Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 23:12   #2821
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej Biorę pierwsze opakowanie. Ostatnio źle spię... myślicie, że to może mieć związek z tabletkami anty?
Często nie mogę zasnąć, a jak już zasnę to śpię bardzo niespokojnie, śnią mi się jakieś głupoty, przez co budzę się z walącym sercem bardziej zmęczona niż przed snem, często nad ranem budzę się i kompletnie nie mogę zasnąć mimo, że czuję się strasznie niewyspana. Ogólnie czuję się jakaś niespokojna (miałam już takie problemy, ale wtedy faktycznie miałam problemy do przejmowania się, a teraz nic kompletnie, wszystko jest w porządku)

Trwa to już z ponad tydzień. Zawsze jak miałam jakieś kłopoty ze snem to brałam jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie i było ok. Ale wtedy problem leżał w stresie a teraz sama nie wiem.. a dodatkowo boję się brać cokolwiek, żeby nie wpłynęło na skuteczność anty ;/

Co myślicie?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 06:14   #2822
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Hej Biorę pierwsze opakowanie. Ostatnio źle spię... myślicie, że to może mieć związek z tabletkami anty?
Często nie mogę zasnąć, a jak już zasnę to śpię bardzo niespokojnie, śnią mi się jakieś głupoty, przez co budzę się z walącym sercem bardziej zmęczona niż przed snem, często nad ranem budzę się i kompletnie nie mogę zasnąć mimo, że czuję się strasznie niewyspana. Ogólnie czuję się jakaś niespokojna (miałam już takie problemy, ale wtedy faktycznie miałam problemy do przejmowania się, a teraz nic kompletnie, wszystko jest w porządku)

Trwa to już z ponad tydzień. Zawsze jak miałam jakieś kłopoty ze snem to brałam jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie i było ok. Ale wtedy problem leżał w stresie a teraz sama nie wiem.. a dodatkowo boję się brać cokolwiek, żeby nie wpłynęło na skuteczność anty ;/

Co myślicie?
Mysle ze tabletki anty nie sa przyczyna Twoich problemow ze snem. Pisalas o stresach, ktore niedawno przechodzilas, moze nadal podswiadomie czyms sie denerwujesz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 06:46   #2823
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Mysle ze tabletki anty nie sa przyczyna Twoich problemow ze snem. Pisalas o stresach, ktore niedawno przechodzilas, moze nadal podswiadomie czyms sie denerwujesz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Racja,racja a może to stres związany z tabletkami? skutkami ubocznymi? ciążą?
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 08:02   #2824
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

W ostatnim czasie raczej stresow nie mialam, pisalam ze znam ten problem bo kiedys juz tak mialam i bylo to zwiazane ze stresem, a teraz wlasnie nie wiem z czym. Dziwna sprawa bo w ciagu dnia funkcjonuje normalnie...

No jestem panikarzem ciazowym ale poki co jestem w koncu naprawde spokojna

A co myslicie o jakis ziolowych uspokojaczach? Nie wplywaja na anty? Wprawdzie naprawde nie czuje zebym byla zestresowana ale moze mnie to wieczorem bardziej wyciszy i jakos pomoze
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:09   #2825
kam89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy któraś z Was miała tak, że nie dostała krwawienia w tym samym dniu, co wcześniej? Wróciłam dwa miesiące temu do tabletek, po pierwszym blistrze dostałam krwawienie na drugi dzień, niedawno skończyłam drugi blister, dzisiaj jest trzeci dzień przerwy i krwawienia nie ma. Brałam wszystkie tabletki regularnie, jedyne leki, które zażywałam, to tabletki do ssania na ból gardła. Mam się czym martwić?
kam89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 09:11   #2826
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kam89 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała tak, że nie dostała krwawienia w tym samym dniu, co wcześniej? Wróciłam dwa miesiące temu do tabletek, po pierwszym blistrze dostałam krwawienie na drugi dzień, niedawno skończyłam drugi blister, dzisiaj jest trzeci dzień przerwy i krwawienia nie ma. Brałam wszystkie tabletki regularnie, jedyne leki, które zażywałam, to tabletki do ssania na ból gardła. Mam się czym martwić?

Ja miałam tak,że zawsze dostawałam okres w czwartym dniu przerwy, a ostatnio dostałam na piąty dzień. Trochę się bałam,ale okres jednak przyszedł.
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 11:49   #2827
kooksik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cześć dziewczyny
Jestem tu "nowa" jeżeli chodzi o posty, ale forum czytam od deski do deski
No i właśnie naszło mnie pytanie.. tzn. chyba po prostu chce sie upewnić, że dobrze robię.
Pierwszą tabletke wzięłam 21.08, do wczoraj zjadłam 16 tabletek, czyli jestem już w 3 tygodniu brania. Dziś powinnam wziąć 17 tabletkę ale..
10.09 zaczynam wakacje w Albanii i chciałabym przesunąć krwawienie z odstawienia, bo wypadnie mi właśnie w czasie wyjazdu.
No i tu moja niepewność: Czy mogę więc już dziś nie brać 17 tabletki, tylko zacząć 7 dniową przerwe , lub skrócić ją do 5 dniowej przerwy? I po niej zacząć znowu brać normalnie tabletki? Czy lepiej w ogóle nie robić tej przerwy na krwawienie i po prostu połączyć opakowania? Bardziej rozważam tą pierwszą wersje, bo nie chciałabym mieć plamienia podczas wakacji...wiadomo Ale potrzebuje się upewnić, lub poznać zdanie bardziej doświadczonych koleżanek..
kooksik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 12:52   #2828
Chemical Usagi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 38
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Ja miałam, tzn. nie jestem pewna czy przez tabletki.
Brałam Daylette. W czasie brania tabletek rozpoczęłam swoją pierwszą pracę, nie wiem czy to tabletki - czy praca tak na mnie wpłynęła.


uP uP Up :P
Ja po atywii schudłam. Właściwie to bardzo mi się apetyt zmniejszył, ale ja tam nie narzekam. Bo waga teraz stoi w miejscu w którym powinna ^^.
Chemical Usagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 14:04   #2829
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kooksik Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Jestem tu "nowa" jeżeli chodzi o posty, ale forum czytam od deski do deski
No i właśnie naszło mnie pytanie.. tzn. chyba po prostu chce sie upewnić, że dobrze robię.
Pierwszą tabletke wzięłam 21.08, do wczoraj zjadłam 16 tabletek, czyli jestem już w 3 tygodniu brania. Dziś powinnam wziąć 17 tabletkę ale..
10.09 zaczynam wakacje w Albanii i chciałabym przesunąć krwawienie z odstawienia, bo wypadnie mi właśnie w czasie wyjazdu.
No i tu moja niepewność: Czy mogę więc już dziś nie brać 17 tabletki, tylko zacząć 7 dniową przerwe , lub skrócić ją do 5 dniowej przerwy? I po niej zacząć znowu brać normalnie tabletki? Czy lepiej w ogóle nie robić tej przerwy na krwawienie i po prostu połączyć opakowania? Bardziej rozważam tą pierwszą wersje, bo nie chciałabym mieć plamienia podczas wakacji...wiadomo Ale potrzebuje się upewnić, lub poznać zdanie bardziej doświadczonych koleżanek..
ktore to Twoje opakowanie? Jesli jedno z pierwszych trzech to nie kombinuj. Jak dalsze to mozesz spokojnie przejsc do prerwy i zrobic ja krotsza.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 18:08   #2830
lolyxp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 109
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czy pirydoksyna ma wpływ na pigułki??? Ostatnio nie mogłam zasnąć, i mama dała mi taka tabletkę z dopelherz Na sen, w składzie była właśnie pirydoksyna, lawenda melisa.... patrzyłam na bil.aptek,interakcje i niestety nie ma tam w ogóle tego leku..
lolyxp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 21:40   #2831
nick33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

hej czy ktoś mógłby mi poomoc?
mam takie pyt czy jak odstawialam tab anty 3 razy a teraz biorę je od nowa to czy one działają?
nick33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 22:31   #2832
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Co do ziołowych tabletek uspokajających - może kogoś zainteresuje - przekopałam ulotkę tabletek, które mają typowo ziołowy skład - pisało, że możliwe interakcje z tabletkami anty :O Szczerze mówiąc jestem w szoku, myślałam, że wszystko poza dziurawcem jest bezpieczne (i tylko moja panikarska natura każe uważać )
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 22:55   #2833
Syluch
Raczkowanie
 
Avatar Syluch
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 50
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziękuję za odpowiedzi na moje wcześniejsze pytanie.

Cytat:
Napisane przez nick33 Pokaż wiadomość
hej czy ktoś mógłby mi poomoc?
mam takie pyt czy jak odstawialam tab anty 3 razy a teraz biorę je od nowa to czy one działają?
Nie wiem, czy dobrze zinterpretowałam Twoje pytanie, ale lepiej w ten sposób nie postępować - nie ze względu na potencjalną ciążę, a ze względu na zdrowie i rozregulowaną gospodarkę hormonalną. Ja raz odstawiłam tabletki na dwa miesiące (głupota), niedawno wróciłam do nich z powrotem i mam taki burdel z hormonami, że to się w głowie nie mieści. Co prawda w ciąży, mimo regularnego współżycia, nie jestem, ale krwawienie z odstawienia raz mam, raz nie mam, a wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc. Poprzez takie odstawianie i powroty fundujesz swojemu organizmowi drogę przez mękę.

Co do wszelkiego rodzaju ziół - ja trzymam się kurczowo wersji, że spośród tego typu rzeczy tylko dziurawiec może zaszkodzić, niemniej jednak czytanie ulotek jest bardzo dobrym nawykiem, szczególnie podczas stosowania tabletek, które cukierkami nie są.
Syluch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:01   #2834
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ale i tak się zastanawiam.. myślicie, że herbatki z melisy są całkiem bezpieczne?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-06, 23:33   #2835
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ale i tak się zastanawiam.. myślicie, że herbatki z melisy są całkiem bezpieczne?
Wszelkie leki sprawdzaj na BIL te interakcje sama melisa bez dodatków to znajdź jakiś lek i też sprawdź go tam.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-07, 14:13   #2836
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ale i tak się zastanawiam.. myślicie, że herbatki z melisy są całkiem bezpieczne?
Melisa nie wpływa na działanie tabletek...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 09:59   #2837
peyton_90
Przyczajenie
 
Avatar peyton_90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Czołem, Wizażystki!
Od paru dni jedna rzecz spędza mi sen z powiek i liczę na to, że może Wasza wiedza i doświadczenia w tym temacie okażą się pomocne.
Jestem w trakcie brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych (dziś 10. tabletka). Po zakończeniu krwawienia z odstawienia zaczął mnie zastanawiać mój śluz. W trakcie brania pierwszego opakowania był gęsty, barwy białej lub lekko żółtawej, przez pierwsze dni po zakończeniu krwawienia również, natomiast teraz zrobił się rzadszy, jakby bardziej wodnisty. W miniony weekend kochałam się z chłopakiem. Skończył we mnie. Po stosunku, w zasadzie przez cały dzień czułam, że cały czas mam mokro (ciekła ze mnie jakby woda xD), ale pomyślałam, że może wypływać ze mnie sperma połączona z moją wydzieliną, jednakże, gdy poszłam do toalety na papierze zobaczyłam śluz zupełnie jak płodny - raczej przezroczysty i ciągnący się :| Dziś jest raczej sucho, a śladowe ilości na papierze toaletowym są klejące się i białe/żółtawe, ale jednocześnie jakby rzadkie/lekko wodniste.
Zdaję sobie sprawę, że obserwacja wydzieliny w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych nie ma większego sensu i jest jak wróżenie z fusów, ale przychodzi mi oczywiście do głowy jedna rzecz: co, jeśli tabletki nie działają? :/ Biorę je codziennie co do minuty o tej samej porze. Nie miałam wymiotów, biegunek, nie przyjmowałam leków, które mogłyby osłabić ich działanie.
Czy to możliwe, żeby śluz w trakcie brania tabletek przypominał śluz płodny? Była któraś z Was w takiej sytuacji?
A może to sperma wpłynęła na zmianę konsystencji śluzu i nie mam powodów do obaw?
Liczę, że podzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami
peyton_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 10:03   #2838
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez peyton_90 Pokaż wiadomość
Czołem, Wizażystki!
Od paru dni jedna rzecz spędza mi sen z powiek i liczę na to, że może Wasza wiedza i doświadczenia w tym temacie okażą się pomocne.
Jestem w trakcie brania drugiego opakowania tabletek antykoncepcyjnych (dziś 10. tabletka). Po zakończeniu krwawienia z odstawienia zaczął mnie zastanawiać mój śluz. W trakcie brania pierwszego opakowania był gęsty, barwy białej lub lekko żółtawej, przez pierwsze dni po zakończeniu krwawienia również, natomiast teraz zrobił się rzadszy, jakby bardziej wodnisty. W miniony weekend kochałam się z chłopakiem. Skończył we mnie. Po stosunku, w zasadzie przez cały dzień czułam, że cały czas mam mokro (ciekła ze mnie jakby woda xD), ale pomyślałam, że może wypływać ze mnie sperma połączona z moją wydzieliną, jednakże, gdy poszłam do toalety na papierze zobaczyłam śluz zupełnie jak płodny - raczej przezroczysty i ciągnący się :| Dziś jest raczej sucho, a śladowe ilości na papierze toaletowym są klejące się i białe/żółtawe, ale jednocześnie jakby rzadkie/lekko wodniste.
Zdaję sobie sprawę, że obserwacja wydzieliny w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych nie ma większego sensu i jest jak wróżenie z fusów, ale przychodzi mi oczywiście do głowy jedna rzecz: co, jeśli tabletki nie działają? :/ Biorę je codziennie co do minuty o tej samej porze. Nie miałam wymiotów, biegunek, nie przyjmowałam leków, które mogłyby osłabić ich działanie.
Czy to możliwe, żeby śluz w trakcie brania tabletek przypominał śluz płodny? Była któraś z Was w takiej sytuacji?
A może to sperma wpłynęła na zmianę konsystencji śluzu i nie mam powodów do obaw?
Liczę, że podzielicie się ze mną swoimi przemyśleniami
U mnie śluz też się zmieniał od bardzo rzadkiego po gęsty i jest to zjawisko zupełnie normalne. Poobserwuj się tylko troszkę, czy nic Cię nie piecze ani nie swędzi w okolicach intymnych, bo czasami wzmożona produkcja śluzu to zapowiedź nadchodzącej infekcji.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:01   #2839
michelle11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny.
Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne (Yaz) 5dnia cyklu. Zatem wg ulotki pełna ochrona zapewniana jest po tygodniu. Kochałam się z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia kilka godzin po ósmej przyjętej tabletce. Zatem czy mogę obawiać się tego, że mogło dojść do zapłodnienia? Jak to jest, czy przez te pierwsze siedem dni nie ma żadnej ochrony czy występuje w jakimś stopniu? Dodam, że w momencie stosunku byłam w 13 dniu cyklu. Same cykle mam dosyć długie(około 35-40dni) a miesiączkuje niereguralnie. Jednak okres nigdy nie pojawia się wcześniej od planowanego terminu tylko czasami pojawia się do kilku dni później. Proszę o radę. Dziękuję z góry
michelle11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 11:20   #2840
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Możesz być spokojna, postąpiłaś zgodnie z ulotką
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:26   #2841
michelle11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Jej ja za chyba za bardzo panikuję. Dopiero zaczęłam przygodę z tabletkami, kiedyś brałam tylko jako lekarstwo. Dodam, że to był mój pierwszy raz z chłopakiem i w ogóle A ja zamiast cieszyć się tym wszystkim co się wydarzyło zadręczam się, że mogę być w ciąży :P
michelle11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 11:35   #2842
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Spokojnie Wiele dziewczyn tak miało na początku wspólnego romansu z tabletkami Postąpiłaś prawidłowo-krwawienie przyjdzie. Zobaczysz. A po jakimś czasie już nawet nie będziesz o tym myśleć.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:13   #2843
michelle11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziekuje Ci bardzo. Troche sie uspokoiłam. za bardzo to wszystko przezywam
michelle11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:36   #2844
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Wczoraj wzięłam zgodnie z ulotką, po przerwie pierwszą tabletkę Ovulastanu.Jest to dopiero mój trzeci blister i nie miałam jeszcze takiej sytuacji.Akurat tak się zdarzyło, że byłam wczoraj na imprezie.Tabletkę wzięłam o 19 i mimo, że uważałam to około 23 z minutami wymiotowałam.Nie wiem czy to ma w ogóle jakieś znaczenie ale nie zwymiotowałam dużo.Następnie,w nocy współżyłam z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia ale też bez finiszu.Potem,w niedzielę po południu współżyliśmy już z prezerwatywą ale się zsunęła >,< Niedzielną tabletkę wzięłam jak bozia nakazała i nic się z nią nie stało.Niby wiem, że te wymioty po 4 godzinach i dodatkowo takie skąpe nie powinny zmniejszyć skuteczności tabletek ale jako, że wątek antyschizowy to potrzebuję kubła zimnej wody na głowę
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 12:57   #2845
peyton_90
Przyczajenie
 
Avatar peyton_90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
U mnie śluz też się zmieniał od bardzo rzadkiego po gęsty i jest to zjawisko zupełnie normalne. Poobserwuj się tylko troszkę, czy nic Cię nie piecze ani nie swędzi w okolicach intymnych, bo czasami wzmożona produkcja śluzu to zapowiedź nadchodzącej infekcji.
Dzięki za odpowiedź
Infekcję raczej wykluczam, bo swędzenia/pieczenia nie mam, a spora ilość śluzu nie jest dla mnie niczym nowym, bo zawsze "produkowałam" go dużo (ginekolog mówi, że taki mój urok :P). Martwi mnie po prostu jego konsystencja, bo do złudzenia przypomina wydzielinę płodną, a przy braniu tabletek nie ma przecież dni płodnych, stąd moje obawy, że coś nie działa tak jak powinno
Czy któraś z Was jeszcze miała podobnie? Śluz przypominający płodny podczas brania tabletek?
peyton_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 14:30   #2846
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez peyton_90 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź
Infekcję raczej wykluczam, bo swędzenia/pieczenia nie mam, a spora ilość śluzu nie jest dla mnie niczym nowym, bo zawsze "produkowałam" go dużo (ginekolog mówi, że taki mój urok :P). Martwi mnie po prostu jego konsystencja, bo do złudzenia przypomina wydzielinę płodną, a przy braniu tabletek nie ma przecież dni płodnych, stąd moje obawy, że coś nie działa tak jak powinno
Czy któraś z Was jeszcze miała podobnie? Śluz przypominający płodny podczas brania tabletek?
Ja tak miałam spokojnie
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:24   #2847
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Wczoraj wzięłam zgodnie z ulotką, po przerwie pierwszą tabletkę Ovulastanu.Jest to dopiero mój trzeci blister i nie miałam jeszcze takiej sytuacji.Akurat tak się zdarzyło, że byłam wczoraj na imprezie.Tabletkę wzięłam o 19 i mimo, że uważałam to około 23 z minutami wymiotowałam.Nie wiem czy to ma w ogóle jakieś znaczenie ale nie zwymiotowałam dużo.Następnie,w nocy współżyłam z chłopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia ale też bez finiszu.Potem,w niedzielę po południu współżyliśmy już z prezerwatywą ale się zsunęła >,< Niedzielną tabletkę wzięłam jak bozia nakazała i nic się z nią nie stało.Niby wiem, że te wymioty po 4 godzinach i dodatkowo takie skąpe nie powinny zmniejszyć skuteczności tabletek ale jako, że wątek antyschizowy to potrzebuję kubła zimnej wody na głowę
No to kubel zimnej wody
Nie masz zadnych powodow do niepokoju, mysle ze tabletka sie wchlonela.
Nie widze tez niczego niepokojacego w niedzielnej sytuacji

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:25   #2848
peyton_90
Przyczajenie
 
Avatar peyton_90
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dzięki Fakt, że ktoś inny też tak miał, trochę mnie uspokaja
Choć pewnie i tak będę świrować póki nie dostanę krwawienia z odstawienia :-P
peyton_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:52   #2849
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Diablica z Tasmanii dziękuję ślicznie za odpowiedź, czuję się otrzeźwiona
__________________
17.07.2014 zaczynam blogowanie
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:52   #2850
overmind
Rozeznanie
 
Avatar overmind
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 614
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny, jak z obfitością waszych krwawień z odstawienia?
Ja biorę narayę plus (5 tabletek placebo) i mam skąpe krwawienia... Nie wiem czy to normalne - to moje pierwsze tabletki (biorę je od 6-ciu miesięcy), a na ten moment nie mogę skonsultować się z moją ginekolog.
overmind jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.