Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 21:20   #3601
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
aagaataaa (mam prywatny, ale oczywiście chętnie przyjmę )

To TY? Nie poznałam, wrzucałaś tu zdjęcie sukienki, chyba z Mohito, miałaś kręcone włosy a na Insta takie proste Ja już od dawna mam Cię w obserwowanych
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-06, 21:33   #3602
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
To TY? Nie poznałam, wrzucałaś tu zdjęcie sukienki, chyba z Mohito, miałaś kręcone włosy a na Insta takie proste Ja już od dawna mam Cię w obserwowanych
Tak, 99% czasu mam proste włosy, ale akurat wtedy kiedy wrzucałam te foty z sukienką coś mnie naszło i je nakręciłam
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 06:56   #3603
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A co do wrzeszczących dzieci - mam koncerty od rana do wieczora na osiedlu, bo dzieciaki mają wakacje i jestem bliska szaleństwa. Boję się, że od własnego dziecka odizolowałabym się stoperami
Nic mi nie mów!! U mnie jest to samo!! Jeszcze nasze okno balkonowe wychodzi na...piaskownicę Ale częściej niż maluchy bawiące się w piasku, przesiadują tam dzieciaki w wieku 11-12 lat i tak się drą, że masakra!!! Nie wspomnę o tym, że mówiąc do siebie takim językiem, że uszy więdną

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
A propo..aktywności na urlopie. Ja jadąc na Wyspy Kanaryjskie mam zamiar daną wyspę zwiedzić wzdłuż i wszerz. Nie mam absolutnie w planach kłaść się na leżaku i leżeć, bo to nie dla mnie. Ale po prostu uwielbiam spędzać czas na łonie natury. Nic mnie bardziej nie cieszy..Z dala od ludzi i zgiełku wypoczywam, nawet robiąc w ten czas kilkanaście km dziennie na nogach. A ludzie..cóż, denerwują mnie. W szczególności Polacy, u których kultury nie uświadczy się zbyt dużo. Będąc na majówce w Szklarskiej Porębie, przez 5 dni doliczyliśmy się czterech uprzejmych ludzi! Które nie szły całą szerokością chodnika i nie dostawało się od nich z bara (w ostatni dzień już się tak wkur..że jakaś Panna dostała ode mnie z łokcia w żebra, ale powiedziałam..nie puszczę ), które czekały aż ktoś wyjdzie żeby wejść, czy nie wepchnęły się bezceremonialnie w restauracji przed Ciebie, czy które nie wpieprza*** się na Twoje miejsce parkingowe w momencie, gdy już parkujesz. I tak jak Forget wspomniała..rozwydrzone dzieciaki tych przygłupich ludzi, które robiły co chciały. Najbardziej w pamięci utkwiła mi mała dziewczynka, która widać było że dopiero co zaczęła chodzić, kręcąca się wokół stolika (stolik niedaleko wylotu z kuchni)..kelnerka zwróciła uwagę matce, że nosi tu gorące rzeczy, żeby zabrała dzieciaczka a mamusia "ha ha ha" i dziecko dalej chodzi. To samo dziecko prawie s☠☠☠☠☠☠☠*** się z krzesełka, bo rodzice tak bardzo się nim interesowali

No, dlatego lubię urlop z dala od ludzi

[/COLOR]O właśnie to, to..

To tż ostatnio wybrał się do mnie autobusem i dziecko darło się przez dwie godziny, na prośby matki o spokój pluło ją, biło i wyzywało (jakiś uroczy trzylatek). Ostatecznie usłyszał od niej "jak się nie uspokoisz, to będzie pogrzeb" Cóż, smarkacz się tym nie przejął zbytnio.

A czemu? Bo mamuśka czegoś nie chciała mu dać.
My tak Rodos właśnie zwiedzaliśmy Wypożyczyliśmy auto i zjechaliśmy całą wyspę Jeśli jest możliwość zwiedzenia na własną rękę miejsca, w ktrym jesteśmy, to korzystamy z tego Jeśli możliwości takiej nie ma, zawsze wykupujemy wycieczki od rezydenta, bo siedzenie dwa tygodnie w hotelu to nie dla nas. Zresztą chcemy jak najwięcej zobaczyć, a nie tylko basen i palmy
Zgadzam się, że Polacy na wakacjach to jakiś koszmar. Przykrre to, ale prawdziwe..niestety Pamętam jak na Rodos jakiś facet przechodził obok mojego stolika i odezwał się do swojej partnerki, że moje owoce na talerzu wyglądają bardzo apetycznie i ciekawe, co zrobię, jak weźmie mi kawałek arbuza Już wyciągał łapska, kiedy się odezwałam, że też jestem z Polski i rozumiem, co powiedział. Jego mina - bezcenna Ani przepraszam to był żart, nic, tylko tekst, żeby dziewczyna się pośpieszyła bo muszą już iść. Gdybym się nie odezwała, pewnie zabrał by mi żarcie z talerza O pijaństwie i głupich tekstach nie wspomnę
Co do dzieci, to mam nieodparte wrażenie, że rodzice są jeszcze głupsi niż te biedne dzieci Niestety nie każdy powinien się prokreować i to widać wszędzie, a na wakacjach szczególnie.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:29   #3604
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja lubię leżeć pod palmą na leżaku, ale w tym roku byłam jakoś do tego wszystkiego negatywnie nastawiona. Chyba na siłę próbowałam coś znaleźć, a jak już znalazłam to albo nie mieściłam się w budżecie albo hotel był okropny. Mój TŻ zaproponował wypad gdzieś bliżej i spędzenie tego czasu bardziej aktywnie i padło na Pragę, z czego bardzo się cieszę. W ciepłe kraje pojedziemy pewnie w przyszłym roku.
No własnie ja też szukam teraz wycieczki i nic nie mogę znaleźć. Nie chcę płacić za tydzień 3 tys. za osobę, bo mi teraz szkoda pieniędzy. Ale jak już znajdę coś w cenie którą mogę zaakceptować bo hotele które mają 3 czy 4 gwiadki w opiniach innych turystów są brudne, zniszczone i generalnie tragedia. I zastanawiam się czy poprostu ludzie przesadzają (bo wiem, że bywa tak że ktoś mieszka skromnie a od hotelu oczekuje nie wiadomo czego. Ja mam na co dzień czysto i bardzo ładnie w mieszkaniu więc w hotelu chcę mieć tylko porządnie wysporzątane, czystą pościel i ciepłą wodę. Noo i dobre jedenie. Nie potrzebuję złotych klamek), no ale boję się że rzeczywiście jest tak jak ludzie piszą i przez zaniednany hotel będę miała zepsute wakacje.

Jedzie z biura podróży czy sami i będziecie zwiedzać na własną rękę?
Zainteresowałaś mnie swoim rozwiązaniem

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość


Pamętam jak na Rodos jakiś facet przechodził obok mojego stolika i odezwał się do swojej partnerki, że moje owoce na talerzu wyglądają bardzo apetycznie i ciekawe, co zrobię, jak weźmie mi kawałek arbuza Już wyciągał łapska, kiedy się odezwałam, że też jestem z Polski i rozumiem, co powiedział. Jego mina - bezcenna Ani przepraszam to był żart, nic, tylko tekst, żeby dziewczyna się pośpieszyła bo muszą już iść. Gdybym się nie odezwała, pewnie zabrał by mi żarcie z talerza O pijaństwie i głupich tekstach nie wspomnę
Ale żenada!
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:45   #3605
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
No własnie ja też szukam teraz wycieczki i nic nie mogę znaleźć. Nie chcę płacić za tydzień 3 tys. za osobę, bo mi teraz szkoda pieniędzy. Ale jak już znajdę coś w cenie którą mogę zaakceptować bo hotele które mają 3 czy 4 gwiadki w opiniach innych turystów są brudne, zniszczone i generalnie tragedia. I zastanawiam się czy poprostu ludzie przesadzają (bo wiem, że bywa tak że ktoś mieszka skromnie a od hotelu oczekuje nie wiadomo czego. Ja mam na co dzień czysto i bardzo ładnie w mieszkaniu więc w hotelu chcę mieć tylko porządnie wysporzątane, czystą pościel i ciepłą wodę. Noo i dobre jedenie. Nie potrzebuję złotych klamek), no ale boję się że rzeczywiście jest tak jak ludzie piszą i przez zaniednany hotel będę miała zepsute wakacje.

Jedzie z biura podróży czy sami i będziecie zwiedzać na własną rękę?
Zainteresowałaś mnie swoim rozwiązaniem
Jeśli piszesz o krajach spoza Europy, to tamtejszy system nie ma przełożenia na europejski (zresztą tu też nie jest jednolity, a w niektórych krajach nie funkcjonuje w ogóle). Zawsze trzeba odjąć kilka gwiazdek i 5-gwiazdkowy na Bliskim Wschodzie nie będzie w standardzie Sheratona czy Intercontinentala
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 08:56   #3606
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Dziewczyny, tak z innej beczki: ma/miała któraś z Was może świece Diptyque? Możecie coś powiedzieć o zapachach?
Nie mam możliwości nawiedzić stacjonarnie, rozmyślam czy jakiejś nie zamówić.
Powiedzcie mi tylko, czy ich zapachy przypominają bardziej naturalne, świeże (np. róże, kwiaty, owoce - coś jak YC), czy też raczej pachną typowo perfumami (piżmo & mieszanki nie wiadomo czego)? O te jedną różnicę mi chodzi
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:04   #3607
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
No własnie ja też szukam teraz wycieczki i nic nie mogę znaleźć. Nie chcę płacić za tydzień 3 tys. za osobę, bo mi teraz szkoda pieniędzy. Ale jak już znajdę coś w cenie którą mogę zaakceptować bo hotele które mają 3 czy 4 gwiadki w opiniach innych turystów są brudne, zniszczone i generalnie tragedia. I zastanawiam się czy poprostu ludzie przesadzają (bo wiem, że bywa tak że ktoś mieszka skromnie a od hotelu oczekuje nie wiadomo czego. Ja mam na co dzień czysto i bardzo ładnie w mieszkaniu więc w hotelu chcę mieć tylko porządnie wysporzątane, czystą pościel i ciepłą wodę. Noo i dobre jedenie. Nie potrzebuję złotych klamek), no ale boję się że rzeczywiście jest tak jak ludzie piszą i przez zaniednany hotel będę miała zepsute wakacje.
Masz rację, jak się czyta te opinie, to włosy dęba stają!! Ludzie narzekają na wszystko. Najbardziej mnie śmieszy, jak całe wakacje potrafi zepsuć brudna fuga Lubię porządek, w mieszkaniu staram się go utrzymywać, ale brudna fuga w hotelu mi nie przeszkadza. Może jestem mało wymagająca, ale nie czepiam się takich drobiazgów.
My, kiedy w tym roku szukaliśmy hotelu znaleźliśmy zdjęcia jednego, w którym to w łazience w umywalce były wymiociny i oczywiście negatywna opinia, że takie cosik w umywalce! Dla mnie to źle świadczy o klientach hotelu, a nie o samym hotelu
Najlepsze jest to, że kiedy Polak wyjeżdża do nas nad morze, to nic mu nie przeszkadza. Ani korki, ani odległość do plaży, ani beznadziejne miejsce noclegowe. Ale kiedy już wjedzie za granicę, to spodziewa się nie wiadomo jakich luksusów Najlepiej jakby jeszcze przy leżaku stał ktoś do wachlowania i podawania drinków
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 09:29   #3608
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Masz rację, jak się czyta te opinie, to włosy dęba stają!! Ludzie narzeka
My, kiedy w tym roku szukaliśmy hotelu znaleźliśmy zdjęcia jednego, w którym to w łazience w umywalce były wymiociny i oczywiście negatywna opinia, że takie cosik w umywalce! Dla mnie to źle świadczy o klientach hotelu, a nie o samym hotelu
tu się nie zgodzę bo jednak świadczy to o kiepskim serwisie, takie rzeczy powinny być posprzątane po poprzednich klientach nim odda się pokój nowym turystom

ale ogólnie też mam sporo negatywnych odczuć do "typowych" Polaków na wakacjach all, nie raz byłam zażenowana i było mi wstyd, że jesteśmy z tego samego kraju i taką wizytówkę wystawiają nam nasi rodacy zagranicą

a co do opinii na temat hotelu to ja również staram się nie sugerować opiniami wiecznie niezadowolonych malkontentów co by za jak najmniej kasy chcieli jak najwięcej luksusów i udogodnień
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:33   #3609
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
tu się nie zgodzę bo jednak świadczy to o kiepskim serwisie, takie rzeczy powinny być posprzątane po poprzednich klientach nim odda się pokój nowym turystom

ale ogólnie też mam sporo negatywnych odczuć do "typowych" Polaków na wakacjach all, nie raz byłam zażenowana i było mi wstyd, że jesteśmy z tego samego kraju i taką wizytówkę wystawiają nam nasi rodacy zagranicą

a co do opinii na temat hotelu to ja również staram się nie sugerować opiniami wiecznie niezadowolonych malkontentów co by za jak najmniej kasy chcieli jak najwięcej luksusów i udogodnień
Uściślę, to było zdjęcie umywalki w toalecie hotelowej, gdzieś w pobliżu recepcji. Tam przecież nikt z serwisu sprzątającego nie wchodzi co pięć minut żeby sprawdzić, czy któryś z klientow hotelu nie puścił pawia do umywalki Dla mnie to źle świadczy tylko i wyłącznie o osobie, która nie potrafiła skorzystać z toalety, tylko zwymiotowała do umywalki. Współczuję też obsłudze, która musi sprzątać takie rzeczy
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:33   #3610
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Masz rację, jak się czyta te opinie, to włosy dęba stają!! Ludzie narzekają na wszystko. Najbardziej mnie śmieszy, jak całe wakacje potrafi zepsuć brudna fuga Lubię porządek, w mieszkaniu staram się go utrzymywać, ale brudna fuga w hotelu mi nie przeszkadza. Może jestem mało wymagająca, ale nie czepiam się takich drobiazgów.
My, kiedy w tym roku szukaliśmy hotelu znaleźliśmy zdjęcia jednego, w którym to w łazience w umywalce były wymiociny i oczywiście negatywna opinia, że takie cosik w umywalce! Dla mnie to źle świadczy o klientach hotelu, a nie o samym hotelu
Najlepsze jest to, że kiedy Polak wyjeżdża do nas nad morze, to nic mu nie przeszkadza. Ani korki, ani odległość do plaży, ani beznadziejne miejsce noclegowe. Ale kiedy już wjedzie za granicę, to spodziewa się nie wiadomo jakich luksusów Najlepiej jakby jeszcze przy leżaku stał ktoś do wachlowania i podawania drinków
Czytałam ostatnio artykuł o Polakach na wakacjach, z punktu widzenia polskich chociażby animatorów, pracujących w zagranicznych hotelach. I problem polega na tym, że jeśli ktoś wykupuje all inclusive, to właśnie oczekuje że będzie obsługa przy nim skakać. Takie myślenie spowodowane jest chyba głównie tym, że jednak jako naród od nie tak dawna zaczęliśmy jeździć w jakieś "egzotyczne" miejsca,i ogólnie za granicę i większość uważa nadal że taka wycieczka zagraniczna to luksus (ta, 2 tyg. za 1200zł ) bo niewielu na takie jeździ. I tu się myli. Bo za takie kwoty, to jednak ja nie oczekiwałabym nie wiadomo czego. A osobiście, podobnie jak Ty, jadąc gdziekolwiek na wycieczkę, oczekuję czystości w pokojach. Bo jednak nigdy nie spędzamy w nim za dużo czasu, więc luksusy są mi niepotrzebne, ale czystość..podstawa.

W Polskich "ośrodkach" (nie jeżdżę po hotelach, bo nie stać mnie na nie), denerwują mnie właściciele, którzy nie potrafią opisać pokoju, a w szczególności łóżka. My z tż zawsze chcemy małżeńskie, i jadąc do Poznania rezerwujemy takie, i co, przyjeżdżamy i oczywiście małżeńskie zestawione z dwóch łóżek Mądrzejsi na następny raz pytamy, czy nie jest przez przypadek zestawione.."nie, nie". Przyjeżdżamy i co? To samo
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2014-08-07 o 09:35
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:37   #3611
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Uściślę, to było zdjęcie umywalki w toalecie hotelowej, gdzieś w pobliżu recepcji. Tam przecież nikt z serwisu sprzątającego nie wchodzi co pięć minut żeby sprawdzić, czy któryś z klientow hotelu nie puścił pawia do umywalki Dla mnie to źle świadczy tylko i wyłącznie o osobie, która nie potrafiła skorzystać z toalety, tylko zwymiotowała do umywalki. Współczuję też obsłudze, która musi sprzątać takie rzeczy
a no chyba że tak, myślałam że piszesz o umywalce w pokoju
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 09:41   #3612
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Tak piszecie o tych hotelach, że aż nabrałam ochoty na jakiś nocleg Kocham hotele
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:45   #3613
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz o krajach spoza Europy, to tamtejszy system nie ma przełożenia na europejski (zresztą tu też nie jest jednolity, a w niektórych krajach nie funkcjonuje w ogóle). Zawsze trzeba odjąć kilka gwiazdek i 5-gwiazdkowy na Bliskim Wschodzie nie będzie w standardzie Sheratona czy Intercontinentala
Wiem Ale generalnie to wszędzie pojawia się opinia, że jest brudno :/

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Masz rację, jak się czyta te opinie, to włosy dęba stają!! Ludzie narzekają na wszystko. Najbardziej mnie śmieszy, jak całe wakacje potrafi zepsuć brudna fuga Lubię porządek, w mieszkaniu staram się go utrzymywać, ale brudna fuga w hotelu mi nie przeszkadza. Może jestem mało wymagająca, ale nie czepiam się takich drobiazgów.
My, kiedy w tym roku szukaliśmy hotelu znaleźliśmy zdjęcia jednego, w którym to w łazience w umywalce były wymiociny i oczywiście negatywna opinia, że takie cosik w umywalce! Dla mnie to źle świadczy o klientach hotelu, a nie o samym hotelu
Najlepsze jest to, że kiedy Polak wyjeżdża do nas nad morze, to nic mu nie przeszkadza. Ani korki, ani odległość do plaży, ani beznadziejne miejsce noclegowe. Ale kiedy już wjedzie za granicę, to spodziewa się nie wiadomo jakich luksusów Najlepiej jakby jeszcze przy leżaku stał ktoś do wachlowania i podawania drinków
100 % racji!
Brudna fuga miażdży

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
taka wycieczka zagraniczna to luksus (ta, 2 tyg. za 1200zł ) bo niewielu na takie jeździ.
Aż takich niskich cen nie widzę

znalazłam fajną wycieczkę do hiszpanii, tyle ża autokarowa. Tż nie lubi latać samolotami więc dla niego akurat, ale ja wolałabym jednak lecieć No cóż, może się poświęcę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:46   #3614
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jakbyś trafiła na jakieś fajne oferty to proszę daj znać, też czekam na fajne lasty
Znajomi wzięli sprawy w swoje ręce i to oni będą wyszukiwać, więc nie pomogę
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 09:51   #3615
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Aż takich niskich cen nie widzę
No, może przesadziłam nieco, ale trzeba było trochę podkolorować. Aczkolwiek zdarzają się na ostatnie last, last minute takie intratne oferty. Może nie na 2 tyg, no ale na te 10 dni Egipt czy coś w ten deseń

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
znalazłam fajną wycieczkę do hiszpanii, tyle ża autokarowa. Tż nie lubi latać samolotami więc dla niego akurat, ale ja wolałabym jednak lecieć No cóż, może się poświęcę
Autokar to zło
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 10:10   #3616
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio artykuł o Polakach na wakacjach, z punktu widzenia polskich chociażby animatorów, pracujących w zagranicznych hotelach. I problem polega na tym, że jeśli ktoś wykupuje all inclusive, to właśnie oczekuje że będzie obsługa przy nim skakać. Takie myślenie spowodowane jest chyba głównie tym, że jednak jako naród od nie tak dawna zaczęliśmy jeździć w jakieś "egzotyczne" miejsca,i ogólnie za granicę i większość uważa nadal że taka wycieczka zagraniczna to luksus (ta, 2 tyg. za 1200zł ) bo niewielu na takie jeździ. I tu się myli. Bo za takie kwoty, to jednak ja nie oczekiwałabym nie wiadomo czego. A osobiście, podobnie jak Ty, jadąc gdziekolwiek na wycieczkę, oczekuję czystości w pokojach. Bo jednak nigdy nie spędzamy w nim za dużo czasu, więc luksusy są mi niepotrzebne, ale czystość..podstawa.

W Polskich "ośrodkach" (nie jeżdżę po hotelach, bo nie stać mnie na nie), denerwują mnie właściciele, którzy nie potrafią opisać pokoju, a w szczególności łóżka. My z tż zawsze chcemy małżeńskie, i jadąc do Poznania rezerwujemy takie, i co, przyjeżdżamy i oczywiście małżeńskie zestawione z dwóch łóżek Mądrzejsi na następny raz pytamy, czy nie jest przez przypadek zestawione.."nie, nie". Przyjeżdżamy i co? To samo
Penwie masz rację, że to wina tego, że stosunkowo niedawno zaczęliśmy pozwalać sobie na zagraniczne wojaże Dziwi mnie, że młodzi ludzie też mają takie podejście, że za np. 2500 zł powinni oczekiwać Bóg we czego
Masz rację, ile się tym pokoju siedzi we wakacje? Dlatego bawi mnie, gdy widzę w opinii, że duży minus bo nie ma polskich kanałów Helloł, wakacje spędzać przed tv???

Też mieliśmy aką sytuację w polskim ośrodku Łóże małżeńskie okazało się złożonymi łóżkami i najlepsze było to, że jedno łóżko było wyżej niż drugie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 10:14   #3617
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Penwie masz rację, że to wina tego, że stosunkowo niedawno zaczęliśmy pozwalać sobie na zagraniczne wojaże Dziwi mnie, że młodzi ludzie też mają takie podejście, że za np. 2500 zł powinni oczekiwać Bóg we czego
Masz rację, ile się tym pokoju siedzi we wakacje? Dlatego bawi mnie, gdy widzę w opinii, że duży minus bo nie ma polskich kanałów Helloł, wakacje spędzać przed tv???
O właśnie, to rozłożyło mnie na łopatki jak czytałam opinie na temat jakiegoś hotelu na Wyspach Kanaryjskich

Ale..tutaj znowu kłania się, że Polacy wykupują najtańszą wycieczkę i siedzą w hotelu lub na hotelowym basenie, ew. na plaży, bo nie stać ich na wyjścia poza hotel czy wycieczki. Więc ja się pytam..po co jechać? Aczkolwiek tutaj też chyba zależy wszystko od podejścia. Bo można za te 100 e dużo zwiedzić, jeśli się tylko chce. Na własną rękę, plus autobusy i można całkiem nieźle na tym wyjść.
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2014-08-07 o 10:15
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 10:33   #3618
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
O właśnie, to rozłożyło mnie na łopatki jak czytałam opinie na temat jakiegoś hotelu na Wyspach Kanaryjskich

Ale..tutaj znowu kłania się, że Polacy wykupują najtańszą wycieczkę i siedzą w hotelu lub na hotelowym basenie, ew. na plaży, bo nie stać ich na wyjścia poza hotel czy wycieczki. Więc ja się pytam..po co jechać? Aczkolwiek tutaj też chyba zależy wszystko od podejścia. Bo można za te 100 e dużo zwiedzić, jeśli się tylko chce. Na własną rękę, plus autobusy i można całkiem nieźle na tym wyjść.
Jak to po co jadą? Żeby móc powiedzieć, że się było A że się nic nie widziało, to już osobna bajka
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 10:50   #3619
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Penwie masz rację, że to wina tego, że stosunkowo niedawno zaczęliśmy pozwalać sobie na zagraniczne wojaże
to raz a dwa to taka polska mentalność: zapłaciłem to mi się wszystko należy i potem się dziwić, że Polacy potrafią wynosić jedzenie z restauracji bo "zapłacili za all to im wolno"
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-07, 10:58   #3620
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
to raz a dwa to taka polska mentalność: zapłaciłem to mi się wszystko należy i potem się dziwić, że Polacy potrafią wynosić jedzenie z restauracji bo "zapłacili za all to im wolno"
Wynoszenie jedzenie to jest w ogóle masakra
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:36   #3621
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Ale że jak wynoszą?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:39   #3622
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak z innej beczki: ma/miała któraś z Was może świece Diptyque? Możecie coś powiedzieć o zapachach?
Nie mam możliwości nawiedzić stacjonarnie, rozmyślam czy jakiejś nie zamówić.
Powiedzcie mi tylko, czy ich zapachy przypominają bardziej naturalne, świeże (np. róże, kwiaty, owoce - coś jak YC), czy też raczej pachną typowo perfumami (piżmo & mieszanki nie wiadomo czego)? O te jedną różnicę mi chodzi
Zaznaczam, że nie jestem specjalistką w temacie, posiadam tylko jedną świecę Diptyque, ale kilka miesięcy temu niuchałam je na żywo w sklepie, więc podzielę się odczuciami Dla mnie znaczna część ich świec pachnie perfumami i są to raczej intensywne, bardzo eleganckie mieszanki. Z pewnością przypadną do gustu osobie, która lubi cięższe, piżmowo-kadzidlane wonie. Natomiast nie jest to regułą, ponieważ można znaleźć także delikatne, kwiatowe zapachy. Ja wybrałam freesię, która pachnie dokładnie jak świeże frezje
A tak btw, masz może jakiś godny polecenia nocleg w Wiedniu?
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:44   #3623
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ale że jak wynoszą?
Normalnie, w chusteczkach czy na talerzykach
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:47   #3624
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Normalnie, w chusteczkach czy na talerzykach
W pięciogwiazdkowym w Polsce też widziałam taką scenę, pan niósł z 5 muffinek i jogurt chyba
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:56   #3625
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Normalnie, w chusteczkach czy na talerzykach
Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
W pięciogwiazdkowym w Polsce też widziałam taką scenę, pan niósł z 5 muffinek i jogurt chyba
W sensie, że na później?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:58   #3626
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ale że jak wynoszą?
jak byliśmy w zeszłym roku na Kos to jeden Pan na legalu wynosił z restauracji z obiadu talerz z całą górą pokrojonego arbuza! jak mu kelner zaczął zwracać uwagę to go minął i udał, że nie rozumie o co mu chodzi
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:58   #3627
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
W sensie, że na później?
Na drugie śniadanko W końcu kupił ze śniadaniem, nie?
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 11:59   #3628
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
W sensie, że na później?
no tak, przecież MA PRAWO BO ZAPŁACIŁ!
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 12:02   #3629
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
W pięciogwiazdkowym w Polsce też widziałam taką scenę, pan niósł z 5 muffinek i jogurt chyba
Nie ma się co dziwić, że za granicą robią dokładnie to samo

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
W sensie, że na później?
Tak Jakby zgłodniał na plaży, to będzie jak znalazł

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no tak, przecież MA PRAWO BO ZAPŁACIŁ!
O właśnie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-07, 13:23   #3630
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część V

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Zaznaczam, że nie jestem specjalistką w temacie, posiadam tylko jedną świecę Diptyque, ale kilka miesięcy temu niuchałam je na żywo w sklepie, więc podzielę się odczuciami Dla mnie znaczna część ich świec pachnie perfumami i są to raczej intensywne, bardzo eleganckie mieszanki. Z pewnością przypadną do gustu osobie, która lubi cięższe, piżmowo-kadzidlane wonie. Natomiast nie jest to regułą, ponieważ można znaleźć także delikatne, kwiatowe zapachy. Ja wybrałam freesię, która pachnie dokładnie jak świeże frezje
A tak btw, masz może jakiś godny polecenia nocleg w Wiedniu?
O maj gat, ja z tych co nie znoszą perfum piżmo Preferuję lekkie, naturalne zapachy - świeże owoce czy kwiaty, więc chyba mam problem Chociaż celuję w to co piszesz, czyli typowo kwiatowe zapachy, myślę o "Roses" bądź "Gardenii" (mam podobne z YC i pachną pięknie ).
Piszę PW
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.