Mamusie Majowe 2015!! cz. 2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-08, 12:42   #4231
sylwia01485
Zadomowienie
 
Avatar sylwia01485
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 059
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Hej

Ja jakoś nie potrafię jeszcze się tak cieszyć z tej ciąży, zwlekam z kupieniem sobie spodni ciążowych i innych ubrań. Myślę, że po usg będę już bardziej pozytywnie nastawiona. U nas dzisiaj w nocy pierdyliard pobudek, młoda non stop na cycu :/ a później jak jadła śniadanie to zaczęła się wydurniac przy stole i rąbnęła okiem o kant stołu i ma spuchniete oko a jak płakała biedna - pierwsze limo pod okiem w jej życiu i mam nadzieję, że ostatnie. A jakby tego było mało to dzisiaj mamy imprezę rodzinną, więc pięknie będzie wyglądała

Nawet nie odniose się do całej awantury, bo to już niepoważne jest.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Boże, biedulka mała. Wyobrażam sobie jak musiała płakać.
Moja młodsza ostatnio przywaliła brodą o podłogę - 5 szwów na brodzie Mało nie zemdlałam jak jej szyli w szpitalu, a ta płakała wniebogłosy.

Cytat:
Napisane przez Izuniaa89 Pokaż wiadomość
Czytam o ruchach dziecka i się zastanawiam czy będę wiedziała, że to to...
Ja pierwsze ruchy pamiętam jakby mi motyl latał w brzuchu albo pływała mała rybka. Nie da się tego pomylić nawet z przelewanie się w żołądku czy jelitach.

Cytat:
Napisane przez Madeleine05 Pokaż wiadomość
To jeszcze czymś się wam pochwalę - obiecałam sobie, że jak na usg genetycznym okaże się, że wszystko jest w porządku to kupię kocyk dla dziecka tadam - http://www.pakamera.pl/uplimg_add/i1...1304302021.jpg

Śliczny . Ja zamierzam sobie sama uszyć, bo jestem taka krawcowa - amatorka

Cytat:
Napisane przez smerfetka2000 Pokaż wiadomość
Ktoś wczoraj pisał o kapuście kiszonej i pstrągu...przez ten wpis kupiłam dzisiaj dwa kilo kapusty a kilo zjadłam jeszcze przed gotowaniem
wracałam dziś do domu i na klatce pachniało bigosem i tak mi się zachciało, ale powera nie mam, żeby robić.

Za to u nas dziś będzie pieczona gęś przygotowana przez mojego męża ( u nas jest podział ról w kuchni - on robi mięsa i ryby, a ja resztę - warzywa, sałatki, desery, ja nie mam serca do mięs i mi tak nie wychodzą). Będziemy mieli na parę dni.

A 11 listopada mamy taką niepodległościową tradycję, że zapraszamy przyjaciół na pieczoną gęś i robimy imprezę 11 listopada (ale tak na luzie - robimy kotyliony, śpiewamy karaoke, przyjaciółka gra na akordeonie, wymyślamy jakieś durne konkursy i jeeeemy). Zaczęło się parę lat temu i tak fajnie wychodziło, że impreza u nas 11 to już tradycja

Cytat:
Napisane przez niunia50007 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny czytam te wasze posty o tych ubrankach kocykach( naprawdę śliczny kocyk) i tak stwierdziłam że pokaże wa co wczoraj przyniosła mi znajoma po synku (co prawda ja nie znam jeszcze płci mojego dzidzi ale wybrałam takie unisex ciuszki i o to ile tego zostało przedział rozmiarowy 50-62)http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...7cc6cf299.html no i tak to mniej więcej wygląda
Ale dużo, fajnie masz Dużo zdrowia, zostań w domu i wykuruj się sama.


Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Hej
Widzę temat ubranek

To i może ja pokaże co upolowałam...
Ty to masz oko na polowania Z przyjemnością oglądam, chociaż sama nie poluję, bo dla dziewczynek coś mam, a dla chłopca nic, więc albo będę polować na wszystko, albo wcale

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
w nocy wylądowałam w szpitalu. Chciałabym tylko poprosić zeby ktos dopilnował tej sondy, głosowanie trwa do 11 listopada do 23:59 - szkoda zeby to sie zmarnowało juz sporo osob zagłosowało.

Mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie i dzidziusia. Te nerwy nie są niczego warte...

Mam nadzieję, że ogarniemy sondę... Ale osobiście ja jestem noga w tych sprawach, jeśli nie zapomnę, to wrzucę temat bardziej kumatym

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
[/COLOR]co do szpitala, tez zaliczyłam w nocy, ale to przez serce. i przez sny. tak hardcorowe że tz mnie wybudzał a jak się udało to byłam nie do życia.
Kolejna Mam nadzieję, że serducho się uspokoiło...

Cytat:
Napisane przez angelika8818 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o to ze dziewczyny odchodza z watku to po co? Jaki jest sens? Lepiej zostac i omijac posty ktore sa na kogos tam temat a bedzie idealnie
Kazdy wyrazil swoje zdanie i nie da sie aby sie zgadzaly kazde ze soba wiec wracac!
Ja włączyłam tryb "ignore" na cały ten temat. Nie zamierzam komentować, zachęcać do odchodzenia/wracania, godzenia się, roztrząsać, kto zaczął i czyja prawda była bardziej moja niż mojsza. Dla mnie sprawa nie istnieje, bo przekroczyła granice dorosłego podejścia do różnicy zdań, a stała się zwykłą draką spod budki z piwem...

Będę się odnosić wyłącznie do DUPY MARYNY
sylwia01485 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:43   #4232
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość
Dzięki, zorientowałam się że nie mam kieliszków do wina
ja w Ikei świetne kupiłam

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Tyle mam ubranek i gadżetów chyba styknie?
noo ładnie to idziemy łeb w łeb :P bo ja całą szafę ubranek mam a teraz muszę dodatki : pieluszki tetrowe, butelki itp
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:43   #4233
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Tyle mam ubranek i gadżetów chyba styknie?
o e s u
a ja mam kilka par bodziaków, kilka bluzeczek i kołderkę muszę chyba się zabrać za jakieś zakupy za jakiś czas..
ma nadzieje, ze na nast wizycie dowiem się jaka płeć
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:46   #4234
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
ja totalnie nie wiem jaki wózek kupimy
tak jak i my...ale to zostawiamy na koniec raczej

Ruska wyczepisty ten wózek...sama bym taki chetnie przygarneła, bo jest w moim guscie

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

aaaa właśnie mi sie przypomniało ze mam jeszcze jeden kartonik a w nim około 30 sztk. ciuszków i fotelik z isofixem musze to w końcu wziąść i w pokoju przeznaczonym dla młodzieży ułożyć, bo sie o te kartony przewracam
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:47   #4235
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dziewczyny szalejecie z ubrankami, co jedne to lepsze ja byłam w h&m z zamiarem kupna kurteczki z kapturkiem z uszkami i spodni z tłoczonego polaru, bo na stronie wyglądały fajnie ale na żywo rozczarowały mnie trochę. Poobierane całe, jakby w ogóle nie były nowe.... Wzięłam tylko jeden komplecik na razie, szarą bluzę rozpinaną z boku z takim pingwinem i spodnie w paski bo akurat dobrej jakości i fajne

no i w końcu zdecydowaliśmy się jak umeblujemy pokój maleństwa, zostanie pomysł z białym łóżeczkiem i komodą zamówiliśmy do tego tapicerowany szezlong z brw z niebieskiego zamszu - naprawdę mega i na promocji mąż jedynie nóżki zaniesie do lakiernika, żeby też były białe więc będzie coś do posiedzenia z dzieckiem, na drzemkę i do karmienia super wygodne do tego na jednej ścianie zrobimy szafę przesuwną z tymi drzwiami co za szkło można dać tapetę czy tkaninę, żeby dopasować np do zasłon i łatwo zmienić wystrój po jakimś czasie ale na razie będzie wszystko na biało, tylko pościel i sofka niebieskie szukam dywanu takiego z długiego i gęstego włosia


a te pajacyki tygryski widziałam w smyku jest sporo różnych modeli, których nie ma na stronie np smok, biała myszka, kotek...
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:47   #4236
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
tak jak i my...ale to zostawiamy na koniec raczej

Ruska wyczepisty ten wózek...sama bym taki chetnie przygarneła, bo jest w moim guscie
no właśnie nam się bardzo spodobał i opinie też ma dobre, dla mnie wygodny pod każdym względem i dużo miejsca dla dzidzi
także ten lub taco i git będzie
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:48   #4237
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Tyle mam ubranek i gadżetów chyba styknie?

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
ja w Ikei świetne kupiłam



noo ładnie to idziemy łeb w łeb :P bo ja całą szafę ubranek mam a teraz muszę dodatki : pieluszki tetrowe, butelki itp
To ja jestem w ciemnym lesie z wyprawką
Nie mamy tu ikei, niestety
baelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 12:48   #4238
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

dobra, ja uciekam
idę się kąpać a potem jedziemy do Rdm. Trzymajcie się
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:52   #4239
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Ja ogarnę troszkę dom i później się wymyć, wymalować i do znajomych jedziemy

kupiłam sobie dziś dwie bluzki w reserved takie troszkę luźniejsze żebym miała i sukienkę sportową bardziej w sinsay i dziś ją ubiorę
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:52   #4240
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ja na razie mam z 5szt. body na krótki rękaw, z 4 szt. na długi, śpiochy, pajacyk i skarpetki. Nic konkretnego nie kupuję <ledwo co daje radę> bo płci nie znam. Ale już w czwartek ma wizytę więc mam nadzieję, że dzidzia pokaże mamusi i doktorowi co ma między nóżkami
A to USG połówkowe to kiedy najlepiej zrobić? i tam też są te pomiary?
do 22 tygodnia bodajże
Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
my wczoraj w smyku testowaliśmy wózki i najprawdopodobniej kupimy bebetto luca 2w1, super się jeździ, dość duży i wysoki bo mój mąż jest wysoki i przynajmniej nie wygląda jakby 'dziecko jeździło po ziemi'

i do tego fotelik maxi cosi cabrio fix lub city

i raczej ten szary
zerknij na ten nowy, Holland bodajże też fajny
Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Dziewczyny szalejecie z ubrankami, co jedne to lepsze ja byłam w h&m z zamiarem kupna kurteczki z kapturkiem z uszkami i spodni z tłoczonego polaru, bo na stronie wyglądały fajnie ale na żywo rozczarowały mnie trochę. Poobierane całe, jakby w ogóle nie były nowe.... Wzięłam tylko jeden komplecik na razie, szarą bluzę rozpinaną z boku z takim pingwinem i spodnie w paski bo akurat dobrej jakości i fajne

no i w końcu zdecydowaliśmy się jak umeblujemy pokój maleństwa, zostanie pomysł z białym łóżeczkiem i komodą zamówiliśmy do tego tapicerowany szezlong z brw z niebieskiego zamszu - naprawdę mega i na promocji mąż jedynie nóżki zaniesie do lakiernika, żeby też były białe więc będzie coś do posiedzenia z dzieckiem, na drzemkę i do karmienia super wygodne do tego na jednej ścianie zrobimy szafę przesuwną z tymi drzwiami co za szkło można dać tapetę czy tkaninę, żeby dopasować np do zasłon i łatwo zmienić wystrój po jakimś czasie ale na razie będzie wszystko na biało, tylko pościel i sofka niebieskie szukam dywanu takiego z długiego i gęstego włosia


a te pajacyki tygryski widziałam w smyku jest sporo różnych modeli, których nie ma na stronie np smok, biała myszka, kotek...
pokoik zapowiada się super, mam nadzieję, że pochwalisz się jak już będzie skończony
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 12:54   #4241
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Dzięki Tien, ten holland też super, muszę go obczaić na żywo bo lubię mieć sprawdzone i czy dobrze się giba w nim maleństwo
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 12:55   #4242
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Dziewczyny szalejecie z ubrankami, co jedne to lepsze ja byłam w h&m z zamiarem kupna kurteczki z kapturkiem z uszkami i spodni z tłoczonego polaru, bo na stronie wyglądały fajnie ale na żywo rozczarowały mnie trochę. Poobierane całe, jakby w ogóle nie były nowe.... Wzięłam tylko jeden komplecik na razie, szarą bluzę rozpinaną z boku z takim pingwinem i spodnie w paski bo akurat dobrej jakości i fajne

no i w końcu zdecydowaliśmy się jak umeblujemy pokój maleństwa, zostanie pomysł z białym łóżeczkiem i komodą zamówiliśmy do tego tapicerowany szezlong z brw z niebieskiego zamszu - naprawdę mega i na promocji mąż jedynie nóżki zaniesie do lakiernika, żeby też były białe więc będzie coś do posiedzenia z dzieckiem, na drzemkę i do karmienia super wygodne do tego na jednej ścianie zrobimy szafę przesuwną z tymi drzwiami co za szkło można dać tapetę czy tkaninę, żeby dopasować np do zasłon i łatwo zmienić wystrój po jakimś czasie ale na razie będzie wszystko na biało, tylko pościel i sofka niebieskie szukam dywanu takiego z długiego i gęstego włosia


a te pajacyki tygryski widziałam w smyku jest sporo różnych modeli, których nie ma na stronie np smok, biała myszka, kotek...
a pokazesz ten komplecik??

niech no ja tylko wstanę z tego łóżka hm bedzie mój

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
no właśnie nam się bardzo spodobał i opinie też ma dobre, dla mnie wygodny pod każdym względem i dużo miejsca dla dzidzi
także ten lub taco i git będzie
kurcze az muszę oblukać czy w de ta firma funkcjonuje

Cytat:
Napisane przez baelka Pokaż wiadomość



To ja jestem w ciemnym lesie z wyprawką
Nie mamy tu ikei, niestety
a ja mam ikełę pod nosem 10 km i jestem

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
dobra, ja uciekam
idę się kąpać a potem jedziemy do Rdm. Trzymajcie się
paaaa i sie szwagierką nie przejmuj
najwyzej powiesz jej ze jesli chce zebyś nie wyladowała prosto z imprezy na IP, to ma swoje złote teksty w se wsadzić
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2014-11-08 o 12:56
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:00   #4243
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
pokoik zapowiada się super, mam nadzieję, że pochwalisz się jak już będzie skończony
pewnie, zrobie zdjęcia jak tylko wszystko dotrze na miejsce nawet nie wiesz jak się z niego cieszę tyle czasu stał pusty i nie mogliśmy się zdecydować a tu jak dowiedzieliśmy się, że chłopiec to tak wyszła propozycja mojego męża, że na niebiesko... weszliśmy do meblowego i tam na środku stał ten szezlong i zakochałam się
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:00   #4244
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
my wczoraj w smyku testowaliśmy wózki i najprawdopodobniej kupimy bebetto luca 2w1, super się jeździ, dość duży i wysoki bo mój mąż jest wysoki i przynajmniej nie wygląda jakby 'dziecko jeździło po ziemi'

i do tego fotelik maxi cosi cabrio fix lub city

i raczej ten szary
Podoba mi się, w moim stylu. My w pn jedziemy oglądać.

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Tyle mam ubranek i gadżetów chyba styknie?
Ciuszki stykna na dwójkę dzieci

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
Boże, biedulka mała. Wyobrażam sobie jak musiała płakać.
Moja młodsza ostatnio przywaliła brodą o podłogę - 5 szwów na brodzie Mało nie zemdlałam jak jej szyli w szpitalu, a ta płakała wniebogłosy.




Ja pierwsze ruchy pamiętam jakby mi motyl latał w brzuchu albo pływała mała rybka. Nie da się tego pomylić nawet z przelewanie się w żołądku czy jelitach.




Śliczny . Ja zamierzam sobie sama uszyć, bo jestem taka krawcowa - amatorka


wracałam dziś do domu i na klatce pachniało bigosem i tak mi się zachciało, ale powera nie mam, żeby robić.

Za to u nas dziś będzie pieczona gęś przygotowana przez mojego męża ( u nas jest podział ról w kuchni - on robi mięsa i ryby, a ja resztę - warzywa, sałatki, desery, ja nie mam serca do mięs i mi tak nie wychodzą). Będziemy mieli na parę dni.

A 11 listopada mamy taką niepodległościową tradycję, że zapraszamy przyjaciół na pieczoną gęś i robimy imprezę 11 listopada (ale tak na luzie - robimy kotyliony, śpiewamy karaoke, przyjaciółka gra na akordeonie, wymyślamy jakieś durne konkursy i jeeeemy). Zaczęło się parę lat temu i tak fajnie wychodziło, że impreza u nas 11 to już tradycja



Ale dużo, fajnie masz Dużo zdrowia, zostań w domu i wykuruj się sama.




Ty to masz oko na polowania Z przyjemnością oglądam, chociaż sama nie poluję, bo dla dziewczynek coś mam, a dla chłopca nic, więc albo będę polować na wszystko, albo wcale




Mam nadzieję, że wszystko ok u Ciebie i dzidziusia. Te nerwy nie są niczego warte...

Mam nadzieję, że ogarniemy sondę... Ale osobiście ja jestem noga w tych sprawach, jeśli nie zapomnę, to wrzucę temat bardziej kumatym



Kolejna Mam nadzieję, że serducho się uspokoiło...



Ja włączyłam tryb "ignore" na cały ten temat. Nie zamierzam komentować, zachęcać do odchodzenia/wracania, godzenia się, roztrząsać, kto zaczął i czyja prawda była bardziej moja niż mojsza. Dla mnie sprawa nie istnieje, bo przekroczyła granice dorosłego podejścia do różnicy zdań, a stała się zwykłą draką spod budki z piwem...

Będę się odnosić wyłącznie do DUPY MARYNY
O jej...aż mnie boli jak myślę o tym...

Ja dziś cos poczułam w brzuchu poniżej pępka, coś jakby takie bąbelki...ale to było jednorazowe więc to chyba nie dzidziuś.
Czekam dalej

Ooo koniecznie pochwal się co zrobisz

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
ja w Ikei świetne kupiłam



noo ładnie to idziemy łeb w łeb :P bo ja całą szafę ubranek mam a teraz muszę dodatki : pieluszki tetrowe, butelki itp
Ruskaa Ty też masz zapewne wyprawkę na 2 dzieci

Edytowane przez dorka607
Czas edycji: 2014-11-08 o 13:03
dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:02   #4245
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Przypomniało mi się jaki miałam wózek do córki, był bardzo fajny, firma casualplay boże mój mózg pracuje ze strasznym opóźnieniem ale jeszcze tam coś w środku zostało...
__________________
I wyciągnęło do mnie malutką rączkę
I siłę mi dało niespotykaną
I miłość największą
bezinteresowną...
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:03   #4246
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
a pokazesz ten komplecik??

niech no ja tylko wstanę z tego łóżka hm bedzie mój
kupilam tego pingwina były do niego też buciki ale nie brałam
a chciałam najpierw ten komplet


w tej bluzie super jest to, że zamek jest na boku i nie będzie urażał w pępuszek bo bluz było kilka fajnych, ale właśnie boje się tego zapinania na przodzie przez środek brzuszka
__________________


Edytowane przez fusiacola
Czas edycji: 2014-11-08 o 13:05
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:04   #4247
irenka78
Rozeznanie
 
Avatar irenka78
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

dziewczyny miłych imprezek
Fajne macie te wyprawki, ja mam parę ciuszków po córci ale raczej typowo babskie, kwiatki, serduszka itp. a czuję że chłop będzie
__________________
I wyciągnęło do mnie malutką rączkę
I siłę mi dało niespotykaną
I miłość największą
bezinteresowną...
irenka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:04   #4248
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

no to chyba jakiś żart teraz!!

ten wózek u nas nowy kosztuje 630 euro

pierdziele taki interes.... jak już to zamówie sobie przez brackiego w PL bo plus taki ze jest kompatybilny z fotelikiem romera
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:05   #4249
olimpia2009
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 090
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Wariatki!!! tyle do nadrabiaia...dzisiaj tez ide do pracy ale nadrobie was jak wroce...a mam nadrabiania od wczoraj rana!!!kolo 10-15 stron
__________________
Olimpia 14 Listopad 2009
Alex 15 Maj 2015
olimpia2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-08, 13:08   #4250
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
kupilam tego pingwina były do niego też buciki ale nie brałam
a chciałam najpierw ten komplet


w tej bluzie super jest to, że zamek jest na boku i nie będzie urażał w pępuszek bo bluz było kilka fajnych, ale właśnie boje się tego zapinania na przodzie przez środek brzuszka

o kurcze ten z pingwinkiem jest super!

a zdradzisz nam ...?? bedzie dziewusia?




Właśnie spojrzałam ze z Polski sprowadzają ten wózek
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:09   #4251
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez ruskaa Pokaż wiadomość
Dzięki Tien, ten holland też super, muszę go obczaić na żywo bo lubię mieć sprawdzone i czy dobrze się giba w nim maleństwo
no wiadomo
Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
pewnie, zrobie zdjęcia jak tylko wszystko dotrze na miejsce nawet nie wiesz jak się z niego cieszę tyle czasu stał pusty i nie mogliśmy się zdecydować a tu jak dowiedzieliśmy się, że chłopiec to tak wyszła propozycja mojego męża, że na niebiesko... weszliśmy do meblowego i tam na środku stał ten szezlong i zakochałam się
no to oby został chłopak choć zawsze w łatwy sposób można pokoik zrobić bardziej na dziewczęco mimo niebieskiego kolorku

Cytat:
Napisane przez irenka78 Pokaż wiadomość
Fajne macie te wyprawki, ja mam parę ciuszków po córci ale raczej typowo babskie, kwiatki, serduszka itp. a czuję że chłop będzie
no ja mam praktycznie wszystko po synku ale nawet jak będzie drugi chłopiec (a tak czuję ) to i tak kupię jakieś ubranka nowe

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
no to chyba jakiś żart teraz!!

ten wózek u nas nowy kosztuje 630 euro

pierdziele taki interes.... jak już to zamówie sobie przez brackiego w PL bo plus taki ze jest kompatybilny z fotelikiem romera
o matko, jaka cena
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:12   #4252
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

na 90% synek choć pierwszy odruch na prenatalnym to był taki, że lekarka się pomyliła bo od początku miałam przeczucie, że dziewczynka... ale na zdjęciach co dostaliśmy widać, że chłopiec w sumie tak czy inaczej się cieszymy, byleby zdrowe było... choć jak mój mąż się śmieje, ze mnie, że moja mina gdy usłyszałam, że chłopiec byla bezcenna jak wyszłam z gabinetu to się go pytam na korytarzu: ale jakto a on się śmiał całą drogę do samochodu

mi wszyscy w domu mówili, ze będzie córcia bo jem tylko i wyłącznie słodkie, no i wyglądam podobno brzydziej
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:13   #4253
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
Wariatki!!! tyle do nadrabiaia...dzisiaj tez ide do pracy ale nadrobie was jak wroce...a mam nadrabiania od wczoraj rana!!!kolo 10-15 stron
eee chcesz? streszcze ci....

bla bla bla...

bla bla blaaaa?!

a bla bla blaaaaa!!!!

blaaa blaaa blaaa

bla bla

bla


nic wiecej sie nie działo
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:15   #4254
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
no to oby został chłopak choć zawsze w łatwy sposób można pokoik zrobić bardziej na dziewczęco mimo niebieskiego kolorku
chłopak raczej zostanie zresztą lekarka sama mówiła, że praktycznie nigdy nie potwierdza płci w tym miesiącu ale tu rzeczywiście jest niemal pewna

imienia nie mamy....
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:16   #4255
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
kupilam tego pingwina były do niego też buciki ale nie brałam
a chciałam najpierw ten komplet


w tej bluzie super jest to, że zamek jest na boku i nie będzie urażał w pępuszek bo bluz było kilka fajnych, ale właśnie boje się tego zapinania na przodzie przez środek brzuszka
Super ten pingwin i te zapięcie mi się podoba

Ooo, a może o jedzeniu pogadamy?

Edytowane przez baelka
Czas edycji: 2014-11-08 o 13:18
baelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:16   #4256
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
na 90% synek choć pierwszy odruch na prenatalnym to był taki, że lekarka się pomyliła bo od początku miałam przeczucie, że dziewczynka... ale na zdjęciach co dostaliśmy widać, że chłopiec w sumie tak czy inaczej się cieszymy, byleby zdrowe było... choć jak mój mąż się śmieje, ze mnie, że moja mina gdy usłyszałam, że chłopiec byla bezcenna jak wyszłam z gabinetu to się go pytam na korytarzu: ale jakto a on się śmiał całą drogę do samochodu

mi wszyscy w domu mówili, ze będzie córcia bo jem tylko i wyłącznie słodkie, no i wyglądam podobno brzydziej
no popatrz a ja sie zasugerowałam, ze tamten komplet z hm różowy

i zgłupiałam

heheh mi mówią ze bedzie chłopiec tymczasem też moge sie mocno zdziwić

ale to nic!! bede mogła znowu kupowaać ciuszki z czystym sumieniem
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:17   #4257
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Padłam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:19   #4258
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
eee chcesz? streszcze ci....

bla bla bla...

bla bla blaaaa?!

a bla bla blaaaaa!!!!

blaaa blaaa blaaa

bla bla

bla


nic wiecej sie nie działo
Popłaczę się przez Ciebie
baelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:19   #4259
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
chłopak raczej zostanie zresztą lekarka sama mówiła, że praktycznie nigdy nie potwierdza płci w tym miesiącu ale tu rzeczywiście jest niemal pewna

imienia nie mamy....
ale Ci zazdroszcze tez bym chciała wiedzieć już

ruska zabije cie !! wciąż mam ten wózek przed oczami on taaaki w moim typie
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 13:21   #4260
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
no popatrz a ja sie zasugerowałam, ze tamten komplet z hm różowy

i zgłupiałam

heheh mi mówią ze bedzie chłopiec tymczasem też moge sie mocno zdziwić

ale to nic!! bede mogła znowu kupowaać ciuszki z czystym sumieniem
bo ja głupia nadal się za różowym oglądam
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-13 10:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.