Krakowianki XXIV - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-26, 21:34   #3601
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Ineso, będziesz jutro w domu między 13 a 15?
Nie wiem.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:37   #3602
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

Tass - no cieszę się, że nie tylko mi kwota podana przez Mallę wydaje się bardzo mała (bo wychodzę na jakiegoś rozrzutnika czy coś) Choć ja miałam, jak pisałam, jeden nocleg więcej, jeden dzień więcej i ten nieszczęsny transport za 40 euro w dwie strony.
Z cenami biletów faktycznie - potrafią jednego dnia kosztować 80 zł, a drugiego już 280, więc jak się zobaczy ofertę tanią to trzeba już być zdecydowanym i brać, bo lada moment może być o wiele drożej (my tak miałyśmy, jak był Paryż za 160 to się zastanawiałyśmy i w międzyczasie bilety podskoczyły o kilkadziesiąt złotych).
No i właśnie, ja bardzo lubię gotowanie i różne kuchnie. Jak jadę w nowe miejsce to nie jem konserw, zupek chińskich czy klusek w barze mlecznym, tylko lubię zjeść coś typowego dla danego regionu. W ramach zdrowego rozsądku, no ale jedzenie na zachodzie jest strasznie drogie. Nawet taki rogalik z kawą w Paryżu w fajnej kawiarni to wydatek rzędu co najmniej paru euro, a co tu mówić o czymś obiadowym?
Swoją drogą przypomina mi się, jak pierwszy raz byłam w Czechach i w ciemno zamówiliśmy jakąś potrawę (karta tylko po czesku, brzmiało przekonująco). No i wszędzie naokoło wielkie talerze pysznego jedzenia, a nam przynieśli jakieś COŚ wyglądające jak kromki chleba wymaczane w brejowatym sosie, z kawałkiem mięcha wyglądającego jak podeszwa... Knedliki. Na szczęście były bardzo dobre, a mięso mięciutkie, o wiele lepiej to smakowało niż wyglądało.

granatowo - wow

Myszka pudry są mocno jasne i żółte Na pewno nie są zgrane z odcieniami podkładów.

kasiencja, ja jestem niestudiująca 25 a w lipcu nawet 25+, więc ja też mogę.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:39   #3603
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

W Hebe będzie promocja -40% - codziennie inna marka.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie wiem.
Ale mogę dzwonić? Będę w pobliżu i spróbowałabym odebrać rzeczy.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:46   #3604
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Podobno w Naturze też jest 40% na kolorówkę.

Wredna, napiszę Ci smsa przed południem.

Nie chcesz któraś się pozbyć jakichś essie?


edit:
albo kupić lakierów - nowości w Avon w następnym katalogu? przy zakupie 5 - cena 9zł, a przy zakupie 10 - 7,50 zł za sztukę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (103,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (64,2 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2014-04-26 o 22:00
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:55   #3605
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Podobno w Naturze też jest 40% na kolorówkę.
Od 28.
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Wredna, napiszę Ci smsa przed południem.
ok
Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie chcesz któraś się pozbyć jakichś essie?
Hmmm... Mogłabym tego.

nicRu, a Tobie chodzi o tem puder? Google nie pokazuje mi pudru healthy mix, więc pewnie to ten
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."


Edytowane przez WrednaMyszka
Czas edycji: 2014-04-26 o 21:57
WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 21:59   #3606
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki XXIV


On nlezy jakos do serii HM
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:04   #3607
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość

Hmmm... Mogłabym tego.
Nie ładuje mi się ta strona.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 22:10   #3608
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie ładuje mi się ta strona.
wyszukiwarka grafiki : all tied up
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:13   #3609
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

A nie, to jego widziałam u Ciebie chyba, nie podoba mi się
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:27   #3610
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki XXIV

Lirriel, WM, wyślę Wam jutro bo teraz już kompa wyłączyłam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:42   #3611
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

W superpharm od 25 do 28.04. wszystkie lakiery do paznokci: 1 + drugi za 1 grosz. Essie Ineso, coś dla Ciebie
Tu więcej info o weekendowej promocji: https://www.facebook.com/super.pharm...levant_count=1
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 22:47   #3612
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Płyn do soczewek bardziej mnie zainteresował

Ola_gie - długo weryfikują tę legitymację... Pewnie się w zdjęcie wpatrują, bo śliczne
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:55   #3613
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
W superpharm od 25 do 28.04. wszystkie lakiery do paznokci: 1 + drugi za 1 grosz. Essie Ineso, coś dla Ciebie
Tu więcej info o weekendowej promocji: https://www.facebook.com/super.pharm...levant_count=1
Byłam dziś w Factory i nie zdążyłam dojść TYLKO do Superpharm, bo musiałam wracać. Ktoś wie po ile tam są Essie? Ok. 30?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 22:58   #3614
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Factory i nie zdążyłam dojść TYLKO do Superpharm, bo musiałam wracać. Ktoś wie po ile tam są Essie? Ok. 30?
To faktycznie pech. Miałabyś jeszcze duży wybór, a jutro już mogą być przebrane. Jak ostatnio w SP była promocja na Essie (drugi za 1 zł) i poszłam właśnie w drugi dzień promocji, to najbardziej chodliwych kolorów już nie było

Nie mam pojęcia, ale na pewno na wątku SP będą wiedzieć.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:07   #3615
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Factory i nie zdążyłam dojść TYLKO do Superpharm, bo musiałam wracać. Ktoś wie po ile tam są Essie? Ok. 30?
Bodaj 32 albo 34.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:24   #3616
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Płyn do soczewek bardziej mnie zainteresował

Ola_gie - długo weryfikują tę legitymację... Pewnie się w zdjęcie wpatrują, bo śliczne
Haha, mialam pytac, czy sie wszystko udalo, ale mi wylecialo z glowy nie przepadam za tym zdjeciem, ale dziekuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:39   #3617
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Ty to robisz Nawet jak wyczytam na mlecznychpodróżach albo loterze czy innym takim o promocji lotniczej, to jak sprawdzę - to zazwyczaj nieaktualne
Chyba trzeba mieć jakiś dodatkowy zmysł do tego, mnie też nie udało się upolować takich okazji.
[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46193799]O kurczę, jak się zmieściłaś w tak niewielkiej sumie? Co pozwiedzaliście? Ja chętnie bym jeszcze raz zobaczyła np. katedrę Notre Dame, czy Luwr (niby byłam tam na pięć godzin, a obleciałyśmy z koleżanką tylko najważniejsze eksponaty), zagłębiła się bardziej w ten klimat, napiła jakieś herbatki i zjadła rogalika w kawiarni, ale kurczę drogo by to strasznie wszystko wyszło to raz, a dwa, hmm, nie wiem czy bym się na takie zwiedzanie zakątków Paryża zdecydowała, ja strachajło jestem

Dzięki za ostrzeżenie o podskakujących nagle cenach ; )[/QUOTE]
Ceny nie podskoczyły, tylko pojawiły się przeróżne, obowiązkowe opłaty dodatkowe...

Tanie loty i noclegi wyczaił mój brat pół roku wcześniej. Byliśmy na Wersalu, Wieży, w Luwrze, Notre-Dame, Sacre-Coeur, Pompidou, jedliśmy naleśniki i gorące kanapki, a w dzień spożywaliśmy co kupiliśmy w spożywczym koło hotelu. Bilet trzydniowy kosztował ze 30 euro. Bardzo dużo chodziliśmy, a także szybko się przemieszczaliśmy metrem i pływaliśmy statkami. Żałowaliśmy tylko, że nie zdążyliśmy na cmentarz. Po Londynie też miałam ekspresową wycieczkę, mój brat mógłby być pilotem.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:45   #3618
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Tanie loty i noclegi wyczaił mój brat pół roku wcześniej. Byliśmy na Wersalu, Wieży, w Luwrze, Notre-Dame, Sacre-Coeur, Pompidou, jedliśmy naleśniki i gorące kanapki, a w dzień spożywaliśmy co kupiliśmy w spożywczym koło hotelu. Bilet trzydniowy kosztował ze 30 euro. Bardzo dużo chodziliśmy, a także szybko się przemieszczaliśmy metrem i pływaliśmy statkami. Żałowaliśmy tylko, że nie zdążyliśmy na cmentarz. Po Londynie też miałam ekspresową wycieczkę, mój brat mógłby być pilotem.
Łaaaaaaaał Teraz 75% krakowianek zainteresowanych podróżami będzie chciało żebyś ożeniła z nimi Twojego brata.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-26, 23:46   #3619
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki XXIV

On chyba jest zajety?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 01:03   #3620
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki XXIV

Już nie
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 07:07   #3621
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Już nie
Uważaj, bo się baby rzucą

Też zwiedziłam te rzeczy, które Ty widziałaś, oprócz tego jeszcze właśnie ten cmentarz (którego nazwę potrafię wypowiedzieć, ale nie mam pojęcia, jak się pisze - Per-Lachez?, w każdym razie ten z grobami Chopina, Morrisona, Abelarda i Heloizy itd.), Wersal też, tylko troszkę żałuję, że tak mało czasu było i nie miałam okazji połazić po ogrodach, były cudowne, a zdążyłam tylko główne alejki oblecieć na szybko A Londyn mi się też marzy... na pewno się kiedyś uda Btw, mój TŻ jest całkiem optymistycznie nastawiony do idei jakiegoś taniego wyjazdu, jestem w szoku
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:49   #3622
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXIV

hej, żyję

Myszka przepraszam strasznie, że Cię wtedy nie poznałam, nie widziałam Cię chyba nigdy w związanych włosach
Próbowałaś już może peelingu?


Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Osobiście bardzo polecam dietę south beach. Właściwie pomijając pierwszą fazę to sposób żywienia, a nie dieta. Daje efekty, jest zdrowa, nie jest się głodnym, nie trzeba nic ważyć/ wyliczać.
Nie wiem czy pisałaś o tym coś więcej i pominęłam Ale czy ciężka jest ta pierwsza faza? I czy później można już jeść słodycze?

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;46009200]My mielismy kupic sobie mikrofale i blender, jakos to tak odkladalismy i teraz sie ciesze, ze nie mamy tych sprzetow, bo da rade sie obejsc (jako tako, ale juz mnie wkurza,ze nie ma w domu miksera), a i tak niedlugo sie przeprowadzamy i wszystko bysmy sprzedali albo zostawili u moich rodzicow. Za to juz w nowym miejscu zamieszkania kupie sobie wypasione rzeczy, to postanowione
[/QUOTE]
Nie moglibyście zabrać sprzętów do nowego lokum?

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dziewczyny, wypełniłaby mi któraś krótką ankietkę do badania pilotażowego do magisterki? dosłownie 5, max 10 minut. w sumie to mile widziany wiek 25+, bo studentek jak zwykle nadmiar ale jak nie, to też ewentualnie może być
ja mogę

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
A perfumy? http://www.perfumeriaquality.pl/prod...perfumy-50ml-1 - na przykład takie, znalazłam też na tej stronie droższe, na przykład za prawie 8000. Co ciekawe, moje doświadczenia z takimi drogimi perfumami do tej pory wcale nie są jakieś powalające. To i dobrze, bo jakby mi jakieś urwały tyłek to cena mogłaby mnie zabić i byłabym nieszczęśliwa. Ale ostatnio dziewczyna rozbierała Toma Forda (ha, jak to brzmi ), też flacha kosztowała 1600 zł, tyle że za 250 ml.


Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Mój temat się pojawił, więc postanowiłam wyjść z ukrycia

Tass, zastanów się nad podróżą do Maroka.
Loty można znaleźć za 350zł w dwie strony. Noclegi za 20zł (nie jest to Hilton, ale nie jest to również lepianka, takie polskie 2 gwiazdki), śniadania w restauracjach za 8-10zł, obiady za 20zł. Swieżo wyciskany sok z pomarańczy za 1,6zł
Transport między miastami autokarami, za dobre pieniądze.
Ceny z lutego tego roku.

To najtańsze miejsce w jakim byłam, a mam sporo podróży na koncie

Gdybyś chciała więcej szczegółów, konkretne namiary na hotele to daj znać na priv.
Jak już coś komuś pisałaś to też poproszę o przeklejenie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Ty to robisz Nawet jak wyczytam na mlecznychpodróżach albo loterze czy innym takim o promocji lotniczej, to jak sprawdzę - to zazwyczaj nieaktualne

Za niesamowity sukces uważam wczorajsze opolowanie biletow w polskim busie do wrocka - dwa wyjazdy dla dwóch osób za 37zł
My mamy za 20 w obie strony I hotel za jedną trzecią ceny

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Byłam dziś w Factory i nie zdążyłam dojść TYLKO do Superpharm, bo musiałam wracać. Ktoś wie po ile tam są Essie? Ok. 30?
35
Byłam na dworcu w pierwszy dzień promocji i już nie było tego co chciałam
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.

Edytowane przez mmmmmm
Czas edycji: 2014-04-27 o 10:52
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 10:55   #3623
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki XXIV

ja planuję wybrać się do Maroka w przyszłym roku, ale samej tak mi głupio podróżować na własną rękę, więc pewnie przepłacę z biurem podróży
o ile coś się nie wychrzani po drodze :/
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:11   #3624
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pisałaś o tym coś więcej i pominęłam Ale czy ciężka jest ta pierwsza faza? I czy później można już jeść słodycze?
To jest sposób odżywiania na całe życie właściwie i słodycze lądują na zawsze na czarnej liście Choć oczywiście od czasu do czasu, na III fazie krzywdy nie robią.
Jestem uzależniona od cukru i nigdy nie udawało mi się ,,odzwyczaić" od słodkiego. Tylko po tej diecie - której największą zaletą jest ustabilizowanie poziomu cukru - nie miałam już na nie takiej ochoty. Zjadałam sporo domowych wypieków, ale raczej na ksylitolu/stewii/słodzikach ewentualnie trzcinowym cukrze. Czekolada gorzka, w małych ilościach - ale na więcej nie miałam ochoty. Niestety po dwóch latach, zawaliłam i za bardzo poszalałam, co pociągnęło za sobą powrót do nałogu i 6kg w ciągu 3 mies. Teraz jestem znów na odwyku
Pierwsza faza trwa tylko 14 dni. Jest trudna o tyle, że trzeba przestawić się na 5 posiłków w regularnych odstępach. Nie je się nic ze skrobią czyli zero pieczywa, kasz, makaronów, itd. Zero cukru, w tym również owoców. Kilka warzyw jest też zakazanych. Poza tym reszta bez ograniczeń ilościowych, więc jest się czym najeść. Polecam wszelkie strączkowe warzywa - najbardziej zapychają. Na drugiej fazie (która trwa tyle ile się chce, dopóki nie osiągnie się upragnionej wagi) powoli wprowadza się owoce i skrobię w porcjach - zaczyna się od jednego owocu i jednej porcji skrobii dziennie. Z tymże nadal jest kilka owoców, tych najsłodszych których należy unikać. To samo z warzywami - te z wysokim IG należy jeść rzadko. Skrobia powinna być w postaci produktów pełnoziarnistych, jak najmniej przetworzonych (przetworzone produkty mają wyższy IG).
Ogólnie uważam, że dieta jest urozmaicona i nie ma ryzyka, że czegoś nie dostarczamy organizmowi. Poza tym dobra pod względem zdrowotnym - zapobiega cukrzycy, na którą obecnie ze względu na sposób żywienia jest narażony prawie każdy, promuje warzywa i produkty, jak najmniej przetworzone.


Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
35
Byłam na dworcu w pierwszy dzień promocji i już nie było tego co chciałam
A to nie będę się nawet fatygować w takim razie.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:23   #3625
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
hej, żyję

Myszka przepraszam strasznie, że Cię wtedy nie poznałam, nie widziałam Cię chyba nigdy w związanych włosach
Próbowałaś już może peelingu?
Spoko, po prostu sie mnie nie spodziewałaś
Ja już go używam od wakacji Kupiłam go w chorwackim DM. Jestem z niego zadowolona jest delikatny, ale radzi sobie ze wszystkim co trzeba i jest tani.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 11:30   #3626
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Krakowianki XXIV

cześć dziewczyny!
znacie może jakiegoś pasjonatę Krakowa, który mówi po niemiecku lub angielsku i dałby radę we wtorek lub w środę pospacerować po centrum i coś poopowiadać dwóm-trzem Austirakom?
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:11   #3627
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
dziewczyny, wypełniłaby mi któraś krótką ankietkę do badania pilotażowego do magisterki? dosłownie 5, max 10 minut. w sumie to mile widziany wiek 25+, bo studentek jak zwykle nadmiar ale jak nie, to też ewentualnie może być
Jak może być studentka to podeślij


Cytat:
Napisane przez granatowo Pokaż wiadomość
Mój temat się pojawił, więc postanowiłam wyjść z ukrycia

Tass, zastanów się nad podróżą do Maroka.
Loty można znaleźć za 350zł w dwie strony. Noclegi za 20zł (nie jest to Hilton, ale nie jest to również lepianka, takie polskie 2 gwiazdki), śniadania w restauracjach za 8-10zł, obiady za 20zł. Swieżo wyciskany sok z pomarańczy za 1,6zł
Transport między miastami autokarami, za dobre pieniądze.
Ceny z lutego tego roku.

To najtańsze miejsce w jakim byłam, a mam sporo podróży na koncie

Gdybyś chciała więcej szczegółów, konkretne namiary na hotele to daj znać na priv.
O mamo!
Mi się marzy coś orientalnego ale jak na razie to jadę na Thassos


Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
nicRu, a Tobie chodzi o tem puder? Google nie pokazuje mi pudru healthy mix, więc pewnie to ten
Kupiłam go i d*py nie urywa ;] Mogłam wziąć korekto HM, bo był spory wybór, a teraz to już pewnie nie będzie :/
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 13:59   #3628
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
To jest sposób odżywiania na całe życie właściwie i słodycze lądują na zawsze na czarnej liście Choć oczywiście od czasu do czasu, na III fazie krzywdy nie robią.
Jestem uzależniona od cukru i nigdy nie udawało mi się ,,odzwyczaić" od słodkiego. Tylko po tej diecie - której największą zaletą jest ustabilizowanie poziomu cukru - nie miałam już na nie takiej ochoty. Zjadałam sporo domowych wypieków, ale raczej na ksylitolu/stewii/słodzikach ewentualnie trzcinowym cukrze. Czekolada gorzka, w małych ilościach - ale na więcej nie miałam ochoty. Niestety po dwóch latach, zawaliłam i za bardzo poszalałam, co pociągnęło za sobą powrót do nałogu i 6kg w ciągu 3 mies. Teraz jestem znów na odwyku
Pierwsza faza trwa tylko 14 dni. Jest trudna o tyle, że trzeba przestawić się na 5 posiłków w regularnych odstępach. Nie je się nic ze skrobią czyli zero pieczywa, kasz, makaronów, itd. Zero cukru, w tym również owoców. Kilka warzyw jest też zakazanych. Poza tym reszta bez ograniczeń ilościowych, więc jest się czym najeść. Polecam wszelkie strączkowe warzywa - najbardziej zapychają. Na drugiej fazie (która trwa tyle ile się chce, dopóki nie osiągnie się upragnionej wagi) powoli wprowadza się owoce i skrobię w porcjach - zaczyna się od jednego owocu i jednej porcji skrobii dziennie. Z tymże nadal jest kilka owoców, tych najsłodszych których należy unikać. To samo z warzywami - te z wysokim IG należy jeść rzadko. Skrobia powinna być w postaci produktów pełnoziarnistych, jak najmniej przetworzonych (przetworzone produkty mają wyższy IG).
Ogólnie uważam, że dieta jest urozmaicona i nie ma ryzyka, że czegoś nie dostarczamy organizmowi. Poza tym dobra pod względem zdrowotnym - zapobiega cukrzycy, na którą obecnie ze względu na sposób żywienia jest narażony prawie każdy, promuje warzywa i produkty, jak najmniej przetworzone.
Dziękuję za informacje Ja też jestem uzależniona od słodkiego
Widziałam, że rossman bardzo poszerzył dział spożywczy i można tam teraz dostać stewię czy ksylitol

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Spoko, po prostu sie mnie nie spodziewałaś
Ja już go używam od wakacji Kupiłam go w chorwackim DM. Jestem z niego zadowolona jest delikatny, ale radzi sobie ze wszystkim co trzeba i jest tani.
Dla siebie też go kupiłam, ale nie próbowałam bo mam jeszcze z YR. Cena rzeczywiście super
__________________
Chmiel na bezsenność, a sen - na bezmiłość.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 14:15   #3629
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: Krakowianki XXIV

A ja mam takie pytanie - czy dieta south beach jest bezpieczniejsza od takich diet jak optymalna czy Dukana, które ostatecznie mają rujnujące organizm konsekwencje? Bardzo mnie ciekawią takie kwestie.

I czy któraś z was próbowała kiedykolwiek być na diecie bezglutenowej?

Edytowane przez Lirriel
Czas edycji: 2014-04-27 o 14:17
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-27, 17:03   #3630
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki XXIV

Cytat:
Napisane przez Lirriel Pokaż wiadomość
I czy któraś z was próbowała kiedykolwiek być na diecie bezglutenowej?
Ja!

Paskudny chleb, niesmaczne drożdżówki, makaron strasznie żółty... A tak na serio to mi dietetyczka w szpitalu powiedziała, że dieta bez glutenu jak się nie musi to jest bez sensu
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 20:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.