Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 02:03   #2701
NattiTt
Wtajemniczenie
 
Avatar NattiTt
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Ten peeling to spróbuj z tych z eveline - jak dla mnie były dobre.
__________________
Nie istnieje nic poza tym, co czujesz

-7kg
NattiTt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 04:39   #2702
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

nie wiecie czy (i gdzie) można sprawdzić jak gra konkretny model słuchawek dokanałowych?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 06:17   #2703
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

W sklepie avans można odsluchac przed zakupem, jeśli o to chodzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 07:46   #2704
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Znalazłam niedawno olejek z drzewa herbacianego i wysmarowałam nogę. Nadal jest twarda w tym miejscu. Jutro chyba wypiję wiadro wapna ;/
Pocieszę Cię, że mojego TŻta też coś użarło. Wczoraj patrzymy, a on całą nogę z tyłu ma czerwoną, widać maluteńkie miejsce, gdzie coś go użarło (nie był to komar na pewno), noga opuchnięta, gorąca i twarda :/ Zrobiłam mu podwójne wapno, przetarłam olejkiem z drzewa herbacianego i trochę lepiej było. Nie wiem, cóż to było.
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Poszukuję:
- peelingu do ciała, bardzo drobnego, antycellulitowego, bla bla bla (coś jak ten - nie mogę go znaleźć, a teraz mam jakiś z brokatem i niedobrze mi się robi na jego widok na moim ciele);

Zrób sobie domowy peeling:
- kawa mielona 1op.
- sól ok. 10 łyżek
- cynamon - 1 opakowanie
- oliwa z oliwek/olejek - parę łyżek

Wymieszaj wszystko i ciesz się tanim, mega ścierającym peelingiem

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
- serum ujędrniającego do ciała (też mam z eveline, ale na złość... też jest z brokatem ;/);
Ja miałam to masło i było bardzo fajne. Jest też serum z tej serii
Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
- fajnego, w miarę naturalnego toniku do twarzy, który dostanę raczej stacjonarnie (chyba, że 100% naturalny to mogę kupić online) - szukam czegoś, co nada się po powrocie z roweru czy ogólnie z jakiegoś powrotu do przetarcia twarzy po umyciu;
Ja bardzo lubię ten. Stacjonarnie kupuję go w małej drogerii, widziałam go też w naturze.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 08:18   #2705
Varga
Wtajemniczenie
 
Avatar Varga
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 183
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Muszę dzisiaj zrobić kilka zdjęć pacjentom lustrzanką Nikona, a ja nigdy zdjęć nią nie robiłam. Przeczytałam instrukcję i mam pytanie:
Czy jeśli aparat będzie ciągle włączony (tryb ON) to będę mogła cały czas robić zdjęcia czy może po pewnym czasie bezczynności on się blokuje i trzeba go odblokować? Jak to zrobić?
Czy przechodząc do poprzednich zdjęć widzę nazwy nadawanych zdjęć?- Dobra, tu już znalazłam odpowiedź, ale poprzednie pytanie dalej pozostaje zagadką

Edytowane przez Varga
Czas edycji: 2014-07-08 o 08:19
Varga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 08:21   #2706
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Jaka jest szansa na wyprostowanie nog u mlodego doroslego? Mam lekka skolioze, plaskostopie i krzywie buty (leca do srodka). O ile adidasy wygladaja nie najgorzej (nienajgorzej? nie wiem, jak jest poprawnie), to z klapek ucieka mi noga wyglada to okropnie. Wydaje mi sie, ze w ciagu ostatnich kilku lat mi sie pogorszylo (choc nigdy nie mialam prostych nog, plaskostopie mam od dziecinstwa). Jakis czas temu bylam u lekarza rehabilitacji (z nadzieja, ze cos mi na to poradzi). Wizyta byla beznadziejna. Nawet nie zapytala z czym przyszlam (). A kregoslup "zbadala" w ubraniu i polegalo to na jednokrotnym pochyleniu sie do przodu i wyprostowaniu Przez kilka miesiecy chodzilam na cwiczenia na kregoslup, chyba rzeczywiscie mi sie wzmocnil, bo nie boli jak wczesniej (moze tez mnie dzwigam).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-07-08 o 08:23
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:03   #2707
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Od kogo mam wziąć aktualny dokument poświadczający prawo do ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ? Z kadr? Chciałam się zapisać do osiedlowej przychodni
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 09:14   #2708
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Od kogo mam wziąć aktualny dokument poświadczający prawo do ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ? Z kadr? Chciałam się zapisać do osiedlowej przychodni
Tak.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:18   #2709
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Od kogo mam wziąć aktualny dokument poświadczający prawo do ubezpieczenia zdrowotnego w NFZ? Z kadr? Chciałam się zapisać do osiedlowej przychodni
A to nie jest tak, ze system EWUS ma juz te dane?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:24   #2710
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Jaka jest szansa na wyprostowanie nog u mlodego doroslego? Mam lekka skolioze, plaskostopie i krzywie buty (leca do srodka). O ile adidasy wygladaja nie najgorzej (nienajgorzej? nie wiem, jak jest poprawnie), to z klapek ucieka mi noga wyglada to okropnie. Wydaje mi sie, ze w ciagu ostatnich kilku lat mi sie pogorszylo (choc nigdy nie mialam prostych nog, plaskostopie mam od dziecinstwa). Jakis czas temu bylam u lekarza rehabilitacji (z nadzieja, ze cos mi na to poradzi). Wizyta byla beznadziejna. Nawet nie zapytala z czym przyszlam (). A kregoslup "zbadala" w ubraniu i polegalo to na jednokrotnym pochyleniu sie do przodu i wyprostowaniu Przez kilka miesiecy chodzilam na cwiczenia na kregoslup, chyba rzeczywiscie mi sie wzmocnil, bo nie boli jak wczesniej (moze tez mnie dzwigam).

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Co do kregoslupa to się nie wypowiem, ale co do nog to polecam chodzenie na platformach nie wysokich ale zeby troszkę miały
Oraz cwiczenia wzmacniajace staw skokowy, mozesz na silowni na maszynach robic albo w domu wspiecia na palce i chodzenie na zewnętrznych bokach nog. Wystarczy kilka minut dziennie.
I koniecznie poszukaj dobrego fizjoterapeuty
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 09:29   #2711
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Tak.

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze system EWUS ma juz te dane?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bo ja wiem Osobiście jeszcze tego EWUS nie używałam. Przejdę się do przychodni i zapytam, ale wcześniej wolałam oczywiście zapytać na wizażu

Coś takiego znalazłam na teraz http://www.nfz.gov.pl/new/art/5117/ulotka_inf_11_16.pdf
__________________


Edytowane przez ygerna
Czas edycji: 2014-07-08 o 09:31
ygerna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 10:22   #2712
kasialot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

spamuję!
__________________
<ciach_reklama>

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-07-08 o 10:52
kasialot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:39   #2713
paaaat
Rozeznanie
 
Avatar paaaat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 815
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Czy któraś z Was kupowała obraczki ślubne zagranica? Konkretnie w Irlandii? Na co zwrócić uwagę? Naczytałam się o tych karatach i zgłupiałam kompletnie czy lepiej internetowo z Polski?
__________________
Podejmuj decyzje, choć w głowie chaos,
wyrywa z butów ogromna ciekawość,
wybierzesz dobrze, ogarnie Cię radość.
paaaat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:41   #2714
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez paaaat Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was kupowała obraczki ślubne zagranica? Konkretnie w Irlandii? Na co zwrócić uwagę? Naczytałam się o tych karatach i zgłupiałam kompletnie czy lepiej internetowo z Polski?
Ja mialam kupowac w Anglii, jednak jakos zlota jest o wiele nizsza, duzo obraczej jest napompowanych w srodku, a cena jest z kosmosu. My zamawialismy z Polski.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 10:43   #2715
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość


Bo ja wiem Osobiście jeszcze tego EWUS nie używałam. Przejdę się do przychodni i zapytam, ale wcześniej wolałam oczywiście zapytać na wizażu

Coś takiego znalazłam na teraz http://www.nfz.gov.pl/new/art/5117/ulotka_inf_11_16.pdf
to dziwne, bo od kiedy ten cały ewuś działa to mnie np nigdzie nie prosili o jakieś zaświadczenia.

Cytat:
Napisane przez kasialot Pokaż wiadomość
spamuję!
reklama jest płatna
__________________

książki
ubrania

Edytowane przez sublime
Czas edycji: 2014-07-08 o 10:53
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:10   #2716
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Znacie jakieś knajpy wegańskie w Gdańsku, które mają dowóz?
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:40   #2717
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Dziewczyny, wybieram się w długą podróż samochodem (około 400-450 km). Jaką porę najlepiej wybrać? Wyruszać wieczorem (powiedzmy 22-23) i jechać przez całą noc, czy może wyruszyć już nad ranem (około 3 rano)? Zważywszy też na to, że mogą być upały...
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:43   #2718
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ten peeling to spróbuj z tych z eveline - jak dla mnie były dobre.
Mam teraz 2 z eveline, chcę spróbować czegoś nowego, choć w sumie jak nic lepszego nie znajdę to pewnie do nich wrócę



Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, że mojego TŻta też coś użarło. Wczoraj patrzymy, a on całą nogę z tyłu ma czerwoną, widać maluteńkie miejsce, gdzie coś go użarło (nie był to komar na pewno), noga opuchnięta, gorąca i twarda :/ Zrobiłam mu podwójne wapno, przetarłam olejkiem z drzewa herbacianego i trochę lepiej było. Nie wiem, cóż to było.



Zrób sobie domowy peeling:
- kawa mielona 1op.
- sól ok. 10 łyżek
- cynamon - 1 opakowanie
- oliwa z oliwek/olejek - parę łyżek

Wymieszaj wszystko i ciesz się tanim, mega ścierającym peelingiem


Ja miałam to masło i było bardzo fajne. Jest też serum z tej serii

Ja bardzo lubię ten. Stacjonarnie kupuję go w małej drogerii, widziałam go też w naturze.
Po olejku jako tako, ale trochę lepiej, zeszła częściowo opuchlizna, choć nadal miejsce jest twarde. Nie ma natomiast już, na szczęście, zaczerwienienia.

Dzięki za przepis na peeling, znam go i stosuję, szukam gotowca, bo mam wannę i na peeling kawowy pozwalam sobie rzadko - za dużo zabawy ze sprzątaniem. Często używam peelingu, szukam więc czegoś szybszego

Dzięki też za pomysły na produkty Ziai. Rzeczywiście to stoisko chyba zaspokoi moje potrzeby, nie wpadłam na to - wydam tyle, co za Eveline, a chociaż pozbędę się brokatu Czuję, że tam przepadnę, może wreszcie skuszę się na coś z serii profesjonalnej do twarzy

Ten tonik też mam i niestety irytuje mnie, że pozostawia na twarzy lepki film ;/ Kupiłam go w drogerii Dayli, bo tam mają sporo produktów Celii, ale niestety się zawiodłam Szukam czegoś, co odświeży cerę jak hydrolat, ale nie będzie na niej pozostawało Chyba muszę jednak przekopać coś z naturalnych i zamówię u siebie może :P

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
Znacie jakieś knajpy wegańskie w Gdańsku, które mają dowóz?
Sprawdź na pyszne.pl. Wpisz jakiś adres w centrum, bo tam nie zawsze adres dostawy pokrywa się z realnym miejscem dowozu, na niekorzyść mniejszych dzielnic, bardziej odległych miejsc od centrum.

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w długą podróż samochodem (około 400-450 km). Jaką porę najlepiej wybrać? Wyruszać wieczorem (powiedzmy 22-23) i jechać przez całą noc, czy może wyruszyć już nad ranem (około 3 rano)? Zważywszy też na to, że mogą być upały...
Ja bym wyjechała względnie po południu, żeby się wyspać po dojeździe, albo w nocy, tak właśnie o 3, żeby przed upałami dojechać. Zależy w sumie, jaki masz nocleg i czy zależy Ci na oszczędności kasy oraz czy gospodarz wpuści Cię rano.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 11:49   #2719
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Bez kitu, nie wiem, kto w CCC moze sobie kupic buty. Chcialam, naprawde chcialam. Beznadziejne wzory i bardzo waskie podeszwy. Ale widze, ze dziewczyny tak chodza. Nie przeszkadza im, ze stopa sie wylewa z buta?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie każdy ma szeroką stopę, ja mam wąską i mi byty ccc pasują, a nawet czasami są szerokie, paski szczególnie, mnie własnie dziwi, że wszystkie buty robią na takie szerokie stopy. A w deichmannie drobna kobieta nie ma już czego szukać. Wiem, że wiele ludzi ma problem za waska lub za szeroka stopa. powinni na tęgość też robić obuwie.

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Ta druga


---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Nie macie co zazdrościć wąskich stóp - serio, mam takie i dla mnie to jest katorga, w pewnym sensie Mam wrażenie, że wszystkie buty robione są na jeden sposób, jak na końskie kopyto - szerokie i wszystkie ze mnie spadają
Ja nie nosze sandałów na obcasie bo nie robią takich wąskich sandaly tylko w paskiem m-y palcem jak w japonkach. Także racja, nie a czego zazdroscić.

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Najgorzej jest z adidasami, jeszcze jakies balerinki da sie kupic ale te adidasy.
ze sportowymi nie mam problemu, wiązane ścisnę i jest ok, w ogole kryte buty można sobie wkładką zwęzić. Do botków czy tenisówek zawsze kupuje wkladki i but robie się ciasniejszy. Balerinki mi zawsze spadają.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 11:53   #2720
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w długą podróż samochodem (około 400-450 km). Jaką porę najlepiej wybrać? Wyruszać wieczorem (powiedzmy 22-23) i jechać przez całą noc, czy może wyruszyć już nad ranem (około 3 rano)? Zważywszy też na to, że mogą być upały...
My ostatnio robiliśmy 800 km to wyjechaliśmy ok. 22:00. Drogi puste, chłodno, na spokojnie jechaliśmy Ale to wszystko zależy od kierowcy czy lubi jeździć w nocy i czy da radę fizycznie.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 12:07   #2721
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w długą podróż samochodem (około 400-450 km). Jaką porę najlepiej wybrać? Wyruszać wieczorem (powiedzmy 22-23) i jechać przez całą noc, czy może wyruszyć już nad ranem (około 3 rano)? Zważywszy też na to, że mogą być upały...
my jadąc nad morze (też ok. 450km) wyjeżdżamy zawsze ok. 2 w nocy, żeby od rana być na miejscu i uniknąć upałów oraz korków. Ale jak pisała Dagunia, nie każdy kierowca jest w stanie jeździć w nocy na tak długie trasy.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 12:22   #2722
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, ze system EWUS ma juz te dane?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zasadniczo powinien mieć te dane, ale on jeszcze czasami nie działa tak jak należy ostatnio w gabinecie wyszło mi że nie jestem w ogóle ubezpieczona... Musiałam iść po zaświadczenie.
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 12:28   #2723
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

No tak, ale gdy mi wyskakiwal blad, to musialam isc najpierw do NFZ, a nie do kadr.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201708160922
Czas edycji: 2014-07-08 o 13:43
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:15   #2724
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Co może być przyczyną pulsowania w wewnętrznym kąciku oka? Pulsuje mi od wczoraj rana, nie cały czas, ale co kilka/naście minut przez parę sekund.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:23   #2725
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Pocieszę Cię, że mojego TŻta też coś użarło. Wczoraj patrzymy, a on całą nogę z tyłu ma czerwoną, widać maluteńkie miejsce, gdzie coś go użarło (nie był to komar na pewno), noga opuchnięta, gorąca i twarda :/ Zrobiłam mu podwójne wapno, przetarłam olejkiem z drzewa herbacianego i trochę lepiej było. Nie wiem, cóż to było.
To na pewno meszki! Są malutkie a ich ugryzienia groźniejsze niż ugryzienia komarów. Warto pilnować takiego ugryzienia, bo może wdać się zakażenie.

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybieram się w długą podróż samochodem (około 400-450 km). Jaką porę najlepiej wybrać? Wyruszać wieczorem (powiedzmy 22-23) i jechać przez całą noc, czy może wyruszyć już nad ranem (około 3 rano)? Zważywszy też na to, że mogą być upały...
Zależy od Twojego tryby dnia i jak późno zazwyczaj chodzisz spać
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:46   #2726
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Co do kregoslupa to się nie wypowiem, ale co do nog to polecam chodzenie na platformach nie wysokich ale zeby troszkę miały
Oraz cwiczenia wzmacniajace staw skokowy, mozesz na silowni na maszynach robic albo w domu wspiecia na palce i chodzenie na zewnętrznych bokach nog. Wystarczy kilka minut dziennie.
I koniecznie poszukaj dobrego fizjoterapeuty
Czyli jakas szansa jest? A czy w takim przypadku fizjoterapia jest na NFZ, czy bede musiala placic?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:08   #2727
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
To na pewno meszki! Są malutkie a ich ugryzienia groźniejsze niż ugryzienia komarów. Warto pilnować takiego ugryzienia, bo może wdać się zakażenie.
Obstawiałam jakiegoś pająka, albo coś innego okropnego, bo był w niedzielę na wsi z moją mamą i tam go to użarło. Może i meszki... Paskudztwo!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:27   #2728
zlosliwe_straszydelko
Raczkowanie
 
Avatar zlosliwe_straszydelko
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: z szafy, czasami spod łóżka
Wiadomości: 202
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

CzasKomety - znalazłam jakiegoś twojego starego posta w którym pisalas ze obcieraja cie Crocsy huarache. Tez tak mam - te podpiętki ci jakoś pomogły? Buty się wyrobiły? czy mam się poddac
__________________
"Próżnoś repliki się spodziewał
Nie dam ci przytyczka ani klapsa.
Nie powiem nawet pies cię ***ał,
bo to mezalians byłby dla psa."
zlosliwe_straszydelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:43   #2729
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Czy któraś z was miała styczność z tzw. "wiecznymi kwiatami"? Chodzi o róże, które mają podobno wyglądać na świeże przez kilka lat, sprzedają je np. na stacjach benzynowych po około 50 zł za sztukę. Czy ktoś ma takie kwiaty? Czy one pachną? Czy faktycznie nic się z nimi nie dzieje?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:08   #2730
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.25

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Czy któraś z was miała styczność z tzw. "wiecznymi kwiatami"? Chodzi o róże, które mają podobno wyglądać na świeże przez kilka lat, sprzedają je np. na stacjach benzynowych po około 50 zł za sztukę. Czy ktoś ma takie kwiaty? Czy one pachną? Czy faktycznie nic się z nimi nie dzieje?
Chodzi o coś takiego?
http://blog.roza-kwiaty.pl/2013/02/0...od-2-do-5-lat/

Jeżeli tak to nie chcę Ci robić nadziei, ale jako dziecko miałam jakąś książkę o kwiatach itp. i tak było napisane chyba jak coś takiego zrobić - chodziło o takie jakby "suszenie" delikatnych kwiatów. Wiem, że trzeba było umieścić je na kilka dni w pudełku z jakimś proszkiem - musiałabym poszukać książeczki i sprawdzić co trzeba było użyć

Nie wiem czy Ci potrzebne, ale może komuś się przyda :
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-...tow-id175.html
opisane jest suszenie w kaszy mannie i w glicerynie

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2014-07-08 o 15:12
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-02 20:13:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.