy tak uważa, że z tymi stawkami godzinowymi wiele się nie nawojuje, więc starała się jak najwięcej zarobić, dzieci na utrzymaniu, także rozumiecie.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------



Dzięki

Niestety z tym wpasowanie to ciężko, w tym momencie się stwierdzi, że to, a później się okaże, że całkiem inna bajka potrzebna. Najlepiej w rynek pracy wpasowują się znajomości.
takowych nie posiadam

ale jak to ja kombinuje dalej
i sumie chyba zrobie mgr z zarzadzania kadrami
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 18:53   #3363
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
takowych nie posiadam
Ja też.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:00   #3364
Chloe_7
Raczkowanie
 
Avatar Chloe_7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
bede trzymać kciuki

a siedze i kombinuje jak najlepiej wpasować się w obecny rynek pracy
w tym roku ide ma mgr i zastanawiam się na co iść
miałam isć dalej na rachunkowość ale jednak nie idę dalej w tym kierunku
poszukuję czegoś innego

szukam dalej jakiegoś ciekawego kierunku
To tak jak ja... nie mam pojęcia na co mogę iść po tych moich beznajdziejnych studiach właśnie też myślałam o podyplomówce z kadr, ale nie mam w tym kierunku doświadczenia i boję się, że znowu utknę w darmowych praktykach...
Chloe_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:02   #3365
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Witajcie,



Obecnie mam prace jaka mam, ciągle rozglądam sir za nowymi ofertami. Dostalam dzisiaj odpowiedz w sprawie pracy do sklepu obuwniczego. Wiadomość dostalam przez maila, ze zapraszają na rozmowe kwalifikacyjna do hotelu. Tresc wiadomosci zostala wpisana w temat maila. Czy moze to wydawac sie podejrzane? Poza tym data byla podana jako doslownie:2y.02.14. Odpuścić?
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:10   #3366
Kukunia23
Rozeznanie
 
Avatar Kukunia23
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 898
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Witajcie,



Obecnie mam prace jaka mam, ciągle rozglądam sir za nowymi ofertami. Dostalam dzisiaj odpowiedz w sprawie pracy do sklepu obuwniczego. Wiadomość dostalam przez maila, ze zapraszają na rozmowe kwalifikacyjna do hotelu. Tresc wiadomosci zostala wpisana w temat maila. Czy moze to wydawac sie podejrzane? Poza tym data byla podana jako doslownie:2y.02.14. Odpuścić?
Witaj
fajny nick
mało profesjonalna odpowiedź, podejrzewam że oferta krzak, jakieś badziewie-ja takie oferty juz z kilometra rozpoznaję - bociągle od chyba łącznie 2 lat siedzę w ogłoszeniach i wysyłaniu cv
__________________
You shoot me down but I won’t fall
I am titanium

Kukunia23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:16   #3367
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Chloe_7 Pokaż wiadomość
To tak jak ja... nie mam pojęcia na co mogę iść po tych moich beznajdziejnych studiach właśnie też myślałam o podyplomówce z kadr, ale nie mam w tym kierunku doświadczenia i boję się, że znowu utknę w darmowych praktykach...
ja się coraz bardziej nakręcam na te kadry jako kierunek na mgr
przeglądam przedmioty jakie są na tym kierunku i nawet sie może uda jakieś oceny przepisać jak już sobie pójdę

a podymlomówke widziałam też z kadr
ale ja nie mam mgr jeszcze

ależ mi naszło na dalszą edukację
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 19:18   #3368
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
ja się coraz bardziej nakręcam na te kadry jako kierunek na mgr
przeglądam przedmioty jakie są na tym kierunku i nawet sie może uda jakieś oceny przepisać jak już sobie pójdę

a podymlomówke widziałam też z kadr
ale ja nie mam mgr jeszcze

ależ mi naszło na dalszą edukację
Zazdroszczę wam tej chęci do nauki. Ja tak nie potrafię.
__________________


maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:22   #3369
pusunia
Zakorzenienie
 
Avatar pusunia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 238
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam tej chęci do nauki. Ja tak nie potrafię.
nie ma czego zazdrościć ja we wrześniu czy październiku jak miałam się wybrać na mgr to takiego zapału nie miałam i nie wiedziałam sama co mam dalej ze soba zrobić
trochę żałowałam że zrobiłam sobie rok przerwy i nie poszłam na mgr z rachunkowości jak większość

ale jak patrzę dzisiaj to nie żałuję bo już wystarczy mi rachunkowości
wole coś nowego i na chwilę obecną są to kadry


ide oglądać na dobre i na złe

Edytowane przez pusunia
Czas edycji: 2014-02-19 o 19:27
pusunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:25   #3370
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Mi teraz co chwile ktoś radzi wydać książki, tylko ciężko o przypływ weny jak człowiek codziennie walczy z codziennością. A nie chce wydać szmiry (ostatnio Justa przywiozła do domu 3 książki, mąż lasce za plecami wydał bo było tak, że 1 książka w normalnej cenie, 2 50% a 3cia darmowa - niby bestseller nie dotrwałam do 100 strony, zresztą nikt z osób, które chwyciły tę książkę nie dotrwał, akcja zerowa, ciągnęło się niemiłosiernie, nie katowałam się już tym).
Marzenie moje, ale to takie proste znowu też nie jest, choć jakbym chciała, to materiału mam sporo . Zresztą jak patrzę na to, co zostaje bestsellerami, a co ląduje w ciemnym zaułku, to aż mi się odechciewa.

Byłam na tej rozmowie. Okazało się, że jest to po prostu rozmowa informacyjna, bo będzie kolejny kurs. Na poprzednim nikogo nie przyjęli, bo to była wielka firma i mieli określony typ osób, które chcieli przyjąć (ciekawe...). Teraz będzie kurs do mniejszych przedsiębiorstw, ale dopiero w marcu, czyli praca od kwietnia... Zobaczymy. Mieli zadzwonić dzisiaj, ale jak to u nich bywa, zadzwonią minimum jutro .

A tak to jestem wściekła. Jak dorwę te k***y z agencji pracy, to im powyrywam kudły. Nie dość, że w grudniu zwolnili mnie za swoje "widzimisię", a babka złapała focha za nic i nawet nie odbierała telefonów, to jeszcze dopiero dzisiaj wysłali mi papiery (EMAILEM! - chyba im się w internecie zgubiły), plus wysłali mi należne pieniądze na dawno zamknięte konto. Skłamali do urzędu podatkowego w sprawie mojego podatku i ukradli mi prawie 200 funtów, bo tej wrednej jędzy z rejestracji nie chciało się jednej rzeczy do mojego wniosku wpisać (za co oni jej płacą, skoro ona nic nie robi i jeszcze wiecznie burczy?!). Pójdę do nich i dam im popalić. Narobię im takich problemów w urzędzie, że szok .
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 19:41   #3371
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Witajcie,



Obecnie mam prace jaka mam, ciągle rozglądam sir za nowymi ofertami. Dostalam dzisiaj odpowiedz w sprawie pracy do sklepu obuwniczego. Wiadomość dostalam przez maila, ze zapraszają na rozmowe kwalifikacyjna do hotelu. Tresc wiadomosci zostala wpisana w temat maila. Czy moze to wydawac sie podejrzane? Poza tym data byla podana jako doslownie:2y.02.14. Odpuścić?
Jeszcze wczoraj tu pisałam, że też miałam zaproszenie na rozmowę do hotelu. A przez maila też miałam zaproszenie do sklepu odzieżowego pewnie masowe maile wysłali bo mieli full Cv i nie chcieli tracić na telefon.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 19:47   #3372
Kitty230
Raczkowanie
 
Avatar Kitty230
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 120
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Dziewczyny,

Zaproszono mnie mailowo na jutro na rozmowę do eleganckiej restauracji. Szukali "kelnerki z wyżsym wykształceniem i dobrym angielskim" Jadę do oddalonego miasta. Jak znowu nic z tego nie wyjdzie i bezsensownie wydam kase na tę wycieczkę, to się wkurze ...
Kitty230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:00   #3373
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Ja dostalam drugi raz tego samego maila tylko z poprawiona pisownia i poprawiona data .a 25.02.15. Odpuszczę chyba, bo nikt powazny nie zaprasza w takiej formie i to jeszcze do hotelu o.O
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:00   #3374
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Kitty230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Zaproszono mnie mailowo na jutro na rozmowę do eleganckiej restauracji. Szukali "kelnerki z wyżsym wykształceniem i dobrym angielskim" Jadę do oddalonego miasta. Jak znowu nic z tego nie wyjdzie i bezsensownie wydam kase na tę wycieczkę, to się wkurze ...
Ale jaka radość, jak się uda .

Powodzenia!
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:04   #3375
Kitty230
Raczkowanie
 
Avatar Kitty230
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 120
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ale jaka radość, jak się uda .

Powodzenia!
Nie dziękuję
Kitty230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:05   #3376
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Ja dostalam drugi raz tego samego maila tylko z poprawiona pisownia i poprawiona data .a 25.02.15. Odpuszczę chyba, bo nikt powazny nie zaprasza w takiej formie i to jeszcze do hotelu o.O
Mnie zaprosili wczoraj o 17 na 19 na rozmowę do hotelu na przedmieściach. Ja byłam na dwoch rozmowach w hotelu, ale to w godz popołudniowych i zaproszenie było telefoniczne nie mieli swojego sklepu gotowego i po prostu zaprosili tam.
Ja też wczoraj nie poszłam Ciebie mailowo informują, a mnie z godziny na godzinę od nas sie tyle wymaga a sami co robią ehh
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:31   #3377
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez mogg Pokaż wiadomość
Właściciel mieszkania które wynajmuje nie zamelduje mnie tymczasowo - pytałam no i cóż nie mogę nic poradzić, UP w Kielcach odmówił mi rejestracji twierdząc że muszę mieć zameldowanie na terenie Kielc. Walka z wiatrakami.
Pytałaś czego nie może tego zrobić?

Przecież to żaden problem. No chyba, że on nie jest faktycznie tym właścicielem.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
Nie zawsze w policji są ustawione, ja kiedyś przeszłam konkurs sama bez znajomości (w tamtym czasie nikogo nie znałam) i jeszcze jeden konkurs był nieustawiony, reszta tak (nie mówię, że nie) ale 2 były nieustawione w trakcie czasu w którym pracowałam więc akurat może trafiłaś na taki
te 2 nieustawione to na ile ustawionych przypadało?
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:34   #3378
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Pytałaś czego nie może tego zrobić?

Przecież to żaden problem. No chyba, że on nie jest faktycznie tym właścicielem.
Problem czy nie, ludzie tak mają. Moją rodzinę właściciele nie chcieli zameldować przez 14 lat. Raz mówili, że to zrobią, potem, że nie i tak w kółko.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:38   #3379
Chloe_7
Raczkowanie
 
Avatar Chloe_7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 214
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez maggie_grace Pokaż wiadomość
Zazdroszczę wam tej chęci do nauki. Ja tak nie potrafię.
Ja jestem zmuszona zmienić "branżę", bo moimi studiami to mogę sobie teraz tyłek podetrzeć. Tylko nie wiem co bym mogła i chciała jeszcze robić... :-(
Cytat:
Napisane przez pusunia Pokaż wiadomość
nie ma czego zazdrościć ja we wrześniu czy październiku jak miałam się wybrać na mgr to takiego zapału nie miałam i nie wiedziałam sama co mam dalej ze soba zrobić
trochę żałowałam że zrobiłam sobie rok przerwy i nie poszłam na mgr z rachunkowości jak większość

ale jak patrzę dzisiaj to nie żałuję bo już wystarczy mi rachunkowości
wole coś nowego i na chwilę obecną są to kadry

ide oglądać na dobre i na złe
Ja poszłam od razu na mgr i żałuje że kontynuowałam w tym samym kierunku, a nie zrobiłam czegoś nowego...
Cytat:
Napisane przez Kitty230 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Zaproszono mnie mailowo na jutro na rozmowę do eleganckiej restauracji. Szukali "kelnerki z wyżsym wykształceniem i dobrym angielskim" Jadę do oddalonego miasta. Jak znowu nic z tego nie wyjdzie i bezsensownie wydam kase na tę wycieczkę, to się wkurze ...
Powodzenia ! Daleko masz?
Chloe_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-19, 20:39   #3380
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Problem czy nie, ludzie tak mają. Moją rodzinę właściciele nie chcieli zameldować przez 14 lat. Raz mówili, że to zrobią, potem, że nie i tak w kółko.
Mi właścicielka nie robiła problemów.
Raz miałam rozmowę w Mcdonaldzie
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 20:39   #3381
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

ytaa statystyki nie będę podawała bo chyba każdy ją zna, ile jest nieustawionych konkursów w budżetówce 2-3%? zdarzą się może ze 4-6 w ciągu roku, reszta to po prostu ogłoszenia widmo a następuje rotacja pracowników.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:03   #3382
kluska234
Raczkowanie
 
Avatar kluska234
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 388
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Znacie jakieś fajne strony do nauki angielskiego za darmo? Takie coś w stylu akademii parp?
__________________

kluska234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:23   #3383
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś fajne strony do nauki angielskiego za darmo? Takie coś w stylu akademii parp?
http://www.busuu.com/pl

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Marzenie moje, ale to takie proste znowu też nie jest, choć jakbym chciała, to materiału mam sporo . Zresztą jak patrzę na to, co zostaje bestsellerami, a co ląduje w ciemnym zaułku, to aż mi się odechciewa.

Byłam na tej rozmowie. Okazało się, że jest to po prostu rozmowa informacyjna, bo będzie kolejny kurs. Na poprzednim nikogo nie przyjęli, bo to była wielka firma i mieli określony typ osób, które chcieli przyjąć (ciekawe...). Teraz będzie kurs do mniejszych przedsiębiorstw, ale dopiero w marcu, czyli praca od kwietnia... Zobaczymy. Mieli zadzwonić dzisiaj, ale jak to u nich bywa, zadzwonią minimum jutro .

A tak to jestem wściekła. Jak dorwę te k***y z agencji pracy, to im powyrywam kudły. Nie dość, że w grudniu zwolnili mnie za swoje "widzimisię", a babka złapała focha za nic i nawet nie odbierała telefonów, to jeszcze dopiero dzisiaj wysłali mi papiery (EMAILEM! - chyba im się w internecie zgubiły), plus wysłali mi należne pieniądze na dawno zamknięte konto. Skłamali do urzędu podatkowego w sprawie mojego podatku i ukradli mi prawie 200 funtów, bo tej wrednej jędzy z rejestracji nie chciało się jednej rzeczy do mojego wniosku wpisać (za co oni jej płacą, skoro ona nic nie robi i jeszcze wiecznie burczy?!). Pójdę do nich i dam im popalić. Narobię im takich problemów w urzędzie, że szok .
możesz gdzieś złożyć skargę?
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:26   #3384
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez kluska234 Pokaż wiadomość
Znacie jakieś fajne strony do nauki angielskiego za darmo? Takie coś w stylu akademii parp?
Ja się uczę stąd: http://www.angprofi.pl/
Ale to też wygląda nieźle: http://www.angielski-kursy.pl/
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:29   #3385
Suqub
Zakorzenienie
 
Avatar Suqub
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 039
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja się uczę stąd: http://www.angprofi.pl/
Ale to też wygląda nieźle: http://www.angielski-kursy.pl/
Ja angielskiego uczę się z tej pierwszej stronki i bardzo polecam. Fajnie i jasno wszytko opisane.

Gorzej znaleźć coś tak fajnego z hiszpańskiego.
__________________
"Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górkę, jeśli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt".





I picture you in the sun wondering what went wrong...
Suqub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:41   #3386
Kitty230
Raczkowanie
 
Avatar Kitty230
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 120
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez Chloe_7 Pokaż wiadomość
Ja jestem zmuszona zmienić "branżę", bo moimi studiami to mogę sobie teraz tyłek podetrzeć. Tylko nie wiem co bym mogła i chciała jeszcze robić... :-(

Ja poszłam od razu na mgr i żałuje że kontynuowałam w tym samym kierunku, a nie zrobiłam czegoś nowego...


Powodzenia ! Daleko masz?
Nie, niedaleko, raptem 30pare km, ale z racji tego, że tłukę się komunikacją i nie mam żadnych zniżek to trochę mnie ten przejazd wyjdzie jednak
Kitty230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:53   #3387
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Coraz częściej marzę, że...pracuję
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:54   #3388
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Dobry wieczór.
U mnie kicha, zero wysłanych CV, zero telefonów, zero rozmów. Jakieś pomysły na szybkie i bezbolesne samounicestwienie?
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:55   #3389
pegi sue
Raczkowanie
 
Avatar pegi sue
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawskie Słoikowo
Wiadomości: 91
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

I podjęłam decyzję.
Ponieważ jutro mam rozmowę jako prawnik, w poniedziałek ten 3 etap w sądzie (praca marzenie ) a już wiem, że żadnego wolnego bym w windykacji nie dostała po jednym dniu pracy na te rozmowy, no to się zdecydowałam, ze do windykacji nie pójdę. Ale żeby zostawić sobie furtkę, to napisałam maila do kierownika, że z powodów rodzinnych muszę jechać do rodzinnego domu i jeżeli nie ma problemu to mogę zostać ich pracownikiem ale od marca.
Trudno przejdzie to przejdzie a jak nie to trudno, bo i tak nie wiem czy bym się tam nadawała.

A wiecie, u mnie pod blokiem w supermarkecie często szukają na kasę, atmosfera fajna, bo jestem tam codziennie, ci sami ludzie pracują więc chyba nie jest źle, umowa o pracę, ale cholera szukają ze znajomością kasy a ja nic null zero
pegi sue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-19, 21:58   #3390
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? cz II

Cytat:
Napisane przez pegi sue Pokaż wiadomość
I podjęłam decyzję.
Ponieważ jutro mam rozmowę jako prawnik, w poniedziałek ten 3 etap w sądzie (praca marzenie ) a już wiem, że żadnego wolnego bym w windykacji nie dostała po jednym dniu pracy na te rozmowy, no to się zdecydowałam, ze do windykacji nie pójdę. Ale żeby zostawić sobie furtkę, to napisałam maila do kierownika, że z powodów rodzinnych muszę jechać do rodzinnego domu i jeżeli nie ma problemu to mogę zostać ich pracownikiem ale od marca.
Trudno przejdzie to przejdzie a jak nie to trudno, bo i tak nie wiem czy bym się tam nadawała.

A wiecie, u mnie pod blokiem w supermarkecie często szukają na kasę, atmosfera fajna, bo jestem tam codziennie, ci sami ludzie pracują więc chyba nie jest źle, umowa o pracę, ale cholera szukają ze znajomością kasy a ja nic null zero
Kurcze jak jesteś tam codziennie to ludzie Cię tam znają i kojarzą. Może warto wypytać kierownika/kierowniczkę? Może by się zgodzili jakieś szybkie szkolenie Ci zrobić skoro mieszkasz na miejscu.
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 00:21:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.