Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-07, 12:12   #1771
Caillouu
Raczkowanie
 
Avatar Caillouu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 392
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Kotek - jak robisz domowego kubusia? Az mi slinka pociekla ;-)

Katarzyniak - widzę, ze chodzilo Ci o cos innego niz ja mam, cos bardziej interaktywnego. ;-)

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka
__________________
"Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done"

http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo


_______
Kaja Kamila

Caillouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:14   #1772
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
ja na szczęście już też nie tylko teraz nie mam (jeszcze) wanny

u nas przepiękna pogoda. Byłam z Zosią na długim spacerze, upociłam się jak dzika świnia przez to nasze ukształtowanie terenu a teraz Zosia dosypia na tarasie. Wykorzystałam ten czas na zrobienie domowego Kubusia, ogarnęłam kuchnię i idę powiesić pranie

katarzyniak - mi trzeba zablokować allegro. Uwielbiam polowac o tych godzinach na zestawy ciuszków można już za 20 zł coś fajnego trafić niestety serce mnie boli, że Zosia się nie brudzi i często wyrośnie zanim ja się nacieszę takim zestawem
Jak można nie kupić pięknie czarującego zestawu ubranek za 20 zł ? Toż to niemożliwe no nie Ja też czasem żałuje, że mój Żabek aż tak często się nie brudzi ;p

A i w ogóle polecam Wam dziewczyny naklejki na ściany nad przewijakiem/ łóżeczkiem itp. - my obkleiliśmy 2 ściany - nad przewijakiem i łóżeczkiem - dzieć jest zachwycony, cały czas patrzy się na KubusiaPuchatka aż się uśmiecha do niego On w ogóle uwielbia patrzeć na ściany tam gdzie są obrazy, jakieś wzory itp

Caillouu - długo zastanawiałam się nad tym leżaczkiem z tinny , ale jednak impuls zadecydował inaczej

Hosenko - tylko 128 zł za tyle rzeczy dla dziecka? Jakie są kurteczki w H&M? i po ile wychodzą?
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700

Edytowane przez katarzyniak
Czas edycji: 2014-04-07 o 12:17
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:16   #1773
Nightmare20
Przyczajenie
 
Avatar Nightmare20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 15
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

tridentina dzięki nie napisałam. Mi przysłali na e-mail ja nie skorzystam ale jakby ktoś chciał to spoko

Wql czytam Was i ujawnia się przed Wami miłośniczka koni ze Śląska. Tak jak jedna z Was skończyłam THK Pozdrawiam
Nightmare20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:19   #1774
saole
Raczkowanie
 
Avatar saole
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 65
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Hej, Witamy.

A malutka ile ważyła? Jak porod?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
mała ważyła 2600 czyli mało. a poród niestety nie wspominam milo. Zaczął się z samego rana o 6:40 miałam już regularne skurcze ok. 8 dojechaliśmy z mężem do szpitala gdzie odeszły mi wody. W szpitalu w tym czasie rodziło dużo osób i obsługa była zabiegana a przez to ja czułam się zaniedbana i nie doinformowana z tym co się dzieje. Od samego początku chciałam zzo ale nie mogli mi podać bo nie mieli wyników badan krwi a później niestety było już za późno w zastępstwie dostałam gaz, który jad dla mnie w ogóle nie działał W związku z brakiem postępu w 2 fazie porodu o 11:30 podjęto decyzje o cc a o 11:45 Iwona była już na świecie i otrzymała 10punktow.
saole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:21   #1775
tridentina
Raczkowanie
 
Avatar tridentina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 300
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Nightmare20 Pokaż wiadomość
tridentina dzięki nie napisałam. Mi przysłali na e-mail ja nie skorzystam ale jakby ktoś chciał to spoko

Wql czytam Was i ujawnia się przed Wami miłośniczka koni ze Śląska. Tak jak jedna z Was skończyłam THK Pozdrawiam
te kody chyba nie są personalizowane w żaden sposób,
tutaj jest link do katalogu:

http://catalogs.hm.com/hmcom/4014KIDSSPRING/PL/

a na ostatniej stronie jest kupon.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Zakupy zrobione Weźcie zablokujcie mi stronę smyka, bo zbankrutuje. Po ostatnich zakupach miałam już nic nie kupować do maja:/ A jeszcze wczoraj wyhaczyłam super używane ciuszki na tablicy.
Wybrałam taki leżaczek - http://www.smyk.com/bright-stars-lez...t-niemowlaka-p
Taką przywieszkę do wózka - http://www.smyk.com/babyono-pszczolk...y-dla-dzieci-p
No i skusiłam się też na waszego słynnego robaka Sassy http://www.smyk.com/sassy-zawieszka-...y-dla-dzieci-p

Koniec zakupów !
poszalałaś
tridentina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:31   #1776
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Katarzyniak
Tak ale to w lumpku, inaczej nie kupuje w zasadzie. Porobie zdjęcia i wrzuce.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:32   #1777
Kalina27
Raczkowanie
 
Avatar Kalina27
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 175
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Witam sie poweekendowo przepiekna pogoda, zaraz wychodzimy na spacerek. Pozniej ponadrabiam watek, bo w weekend tradycyjnie nie korzystam z netu.
__________________
D 20.05.2007
M 01.12.2009

A 29.01.2014
Kalina27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 12:34   #1778
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Hosenko jesteś miszczem ja mam już dużo ubranek, poluje teraz tylko na kurtkę wiosenna i czapkę muszę kupić.

Mój syn wczoraj już miał na sobie jeansy na szelkach na 74 rozmiar, koszule z next 9-12 mc, mankiet tylko wywinelam , na chrzest kupiłam 68 i pojadę pod koniec tyg je wymienię bo na styk są a tu jeszcze miesiąc do imprezy
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:35   #1779
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Kurde płakać mi się chce, bo 4 dzień moje dziecko płacze, po jedzeniu ulewa i jak mu się odbije to już lepiej, ale płacz przed masakra.
Byliśmy dziś u neurologa, neurologicznie póki co oki, ale torbiele były w miejsce gdziesajakies piwiazania odpowiedzialne za nóżki więc koło 5-6miesiąca będzie coś bardziej widoczne.
Pytanie pani dr czy widzimy coś niepokojącego?
Ja:że to nasze 1 dziecko inie wiemy, czy w zachowaniu ok. Tym bardziej jak Migotko pisalas o rzucanie główką. On też tak robi. Drga mu raczka jak śpi. A ona znowu czy widzę coś niepokojącego.
Z innych problemów to ma leżeć dużo na brzuszku bo ma splaszczona główkę. Ale my go czesto kładziemy , a spać na brzuchu nie potrafi...



---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Hm do 19 kwietnia promo
Borys wczoraj pierwszy raz na brzuchu zasnął, ale ja się jakoś boję i przełożyłam go na plecy. No i tu jest problem, nie mamy wzoru skąd mamy wiedzieć, co jest prawidłowe a co nie....
Borys też trzesie czasem rączką przy ziewaniu i ostrym przeciąganiu ale ... ja też tak robię. Ostatnio się na tym złapałam, mimo to jutro popytam.
A co Ci ogólnie lekarka powiedziała??
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:43   #1780
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Zakupy zrobione Weźcie zablokujcie mi stronę smyka, bo zbankrutuje. Po ostatnich zakupach miałam już nic nie kupować do maja:/ A jeszcze wczoraj wyhaczyłam super używane ciuszki na tablicy.
Wybrałam taki leżaczek - http://www.smyk.com/bright-stars-lez...t-niemowlaka-p
Taką przywieszkę do wózka - http://www.smyk.com/babyono-pszczolk...y-dla-dzieci-p
No i skusiłam się też na waszego słynnego robaka Sassy http://www.smyk.com/sassy-zawieszka-...y-dla-dzieci-p

Koniec zakupów !
Bardzo fajne zakupy Kurcze ten robaczek tez mnie kusi fajny jest Ja polecam jeszcze grzechotki Oball, Alek strasznie lubi, ale taniej wychodzi zamowic na all niz w smyku

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja też po zakupach
Wydalam 128 zł, w tym mam kurteczke dla Kacpra z H&M, koszulki na lato, body a'a koszulki, sliniaczek zakladany też na rece, spodenki, kilkanaście ubranek dla jego kuzynki,która urodzi się w sierpniu, dla mnie 6 szaliczkow, bluzę a'la kurteczka, bluzeczka. Nike teraz wielkie pranie ...
Jestes moim Miszczem polowan lumpkowych. Poka zakupy Pozazdroscilam Ci lupow i sie w tym tygodniu do "mojego" angielskiego lumpka wybiore, trzeba synowi gaederobe na 68 uzupelnic
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:51   #1781
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

hej

KOTEK MAMROTEK a Twoja koleżanka podawała Devikap?

HOSENKO zazdroszczę łowów tez uwielbiam lumpki

Witam nowe mamy
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 12:52   #1782
Caillouu
Raczkowanie
 
Avatar Caillouu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 392
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Moja najsliczniejsza pomoc kuchenna przez godzine towarzyszyla mi cierpliwie w kuchni. Pokazywalam jej jak zrpbic krem marchewkowo-kokosowy i jaglanke na sniadanie. Ciekawe czy zapamięta :-P

I wiecie co.... Chyba mam ducha w domu. Juz kilka razy przylapalam Mala jak gapi sie w sufit i zaciesza.. ;-) co jest? ;-)

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka
__________________
"Son, your life's an open book
Don't close it 'fore it's done"

http://www.youtube.com/watch?v=4FKYsUEuvIo


_______
Kaja Kamila


Edytowane przez Caillouu
Czas edycji: 2014-04-07 o 12:54
Caillouu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:52   #1783
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Nightmare20 Pokaż wiadomość

Wql czytam Was i ujawnia się przed Wami miłośniczka koni ze Śląska. Tak jak jedna z Was skończyłam THK Pozdrawiam
O prosze, jak fajnie Ale podejrzewam, ze nie chodzilysmy do tej samej szkoly, bo tam gdzie ja chodzilam byla tylko jedna klasa THK (moja) i rozwiazali kierunek, bo nie bylo chetnych, tzn.byli, ale za malo, zeby utworzyc kolejne klasy. Ale i tak bylo super
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 12:55   #1784
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja też po zakupach
Wydalam 128 zł, w tym mam kurteczke dla Kacpra z H&M, koszulki na lato, body a'a koszulki, sliniaczek zakladany też na rece, spodenki, kilkanaście ubranek dla jego kuzynki,która urodzi się w sierpniu, dla mnie 6 szaliczkow, bluzę a'la kurteczka, bluzeczka. Nike teraz wielkie pranie ...
czekamy na zdjęcia uwielbiam lumpki, tylko szkoda, że mam teraz do nich tak daleko

Cytat:
Napisane przez Caillouu Pokaż wiadomość
Kotek - jak robisz domowego kubusia? Az mi slinka pociekla ;-)

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka
tu wprowadzę do tematu --> http://www.bistromama.pl/2013/04/kubus-domowy.html

a dziś robiłam taki z 3 marchewek, 3 jabłek, 1 banana i kilku mrożonych truskawek

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
Jak można nie kupić pięknie czarującego zestawu ubranek za 20 zł ? Toż to niemożliwe no nie Ja też czasem żałuje, że mój Żabek aż tak często się nie brudzi ;p
dobrze, że ktoś mnie rozumie przyznaję, że ostatnią paczkę otworzyłam, posegregowałam rozmiarami, rozparcelowałam po kartonach (tak. mam kartony ciuszków poukładane rozmiarami) i nie przyznałam się mężowi, że coś jeszcze dokupowałam
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:08   #1785
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Hosenko jesteś miszczem ja mam już dużo ubranek, poluje teraz tylko na kurtkę wiosenna i czapkę muszę kupić.

Mój syn wczoraj już miał na sobie jeansy na szelkach na 74 rozmiar, koszule z next 9-12 mc, mankiet tylko wywinelam , na chrzest kupiłam 68 i pojadę pod koniec tyg je wymienię bo na styk są a tu jeszcze miesiąc do imprezy
Kacper tez ma mnóstwo ubrań, ale jak tu nie kupić?
"na szczęście" ulewa i czasem przebieram go 3-4 razy

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kacper tez ma mnóstwo ubrań, ale jak tu nie kupić?
"na szczęście" ulewa i czasem przebieram go 3-4 razy
Kacper dostał dziś przesyłkę od Bobovity - słoiczek z marchewką, a dla mamusi - poradnik. Chyba to z jakiejs ankiety wypełnianej w szpitalu.


Kootek:
będą, tylko teraz Kacper usnął z cycusiem w buzi. Niedługo musze go zabrac ze soba do tego lumpka, bo chce siostrzenicy kupic szaliczek w czaszki (mogłam brać od razu ..., ale nie byłam pewna czy dalej lubi czachy, a miałam tel rozładowany, żeby zadzwonic i zapytac)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:18   #1786
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja też po zakupach
Wydalam 128 zł, w tym mam kurteczke dla Kacpra z H&M, koszulki na lato, body a'a koszulki, sliniaczek zakladany też na rece, spodenki, kilkanaście ubranek dla jego kuzynki,która urodzi się w sierpniu, dla mnie 6 szaliczkow, bluzę a'la kurteczka, bluzeczka. Nike teraz wielkie pranie ...
Jesteś naprawdę świetnym łowcą okazji! Mój też ulewa, więc często go przebieram. Muszę w końcu iść do lumpka bo kusisz

Nightmare20, saole witajcie

Ło matko, bym zapomniała o najważniejszym! Dziękujemy za kciuki- Jaś jest ZDROWY

Edytowane przez konsternacja
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:19
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:24   #1787
Nightmare20
Przyczajenie
 
Avatar Nightmare20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 15
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Le La całkiem możliwe choć i u mnie mieli rozwiązać THK bo weszło zarządzanie kryzysowe:/ No i w sumie odstraszało to że kiedyś internat był w stadninie a teraz daleko od niej

Konsternacja Dzięki

Edit: W Krakowie na ul 29 listopada jest fajna hurtownia z odzieżą można tam kupi ciuszki dla dzieci za 1 zł.

Edytowane przez Nightmare20
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:34
Nightmare20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:48   #1788
saole
Raczkowanie
 
Avatar saole
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 65
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez Nightmare20 Pokaż wiadomość
Le La całkiem możliwe choć i u mnie mieli rozwiązać THK bo weszło zarządzanie kryzysowe:/ No i w sumie odstraszało to że kiedyś internat był w stadninie a teraz daleko od niej

Konsternacja Dzięki

Edit: W Krakowie na ul 29 listopada jest fajna hurtownia z odzieżą można tam kupi ciuszki dla dzieci za 1 zł.
mówisz o lumpku ?

jeżeli mowa o promocjach to wczoraj w Carrefourze udało mi się kupić dwie grzechotki w tym druga o 50% tańsza- polecam bo naprawdę fajne za dwie zabawki wyszło 30 zł

Edytowane przez saole
Czas edycji: 2014-04-07 o 13:52
saole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 13:53   #1789
Nightmare20
Przyczajenie
 
Avatar Nightmare20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 15
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

saole tak o lumpku ARTUS ,w dzień dostawy czyli w sobotę,wtorek i czwartek ceny są trochę wyższe a i więcej osób (hurtowniczek) które rzucają się na siebie niczym lwy,wyrywają sobie ciuchy itp także chodzę tam jak nie ma dostawy.

Pracowałam tam kiedyś i powiem Wam że mają fajne ciuszki Byłam tam ostatni raz w ciąży ale myślę że ceny się nie zmieniły.
Nightmare20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 14:19   #1790
katarzyniak
Rozeznanie
 
Avatar katarzyniak
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 909
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
czekamy na zdjęcia uwielbiam lumpki, tylko szkoda, że mam teraz do nich tak daleko



tu wprowadzę do tematu --> http://www.bistromama.pl/2013/04/kubus-domowy.html

a dziś robiłam taki z 3 marchewek, 3 jabłek, 1 banana i kilku mrożonych truskawek

dobrze, że ktoś mnie rozumie przyznaję, że ostatnią paczkę otworzyłam, posegregowałam rozmiarami, rozparcelowałam po kartonach (tak. mam kartony ciuszków poukładane rozmiarami) i nie przyznałam się mężowi, że coś jeszcze dokupowałam
Ja mam całą szufladę jedną z nowymi rozmiarami , narazie tylko na 68 wszystko (no oprócz kurtki wiosennej) i na 74 część rzeczy. I Mój TŻ też już się nie łapie w tych rzeczach, ostatnio dzięki temu mogłam dokupić jeszcze 10sztuk body w c&a - bo myślał, że jeszcze nic nie mamy z 68

A i jeszcze właśnie przed chwilę anulowałam zlecenie w smyku i zamieniłam ten leżaczek z Bright Stars, na polecany przez Caillouu - Tony love . Jak przeczytałam opinie tego Bright Stars to się wkurzyłam - ludzie piszą, że kolory nijakie,że niewygodne dla dziecka ale najbardziej wkurzyłam się jak przeczytałam, że zabawki na pałąku wiszą do dziecka tyłem - myślę sobię, o nie, to jest przegięcie - nie chcę tego ;p

Hosenko - zgadzam się z przedmówczynią - jesteś miszczem zakupowym pokazuj co dorwałaś
__________________
19 maj - 20 maj - (23-24 dzień cyklu) owulacja;
29 maj
- (33 dzień cyklu) zagnieżdżenie;
02 czerwiec - pierwszy test,
08 czerwiec - (43 dzień cyklu) wynik bety - 739.
26 czerwiec - beta 51800 i serduszko

Wymiana kosmetyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=822700
katarzyniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 15:40   #1791
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez isia4891 Pokaż wiadomość
Kurde płakać mi się chce, bo 4 dzień moje dziecko płacze, po jedzeniu ulewa i jak mu się odbije to już lepiej, ale płacz przed masakra.
Byliśmy dziś u neurologa, neurologicznie póki co oki, ale torbiele były w miejsce gdziesajakies piwiazania odpowiedzialne za nóżki więc koło 5-6miesiąca będzie coś bardziej widoczne.
Pytanie pani dr czy widzimy coś niepokojącego?
Ja:że to nasze 1 dziecko inie wiemy, czy w zachowaniu ok. Tym bardziej jak Migotko pisalas o rzucanie główką. On też tak robi. Drga mu raczka jak śpi. A ona znowu czy widzę coś niepokojącego.
Z innych problemów to ma leżeć dużo na brzuszku bo ma splaszczona główkę. Ale my go czesto kładziemy , a spać na brzuchu nie potrafi...

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Hm do 19 kwietnia promo
z tym płaczem przed odbiciem to Adaś też tak czasem ma- jak go zagazuje powietrze i szybko chce dopionu to też krzyczy a podniesiony od razu beka.
Co do lekarki to jakaś dziwna baba skąd masz wiedzieć co jest normą a co nie?

Cytat:
Napisane przez Caillouu Pokaż wiadomość
I wiecie co.... Chyba mam ducha w domu. Juz kilka razy przylapalam Mala jak gapi sie w sufit i zaciesza.. ;-) co jest? ;-)

Wysłane z mojego GT-S6310N przy użyciu Tapatalka
oj to chyba norma- ja miałam dziś o 4 w nocy monolog do sufitu
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 16:44   #1792
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

magnusia Adaś zdrowy?
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:21   #1793
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez katarzyniak Pokaż wiadomość
chodzi o taki?: http://www.smyk.com/tiny-love-lezacz...niemowlaka-p#e , fajny jest
Zasatanawiam się też nad takim: http://www.smyk.com/bright-starts-le...niemowlaka-p#e
I ten drugi dziecko może użytkować dłużej, tj do 3r.ż.... i gdyby ten z tiny love mógłby również być do 3 rż a nie do 1rż to już bym zdecydowała. I teraz pytanie - jest sens zwracać uwage zeby lezaczek był do 3rż, a nie do roku? czy później dziecko jak jest wieksze i tak w nim nie usiedzi i woli inne zajecia...? jak myslicie?
Mam taki sam leżaczek z Tiny Love i potwierdzam, że jest super.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 17:27   #1794
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Gratuluję miszczuniom zakupów
Też dzisiaj robiłam zakupy, przez telefon. TŻ w PL, w smyku, kupował pieluchy materiałowe, czapeczki i smoczki, a ja wybierałam wzory na odległość
Kupił smoczek dynamiczny Lovi który wiele z Was polecało, mam nadzieję że SuperDzidziuś na niego się nie wypnie Do tej pory pretestowaliśmy smoczki zwykłe Tommee Tippee, smoczki ortodontyczne TT, smoczek z Canpolu, i smoczki ortodontyczne Nuby. W sumie najlepiej przypasowął mu Nuby, ale też jakąś szczególną miłością do niego nie pała, a jakby polubił jakiś smoczek to na spacery chodziłabym też z wózkiem, a nie tylko z chustą. Bo tak to w wózku czesto wyć zaczyna - wogóle wózek i nosidełko to jedne z niewielu rzeczy które moje spokojne i grzeczne dziecko potrafią błyskawicznie doprowadzić do płaczu. A w chuście ciężko zakupy zrobić i przytaszczyć, człowiek-matka Roane ma mizerny udźwig maksymalny.
Wogóle coraz bardziej mnie te smoczki wkurzają, jak se policzę ile już nas kosztowały

Saole bardzo ładne imię, Iwona, i teraz w sumie dość oryginalne
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 18:19   #1795
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Temat lumplowy a ja akurat jutro sie wybieram 😄 ale tym razem bede polowac dla siebie jakies sukienki i spodniczki. Po ciazy w legginsach i dresach mam chec wygladac kobieco nawet jezeli moje cialo jeszcze o tym nie wie


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:04   #1796
Sheperdess
Rozeznanie
 
Avatar Sheperdess
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 760
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Witam nowe dziewczyny.

Moje dziecko cały dzień dziś śpi. Chyba po czwartkowym szczepieniu mu się poprzestawiało, w dzień śpi, w nocy je. Mam nadzieję, że mu wróci przesypianie całych nocy, tak pięknie było, jak spał 10 godzin.
__________________
Adaś - 28.12.2013
Sheperdess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 19:11   #1797
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

No właśnie skąd mam wiedzieć jakie zachowania są prawidłowe u niemowlaka.
Nic mi innego Migotko nie powiedziała. Kontrol w maju.
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:04   #1798
kulla
Raczkowanie
 
Avatar kulla
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 204
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Powiem Wam ze moje dziecko juz od jakiegoś czasu rzadko spalo u mnie na brzuchu. A teraz od paru dni mamy bardzo fajny rytuał. Kąpiel potem solidna porcja kaszki i 30 min spania u mamy. Potem odkładam go juz do lozeczka. Jemu to pewnie wszystko jedno ale za to jak mi jest fajnie
U nas po kąpieli bardzo podobnie. Mały już nie głodny, ale wtula się we mnie i zasypia. Czasem coś jeszcze podje, ale to wtulenie najpiękniejsze i kiedy tak odpływa słodko w sen

Cytat:
Napisane przez Caillouu Pokaż wiadomość
kulla - właśnie dziś rano widziałam na fejsie, że coś takiego jak BioBazar zorganizowano, musimy się przejść kiedyś, choć domyślałam się, że ceny powalające..
No, powalające. Za to dostałam pasternak. Teraz nie do dostania 'normalnie'. Chyba, że zamówiłabym 5 kg Najbardziej z tego wszystkiego podoba mi się klimat i zapachy (szczególnie obok stoisk z wyrobami piekarniczymi). Mniam!

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Kulla też oglądam "Prawo Agaty" W zeszłą sobotę widziałam jak kręcili coś- Dębski stał pod sądem. Pewnie czekał na Agatę
Poza tym lubię też "Przyjaciółki"
No, to już wiesz, co będzie się działo w najnowszych odcinkach Mam słabość do Dygant jako aktorki. Jest jakaś taka pozytywna w każdej swojej roli. A przy tym nie jest też tak, że kojarzę ją z tylko jedną postacią. Bardzo ją lubię

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie czytania trylogii Stiega Larssona "Millenium"
Są takie książki, które chciałoby przeczytać się jeszcze raz po raz pierwszy. Szkoda, że nie ma takiej możliwości. Polecam skandynawską ekranizację Millenium. Znacznie lepsza niż ta z Craigiem (czy jak się go tam pisze)

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
O tym juz było , ale moze nowe mamy podpowiedzą.
Planuje stworzyć biblioteczkę dla Dominika. Nie tylko pozycje dla maluchów ale tez takie po które warto zeby sięgał za kilkanaście lat. Co polecacie?
Mam część swoich starych książek, ale z tych kupionych specjalnie dla Emila jest 'Emil ze Smalandii', 'Poczytaj mi mamo!' (prezent), 'Chatka Puchatka', 'Brzechwa dzieciom'... Sporo tego Dla starszaków też polecam 'Mikołajka'. Mam nawet jeden tom po czesku No i zaczynam kolekcjonować wszystkie Muminki, żeby nie były tylko w wersji elektronicznej.

Cytat:
Napisane przez idaikot Pokaż wiadomość

Co do czytania książek to ja przede wszystkim "branżowe" i liteaturę popularną plus sentymentalne powroty do lektur z dzieciństwa (Musierowicz, Muminki, o których ktoś pisał - zwłaszcza ukochana "Dolina Muminków w listopadzie").
'Dolina Muminków w listopadzie' jest wg. mnie bardziej książką dla dużych niż tych małych... Tak bardzo sentymentalna i rzeczywiście 'jesienna'. Też uwielbiam I Musierowicz Jeżycjadę...

Byliśmy dziś na USG główki (krwiak podokostnowy wskazaniem). Wszystko w najlepszym porządku Mała Stopa pogadał z lekarzem (bardzo pozytywnym). Zrobiłam na obiad kaszę pęczak z porem i pomidorem. Polecam dla beznabiałowych mam


Widzę, że co jakiś czas przewija się motyw chrzcin. My planujemy na czerwiec. Kupiłam już bodziak, ale chyba będzie za mały do tego czasu Coś takiego: http://nonino.weebly.com/uploads/2/4...67065_orig.jpg Tylko zamiast krawacika jest prawdziwa muszka

Powoli planuję jakieś wypieki na Wielkanoc. Mam nadzieję, że mi wyjdzie sernik z kaszy jaglanej... Mam taką straszną ochotę, że matko jedyna

Pozdrawiam Was ciepło wszystkie!
__________________
'Love is a burning thing
And it makes a fiery ring
Bound by wild desire
I fell into a ring of fire'


Johnny Cash
kulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:11   #1799
Sheperdess
Rozeznanie
 
Avatar Sheperdess
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 760
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Cytat:
Napisane przez kulla Pokaż wiadomość
No, powalające. Za to dostałam pasternak. Teraz nie do dostania 'normalnie'. Chyba, że zamówiłabym 5 kg Najbardziej z tego wszystkiego podoba mi się klimat i zapachy (szczególnie obok stoisk z wyrobami piekarniczymi). Mniam!
O, a u mnie, w UK, nie uświadczysz zwykłej pietruszki w korzeniu, tylko właśnie pasternak.
__________________
Adaś - 28.12.2013
Sheperdess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-07, 20:29   #1800
tridentina
Raczkowanie
 
Avatar tridentina
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 300
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.1

Apropos książek dla dzieci to w merlinie :

"Zachęcamy do skorzystania z promocji z okazji Międzynarodowego dnia książki dla dzieci
Tylko teraz najlepsza literatura dziecięca w atrakcyjnych cenach.


*Promocja obejmuje zamówienia złożone od 02.04.2014 od godz. 9:00 do 10.04.2014 do godziny 23:59"

ja już napakowałam koszyk zwłaszcza, że już wcześniej planowałam kilka tytułów kupić dzieciakom z mojej rodziny.
tridentina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 17:47:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.