Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 12:03   #1591
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Nie taki kontrast straszny
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:19   #1592
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Malinkaa Pokaż wiadomość
Witam! Obiecałam zdjęcia po 10 miesiącach niefarbowania... Przyrost pomimo wcierania wody brzozowej jest słaby bo około 1,3cm . No i denerwuje mnie różnica pomiędzy odcieniami, bo naturalny mam bardzo chłodny... Ale ocencie, czy wygląda to aż tak źle? Bo włosów nie chcę skracać,więc trochę zapuszczania mnie czeka...

Edit: wiem, że zdjęcia słabe, sama robiłam telefonem.
Mnie się podoba i piękny kolor odrostu !!
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:27   #1593
procrastinator03
Raczkowanie
 
Avatar procrastinator03
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Send a message via Skype™ to procrastinator03
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość

A generlanie powiedzcie mi, olejowanie włosów daje wam zauważalne efekty?
zapraszam do mojej galerii
__________________
dbam o włosy!
nie farbuję od 16.07.2013
nie suszę
nie prostuję
nie lokuję



długie, naturalne, zdrowe



piję drożdże 18/90
procrastinator03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 12:53   #1594
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Kaguya ja się zawsze bałam z ,0 po przecinku bo się bałam ze będę miała zieleń na rozjaśnianych włosach :P no ale jak ktoś z czerwieni schodzi to się martwic nie musi :P

Malinkaa różnica w kolorach jest ale prawie nie zauważalna bardziej rzuca się w oczy różnica stanu włosów ja bym troszkę jednak podcięła, może by lepiej wyglądały A kolor odrostu booooski :zakochany:

procrastinator03 Powiem tylko.. O JA!!! Różnica niesamowita zwłaszcza z tym sianem po ombre.. miałam to samo po umiejętnym zrobieniu go rozjaśniaczem na wodzie 6%+9% :p A teraz <3 no piękne
No i cięcie maszynką bardzo mi się podoba chyba kiedyś namówię swoją fryzjerkę na to bardzo mi się to podoba

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2014-04-17 o 12:54
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:18   #1595
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

A juz myslalam, ze tylko ja cuduje z myciem samej grzywki codziennie Powien wam, ze farba zmyla sie do takiego jak mam odrost prawie :O Roznica tak mala ze zostawiam i niech rosna naturalne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Sandrika: kladlam 7.0 na pomarancz po rudosci i wyszedl superancki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 16:44   #1596
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Malinkaa no to jest poważny odrost, nawet grzechem jest nazywanie tego odrostem-to już są naturalne włoski ale końcówki chyba do podcieciabeda Ci sie kruszyć i uszkodzenie włosa pójdzie w górę, lepiej troszkę podciąć, włosy zyskałyby tez na objętościsama o tym myśle i za jakiś czas chyba sie ciachne

Sandrika ja włosy olejuje bardzo krótko, ale już widzę różnice - mam kręcone kudły i juz się tak bardzo nie puszą, nie fruwają we wszystkie strony jak je rozpuszczę,chyba na każdym włosowym blogu można znaleźć posty z efektami olejowania włosów, dla mnie to inspiracja i myślę sobie - jak im sie udalo, może i mi to pomoże wiec olejuje i czekam cierpliwie na większe efekty, zalaczam zdjecie jak włosy sie prezentują po niecałych 4 tygodniach olejowania, wierz mi to był istny puch wcześniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130934.jpg (65,1 KB, 35 załadowań)
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 17:33   #1597
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

wrzucam lepsze zdjęcie. Końcówki podcinalam 5cm 2 tyg temu, ale cały czas są przerzedzone. Na tamtym zdjęciu wyglądają gorzej bo są jeszcze mokre. Tutaj widać też lepiej kolor... myślałam czy by zafarbowac bez odrostu czymś, ale to chyba zbyt trudne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-17 14.17.30.jpg (127,6 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez Malinkaa
Czas edycji: 2014-04-18 o 10:21 Powód: załączenie zdjęcia zamiast linka
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-17, 18:32   #1598
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

no teraz lepiej widać naturalnie falowane?moje sa kręcone, potem falowane, a po 3 rozczesaniu nie wiadomo co może z pomocą koleżanki zafarbuj włosyja miałam krótszy odrost , bo 9 cm i sama dałam rade, ale co się nagimnastykowałam przed lustrem...
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 18:43   #1599
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Naturalnie jak same wyschna to tak faluja. Pod słońce najgorzej robią się rude. Zawsze chłopak farbowal mi włosy więc wprawe ma, tylko nie chce nic spaprac. Czy ktoś już tak farbowal? Co byście polecily w moim przypadku? Czy może lepiej tak zostawić? Chciałam się wybrać do słynnej Mysi, ale ciężko się dostać...I daleko mam.
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 19:46   #1600
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

TheUnlike a długo Ci sie taki kolor trzymał ? mnie po farbowaniu 6,1 czyli niby ciemny popielaty blond wyszły mega rudości dlatego koniec konców zrobiłam sobie ombre bo już wolałam suche jasne niż suche rude :P

monika1983k Szczerzę mówiąc ja dopiero od 2 miesięcy bardziej regularnie olejuje i fakt włosy są coraz fajniejsze ale jakiegoś efektu wow nie ma.. dlatego stad moje pytanie Szczerzę mówiąc wiecej działa to że podczas mycia włosów uzywam odżywki na końce.. to że silne regenrujace maski są zawsze elementem mojej pielęgnacji a olejowanie też ma plusy ale nie zauważyłam jeszcze tego czym sie tak wszyscy zachwycają i zazdroszczę Ci włosków, gdybym miała taki skręt to bym zapuszczała jak shakira <3

malinkaa długości Ci zazdroszczę bez wątpienia a jeżeli byś chciała bawić się w farbowanie włosów bez odrostu to tylko u dobrego fryzjera.. ja bym zostawiła tak jak jeste.. najgorsze masz za sobą właściwie.. A słyszałaś może o gencjanie dodawanej do masek albo jako płukanka? Zaczęłabym od tego, nie niszczyłabyś włosów a skorygowałabyś kolor
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-17, 21:01   #1601
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
animale robiłaś encanto sama czy w salonie fryzjerskim?siostra coś przebąkiwała, że chce zrobić i chce jej doradzićjakbyś mogła napisać ile Cie to kosztowało i czy warto będę b. wdzieczna
sama robiłam 3 miesiące temu, włosy nadal proste, zdrowo wyglądają, gładkie w dotyku i błyszczące. jestem b. zadowolona. zapłaciłam 50zł i 10zł za przesyłkę. moim błędem było to, że zbyt wysoko od czubka głowy zrobiłam ten zabieg, następnym razem - bo na pewno go powtórzę - zrobię go od ucha w dół.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 07:00   #1602
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Sandrika to przynajmniej włosy bede miec jak gwiazda kiedys sie ładniej kręciły bo były zdrowe (czytaj niefarbowane) i było ich po prostu więcej, ale czasami to chciałabym mieć proste jak druty dzisiaj dostane olej lniany to pewnie jeszcze przed Świętami zdąże wypróbować na włosach

animale a to pewnie ten zestaw po 50 ml z allegro, a jeszcze pytania: czy te 50-tki starczyły Ci na całe włosy? troche szukałam informacji ile potrzeba do jakiej długości, ale przeciez można miec krótsze włosy, a bardzo geste, albo dłuższe i cienkie jak glizda (jak ma moja siorka) ładne są efekty tego encanto, niestety zabieg nie dla mnie bo karmię, tylko ciekawe jak długo się to utrzyma moje siorce...
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 07:53   #1603
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć dziewczyny

Chciałam pokazać że można dopiąć swego i wrócić do naturalnego koloru włosów, ponad rok nie farbowałam moje włosy teraz są zdrowe aż sie chcę ich dotykać
Wstawiam fotkę z naturalnym kolorkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (97,0 KB, 54 załadowań)
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 09:48   #1604
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
animale a to pewnie ten zestaw po 50 ml z allegro, a jeszcze pytania: czy te 50-tki starczyły Ci na całe włosy? troche szukałam informacji ile potrzeba do jakiej długości, ale przeciez można miec krótsze włosy, a bardzo geste, albo dłuższe i cienkie jak glizda (jak ma moja siorka) ładne są efekty tego encanto, niestety zabieg nie dla mnie bo karmię, tylko ciekawe jak długo się to utrzyma moje siorce...
taak, to 50ml. starczyło ledwo co, ale starczyło; bardzo mało nakładałam, nawet trochę rozwodniłam keratynę i odżywkę, bo by mi nie starczyło, ale się udało -a włosy proste po 3 miesiącach mam nadal. w galerii mam zdjęcie włosów jakiś czas po encanto, widać tam długość i objętość włosów.
w kucyku mają znowu 9cm, właśnie zmierzyłam - kilka miesięcy temu mocno mi włosy wypadały i straciły w obwodzie, ale widzę, że bejbiki ciągle nie odpuszczają :p. i tak są bez objętości, ale to chyba charakterystyka prostych włosów. nawet nie da się ich ułożyć. często jestem w szoku gdy dziewczyna falowana czy kręcona, na co dzień z bujną czupryną i lwem na głowie, wyprostuje włosy i nagle się okazuje że tak naprawdę ma 5 włosów na krzyż.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chciałam pokazać że można dopiąć swego i wrócić do naturalnego koloru włosów, ponad rok nie farbowałam moje włosy teraz są zdrowe aż sie chcę ich dotykać
Wstawiam fotkę z naturalnym kolorkiem
ponad rok? ja zaraz będę miała 16 miesięcy na koncie, włosy rosną 1,5cm/mies, a może w połowie mam taką długość jak twoja
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:00   #1605
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Na poczatki byly ciemne, ale stopniowo wyplukaly sie do ciemnego blondu. Za zaczynam 3 tydzien bez farbowania i jestem zachwycona, bo woda leci czysta i kolor przestal splywac ;d

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:23   #1606
Malinkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 97
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chciałam pokazać że można dopiąć swego i wrócić do naturalnego koloru włosów, ponad rok nie farbowałam moje włosy teraz są zdrowe aż sie chcę ich dotykać
Wstawiam fotkę z naturalnym kolorkiem
Śliczne

Sandrika gencjane kupiłam właśnie kilka dni temu i będę próbować coś zdziałać z odżywką , dam znać jak efekty
Malinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:53   #1607
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ponad rok? ja zaraz będę miała 16 miesięcy na koncie, włosy rosną 1,5cm/mies, a może w połowie mam taką długość jak twoja
Znalazłam zdjęcie kiedy ostatnio farbowałam włosy i powiem że to było jednak rok temu nie pamiętam jaka była to farba ale troszkę ciemniejsza niż mój naturalny kolor. Farba bardzo szybko sie wypłukiwała i sama podcinałam sobie włosy po 2cm przez rok ze 3 razy. Włosy rosną mi bardzo szybko nie wiem ile cm na miesiąc bo nigdy nie mierzyłam.
W moim albumie jest nawet zdjęcie z zeszłego roku
A to zdjecie z kwietnia 2013
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (77,8 KB, 29 załadowań)
__________________
MAJA 7.04.2010r

Edytowane przez BeataR89
Czas edycji: 2014-04-18 o 10:55
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 10:54   #1608
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Malinkaa Pokaż wiadomość
Śliczne
Dzięki
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 12:35   #1609
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

monika1983k Ja akurat należę do tych co kochaja super ekstra proste, albo porządne długie loki <3 A sama mam coś pomiędzy, jak ułoże na szczotkę czy wysuszę po prostu to są proste :P A jak zostawię żeby same wyschly loczkują sie ale okropnie :P jak zapuszcze je do polowy pleców wtedy beda mi się podobać takie niby falki :P

Malinkaa Mi gencjaną się udawało przygasić złoto-rudość na ciemnym blondzie więc naprawdę warto pokombinować :P Tylko uważaj na zniszczone włosy, lubią wypijać odżywkę z gencjaną i robić się fioletowawe Co akurat mi się bardzoooo podoba <3 Tylko też uważaj na ilość i zakłądaj rękawiczki na ręcę bo jest brudne dosłownie wszystko.. ;/

BeataR89 Jakoś nie mogę się doszukać tego odrostu na zdjeciu znaczy coś tam widać ale jakby niemalże kolor był podobny do reszty Masz ładne włoski

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2014-04-18 o 12:37
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-18, 13:07   #1610
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Omleecik - właśnie ech kobiet Mi sie zmienia styl co 5 minut, a moje włosy niestety moim zdaniem dają mi wygląd pospolitej dziewuszki, nigdy nie chciałam atką być więc gdy tylko się tak czuje zaraz chcę wrócić do farbowania ;/
Szkoda że jak się włosy ufarbuje to odrostu nie rosną w tym samym kolorze ;P

Z henną trudna sprawa.. może powinnaś skonsultować z jakimś dobrym fryzjerem ? Pomyśl z drugiej strony że idzie lato, może jakoś słońce podziała na te włosy?

A co do pazurków to u mnie to samo, musiałabym dość krótko ściąć włosy by zobaczyć się w całych prostych.. zwłaszcza teraz jak moje włosy są dużo zdrowesze to mogę sobie pozwolić na zapuszczania i podcicnanie jedynie koncówek.. po prostu jak będą dłuższe to będę korygować ich wygląd, póki co niech sobie rosną w siłę
Heh. Skad to znam. Z 1strony,sporo osob taki kolor ma,a z drugiej dziwne wrazenie,ze to tylko on 100procentowo do mnie pasowal,a z trzeciej...

Nie mieszkam w duzym miescie,chodzilam juz po fryzjerach z miernym skutkiem. Kazdy fryzjer mowi,ze henny w ogole nie mozna farbowac. Jak nie mozna,skoro mozna. Ja zafarbowalam, problem tylko taki, ze farba wyplukala mi sie do takiego stopnia,ze nic po niej nie ma. No ale to akurat wina rozjasniania..


Generalnie to nie wiem co zrobic,henny to ja sie juz boje.

Pewnie najlatwiej byloby sciac sie na 0


Ja najpierw chce zejsc calkowicie z cieniowania,potem dopiero zapuszczam,niech rosna. ;-)


Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
milkyjelly dla mnie to wyglada jak karmelowy blond, ale fachowcem nie jestem

omleecik w chwili zwątpienia loguj sie na grupę wsparcia może powieś sobie na lodówce lub tablicy korkowej swoje zdjęcie z naturalnymi włosami lub jakieś inne z włosową inspiracja, będzie Ci przypominać do czego dążysz, czas i tak upłynie, a potem nie będziesz juz musiała sie martwic o żadne farbowanie nie wiem jak z farbowaniem po hennie czy na pewno złapie ci jakas chemiczna na tym, poszperaj na blogu mysi tam chyba cos bylo o tym

dziewczyny znowu przyszalałam z zakupami, wczoraj kupiłam TŻ olej lniany , miał być pierwotnie tylko na jego cholesterol, ale tym tez się olejuje włos, wziełam od razu litrai na spróbowanie 200ml oleju kokosowego, z tym że Vatika kokosowa raczej nie służyła moim kręciołkom, wiec będzie na kanapki
Fajny pomysl. ;-) Jak juz wybralabym pokoj,niz lodowke. Nie chcialabym,zeby domownicy codziennie pare razy patrzyli na moje zdjecie na lodowce

W ogole, fajnie miec takie 'wsparcie' od osob,ktore same zapuszczaja.. ;-) wtedy na pewno bedzie latwiej. Teraz sie nie dam, nie moge.

Pewnie fajnie jest nie farbowac wlosow juz w ogole.

O hennie juz sporo sie naczytalam,ale nadal nie wiem,co w takim przypadku zrobic.

Farba zalapie,ale na rozjasnianych wlosach za bardzo nie trzyma. Myslalam,zeby zafarbowac bardzo ciemnym brazem,ktory poczatkowo wyjdzie czarny,ale potem sie wyplucze i tak sobie mysle,ze kolor mniej wiecej by sie wyrownal,ale nie wiem,czy to tak wyjdzie,jak ja sobie wymyslilam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez omleecik
Czas edycji: 2014-04-18 o 13:11
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 13:10   #1611
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

BeataR89 masz piekne włosy, nie lubie Cie just kidding, rozumiem, ze teraz nie zamierzasz juz farbować?mam prosbe: wpadaj tu na forum co jakis czas ze zdjeciem, żebyśmy widziały co będziemy miec na głowie za 2,3 lata
jest juz moj olej lniany, narazie wypróbowałam z ryżem - smakuje bosko mniam mniamide teraz na spacerek z corcia, taka ładna pogoda
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 13:33   #1612
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziewczyny dziś sobie uświadomiłam, że jeszcze nie tak dawno sama oglądałam z zaciekawieniem osoby, którym minęło 4 miesiąca a za tydzień u mnie będzie już 3 Mega szybko to leci. Odrost mi się podoba coraz bardziej, jest taki mięciutki Kolor też lekko już zjaśniał także mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej Ostatnio koleżanka mówiła, że pamięta moje włosy z gimbazy Mówiła, że miałam coś pod rudy. Nie wiem, gdzie ona miała oczy ale fakt był co mnie cieszy w ciepłej notacji a nie jak myślałam do tej pory w bardzo zimnej. Tak się prezentuje dziś w prostych włosach. Jak zaczesuje wszystkie włosy do góry to już widzę mniej więcej jak twarzowy jest ten kolor. Wole mój blond, ale ten też zły nie jest Fotka z kom, trochę za bardzo spopieliła mi ten kolor. WARTO LASKI! WARTO! a to forum bardzo mi pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-18 14.21.22.jpg (112,1 KB, 33 załadowań)
__________________
Dbam o włoski!
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 13:58   #1613
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Z henna najwiekszy problem jest taki, ze nie da juz sie zrobic farby po niej. Wiec albo czekasz az odrosna albo sie uzerasz z ta henna dosc ograniczona kolorystycznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 16:08   #1614
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Sandrika;46087995
[B
BeataR89[/B] Jakoś nie mogę się doszukać tego odrostu na zdjeciu znaczy coś tam widać ale jakby niemalże kolor był podobny do reszty Masz ładne włoski
Bo nie miałam odrostu, te drugie zdjecie było zaraz po farbowaniu dokładnie rok temu

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez monika1983k Pokaż wiadomość
BeataR89 masz piekne włosy, nie lubie Cie just kidding, rozumiem, ze teraz nie zamierzasz juz farbować?mam prosbe: wpadaj tu na forum co jakis czas ze zdjeciem, żebyśmy widziały co będziemy miec na głowie za 2,3 lata
jest juz moj olej lniany, narazie wypróbowałam z ryżem - smakuje bosko mniam mniamide teraz na spacerek z corcia, taka ładna pogoda
Dzięki Oczywiście nie zamierzam już farbować miałam już na głowię blond, brąz i inne rudości niż mój naturalny. Jak farbowałam moje włosy były okropne a teraz jestem dumna że doszła do porządku z nimi Postaram się zaglądać tu do was i trzymam za was kciuki Na pewno szybciej to będzie niż za 2,3 lata
__________________
MAJA 7.04.2010r
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 16:37   #1615
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Z henna najwiekszy problem jest taki, ze nie da juz sie zrobic farby po niej. Wiec albo czekasz az odrosna albo sie uzerasz z ta henna dosc ograniczona kolorystycznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pewnie,ze mozna farbowac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 16:43   #1616
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Omleecik: ze jak mozna? Bo ja jak sie pytalam 3 fryzjerow i kolezanki farbujacej henna, tak wszyscy stwierdzilii ze nie ma po hennie powrotu do sklepowych farb ani profesjonalnych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 16:53   #1617
omleecik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Omleecik: ze jak mozna? Bo ja jak sie pytalam 3 fryzjerow i kolezanki farbujacej henna, tak wszyscy stwierdzilii ze nie ma po hennie powrotu do sklepowych farb ani profesjonalnych.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mozna.
Doczytaj.
Fryzjerzy najczesciej tak odpowiadaja.

Z reszta sama farbowalam i nic,a nic sie nie dzialo. Zero zielonki itp. Z tym,ze mialam rozjasniane wlosy (12proc oksy, fryzjer) i farby mi nie trzymaja. Ladnie chwycilo na odrostach i grzywce (grzywka prawie cala naturalna byla) i zahennowane wlosy zakryla ladnie ta farba,ale oczywiscie w tych miejscach,gdzie zdazyly odrosnac naturalne. Sprawa ma sie gorzej z dlugoscia,tam,gdzie poszedl rozjasniacz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
omleecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 17:04   #1618
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

hej dziewczyny
Maluje na blond od dawna, w sumie już z 10 lat! Miałam dwa podejścia do powrotu do naturalnych, raz miałam już pół naturalnych + na końcówkach blond pasemka stare... i durna pomalowałam Kilka razy starałam sie nie malować ale przy odrostach po 3 miesiącach wymiękałam i malowałam.
Teraz wiem ze wrócę do naturalnych tym razem! Mam nadzieje tylko ze kolor mi sie spodoba i znowu nie pomaluje lubię blond ale mam słabe rzadkie włosy. Moją bolączką jest to że rosną mi bardzo wolno... wiec trudno je zapuszczać. Nie maluje juz 7 miesięcy i mam odrost gdzieś 6cm dopiero... łykałam Skrzypovite, aktualnie łykam tylko Biotyne.
Mój sposób na beznadziejną różnice między kolorami? Ścięłam włosy na boba, z tyłu mam pod spodem same naturalne, myśle ze za pół roku bede mogła wciskać ze to ombre...
Pozdrawiam!
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 18:17   #1619
monika1983k
Rozeznanie
 
Avatar monika1983k
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 556
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

iwonsia01 ładny,zdrowy odroscikpomysl tylko drugie tyle i bedzie pol roku trzeba tylko dbac o włoski i sie nie poddawac, nie oglądać za farbowancamiidzie wiosna, zaraz bedzie lato, wszystko odzywa i rodzi sie na nowo (ale sie poetycka zrobiłam) moze nasze włosy tez dostana jakiegos kopa i zaczna szybciej rosnac

fryzjerzy na ogoł mowia, ze po hennie to juz tylko henna i długo długo nic, moja fryzjerka tez sie obawiała rozjaśniania moich włosów, a jednak sie dało ( a szkoda, jakby mi rok temu wyszły próbne 3 pasemka zielone to bym zostawiła odrost i teraz by miał juz 18 miesięcy)
__________________
monika1983k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-18, 19:53   #1620
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Dziś mija 15 miesięcy bez farby Bardzo polubiłam swój naturalny kolor i z niecierpliwością czekam na całe naturalki. O farbach w ogóle nie myślę
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.